Jump to content

Gołębie

CzarnulkaAgi
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się,że byłam w pięknym miejscu,było słonecznie,dookoła zielono,wszystko rozkwitało. Z obecnym narzeczonym wychodziłam pod rękę na zewnątrz z pomieszczenia,w którym było dużo ludzi elegancko ubranych,przeważnie byli to mężczyźni. Nagle nad naszymi głowami pojawiło się mnóstwo gołębi ja przyglądałam się zaciekawiona skąd ich tyle się wzięło mówiłam narzeczonemu,żeby zobaczył co się dzieje,niestety nie był tym zaciekawiony :( a pochwili cała chmara gołębi nad niebem utworzyła słońce z uśmiechniętą bużką i fruwały tak dookła. Był to bardzo przyjemny sen i mam nadzieję,że wróży coś bardzo pozytywnego. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i proszę o interpretację snu.

CzarnulkoAgi, możliwe, że zawrzesz teraz jakąś dobrą znajomość, prawdopodobnie z mężczyzną, która może przynieść Ci korzyści. Jak we śnie, Twój narzeczony może nie być zainteresowany, a może po prostu będzie o Ciebie troszkę zazdrosny :>

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• Mariolka1975
      By Mariolka1975
      witam i proszę o interpretację snu: śniła mi się moja najbliższa przyjaciółka- miał być jej ślub - ona w sukni ślubnej, ja byłam jej starszą druhną i byłam też w sukni slubnej.Pana młodego nie było przez cały sen. Po ceremoni, bo wywnioskowałam,że się odbyła czekałam przed budynkiem ze schodami i popatrzyłam w górę, a tam bardzo wysoko w górze latały gołębie białe i szaro białe, nagle zaczęłó coś spadać z góry w moim kierunku,odbiegłam na bok i zobaczyłam, jak spada małe jasne piórko gołębie. Później zobaczyłam moją przyjaciółkę stojącą na górze jasnych schodów,a za nią po obu stronach były śnieżno białe budynki,jakaś kobieta (nie znam jej wogóle - byc może teściowa) spytała mnie, gdzie można zrobić jeszcze zdjęcia - powiedziałam,że może na tych schodach i gdzieś koło jeziora . Była tam tez dziewczyna o ciemnych włosach ubrana na ciemno ( jedynie bluzka z motywami ludowymi ) - też nie znam jej wogóle.Ogólnie cały sen był w jasnych białych barwach.
      z góry dziękuję za interpretację
    • oshin155
      By oshin155
      Jeżeli jest osoba która mogła by mi pomóc w interpretacji snu który śnił mi się dzisiejszej nocy to proszę o pomoc. Śniło mi się że śpię z moją byłą dziewczyną (z którą nadal łączy nas dosyć silne uczucie ) w moim pokoju i nagle budzi mnie uderzający o szybę okna ptak-podchodzę do okna i widzę leżące na balkonie martwe gołębie. W tym momencie z do szyby okiennej dobija jaskółka i spada na posadzkę balkonu pomiędzy inne ptaki. Otwieram okno , dotykam martwej jaskółki i w tym momencie ptak ożywa i odlatuje. Wracam do łóżka i znowu słyszę że coś uderza w szybę. Budzę się kiedy jest już jasno i widzę na balkonie kolejną jaskółkę i jeszcze więcej martwych gołębi. Biorę martwą jaskółkę do ręki - ptak jest zimny, zamarznięty i w tym momencie moja była dziewczyna owi mi że przecież ptak leżał tam 8 godzin i już dawno nie żyje. Zabieram martwego ptaka do kuchni , nalewam do naczynia ciepłej wody i zanurzam w niej jaskółkę , która w tym momencie ożywa.
    • Yaadein
      By Yaadein
      Śnił mi się dzisiaj niepokojący mnie sen… Zaczęło się od tego że moi rodzice wybierali zasłony na okna dobierali kolory i faktury, w drugiej część snu znalazłam się u mojej cioci w mieszkaniu spojrzałam na okno i nagle zaczęły wpadać pojedynczo na nie większe i mniejsze gołębie, które rozbijały się o szybę, patrzyły złowrogo warczały jak mały motor i po chwili odlatywały w prawą stronę. Wszystkie były napuszone, wręcz najeżone… Potem jak zaczął dzwonić budzik to patrząc na wąską ścianę przy której jest moje łóżko wydawało mi się że była jedną wielką żaluzją horyzontalną…
  • Create New...