Jump to content

dawna miłość

basia_e
 Share

Recommended Posts

Witam i bardzo proszę o interpretacje snu, a właściwie snów.

Ostatnio śni mi się moja dawna "miłość". Na wstępie może opowiem o tej osobie. W zasadzie nigdy on nie był moim chłopakiem, spotykaliśmy się ukradkiem, był to raczej romans. Miałam wtedy ok 17 lat. W pewnym momencie, prawie po roku takich spotkań, miałam już dość czekania aż on zmieni zdanie i zechce żebym została jego dziewczyną i tak jakby przejrzałam na oczy, więc urwałam nasze wszelkie kontakty. Wtedy jemu się odmieniło i zaczął za mną "latać" i nawet w końcu chciał oficjalnie być ze mną, ale ja już nie byłam zainteresowana. Gdzieś po roku spotkaliśmy się przypadkiem i tak jakby uczucie odżyło. On wtedy miał dziewczynę i powiedział że dla mnie ją rzuci, a ja myśląc "racjonalnie" odmówiłam mu, mimo iż miałam ochote na coś więcej. W sumie zawsze wiedziałam że nasz związek nie ma przyszłości, wolałam nie robić mu nadziei, ale i tak nas do siebie ciągnęło. Od tamtej pory go nie widziałam, nie mam z nim żadnego kontaktu i właściwie nie wiem co się z nim teraz dzieje, gdzie jest, czy ma kogoś itp. Teraz już od 5 lat jestem w szczęśliwym związku z innym facetem, z którym po tygodniu znajomości wiedziałam że "to ten", i planujemy dalsze życie razem i nie wyobrażam sobie nikogo innego na jego miejscu.

A tu teraz nieoczekiwanie zaczął mi się śnić tamten. I to było już kilka takich snów. I zawsze w tym śnie spotykam go przypadkiem, mówię mu że za nim tęskniłam, biorę nr telefonu i chce się z nim umówić żeby porozmawiać, ale właściwie nie wiem o czym chce z nim rozmawiać. W jednym ze snów jak go spotykam to przytulamy się na powitanie i czujemy nasze "walące" serca. W innym śnie nasze spotkanie skończyło się w łóżku w jego mieszkaniu (gdzie faktycznie raz tam byłam), a za oknem widze mojego obecnego chłopaka który mnie szuka. W jeszcze innym spotykam go jak stoi ze swoim kolegą (którego w ogóle nie znam osobiście, tylko z widzenia) i ten jego kolega twierdzi że kiedyś spał ze mną jak byłam pijana.

I w ogóle w tych wszystkich snach mam takie uczucie tęsknoty za nim, chce wiedzieć co u niego słychać, i niejednokrotnie mam ochote na romans z nim, mimo iż jestem w związku z innym. I dodatkowo zawsze widzie jego wyidealizowany obraz, a tak na prawdę on nigdy nie był zbyt urodziwy ;)

Po tych snach faktycznie zastanawiam się co u niego słychać i jeśli bym go spotkała czy było by coś między nami, a właściwie czy wogóle byłby jeszcze mną zainteresowany, chociaż nie wiem po co skoro mam innego faceta.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Drugs
      By Drugs
      Witam.Śniło mi się ostatnio,że byłam w jakimś ciemnym pomieszczeniu z dwoma osobami- moim byłym chłopakiem ( o którym często myślę) i z jakims jeszcze chlopakiem ale nie mogę sobie przypomniec tej postaci. Mój były podal mi ogromną strzykawke wielkości butli gazowej, strzykawka była napełniona ogromną ilością kompotu z amfetaminą, ja podałam strzykawke trzeciej osobie znajdujacej sie tam i wstrzyknęła mi ją w ramię. Proszę o szybką interpretacje tego snu!
    • MonikaMika
      By MonikaMika
      Zwracam się do Was z ogromną prośbą o interpretację mojego snu:

Idę wałem przeciwpowodziowym, po jednej stronie jest las, a po drugiej ... morze. Jest lato, świeci słońce. Mam na sobie klapki : japonki i, co jest dziwne, bo szczególną uwagę zwróciłam na fakt, że mam na sobie przeciwsłoneczne okulary. Ludzie leżą, siedzą i opalają się na plaży, oraz na... wale. Okey. Idę dalej. Widzę grupkę znajomych. Jeden chłopak to moja dawna platoniczna miłość. Ale już dawno mi przeszło. Patrzą się na mnie, ale nic nie mówią. Ja też nic nie powiedziałam. Przeszłam dalej. Po chwili chłopak, który mnie kiedyś fascynował mnie dogonił. Zapytał się mnie czy idę na bal. Odpowiedziałam, że tak i właśnie mam zamiar sobie kupić sukienkę. Dalej poszliśmy razem. Weszliśmy do lasu, gdzie był obskurny, lekko już zawalony, opuszczony dom. Chłopak powiedział, że on też idzie na bal, ale nie ma partnerki. Zaproponowałam mu swoje towarzystwo. W pewnej chwili usłyszeliśmy wołanie. Schowaliśmy się do tego domu. Okazało się, że to byli moi znajomi. Szukali chłopaka. On koniecznie nie chciał się przyznać, że jest ze mną. Chciał się przed nimi ukryć. Mój sen skończył się na tym, jak po cichu chłopak wymyka się z tego domu.

Czy wiecie już co to oznacza?
    • Jutka0
      By Jutka0
      Witam
      Śniło mi się: Byłam na sali gimnaztycznej w swojej szkole i grałam w siatke z przyajaciołkami(to był jakis ważny mecz) a obok widziałam chłopaka , który kiedys mi sie podobał/ a w dodatku on cały czas się na mnie gapi.
      Nagle zrobiło mi się dziwnie usiadłam na podłodze , przyjaciołki do mnie podeszły a ja nagle zemdlałam , to było takie dziwne uczucie , wszytsko było takie jakieś zniekształcone. Nastepnie obudziłam się na drugie polowie sali gimnastycznej lezałam na ziemi a obok mój wf-ista prowadził zajecia z małymi dziecmi które miały na głowach czerwone czapeczki .
      Nierozumiem tego snu i prosze kogos o interpretację
      Z góry dziękuje
  • Create New...