Skocz do zawartości

Bardzo Proszę o interpracje moje snu


brunnetka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :papa2:

 

Bardzo proszę o interpracje mojego snu . Ostatnio śniło mi sie byłam w moim ogrodzie była taka piekna taka mocno zielona , stałam na koncu ogrodu z moim małym kuzynem miałam ubraną na sobie pomarańczową przylegającą sukienkę byłam w ciąży około 6/7 miesiąć . Chawliłam sie mu że zdałam w ciąży prawo jazdy za pierwszym razem ( wtedy tak jak by na chwilę jechałam samochodem ) Postem znowu byłam w tym ogrodzie i znalazłam mały niebiesko biały bucik. Nie wiem dokładnie czy ktoś inny założył mi na reke bransoletkę z takimi małymi zawieszkami, był też tam mały buciki samochodzik; ta bransoletka była srebrna miałam ją na rece tak sie cieszyłam ( te zawieszki na mojej bransoletce to były chyba moje osiągnięcia ) . Zakończenia dobrze nie pamiętam ale wydaje mi się, że przyszedł mój chłopak /narzyczony /mąż objł mnie i poszliśmy tak do domu .

 

BARDZO PROSZĘ O INTERPRETACJE TEGO SNU . DODAM TO ŻE JA NIE MAM CHŁOPAKA I PRAWA JAZDY NIE MAM ZAMIARU ZDAWAĆ

 

:_papa:

Edytowane przez cyganicha
ort i skł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,nie powielaj postów proszę.Każdy sen tu zamieszczony zostanie zinterpretowany.Wszyscy interpretatorzy /czy ja, czy Userzy z działu ogólnego/ interpretacji udzielają w swoim wolnym prywatnym czasie.Chwile cierpliwości proszę i pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :) w tym jak i wcześniej opisanym śnie znajduję wątek Twoich kłopotów,przykrości w sferze uczuciowej. To było i minęło/mija.Dojrzewasz do zmian.Jak dojrzejesz i będziesz ich chciała masz szansę zrealizować swoje marzenia i być kobietą spełnioną w związku,kobietą kochaną. Czego z całego serca Tobie zyczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za interpretację .[/COLOR] :) tak bardzo by chciała być kobietą spełnioną w związku,kobietą kochaną i muszę uwierzyć że tak bedzie . Mam nadzieję że to sie spełni bede z tego powodu szczęśliwa :serduszka_na:, bardzo jest mi miło że tego mi życzysz ja Ci życzę samych sukcenów i wszystko co najlepsze:przytul_na::_papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz za co dziekować to ja Ci dziekuje :* Będe czekać , marzyć , pragnac i powinno być dobrze , ja jestem troche niecierpliwa ale wiem że to nie jest tak że dzisiaj chce a jutro mam , na dobre rzeczy zawsze dłużej sie czeka wiec dlatego warto poczetać ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe czekać , marzyć , pragnac ...ale wiem że to nie jest tak że dzisiaj chce a jutro mam , na dobre rzeczy zawsze dłużej sie czeka wiec dlatego warto poczekać ;))

 

Pięknie napisałaś :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , właśnie zauważyłam że w porównaniu do tamtego roku zmnieniłam sie - dojrzałam do pewnych spraw , ale nadal pracuje nad sobą . Wierze że bedzie dobrze moim zdaniem jeśli człowiek poczeka bardziej to doceni ponieważ pragną , marzył nie przyszło mu to jak sptrykniecie palcami tylko to jest naprawde wartościowe i bedzie sie starał żeby było jak najlepiej , a jak sie dostanie coś za szybko , za łatwo to sie tego nie doceni nie ma to takiej wartości , łatwo przyszło łatwo pójdzie ...

 

Bardzo sie ciesze że jesteś na tym forum i pomagasz , udzielasz rad, podtrzymujesz na duchu w tym zabieganym świecie pościecasz swój cenny czas i umiejętności ;)) :_buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , właśnie zauważyłam że w porównaniu do tamtego roku zmnieniłam sie - dojrzałam do pewnych spraw , ale nadal pracuje nad sobą . Wierze że bedzie dobrze moim zdaniem jeśli człowiek poczeka bardziej to doceni ponieważ pragną , marzył nie przyszło mu to jak sptrykniecie palcami tylko to jest naprawde wartościowe i bedzie sie starał żeby było jak najlepiej , a jak sie dostanie coś za szybko , za łatwo to sie tego nie doceni nie ma to takiej wartości , łatwo przyszło łatwo pójdzie ...

tak własnie; bo my - ludzie - potrafimy docenić tylko to co kosztuje.Kosztuje nas wysiłek, czas, mądrość, naszą pracę i trud włożony w osiągnięcie celu.

 

 

Bardzo sie ciesze że jesteś na tym forum i pomagasz , udzielasz rad, podtrzymujesz na duchu w tym zabieganym świecie pościecasz swój cenny czas i umiejętności ;)) :_buziak:

Bardzo dziękuję Brunnetko :) takie słowa a jeszcze bardziej fakty kiedy się widzi,ze można komuś pomóc sprawiają największą radość :) Dziękuję Ci bardzo :uscisk::buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak własnie; bo my - ludzie - potrafimy docenić tylko to co kosztuje.Kosztuje nas wysiłek, czas, mądrość, naszą pracę i trud włożony w osiągnięcie celu.

 

Zgadzam sie w 1000% z Tobą

 

Bardzo sie cieszyłam kiedy za każdym razem dostawałm do Ciebie wiadomość bo jesteś bardzo miłą i ciepłą osobą - żeby było wiecej takich osób :))

 

Dziekuje za wszysto jeszcze raz i już nie przeszkadzam :)

Trzymaj sie cieplutko miłego wieczoru i życze Ci pieknych sów ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...