Skocz do zawartości

Tarotowe dywagacje Pasqu


Gość Pasqualina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pasqualina
To i ja poproszę wróżbę. ;-) Na sprawy uczuciowe na lipiec 2013 rok. Dane i dokładniejszy opis pytania przesyłam na priv.

2.

 

Bergi,

ogólna atmosfera, raczej sympatyczna, może byc jakies odrodzenie kontaktow, ktore zostaly przerwane, ale moga byc one niedostatecznie satysfakcjonujace. Bedziesz na pewno wygladac jak milion dolarow,wiec postaraj sie dobrze wykorzystac ten czas ;D moze rowniez byc sprzyjajacy dla kontaktow internetowych ;D

Moze tez nastapic jakas zmiana postrzegania, moze dojrzejesz do jakis zmian... W pierwszym tygodniu istnieje mozliwosc poznania zywiolowego mezczyzny, troche narcyzowaty moze byc, ale przystojny szatyn..zywiolowy. Moze sprawic,ze zakreci Ci sie w glowie :) W drugim tygodniu mozesz byc zasypywana wiadomosciami i informacjami. Mysle,ze to dobry czas na rozne niezobowiazujace flirty :) w trzecim tygodniu lipca mozesz kontaktowac sie z kims za posrednictwem internetu, ale mozesz tez byc bardziej zblokowana i do glosu moze dojdzie do Ciebie Twoj rozum,mozliwe beda jakies wahania i rozterki. W ostatnim tygodniu sadze,ze bedzie stabilnie, bedziesz moze skupiona na jkaims mezczyznie,ale przypuszczam,ze to jest ktos kogo bedziesz znac. Nie bedziesz raczej zainteresowana jkaimis wypadami i szalenstwami do bialego rana :P

Udanego i cieplego lipca :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Inez2503

    15

  • werona

    13

  • Ambere

    9

  • Dorotik

    7

Top użytkownicy w tym temacie

2.

 

Bergi,

ogólna atmosfera, raczej sympatyczna, może byc jakies odrodzenie kontaktow, ktore zostaly przerwane, ale moga byc one niedostatecznie satysfakcjonujace. Bedziesz na pewno wygladac jak milion dolarow,wiec postaraj sie dobrze wykorzystac ten czas ;D moze rowniez byc sprzyjajacy dla kontaktow internetowych ;D

Moze tez nastapic jakas zmiana postrzegania, moze dojrzejesz do jakis zmian... W pierwszym tygodniu istnieje mozliwosc poznania zywiolowego mezczyzny, troche narcyzowaty moze byc, ale przystojny szatyn..zywiolowy. Moze sprawic,ze zakreci Ci sie w glowie :) W drugim tygodniu mozesz byc zasypywana wiadomosciami i informacjami. Mysle,ze to dobry czas na rozne niezobowiazujace flirty :) w trzecim tygodniu lipca mozesz kontaktowac sie z kims za posrednictwem internetu, ale mozesz tez byc bardziej zblokowana i do glosu moze dojdzie do Ciebie Twoj rozum,mozliwe beda jakies wahania i rozterki. W ostatnim tygodniu sadze,ze bedzie stabilnie, bedziesz moze skupiona na jkaims mezczyznie,ale przypuszczam,ze to jest ktos kogo bedziesz znac. Nie bedziesz raczej zainteresowana jkaimis wypadami i szalenstwami do bialego rana :P

Udanego i cieplego lipca :)

Pozdrawiam

 

Dziekuję bardzo :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Antonio,

pomyslne wiadomosci sadze, ze powinny nadejsc ;D poki co siedzisz jak na szpilkach i wyczekujesz kontaktu. Moze warto bedzie im sie przypomniec,ze jestes na tej liscie, troszke podreczyc ich pytaniami kiedy bedzie cos wiadomo, od kiedy powrot etc. :)Mysle,ze do konca kwietnia bedziesz wiedziala na czym stoisz, w tle widac zadowolenie z przybranego obrotu spraw.

Powodzenia i trzymam kciuki,

Pozdrawiam

 

Dziękuję za odpowiedz rzeczywiście siedzę jak na szpilkach czekam na ten telefon od nich ,limit swój wyczerpałam(dzwonienie, chodzenie do nich) teraz muszę czekać nic więcej nie mogę zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Nie wiem czy to dozwolone,ale chciałabym ponowić swoją prośbę ponieważ chyba nie załapałam się ostatnio do "trójki"

dziękuję i pozdrawiam :)

 

witam.

 

chciałabym prosić o wróżbę w kwestii uczuć, otóż od ponad dwóch lat spotykam się z kimś na kim mi bardzo zależy. Oficjalnie nie byliśmy w związku,ale ja przy nim czułam się tak jakbyśmy byli. Ostatnio doszło między nami do małego nieporozumienia które z mojej strony go uraziło ...ja myślałam że wszystko jest już ok,ale on mi dziś oznajmił mi,że poznał kogoś z kim chce spróbować być w związku a my jeśli mi to odpowiada możemy zostać tylko przyjaciółmi -nic poza tym. Oczywiście nie odpowiada mi taki układ bo ja się bardzo zaangażowałam emocjonalnie w tą relację... Problem polega na tym ,iż kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć. Kiedyś już raz tak postąpił wobec mnie po to żeby sprawdzić czy mi na nim zależy-bo akurat wtedy zaczął mieć w tym temacie wątpliwości. Więc być może i tym razem stosuje wobec mnie jakieś swoje gierki...a może rzeczywiście kogoś poznał...

Dlatego chciałabym prosić o sprawdzenie jak wygląda ta sytuacja w kartach i w jakim kierunku się rozwinie. Jakie on ma intencje wobec mnie?Czy między nami wszystko się dobrze ułoży czy raczej już nic z tego nie będzie . Dodam tylko,że on doskonale wie co do niego czuję i jak ważną jest osobą w moim życiu,wydawał mi się ze również jestem dla niego ważna chociaż nigdy wprost tego mi nie powiedział (on w ogóle nie mówił o uczuciach).Dlatego tym bardziej nie rozumiem tej sytuacji.

 

Dane wysyłam na pw.

z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
witam.

chciałabym prosić o wróżbę w kwestii uczuć, otóż od ponad dwóch lat spotykam się z kimś na kim mi bardzo zależy. Oficjalnie nie byliśmy w związku,ale ja przy nim czułam się tak jakbyśmy byli. Ostatnio doszło między nami do małego nieporozumienia które z mojej strony go uraziło ...ja myślałam że wszystko jest już ok,ale on mi dziś oznajmił mi,że poznał kogoś z kim chce spróbować być w związku a my jeśli mi to odpowiada możemy zostać tylko przyjaciółmi -nic poza tym. Oczywiście nie odpowiada mi taki układ bo ja się bardzo zaangażowałam emocjonalnie w tą relację... Problem polega na tym ,iż kompletnie nie wiem co mam o tym myśleć. Kiedyś już raz tak postąpił wobec mnie po to żeby sprawdzić czy mi na nim zależy-bo akurat wtedy zaczął mieć w tym temacie wątpliwości. Więc być może i tym razem stosuje wobec mnie jakieś swoje gierki...a może rzeczywiście kogoś poznał...

Dlatego chciałabym prosić o sprawdzenie jak wygląda ta sytuacja w kartach i w jakim kierunku się rozwinie. Jakie on ma intencje wobec mnie?Czy między nami wszystko się dobrze ułoży czy raczej już nic z tego nie będzie . Dodam tylko,że on doskonale wie co do niego czuję i jak ważną jest osobą w moim życiu,wydawał mi się ze również jestem dla niego ważna chociaż nigdy wprost tego mi nie powiedział (on w ogóle nie mówił o uczuciach).Dlatego tym bardziej nie rozumiem tej sytuacji.

 

Dane wysyłam na pw.

z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas

 

3.

werko,

moze to byc taka sama sytuacja, jak wczesniej, ze po prostu Cie sprawdza. On mysli o jakims odejsciu troche dalej, zaczecia wszystkiego od nowa. To co do Ciebie czuje to na pewno przywiazanie, wie że możecie na Ciebie liczyć i na wzajemne wsparcie. Pokazuje takie miotanie sie z jednego pomyslu w drugi i jest w tym jakis ukryty cel, wiec jka dla mnie po prostu Cie sprawdza. Jest jednoczesnie fantastycznym jak i beznadziejnym partnerem. Podejrzewam,ze sie z nim nie nudzisz, ale czasem jego zmiennosc moze doprowadzac Cie do szalu. Sytuacja do konca roku nie ulegnie miedzy Wami zmianie. Bedzie Ci troche przykro,ze Pan nie podejmuje decyzji o wspolnym zwiazku tylko nadal jestescie w luznej relacji,ale dla Niego widze,ze jestes w stanie z tego zrezygnowac.

Jakie ma wobec Ciebie intencje...hmmm w sumie to on sam nie wie czego chce, ale proponowalabym zebys z nim wyjasnila ta sytuacje, ktora go zranila, bo to siedzi w nim jak zadra i nie daje mu spokoju... To czy on kogos nowego poznal, niestety nie moge sprawdzic, bo to byloby pytanie o trzecia osobe, ale w kartach nie pokazala mi sie zadna kobieta, wiec sadze,ze nikogo nie ma...

Okaz mu wsparcie, zeby myslal,ze ma w Tobie przyjaciela i porozmawiajcie,a powinno wszystko sie poprawic.

Mam nadzieje,ze ulozy sie wszystko tak jak sobie tego zyczysz :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Mogłabyś sprawdzić, co tak ogólnie wydarzy sie u mnie w kwietniu i maju? Z góry serdecznie dziękuję, a dane wysyłam na pw. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj :) Mogłabyś sprawdzić, co tak ogólnie wydarzy sie u mnie w kwietniu i maju? Z góry serdecznie dziękuję, a dane wysyłam na pw. Pozdrawiam :)

1.

zawoalowana,

kwiecien, to powinien byc bardzo przyjemny miesiac dla Ciebie z piekna rodzinna atmosfera, moze jkaes wspolne spotkania. Milo,spokojnie i harmonijnie.

W pracy czekaja Cie jkaies nowe perspektywy, boc moze czekasz na jakies informacje. W finansach spokojnie i stabilnie, moze ktos Ci groszem sypnie, jakos pomoze :P W uczuciach wszystko pieknie,wzajemne zrozumienie i pelnia ciepla :) W domku byc moze partner cos Ci zaproponuje, wyjdize z jakas iicjatywa, moze byc wiecej zamieszania, ale pozytywnego,raczej nie bedizesz siedziala w domu :) Moze bedziesz musiala podjac pare decyzji, przy wyborze kieruj sie tylko rozumem, lepiej zeby nie rzadzily toba emocje :)

W maju równiez bedziesz miala spokojna atmosfere, nic ani nikt nie bedzie Cie wyprowadzal z rownowagi, bedziesz bardzo zadowolona :)

W pracy stabilnie,raczej spokojny miesiac, moze wyjazd sluzbowy..ale raczej niedaleko,beda rowniez zadania,z ktorymi sobie poradzisz, ogolnie strasznie nudno... W finansach trzeba bedzie liczyc sie z pieniazkami, bo moga byc nagle wydatki, trzeba bedzie ciulac do skarpety :)Uczucia na poacztku mozesz byc troszke zablokowana, smutna,ale w koncu otworzysz sie i bedziesz chetniej wychodzic z domu. Atmosfera w domu rowniez powinan byc zadowalajaca moze bedziesz miala przyplyw nowych pomyslow, jkais remont w domu,jesli nie to tez bedzie Ci ciezko wysiedziec w 4scianach :) Rada na maj badz otwarta na rodzine, badz bardziej empatyczna i czula. Ciesz sie tym,ze masz wszystkich blisko siebie ;)

Udanych dwóch miesiecy

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy zaczęły się zwolnienia... Od czwartku jestem w szoku... Niespodziewanie został zwolniony kolega, który bardzo mi pomagał zarówno w pracy jak i prywatnie...

Chciałabym wiedzieć, czy uda nam się utrzymać tę znajomość (ja nie wiążę z nim żadnej osobistej przyszłości, ale trochę przyzwyczaiłam się do niego... :))

 

Dziękuję :buziak:

 

PS. Proszę o cytat bez daty :)

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chcialabym ponowić swoją prośbę o wróżbę :)

Witam

Chciałabym prosić o wróżbę :) Pytanie dotyczy prawa jazdy miałam 2 podejścia i nawet nie udało mi się wyjechać na miasto :( 12.04.2013 mam kolejną próbę i chciałabym spytać czy uda mi się zdać ten łuk ? No jeśli by karty pokazały to bym chciała się dowiedzieć czy w ogóle do końca czerwca uda mi się zdać egzamin?

Agata ur.02.03.1986

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
W pracy zaczęły się zwolnienia... Od czwartku jestem w szoku... Niespodziewanie został zwolniony kolega, który bardzo mi pomagał zarówno w pracy jak i prywatnie

Chciałabym wiedzieć, czy uda nam się utrzymać tę znajomość (ja nie wiążę z nim żadnej osobistej przyszłości, ale trochę przyzwyczaiłam się do niego... :))

 

Dziękuję :buziak:

 

PS. Proszę o cytat bez daty :)

 

2.

werono,

mam nadzieje,ze Ciebie czarny scenariusz ominie... co do samych kart...

Uda Wam sie utrzymac znajomosc, ale sadze, ze to bardziej bedzie z Twojej inicjatywy nawet niz jego. Jezeli przestaniesz zabiegac o rozmowy, to zostana tylko wspomnienia po znajomosci. Mysle,ze warto o to zadbac, bo to chyba dobry i zyczliwy czlowiek. Masz w Nim oparcie i chyba potrafi wspomoc cieplym slowem :)

Pozdrawiam :)

P.S to ostatnia wrozba na kwiecien :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

witaj ponownie :) nieco straciłam rachubę i nie umiem doliczyć się ilości postów przede mną, więc zaczekałam do północy, aby moje pytanie było już na nowy dzień, mam nadzieję, że mi się uda załapać...

 

niebawem kończę studia. chciałabym się dowiedzieć, jak potoczy się moje najbliższe życie zawodowe. kiedy znajdę pracę? a może karty podpowiedzą, w jakiej branży powinnam szukać? tyle już branż zmieniłam, że sama nie wiem, co będzie dla mnie najlepsze...

z góry dziękuję za odpowiedź! pozdrawiam ciepło! :)

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj,

Mam pytanie odnośnie pewnej relacji, a jeśli można to również ogólnie na uczucia na ten rok.

Dane prześlę na PW

Pozdrawiam :)

 

3.

koraliku,

zalecałabym ostroznosc z tym Panem, bo do konca roku moga wyjsc jakies nieszczerosci...moze ktos bedzie cos zatajal...Byc moze powinnas jakos bardziej zainteresowac soba Pana, zrobic cos nieszablonowego, zaskoczyc go czyms...Zwroc uwage czy on czasem nie traktuje Cie zbyt romansowo jednoczesnie nie dajac Ci oparcia i zbytnio sie nie otwierajac...

Jesli chodzi o uczucia ogolnie mowiac, to w kwietniu caly miesiac, moze byc tak,ze niby razem a jednak osobno. W maju mozliwosc flirtow i romansu..moze sporo sie dziac. W czerwcu moga nastapic rozne zawirowania losu, na ktore raczej nie bedziesz miec wplywu. Lipec, to moze byc czas w ktorym na kims sie zawiedziesz...mozga wyjsc jakies nieciekawe sprawy... Sierpien - raczej bedziesz zamknieta na sprawy uczuc, skupisz sie bardziej na sobie, moze te zranienie spowoduje zamknieice na sfere uczuc. Wrzesien moz byc,albo bardzo goracy albo skonczyc sie szalona awantura. Pazdziernik i listopad, beda dosc spokojne, pazdziernik to czas kiedy mozesz skupic sie na pomocy innym, byc moze bedziesz udzielala wsparcia znajomym z pracy lub takim,ktorych znasz od niedawna. Natomaist w listopadzie moze pojawic sie ktos z przeszlosci :) grudzien, to czas nudy i zastoju, dokladnie sie rozgladaj, bo mozesz przegapic jakas szanse :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
witaj ponownie :) nieco straciłam rachubę i nie umiem doliczyć się ilości postów przede mną, więc zaczekałam do północy, aby moje pytanie było już na nowy dzień, mam nadzieję, że mi się uda załapać...

 

niebawem kończę studia. chciałabym się dowiedzieć, jak potoczy się moje najbliższe życie zawodowe. kiedy znajdę pracę? a może karty podpowiedzą, w jakiej branży powinnam szukać? tyle już branż zmieniłam, że sama nie wiem, co będzie dla mnie najlepsze...

z góry dziękuję za odpowiedź! pozdrawiam ciepło! :)

 

1.

dlatego,zeby nie zgubic zapisuje rachube na poczatku wiadomosci :P

enke,

jesli chodzi o branze powiem Ci ogolnie z czym mi sie skojarzyly karty :) praca,w ktorej juz pracowalas raczej na jednym z nizszych stanowisk. Szefowa mogla byc kobieta, dosyc surowa w zachowaniu, brunetka,ale niekoniecznie. To mogla byc praca zwiazana z internetem/podrozami. Mozesz tez rozejrzec sie za praca wlasnie zwiazana z wyjazdami: przedstawiciel handlowy, biura podrozy. Wszelkie miejsca,gdzie wykazesz sie swoim sprytem i zdolnoscia pokazania sie z dobrej strony, tam gdzie mozesz cos "nawkrecac", bo raczej masz gadane :)

Prawdopodobnie od czerwca zaczniesz poszukiwania, w sierpniu moze cos sie trafic. Nie jestem pewna co do wrzesnia, bo moze byc jkaas propozycja,ale uwazaj, zeby w balona Cie nie zrobili... W pazdziernku mozesz byc proszona na rozmowe do jakiegos faceta, moze byc takim cieplym serdecznym czlowiekiem,ale raczej niezorganizowanym i niezdecydowanym. praca w najgorszym wypadku bedzie na przelomie marca/kwietnia przyszlego roku.

Owocnych poszukiwan i krotkiego bezrobocia :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
1.

dlatego,zeby nie zgubic zapisuje rachube na poczatku wiadomosci :P

enke,

jesli chodzi o branze powiem Ci ogolnie z czym mi sie skojarzyly karty :) praca,w ktorej juz pracowalas raczej na jednym z nizszych stanowisk. Szefowa mogla byc kobieta, dosyc surowa w zachowaniu, brunetka,ale niekoniecznie. To mogla byc praca zwiazana z internetem/podrozami. Mozesz tez rozejrzec sie za praca wlasnie zwiazana z wyjazdami: przedstawiciel handlowy, biura podrozy. Wszelkie miejsca,gdzie wykazesz sie swoim sprytem i zdolnoscia pokazania sie z dobrej strony, tam gdzie mozesz cos "nawkrecac", bo raczej masz gadane :)

Prawdopodobnie od czerwca zaczniesz poszukiwania, w sierpniu moze cos sie trafic. Nie jestem pewna co do wrzesnia, bo moze byc jkaas propozycja,ale uwazaj, zeby w balona Cie nie zrobili... W pazdziernku mozesz byc proszona na rozmowe do jakiegos faceta, moze byc takim cieplym serdecznym czlowiekiem,ale raczej niezorganizowanym i niezdecydowanym. praca w najgorszym wypadku bedzie na przelomie marca/kwietnia przyszlego roku.

Owocnych poszukiwan i krotkiego bezrobocia :)

pozdrawiam

 

bardzo Ci dziękuję! :)

zauważyłam te cyferki, ale parę osób dodatkowo upomniało się o wróżbę i wybiło mnie z rachuby :P

 

najprawdopodobniej chodzi Ci o pracę w branży PR, która nierozłącznie wiąże się m.in. z internetem. co do szefowej, to się zgadza ;) w tej sferze najłatwiej by mi było znaleźć pracę, bo mam duże doświadczenie, ale to "podła" i niestabilna branża, niestety, więc jakiś czas temu już ją sobie darowałam. obecnie właśnie marzy mi się handel zagraniczny/języki obce i pod tym kątem się rozglądam :) pozdrawiam ciepło!

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałabym ponowić swoją prośbę o wróżbę :)

Witam

Chciałabym prosić o wróżbę :) Pytanie dotyczy prawa jazdy miałam 2 podejścia i nawet nie udało mi się wyjechać na miasto :( 12.04.2013 mam kolejną próbę i chciałabym spytać czy uda mi się zdać ten łuk ? No jeśli by karty pokazały to bym chciała się dowiedzieć czy w ogóle do końca czerwca uda mi się zdać egzamin?

Agata ur.02.03.1986

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam

Chciałabym prosić o wróżbę :) Pytanie dotyczy prawa jazdy miałam 2 podejścia i nawet nie udało mi się wyjechać na miasto :( 12.04.2013 mam kolejną próbę i chciałabym spytać czy uda mi się zdać ten łuk ? No jeśli by karty pokazały to bym chciała się dowiedzieć czy w ogóle do końca czerwca uda mi się zdać egzamin?

Pozdrawiam :)

 

2.

 

Agatko,

widac Twoje straszne nerwy, moze dokup sobie pare godzin jezeli nie czujesz sie zbyt pewnie. Domyslam sie co czujesz, egzamin na prawo jazdy to chyba najwieksza nerwowka jaka przezylam, wiec lacze sie z Toba w bolu...Pokazaly mi sie Twoje nerwy i stresy, takze o pytanie czy zdasz do konca czerwca...mozesz nawet porzucic mysl o dalszym zdawaniu. Widac Twoje zrezygnowanie i pogodzenie sie z ta mysla..Moze testy jakso beda Ci wychodzic i dlatego bedziesz chciala zrezygnowac.

Moja Droga,najwazniejsze jest to, zebys sie nie denerwowala, moze Cie Twoja panika gubic, jeszcze jednego nie zrobisz a juz myslisz co bedziesz miala nastepne. Sprobuj zachowac spokoj, moze pojezdzij z kims znajomym po parkingu, gdzies gdzie bedziesz mogla lepiej sie oswoic z jazda.

Spokoju ducha i trzezwosci umyslu, powodzenia bede trzymac kciuki i nie porzucaj nadziei. Aaaa i co wazne, (przynajmniej mi pomoglo) nie napalaj sie,ze musisz zdac juz teraz natychmiast, bo jak nie zdasz, to skonczy sie swiat. Wcale nieprawda, swiat sie nie zawali,wszyscy beda zyc...na luzie lepiej sie podchodzi do tego :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.

werono,

mam nadzieje,ze Ciebie czarny scenariusz ominie... co do samych kart...

Uda Wam sie utrzymac znajomosc, ale sadze, ze to bardziej bedzie z Twojej inicjatywy nawet niz jego. Jezeli przestaniesz zabiegac o rozmowy, to zostana tylko wspomnienia po znajomosci. Mysle,ze warto o to zadbac, bo to chyba dobry i zyczliwy czlowiek. Masz w Nim oparcie i chyba potrafi wspomoc cieplym slowem :)

Pozdrawiam :)

P.S to ostatnia wrozba na kwiecien :*

 

Pięknie dziękuję :bukiet::buziak:

 

Tak, to dokładnie taki człowiek jak napisałaś :) Do tej pory on był stroną zabiegającą o rozwój tej relacji, a ja trochę z dystansem... ale już zauważyłam po innych relacjach, że pewne zachowania zmieniają się, jak zmienia się energia, a w naszym przypadku tej bezpośredniej, codziennej nie będzie, więc wygląda, że trzeba będzie się trochę uaktywnić :)

 

PS. Tak tak, wiem że wolno mi zawracać głowę 2 razy w miesiącu :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.

koraliku,

zalecałabym ostroznosc z tym Panem, bo do konca roku moga wyjsc jakies nieszczerosci...moze ktos bedzie cos zatajal...Byc moze powinnas jakos bardziej zainteresowac soba Pana, zrobic cos nieszablonowego, zaskoczyc go czyms...Zwroc uwage czy on czasem nie traktuje Cie zbyt romansowo jednoczesnie nie dajac Ci oparcia i zbytnio sie nie otwierajac...

Jesli chodzi o uczucia ogolnie mowiac, to w kwietniu caly miesiac, moze byc tak,ze niby razem a jednak osobno. W maju mozliwosc flirtow i romansu..moze sporo sie dziac. W czerwcu moga nastapic rozne zawirowania losu, na ktore raczej nie bedziesz miec wplywu. Lipec, to moze byc czas w ktorym na kims sie zawiedziesz...mozga wyjsc jakies nieciekawe sprawy... Sierpien - raczej bedziesz zamknieta na sprawy uczuc, skupisz sie bardziej na sobie, moze te zranienie spowoduje zamknieice na sfere uczuc. Wrzesien moz byc,albo bardzo goracy albo skonczyc sie szalona awantura. Pazdziernik i listopad, beda dosc spokojne, pazdziernik to czas kiedy mozesz skupic sie na pomocy innym, byc moze bedziesz udzielala wsparcia znajomym z pracy lub takim,ktorych znasz od niedawna. Natomaist w listopadzie moze pojawic sie ktos z przeszlosci :) grudzien, to czas nudy i zastoju, dokladnie sie rozgladaj, bo mozesz przegapic jakas szanse :)

Pozdrawiam

 

Dziękuję Ci bardzo za wróżbę. Potwierdziły się moje odczucia. Takie właśnie ostatnio odnoszę wrażenie, że on by jednak wolał romans bez głębszego zaangażowania. Dalszą część wróżby zweryfikuję za kilka miesięcy :)

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

no to ja się znowu załapię "na następny dzień", ostatnia wróżba dla mnie w tym miesiącu... ;) znalazłam w Tobie ogromne wparcie, więc wybacz, że Cię znów "nękam" ;)

 

może moje pytanie zabrzmi dość dziecinnie, ale chciałabym się dowiedzieć z ciekawości, co karty powiedzą w sprawie mego przyszłego życia rodzinnego, bo to dla mnie jest ważne - nie wyobrażam sobie życia bez własnej rodziny. jeśli ją założę, to z jakim mężczyzną i kiedy mniej więcej? ile będę miała dzieci? niestety, z powodów zdrowotnych obawiam się, że marzenie o dzieciach może zrealizować się dość późno...

z góry dziękuję za wróżbę :*

 

...

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
no to ja się znowu załapię "na następny dzień", ostatnia wróżba dla mnie w tym miesiącu... ;) znalazłam w Tobie ogromne wparcie, więc wybacz, że Cię znów "nękam" ;)

 

może moje pytanie zabrzmi dość dziecinnie, ale chciałabym się dowiedzieć z ciekawości, co karty powiedzą w sprawie mego przyszłego życia rodzinnego, bo to dla mnie jest ważne - nie wyobrażam sobie życia bez własnej rodziny. jeśli ją założę, to z jakim mężczyzną i kiedy mniej więcej? ile będę miała dzieci? niestety, z powodów zdrowotnych obawiam się, że marzenie o dzieciach może zrealizować się dość późno...

z góry dziękuję za wróżbę :*

 

3.

enke,

spokojnie, nie nękasz mnie :) cieszę się, że mogę Ci jakos pomóc :)

docelowy partner prawdopodobnie bedzie szatynem o brazowych lub zielonych oczach, raczej wysoki, moze byc troche szerszy w barach,ale nie jakis paker, dosyc szczuply. Rzadko odpowiadam na takie pytania, jesli chodzi o dzieci i nie mialam mozliwosci weryfikacji,wiec nie wiem czy to sie sprawdzi,ale u Ciebie zdaje sie,ze bedzie dwoje... Na pewno jedno plci meskiej, drugie, to jka dla mnie nic pewnego jeszcze :) Nie lubie pytan na czas, bo tego karty mi precyzyjnie nie okreslaja, musze je podchodzic,ale według nich szanse na zalozenie rodziny sa na rok 2015,ale moze opoznic sie do 2016r. o narodziny dzieci nie dopytywalam, ale moga tez wtedy byc szanse na zajscie w ciaze :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

dziękuję Ci, Kochana, jesteś niesamowita! :)

co do docelowego partnera, to na chwilę obecną po opisie podejrzewam, kto to może być. no chyba, że na mojej drodze jeszcze się pojawi tego typu mężczyzna. zdaję się więc na los ;) dobra, nie zawracam Ci już głowy. dziękuję raz jeszcze! :*

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.

werko,

moze to byc taka sama sytuacja, jak wczesniej, ze po prostu Cie sprawdza. On mysli o jakims odejsciu troche dalej, zaczecia wszystkiego od nowa. To co do Ciebie czuje to na pewno przywiazanie, wie że możecie na Ciebie liczyć i na wzajemne wsparcie. Pokazuje takie miotanie sie z jednego pomyslu w drugi i jest w tym jakis ukryty cel, wiec jka dla mnie po prostu Cie sprawdza. Jest jednoczesnie fantastycznym jak i beznadziejnym partnerem. Podejrzewam,ze sie z nim nie nudzisz, ale czasem jego zmiennosc moze doprowadzac Cie do szalu. Sytuacja do konca roku nie ulegnie miedzy Wami zmianie. Bedzie Ci troche przykro,ze Pan nie podejmuje decyzji o wspolnym zwiazku tylko nadal jestescie w luznej relacji,ale dla Niego widze,ze jestes w stanie z tego zrezygnowac.

Jakie ma wobec Ciebie intencje...hmmm w sumie to on sam nie wie czego chce, ale proponowalabym zebys z nim wyjasnila ta sytuacje, ktora go zranila, bo to siedzi w nim jak zadra i nie daje mu spokoju... To czy on kogos nowego poznal, niestety nie moge sprawdzic, bo to byloby pytanie o trzecia osobe, ale w kartach nie pokazala mi sie zadna kobieta, wiec sadze,ze nikogo nie ma...

Okaz mu wsparcie, zeby myslal,ze ma w Tobie przyjaciela i porozmawiajcie,a powinno wszystko sie poprawic.

Mam nadzieje,ze ulozy sie wszystko tak jak sobie tego zyczysz :)

Pozdrawiam

 

Bardzo dziękuję za wróżbę :)

 

Sporo z tego co napisałaś zgadza się z rzeczywistością .

To jest najbardziej trafne:

Jest jednoczesnie fantastycznym jak i beznadziejnym partnerem. Podejrzewam,ze sie z nim nie nudzisz, ale czasem jego zmiennosc moze doprowadzac Cie do szalu. Tak właśnie jest.

 

No ale jeśli w kartach nie widać zakończenia tej relacji, to jest to dla mnie dobra wiadomość.

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :)

Edytowane przez werka81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja chciałabym się zapytać ogólnie co mnie czeka w ciągu najbliższych 3 miesiący. czy jest taka możliwość? Agnieszka 31.05.1984 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Pasqu, czy moge i ja poprosic Cie o karty ws serducha/potencjalnego zycia rodzinnego? Spotykam sie z kims obecnie. Dane - jesli moge - na priv.

 

Pozdrawiam serdecznie

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam,

ja chciałabym się zapytać ogólnie co mnie czeka w ciągu najbliższych 3 miesiący. czy jest taka możliwość? pozdrawiam

 

1.

Agnieszko,

kwiecien moze byc marzycielski, w pracy powinno byc pieknie, ladna rodzinna atmosfera, w finansach stabilnie. W uczuciach mozliwe jakies klotnie. Ogolnie panuj nad wybuchami zlosci :)

W maju moze byc zmiennie, jakies hustawki nastrojow moga byc. W pracy nowe zadania, moze bedziesz myslala tez nad zmian pracy. W finansach moze byc przyplyw gotowki,ale uwazaj,zeby szybko tez sie nie rozeszly. W uczuciach lekkie oderwanie od rzeczywistosci,jakas beztroska, moze ktos nowy sie pojawic. Badz bardziej zdecydowana, nie dzailaj pod wplywem emocji

Natomiast w czerwcu moze byc jakies oczekiwanie na roznego rodzaju informacje. Mozesz byc bierna. W pracy cos moze sie popsuc, pilnuj terminow,moze udasz sie po jakies wsparcie do szefa. W finansach nadal ruch tak jak w maju. W uczuciach sporo flirtow i randek, duzo wiadomosci mozesz otrzymac. Ogolnie dzialaj racjonalnie, mysl i dbaj przede wszystkim o siebie :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Droga Pasqu, czy moge i ja poprosic Cie o karty ws serducha/potencjalnego zycia rodzinnego? Spotykam sie z kims obecnie. Dane - jesli moge - na priv.

 

Pozdrawiam serdecznie

A.

 

2.

 

anet,

prawdopodobnie ten Pan bedzie Twoim partnerem, moga Cie dopadac jeszcze od czasu do czasu jakies watpliwosci, ale to raczje z nim stworzysz rodzinke :) ale to jeszcze nie teraz i na pewno nie do konca roku :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ;)

więc jeśli można tez bardzo proszę o wróżbę ;)

chciałabym zapytać czy uda mi się uzbierać do czerwca pieniążki na oddanie długu i na auto?

 

i może co tam widać w uczuciach? :D

Jestem w związku z Arturem ale kręci się koło mnie moja dawna miłość - Piotr :D

 

Klaudia 10.12.1991

Artur 25.03.1991

Piotr 24.12.1989

 

z góry dziękuje za poświęcony czas :poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
witam ;)

więc jeśli można tez bardzo proszę o wróżbę ;)

chciałabym zapytać czy uda mi się uzbierać do czerwca pieniążki na oddanie długu i na auto?

 

i może co tam widać w uczuciach? :D

Jestem w związku z A. ale kręci się koło mnie moja dawna miłość - P. :D

 

z góry dziękuje za poświęcony czas :poklon:

 

3.

 

addiction,

 

Co do uzbierania pieniazkow na oddanie dlugu, powinno sie udac, moze braknac jakas niewielka czesc, ale wtedy ktos Ci pomoze :)

na samochód uzbierasz na pewno :)

Twoj A. moze miec ostatnio metlik w glowie, ale jemu zalezy na Tobie i dba o Ciebie, troszczy sie. Spojrzalam na wasz zwiazek do pol roku, wiec powinno Wam sie ukladac, moze pod wplywem dzialania tego drugiego Pana moze byc jakas chwila zwatpienia,ale generalnie wszystko sie ulozy.

Drugi Pan wiecej chyba wzbudza uczuc i wspomnien niz terazniejszy, ale on nie ma sprecyzowanych pragnien co do Ciebie, liczy bardziej na relacje romansowa, moze Ci namieszac troche w zyciu... Z nim do pol roku moze wszystko skonczyc sie jakas draka...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
hej:) chciałam zapytać co czeka mnie ogólnie w ciągu najbliższych 6 miesięcy:)

Pozdrawiam cieplutko,

 

1.

bajaku,

do pól roku z praca moze byc roznnie, jakies decyzje Cie czekaja do podjecia. Z finansami moze byc nieciekawie,uwazaj, zeby ktos nie chciał Cie oszukac, moze bedziesz musiala kombinowac z gotowka. W uczuciach moze pojawic sie ktos nowy i bedziesz flirtowac i sie baiwc. W domu moze duzo sie dziac, moze beda Cie bombardowac prosbami o to,zebys czesciej odwiedzala ich. Powinna byc mila atmosfera. Generalnie staraj sie walczyc o o,zeby zylo Ci sie na kazdej plaszczyznie jak najlepeij. Badz wytrwla a pokonasz wszystkie przeszkody :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również poproszę o wróżbę :)

 

Chodzi mi konkretnie o sferę uczuć. Czy coś się zmieni w najbliższym czasie,a może los coś dla mnie szykuje do końca tego roku. Los albo mój chłopak ;)?Może jakieś oświadczyny albo zamieszkanie ze sobą?

 

I jeszcze chciałam spytać o pracę. Obecnie pracuję ale przenosimy się do innego miasta i chciałam spytać czy będę nadal pracowała w tej firmie,czy może szef będzie chciał mnie zwolnić? A może znajdę inną pracę?

 

Oto nasze dane

Aneta 20.10.1985

Krzysztof 23.10.1980

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Ja również poproszę o wróżbę :)

 

Chodzi mi konkretnie o sferę uczuć. Czy coś się zmieni w najbliższym czasie,a może los coś dla mnie szykuje do końca tego roku. Los albo mój chłopak ;)?Może jakieś oświadczyny albo zamieszkanie ze sobą?

 

I jeszcze chciałam spytać o pracę. Obecnie pracuję ale przenosimy się do innego miasta i chciałam spytać czy będę nadal pracowała w tej firmie,czy może szef będzie chciał mnie zwolnić? A może znajdę inną pracę?

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

 

2.

Iman,

Bardzo prawdopodobne, ze do konca roku K. bedzie Twoim narzeczonym :) planuje oswiadczyny, bo to raczej juz stateczny facet i mysli powaznymi kategoriami :)

Hmmm, wspolnego zamieszkania jednak nie widze do konca roku, na razie chyba wstrzymcie sie z ta decyzja..

Co do pracy byc moze do konca roku bedziesz musiala podjac sie i zrobic jakies dodatkowe kursy doszkalajace, ale moze zaswitac Tobie mysl, zeby zmienic prace...wybor i decyzja naleza do Ciebie, chociaz uwazaj, zebys nie zmienila na gorsza.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.

 

addiction,

 

Co do uzbierania pieniazkow na oddanie dlugu, powinno sie udac, moze braknac jakas niewielka czesc, ale wtedy ktos Ci pomoze :)

na samochód uzbierasz na pewno :)

Twoj A. moze miec ostatnio metlik w glowie, ale jemu zalezy na Tobie i dba o Ciebie, troszczy sie. Spojrzalam na wasz zwiazek do pol roku, wiec powinno Wam sie ukladac, moze pod wplywem dzialania tego drugiego Pana moze byc jakas chwila zwatpienia,ale generalnie wszystko sie ulozy.

Drugi Pan wiecej chyba wzbudza uczuc i wspomnien niz terazniejszy, ale on nie ma sprecyzowanych pragnien co do Ciebie, liczy bardziej na relacje romansowa, moze Ci namieszac troche w zyciu... Z nim do pol roku moze wszystko skonczyc sie jakas draka...

Pozdrawiam :)

 

 

 

dziękuję, dzieikuję dziękujęęę!!!! ;***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Agnieszka31

Witam,

chciałabym się spytać o moją przyszłość jeśli chodzi o rodzinę. Czy będę miała kiedyś własną rodzinę i jeśli tak to jak będzie wyglądał mój mąż, kim będzie? Z góry wielkie dzięki.

 

3.

Agnieszko,

nikt,ale to absolutnie nikt nie jest skazany na samotnosc :) Tobie rowniez ona nie grozi :)

Prawdopoodbnie bedzie to brunet o ciemnych oczach, sredniego wzrostu moze dosyc mlodo wygladac

Moze byc nauczycilelem, badz w jakis sposob zwiazany z nauka lub sztuka, ciezko mi dokladniej okreslic, ale kojarzy mi sie,ze moze pracowac w edukacji :)

P.S proszę na przyszlosc zamieszczaj tutaj swoje prosby.

Dziekuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Takie krótkie pytanie: Jak w tym roku potoczą się u mnie sprawy zawodowe?

 

Krótki opis: od Grudnia bezrobotny, chwilowo tylko umowa o dzieło się szykuję.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Paweł 04.04.1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

mam jeszcze jedna prosbe o wrózbe.

Czy X jest w takiej lub podobnej relacji z innymi kobietami?

Czy relacja znajomoć bedzie kontynuowana?

Pozdr.

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałam prosić o wróżbę. Co mnie czeka w najbliższej przyszłości, czy dostanę podwyżkę,a w szczególności chodzi mi o sferę uczuciową? Czy zajdą jakieś zmiany? Pozdrawiam i z góry dziękuję Ania 21.02.1981r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam

 

Takie krótkie pytanie: Jak w tym roku potoczą się u mnie sprawy zawodowe?

 

Krótki opis: od Grudnia bezrobotny, chwilowo tylko umowa o dzieło się szykuję.

 

Dziękuje i pozdrawiam

 

1.

 

Shade,

umowy o pracę, czyli takiej z prawdziwego zdarzenia nie widzę, a przynajmniej nie w PL, może Ci przemknąć myśl, żeby szukać pracy poza granicami naszego Państwa.

W kwietniu tak jka mówisz szykuje się jakiś zarobek, ale nie będzie on jakiś oszałamiający. W maju uważaj na zwodnicze obietnice i wierz tylko w to co już masz.

Czerwiec to będzie czas kiedy będziesz tułać grosik, zaczniesz oszczędzanie i będziesz mocniej pilnować pieniążków.

W lipcu podpytaj troche rodziny, może ktoś znajomy coś Ci zaproponuje. Najlepiej wygląda sierpień, jest to okres stabilizacji finansowej i zadowolenia, a także pracy :) We wrześniu możesz być zniechęcony i zmęczony. W październiku również pilnuj swoich interesów, bo może ktoś będzie próbwał Cię "przekręcić" na pieniądze.

Listopad będzie dobrym czasem, może otrzymasz jakieś informacje i w grudniu także nie będzie najgorzej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko. Mam takie pytanko i byłabym wdzięczna za odpowiedź, jak potoczą się sprawy mieszkaniowe z moim narzeczonym ur,04.09.1984, czy w tym roku a dokładnie w czerwcu razem zamieszkamy tam gdzie planujemy czy tez los szykuje nam jakąś niespodziankę,?Kiedy weźmiemy ślub?Jak będą wyglądały moje sprawy zawodowe w przeciągu najbliższych 6 miesięcy?Roksana 01.05.1990,z góry dziękuję,

Edytowane przez ciunia906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj,

mam jeszcze jedna prosbe o wrózbe.

Czy X jest w takiej lub podobnej relacji z innymi kobietami?

Czy relacja znajomoć bedzie kontynuowana?

Pozdr.

 

1.

Kochana, w jakiej relacji, bo niebardzo rozumiem pytania...?

mam nadzieje,ze u julenki pytasz o innego pana X, bo to sa takie same pytania :P

Jezeli to oficjalny zwiazek, to niestety raczej bedize rozejscie na skutek niedomowien i niedopowiedzen. Jezeli, to zwiazek ukryty, to owszem nadal bedziecie sie spotykac, z tym, ze ktorejs ze ston moze to bardziej ciazyc i ma wobec tego wieksze wyrzuty sumienia...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam, chciałam prosić o wróżbę. Co mnie czeka w najbliższej przyszłości, czy dostanę podwyżkę,a w szczególności chodzi mi o sferę uczuciową? Czy zajdą jakieś zmiany? Pozdrawiam i z góry dziękuję

 

2.

 

shark,

w ciągu najblizszych 3 miesięcy możesz spodziewać się podwyżki i zadowolenia z finansów, ale pod warunkiem, że udowodnisz szefowi i odpowiednio uargumentujesz swoją prośę :) sam z siebie może Cię nie docenić...

W kwestii uczuć po chwilowym zastoju ma szansę coś się ruszyć. Możesz mieć okazję do poznania kogoś nowego :) Ten miesiąc do połowy maja będzie raczej spokojny i stabilyny, może jakieś rozmowy i kontkaty z kimś z pracy. Od maja do czerwca raczej stabilnie i spokojnie, będziesz się cieszyć z samotności ogólnie może będziesz korzystać z życia pełnymi garściami :) Natomiast od czerwca do lipca nie strój na nikogo foszków, bo przez dąsy możesz przegapić jakąś okazje :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie Pasqualinko:)chciałabym poprosić o wróżbę:jak będą wyglądały moje relacje z Andrzejem (byłym mężem) do końca roku?Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam cieplutko. Mam takie pytanko i byłabym wdzięczna za odpowiedź, jak potoczą się sprawy mieszkaniowe z moim narzeczonym , czy w tym roku a dokładnie w czerwcu razem zamieszkamy tam gdzie planujemy czy tez los szykuje nam jakąś niespodziankę,?Kiedy weźmiemy ślub?z góry dziękuję,

 

3.

ciunia,

szczerze mówiąc to może coś się poprzesuwać z tym zamieszkaniem, to może nie być czerwiec, jakieś zmiany mogą Wam się szykować, moze miejsce bedzie jednak inne. Slubu mozesz sie spodziewac najprawdopodobniej w 2016 :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko. Mam takie pytanko i byłabym wdzięczna za odpowiedź, jak potoczą się sprawy mieszkaniowe z moim narzeczonym ur,04.09.1984, czy w tym roku a dokładnie w czerwcu razem zamieszkamy tam gdzie planujemy czy tez los szykuje nam jakąś niespodziankę,?Kiedy weźmiemy ślub?Jak będą wyglądały moje sprawy zawodowe w przeciągu najbliższych 6 miesięcy?Roksana 01.05.1990,z góry dziękuję,

 

A co ze sprawami zawodowymi, jak będą wyglądały?Co do slubu to troszkę się nie spodziewałam takiej odpowiedzi bo jestesmy razem prawie 4 lata i slub planujemy najpóźniej w przyszłym roku, zatem skąd az takie opóźnienie że miałby on być w 2016?jakie zmiany ten los szykuje>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
A co ze sprawami zawodowymi, jak będą wyglądały?Co do slubu to troszkę się nie spodziewałam takiej odpowiedzi bo jestesmy razem prawie 4 lata i slub planujemy najpóźniej w przyszłym roku, zatem skąd az takie opóźnienie że miałby on być w 2016?jakie zmiany ten los szykuje>?

 

ciunio,

to co powiedziałam to tylko wrozba, nie musi sie sprawdzic, kladlam po kolei karty na dany rok i na przyszły pokazala mi sie 3 Mieczy, ktora mowi o stratach i bolu, dopiero w 2016 widzialam pozytywna karte, ktora mowi o zwiazku malzenskim. Skoro planujecie, to byc moze wszystko sie spelni. Co do dalszej czesci pytania o sprawach zawodowych, na wrozbe Ci odpisywalam wtedy gdy Ty robilas dopisek, generalnie mam zasade,ze rozkladam karty raz. Poza tym najczesciej odpowiadam na 2 pytania w ciagu miesiaca, danej osobie. W ramach wyjatku mozesz jutro ponowic prosbe odnosnie spraw zawodowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja

Pasqualino również proszę o wróżbę do końca tego roku - czy zajdą w tym czasie jakieś zmiany np przeprowadzka? I też w sprawie uczuć, troche jestem zaangażowana w pewną znajomość ale czuje, że to już długo nie potrwa więc ogólnie jak będzie w sprawach sercowych do końca roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasqualino,

Niedługo czeka mnie matura. Zastanawiam się, czy dotrzymam swojego postanowienia i dostanę się w tym roku na ten kierunek, który wybrałam- a jeśli nie, to czy powinnam poszukać sobie jakiegoś innego, czy próbować dalej?

Monika 10.07 1994

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt,ale to absolutnie nikt nie jest skazany na samotnosc :)

 

Pasqualino, zainteresowałaś mnie tym stwierdzeniem :) czy mogłabyś w wolnej chwili przybliżyć mi ten temat? czy to możliwe, że z założenia (np. sił wyższych ;)) nikomu nie jest pisana samotność, a co najwyżej doświadczamy jej na własne życzenie, z powodu swoich błędów etc? z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Kochani na 13 kwietnia liczę tylko Monicę.

Odpoweim Ci po godz.18 najpozniej :) reszte osob zainteresowanych zapraszam dzis ;D

 

Pasqualino, zainteresowałaś mnie tym stwierdzeniem :) czy mogłabyś w wolnej chwili przybliżyć mi ten temat? czy to możliwe, że z założenia (np. sił wyższych ;)) nikomu nie jest pisana samotność, a co najwyżej doświadczamy jej na własne życzenie, z powodu swoich błędów etc? z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Droga enke,

ogólnie tak jak napisalam, uwazam,ze to my tworzymy wlasna rzeczywistosc i kazdy jest kowalem swego losu, generalnie to co ja wam pisze we wrozbach, to jest sytuacja, ktora jest najbardziej prawdopodobna przy Waszym aktualnym postepowaniu, jesli postapicie zupelnie inaczej to jest szansa na zmiane zachowania/ partnera/ etc.

Nie sadze,zeby ktokolwiek chcialby byc samotny i tak jak mowisz jest to mozilwe,ale na skutek wlasnych decyzji i ewentualnych bledow:) to oczywiscie moje osobiste zdanie i nie wszyscy musza je podzielac,ale uwazam,ze wiecznym optymizmem zachecamy ludzi do dzielenia sie radoscia i sprawiamy,ze ludzie chca przebywac wsrod nas,wiec i ewentualnego partnera latwiej znalezc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga enke,

ogólnie tak jak napisalam, uwazam,ze to my tworzymy wlasna rzeczywistosc i kazdy jest kowalem swego losu, generalnie to co ja wam pisze we wrozbach, to jest sytuacja, ktora jest najbardziej prawdopodobna przy Waszym aktualnym postepowaniu, jesli postapicie zupelnie inaczej to jest szansa na zmiane zachowania/ partnera/ etc.

Nie sadze,zeby ktokolwiek chcialby byc samotny i tak jak mowisz jest to mozilwe,ale na skutek wlasnych decyzji i ewentualnych bledow:) to oczywiscie moje osobiste zdanie i nie wszyscy musza je podzielac,ale uwazam,ze wiecznym optymizmem zachecamy ludzi do dzielenia sie radoscia i sprawiamy,ze ludzie chca przebywac wsrod nas,wiec i ewentualnego partnera latwiej znalezc ;)

 

Kochana, dziękuję Ci za odpowiedź! :) myślałam, że może chodzi o przeznaczenie każdego z nas do bycia "sparowanym", a tu widzę, że wszystko zależy od nas, to dobra wiadomość ;)

 

zawsze wierzyłam, że los nade mną czuwa i podsuwa mi tych najbardziej odpowiednich mężczyzn :) może dlatego nigdy nie byłam oficjalnie rozchwytywana (jak niektóre moje mniej lub bardziej "łatwe" do zdobycia koleżanki), nadal nie jestem :P ale z perspektywy czasu wiem, że los mnie strzeże przed wieloma niepotrzebnymi sytuacjami z nieodpowiednimi facetami ;) może w tej mojej pokrętnej logice jest jakiś głębszy sens? ;) pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja
Kochani na 13 kwietnia liczę tylko Monicę.

Odpoweim Ci po godz.18 najpozniej :) reszte osob zainteresowanych zapraszam dzis ;D

 

Pasqualino nie wiem czy mnie liczysz bo ja też napisałam prośbe 12 kwietnia na poprzedniej stronie przed Monicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqualino nie wiem czy mnie liczysz bo ja też napisałam prośbe 12 kwietnia na poprzedniej stronie przed Monicą?

 

stagnacjo,

dlatego zapisuje numerki, bo codziennie moga zapisywac sie 3 osoby, które nie przechodzą na kolejny dzień.... prosze, zebys ponowila swoja wrozbe jesli chcesz,zebym odpowiedziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasqualinko, czy ja też mam ponownie się wpisać? Jeżeli załapię się jeszcze na dzisiaj to ponawiam prośbę:)jak będą wyglądały moje relacje z Andrzejem (byłym mężem) do końca roku?Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)Dorota 13.05.1977, Andrzej 3.10.1974

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqualino,

Niedługo czeka mnie matura. Zastanawiam się, czy dotrzymam swojego postanowienia i dostanę się w tym roku na ten kierunek, który wybrałam- a jeśli nie, to czy powinnam poszukać sobie jakiegoś innego, czy próbować dalej?

Z góry dziękuję.

 

1.

Monico,

ogólnie wszystko w Twoich rękach...chociaż nie ukrywam, że będzie Ci ciężko... Karty radzą, aby lepiej podszlifować swoją wiedzę.. Być może język obcy należy bardziej podszkolić... Jeżeli kierunek ten będzie wiązał się z wyjazdem gdzieś dalej, to owszem jak najbardziej może się udać...

Jeżeli nawet się nie uda, to nie ma co zalamywac rak, ogolnie karteluszki podpowadaja,ze mozesz skladac papierki na handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe, transport, moze turystyka i rekreacja.. wszystko co wiaze sie z komunikacja z ludzmi, ale i podrozami, studia ktore sa dosc nieszablonowe.

Trzymam kciuki :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam, czy ja dzis moglabym prosic o wrozbe?:)

 

Chcialam zapytac o moja prace oraz ''sprawy sercowe'' :)

 

A jakies konkrety, w sensie na jaki okres czasu ta wróżba, czy jesteś z kims w zwiazku czy jestes sama, czy masz prace czy poszukujesz

Data urodzenia i imie mile wdziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Monico,

ogólnie wszystko w Twoich rękach...chociaż nie ukrywam, że będzie Ci ciężko... Karty radzą, aby lepiej podszlifować swoją wiedzę.. Być może język obcy należy bardziej podszkolić... Jeżeli kierunek ten będzie wiązał się z wyjazdem gdzieś dalej, to owszem jak najbardziej może się udać...

Jeżeli nawet się nie uda, to nie ma co zalamywac rak, ogolnie karteluszki podpowadaja,ze mozesz skladac papierki na handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe, transport, moze turystyka i rekreacja.. wszystko co wiaze sie z komunikacja z ludzmi, ale i podrozami, studia ktore sa dosc nieszablonowe.

Trzymam kciuki :)

Pozdrawiam :)

 

Dziękuję bardzo.

Jeśli chodzi o moje plany, to są to studia związane z medycyną... Dużo pracy mnie czeka- to fakt, aczkolwiek mam wrażenie, że nie jestem w najgorszej pozycji :) Problem w tym, że nie mam alternatywy, która by mi odpowiadała.

Wyjazd planuję po studiach, na stałe. A po maturze także wyjeżdżam :) Z językiem obcym w kontekście matury problemów być nie może absolutnie, gdyż jest to coś, w czym jestem- mówiąc obiektywnie- biegła, plus matura z języka nie liczy mi się na studia :)

Ale jeśli wszystko w moich rękach, to postaram się dać z siebie wszystko, jeszcze raz dziękuję! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja
stagnacjo,

dlatego zapisuje numerki, bo codziennie moga zapisywac sie 3 osoby, które nie przechodzą na kolejny dzień.... prosze, zebys ponowila swoja wrozbe jesli chcesz,zebym odpowiedziala

 

Ponawiam prośbe:

Pasqualino również proszę o wróżbę do końca tego roku - czy zajdą w tym czasie jakieś zmiany np przeprowadzka? I też w sprawie uczuć, troche jestem zaangażowana w pewną znajomość ale czuje, że to już długo nie potrwa więc ogólnie jak będzie w sprawach sercowych do końca roku?

(dane wysłałam wcześniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqualinko, czy ja też mam ponownie się wpisać? Jeżeli załapię się jeszcze na dzisiaj to ponawiam prośbę:)jak będą wyglądały moje relacje z A. (byłym mężem) do końca roku?Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam cieplutko:)

 

Dorotiku, załapiesz się na spokojnie jesteś 2. przed Tobą jest asica

Co do samego pytania... szczerze mówiąc, to nie widzę, aby między Wami miały zachodzić jakieś szczególne reakcje.

Ogólnie każde z Was zamknie się w swoim świeice, możecie też czuć się niezręcznie, może towarzyszyć Wam niemoc, tzn. sami nie będziecie wiedzieli jak się zachować, gdy się gdzieś spotkacie. Z takich mniej pozytywnych rzeczy, to możecie mieć do siebie trochę żalu, może nie opadły do końca emocje związane z tą całą sytuacją. Aczkolwiek nie będą to też drastyczne emocje, wszystko bedzie szlo w swoim tempie.. moze powolutku ponownie polacza Was kolezenskie relacje.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciunio,

to co powiedziałam to tylko wrozba, nie musi sie sprawdzic, kladlam po kolei karty na dany rok i na przyszły pokazala mi sie 3 Mieczy, ktora mowi o stratach i bolu, dopiero w 2016 widzialam pozytywna karte, ktora mowi o zwiazku malzenskim. Skoro planujecie, to byc moze wszystko sie spelni. Co do dalszej czesci pytania o sprawach zawodowych, na wrozbe Ci odpisywalam wtedy gdy Ty robilas dopisek, generalnie mam zasade,ze rozkladam karty raz. Poza tym najczesciej odpowiadam na 2 pytania w ciagu miesiaca, danej osobie. W ramach wyjatku mozesz jutro ponowic prosbe odnosnie spraw zawodowych.

Pozdrawiam

 

Dziękuję ślicznie za odpowiedź postanowiłam zatem poprosić o postawienie mi kart na sprawy zawodowe. Wczoraj byłam na spotkaniu w sprawie pracy, i zostałam mile zaskoczona, wszystko przedstawia się naprawdę wspaniale, a jak klaruje sie to w kartach?czy będe zadowolona z tej pracy i płacy>?z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Wrózba na ten rok:) 2 miesiace temu rozstalam ssie z chlopakiem. W pracy sie nie uklada i szukam nowej juz od 4 miesiecy :/

 

1.

asico,

Jeśli chodzi o uczucia niose pomyslne wiadomosci, do konca roku bedziesz w zwiazku ;) W maju może odezwac sie jkais stateczny powaznie podchodzacy do zycia facet. W czerwcu mozliwe flirty i romantyczne spotkania :) Mysle,ze w zwiazku bedziesz juz w lipcu :) sierpień, to czas informacji, podrozy, ale niedalekich :) W pazdziernku moze zjawic Ci sie ktos z przeszlosci. Listopad bedzie czasem intensywnych kontaktow i spotkan, a w grudniu uwazaj, bo moga Ci trojkaty po glowie chodzic :)

Natomiast pracy raczej nie zmienisz, moze poprawi sie atmosfera i ludzie stana sie bardziej zyczliwi i to jednak przewazy na korzysc pozostania w aktualnej firmie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Ponawiam prośbe:

Pasqualino również proszę o wróżbę do końca tego roku - czy zajdą w tym czasie jakieś zmiany np przeprowadzka? I też w sprawie uczuć, troche jestem zaangażowana w pewną znajomość ale czuje, że to już długo nie potrwa więc ogólnie jak będzie w sprawach sercowych do końca roku?

(dane wysłałam wcześniej)

 

3.

stagnacjo,

Co do przeprowadzki, to jeżeli coś takiego planujesz, to faktycznie może udać się, ale tylko pod warunkiem, że masz wszystko dokładnie rozplanowane, raczej nie pisana jest zmiana miejsca zamieszkania pod wpływem emocji, czy splotu okoliczności. Musi byc wszystko powiedzaine i zalatwione od A do Z i wtedy mozna dzialac :)

Co do uczuć, relacja z tym aktualnym Panem może faktycznie się zakończyć, ale na horyzoncie pojawi się ktoś zupełnie nowy :) Kwiecien i maj to bda miesiace podczas ktorych bedzie ktos walczyl o Ciebie i zabiegal pieknymi slowami, czynami W kwietniu moze byc jakas krotka podroz :) Czerwiec moze byc gorszym czasem, to bedzie okres podczas ktorego mozesz byc bardziej obojetna i znudzona. Pomimo lipcowej pory u Ciebie równiez moze powiac chlodem, byc moze postanowisz odcaic sie od jakiejs relacji, ktora nie spelnia Twoich oczekiwan. Od pazdziernika moze zaczac zabiegac o Ciebie jakis energiczny mezczyzna, moze byc w Twoim wieku :) W listopadzie moze przerodzic sie to juz w regularne bardziej oficjalne spotkania, a od grudnia moze poczujesz wiosne w sercu? :)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasqalino chciałabym prosić Cię o wróżbę dotyczącą uczuć i pracy. od 2 miesięcy spotykam się z kimś, nie jesteśmy razem ale jesteśmy blisko, chciałabym wiedzieć co on do mnie czuje i jak się rozwinie ta relacja. praca. Oj u mnie w pracy zle się dzieje, ostatnio szef i jego "prawa reka" ciągle mają do mnie o coś pretensje i na kazdym kroku próbują wytknąc mi ze coś zle robię, nie wiem jaki to ma cel, jak na razie dobrze się bronię :). mimo tego zaczęłam szukać innej pracy, czy w najblizszym czasie znajde nową lepszą prace, jak się sprawy beda miały w obecnej? Dane wyslę na Priv. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqalino chciałabym prosić Cię o wróżbę dotyczącą uczuć i pracy. od 2 miesięcy spotykam się z kimś, nie jesteśmy razem ale jesteśmy blisko, chciałabym wiedzieć co on do mnie czuje i jak się rozwinie ta relacja. praca. Oj u mnie w pracy zle się dzieje, ostatnio szef i jego "prawa reka" ciągle mają do mnie o coś pretensje i na kazdym kroku próbują wytknąc mi ze coś zle robię, nie wiem jaki to ma cel, jak na razie dobrze się bronię :). mimo tego zaczęłam szukać innej pracy, czy w najblizszym czasie znajde nową lepszą prace, jak się sprawy beda miały w obecnej? Dane wyslę na Priv. Pozdrawiam serdecznie

 

Jesteś dzis 1.

Jeśli chodzi o Pana, to on wspaniale czuje sie w Twoim towarzystwie, jest bardzo zadowolony i zrelaksowany :) W dodatku jego uczucia sa juz takie dosyc stabilne, z potencjalem na powazniejszy zwiazek. Chcialby, zebyscie byli blizej siebie :)

Jak potocza sie WAsze losy do konca roku..mozecie odbyc jakas powazniejsza rozmowe nt partnerstwa i budowania zwiazku, moze postanowice byc razem :) Ogolnie bedizecie ze soba szczesliwi, motyle w brzuchu i podobne sytuacje bardzo mozliwe ;D No coz poczujecie sie po prostu spelnieni :)

oze uda Ci sie znalezc jakas inna prace, ale nie sadze,zeby byla ona lepsza, moglabys sie czuc w niej troche obco, moglaby rowniez nie byc do konca satysfakcjonujaca. Co do aktualnej pracy, to atmosfera będzie taka na jaka zapracujesz, tzn. jezeli o czyms zapomnisz, to raczej moze sie to na Tobie zemsicic, i nie bedizesz raczej miala taryfy ulgowej. Uwazaj tez, na rozne plotki i donosy, bo ktos, moze wlasnie ta prawa reka, bacznie Cie obserwuje i probuje podkladac swinie, wiec oczy musza byc dookola glowy.

Trzymam kciuki,zeby sie wyklarowalo i zebys zdeklasowala ukrytych wrogow :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dzis 1.

Jeśli chodzi o Pana, to on wspaniale czuje sie w Twoim towarzystwie, jest bardzo zadowolony i zrelaksowany :) W dodatku jego uczucia sa juz takie dosyc stabilne, z potencjalem na powazniejszy zwiazek. Chcialby, zebyscie byli blizej siebie :)

Jak potocza sie WAsze losy do konca roku..mozecie odbyc jakas powazniejsza rozmowe nt partnerstwa i budowania zwiazku, moze postanowice byc razem :) Ogolnie bedizecie ze soba szczesliwi, motyle w brzuchu i podobne sytuacje bardzo mozliwe ;D No coz poczujecie sie po prostu spelnieni :)

oze uda Ci sie znalezc jakas inna prace, ale nie sadze,zeby byla ona lepsza, moglabys sie czuc w niej troche obco, moglaby rowniez nie byc do konca satysfakcjonujaca. Co do aktualnej pracy, to atmosfera będzie taka na jaka zapracujesz, tzn. jezeli o czyms zapomnisz, to raczej moze sie to na Tobie zemsicic, i nie bedizesz raczej miala taryfy ulgowej. Uwazaj tez, na rozne plotki i donosy, bo ktos, moze wlasnie ta prawa reka, bacznie Cie obserwuje i probuje podkladac swinie, wiec oczy musza byc dookola glowy.

Trzymam kciuki,zeby sie wyklarowalo i zebys zdeklasowala ukrytych wrogow :)

Pozdrawiam

 

Bardzo dziękuje Ci za szybką odpowiedz. Muszę przyznać, ze ta wróżba bardzo mnie ucieszyła, szczególnie ta pierwsza czesc dotycząca uczuć :)

Jesli chodzi o prace rzeczywiscie nie jest łatwo i to prawda na kazdym kroku czuje ze ktos próbuje mi zaszkodzić, mam nadzieje ze to sie niedługo skończy. Jeszcze raz dziękuję

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja

Dziękuję za poświęcony czas Pasqualino :) mam nadzieję, że wróżba się sprawdzi;)

Edytowane przez stagnacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dziękuję ślicznie za odpowiedź postanowiłam zatem poprosić o postawienie mi kart na sprawy zawodowe. Wczoraj byłam na spotkaniu w sprawie pracy, i zostałam mile zaskoczona, wszystko przedstawia się naprawdę wspaniale, a jak klaruje sie to w kartach?czy będe zadowolona z tej pracy i płacy>?z góry bardzo dziękuję

 

2.

Dobrze,ze sie przypomnialas,bo w koncu "zalapalas sie do 3"

Ciunio,

a czy oni już Cię tam zatrudnili albo jest to umowa na zastepstwo? Jesli juz pewne, to prawdopodobnie czeka Cie wybor, decyzja, podczas ktorej bedziesz musiala podjac madra decyzje. Kieruj sie tym co jest wazne dla Twoich emocji. Co do samej pracy, w tej nowej szef moze nalezec do tych z gatunku bardziej nerwowych i generalnie moze uwazac sie za Pana Wszystkowiedzacego, jesli chodiz o zadowolenie z placy - to bedzie i to naprawde duze :) masz mozliwosc zdobywania czestych premii,wiec powinnas czuc sie usatysfakcjonowana :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Ja proszę ślicznie o wróżbę dotyczącą mojego zerwanego związku. Mój były partner zerwał ten związek, ponieważ uważa że może nie być w stanie przynajmniej w najbliższym czasie dochować mi wierności, a nie chce mnie ranić-chyba się nie wyszalał po prostu, bo jesteśmy młodzi. Związek traktowaliśmy poważnie już 2 lata razem mieszkaliśmy. Nadal utrzymujemy kontakt, spotykamy się czasem. On cały czas sugeruje, że jak się usamodzielni (czyli poradzi beze mnie), dorośnie i zbrzydnie mu stan wolny to będzie w stanie docenić i pielęgnować związek i wtedy do mnie wróci. Ja na początku po tym jak jeden dzień popłakałam wróciłam do życia, ale troszkę żyję tą nadzieją ostatnio, że znowu możemy być razem. Jemu nadal na mnie zależy. Mi na nim również. To związek karmiczny.

I proszę o położenie kart na to jak dalej będzie wyglądała nasza relacja.

 

Marta 06.03.1991

Marek 21.04.1991

Edytowane przez czarna0603
lit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie dziekuję za odpowiedź i poświęcony mi czas. Ta praca już jest pewna, już zaczynam:)także mam nadzieję,że się sprawdzi to co napisałaś.Byziaki i miłego dnia zyczęL(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dzień dobry :)

Ja proszę ślicznie o wróżbę dotyczącą mojego zerwanego związku. Mój były partner zerwał ten związek, ponieważ uważa że może nie być w stanie przynajmniej w najbliższym czasie dochować mi wierności, a nie chce mnie ranić-chyba się nie wyszalał po prostu, bo jesteśmy młodzi. Związek traktowaliśmy poważnie już 2 lata razem mieszkaliśmy. Nadal utrzymujemy kontakt, spotykamy się czasem. On cały czas sugeruje, że jak się usamodzielni (czyli poradzi beze mnie), dorośnie i zbrzydnie mu stan wolny to będzie w stanie docenić i pielęgnować związek i wtedy do mnie wróci. Ja na początku po tym jak jeden dzień popłakałam wróciłam do życia, ale troszkę żyję tą nadzieją ostatnio, że znowu możemy być razem. Jemu nadal na mnie zależy. Mi na nim również. To związek karmiczny.

I proszę o położenie kart na to jak dalej będzie wyglądała nasza relacja.

 

1.

czarna,

położyłam kart na to jak potoczy się Wasza relacja do końca roku i ogólnie póki co to jest między Wami tęsknota i smutek, być może to Pan częściej zabiega o spotkania i o rozmowy z Tobą...do końca roku jednak powrotu relacji nie widzę, będziecie spotykać się bardziej w ramach przyjacielskiej znajomosci. Sadze, ze Pan to co Ci mówil, jest prawda, nic nie kreci na boku, jest zyczliwie nastawiony i chce dla Ciebie jak najlepiej :) Boi sie,ze nie zapewni Ci takiego statusu i zycia na takiej stopie, ktora by Ciebie i jego satysfakcjonowal

mam nadzieję, że wszystko się naprawi i bedziecie razem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

czarna,

położyłam kart na to jak potoczy się Wasza relacja do końca roku i ogólnie póki co to jest między Wami tęsknota i smutek, być może to Pan częściej zabiega o spotkania i o rozmowy z Tobą...do końca roku jednak powrotu relacji nie widzę, będziecie spotykać się bardziej w ramach przyjacielskiej znajomosci. Sadze, ze Pan to co Ci mówil, jest prawda, nic nie kreci na boku, jest zyczliwie nastawiony i chce dla Ciebie jak najlepiej :) Boi sie,ze nie zapewni Ci takiego statusu i zycia na takiej stopie, ktora by Ciebie i jego satysfakcjonowal

mam nadzieję, że wszystko się naprawi i bedziecie razem :)

Pozdrawiam

 

Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...................................................................................................

Edytowane przez listeria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam serdecznie,

Chciałabym prosić o wróżbę dotyczącą sfery zawodowej,

czy w najbliższym czasie (np. w ciągu najbliższego miesiąca) znajdę pracę.

Pozdrawiam i dziękuję za wróżbę.

 

1.

bestlo,

czy Ty myslalas o pracy gdzies dalej niz rodzinne miasto albo najblizsze miasto, bo widze,ze w przeciagu miesiaca mozesz otrzymac zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna, albo jakies niespodziewane informacje odnosnie jakiejs pracy. Generalnie, powiem Ci szczerze,ze konkretnej odpowiedzi nie ma, jest tylko pokazane,zebys po pierwsze nie przegapila tej rozmowy,wiec odbieraj telefony i maila na biezaco sprawdzaj. Po drugie jesli pojdziesz na rozmowe wykaz sie odwaga i pewnoscia siebie, bo tego moze Ci troszke brakowac. Pokaz sie z jak najlepszej strony, mow otwarcie zdecydowanie, sprawiaj wrazenie osoby, ktora jest w stanie pokonac wszystkie przeszkody i jest zdeterminowana. Sadze, ze wszystko jest w Twoich rekach i od Twojej postawy wszystko zalezy, nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Ci powodzenia oraz trzymac kciuki :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pasqualino

mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę o karty. To co napisałaś w poprzedniej wróżbie jest "chyba" prawda. Pierwsze zdanie, które napisałaś usłyszałam od niego jakies dwa dni po otrzymaniu od Ciebie wróżby :) mam pytanie dotyczące reszty, chodzi o związek. cuję ze prowadzimy ze soba jakąś gre, i ja i on, niby chce ale czegoś się boję, obydwoje robimy krok do przodu a później cofamy się o 2 w tył. Co ja moge zrobić ze swojej strony aby nasza relacja przerodziła się w "normalny" prawdziwy związek. Czy on coś zrobi w tym kierunku. Pozdrawiam serdecznie, zyczę miłego dnia i duzo pozytywnej energii.

 

Jesteś dzis 1.

Jeśli chodzi o Pana, to on wspaniale czuje sie w Twoim towarzystwie, jest bardzo zadowolony i zrelaksowany :) W dodatku jego uczucia sa juz takie dosyc stabilne, z potencjalem na powazniejszy zwiazek. Chcialby, zebyscie byli blizej siebie :)

Jak potocza sie WAsze losy do konca roku..mozecie odbyc jakas powazniejsza rozmowe nt partnerstwa i budowania zwiazku, moze postanowice byc razem :) Ogolnie bedizecie ze soba szczesliwi, motyle w brzuchu i podobne sytuacje bardzo mozliwe ;D No coz poczujecie sie po prostu spelnieni :)

oze uda Ci sie znalezc jakas inna prace, ale nie sadze,zeby byla ona lepsza, moglabys sie czuc w niej troche obco, moglaby rowniez nie byc do konca satysfakcjonujaca. Co do aktualnej pracy, to atmosfera będzie taka na jaka zapracujesz, tzn. jezeli o czyms zapomnisz, to raczej moze sie to na Tobie zemsicic, i nie bedizesz raczej miala taryfy ulgowej. Uwazaj tez, na rozne plotki i donosy, bo ktos, moze wlasnie ta prawa reka, bacznie Cie obserwuje i probuje podkladac swinie, wiec oczy musza byc dookola glowy.

Trzymam kciuki,zeby sie wyklarowalo i zebys zdeklasowala ukrytych wrogow :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualino

mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę o karty. To co napisałaś w poprzedniej wróżbie jest "chyba" prawda. Pierwsze zdanie, które napisałaś usłyszałam od niego jakies dwa dni po otrzymaniu od Ciebie wróżby :) mam pytanie dotyczące reszty, chodzi o związek. cuję ze prowadzimy ze soba jakąś gre, i ja i on, niby chce ale czegoś się boję, obydwoje robimy krok do przodu a później cofamy się o 2 w tył. Co ja moge zrobić ze swojej strony aby nasza relacja przerodziła się w "normalny" prawdziwy związek. Czy on coś zrobi w tym kierunku. Pozdrawiam serdecznie, zyczę miłego dnia i duzo pozytywnej energii.

 

Witaj asico :)

Karty pokazały, że pownnaś wykazywać się beztroską i optymizmem, który potrafi zarazić drugiego człowieczka. Okazuj swoje uczucia i nie boj sie ich, byc moze powinnas tez Pana doceniac, tak jak to kobiety potrafia zrobic, czyli na zasadzie: ooch jak Ty jestes genialny :) Moze powinans zwrocic uwage Panu, ze jest dla Ciebie wazna rodzina i cieple relacje...hmmm..moze zwroc uwage na to,aby nie powtarzac jaks bledow z przeszlosci.. nie wracac do niej, postaraj sie to zamknac i zyc po swojemu, bo moze to byc tak,ze jestes serdeczna i zyczliwa, a w srodku cos Cie gryzie, wówczas jak bedziesz miala takie leki, to postaraj sie wyjasnic to z Panem i nie kumulowac tego w sobie. Co do jego działania to z niego jest błędny rycerz i bardziej widać, że jakakolwiek inicjatywa może być po Twojej stronie.. Jednakze sadze, ze jesli Ty przestaniesz sie obawiac i wezmiesz sprawy w swoje rece to i On sie otworzy :) moze jest troche zagubiony lub niesmialy albo za duzo racjonalizuje...

Dziekuje, trzymam za Was kciuki, bo w koncu dla chcacego nic trudnego :)

Pozdrawiam i Tobie rownie zycze przyjemnego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj asico :)

Karty pokazały, że pownnaś wykazywać się beztroską i optymizmem, który potrafi zarazić drugiego człowieczka. Okazuj swoje uczucia i nie boj sie ich, byc moze powinnas tez Pana doceniac, tak jak to kobiety potrafia zrobic, czyli na zasadzie: ooch jak Ty jestes genialny :) Moze powinans zwrocic uwage Panu, ze jest dla Ciebie wazna rodzina i cieple relacje...hmmm..moze zwroc uwage na to,aby nie powtarzac jaks bledow z przeszlosci.. nie wracac do niej, postaraj sie to zamknac i zyc po swojemu, bo moze to byc tak,ze jestes serdeczna i zyczliwa, a w srodku cos Cie gryzie, wówczas jak bedziesz miala takie leki, to postaraj sie wyjasnic to z Panem i nie kumulowac tego w sobie. Co do jego działania to z niego jest błędny rycerz i bardziej widać, że jakakolwiek inicjatywa może być po Twojej stronie.. Jednakze sadze, ze jesli Ty przestaniesz sie obawiac i wezmiesz sprawy w swoje rece to i On sie otworzy :) moze jest troche zagubiony lub niesmialy albo za duzo racjonalizuje...

Dziekuje, trzymam za Was kciuki, bo w koncu dla chcacego nic trudnego :)

Pozdrawiam i Tobie rownie zycze przyjemnego dnia :)

 

Bardzo Ci dziękuje. w 100% opisałaś moje odczucia i moje zachowanie co do tej relacji. postaram się odrzucic gdzies swoje obawy i zyc przyszłościa dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.

werko,

moze to byc taka sama sytuacja, jak wczesniej, ze po prostu Cie sprawdza. On mysli o jakims odejsciu troche dalej, zaczecia wszystkiego od nowa. To co do Ciebie czuje to na pewno przywiazanie, wie że możecie na Ciebie liczyć i na wzajemne wsparcie. Pokazuje takie miotanie sie z jednego pomyslu w drugi i jest w tym jakis ukryty cel, wiec jka dla mnie po prostu Cie sprawdza. Jest jednoczesnie fantastycznym jak i beznadziejnym partnerem. Podejrzewam,ze sie z nim nie nudzisz, ale czasem jego zmiennosc moze doprowadzac Cie do szalu. Sytuacja do konca roku nie ulegnie miedzy Wami zmianie. Bedzie Ci troche przykro,ze Pan nie podejmuje decyzji o wspolnym zwiazku tylko nadal jestescie w luznej relacji,ale dla Niego widze,ze jestes w stanie z tego zrezygnowac.

Jakie ma wobec Ciebie intencje...hmmm w sumie to on sam nie wie czego chce, ale proponowalabym zebys z nim wyjasnila ta sytuacje, ktora go zranila, bo to siedzi w nim jak zadra i nie daje mu spokoju... To czy on kogos nowego poznal, niestety nie moge sprawdzic, bo to byloby pytanie o trzecia osobe, ale w kartach nie pokazala mi sie zadna kobieta, wiec sadze,ze nikogo nie ma...

Okaz mu wsparcie, zeby myslal,ze ma w Tobie przyjaciela i porozmawiajcie,a powinno wszystko sie poprawic.

Mam nadzieje,ze ulozy sie wszystko tak jak sobie tego zyczysz :)

Pozdrawiam

 

Witaj Pasqalino :)

 

Chciałabym jeszcze raz prosić Cię o pomoc.

Rozmawiałam z nim i sporo mu wyjaśniłam,ale niestety od tamtego czasu nie mieliśmy już kontaktu. Odcięłam się chwilowo od niego żeby mógł sobie wszystko na spokojnie przemyśleć ale teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam....

Dlatego chciałam Cię prosić abyś sprawdziła w kartach jak on to widzi i co z tego wyniknie?

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez werka81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqalino :)

 

Chciałabym jeszcze raz prosić Cię o pomoc.

Rozmawiałam z nim i sporo mu wyjaśniłam,ale niestety od tamtego czasu nie mieliśmy już kontaktu. Odcięłam się chwilowo od niego żeby mógł sobie wszystko na spokojnie przemyśleć ale teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam....

Dlatego chciałam Cię prosić abyś sprawdziła w kartach jak on to widzi i co z tego wyniknie?

 

pozdrawiam :)

 

Werko,

Pan wyczekuje na Twoj kontakt, ale jednoczesnie on sam jest bardzo bierny, sam sie nie odezwie raczej... Niesie swoje brzemię sam i moze mu towarzyszyc uczucie osamotnienia... Jak zareagował, powoli stara sie przetrawic,ale nie jest mu lekko...

Sprawdziłam jak potoczy sie sytuacja jesli sie odezwiesz oraz jesli nic nie zrobisz... Jezeli sie odezwiesz to w sumie bedzie miedzy Wami tak jak do tej pory, czyli powrot uczuc, ktore nie sa jednak powiedziane jasno, sporo zalezy od Ciebie...Natomiast jesli postanowisz milczec, to mozesz otrzymac nagle wiadomosc od Pana,ale moze to byc jakas oschla odpowiedz,ktora moze nie byc zbyt mila...

Zrobisz jak uwazasz :)

Pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werono,

póki co do konca czerwca, nie ma żadnego powiewu świeżości...Cały kwiecien moze byc trudny, bo tutaj W moze maczac paluchy...moze robic nieczyste zagrania, aby sprawic Ci bol. Pilnuj sie i nie daj sie sprowokowac. Maj to bedzie miesiac, w ktorym wszystko bedzie Ci zwisac, to czas na wyizolowanie sie i zlapanie dystansu. Wszystko na spokojnie, bez zadnych emocji... Natomiast czerwiec to miesiac podczas, ktorego mozesz sie skupic na pracy i miec wlasnie sporo obowiazkow na glowie a uczucia sila rzeczy bedzie musiala zejsc na drugi plan...

Wychodz do ludzi, przeciez sama wiesz,ze wrozbe mozna odkrecic ;D

mam nadzieje,ze to jednal bedzie milosny czas i zaowocuje w kontakty z nowymi mezczyznami xD

Pozdrawaim :uscisk:

 

Mogę zweryfikować kwiecień - było tak jak napisałaś - W. mi dowalił i pokazało się to w 3 Mieczy, więc swoje przeszłam... poza tym bez zmian, czyli stałe grono znajomych.

 

Natomiast chciałam jeszcze zweryfikować temat podwyżki o którą kiedyś pytałam i tam wyszły bardzo kiepskie karty sugerujące nawet zwolnienie - zwolnienia nie było, ale dzisiaj wszyscy w firmie dostali obniżenie wynagrodzenia o kilka procent, więc ładnie się sprawdziło (niestety...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

bardzo proszę o wróżbę na pracę. Jestem za granicą. 1.5 miesiąca temu zmieniłam pracę w hotelu. niestety pomimo wyższej stawki atmosfera jest beznadziejna:/ chciałabym zmienić prace ale już w innej branży. czy w najblizszym czasie widać taka zmiane?2. jak uloża sie moje relacje ze wpollokatorem Kuba. dane przesyłam na priv. dziękuje:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pasqualino

Przepraszam, ze ja tak ciśgle do Ciebie piszę i zawracam Ci głowę. Chciałabym Cię prosić jeszcze raz o karty na pracę, własnie wróciłam ze spotkania z szefem na którym dostałam wypowiedzenie. Jestem załamana, mam spore problemy finansowe, a do tego teraz jeszcze ta strata pracy. prosze napisz mi czy ja szybko coś znajdę, coś co da mi stabilizację finansową. Bardzo Cię prosze o pomoc, zupełnie nie wiem co mam robic.

Joanna 16.08.1982

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Mogę zweryfikować kwiecień - było tak jak napisałaś - W. mi dowalił i pokazało się to w 3 Mieczy, więc swoje przeszłam... poza tym bez zmian, czyli stałe grono znajomych.

 

Natomiast chciałam jeszcze zweryfikować temat podwyżki o którą kiedyś pytałam i tam wyszły bardzo kiepskie karty sugerujące nawet zwolnienie - zwolnienia nie było, ale dzisiaj wszyscy w firmie dostali obniżenie wynagrodzenia o kilka procent, więc ładnie się sprawdziło (niestety...)

 

Ech...miejmy nadzieje, ze powolutku cos sie poprawi..Nie moze byc zle w kazdej dziedzinie... Przykro mi, ze sie sprawdzilo, ale po kazdej burzy wychodzi słoneczko, wkrótce i dla Ciebie zaswieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam:)

bardzo proszę o wróżbę na pracę. Jestem za granicą. 1.5 miesiąca temu zmieniłam pracę w hotelu. niestety pomimo wyższej stawki atmosfera jest beznadziejna:/ chciałabym zmienić prace ale już w innej branży. czy w najblizszym czasie widać taka zmiane?2. jak uloża sie moje relacje ze wpollokatorem Kuba. dane przesyłam na priv. dziękuje:*

 

xxxxxxxxxx235,

przepraszam za zwłokę :) ale już mówię co i jak :)

1. Hmmm w przeciągu 3 miesięcy nie widać tej zmiany, będziesz musiała się zmierzyć z przeciwnościami, mogą być nawet jakieś problemy finansowe...Wydaje mi się, że uda Ci się zmienić pracę na inną branżę, ale to do pół roku, czyli do konca października, branża prawdopodobnie - może to być coś związanego z branżą gastronomiczną/ praca z ludzmi, moze opieka nad innymi :)

2. Do 3 miesiecy mozna powiedziec,ze ulegna relacje zaiweszeniu, generalnie bedzie Cie nadal unikac... Moga pojaiwc sie jakies uszczypliwosci z jego strony... Ogólnie widac ochlodzenie miedzy Wami, moze byc Ci ciezko pogodzic sie z tym..mozesz rozpamietywac i wspominac cos, ale ktos skutecznie wybije Ci kolege z glowy :) wiec, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, rozgladaj sie i wyszukuj wzrokiem jakiegos odwaznego flirciarza :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualino

Przepraszam, ze ja tak ciśgle do Ciebie piszę i zawracam Ci głowę. Chciałabym Cię prosić jeszcze raz o karty na pracę, własnie wróciłam ze spotkania z szefem na którym dostałam wypowiedzenie. Jestem załamana, mam spore problemy finansowe, a do tego teraz jeszcze ta strata pracy. prosze napisz mi czy ja szybko coś znajdę, coś co da mi stabilizację finansową. Bardzo Cię prosze o pomoc, zupełnie nie wiem co mam robic.

 

asico,

W zasadzie nie powinno być zle, bo do 3 miesiecy moze nawet ciut szybciej powinnas cos znalezc, ale moze to nie byc praca na caly etat jakies zlecenie lub jakas inna smieciowka,popracujesz tam troszke i w międzyczasie bedziesz szukala czegos innego... Chociaz pozwoli Ci to na zachowanie jakiejs plynnosci finasnowej :)

Szukaj odwaznie, przede wszystkim w gazetach i w internecie :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za odp. niestety wszystko sie pokomplikowało i od dziś już nie pracuje:/ mam nadzieje ze na nastepna pracą nie będę jednak tyle czekać....i faktycznie chciałabym teraz znaleźć pracę w branży gastronomicznej:) a co do drugiej odp. to cóż...ja niczego nie oczekuje od tej relacji. Mieszkamy razem więc chciałam żeby atmosfera w domu była normalna, ale do tego potrzebne są dwie osoby. jeśli on nie chce to trudno:/ pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
dziękuje za odp. niestety wszystko sie pokomplikowało i od dziś już nie pracuje:/ mam nadzieje ze na nastepna pracą nie będę jednak tyle czekać....i faktycznie chciałabym teraz znaleźć pracę w branży gastronomicznej:) a co do drugiej odp. to cóż...ja niczego nie oczekuje od tej relacji. Mieszkamy razem więc chciałam żeby atmosfera w domu była normalna, ale do tego potrzebne są dwie osoby. jeśli on nie chce to trudno:/ pozdrawiam:)

 

Hmmm pokazaly mi sie te zmiany dotyczace pracy jako dosyc gwaltowne, ale nie sadzilam,ze zadzieje sie to az tak szybko. Nie martw sie, powinnas uporac sie z tymi problemami :) Trzymam kciuki :) i nim tez sie nie przejmuj, w koncu nic na sile - rob swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech...miejmy nadzieje, ze powolutku cos sie poprawi..Nie moze byc zle w kazdej dziedzinie... Przykro mi, ze sie sprawdzilo, ale po kazdej burzy wychodzi słoneczko, wkrótce i dla Ciebie zaswieci ;)

 

Dziękuję Kochana :buziak:

 

Ostatnio wydarzenia zmieniają się dynamicznie i na ten moment myślę, że sprawdzi się scenariusz ze zwolnieniem mnie, bo nie podpisałam "porozumienia" o obniżeniu wynagrodzenia, więc kolejnym ruchem firmy może być podziękowanie mi za współpracę i myślę, że tak się stanie do końca kwietnia. Ale jestem już na etapie załatwiania kolejnej pracy, więc mam nadzieję, że tu rzeczywiście po burzy wyjdzie słoneczko :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
In,

W pierwszym tygodniu powinno być bardzo rodzinnie. Może to przede wszystkim dzisiejszy dzień wyszedł, bo wyskoczyła karta mówiąca o spokoju, stabilizacji oraz o rodzinnym świętowaniu :)W drugim tygodniu sporo kontaktów internetowych, rozmów spotkań również tydzień bardzo sympatyczny :) W trzecim może być niespodziewany kontakt od kogoś od kogo totalnie byś się nie spodziewała. Mogą być różnego rodzaju flirty i umizgi :PMasz ogólnie bardzo kontaktowy miesiąc, bo i w czwartym tygodniu spodziewaj się różnych wiadomości, a może nawet i spotkań, co prawda w ostatnim tygodniu możesz też być bardziej niezdecydowana, takie trochę i chciałabym i boję się, ale będziesz też oczekiwać na coś z nadzieją :)

Życzę spełnienia i zadowolenia :)

Pozdrowionka

 

Pieknie trafiłaś:) W każdym tygodniu, z wyj.czwartego było tak jak pisałaś:)) I ten odzew niespodziewany:)

 

Czy mogę już na maj prosić o to samo, o to jak mi się w uczuciach ułoży? Agnieszka, 20.01.1975 r. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy mogłabym prosić o wróżbę na pewnego znajomego? Jest moim kolegą z uczelni. Z tego co wiem samotny. I zastanawiam się co on o mnie myśli, to znaczy czy ew. miałabym u niego jakieś szanse?

Dane na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dziękuję Kochana :buziak:

 

Ostatnio wydarzenia zmieniają się dynamicznie i na ten moment myślę, że sprawdzi się scenariusz ze zwolnieniem mnie, bo nie podpisałam "porozumienia" o obniżeniu wynagrodzenia, więc kolejnym ruchem firmy może być podziękowanie mi za współpracę i myślę, że tak się stanie do końca kwietnia. Ale jestem już na etapie załatwiania kolejnej pracy, więc mam nadzieję, że tu rzeczywiście po burzy wyjdzie słoneczko :oczko:

 

Czyli ta 5 Denarow przy Wiezy idealnie by sie sprawdzila...ech no z jednej strony lipa,ze wszystko tak wyglada :(

Trzymam kciuki :) uciekaj poki mozesz i zycze powodzenia, musi sie udac :) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pieknie trafiłaś:) W każdym tygodniu, z wyj.czwartego było tak jak pisałaś:)) I ten odzew niespodziewany:)

 

Czy mogę już na maj prosić o to samo, o to jak mi się w uczuciach ułoży? :)

 

Dziekuje za weryfikacje :*:bukiet:

W ostatnim tygodniu mialas 3 Buław z tego co pamietam, wiec byc moze dlatego sprawdzilo sie tylko oczekiwanie na cos :)

Już wyciagam i nadrabiam zaleglosci :)

MAJ :)

W pierwszym tygodniu tak do ósmego mozesz miec powazne rozmowy, bedziesz intensywnie myslec nad osobami, z ktorymi laczy Cie kasa moze relacje sluzbowe... Moze bedziesz zajeta jakimis remontami i nie bedzie czasu na uczucia...

do 16 moze byc krotko mowiac..nijak...wiele rzeczy nie bedzie Cie interesowac i bedizesz podchodzic do ludzi z rezerwa,ani Cie nie beda ziebic ani parzyc..moze byc oddalenie stosunkow z kims..

do 24.V byc moze bedziesz musiala liczyc sie z bolesna strata, beda jakies nieczyste zagrania, cos mocno Cie zaboli...Moze przeszlosc da o sobie znac..mozesz czuc sie tez oszukana

i ostatni tydzien od 25 maja: Byc moze podejmiesz dzialania, ktore sprawia, ze odejdziesz od kogos, zerwiesz z kims kontakt...Uznasz,ze tak bedize lepiej i postanowisz traktowac tą osobę w kategriach: bylo-minelo, choc nie bedize ci latwo, ale rozum <byc moze urazaone uczucia takze> bedzie dyktowac warunki..

No coz, nie ukrywam,ze wolalabym aby sie nie sprawdzilo... W kazdym razie In zycze duzo wytrwalosci i pogody ducha :)

pozdrawiam:uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...