Skocz do zawartości

Tarotowe dywagacje Pasqu


Gość Pasqualina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pasqualina
Och! To i ja skorzystam :bukiet:

 

Poprosiłabym o prognozę na uczucia do końca roku oraz pracę/finanse na okres czerwiec - wrzesień. Aktualnie szukam miejsca do zaczepienia na wakacje, celuję w Hiszpanię, jednakże póki co, nic się nie wyklarowało.

Jeżeli bym ostatecznie wylądowała na półwyspie (na co nie ukrywając, liczę), możliwe byłyby jakieś ruchy ze strony pana, który w swoim czasie trochę mi naplątał w życiu? Zna moje wyjazdowe plany i marzenia, a mnie nie bardzo się widzi powrót do przeszłości i przechodzenie raz jeszcze przez dziwne sytuacje.

 

kanako,

Masz ladna sytuacje uczuciowa, ale juz mowie jka wszystko wyglada :)

w czerwcu mozliwe spotkania i randki, to moze byc okres roznych spotkan, mysle,ze i podwojne randki moglyby wejsc w gre. Powinien byc udanym towarzyskm miesiacem. W lipcu mozesz spodziewac sie wielu wiadomosci od osob, ktorych moglas nie brac pod uwage, to tez czas flirtow i doskonalej zabawy. Sierpien moze byc bardziej emocjnalny, moze duzo sie dziac, nowych znajomosci, czasem tez i troche klotni <w koncu, nie zawsze jest rozowo :)>

We wrzesniu prawdopodobnie bedziesz kwitnac, stan singlostwo zdaje sie,ze w ogole nie bedzie Ci przeszkadzal, bedizesz doceniona i atrakcyjna :)

Pazdziernik moze byc czasem zawirowan w uczuciach, mozesz byc niezdecydowana,lae moze tez sie zjaiwc facet, ktory namota Ci w glowie,a potem sam nie bedzie wiedzial czego chce od zycia. Jako,ze listopad to smutny i zimny miesiac to i u Ciebie zrobi sie jesiennie i troche nijak, wycofasz sie troszke z uczuc.

Ostatni miesiac moze byc wbrew pozorom barszo goracy, uwazaj na przypadkowych ludzi, ktorych poznasz. Moze pojaiwc sie w Tobie nagle iskra i pozadanie,ale jednoczesnie skrajne emocje, ktore moga zmienic sie w histeryczny gniew :)

 

W czerwcu beda Twoje wytrwale poszukiwania pracy, raczej nie dasz sie latwo zbic z pantalyku :)Byc moze czerwcowe poszukiwania sie udadza,bo juz w lipcu mozliwy jest wyjazd ewentualnie moze zgadasz sie ze znajomymi i razem wybierzecie opcje, gdzie uda sie Wam zaczepic :) W sierpniu bedzie pracowac na 100%, a we wrzesniu bedzie Ci troche [rzykro,ze to co szybko sie zaczelo tak nagle sie skonczylo... Co do finansow to by sie potwerdzalo to co mowilam odnosnie i pracy :) bo w czerwcu z funduszami nie ma szalu, bedizesz musiala sie niezle nagimnastykowac i naprosci, ale od lipca jst juz zmiana na lepsze i jakis swoj grosz bedziesz miala. w sierpniu i we wrzesniu rowniez bedziesz zadowolona ze swojego stanu konta :)\

 

Pan J. gdy sie dowie,ze jestes w Hiszpanii moze wpasc na szalony pomysl,zeby Cie odwiedzic i moze zapragnie powrotu do przezlosci. Chcialby zatrzec jakies niemile wrazenie, ktore na Tobie zrobil

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Inez2503

    15

  • werona

    13

  • Ambere

    9

  • Dorotik

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualino :)

Mogę już zweryfikować kwietniową wróżbę, proces rekrutacyjny rozciągnął się w czasie i niestety odpadłam w drugim etapie rekrutacji:/

Czy mogę zadać ponownie pytanie dotyczące pracy (na cały etat, legalna), czy znajdę ja do końca czerwca (a może w jakimś nieodległym późniejszym czasie)to dość istotne dla mnie,

na chwilę obecną to jest to moje być albo nie być... czy będę zmuszona wracać na stare śmieci?

Za kilka dni czeka mnie krótki wyjazd w rodzinne strony czy już tam zostanę, czy wrócę tu gdzie jestem zostanę na dłużej (rok, dwa) i powoli zacznie coś się układać.

Z góry serdecznie dziękują za poświęcony czas i energię.

 

Hej bestlo i bym Cie przegapila, czasem jestem zbyt roztrzepana :)

szkoda,ze sie tak potoczylo, mialam nadzieje,ze sie uda:(

Do konca czerwca to widze Twoje niepocieszenie jesli chodzi o prace i byc moze faktycznie bedizesz zmuszona do powrotu do domu w rodzinne strony...

Prawdopodnie zdecydujesz sie na powrot do domku, w ciagu roku czasu juz znajdizesz prace w swoich rodzinnych stronach, moze po prostu tak ma byc :)

Głowka do gory,a ja trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Cześć Pasqualinko :)

 

ja dopiero zdążyłam odkryć ciebie tutaj a ty już odchodzisz łeee ;/

 

Proszę cię bardzo o prognozę na pracę, finanse i uczucia do końca roku na każdy miesiąc [tak jak werona] ;)

 

witaj fiore :)

wrozacych Ci u Nas dostatek,wiec bedizesz mogla wybierac i przebierac niczym w ulegalkach :)

Nie napisalas mi niestety czy pracujesz czy poszukujesz pracy,ale ogolnie wyglada to nastepujaco:

czerwiec-sierpien to beda miesiace spokojne wrecz nudne, w czerwcu mozesz byc czesciej proszona o pomoc. Atmosfera powinna byc przyjazna, nic nie powinno Cie zaskoczyc. W lipcu tez spokoj,ale bedziesz bardziej zamknieta w sobie i skupiona na swoich obowiazkach. W sierpniu jakos nijak ani dobrze ani zle, bedziesz na spokojnie pracowac. Od wrzesnia rowniez mila atmosfera calkiem przyjazna i nawet mozna powiedziec,ze rodzinna. W pazdzierniku masz wiecej mozliwosci,zeby sie wykazac w pracy, nowe zadania moga byc. Listopad tez radosny,zabawowy bardzo mila atmosfera w pracy. Natomiast grudzien to moze byc czas podsumowac i moze czekac Cie jkas praca w grupach, moze bedziesz potrzebowala od kogos pomocy. Generalnie wszystko ok.

 

Czas na finanse:

Opowiem Ci w skrocie, bo nie ma znaczych zmian jesli chodzi o kase :)

Ten mieisac to moze byc takie ciulanie grosza, i nie wydawanie nic ponad stan, bo jakos nie bedize tez bardzo czym sazlec. W lipcu spokojnie, natomiast w sierpniu moze postawisz na jakies inwestycje, bo pieniazkow moze byc troche wiecej albo wladujesz je w jakies remonty lub porpawe czegos. W pazdzierniku moze byc zastoj,wiec planuj z glowa,zeby pozniej nie bylo problemow. Listopad i grudzien tez bedzie ok, moze nie bedize jakichs mega kokosow,ale powodow do narzekan tez nie bedizesz miala

 

Uczucia:

W czerwcu mozesz byc zasypywana proopzycjami :) powinien to byc intensywny czas sprzyjajacy randkom :) Lipiec moze byc bardziej spokojny,nuda az zeby bola,troche sie wyizolujesz. W sierpniu tez moze byc spokojniej - mozesz byc bardziej zajeta domem lub rodzina. Wrzesien to czas kiedy moze sie napatoczy facet z twardymi zasadami, moze to byc ciezki typek, bo wszystko musi byc tak jka on sobie zyczy i zgodnie z jego etyka:) Tez sobie raczej nie poszalejesz. Pazdziernik spokojny jesli spotkania to ze znajomymi np. z pracy lub spotkania w milej przyjacielsjkiej atmosferze.

W listopadzie moze byc jakis siwezy powiew, ktos wesoly i pelen werwy moze ise zakreciic, moze ktos rozbudzi w Tobie wieczne dizecko. Bedziesz bardziej wesola. Natomiast grudzen to moze byc taki mieisac,w ktorym bedizesz odczuwala potrzebe dizelnia sie swoimi obawami i problemami. Tez raczje na spokojnie.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Kochana Pasqualino :)

 

poproszę wróżbę na pracę, finanse i uczucia do końca roku :)

Jak potoczy sie co wydarzy...sie w relacji z A. do konca roku

 

Xeno,

Nie pamietam Kochana jak u Ciebie wyglada sytuacja z praca,ale nie podobaja mi sie te karty...

w czerwcu moga byc jakies oszustwa i krecenie, trzeba bedzie sie miec na bacznosci i tak samo wyglada lipiec, bedizesz przykuta do pracy i caly czas jkaby nadzorowana, moze byc niezdrowa atmosfera ;/ w sierpniu ciut lepiej,ale szef moze wymyslac rozne zadania. We wrzesniu albo jakas klotnia z kims albo masa nowych rzeczy do zrobienia. Pazdziernik bedzie tak zly,ze bedizesz powaznie rozwazac opuszczenie pracy i szukanie czegos lepszego, moze to byc wina jakiejs kobiety. W listopadzie troche odsapniesz,ale w grudniu znowu bedziesz jakas wyobcowana i jkaby zahukana... Moze rozgladaj sie za czyms nowym...

 

Finanse:

w czerwcu z pieniazkami bedzie calkiem dobrze, ale w lipcu cos moze nagle wypasc. Sierpien i wrzesien wygladaja niezle jesli chodzi o kase <w sumie wrzesein moze byc najlepszym miesiacem> w pazdziernku roznie,ale mozesz zayzykowac gre w lotka,bo moze Ci los bardziej sprzyjac :) Listopad to bedzie wiazanie konca z koncem, natomiast w grudniu powinno byc tak w sam raz:)

 

Uczucia:

Czerwcie miesiacem idealizowania uczuc, mozesz chodizc z glowa w chmurach :) Lipiec to bedize rodzinny miesiac, bardzo radosny i przyjazny, bedizesz bardzo uczuciowa. W sierpniu moga byc jakies tajemnic romantyczne nocne spacery. Wrzesien troche gorszy, wiec uwazaj,zeby nie probwac postawic na swoim za wszelka cene,bo moze i wygrasz,ale nie bedizesz miec satysfakcji. W pazdzierniku stabilnie bedizesz pracowala nad poprawa relacji. Listopad spokojny i rowniez stabilny. Natomiast w grudniu jakies obawy moga sie pojawic, nie bedizesz umiala sie chyba zdecydowac i podjac jakiejs decyzji

 

z panem A, powinno ladnie Wam sie ukladac mozecie miec plany odnosnie przyszlosci relacji :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
to może i ja się skuszę :)

co karty mówią na temat rozwoju znajomości z M.?

co wydarzy się między nami do końca lipca?

 

Baamisjanko,

Do konca roku sobie zerknelam jak potoczy sie relacja...i no z waszej takiej dosyc stabilnej znajomosci <przyjazni>, moze cos sie potoczyc nie tak jakbys chciala, moze nastapic jakies rozstanie i w rezultacie bedziesz singlem :( mam nadzieje,ze sie nie sprawdzi :(

Natomiast do konca lipca byc moze uda Wam sie spotkac, moga byc tez rozmowy przez neta i jakies mile flirty, ale moze pozniej bedizesz bardziej rozumowo podchodzic do znajomosci,zaczniesz wiele rzeczy analizowac :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj :)

 

Weryfikuję kwiecień i maj: miło, rodzinnie, prawie nudy :) - jak pisałaś, ale również nowe perspektywy zawodowe oraz wyjazd służbowy - więc się ładnie sprawdziło. Mogłabym Cię prosić o sprawdzenie do końca roku sfery zawodowej?

 

Pozdrawiam serdecznie! (dane na pw)

 

zawoalowana,

Czerwiec i lipiec to moga bc dla Ciebie miesiace wyjete z zyciorysu - masa nowych obowiazkow zmeczenie, stres moze jakies szkolenia. Jednym slowem istne szalenstwo :)

W sierpniu juz bedziesz ladniej wszystko ogarniac, bedzie troche spokojniej,ale nadal bedize mnostwo informacji. We wrzesniu ruszysz z kopyta obowiazki beda opanowae,bedizesz sobie dawac swietnie rade. Pazdziernik w pracy spokojniejszy ile beda od Ciebie wymagac tyle wykonasz. W listopadzie tez calkie ladnie, bedziesz mogla liczyc moze nawet na jakas podwyzke. Natomiast w grudniu zakopiesz sie w papierach, bedzie sporo pracy, mozesz czuc sie troche samotna..

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... czyli miało być lepiej, a będzie jak zwykle... z deszczu pod rynnę :/

Gorzej już chyba być nie może, a może może?

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam:)

Hej bestlo i bym Cie przegapila, czasem jestem zbyt roztrzepana :)

szkoda,ze sie tak potoczylo, mialam nadzieje,ze sie uda:(

Do konca czerwca to widze Twoje niepocieszenie jesli chodzi o prace i byc moze faktycznie bedizesz zmuszona do powrotu do domu w rodzinne strony...

Prawdopodnie zdecydujesz sie na powrot do domku, w ciagu roku czasu juz znajdizesz prace w swoich rodzinnych stronach, moze po prostu tak ma byc :)

Głowka do gory,a ja trzymam kciuki :)

Edytowane przez listeria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Kochana dziekuję Ci najmocniej za poświęcony czas :*

Bede działała i czyniła tak jak serce mi dyktuje....

 

wiem ze robiłaś mi rozkładziki ale czy ten ostatni raz moge jeszcze skorzystać z Twojej świetnej intuicji??

chciałabym taki rozkład do konca roku jak robiłaś Weronce:)))

Kiedy juz temat bedzie zamknięty będe se zerkać i weryfikować.

1. Pan obecny

2. Pan wczesniejszy

no i finansowo jak se bedzie -bo teraz co prawda jest ok:] choc do pierwszego miliona dolarów mi trochę brakuje:lol2:

 

z wdziecznością i wyrazami podziwu i szacunku dziękuje z całego serca:*

pamiętaj o mnie zakręconym bursztynkowym ludku:*

 

Busrsztynku,

Pan nr 1

w czerwcu sielsko anielsko,idealizowanie pana, wiazanie wspolnych marzen i planow. Bedziesz oderwana od rzeczywistosci. Lipeic weosly i beztroski moze czeka WAs jakas wspolna wycieczka jakies spotkania :) powinnas byc zadowolona. w sierpniu rowniez dobrze,bedize miedzy Wami ok, ile otrzymasz tyle dostaniesz,ale tez nie dawaj wiecej niz on na to zasluguje. Wrzesien moze byc bardziej drazliwy, moze nastapic miedzy WAmi dosyc ostra wymiana pogladow. W pazdzierniku Pan bedize robil mocne podjazdy w Twoja strone,bedzie problwa bez reszty Cie podbic,ale w listopadzie Ty mozesz byc juz nieco chlodniejsza i bardziej wywazona, a w grudniu byc moze czeka Cie jakis wybor, bo masz przed soba 2 sciezki i jakos bedize Ci ciezko sie zdecydowac na cokolwiek,takie i chcialabym i boje sie

 

Pan nr 2

w czerwcu moze katywniej dawac o sobie znac, moze poszukiwac kontaktu,bedzie bardziej otwarty. W lipcu moga zdarzyc sie jkaies niezobowiazujace spotkania. Moze Cie bardziej idealizowac i komplementowac, chociaz jednoczesnie mozesz sie czuc taka troche ne do konca spelniona..taka emocjonalna wydmuszka. W sierpniu moze bedziesz sie tez zastanaiwac jaka decyzje w zwiazku z nim powinnas podjac, bo moze sie nadal przewijac,troche wahan i rozterek Cie czeka. Wrzesein udany i radosny bedzie sie angazowal w jakies dzailana mozliwe tez spotkanie z Nim. za to w pazdziernku zdecydowanie moze nastapic miedzy Wami jkas klotnia lub scieice i to takie dosyc powazne. W listopadzie ktores z WAs bedize zabiegac o kontakt. Natomiast w grudniu mozesz byc przez niego adorowana, postanowi ruszyc na Twoj podboj

 

Finanse:

tu nie jest az tak rozowo, o ile w czerwcu jest ok, bedizesz miala kasiorki sporo i bedziesz jej odpowiednio strzec. W lipcu tez ujdzie,ale nie bedize czym szastac, mozesz zastanaiwac sie co zrobic z oszczednosciami,ktore masz, poki co kupka lezy odlozona. Natomiast w sierpniu uwazaj,bo bedizesz musiala sporo wydac, cos moze na Ciebie nagle spasc. Wrzesien i pazdziernik beda dosyc ustabilizowane, bedize w sam raz pieniazkow. Uwazaj na listopad zwlaszcza nikomu nie pozyczaj pieniedzy ani nie pchaj sie w zadne zlote interesy, bo bedziesz musiala sie liczyc z jakas spora strata. W grudniu tez nie za dobrze, moze bedizesz szukac dodatkowych zrodel dochodu. Wiec z kasa raczej ostroznie sie baw.

Pozdrawaim, bede pamietac na pewno <3 :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqualinko,to i ja na zakończenie:) Jak się potoczą do końca roku moje relacje z dwoma panami (dane na pw) i jeszcze jedno pytanie, czy może pojawi się inny?

 

Dane na pw wysyłam:)

 

In,

pan B

w czerwcu to raczej jest brak kontaktu, kazde z Was siedzi z zalozlonymi lapkami i nie ma ochoty sie odzywac, w dodatku mozecie uwazac,ze czujecie sie calkiem niezle. W lipcu sadze,ze B postanowi zawalczyc o odnowienie kontaktu, cos moze sie zadzaic, moze byc proba pokonania trudnosci. Sierpien, to miesiac jakiegos niepowodzenia byc moze poklocicie sie albo kazde z was bedize chcialo za wszelka cene postawic na swoim i oboje mozecie miec jakis inesmak. Wrzesien mysle,ze bedzie miesiacem zdystansowania sie, kazde zajmie sie soba. W pazdzierniku mze zacznie szukac kontaktu, a w listopadzie ruszy do boju o Twoje serce,moze relacja nabrac tempa, moga byc propozycje spotkan. Natomiast w grudniu wyciszenie i zainteresowanie sie wlasnym wnetrzem i sluchanie intuicji, jesli beda spotkania to bardziej przypadkowe lub niezaplanowane.

 

pan J.

Z panem J bardzo prawdopodbne jest odnowienie znajomosci w czerwcu, mozecie wisiec czesto na komrce i ze soba duzooo gadac. Generalnie czerwiec bardzo towarzyski i mily. W lipcu teeez ogrom wprost kontaktow z panem, moze tez niezle bakjki opowiadac,ze jestes dla niego calym swiatem, mozecie sie tez pare razy spotkac. Sierpien to czas wyciszenia,moze pare razy sie znim spotkasz,ale mysle,ze mozesz byc dosyc zamknieta w sobie. We wrzesniu za to on moze nie odpuszczac i bedzie Cie bardzo bajerowac, zreszta podobnie to widze w pazdzierniku, paleczka jakby byla po jego strone :) W listoadzie pana troce zmrozi chlod i bedzie bardziej obojetny, natomaist w grudniu poczujesz sie czyms bardzo dotknieta i smutna..powie Ci moze cos niemilego:(

 

Nie widzailam,zeby mial sie poajwic ktos nowy :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualinko :)

 

Szkoda, ze zamykasz watek, jestes dobra w tym co robisz ;)

 

Ja pytanie zgapilam od Inez ;)

 

Jak się potoczą do końca roku moje relacje z dwoma panami (dane na pw) i jeszcze jedno pytanie, czy może pojawi się inny?

 

Dane na pw wysyłam:)

 

Dziekuje Kochana za te mile slowa :) zdaje sobie sprawe,ze sa tez lepsi ode mnie ;))

 

pan J.

w czerwcu moga byc rozmowy i kontakty,generlanie mysle,ze przyjemny miesiac spedzony z tym panem. W lipcu byc moze bedziesz musiala dokonac jakiegos wyboru, mozesz byc troche rozbita przez tego pana. W sierpniu pojawia sie jakies perspektywy zmiany,ale mozesz byc niezdecydowana, przemysl wszystko zanim podjmiesz decyzje i kieruj sie rozsadkiem :) We wrzesniu jkaas cisza i wyizolowanie,moze byc troche dretwo. W pazdzierniku natomiast Pan zapragnie walczyc o Ciebie i byc moze wykona pare ruchow w Twoja strone. Listopad powinien byc bardzo ciekawy, szykuja sie zmiany, moze Pan pokaze swoja twarz i wyjdzie,ze nie jest wcale taki troskliwy i zyczliwy na jakiego sie kreowal. Grudzien wyglada jakby mial byc bez niego,tak jkabys miala w tym miesacu skupic sie na sobie i bedziesz robic baaardzo dobre wrazenie na innych :)

 

Pan P.

 

W czerwcu postanowi zawalczyc o Ciebie i Twoje uczucia,bedzie wymagal sporo zainteresowania :) Lipiec macie spokojny, moze bedziecie cos razem swietowac,w kazdym razie mozecie sie spotykac i dobrze sie bawic w swoim towarzystwie. Sierpien maice bardziej burzliwy, niewykluczone klotnie wziete z sufitu:) We wrzesniu powroci sielanka i spokoj. Pazdziernik i listopad beda slabe, w pazdzierniku bedziesz miala chec rzucic to wszystko w pierony i odejsc, bo pan moze Cie przytlaczac swoja osoba,natomiast w listopadzie dojdze jeszcze wymiana zdan, choc moze dzieki temu uda sie wyjasnic niepokojace Was kwestie. a w grudniu zabawy i imprezy, nie daj sie wkrecic w uczuciowy trojkat ;)

 

Pojawi sie ktos kto kiedys byl,ale zjawi sie na chwile i znowu przepadnie.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Kochana, tak piękną analizę dla mnie zrobiłaś, że aż brak mi słów...

 

Pięknie Ci dziękuję :bukiet::buziak: JESTEŚ WIELKA!!!!

 

Ciesze sie, ze moze sie przydac :*

buziak xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
jeśli i ja mogę - poprosze o wrózbe na uczucia do końca roku:)( na każdy miesiąc )

 

oczywisie sabo, nie ma problemu :)

czerwiec powinien byc ok, mozesz byc bardziej podatna na uczucia,troszke nadrwrazliwa i sentymentalna,ale miesiac powinien byc w porzadku. W lipcu mozesz byc bardziej tajemnicza, cos mozesz ukrywac przed innymi. Mozesz byc niechetna do ziwerzen. Sierpien ok, moga pojaiwc sie jkaies perspektywy na stabilny zwiazek,albo jesli jestes z kims w zwiazku to bedzie spokojnie :) We wrzesnu mozesz troszke martwic sie wieloma sprawami na zapas, cos moze Cie zasmucic troszeczke. W pazdzierniku moze byc najwazniejszy maz lub spotkania z pewnym waznym dla Ciebie panem, moze bedzie probwac Toba rzadzic..oczywiscie "dla Twojego dobra". W listopadzie bedziesz bardzo szczelwia,bo bedizesz miec wiecej czasu dla rodiny, powinien to byc spokojny miesiac. Natmoast w grudniu moze pojaiwc sie ktos nowy albo rozpoczniesz cos od nowa,w kazdym razie bedziesz bardziej entuzjastycznie nastawiona do wszelkich rodzajow nowsci :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Eh... czyli miało być lepiej, a będzie jak zwykle... z deszczu pod rynnę :/

Gorzej już chyba być nie może, a może może?

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam:)

 

Kochana,ale moze wlasnie to jest potrzebne,zeby moglo sie poprawic :)

Moze lepiej bedize w domu?:)

Nmzc, trzymaj sie cieplo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Prosze o niezglaszanie sie kolejnych osob, poniewaz zwroce sie z prosba do moderatorw o zamkniecie watku.

Dziekuje wszystkim,ktorzy chcieli korzystac z moich wrozb,dzieki Wam wiele sie nauczylam i milo spedzilam z Wami czas

Trzymajcie sie cieplo, gorace usciski dla Was

:bukiet::uscisk::serduszka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...