Jump to content

Praca, monety, pies


salival

Recommended Posts

Witam ciepło wszystkich, którzy przeczytają mój post i zwracam się oczywiście z prośbą o interpretacje snu.

 

Otóż śniło mi się, że dostałam pracę jako opiekunka psa u bardzo bogatego mężczyzny, który mieszkał w pięknym domu i ciągle byl przygnębiony i zajęty, szarobury. Otoczenie we śnie kojarzy mi się z ciepłą aurą, we śnie bawiłam się z psem (golden retriever o bardzo jasnej sierści, wesoły i przyjacielski) na intensywnie zielonej, ogromnej łące dookoła której znajdowały się drzewa. Drugą częścią snu było to, że otrzymałam dodatkową prace jako ochroniarz sklepu spożywczego, którego wystrój kojarzył mi się z końcem PRL-u, natomiast atmosfera w nim była dosyć spokojna i zastała- działo się niewiele. Pod koniec swojej pracy chciałam zrobić w nim zakupy i płaciłam za nie miedziakami, miałam problemy z policzeniem odpowiedniej sumy, a wśród monet znajdywały się pensy. Zestresowało mnie to, że nie mogłam policzyć tych monet, ale przez cały sen byłam w nim bardzo pogodna i szczęśliwa bo miałam pracę.

 

Nie umiem sama zinterpretować snu, bo uważam niektóre zestawienia symboli za dosyć mylące a ja mogę być nieobiektywna. Obecnie poszukuje pracy i mam trudna sytuacje życiową, jestem bardzo przygnębiona i zatroskana moim partnerem, który również ma problemy. Co do pensów- mój partner był niedawno w Wielkiej Brytanii gdzie źle mu się wiodło, co do bycia ochroniarzem- również nawiązuje to do mojego ukochanego, który niedawno dostał prace na tym stanowisku, więc pewnie ma to jakieś znaczenie. Zastanawia mnie jak powinnam interpretować symbole, które tak mocno nawiązują do mojej sytuacji i czy jest jakąkolwiek podpowiedzią do tego jak powinnam postępować i co się wydarzy.

 

Mam nadzieje, że dosyć jasno opisałam sen, a to mój pierwszy post. Z góry dziękuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Wielki dom, bogactwo w którym pracujesz może oznaczać, że masz wygórowane wymagania co do stanowiska pracy, którego poszukujesz. Pies (jasny) oznacza tutaj szczęście rodzinne, którego może Ci nie brakuje, czujesz się bezpieczna. Sama atmosfera snu wskazuje, że wkrótce znajdziesz wymarzone zajęcie (jasność, drzewa , spokój), ale może nie do końca będziesz zadowolona nadal z pracy partnera :) Sądzę, że jest to dobra wróżba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...