Skocz do zawartości

Tarotowe dywagacje Pasqu


Gość Pasqualina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pasqualina

W ramach wolnego czasu postanowiłam założyć mini gabinecik i postarać się pomóc oraz w miarę możliwości rozjaśnić wątpliwości

 

Oto moje zasady:

 

 

+ Wróżę tylko osobom pełnoletnim.

+ Nie wróżę w kwestii zdrowia

+ Proszę o podanie imienia i daty urodzenia oraz opisanie sytuacji, której dotyczy pytanie, najlepiej żeby dane były zawarte w poście

+ Nie odpowiadam na pytania zadane innym osobom wróżącym

+ Jeśli uznam, że pytanie jest niezgodne z moją etyką, wówczas poinformuję że nie odpowiem na nie

 

Będę wdzięczna za weryfikację i/lub punkciki reputacji

 

Wróżę tylko do 31 maja br

Edytowane przez Pasqualina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Inez2503

    15

  • werona

    13

  • Ambere

    9

  • Dorotik

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluję wątku i życzę samych pomyślnych wróżb!!!

 

I chętnie zapytam o finanse w tym roku - czy zapowiada się jakaś podwyżka, dodatkowe pieniążki w postaci np. premii itd.

 

Beata, 11.06.1977

 

Dziękuję :bukiet: i :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Gratuluję wątku i życzę samych pomyślnych wróżb!!!

 

I chętnie zapytam o finanse w tym roku - czy zapowiada się jakaś podwyżka, dodatkowe pieniążki w postaci np. premii itd.

 

 

 

Dziękuję :bukiet: i :buziak:

 

Dziękuję Ci gorąco Kochana, jak miło że znowu na początek mogę wróżyć Tobie :):_okok:

Wracając jednak do Twojego pytania:

Niestety, nie widzę abyś mogła spodziewać się premii..Mogą być nagłe wydatki, ostrożnie dysponuj pieniążkami, bo mogą pojawić się różne problemy natury finansowej właśnie...

Sprawdziłam dodatkowo co powinnaś zrobić, aby spodziewać się podwyżki lub awansu, karty pokazały, że aby coś otrzymać musiałabyś o to zawalczyć i nie spoczywać na laurach, wykazać się przedsiębiorczością lub pomysłowością

 

Wszystkiego dobrego :uscisk:

Edytowane przez Pasqualina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

witaj! :) ja bardzo poproszę o wróżbę na konkretną relację. tego typu pytanie zadałam jakiś czas temu innej wróżącej, ale wycofam swoją prośbę, ponieważ od dłuższego czasu nie ma żadnej odpowiedzi.

 

chciałabym się dowiedzieć, jak dalej potoczy się dana znajomość i co on do mnie czuje? czy widać zdradę z jego strony? jest to przerwana przez jego nagłe poważne problemy rodzinne relacja karmiczna. na chwilę obecną trwamy "w zawieszeniu", a ja bardzo cierpię i nie umiem pogodzić się z sytuacją...

 

...

 

z góry serdecznie dziękuję! :)

 

bardzo proszę o wykropkowanie danych przy cytowaniu. dziękuję.

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
witaj! :) ja bardzo poproszę o wróżbę na konkretną relację. tego typu pytanie zadałam jakiś czas temu innej wróżącej, ale wycofam swoją prośbę, ponieważ od dłuższego czasu nie ma żadnej odpowiedzi.

 

chciałabym się dowiedzieć, jak dalej potoczy się dana znajomość i co on do mnie czuje? czy widać zdradę z jego strony? jest to przerwana przez jego nagłe poważne problemy rodzinne relacja karmiczna. na chwilę obecną trwamy "w zawieszeniu", a ja bardzo cierpię i nie umiem pogodzić się z sytuacją...

 

 

z góry serdecznie dziękuję! :)

 

bardzo proszę o wykropkowanie danych przy cytowaniu. dziękuję.

 

Droga enke,

Faktycznie sytuacja mocno Cię przytłacza, ale spokojnie wszystko powolutku się ułoży...nie martw się na zapas, może ta rozłąka jest potrzebna właśnie po to, żebyście mogli się nawzajem docenić :) Powrót relacji tak naprawdę widać dopiero od lipca, być może to właśnie pan B. zadziała w Twoją stronę, może złoży życzenia? :) Od tego czasu powinno być już tylko lepiej, może w październiku staniecie się oficjalną parą. Powinno być już stabilnie :)

Co czuje? Z pewnością jesteś mu bardzo bliska, często o Tobie myśli, zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że jesteś jego spełnieniem marzeń, chociaż na tę chwilę również w pewien sposób nieosiągalna...

P.S na moje oko, to nie w głowie mu wybryki w postaci zdrady, stabliny z niego facet :)

Pozdrawiam cieplutko:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

Kochana, dziękuję Ci serdecznie za tak pozytywną wróżbę i dodanie siły, nawet nie wiesz, ile to dla mnie znaczy :) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdążę jako 3 osoba ;)

Ja poproszę o wróżbę na temat działalności gospodarczej, którą niedługo otwieram :) Jak będzie ona prosperowała? czy początki będą bardzo ciężkie?

 

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Edytowane przez myszjustyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Chyba zdążę jako 3 osoba ;)

Ja poproszę o wróżbę na temat działalności gospodarczej, którą niedługo otwieram :) Jak będzie ona prosperowała? czy początki będą bardzo ciężkie?

Dziękuję i pozdrawiam :)

Droga myszo :)

Masz wiele wątpliwości co do prosperowania firmy, być może sporo osób próbowało Ci odradzić ten pomysł, ogólnie może być różnie z tą firmą raz lepiej raz gorzej.. Powinnaś wykorzystać nadarzające się okazje, ale kierować się także swoimi zasadami i postępować w zgodzie z ogólnymi wartościami. Firma będzie prosperować odpowiednio, może nie od razu będą efekty, ale wszystko jest możliwe jeśli będziesz dążyć malutkimi kroczkami.

Podejdziesz na początku do firmy z wielkim zaangażowaniem, masz chęć podbić świat, ale nie zniechęcaj się jeśli na początku nie odniesiesz ogromnych korzyści finansowych. Nie od razu Kraków zbudowano :)

 

Powodzenia i pozdrawiam :):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję kochana :bukiet:

Faktycznie wątpliwości mam sporo. Nie dlatego, że ktoś mi to odradzał, wręcz przeciwnie, ludzie raczej pochwalają pomysł :) Czasy mamy takie, a nie inne i wybicie się ponad sporą konkurencję, to coś czego boję się najbardziej, obawiam się, że to może być bardzo trudne. Na wielki sukces na starcie się nie nastawiam, wiem, że na wszystko trzeba sobie zapracować. Zweryfikuję za jakiś czas ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci gorąco Kochana, jak miło że znowu na początek mogę wróżyć Tobie :):_okok:

Wracając jednak do Twojego pytania:

Niestety, nie widzę abyś mogła spodziewać się premii..Mogą być nagłe wydatki, ostrożnie dysponuj pieniążkami, bo mogą pojawić się różne problemy natury finansowej właśnie...

Sprawdziłam dodatkowo co powinnaś zrobić, aby spodziewać się podwyżki lub awansu, karty pokazały, że aby coś otrzymać musiałabyś o to zawalczyć i nie spoczywać na laurach, wykazać się przedsiębiorczością lub pomysłowością

 

Wszystkiego dobrego :uscisk:

 

Pięknie dziękuję :bukiet::buziak:

 

Tak pesymistycznie to wygląda, ale niczego pozytywnego się nie spodziewam... Finansowo u mnie jest cały czas bardzo kiepsko, firma grozi zwolnieniami, ale tego się nie obawiam... No cóż... trzeba jakoś przetrzymać ten kryzys...

 

Punkcik baaaaardzo zasłużony dam jak tylko będę mogła :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę na zakup mieszkania, czy dokonam zakupu w 2013r?? i czy bede zadowolona?? i czy to bedzie wieksze miasto czy raczej mniejsze?? dane przesle na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Hej :)

To ja jako pierwsza osoba dzisiaj poproszę na uczucia do końca 2013, dane na pw ;)

Buziaki :*

 

Na razie posucha, mogą być jakieś niezobowiązujące spotkania, ale póki co nic z nich konkretnego się nie wyklaruje...Faceci się kręcą i okazje do flirtów będą, ale nic zobowiązującego...

Już w kwietniu może pojawić się jakiś pewny siebie mężczyzna, przystojny szatyn, wysoki :) Ogólnie kwiecień może być miesiącem podbojów :) W maju stabilnie, może będziesz gdzieś przez kogoś zaproszona lub Ty z kimś będziesz miała imprezę, na która kogoś zabierzesz.

W czerwcu raczej spokojnie, ale raczej nie będziesz chodzić z głową w chmurach. Lipiec to może być okazja na poznanie kogoś nowego, kto zawróci Ci w głowie i w sierpniu możecie nadal się spotykać, ale we wrześniu może nastąpić jakiś rozpad lub powróci ktoś z przeszłości.

W październiku nie będziesz zainteresowana płcią przeciwną, wyizolujesz się na tą dziedzinę życia. Natomiast listopad i grudzień wygląda obiecująco :) W listopadzie mogą być randki, a w grudniu może pojawić się jakiś czaruś, który będzie próbował podbić Twoje serce i Cię zakręcić ;D

 

Pozdrowionka i udanych łowów

Chwytaj to co daje Ci los ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
A ja poproszę na zakup mieszkania, czy dokonam zakupu w 2013r?? i czy bede zadowolona?? i czy to bedzie wieksze miasto czy raczej mniejsze?? dane przesle na priv

 

Kochana,

sądzę, że masz bardzo duże szanse na zakup mieszkania w tym roku. Być może ktoś Ci w tym pomoże wspomoże rodzina/mąż. Możesz mieć sporo wątpliwości co do zakupu tego mieszkania, przemyśl dokładnie wszystko, wczytaj się w papierki, które dostaniesz, zwłaszcza,te które są z banku. Myślę, że z żalem będziesz musiała porzucić wizję większego miasta<stolicy?>, zdecydujesz się raczej na jakieś mniejsze miasto.

Powodzenia i sukcesów

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w kwietniu może pojawić się jakiś pewny siebie mężczyzna, przystojny szatyn, wysoki :)

Szatyn?? :( Och... Grunt, że wysoki :P

Dziękuję :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam,

ja też poproszę o uczucia do końca 2013 roku. Dane przesyłam na priv :)

 

Pozdrawiam :)

Moja Droga, pozwoliłam sobie zerknąć czy jesteś sparowana i zdaje się, że jesteś po jakimś zawodzie miłosnym...Póki co karty radzą uporać się z tym co było, na spokojnie wszystko sobie poukładaj, postaraj się odzyskać równowagę i nie rób nic wbrew sobie. Jednocześnie chciałabym zastrzec, że będzie okazja do poznania kogoś w czerwcu, ale podejdź do tej znajomości bardziej na luzie, bo może skończyć się wraz z wakacjami. W październiku może postanowisz o kogoś zawalczyć, natomiast listopad to będzie czas, gdy będziesz chciała spełnić swoje pragnienia, niestety może być sporo ograniczeń.

Oczywiście życzę, aby udało Ci się je pokonać:)

Powodzenia i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

w czerwcu mam obronę i nie wiem co dalej. Szukać pracy w zawodzie czy spróbować swoich sił na studiach doktoranckich (ta myśl za mną chodzi ale nie wiem czy to dobra dla mnie droga) Co by było dla mnie lepsze? Gdzie ewentualnie powinnam rozglądać się za odpowiednią dla mnie pracą. Obecnie składam cv gdzie to tylko możliwe.

Dane wyślę na pv.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Droga, pozwoliłam sobie zerknąć czy jesteś sparowana i zdaje się, że jesteś po jakimś zawodzie miłosnym...Póki co karty radzą uporać się z tym co było, na spokojnie wszystko sobie poukładaj, postaraj się odzyskać równowagę i nie rób nic wbrew sobie. Jednocześnie chciałabym zastrzec, że będzie okazja do poznania kogoś w czerwcu, ale podejdź do tej znajomości bardziej na luzie, bo może skończyć się wraz z wakacjami. W październiku może postanowisz o kogoś zawalczyć, natomiast listopad to będzie czas, gdy będziesz chciała spełnić swoje pragnienia, niestety może być sporo ograniczeń.

Oczywiście życzę, aby udało Ci się je pokonać:)

Powodzenia i pozdrawiam :)

 

Faktycznie jetem po zawodzie miłosnym choć już powoli udało mi sie wszystko poukładać :) Mam nadzieję, że uda się pokonać moje ograniczenia nad czym ostatnio pracuję :) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za poświęcony czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam :)

w czerwcu mam obronę i nie wiem co dalej. Szukać pracy w zawodzie czy spróbować swoich sił na studiach doktoranckich (ta myśl za mną chodzi ale nie wiem czy to dobra dla mnie droga) Co by było dla mnie lepsze? Gdzie ewentualnie powinnam rozglądać się za odpowiednią dla mnie pracą. Obecnie składam cv gdzie to tylko możliwe.

Dane wyślę na pv.

Pozdrawiam :)

 

Witaj migotko, karty podpowiadają dalsze kształcenie. Pokazały mi, że jesteś zdolną i bystrą studentką, chwytasz wiedzę w lot, chociaż faktycznie studia doktoranckie będą od Ciebie wymagały więcej wysiłku, a to dlatego, że prawdopodobnie będziesz musiała spojrzeć na to jakby z innej perspektywy. Być może będą wymagać więcej Twoich pomysłów i zaangażowania, ale też prawdopodobnie będziesz musiała pogodzić studia z jakąś dorywczą pracą. Co do samej pracy jeżeli porzucisz myśl o studiach doktoranckich, to może być też ciężej coś znaleźć. Poza tym musiałabyś porzucić swoje marzenia, dotyczące wyśnionej pracy. Być może pękłaby jakaś taka Twoja spokojna egzystencja. Czy Ty studiujesz jakiś kierunek humanistyczny lub medyczny?

Gdzie powinnaś szukać pracy? Dobrym pomysłem będzie poszukiwanie pracy w Urzędach pracy, biurach pośrednictwa. Również warto popytać znajomych i przyjaciół, może mama coś będzie wiedziała. Jeżeli masz kierunek humanistyczny/medyczny to szukaj pracy w szpitalach/przedszkolach/szkołach, nawet jeśli mówią, że póki co nikogo nie poszukują, to zostawiaj wytrwale swoje CV

Powodzenia

pozdrawiam:wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studiuję kierunek humanistyczny, a dokładniej typowo społeczny, mogę pracować w szkołach, urzędach pracy itp. więc wytrwale będę tam składała swoje cv.

Dziękuję pięknie za wróżbę :bukiet:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam jeśli można to ja poproszę ogólnie na 2miesiące(kwiecień-maj)

 

Moja Droga,

w kwietniu ogólnie będziesz nieco wycofana, może to być miesiąc podczas którego będziesz racjonalnie opracowywać budżet domowy. Ogólnie miesiąc spokojny, nie będzie działo się nic niepokojącego. W pracy trzeba będzie wykazać się racjonalnymi rządami. Pewnie sporo ważnych decyzji będzie przed Tobą kieruj się w nich przede wszystkim rozumem, uczucia odetnij. Finanse pod kontrolą, spokojnie i stabilnie będzie. Ani wielkich wpływów ani odpływów:)

W uczuciach możesz być troszkę zblokowana i zagubiona. Nie będziesz wiedziała do końca co masz zrobić, ktoś może również Cię ograniczać, więcej tu zastanawiania się i gdybania niż działania. Możesz się zawieść na niektórych bliskich Ci osobach, mogą sprawić Ci jakąś przykrość, zwłaszcza może to być kobieta, taka która najpierw mówi potem myśli. W domku coś może spędzać Ci sen z powiek, nie przejmuj się jednak tym zbyt mocno, bo mogą to być tylko Twoje lęki, które nie będą mieć dużego pokrycia z rzeczywistością. W tym miesiącu mogą czekać Cię czyjeś odwiedziny mamy/teściowej. Zwróć uwagę na to co niesie Ci los i chwytaj okazje, nie próbuj być nieuczciwa albo zbyt raptowna w działaniach, bo może to odwrócić się na Twoją niekorzyść. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzje przemyśl ją sobie milion razy, spiesz się powoli :)

 

MAJ

Może być troszkę gorszym miesiącem. Mogą szykować się nagłe zmiany. W pracy będą przeprowadzane różne narady. Uważaj na spięcia ze wspópracownikami, bo mogą pojawić się konflikty. Pod względem finansów może być ciężej, szykuj się na nagłe wydatki, na szczęście nie będą one jakieś ogormne, ale troszkę budżet nadszarpną. W uczuciach jakieś dołki, możesz mieć przekonanie, że źle Ci na świecie i wszystko Cię przytłacza, ale nie przejmuj się dasz sobie z tym radę, pokonasz to :) Nie będziesz miała zbytniej ochoty na spotkania, będziesz chętniej siedzieć w domku. W domku spokój, nie powinno być źle. Nie na wszystko mamy wpływ, więc wszystko co przyniesie Ci los znoś ze spokojem, nie popadaj ze skrajności w skrajność, będzie dobrze :)

Pozdrawiam:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Prowadzę działalność i nie przynosi mi oczekiwanych dochodów. Czy powinienem szukać pracy na etat? Dane przesyłam na PW.

 

Drogi aronie,

zdaje się, że przeanalizowałeś wszystkie za i przeciw i uważasz, że praca na cały etat da Ci więcej możliwości finansowych. Prawdopodobnie decyzja podyktowana jest tym, że bardzo zawiodłeś się na swoim biznesie, który był Twoim spełnieniem marzeń i z którym wiązałeś wiele nadziei... Umiarkowanie lepsze karty masz na pracę, co prawda nie będziesz już sobie szefem, ale będziesz miał stałe źródło dochodów. Jeżeli nadal będziesz prowadził firmę być może postanowisz kogoś dopuścić do spółki, jednakże nie poprawi to budżetu Twojej firmy. Podsumowując proponowałabym, abyś poszukał pracy na etacie.

Wytrwałości i głowa do góry.

Pozdrawiam:z_jezorem_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już jestem za to 'jutro'. :)

 

I chciałam prosić o wróżbę na sferę zawodową. Ostatnio strasznie krucho z pracą i pieniędzmi. Nie pracuję obecnie. I chciałam zapytać czy jest szansa na znalezienie pracy i kiedy to nastąpi? Czy będzie to praca w zawodzie?

Buziaki

 

Basia 25.09.1989 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i ja, i ja :)

chcialabym poprosic o karty ws przeprowadzki..w kwietniu czeka mnie zmiana mieszkania i udalo mi sie znalezc cos z kilkoma innymi osobami (w sumie bylaby nas czworka). Wlasciwie bylam juz prawie do tego przekonana, kiedy pojawila sie opcja osobnego mieszkania. Czy moge Cie Pasqu poprosic o karty czy uda nam sie dogadac z pozostalymi osobami i stworzyc takie miejsce z pozytywna wibracja, czy jednak decydowac sie na mieszkanie samej (zawsze to mniej dramatu..).

 

Pozdrawiam

Aneta (30/07/84)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

No dobra to ja:) Odnowiłam kontakt z kolegą Jakubem, bez emocji z mojej strony, jak potoczy się ta relacja, czy jest sens ją kontynuować?Agnieszka 20.01.1975 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
To ja już jestem za to 'jutro'. :)

 

I chciałam prosić o wróżbę na sferę zawodową. Ostatnio strasznie krucho z pracą i pieniędzmi. Nie pracuję obecnie. I chciałam zapytać czy jest szansa na znalezienie pracy i kiedy to nastąpi? Czy będzie to praca w zawodzie?

Buziaki

 

Witaj Its,

Jest szansa na znalezienie pracy, ale może być ona poniżej Twoich oczekiwań.

Najprawdopodobniej jest szansa na znalezienie pracy w październiku lub grudniu. Wcześniej będziesz na utrzymaniu partnera lub rodziców <zwłaszcza taty :)>

Nie napisałaś niestety czym się zajmujesz, więc ciężko mi dokładnie powiedzieć, ale do końca roku niestety w zawodzie pracować nie będziesz, możesz się zastanawiać nad szukaniem pracy za granicą lub gdzieś w innym mieście... Mimo wszystko trzymam kciuki i życzę powodzenia :)

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
..i ja, i ja :)

chcialabym poprosic o karty ws przeprowadzki..w kwietniu czeka mnie zmiana mieszkania i udalo mi sie znalezc cos z kilkoma innymi osobami (w sumie bylaby nas czworka). Wlasciwie bylam juz prawie do tego przekonana, kiedy pojawila sie opcja osobnego mieszkania. Czy moge Cie Pasqu poprosic o karty czy uda nam sie dogadac z pozostalymi osobami i stworzyc takie miejsce z pozytywna wibracja, czy jednak decydowac sie na mieszkanie samej (zawsze to mniej dramatu..).

 

Pozdrawiam

 

Kochana,

jeżeli zamieszkasz sama, to wówczas znajomi ewidentnie zawiodą się na Tobie będzie im przykro. Mogą pojawić się jakieś niedomówienia, taka sztywna, sztuczna sytuacja, którą uda Ci się pokonać, ale łatwo nie będzie. Mieszkając razem, całą grupą, będzie Wam raźniej, będziecie mieć więcej szalonych pomysłów<oczywiście i spięcia możliwe,ale przy większej grupie osób, wiadomo, że ciężko będzie tego uniknąć> Widać natomiast wasze wspólne zadowolenie i taką rodzinną harmonię. Gdy zamieszkasz sama możesz też czuć się taka trochę samotna i przytłoczona... Oczywiście zrobisz jak uważasz, postarałam się nakreślić sytuację jak najbardziej obiektywnie ;D

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
No dobra to ja:) Odnowiłam kontakt z kolegą Jakubem, bez emocji z mojej strony, jak potoczy się ta relacja, czy jest sens ją kontynuować?

 

In,

zerknęłam jak się potoczy Wasza znajomość do końca roku...i nie wygląda ona zbyt obiecująco...póki co kontaktujecie się, teraz jest taka mozolna praca wkładana w Waszą relacje powolutku staracie się odbudować, ale do końca wakacji znowu ulegnie cała sytuacja zawieszeniu, urwaniu. Pod koniec roku któreś z Was będzie tak zniechęcone, ze nie będzie może nawet miało najmniejszej ochoty na odnawianie znajomości. Z sumy miałam Głupca, a mi on zazwyczaj pokazywał rozejście się dróg, każde idzie w swoją stronę :( Wydaje mi się, że to czego mieliście się nauczyć od siebie, to już się nauczyliście i nie ma sensu się cofać...

Buziaczki Kochana

:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
In,

zerknęłam jak się potoczy Wasza znajomość do końca roku...i nie wygląda ona zbyt obiecująco...póki co kontaktujecie się, teraz jest taka mozolna praca wkładana w Waszą relacje powolutku staracie się odbudować, ale do końca wakacji znowu ulegnie cała sytuacja zawieszeniu, urwaniu. Pod koniec roku któreś z Was będzie tak zniechęcone, ze nie będzie może nawet miało najmniejszej ochoty na odnawianie znajomości. Z sumy miałam Głupca, a mi on zazwyczaj pokazywał rozejście się dróg, każde idzie w swoją stronę :( Wydaje mi się, że to czego mieliście się nauczyć od siebie, to już się nauczyliście i nie ma sensu się cofać...

Buziaczki Kochana

:uscisk:

Dziekuję, tak nawet czułam, bo z mojej strony nie ma już ani chęci, ani emocji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

chciałabym zapytać gdzie szukać czy gdzie mam szanse znaleźć pracę. nie chodzi mi o miejscowość, a o miejsce. co prawda na razie nie szukam, ale może juz powinnam, bo ostatnie egzaminy blisko i obrona pracy magisterskiej również. żeby łatwiej było - studiuję prawo. fajnie byłoby wiedzieć od kiedy ona będzie:)

Pozdrawiam,

Edytowane przez bajak
usunięcie danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie mężczyzny Paweł 16.9.83, jaka relacja czeka mnie z nim, czy może być więcej ..miłość? pozdrawiam magdalena 13.5.77 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochana ;)

Jak tam moje finanse w kwietniu? Jakieś zyski? Czy więcej strat..?

Pozdrawiam serdecznie ;)

Edytowane przez acura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Hej:)

chciałabym zapytać gdzie szukać czy gdzie mam szanse znaleźć pracę. nie chodzi mi o miejscowość, a o miejsce. co prawda na razie nie szukam, ale może juz powinnam, bo ostatnie egzaminy blisko i obrona pracy magisterskiej również. żeby łatwiej było - studiuję prawo. fajnie byłoby wiedzieć od kiedy ona będzie:)

Pozdrawiam,

bajaku,

przyznaję, że miałam niezłą zagwozdkę w pytaniu o miejsce, gdzie powinnaś szukać pracy. Karty mogły pokazać to, że póki co nie szukasz tej pracy. Jeśli zaczniesz, to rozglądaj się po urzędach, w których ludzie przychodzą po pomoc,zapomogi, sądy rodzinne. Wszędzie tam gdzie ludzie są pozostawieni sami sobie i szukają pomocy zarówno materialnej jak i podniesienia na duchu. Możesz również poszukać pracy wśród kuzynów/dalszej rodziny, na jakiś spotkaniach rodzinnych może czegoś się dowiesz.

Kiedy dostaniesz pracę- najbardziej prawdopodobne miesiące to czerwiec, lipiec lub listopad i grudzień. Co nie oznacza, że w pozostałe miesiące powinnaś odpuścić ;D Wydaje mi się, że od października podejmiesz poszukiwania pracy "na serio".

Powodzenia i pozdrawiam :_okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie mężczyzny, jaka relacja czeka mnie z nim, czy może być więcej ..miłość? pozdrawiam

 

Kochana,

póki co pan P jest troszeczkę zamknięty uczuciowo na Ciebie, ważna może być dla niego cielesność. Stara się być wyważony i ostrożny w uczuciach i póki co "bada Ciebie" i Twoje podejście. Szczerze mówiąc, to nie widzę, żeby to był partner dla Ciebie. Prawdopodobnie Wasza relacja ulegnie zawieszeniu, Pan się odizoluje i pójdzie szukać czegoś innego. Na pewno to nie będzie powód, żeby się martwić, ot los może szykuje dla Ciebie coś lepszego :) Czy któreś z Was ma partnera/partnerkę, bo do końca roku może być jakiś trójkąt uczuciowy. Jeśli oboje jesteście wolni, to wesoła, zabawowa relacja, ale raczej nie należy traktować jej śmiertelnie poważnie.

Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję:) Czyli jak ja to nazywam-dalszy ciąg mojego wolontariatu i misji społecznej tylko za pieniądze:) na razie mysle o tym,żeby czegoś poszukać tymczasowo poskończeniu studiów. jeśli we wrześniu zdam egzaminn na aplikację, to bd szukać czegoś pod tym kątem:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Hej Kochana ;)

Jak tam moje finanse w kwietniu? Jakieś zyski? Czy więcej strat..?

Pozdrawiam serdecznie ;)

acuro,

zdaje się, że kwiecień powinien być dla Ciebie pozytywnym miesiącem jeśli chodzi o kwestie finansową :) Możesz się spodziewać jakiś nagłych zysków i pozytywnych wiadomości ;) Może wpadniesz na jakiś pomysł, którym również podreperujesz budżet :)

Owocnego miesiąca:icon_smile2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Bardzo dziękuję:) Czyli jak ja to nazywam-dalszy ciąg mojego wolontariatu i misji społecznej tylko za pieniądze:) na razie mysle o tym,żeby czegoś poszukać tymczasowo po skończeniu studiów. jeśli we wrześniu zdam egzaminn na aplikację, to bd szukać czegoś pod tym kątem:)

Pozdrawiam

 

tak to niestety wygląda...póki co praca za grosze, aby później móc się wybić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! To znowu ja:D Chcialam sie zapytac bo zauroczyl mnie pewien mezczyzna JaceK 1.09.1971...Bedziemy razem czy szybko to sie zakonczy tak jak szybko sie zaczelo? (niby deklaracje juz byly ale nie wiem czy prawdziwe) EwA 29.11.73. Dziekuje serdecznie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj! To znowu ja:D Chcialam sie zapytac bo zauroczyl mnie pewien mezczyzna...Bedziemy razem czy szybko to sie zakonczy tak jak szybko sie zaczelo? (niby deklaracje juz byly ale nie wiem czy prawdziwe) Dziekuje serdecznie i pozdrawiam

 

Kochana,

więcej optymizmu do końca roku będziecie ze sobą już tak całkeim oficjalnie :) Padną deklaracje, któreś z Was zadziała i będzie dobrze :) Ładna relacja, która jest spełnieniem Waszych marzeń, będziecie po prostu szczęśliwi :)

Gratuluję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy również mogę prosić o wróżbę?

na pewnego mężczyznę, znamy się ze szkoły. Zastanawiam się czy mu się podobam i czy coś z tego może być?

Z góry dziękuję!

Dane na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam,

czy również mogę prosić o wróżbę?

na pewnego mężczyznę, znamy się ze szkoły. Zastanawiam się czy mu się podobam i czy coś z tego może być?

Z góry dziękuję!

Dane na pw

Witaj szmergel :)

Nie ukrywam, ze bez daty Pana moze byc ciezko, ale mam nadzieje,ze cos wychwyciłam...

Co on czuje do Ciebie, póki co, to on na Ciebie patrzy jak na kolezanke. Byc moze sa jkaies zarty i przekomarzanki, ale to wszystko miesci sie w ramach relacji czysto szkolnej. Do konca roku niebardzo widze, zebyscie mieli utworzyc zwiazek... Pan moze powiedziec lub zrobic cos takiego, ze stracisz nadzieje, aby cos moglo sie z tego rozwinac. Widac raczej dzwiganie ciezaru w samotnosci.

Nie warto jednak załamywać rąk, w końcu jak nie ten, to zawsze może być ktoś inny :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ogromny mętlik w głowie otóż z Adrianem jesteśmy prawie 3 lata jest nam dobrze, niekiedy pod górkę chociaż czasem często mamy gorsze dni, ale tak mi się wydaje że Kocham Go, tylko że On czasami woli towarzystwo swojej mamy w tygodniu niż przyjechać do mnie, widujemy się teraz w weekendy, niedawno poznałam Marcina super mi się z nim gada świetnie się dogadujemy i chyba się w nim powoli zaczynam zakochiwać ... :( i teraz nie wiem co zrobić, którego wybrać z kim wiązać przyszłość. Dlatego chciałabym zadać pytanie którego z tych dwóch Panów wybrać? Co w tym temacie pokazują karty? Jak dalej rozwinie się znajomość z Marcinem - czy warto się angażować?

Bardzo proszę o odpowiedź

 

Magdalena 25.08.1989

Adrian 17.02.1989

Marcin nie znam dokładnej daty urodzenia ma 29 lat rocznik 1984

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam.

Mam ogromny mętlik w głowie otóż z Adrianem jesteśmy prawie 3 lata jest nam dobrze, niekiedy pod górkę chociaż czasem często mamy gorsze dni, ale tak mi się wydaje że Kocham Go, tylko że On czasami woli towarzystwo swojej mamy w tygodniu niż przyjechać do mnie, widujemy się teraz w weekendy, niedawno poznałam Marcina super mi się z nim gada świetnie się dogadujemy i chyba się w nim powoli zaczynam zakochiwać ... :( i teraz nie wiem co zrobić, którego wybrać z kim wiązać przyszłość. Dlatego chciałabym zadać pytanie którego z tych dwóch Panów wybrać? Co w tym temacie pokazują karty? Jak dalej rozwinie się znajomość z Marcinem - czy warto się angażować?

Bardzo proszę o odpowiedź

 

Droga Wazelinko,

Domyślam się, że nie takiej odpowiedzi oczekiwałaś, ale ogólnie patrząc to żaden z nich nie jest do końca odpowiedni. Chociaż skłaniałabym się jednak bardziej ku A. ponieważ między Wami brak szczerej rozmowy, jest on trochę zdezorientowany, bo podświadomie czuje, że Cię traci. Jednakże zależy mu na Tobie i związku. Co do M. hmmm gdybyś utworzyła z nim związek, to jednak czułabyś, że to nie jest to i okazałoby się, że ma sporo wad, które ciężko byłoby Ci zaakceptować. Poza tym M. to taki trochę wolny ptak, ciężko go usidlić :P Przez jakiś czas jeszcze pewnie będziesz utrzymywać kontakt z M. może wyjść z tego taka podwójna relacja, ale w końcu dacie sobie spokój...

Kochana jeżeli chcesz, to związek Twój i A. jest do odratowania. Natomiast karty podpowiadają, że dobrym rozwiązaniem byłoby,również abyś odpoczęła zarówno od jednego jak i drugiego, nabrała dystansu i sama wybrała tak jak czujesz, bo to Twoje serduszko wie najlepiej czego Ci potrzeba.

Wytrwałości i odwagi, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo kochana:*

Muszę to wszytsko przemyśleć i mam nadzieję że podejmę słuszną decyzję:)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko czy Robert 21.05.1970 odda mi dlug ? kilkanaście lat temu pożyczylam mu pieniądze i do tej pory mi nie oddal nie mam z nim kontaktu. I jeszcze coś- Jak będą wyglądały moje finanse w tym roku? Od miesiąca jestem bez pracy. Dorota 30-06-1974.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ja również poproszę o wróżbę:)

ogólną na kwiecień

Kasia :) )

 

Dziękuję :)

Edytowane przez malamiii
usunełam date urodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dziękuję bardzo kochana:*

Muszę to wszytsko przemyśleć i mam nadzieję że podejmę słuszną decyzję:)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt życze:)

Tego Ci życzę. Dziękuję i Tobie również życzę Wesołych Świąt:wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam mam pytanko czy R. odda mi dlug ? kilkanaście lat temu pożyczylam mu pieniądze i do tej pory mi nie oddal nie mam z nim kontaktu. I jeszcze coś- Jak będą wyglądały moje finanse w tym roku? Od miesiąca jestem bez pracy.

 

Dorotko,

niestety nie widzę, aby R. miał Ci oddać pieniążki. Tak jak mówisz, nie masz z nim kontaktu, a wszelkie próby skontaktowania się z Nim spełzną na niczym...

Co do Twoich finansów, to trochę lepiej powinno być w czerwcu, może zaczniesz pracować...w lipcu lekki zastój możesz nie dostrzegać szans, które przed Tobą są. Sierpień i wrzesień to również trochę lepsze miesiące. Powinnaś wyjść z finansowego dołka dzięki swojej wiedzy, kreatywności i sprytowi.

Trzymam kciuki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj

Ja również poproszę o wróżbę:)

ogólną na kwiecień

Dziękuję :)

 

Kochana,

Ogolnie miesiąc może sprzjać podróżom, wycieczkom. Możesz być bardziej naiwna, odkryjesz w sobie na nowo dziecko, które w Tobie drzemie :) Nie wiem czy pracujesz, jeśli tak to własnie w pracy czeka Cię sporo podróży, możliwe jakies delegacje/służbowe wyjazdy. W pracy ogólnie powinna być miła towarzyska atmosfera. Jeśli tej pracy nie ma to może zaczniesz swoje poszukiwania nieco dalej niż w rodzinnym miescie, może nawet zaczniesz brac pod uwage wyjazd za granicę. W finansach może nie być zbyt różowo, więc uważaj na jakieś wydatki, które mogą pokrzyżować Ci nieco plany. Mozesz miec poczucie, ze niby cos masz, ale zostało to wywalczone, nie w taki sposób jaki bys sobie zyczyła. W uczuciach niestety zastój... Jesteś raczej zamknięta na tą strefę, jesli oczekiwałas na jakis kontakt od kogos to raczej moze sie opoznic. Znajomi i otoczenie będa natomiast Ci sprzyjac, widac ze masz w nich wsparcie, beda Cie motywowac do podboju swiata :) W domku spokojnie, bedziesz odpoczywala, bez klotni i sporow, wszytko na luzie. Licz sie z groszem i ciulaj wszystko do skarpety, bo niewiadomo kiedy zaskorniaki moga sie przydac :) W tym miesiacu powinnas wykazac sie sprytem i przebiegloscia. Nie powinnas rozdrapywac ran, ktore jeszcze sie nie zabliznily. Wykaz sie empatia i postaraj sie nie ranic innych oraz nie brac wszystkiego do serca :)

Nie poddawaj sie i zacznij wierzyc w siebie, bo wszystko co najlepsze jest w Tobie :)

Udanego kwietnia

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorotko,

niestety nie widzę, aby R. miał Ci oddać pieniążki. Tak jak mówisz, nie masz z nim kontaktu, a wszelkie próby skontaktowania się z Nim spełzną na niczym...

Co do Twoich finansów, to trochę lepiej powinno być w czerwcu, może zaczniesz pracować...w lipcu lekki zastój możesz nie dostrzegać szans, które przed Tobą są. Sierpień i wrzesień to również trochę lepsze miesiące. Powinnaś wyjść z finansowego dołka dzięki swojej wiedzy, kreatywności i sprytowi.

Trzymam kciuki i pozdrawiam

 

 

Dziękuję Ci bardzo. Z R sie nie kontaktuje nawet nie mam jak uważam ze skoro pożyczył to to on powinien pierwszy skontaktować się ze mną. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam - zyczę spokoju i słońca w te święta:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana,

Ogolnie miesiąc może sprzjać podróżom, wycieczkom. Możesz być bardziej naiwna, odkryjesz w sobie na nowo dziecko, które w Tobie drzemie :) Nie wiem czy pracujesz, jeśli tak to własnie w pracy czeka Cię sporo podróży, możliwe jakies delegacje/służbowe wyjazdy. W pracy ogólnie powinna być miła towarzyska atmosfera. Jeśli tej pracy nie ma to może zaczniesz swoje poszukiwania nieco dalej niż w rodzinnym miescie, może nawet zaczniesz brac pod uwage wyjazd za granicę. W finansach może nie być zbyt różowo, więc uważaj na jakieś wydatki, które mogą pokrzyżować Ci nieco plany. Mozesz miec poczucie, ze niby cos masz, ale zostało to wywalczone, nie w taki sposób jaki bys sobie zyczyła. W uczuciach niestety zastój... Jesteś raczej zamknięta na tą strefę, jesli oczekiwałas na jakis kontakt od kogos to raczej moze sie opoznic. Znajomi i otoczenie będa natomiast Ci sprzyjac, widac ze masz w nich wsparcie, beda Cie motywowac do podboju swiata :) W domku spokojnie, bedziesz odpoczywala, bez klotni i sporow, wszytko na luzie. Licz sie z groszem i ciulaj wszystko do skarpety, bo niewiadomo kiedy zaskorniaki moga sie przydac :) W tym miesiacu powinnas wykazac sie sprytem i przebiegloscia. Nie powinnas rozdrapywac ran, ktore jeszcze sie nie zabliznily. Wykaz sie empatia i postaraj sie nie ranic innych oraz nie brac wszystkiego do serca :)

Nie poddawaj sie i zacznij wierzyc w siebie, bo wszystko co najlepsze jest w Tobie :)

Udanego kwietnia

Pozdraiwam

 

Rozkładasz mnie na łopatki :) Już widzę, że duzo z tego co piszesz może się sprawdzić:) Haha oczekuję na kontakt i wybacz ale mam nadzięję, że tutaj sie nie sprawdzi :P Oczywiście w maju dam znać co i jak :)

 

Dziękuję Ci bardzo :bukiet:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kochana to i ja poproszę o wróżbę na kwiecień :)

Jaki będzie ? co przyniesie mi znajomość z nim:D

czy w koncu sie otworzy tak na maksa.

dziekuję :*

dane na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Kochana to i ja poproszę o wróżbę na kwiecień :)

Jaki będzie ? co przyniesie mi znajomość z nim:D

czy w koncu sie otworzy tak na maksa.

dziekuję :*

dane na priv

 

Bursztynku,

ogólna aura miesiąca nie nastraja zbyt optymistycznie, zwłaszcza w nawiązaniu do uczuć. Będzie to miesiąc, w którym skupisz się na sobie. Zajęta będziesz swoimi sprawami, może dotyczącymi nauki/szkoleń lub samorozwoju. W strefie uczuć, będziesz czuć się osamotniona.

Znajomość z Panem będzie przebiegać bez większych szaleństw, niewykluczone jakieś spotkanie. Ogólnie ile dasz w tym mieisiącu z siebie tyle też otrzymasz. Chociaż powiedziałabym, że wszystko będzie się działo bardziej na stopie koleżeńskiej niż romansowej. Może być zabieganie jednej strony o drugą, być może On Cię wspomoże w czymś. Co przyniesie Ci ten miesiąc w kontaktach z Nim- będzie trzeba klarowniej wszystko osądzać, bardziej w kategoriach rozumu niż porywów namiętności. Pan jest zblokowany, nie wie co ma zrobić i troche się boi, że jest na takiej pozycji, na której cokolwiek by nie zrobił to będzie źle.

Czy się otworzy, trudno powiedzieć, raczej to Ty będziesz go do tego namawiać i to w Tobie bardziej emocje buzują. Masz nadzieję, że w końcu Pan ruszy z kopyta i stanie się bardziej rozmowny. Powinien wykonać jakieś kroki, które sprawią, że będzie bardziej zrozumiały, ale nie spodziewałabym się od razu cudów :)

Udanego kwiecistego kwietnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Ja tez jak poprzedniczka, co mi kwiecień przyniesie w kwestii uczuć?

 

In,

W pierwszym tygodniu powinno być bardzo rodzinnie. Może to przede wszystkim dzisiejszy dzień wyszedł, bo wyskoczyła karta mówiąca o spokoju, stabilizacji oraz o rodzinnym świętowaniu :)W drugim tygodniu sporo kontaktów internetowych, rozmów spotkań również tydzień bardzo sympatyczny :) W trzecim może być niespodziewany kontakt od kogoś od kogo totalnie byś się nie spodziewała. Mogą być różnego rodzaju flirty i umizgi :P Masz ogólnie bardzo kontaktowy miesiąc, bo i w czwartym tygodniu spodziewaj się różnych wiadomości, a może nawet i spotkań, co prawda w ostatnim tygodniu możesz też być bardziej niezdecydowana, takie trochę i chciałabym i boję się, ale będziesz też oczekiwać na coś z nadzieją :)

Życzę spełnienia i zadowolenia :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualina :heej_na:

 

Poprosze o wrozbe, dane wysylam na PW.

 

Pozdrawiam

 

Alleto,

karty na Wasz biznes są pomyślne, widać, że macie jakieś plany, które po kolei pragniecie realizować. Możecie na siebie liczyć i obie jesteście zaangażowane. Nic nie powinno stać na przeszkodzie, żeby ruszyć i działać, uważajcie tylko, żeby nie spoczywać na laurach, bo karty są ładne, ale jednocześnie mogą ostrzegać, że to ot takie planowanie przy winku i zobaczymy co z tego będzie bez konkretnego kopa, który by Was zmobilizował do działania :P

Nie widzę, aby koleżanka Cię obgadywała, raczej sądzę, ze zachowuje zdrowy rozsądek widzi i Twoje wady, ale także zalety i ogólnie bardzo Cię lubi.

Co do ostatniej prośby, czyli ogólnej wrózby na kwiecień to powróżę, ale robię to wyjątkowo, bo to już 3 pytanie a w regulaminie mówiłam o dwóch pytaniach w ciągu miesiąca, a przyznaję, że jest to dosyć czasochłonne :P

W kwietniu powinnaś sprawdzać się zarówno jako kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi jak i osoba zajmująca się i wspaniale radząca sobie z domem. Miesiąc stabilny pod względem finansowym. Może postanowisz sprawić sobie przyjemność i postanowisz wybrać się na jakieś zakupy/upiększanie. W pracy skupisz się na planach, będziesz chłodna i rozważna. W finansach może wpaść jakaś gotówka ekstra, może dostaniesz jakieś informacje <zwrot podatku?>, coś co ruszy Twoje plany do przodu. W uczuciach stabilnie pod znakiem stałego mało rozrywkowego Pana. Chociaż nie sądzę, żeby miało Ci to przeszkadzać. Otoczenie mało skoncentrowane na działaniu, będzie sporo marzeń i wspólnych planów,ale trochę brak konkretów. W domku stabilnie będzie jakaś radosna wiadomość, która dodatkowo Cię zdopinguje i sprawi, że będie cięzko usiedzieć Ci na miejscu. Będziesz unikać siedzenia w domu, może będzie sporo spacerów i wychodzenia na zewnątrz w miłej atmosferze. Jeśli chodzi o niespodzianki, to może zaskoczyć Cię ktoś o surowych poglądach. Może do Twoich uszu dojdą informacje o ślubie albo zaproszeniu na ślub ;p Powinnaś bardziej otworzyć się na rodzinę i chętniej spędzać z nimi swój wolny czas, bawić się i odpocząć od rzeczy, które Cię przytłaczają. Nie powinnaś bawić się w osądy innych ludzi, ani publicznie wyrażać swoich opinii zwłaszcza niepochlebnych, bo może to dotrzeć do czyichś usuz, a wtedy wiadomo, kwas gotowy. Działaj lekko i frywolnie. Kieruj się miłoscia i przyjaznia :)

ufff nooo to by było na tyle ;D

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
In,

W pierwszym tygodniu powinno być bardzo rodzinnie. Może to przede wszystkim dzisiejszy dzień wyszedł, bo wyskoczyła karta mówiąca o spokoju, stabilizacji oraz o rodzinnym świętowaniu :)W drugim tygodniu sporo kontaktów internetowych, rozmów spotkań również tydzień bardzo sympatyczny :) W trzecim może być niespodziewany kontakt od kogoś od kogo totalnie byś się nie spodziewała. Mogą być różnego rodzaju flirty i umizgi :P Masz ogólnie bardzo kontaktowy miesiąc, bo i w czwartym tygodniu spodziewaj się różnych wiadomości, a może nawet i spotkań, co prawda w ostatnim tygodniu możesz też być bardziej niezdecydowana, takie trochę i chciałabym i boję się, ale będziesz też oczekiwać na coś z nadzieją :)

Życzę spełnienia i zadowolenia :)

Pozdrowionka

 

Ładnie Ci wyszlo, nie powiem,za miesiąc zweryfikuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poproszę na uczucia do końca czerwca 2013. Co mi tam los szykuje (poza panem W., bo to już wiemy :ok2:), czyli bardziej byłabym nastawiona na nowe znajomości...

 

Dziękuję i :uscisk_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Poproszę o wróżbę na kwiecień w kwestii uczuć. Pozdrawiam cieplutko:)

 

Cieplutkie pozdrowienia z pewnoscia sie przydadza przy takiej pogodzie jaka straszy za oknem :)

Jesli chodzi o uczucia, to...ech nie podobaja mi se takie wrozby...

W pierwszym tygodniu bedziesz przygnebiona, moze byc Ci ciezko pogodzic sie ze strata. Bedzie takie ogladanie sie za siebie i plakanie nad rozlnamy mlekiem, moze zamiast martwic sie tym co odeszlo lub tym co stracilas, skup sie na tym co masz i postaraj sie docenic oraz wyciagnac wnioski na przyszlosc, a w przyszlosci bedzie lepiej. Drugi tydzien tez nie nalezy do nalatwijeszych, bedziesz zraniona i smutna, mozesz miec poczucie,ze ktos wbil Ci noż prosto w serce. Trzeci tydzien zdecydowanie lepszy, chociaz uczuciowa atmosfera Cie nie opuszcza, bedziesz bardziej otwarta na innych, bardziej wspolczujaca, ale tez zmiennosc nastrojów moze dac o sobie znac. Bedziesz bardziej podatna na wzruszenia. W ostatnim tygodniu mozesz byc przygnieciona ciezarem spraw, mozesz czuc,ze za duzo spoczywa na Twoich barkach i bedziesz chciala komus sie wyzalic opowiedziec o swoich problemach i obawach. Mozesz czuc sie tez samotna i wyobcowana...

Kochana, życze duzo sloneczka i usmiechu, w koncu kweicien plecien,niech poprzeplata Ci wiecej lata w sercu niz zimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
A ja poproszę na uczucia do końca czerwca 2013. Co mi tam los szykuje (poza panem W., bo to już wiemy :ok2:), czyli bardziej byłabym nastawiona na nowe znajomości...

 

Dziękuję i :uscisk_na:

 

werono,

póki co do konca czerwca, nie ma żadnego powiewu świeżości...Cały kwiecien moze byc trudny, bo tutaj W moze maczac paluchy...moze robic nieczyste zagrania, aby sprawic Ci bol. Pilnuj sie i nie daj sie sprowokowac. Maj to bedzie miesiac, w ktorym wszystko bedzie Ci zwisac, to czas na wyizolowanie sie i zlapanie dystansu. Wszystko na spokojnie, bez zadnych emocji... Natomiast czerwiec to miesiac podczas, ktorego mozesz sie skupic na pracy i miec wlasnie sporo obowiazkow na glowie a uczucia sila rzeczy bedzie musiala zejsc na drugi plan...

Wychodz do ludzi, przeciez sama wiesz,ze wrozbe mozna odkrecic ;D

mam nadzieje,ze to jednal bedzie milosny czas i zaowocuje w kontakty z nowymi mezczyznami xD

Pozdrawaim :uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
a ja poproszę o wróżbę w kwiestii uczuć do końca roku:)

Paulino,

nie wiem jaki jest Twój aktualny status zwiazkowy, wiec podam najbardziej prawdopodobne interpretacje...

W kwietniu być może będziesz bardziej skupiona na pracy niż na uczuciach, odkryjesz jakieś pokłady nowej energii, ktora sprawi,ze chetniej bedziesz pracowac. Moze to tez byc praca nad zwiazkiem, jesli w owym jestes. Maj to mile rozmowy przez neta, niewykluczone flirty i rozne mile propozycje spotkan. W czerwcu bedize stabilnie jesli jestes w zwiazku to skupisz sie bardzo na swoim mezczyznie. Lipiec to miesiac wzajemnosci ile otrzymasz tyle dostaniesz, mozesz byc hojniej obdarowana uczuciem, poczucia bezpieczenstwa rowniez nie powinno zabraknac. Sierpien rowniez miesiac spokojny, nie beda buzowac W Tobie emocje, mozesz tez byc skupiona na swoim mezczyznie. Bedzesz postepowala zgodnie ze swoim zasadami, mozesz byc troszke oschla. Wrzesien to miesiac jakiegos zmartwienia przezywania jakichs nieprzyjemnosci, moze ktos Cie troszke zrani... Natomiast w pazdzierniku powinno byc juz troszeczke lepiej zostaniesz zmotywowana do dzialania i poczujesz,ze zyjesz. LIstopad jak to listopad...moze byc nijaki tak ogolnie ani Cie bedize ziebil ani parzyl. W grudniu pojawia sie jakis brunet, ktory moze byc bardzo inteligenty,ale tez ciezko go zdobyc. Bedziesz kierowac sie przede wszytkim logika,uczucia zejda na drugi plan...

Podrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Xeno i Beatko, niestety limit na dzis zostal wyczerpany...kolejny raz prosze wszystkich,czytajcie regulamin...

Jesli chcecie probujcie jutro, jezeli jest to pilna sprawa skierujcie prosbe do innych osob wrozacych...

Dziekuje za zrozumienie

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Beatka1106
Witaj, chciałabym również prosić o karcioszki jeśli mogę.

Swoje dane i pytanie wysyłam na PW. Pozdrawiam Beata

 

Mamy nowy dzień i dziś jestem pierwsza :-)

Masz moją wiadomość na PW z wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werono,

póki co do konca czerwca, nie ma żadnego powiewu świeżości...Cały kwiecien moze byc trudny, bo tutaj W moze maczac paluchy...moze robic nieczyste zagrania, aby sprawic Ci bol. Pilnuj sie i nie daj sie sprowokowac. Maj to bedzie miesiac, w ktorym wszystko bedzie Ci zwisac, to czas na wyizolowanie sie i zlapanie dystansu. Wszystko na spokojnie, bez zadnych emocji... Natomiast czerwiec to miesiac podczas, ktorego mozesz sie skupic na pracy i miec wlasnie sporo obowiazkow na glowie a uczucia sila rzeczy bedzie musiala zejsc na drugi plan...

Wychodz do ludzi, przeciez sama wiesz,ze wrozbe mozna odkrecic ;D

mam nadzieje,ze to jednal bedzie milosny czas i zaowocuje w kontakty z nowymi mezczyznami xD

Pozdrawaim :uscisk:

 

Dziękuję Kochana :bukiet::buziak:

Zwłaszcza za ostrzeżenie kwietniowe... :) Ja wychodzę do ludzi, mam kolegów i znajomych, ale to wszystko tak trochę w jedną stronę - oni zainteresowani a ja nie :)

Wbrew temu co by się mogło wydawać majowy "spokój" i czerwcowy "pracoholizm" mnie cieszą, bo choć trochę gwarantują oddech po ostatnich ciężkich miesiącach z panem W... Z tej prognozy wynika, że przynajmniej w tych miesiącach nie będzie mógł mi za bardzo dokopać...

 

Buziaki :buziak:

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Mamy nowy dzień i dziś jestem pierwsza :-)

Masz moją wiadomość na PW z wczoraj.

 

Beatko,

przyznam, że Twoja prośba jest trochę chaotyczna...nie wiem czy miałam patrzeć na związek Twój i T. (nie podałaś mi jego daty) czy ogólnie na jakąś nową znajomość i sądzę, że miałam zerknąć na stan do końca wakacji, chociaż też nie jestem pewna...

W kwietniu może to być dobry czas dla trwających znajomości, będziesz obdarowywana uczuciem i sama moze wykazesz sie hojnoscia. Moze bedziesz bardziej niz zwykle potrzebowac czyjegos wsparcia, taka pomocna dlon moze okazac przyjaciel z pracy. W maju byc moze zjawi sie jakis mezczyzna bardzo zywiolowy, troche raptus z zachowania, mysle ze około 30tki bedzie najprawdopodobniej szatynem. Troche zametu wprowadzi w Twoje zycie i sprawi,ze serce szybciej zabije i moga ugiac sie kolana, ale to nie jest jakis super staly w uczuciach facet, raczej rozpatrywalabym go w kategorii przygody :) Czerwiec to miesiac kiedy bedziesz wygladac olsniewajaco i mzesz facetom sie podobac, z tym ze moga bac sie zrobic pierwszego kroku, a i Ty nie bedziesz zbyt otwarta. Troche na zasadzie ogladania pieknej lalki przez szybe... Lipiec to podobny miesiac, nie bedziesz raczej sparowana mozesz byc calkeim zadowolona z samotnosci, mozesz wychodzic na rozne imprezy,spotkania, ale nadal bedziesz sprawiac wrazenie niedostepnej. No i sierpien miesiac zaglebienia sie w sobie zastanawiania sie nad soba, wtedy mozesz mocniej odczuc samotnosc.. Otworz sie na ludzi Kochana, wiecej usmiechu ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
To i ja znów poproszę :D

Ogólnie na 2 miesiące :) (do końca maja)

Dane masz czy podesłać??

 

Dane mam preto, przechowuję wszystkie w swojej czarnej teczce, zeby pozniej niecnie wykorzystac na Wasza niekorzyść ;D

 

Ogolna atmosfera do konca maja moze byc hmmm...dziwna.. Moga byc jakies niedopowiedzenia...klamstewka. Mozesz tez byc bardziej natchniona swoja intuicja ;p Jezeli chodizsz do szkoly, to moze trzeba bedzie przysiasc do jakis prac grupowych, wspolnie porpacowac nad jakims projektem. Powinnas zostac doceniona jesli bedziesz wytrwala ;) W pracy jesli ja masz bedizesz sobie dobrze radzic, jesli nie masz mozesz szukac, bo ogolnie mysle,ze czas jest ku temu sprzyjajacy. Wykazesz sie sila i argumentow i takim wenwetrznym magnetyzmem ;D W finansach powinno byc ok, ktos moze Cie tez wspomoc, jaks kobieta, byc moze mama. Prawdopodobne jest tez,ze zapragniesz wydac kasiorke na jakies upiekszanie ;) W uczuciah jest postep, ale zadnego faceta nie widze, wiec podejrzewam,ze po prostu bedziesz sie cieszyc z tego co jest. Ogolne zadowolenie, jakies spotkania, ale niezobowiazujace ;D Otoczenie zwlaszcza znajomi zza granicy lub Ci internetowi beda Cie bardzo wspierac i motywowac. Moze jakas znajomosc sie odrodzi lub poznasz kogos ciekawego ;D Generalnie otoczenie zyczliwe i przyjaznie nastawione. W domu milutko, bedize ciepla atmosfera, nawet sentymentalna. Beda Cie doceniac i gladzic po brzuszku ;) Moze jakies imrezy rodzinne: chrzciny/komunie? Moga Cie zaskoczyc rozne wahania nastrojow, sytuacje moga zmieniac sie jak w kalejdoskopie. Co powinnas zrobic? Wziac sie pracy, bo pozniej mozesz sobie z czyms nie poradzic. Moze tez pomoc komus, kto sobie nie radzi. Nie powinnas ukrywac emocji i dawac niemego przyzwolenia na rzeczy, ktore Ci nie odpowiadaja. Nie boj sie pokazac prawdziwego oblicza :) Byc moze bedziesz musiala sie pogodzic z czyms co odchodzi albo sie zmienia. Moz sama powinnas zakonczyc cos co Cie nie satysfakcjonuje. Badz gotowa na zmiany ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
kochana a czy moge prosic jeszcze o maj i czerwiec i lipiec z nim?:]

wszystko masz i wszystko wiesz;)

 

bursztynek:]

 

Bursztynku,

przypominam tylko,ze to druga wróżba w miesiącu i ostatnia ;)

Spodziewałam się lepszych kart po tej ostatniej wrózbie, ale przeciez moge sie myslic...

W maju moze byc miedzy wami nijak...Moga byc kontakty i rozmowy,ale nic obiecujacego, mozesz nawet czuc,ze jest miedzy Wami chlodno i obojetnie...

Czerwiec to rowniez miesiac zastoju, bedzie jakies wyciszenie, byc moze kazde z Was skupi sie na sobie, kontakt moze sie troche urwac...

Lipiec to moze byc czas niecnych zagrywek, ktos moze kogos troszke robic w Karola... Moze bedziesz ze smutkiem ogladac sie za siebie, bo nie wszystko osiagnelas tak jakbys tego chciala...

Mimo wszystko, mam nadzieje ze sie ulozy

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bursztynku,

przypominam tylko,ze to druga wróżba w miesiącu i ostatnia ;)

Spodziewałam się lepszych kart po tej ostatniej wrózbie, ale przeciez moge sie myslic...

W maju moze byc miedzy wami nijak...Moga byc kontakty i rozmowy,ale nic obiecujacego, mozesz nawet czuc,ze jest miedzy Wami chlodno i obojetnie...

Czerwiec to rowniez miesiac zastoju, bedzie jakies wyciszenie, byc moze kazde z Was skupi sie na sobie, kontakt moze sie troche urwac...

Lipiec to moze byc czas niecnych zagrywek, ktos moze kogos troszke robic w Karola... Moze bedziesz ze smutkiem ogladac sie za siebie, bo nie wszystko osiagnelas tak jakbys tego chciala...

Mimo wszystko, mam nadzieje ze sie ulozy

Pozdrawiam :*

 

no mam nadzieję że jednak dobrze bedzie :) w maju przewiduję jak Ty ze bedzie nijak .....

zinterpretuje te rozkladziki po fakcie

dziekuję Kochana :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam. To ja dzisiaj ustawiam sie w kolejce. Pytanie i dane przesle na priv

masajko,

powrotu zwiazku raczej nie widzę...Pan się odciął i odseparował...Myślę, że może być już związany z kimś innym...

Kwiecień - tutaj raczej będziesz pracować albo nad sobą albo praca Cię pochłonie i nie będzie czasu na bzdury, które zowią się miłością :)

Maj troszeczkę lepiej wygląda, bo tu może zjawić się jkaiś bystry facet, który może zawrócić w głowie, to raczej pewny siebie facet i lubiący zabłysnąć swoją elokwencją, jednocześnie potrafi być tak samo czarujący jak i złośliwy, a nawet gburowaty. Z urody może mieć ostrzejsze rysy twarzy - brunet. Natomast czerwiec będzie miesiącem gwiazd w oczach ;D Możesz chodzić bardziej rozmarzona, ale też niezdecydowana, może towarzyszyć Ci adosyć sentymentalna atmosfera. Możesz idealizować jakiegoś mężczyznę, mieć różowe okulary na nosie ;D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj,

czy mogę ponowić dziś swoją prośbę o wróżbe?

Pozdr.

Asia

Kochana,

w tym miesiącu może być różnie, uważaj na negocjacje lub kredyty, jesli o takie sie staracie. Moga byc jakies konflikty, ale sadze, ze uda Wam sie dojsc do porozumienia. Moze byc jakas kontrola niezapowiedziana, więc faktycznie pilnuj papierków, nawet jesli Cie zaskocza, to powinnas sie wybronic :)

Na co powinnaś uważać w tym miesiącu, myślę że zbyt dużo rzeczy naraz jest na Twojej głowie i w tym może tkwić problem. Poza tym sprawdź dokładnie wszelkie tabelki, rozliczenia, bo mogą być tam jakieś błędy...

Pan to co miał zrobic, to zrobił...na osobiste przeprosiny raczej bym nie liczyła... Zdystansowałaś się i chyba ostudziłaś emocje w stosunku do tego Pana. Wyszły mi nawet trochę babskie fochy, ja jednak sugerowałabym, abyś z Nim szczerze porozmawiała i powiedziała co Ci leży na watrobie, bo facet jaki jest każdy widzi, sam się nie domyśli o co chodzi ;D Trzeba wszystko paluszkiem wskazać :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

chciałabym prosić o wróżbę w kwestii uczuć, otóż od ponad dwóch lat spotykam się z kimś na kim mi bardzo zależy. Oficjalnie nie byliśmy w związku,ale ja przy nim czułam się tak jakbyśmy byli. Ostatnio doszło między nami do małego nieporozumienia które z mojej strony go uraziło ...ja myślałam że wszystko jest już ok,ale on mi dziś oznajmił mi,że poznał kogoś z kim chce spróbować być w związku a my jeśli mi to odpowiada możemy zostać tylko przyjaciółmi -nic poza tym. Oczywiście nie odpowiada mi taki układ bo ja się bardzo zaangażowałam emocjonalnie w tą relację... Problem polega na tym ,iż kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć. Kiedyś już raz tak postąpił wobec mnie po to żeby sprawdzić czy mi na nim zależy-bo akurat wtedy zaczął mieć w tym temacie wątpliwości. Więc być może i tym razem stosuje wobec mnie jakieś swoje gierki...a może rzeczywiście kogoś poznał...

Dlatego chciałabym prosić o sprawdzenie jak wygląda ta sytuacja w kartach i w jakim kierunku się rozwinie. Jakie on ma intencje wobec mnie?Czy między nami wszystko się dobrze ułoży czy raczej już nic z tego nie będzie . Dodam tylko,że on doskonale wie co do niego czuję i jak ważną jest osobą w moim życiu,wydawał mi się ze również jestem dla niego ważna chociaż nigdy wprost tego mi nie powiedział (on w ogóle nie mówił o uczuciach).Dlatego tym bardziej nie rozumiem tej sytuacji.

 

Dane wysyłam na pw.

z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałabym prosić o wróżbę :) Pytanie dotyczy prawa jazdy miałam 2 podejścia i nawet nie udało mi się wyjechać na miasto :( 12.04.2013 mam kolejną próbę i chciałabym spytać czy uda mi się zdać ten łuk ? No jeśli by karty pokazały to bym chciała się dowiedzieć czy w ogóle do końca czerwca uda mi się zdać egzamin?

Agata ur.02.03.1986

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
dziękuje bardzo, a moje relacje na najbliższe dwa miesiące z P 6.05.1969?

 

paulo,

Nie wiem czy wy się znacie osobiście czy tylko przez internet. Jesli przez internet to mozecie miec intensywne kontkaty w kwietniu, duzo ze soba rozmawiac, ale pod koniec miesiaca moze byc jakies nieporozumienie. Kontakty moze inicjowac Pan o którego pytasz. Jeśli jesteście w związku albo znacie się "na żywo" to relacja może się zacieśnić, może jakieś wspólne podróże w kwietniu Was czekają, ale tak czy inaczej, nieporozumienia mogą się zdarzyć, zwłaszcza pod koniec miesiąca.

W maju mogą być jkaieś półprawdy, może ktoś będzie kogoś zwodzić. Możecie wychodzić z jakąś inicjatywą spotkania się. Najgorszy może być początek maja,ale potem już powinno się ułoźyć i koniec miesiąca wygląda, że będziecie zupełnie szczęsliwi i mozecie swiata poza soba nie widziec :)

Pozdrwiam

Edytowane przez Pasqualina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

W ramach limitu pytań, chciałabym zadać Ci drugie pytanie i potem znikam:)))) Jak potoczy się relacja do końca wakacji 2013 r. Dane na pw;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
W ramach limitu pytań, chciałabym zadać Ci drugie pytanie i potem znikam:)))) Jak potoczy się relacja do końca wakacji 2013 r. Dane na pw;)

 

Chyba zacznę podwać kolejność we wróżbach, bo może wtedy uniknie się tego zagubienia...

1.

In,

krótko mówiąc... W kartach mi się pokazało, że delikatnie zagadujesz Pana o jakieś takie może rzeczy przyziemne, bardziej przyjacielskie i starasz się, aby coś się ruszyło do przodu, natomiast wydaje mi się, że będziesz zmuszona do pogodzenia się ze stratą i ruszenia dalej sama w swoją stronę... Podejrzewam, że około lipca może być Ci najciężej, ale też zdasz sobie sprawę, że nie wolno rozpaczać, bo to tylko Cię ogranicza. W sierpniu ruszysz z kopyta, z bagażem zdobytch doświadczeń.

Nie smutaj się, najwyraźnie nie był Ciebie wart:uscisk:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Chyba zacznę podwać kolejność we wróżbach, bo może wtedy uniknie się tego zagubienia...

1.

In,

krótko mówiąc... W kartach mi się pokazało, że delikatnie zagadujesz Pana o jakieś takie może rzeczy przyziemne, bardziej przyjacielskie i starasz się, aby coś się ruszyło do przodu, natomiast wydaje mi się, że będziesz zmuszona do pogodzenia się ze stratą i ruszenia dalej sama w swoją stronę... Podejrzewam, że około lipca może być Ci najciężej, ale też zdasz sobie sprawę, że nie wolno rozpaczać, bo to tylko Cię ogranicza. W sierpniu ruszysz z kopyta, z bagażem zdobytch doświadczeń.

Nie smutaj się, najwyraźnie nie był Ciebie wart:uscisk:

Pozdrawiam

Wiesz co, nie zagaduję go wcale, a wcale:) Milczę...

 

Dziękuję za wróżbę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Wiesz co, nie zagaduję go wcale, a wcale:) Milczę...

 

Dziękuję za wróżbę:)

hmmm na kwiecień mi wyszła Królowa Denarów,a na maj Giermek Denarów, a ten mi się jednak zawsze z zagadywaniem deklikatnym kojarzył...zobaczymy... może nic się nie spełni ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
hmmm na kwiecień mi wyszła Królowa Denarów,a na maj Giermek Denarów, a ten mi się jednak zawsze z zagadywaniem deklikatnym kojarzył...zobaczymy... może nic się nie spełni ;p

 

Wiesz co, on mi się w kartach jako giermek denarów zawsze pojawia:) Ja jemu jako Królowa Denarów wypadam najczęściej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana,

w tym miesiącu może być różnie, uważaj na negocjacje lub kredyty, jesli o takie sie staracie. Moga byc jakies konflikty, ale sadze, ze uda Wam sie dojsc do porozumienia. Moze byc jakas kontrola niezapowiedziana, więc faktycznie pilnuj papierków, nawet jesli Cie zaskocza, to powinnas sie wybronic :)

Na co powinnaś uważać w tym miesiącu, myślę że zbyt dużo rzeczy naraz jest na Twojej głowie i w tym może tkwić problem. Poza tym sprawdź dokładnie wszelkie tabelki, rozliczenia, bo mogą być tam jakieś błędy...

Pan to co miał zrobic, to zrobił...na osobiste przeprosiny raczej bym nie liczyła... Zdystansowałaś się i chyba ostudziłaś emocje w stosunku do tego Pana. Wyszły mi nawet trochę babskie fochy, ja jednak sugerowałabym, abyś z Nim szczerze porozmawiała i powiedziała co Ci leży na watrobie, bo facet jaki jest każdy widzi, sam się nie domyśli o co chodzi ;D Trzeba wszystko paluszkiem wskazać :)

Pozdrawiam :)

 

Bardzo dziękuje ;))) Super tym razem dokładnie sprawdzałam ilość postów :))

Co do pracy to faktycznie już coś prostowałam wrr... i to pewnie jeszcze nie koniec a Szef trudny w rozmowie, ciężko jakieś info. od niego wyciągnąć.

Dam znać jak wyjdzie... Biorę się zatem za spr. tabelek.

Co do Pana to emocje bardzo ostudzone zdecydowanie...:) i już mogę potwierdzić ze Pan rzeczywiście był bardzo zdziwiony co ja jeszcze chcę przecież przeprosił.

 

pozdr. :)

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry jeśli mogę poprosić o karty dotyczące pracy chodzi o moją starą pracę-firmę

od 3miesięcy nie pracuję, ponownie zaczeli zatrudniać osoby które pracowały w tej firmie, pani wzięła mnie na listę oczekujących

czy uda mi się powrócić w tym czasie (gdzieś do końca kwietnia)

do byłej pracy, czy zadzwonią do mnie, czy po prostu będę musiała jeszcze długo czekać, jeśli w ogóle wrócę

Aneta 180176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dzień dobry jeśli mogę poprosić o karty dotyczące pracy chodzi o moją starą pracę-firmę

od 3miesięcy nie pracuję, ponownie zaczeli zatrudniać osoby które pracowały w tej firmie, pani wzięła mnie na listę oczekujących

czy uda mi się powrócić w tym czasie (gdzieś do końca kwietnia)

do byłej pracy, czy zadzwonią do mnie, czy po prostu będę musiała jeszcze długo czekać, jeśli w ogóle wrócę

1.

Antonio,

pomyslne wiadomosci sadze, ze powinny nadejsc ;D poki co siedzisz jak na szpilkach i wyczekujesz kontaktu. Moze warto bedzie im sie przypomniec,ze jestes na tej liscie, troszke podreczyc ich pytaniami kiedy bedzie cos wiadomo, od kiedy powrot etc. :)Mysle,ze do konca kwietnia bedziesz wiedziala na czym stoisz, w tle widac zadowolenie z przybranego obrotu spraw.

Powodzenia i trzymam kciuki,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...