Skocz do zawartości

Od zera do milionera


Gość LuckyBoy94

Rekomendowane odpowiedzi

131 - Befi ?... a coo? żeś Ty skojarzyła... bom jo myśloł o SERCU... :)

---> aaa Tobie Pierona... co tam ten EGOść nawciskał... hmm !?:diabelek_na::wow::iconbananwo8:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Befi ?... a coo? żeś Ty skojarzyła... bom jo myśloł o SERCU... :)

---> aaa Tobie Pierona... co tam ten EGOść nawciskał... hmm !?:diabelek_na::wow::iconbananwo8:

 

No widzisz :_zmeczony::diabelek_na: tak się dzieje jak instynkt rządzi lub jakieś braki są ;)

 

142 teraz będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

168...

- już kręcimy Nowy Kadr/dzień/ FILMU naszego ŻYCIA... aktorki wymalowane :)? , aktorzy gotowi ;)?

 

----> to właśnie dostaliście Zaproszenie na "Plan Filmowy" Życia... z uśmiechem i SERCEM przede wszystkim... :))* bo...;

 

---> JAK zagracie...taki będzie i Film, wiec lepiej słuchać Mądrości Serca raczej/tak na wszelki wypadek...

--> bo Wybór mamy Tylko JEDEN, a opcje tylko Dwie... albo to :bejsbolmj6:, albo to :serducho::slonko:

-> pamiętajmy !... że tylko ty/ja Sam ! jesteś Reżyserem i Aktorem WłasnEgo ŻYCIA... :serduszka_na: :iconbananwo8:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

174 / 349 ... O0ojjj, nie wiem czy To się dobrze skończy :?:,

 

---> Drogi na skróty bywają tylko zwodniczą "iluzją" raczej, i To Nas Samych... Co nie befi... ;)*

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: tu też byk:)

 

Jaaakiiii Byykkk ???? , ady wczesnia było Tooo... Łooo

zatem....

 

181/355

 

-AAAaaaaa... muwiłom co'by nie lażć po skróty... !!! , i Licho nas Doopaa'dło ;)^*:bejsbolmj6:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaakiiii Byykkk ???? , ady wczesnia było Tooo... Łooo

 

-AAAaaaaa... muwiłom co'by nie lażć po skróty... !!! , i Licho nas Doopaa'dło ;)^*:bejsbolmj6:

 

 

ja widziałam widziałam tego byka:figielek:

i widziałam edytowanie i korektę ów byka:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałam widziałam tego byka:figielek:

i widziałam edytowanie i korektę ów byka:lol:

 

Łoo mooos... na wsech'wiedząco zem trofił... ;)^

- noo??? ... aaa com mioł napluć na niego... ??? ;)^*

- był... tom i sypciutko zmienioł, aaale to było jesca psed Ciebia postem... rocej ;)*^

- booo... w Twoim zazalonym Poscie ... było i O.K> roooceej... :))^* heyka... :)))*

 

188... :pada_na::iconbananwo8::hejka::soczek_na:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...