Jump to content

Pryszcze/krosty/wysypka/trądzik

123mariszka
 Share

Recommended Posts

wiem,ze moj sen nie jest zwiazany z pociagiem,ale prosze o jego interpretacje;śniło mi się,że miałam twarz usianą pryszczami i to ropnymi,wyglądałam okropnie jakbym cierpiała na trądzik i wiem ,ze nie mogłam się w tym snie z tym faktem pogodzić.Dziekuje z gory za odpowiedz.

123mariszka, prawdopodobnie zrobiłaś ostatnio coś, co zaważy na twoich kontaktach towarzyskich. Twarz usiana pryszczami symbolizuje wiele trosk i potępienie ze strony przyjaciół.

Pozdrawiam.

• 9 months later...

Śniło mi się, że poniżej lewego oka, tak na wysokości nozdrzy, wyskoczył mi pryszcz. Postanowiłam go wycisnąć :P i... zaczęła wyłazić z niego taka brązowo-szara substancja, która skojarzyła mi się z kupą ;] Pryszcz był stosunkowo mały, natomiast to dziwne coś wyłaziło z niego strumieniem szerokim na około 1 cm! Co więcej, dość dużo tego wylazło. We śnie pokazywałam mamie, że z pryszcza wycisnęłam takie cztery potężne "bobki" :]

Czy można prosić o wytłumaczenie snu? Czy niesie on jakieś przesłanie oprócz porannego obrzydzenia? Bardzo z góry dziękuję!

Guest winteer

anane

Prawdopodobnie chodzi o albo jakiś problem albo jakąś cechę której u siebie nietolerujesz... w każdym razie starasz sie jej szybko i skutecznie pozbyć.. ozaz to że chcesz udowodnić sobie lub komuś że miałaś rację

winteer, dziękuję za interpretację. Nigdy nie wpadłabym na takie znaczenie :) A faktycznie ma pokrycie w rzeczywistości, bo od jakiegoś czasu pracuję nad sobą. W czasie, gdy przytrafił się ten sen, udało mi się zerwać z piciem kawy, które dawno straciło dla mnie na znaczeniu jako przyjemność :)

witam,

nie wiele pamiętam z dzisiejszego snu. Zobaczyłam swoją twarz. Były na niej małe drobne, białe plamy. Czułam, że to sa pryszcze, choć ich nie przypominały, bo plamki byly plasciutkie. Było ich całkiem sporo może z 6-7.. Zdziwiło mnie to i głównie zasmuciło. Przecież ten etap powinien być już za mną- pomyślałam.

Guest winteer

koliber*

Możliwe że to są problemy, które w Twoim przekonaniu już dawno powinny być załatwione, że sie z nimi uporałaś

koliber*

Możliwe że to są problemy, które w Twoim przekonaniu już dawno powinny być załatwione, że sie z nimi uporałaś

No właśnie, ale kolejny raz marzenia prysły i zderzyłam się brutalnie z rzeczywistością, heh..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• zniewolona_duszyczka
      By zniewolona_duszyczka
      Witam!
      Dziś miałam najbardziej przerażający sen w życiu.
      Na samym początku byłam na czymś na wzór dmuchanych zamków dla dzieci, organizowano tam wyścig, kto pierwszy zjedzie na dół ten wygrywa, dostaje jakąś kartkę i przechodzi do kolejnego etapu konkursu. Ja zjechałam jako pierwsza. Dostałam czarno czerwoną bransoletka z rzemyków, pomyślałam że może coś mi się pomyliło z karteczkami i drugim etapem.

Dalej Śniło mi się że byłam w jakimś obcym państwie, na brzuchu zobaczyłam mały strupek który w trakcie snu zaczął się powiększać, w efekcie po jakimś czasie miałam ogromnego strupa na brzuchu i pełno mniejszych na udach, na dekolcie miałam pełno dużych krost z jakimś płynem a pod żebrami rany które wyglądały jak głębokie nacięcia było widać gdzie kończy się skóra a gdzie zaczyna tkanka tłuszczowa . Szukałam szpitala, powiedziano mi że z racji tego że jestem w innym państwie (bodajże Indie, które wyglądały jak jakieś slamsy) pomoc nie zostanie mi udzielona, w końcu jednak znalazłam lekarza który chciał mi pomóc, nasmarował mnie spirytusem (siedziałam w baseniku w stroju kąpielowym kiedy to robił) który miał zniwelować rany, strupy i krosty które brały się same z siebie. W szpitalu w którym byłam wszystko było brudne, moja bluzka również była brudna(kolor jasno różowy blady kolor, z plamami jakby od tłuszczu.

Nagle jakbym przeniosła się w inne mieście, znalazłam telefon stacjonarny który dzwonił, kiedy go odebrałam okazało się że był to mój dobry przyjaciel z przed lat powiedział że mnie widzi i czy chcę się z nim spotkać, co tez zrobiliśmy, bardzo ucieszyłam się że go zobaczyłam (nagle pojawił się mój facet któremu nie spodobało się to że idę w stronę starego przyjaciela (dodam że między nami była czysta przyjaźń bez żadnych fascynacji a mój facet nie należy do zazdrosnych osób, zawsze mi ufa i wierzy nigdy nie okazał zazdrości.) spotkałam się z przyjacielem jednak nie wyglądał jak on normalnie to zadbany chłopak a w śnie, miał długie tłuste włosy pełno krost na twarzy oraz nos jak czarownica, długi i krzywy…

Sceneria snu była zimna i ponura, dodam jeszcze że w szpitalu spotkałam starą znajomą która siedziała na łóżku a nad nią wisiały wyprane ciuchy.i pod sam koniec snu przyjechał po mnie mój facet, jadąc samochodem zapytał czy kupiłam sobie coś do jedzenia, odpowiedziałam że nie na co on kazał oddać mi pieniądze których nie wydałam. Miałam do niego żal że w ogolę nie przeją się ranami, strupami i bąblami które miałam i nie zapytał jak się czuję. Tu najbardziej w pamięci została mi sceneria, była noc łapmy były włączone a my jechaliśmy
      Reasumując cały sen opierał się na wielkich krostach z jakimś płynem, bąblach, strupach i brudzie. Przez cały sen odczuwałam silny strach i przerażenie, po przebudzeniu się strasznie chciało mi się płakać- dodam że byłam bardzo zmęczona przez co w pierwszych kilku sekundach po przebudzeniu nie wiedziałam czy był to sen czy rzeczywistość, pierwsze co zrobiłam to sprawdziłam czy rzeczywiście nie mam strupów na brzuchu.

Bardzo proszę o interpretacje, nigdy nie miałam aż tak dziwnego i realnego snu

Kilka słów o tym co obecnie dzieje się w moim życiu.
      Jakieś trzy tygodnie temu wyprowadziła się ode mnie i od mojego chłopaka jego mama, abyśmy mogli mieszkać sami (mam z nią dobry kontakt) Trochę sprzeczamy się z chłopakiem, ale to jak w każdym związku. Mam dwa szczur (stąd może we śnie zadrapania na dekolcie, czasami kiedy wyciągam je z klatki i chodzę z nimi po mieszkaniu lekko zadrapią pazurkami.) Pracuje, zapisałam się do szkoły aby zrobić maturę i iść na studia (przerwałam naukę w wieku 17-18 lat w 2 klasie technikum).
    • Kasiulaa
      By Kasiulaa
      Witam, dziś miałam bardzo dziwny sen, ale zanim go opiszę muszę zrobić małe wprowadzenie, bo występowały w nim osoby z mojego realnego życia. Otóż jakieś 3 miesiące temu odszedł ode mnie (ja mam 31 lat) mój mężczyzna po 6 latach związku KAROL 32lata (jego kolor włosów to blond, obecnie jest siwiejący i łysiejący). Rzucił mnie dla koleżanki z pracy MAGDY 27lat (jej kolor włosów to ciemny brąz, raczej krótkie do szyi , proste). Mój mężczyzna nigdy nie chciał mieć dzieci. Nie lubił się opalać, jeździć nad morze, ma bardzo jasny kolor skóry i kompleksy z tego powodu, jego kobieta Magda również blada. Powodem naszego rozstania była Magda, Karol się w niej zakochał. Tym czasem we śnie:

Widziałam go jako dużo starszego niż obecnie mężczyznę (jakieś 40-45lat), miał gęste rude włosy i rude wąsy (gęste), miałam się z nim spotkać w jakiejś nadmorskiej miejscowości gdzieś na deptaku. Miał przyjść sam. Jednak na spotkanie przyszedł ze swoja nową kobietą Magdą. Ją widziałam jako niższą ode mnie osobę (normalnie ona jest mojego wzrostu), miała tleniony blond włosy, kręcone- falujące, wyglądały na niezadbane, była bardzo mocno opalona na brązowo (przy jej kolorze skóry jest to niemożliwe). Co dziwniejsze jej twarz była usiana pryszczami. Było ich dużo, rzucały się oczy, przykuwały moja uwagę. I gdy do mnie podchodzili ona miała łzy w oczach. Ciekawostka jeszcze jest fakt, że oni do mnie przyszli razem i prowadzili wózek z dziećmi, mieli bliźniaków, chyba chłopców. Czułam, że to ich dzieci, ale we śnie nie zwracali na nie jakiejś znaczącej uwagi. Jednego bliźniaka niechcący trąciłam i się obudził. Sen był dla mnie przykry, towarzyszyły temu raczej negatywne uczucia. Tak je pamiętam. Poczułam ukłucie zazdrości i rozczarowanie, że Karol nie przyszedł sam na spotkanie ze mną. On też był smutny, jakby zmęczony.

Proszę o pomoc, cała ta sprawa z rozstaniem byłą i nadal jest dla mnie trudna, i nie bardzo wiem jak odczytać znaki we śnie.
  • Create New...