Jump to content

martwe jaskółki


oshin155

Recommended Posts

Jeżeli jest osoba która mogła by mi pomóc w interpretacji snu który śnił mi się dzisiejszej nocy to proszę o pomoc. Śniło mi się że śpię z moją byłą dziewczyną (z którą nadal łączy nas dosyć silne uczucie ) w moim pokoju i nagle budzi mnie uderzający o szybę okna ptak-podchodzę do okna i widzę leżące na balkonie martwe gołębie. W tym momencie z do szyby okiennej dobija jaskółka i spada na posadzkę balkonu pomiędzy inne ptaki. Otwieram okno , dotykam martwej jaskółki i w tym momencie ptak ożywa i odlatuje. Wracam do łóżka i znowu słyszę że coś uderza w szybę. Budzę się kiedy jest już jasno i widzę na balkonie kolejną jaskółkę i jeszcze więcej martwych gołębi. Biorę martwą jaskółkę do ręki - ptak jest zimny, zamarznięty i w tym momencie moja była dziewczyna owi mi że przecież ptak leżał tam 8 godzin i już dawno nie żyje. Zabieram martwego ptaka do kuchni , nalewam do naczynia ciepłej wody i zanurzam w niej jaskółkę , która w tym momencie ożywa.

Link to comment
Share on other sites

oshin155, Twój sen odzwierciedla Twoje pragnienie odbudowy związku. Zarówno gołębie, jak i jaskółki są symbolem tęsknoty do harmonii i spokoju w miłości.

Jeśli we śnie śpisz i nagle budzisz się, może być to przenośnią swoistego "przebudzenia" jakie przeżyłeś na jawie - coś zrozumiałeś, coś do Ciebie dociera.

Martwe ptaki mogą oznaczać, iż powodem problemów w życiu towarzyskim są problemy finansowe, brak sukcesów w dziedzinie materialnej.

Ożywienie jaskółki jest tutaj (tak jak na początku pisałam) chęcią do "ożywienia" związku, relacji towarzyskich.

Znaczenie symboliczne cyfry 8 (jaskółka leżała na balkonie 8 godzin):

ósemka jest ostrzeżeniem - możesz stracić to, co masz, a więc chroń to i nie rób pochopnie nic, co mogłoby uszczuplić Twój stan posiadania. Może w przeszłości nie wykazałeś się rozwagą i teraz chcesz to naprawić?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...