Skocz do zawartości

dwa sny- studia, koty, bracia


NiceKate7

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy sen- Śniło mi się że byłam na jakimś pierwszym wykładzie na studiach, siedziałam w trzeciej ławce, i nauczycielka kazała się przedstawić, najpier ja się przedstawiałam, potem się przedstawiał mój najmłodszy brat który siedział w pierwszej ławce, powiedział coś śmiesznego, niewyraźnie, i klasa zaczeła się śmiać. Obok nauczycielki przy biurku siedział mój drugi młodszy brat. Nauczycielka miała okulary, bląd włosy. Zaczełą prowadzić wykład, było bardzo dużo notatek do pisania i do nauczenia się.

Drugi sen- Śniło mi się że byłam gdzieś na strychu, tam było pełno siana, widziałam tam dużo dorosłych kotów z małymi kotkami. Ze mną było pare osób. głaskałam te koty, przez duże okno wyskoczyły na ziemię małe koty, więc poprosiłam tam pewną osobę(dawnego nauczycielka WF z gimnazjum) żeby chwycił te małe kotki i mi je podał, tak więc zrobił.

Co mogą oznaczać te dwa sny? będe mile wdzięczna za interpretacje. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sen przedstawia życiową lekcję jaką macie do "odrobienia" warto byłoby zastanowić się nad tym całym wykładem. Pamiętasz,coś z niego?

 

Strych zawsze jest przedstawiany jak nasza nadświadomość. Siano może oznaczać wieści,czy plany małositotne wydające się na pierwszy rzut oka. Koty to coś nowego dorosłe koty, to coś,co było z Toba od dawna,ale odkryjesz to dopiero teraz. Małe kotki to dopiero plany i rzeczy,które "rosną" i rozwijają się. Po drugim śnie widzę,że Twoja nadświadomość połączy się w jakiś sposób z podświadomością i pokaże Tobie jak z tych małych kotków zrobić "dużego" i dorosłego. Wskaże Ci drogę,rozwiązanie problemu, czy poprostu wskaże to,co będzie dla Ciebie najważniesze.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...