Skocz do zawartości

Od zera do milionera


Gość LuckyBoy94

Rekomendowane odpowiedzi

1185 Dobry dień, dobry dień

Tu twoje radijo heloł:i4bananbabluwh8::iconbananwo8:

 

Swego czasu,to znaczy w to lato,cały czas nuciłam sobie tą piosenkę-super jest,podoba mi sie bardzo!

 

Ale teraz nie chce mi sie nawet gadać a co dopiero śpiewać... :(

 

 

1192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1193 Lioness dalej go nie ma? :(

Lady,Befi-Kochane,nie ma Go:( Pytałam się tu na forum,ponoć pijak jakiś Go uwiązał i zamknął,bo Rambuś osładza mu samotnośc... :/

Cholera,niech Go wypuści,bo nie wiem juz jak szukać,szukamy Go jak szuka sie człowieka! ale to i tak nic nie daje... :( ech.. :(

 

1195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1196

 

Bądź dobrej myśli Lione

 

Cały czas wierze,że wróci!

Ale to już tak długo go nie ma,a ja tęsknię... :( On był z nami 8 lat! Ja ratuję stare,chore psy ze schronisk,porzucone przez "włascicieli" a mój pies rodzony poszedł na poniewierke-PARADOKS!! cholerna ironia losu :(

 

Ale cały czas mam ogromną nadzieję,cały czas...

 

 

1197

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu,to znaczy w to lato,cały czas nuciłam sobie tą piosenkę-super jest,podoba mi sie bardzo!

 

Ale teraz nie chce mi sie nawet gadać a co dopiero śpiewać... :(

 

 

1192

 

1199

 

W lato ciągle słyszałam to w radiu a teraz już nie.

 

A noo tak... Kiedyś czytałam co się stało z Twoim psiakiem... :( ale znajdzie się napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1201 cholera krew mnie zalewa jak słyszę coś takiego " jakiś pijak uwiązał" co za ludzie, nie widzi że psiak tęskni, że ktoś go szuka!!!!! Lioness współczuje, jestem w stanie sobie wyobrazić co przeżywasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane,dziękuję za slowa otuchy!!

 

To mój Rambuś,piękny,kochany psiak,taki ufny,kocha ludzi,do każdego podszedł sie przywitać,On nie znał krzyku,bicia,złego słowa...kocha ludzi i świat....

 

http://img831.imageshack.us/img831/4800/173rg.jpg

 

http://img571.imageshack.us/img571/6144/174nm.jpg

 

http://img69.imageshack.us/img69/5076/rambu.jpg

 

 

Miał obrożę z adresatką-imieniem i numerem telefonu...

 

szukamy cały czas i nie przestaniemy!!!

 

 

1202

Edytowane przez lioness
dodanie zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1203 Śliczny, a jaki zadbany, sierść jaka błyszcząca :) widać że szczęśliwy piesek. Musi się odnaleźć, jak można przetrzymywać pieska mając adres, numer telefonu. O zgrozo już nie powiem co ja bym z taki delikwentami zrobiła!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1203 Śliczny, a jaki zadbany, sierść jaka błyszcząca :) widać że szczęśliwy piesek. Musi się odnaleźć, jak można przetrzymywać pieska mając adres, numer telefonu. O zgrozo już nie powiem co ja bym z taki delikwentami zrobiła!!!

 

Lady,On był jeszcze piękniejszy teraz,bo dupka przytyła mu na zimę,sierść błyszczała,aż można było sie przejżeć,jest taki czarny,że aż granatowy!

 

Kto mi może pomóc Go odnaleźć,proszę... :(

 

1204

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1136

 

no tak !!!!! i teroz go ni mam :_uoeee::_uoeee:

 

'Kcesz' mojego banana?:chytry:

 

No wiesz,z braku laku dobre i cokolwiek,ale mój banan nie jest taki ostatni:_jezyk: bo dobry banan nigdy nie jest zły:okularnik:

 

No doooobra,żartowaaaaałam,nie oddam swojego banana :roll:

 

Buziaki :*

 

 

1137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1138

 

No wiesz :zawstydzony: na początku tak zem sie ucieszyła i trwało to do momentu aż nie poczytałam dalej ha ha ha ha a potem rozczarowanie ha ha ha:_uoeee: :_mysli::_jezyk:

 

Befi :D

Szukaj swojego banana,inne to takie 'rozklapciane i rozmemłane' :zeby:(nie,żebym miała praktyczną wiedzę,ino teoretycznie tak Se rozważam :_ROTFL: ) nie ma to jak swój 'rodzony' banan :i4bananbabluwh8::iconbananwo8:

 

Jaki by nie był,to jednak swój :usmiech2_na:

 

A tak w ogóle to kaj Ci łon zagubił się?:mysli:

 

 

1139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...