Skocz do zawartości

Od zera do milionera


Gość LuckyBoy94

Rekomendowane odpowiedzi

285

 

- Jo tak musza bo chca łazić :_figielek:

- bez gimnastyki ani rusz

 

292 - Befi?... łazic to mozno i po łózku... tyż/ hehe/ :)^ tu ciebia pokożo jokim... ;

 

-------------------->>> [video=youtube;MiBe7a-Jdz8]http://www.youtube.com/watch?v=MiBe7a-Jdz8&feature=player_embedded

 

skozystołem z dobrej porady mej przyjaciółki Moni... tys my se tak łaaazilii, po tym filmecku... taak w te i wew Ta, tak w tył i nazod... Heey :)^

- świento Prowda...- bez gimnastyki ani rus/ Jo tys tak mówia... :))^

- aaa... i sporta mozno spróbować... Tyż :))^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

293 :_oklasky:

 

Piernika tak to łazić byda jak kolano doprowadza do używalności ha ha ha ha

 

Całe życie EGOś był nieugięty i jak przyszły zmiany to kolanko odmówiło posłuszeństwa i w szybkim czasie wylądowałam na stole i tak mnie EGOś załatwił ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

294 - hmm, Piernika to na stole tyż byłoś? ;)... Eeechhh To szwarno z Ciebia dziołcha... :))^* /bodomy tylko Ego'sia/ :) iii... jak? nadaje :?: ;)^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

298 - łoze im obmyslom co wozyć?... Pierona, kaj ten Obraz jest !!! Ehmm, ino Ego'sia nie słuchoj, bo jak łon Ciebia nawazy PIWA to ino Ci piana zostanie do smakowania, a raczej powąchania... rocej Heey... :))^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

299 ha ha ha ha Dobre ha ha ha

 

Spadam bo małżonek wraca a udaje przed nim obłożnie chorą żeby robił za mnie w domciu

 

300 - hmm... aaa ciekawe Kto/co Ciebia taki podszept zadał coby udawać?... hmmm !? :))^

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

301 ha ha ha

 

Fałszywy alarm mi zrobił ;-)

 

Jak kto ? Kumpel EGOś przecież ha haha

 

Bo u nas to jest tak .Normalnie to ja jestem bardzo konsekwentna i trochę rygorystyczna nie ma zmiłuj się dla nikogo .Każdy wie co ma robić a jak zapomni to ja mu przypominam ha ha ha a jak leże chora to świadomie im odpuszczam i oni mają radoche ;-) Uwielbiają jak leże w łóżku i się mną opiekują .biedni wolą to niż rygor ha ha ha Zauważyłam to po operacji jak miałam całkowity zakaz chodzenia to Ci faceci nabierali skrzydeł i od tego czasu robię im tak przy okazji jak coś mi dolega . Taka fajna wymiana raz na jakiś czas ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

332 ... Ambi(?), jak tam u ciebie, dajesz Radę... ;):tancze::zmeczony:... czy lezysz :diconthudki1:

 

 

Infederku :figielek: mam ostatnio pełno wrażeń ---> wzloty i upadki ....w dość ekspresowym tempie życie funduje mi zmiany ...każe dokonywać wyborów i podejmować decyzje. A ja wolę stabilność. a Tu stabilności niet !

 

 

 

 

333

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

346

 

- Banan mi znikł z moich emotek ;-(

- A jo chciała potańcować

 

 

:iconbananwo8:351 - hy.hy. --> Jo mom bananka... :):nie_powiem::iconbananwo8:

 

-hmm... Jo tteż by kcioł... :_mysli::_bezradny::pada_na:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

357... nooo, nie smioj sie Ambi, inoo bier... puki Dajo... heyy ;)^

 

 

---> Zycie to łokazje do Branio i Dawanio :)... ceba ino nie pomylic Jedna z Druga... rocej ;)^*

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

364

 

 

:i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8::i4bananbabluwh8:

 

kofam te bananki:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

367... przestrzegam ino przed Nadmiarem bo moża zokrecic sie w głowie. Wszycko dobre!... ale z umiarem :)... bez Przesady znaczy sie... Heyy ;)* :iconbananwo8:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

372

 

Ady nie mo znacenio kiery ważne by był gibki ;-)

 

375 - ady Gipki to tyn na dole/rocej... bo tyn na góze to stywny jak P'iernik... rocej, heyy ;))^*

 

---> Łooo... taki gipki Pieruna... ;))^ :iconbananwo8::_bezradny:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...