Jump to content

tajemniczy uśmiech zmarłego ojca


juliusz70
 Share

Recommended Posts

niedawno śnił mi się, zmarły 13 lat temu, tata. Był pochmurny, zimny wieczór. Siedział w aucie obok naszego domu. Miał na sobie swój szlafrok, skarpetki i kapcie. Był cały siny, było mu zimno. Nic nie mowił. Wziełam go za ręce i zaprowadziałam do domu, zeby sie ogrzał. I gdy byliśmy już na korytarzu odwróciłam sie i powiedzialam: jestem na lepszych studiach niz M i P (dzieci brata mojego taty, bardzo sie nieznosili, ja tez zbytnio za nimi nie przepadam) a on sie tylko usmiechnal. I tu koniec snu. Prosze o interpretacje snu. To dla mnie bardzo ważne.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem doprowadzisz jakąś sprawę do szczęśliwego zakończenia. Zmarli którzy snią się jako osoby sine, zmarżnięte zwłaszcza w okresie Zaduszek proszą rownież o wybaczenie w jakiejś ważnej dla nich sprawie i modlitwę za spokój duszy.

 

===============================

Kolorowych snów.

Link to comment
Share on other sites

Nie wierząc w Nic nie wierzysz w Siebie. Dewotyzm takie brzydkie słowo. Czyżby starożytni egipcjanie oraz inne ludy wyznający kult swoich zmarłych też byli dewotkami? . Tu nie polityka tu są sny.

Link to comment
Share on other sites

Naturalnie, ze nie polityka, ale odpowiadajac na sen odpowiadaj konkretnie na znaczenie snów. Sen daje nam podswiadoma "informacje" co sie wydarzy, a nie co powinnismy zrobic. Niezaleznie od dnia Zaduszek, Nowego Roku, Swiat itp.

Link to comment
Share on other sites

macie racje co do szczesliwego zakonczenia sprawy, a co do przebaczenia to wydaje mi sie, ze prosi mnie o wybaczenie, ze nie byl/jest w najwazniejszych momentach mojego życia, kiedy potrzebuje jego wsparcia (bo brakowało mi tego). dziękuje za interpretacje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...