Skocz do zawartości

Tarotowe dywagacje Pasqu


Gość Pasqualina

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro
Dziekuje za weryfikacje :*:bukiet:

W ostatnim tygodniu mialas 3 Buław z tego co pamietam, wiec byc moze dlatego sprawdzilo sie tylko oczekiwanie na cos :)

Już wyciagam i nadrabiam zaleglosci :)

MAJ :)

W pierwszym tygodniu tak do ósmego mozesz miec powazne rozmowy, bedziesz intensywnie myslec nad osobami, z ktorymi laczy Cie kasa moze relacje sluzbowe... Moze bedziesz zajeta jakimis remontami i nie bedzie czasu na uczucia...

do 16 moze byc krotko mowiac..nijak...wiele rzeczy nie bedzie Cie interesowac i bedizesz podchodzic do ludzi z rezerwa,ani Cie nie beda ziebic ani parzyc..moze byc oddalenie stosunkow z kims..

do 24.V byc moze bedziesz musiala liczyc sie z bolesna strata, beda jakies nieczyste zagrania, cos mocno Cie zaboli...Moze przeszlosc da o sobie znac..mozesz czuc sie tez oszukana

i ostatni tydzien od 25 maja: Byc moze podejmiesz dzialania, ktore sprawia, ze odejdziesz od kogos, zerwiesz z kims kontakt...Uznasz,ze tak bedize lepiej i postanowisz traktowac tą osobę w kategriach: bylo-minelo, choc nie bedize ci latwo, ale rozum <byc moze urazaone uczucia takze> bedzie dyktowac warunki..

No coz, nie ukrywam,ze wolalabym aby sie nie sprawdzilo... W kazdym razie In zycze duzo wytrwalosci i pogody ducha :)

pozdrawiam:uscisk:

 

W tym miesiącu czeka mnie duzo pracy, to prawda...Co do zerwania kontaktu,to wszystko u mnie mozliwe,bywam nieobliczalna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Inez2503

    15

  • werona

    13

  • Ambere

    9

  • Dorotik

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Pasqualina
czy mogłabym prosić o wróżbę ogólną na ten rok?

pozdrawiam :)

 

emi,

na poczatek co do uczuc:

w maju niewykluczone masz randki i spotkania w milym gronie, moze czekaja Cie jkaies rodzinne uroczystosci. Miesiac pomyslny, choc mozesz byc bardziej podatna na wzruszenia :)

W czerwcu bedize bardzo stabilnie, moze bedziesz sie spotykac z Panem,ktory bardzo powaznie mysli o zyciu, jest spokojny i zrownowazony, dobrze postawiony, moze byc troche gruboskorny,ale w gruncie rzeczy mily facet :)

Lipiec to czas rozmyslan i zastanawiania sie nad tym czy podjelas odpowiednie decyzje, mozesz byc bardziej bierna i wycofana... Mozesz miec wrazenie, ze nie zrobilas wystarczajaco duzo,zeby kogos do siebie przekonac

Sierpien: mozesz miec wszystkiego dosyc,a nadmiar uczuc moze doslownie wylewac sie uszami.. byc moze bedziesz musiala zlapac troche dystansu, bo mozesz byc troche zrezygnowana

we wrzesniu stabilnie, znowu niewykluczone,ze najwazniejszy bedzie ten sam pan co i w czerwcu.

Pazdziernik to moze byc miesiac decyzji i rozterek uczuciowych, moze sama nie bedziesz wiedziala czego chcesz od zycia.

Listopad bedzie bardzo uczuciowy, bedziesz sie wspaniale dogadywac z partnerem <jesli masz> lub byc moze padna wyznania milosci... ogolnie bardzo przyjemny miesiac :)

Grudzien: moze cos lub ktos sprawic Ci przykrosc, mozesz miec wrazenie,ze ktos wbil Ci noz prosto w serce...

 

Przejdzmy tak na szybko o sfery finansowej i zawodowej:

w maju raczej nie masz co liczyc na dodatkowa kase, moze byc nawet tak,ze peiwen starszy mezczyzna Cie troche wspomoze, byc moze jakas czesc pieniedzy pojdzie na jkaies kursy/doszkalanie cos co sprawia Ci przyjemnosc.

Czerwiec to troszke lepszy miesiac, moziwacy o tym,ze mozesz liczyc na pomoc,a i sama bedizesz chetnie nia obdarowywala innych

W lipcu bedziesz szukala nowych mozliwosci, bedizesz sie czula jkabys znajdowala sie w zakletym kregu, mozesz miec problem z podejmowaniem decyzji

Sierpien to troche lepszy miesiac, mozesz liczyc,ze szef bedize bardziej wyrozumialy i hojny :)

We wrzesniu moze byc jakis sukces, moze jkas podwyzka lub awans, wszystko co postanowisz zakonczy sie swietowaniem zwyciestwa,zwlaszcza jesli bedizesz wytrwala w swoich dazeniach

Pazdziernik to rowniez mily okres w pracy, bedziesz doceniana,spokojna i rodzinna atmosfera tez powinna poprawic Ci skutecznie humor.

W listopadzie moze bedziesz rozgladala sie za czyms nowym, moze praca moze stanowiskiem, widac,ze bediesz na cos oczekwiac byc moze na decyzje podjete przez jakiegos mezczyzne

Grudzein bedize szczesliwym i spokojnym miesiacem, radosc i cieplo z niego bije, w pracy pewnie bedzie czuc magie swiat, natomiast finanse zostana przeznaczone na prezenciki :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam,

Czy mogłabym prosić o wróżbę na pewnego znajomego? Jest moim kolegą z uczelni. Z tego co wiem samotny. I zastanawiam się co on o mnie myśli, to znaczy czy ew. miałabym u niego jakieś szanse?

Dane na pw

 

szmerglu,

Generalnie to on uwaza,ze jestes zywiolowa i wesola dziewczyna. Mysli,ze jestes tez sprawiedliwa, uwaza Cie na pewno za madra istotke,ktora potrafi sobie ze wszystkim poradzic :)

Jednakze, niestety nie widze,zebyscie mieli utworzyc zwiazek, jest sporo tajemnic miedzy Wami, ktores z Was mocno sie ukrywa z uczuciami i poki co nic z tego nie bedzie... Chociaz, jka wiadomo to jest wrozba byc moze jesli wykonasz jakies kroki, to wszystko sie zmieni, bo karty pokazuja stan rzeczy na chwile obecna i to jak sytuacja bedzie wygladac jesli nic nie zrobisz :)

Jesli Ci sie podoba, to czemu z nim nie pogadac i spróbować ;p

P.S gdy stawialm karty to caly czas mi sie wydawalo,ze kolega ma na imie Krzysztof ;p moze to jakis Krzysiek jest Ci pisany :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasqual ja poproszę na maj, z uwzględnieniem uczuć, otoczenia, niespodzianki i jak by Ci się chciało to jeszcze 'czego nie robić'. Myślę, że styknie po 1-2 karty na daną dziedzinę ( tak jak Ci wygodniej ) :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1
Alleto,

karty na Wasz biznes są pomyślne, widać, że macie jakieś plany, które po kolei pragniecie realizować. Możecie na siebie liczyć i obie jesteście zaangażowane. Nic nie powinno stać na przeszkodzie, żeby ruszyć i działać, uważajcie tylko, żeby nie spoczywać na laurach, bo karty są ładne, ale jednocześnie mogą ostrzegać, że to ot takie planowanie przy winku i zobaczymy co z tego będzie bez konkretnego kopa, który by Was zmobilizował do działania :P

Nie widzę, aby koleżanka Cię obgadywała, raczej sądzę, ze zachowuje zdrowy rozsądek widzi i Twoje wady, ale także zalety i ogólnie bardzo Cię lubi.

Co do ostatniej prośby, czyli ogólnej wrózby na kwiecień to powróżę, ale robię to wyjątkowo, bo to już 3 pytanie a w regulaminie mówiłam o dwóch pytaniach w ciągu miesiąca, a przyznaję, że jest to dosyć czasochłonne :P

W kwietniu powinnaś sprawdzać się zarówno jako kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi jak i osoba zajmująca się i wspaniale radząca sobie z domem. Miesiąc stabilny pod względem finansowym. Może postanowisz sprawić sobie przyjemność i postanowisz wybrać się na jakieś zakupy/upiększanie. W pracy skupisz się na planach, będziesz chłodna i rozważna. W finansach może wpaść jakaś gotówka ekstra, może dostaniesz jakieś informacje <zwrot podatku?>, coś co ruszy Twoje plany do przodu. W uczuciach stabilnie pod znakiem stałego mało rozrywkowego Pana. Chociaż nie sądzę, żeby miało Ci to przeszkadzać. Otoczenie mało skoncentrowane na działaniu, będzie sporo marzeń i wspólnych planów,ale trochę brak konkretów. W domku stabilnie będzie jakaś radosna wiadomość, która dodatkowo Cię zdopinguje i sprawi, że będie cięzko usiedzieć Ci na miejscu. Będziesz unikać siedzenia w domu, może będzie sporo spacerów i wychodzenia na zewnątrz w miłej atmosferze. Jeśli chodzi o niespodzianki, to może zaskoczyć Cię ktoś o surowych poglądach. Może do Twoich uszu dojdą informacje o ślubie albo zaproszeniu na ślub ;p Powinnaś bardziej otworzyć się na rodzinę i chętniej spędzać z nimi swój wolny czas, bawić się i odpocząć od rzeczy, które Cię przytłaczają. Nie powinnaś bawić się w osądy innych ludzi, ani publicznie wyrażać swoich opinii zwłaszcza niepochlebnych, bo może to dotrzeć do czyichś usuz, a wtedy wiadomo, kwas gotowy. Działaj lekko i frywolnie. Kieruj się miłoscia i przyjaznia :)

ufff nooo to by było na tyle ;D

Pozdrowionka :)

 

WERYFIKACJA

Nasz biznesik uryszl pelna geba :) Bylysmy bardzo zapracowane, duzo spraw i spotkan firmowych. Pracy o tak zadnej sie nie balam, nawet pomagalam biuro remontowac... Finanse czekalam na zwrot podatku, aby dalej ruszyc z firma, ale nie otrzymalam go :(

Byly i zakupy i upiekszanie :)

Uczuciach rewolucja, rozstalam sie z malo rozrywkowym mezem, uprosil o kolejna szanse, nastepnego dnia juz tej decyzji zalowalam, kilka dni temu rozstalismy sie na dobre (niestety musimy jeszcze razem mieszkac). Poznalam kogos (juz po rozstaniu z mezem), pan oczarowal mnie swoja pozytywna energia, mam nadzieje, ze cos z tego bedzie :)

W domu nie bylo radosnej wiadomosci, ale to prawda ciezko usiedziec mi na miejscu, bylo duzo spacerow, spotkan etc

O slubie nic nie slyszalam...

 

Pozdrawiam, alleta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqual - bardzo prosze o wrozbe na uczucia w maju :wstydnis:

Dane na PW

 

Pozdrawiam

 

Witaj alletko :)

uczucia w maju

- z mezem: pokazal mi sie przede wszystkim on, jako osoba, ktora jest smutna, zalamana. Podejrzewam,ze moze rozpaczliwie poszukiwac z Toba kontaktu. Dzialac w Twoim kierunku i przekonywac, ze wszystko sie polepszy. Ty jednak raczej przyjmiesz to na chlodno i nie dasz mu szans. Jest Ci juz po prostu obojetny

-a z tym panem faktycznie ruszy z kopyta :) Moze proponowac spotkania, moze wycieczki, mila atmosfera i typowo randkowa :) powinniscie tez ladnie sie dogadywac :)

Pierwszy tydzien powinine byc bardzo udany, bo moga byc spontaniczne spotkania i zywilowe rozmowy :) w drugm mozesz byc jkaas obca,zamknieta i wyalienowana. Trzeci tydzien to czas flirtow, mozesz tez byc bardziej podatna na wzruszenia :) W ostatnim tygodniu maja mozesz byc zawiedziona, z jakiegos powodu albo ciut poddenerwowana, a moze zaleje Cie fala uczucia :)

słonecznego maja xD

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam,

bardzo proszę o ogolna wróżbe na maj dot. pracy, uczuć, domu.

Z gory dziekuje :)

Asia 07.07.72

 

witaj wojownicza księżniczko :)

 

Maj będzie dla Ciebie miesiącem dosyć stabilnym, będziesz bardziej skoncentrowana na malutkich kroczkach. Będziesz sobie wszystko planować i raczej nic nie będzie Ci burzyć Twojego misternego planu. Możesz być pochłonięta jakimiś sprawami finansowymi.

W pracy zastój, może nawet chłodem powieje.. Co zarówno dobre jak i niedobre, bo nie powinni Cię przeciążać obowiązkami, będizesz miała wyznaczony dokładny zakres zadań od-do, niedobrze, bo może być po prostu nudno... Cały czas stukanie w klawiaturę..taka monotonia trochę :)

Na finanse zwróć uwagę, zwłaszcza na jakieś przelewy zagraniczne albo internetowe, bo ktoś może chcieć Cię oszukać.

Co do uczuć, ktoś może Cię komplementować, ogólnie będziesz się czuła atrakcyjnie, ale żadnego faceta przy Tobie nie ma. Choć i tak nie powinno Ci to przeszkadzać :)

Otoczenie raczej wyobcowane, nie będą chętni na spotkania, mogą być rozmowy za pośrednictwem netu, ale bez szału

Rodzina i dom mogą dać Ci w kość, wymęczą Cię, będziesz przeciążona obowiązkami, za dużo rzeczy na Twojej głowie, a i pomocy znikąd.

Może gdzies wybierzesz sie nad jakies jeziorko, bedziesz gdzies nad woda wypoczywac

Walcz o swoje i nie daj się spławić, jeśli będziesz siedzieć jak mysz pod miotłą, to nikt Cię nie zauważy.

Nie unikaj problemów i nie uciekaj od nich, bo to nic nie da. Nie rozmieniaj się na drobne

Postępuj w zgodzie ze swoim sumieniem i zasadami moralnymi. Kieruj się własnym zdaniem

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqual ja poproszę na maj, z uwzględnieniem uczuć, otoczenia, niespodzianki i jak by Ci się chciało to jeszcze 'czego nie robić'. Myślę, że styknie po 1-2 karty na daną dziedzinę ( tak jak Ci wygodniej ) :*

 

pretko, zostałaś na koniec :)

Majowy miesiąc upłynie nad wysilaniem mózgownicy, będziesz się chyba sporo uczyć. Ogólnie to miesiąc, w którym możesz być bardziej zachowawcza i niedostępna.

W szkole pomyślnie, będziesz tak robiła, żeby było dobrze. Wybronisz się raczej ze wszystkim. Będziesz zdecydowana i pewna siebie :)

Natomiast z kasą krucho, zawiedziesz się albo sporo będziesz musiała się nakombinować, żeby zdobyć jakiekolwiek fundusze

W uczuciach tez jakoś tak nijak, możesz tkwić w zaklętym kręgu przeszłości i nie będziesz miała motywacji, żeby cokolwiek zmieniać

Otoczenie może być łase na plotki, uważaj na to co mówisz i komu mówisz, bo coś mogą wykorzystać przeciwko Tobie.

W domu szykują się awantury i kłótnie, może być też sporo jakiegoś zamieszania, cięzko bedzie się dogadać z domownikami

Niespodzianka - może pojawi się jakaś szansa na pracę albo nagle odezwie się przyjaciel lub przyjaciółka.

Kieruj się zasadami, może też słuchaj co starsi mają do powiedzenia, staraj się być wyrozumiała, ale przysiądź też do nauki, chociaż odrobinkę :)

Postaraj się nie być jak chorągiewka, bo możesz co innego mówić co innego myśleć albo co chwilę zmieniać poglądy i być niezdecydowaną.

Uwierz w siebie bądź stanowcza, rób to co uważasz za stosowne i odpowiednie :) Wykaż się konsekwencją :)

Powodzenia, będę trzymać kciuki :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że zaczął się nowy miesiąc :)))

 

Spotkałam się z niedzielę z kimś, z kim kiedyś byłam blisko. Spotkanie było związane z moją zmianą pracy, którą on ma załatwić. Chciałabym wiedzieć, czy rzeczywiście wyjdzie coś z jego działań i zaczniemy razem współpracować oraz jakie są jego uczucia i oczekiwania względem mnie.

 

Dane na priv.

 

Dziękuję :bukiet: i buziak :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dobrze, że zaczął się nowy miesiąc :)))

 

Spotkałam się z niedzielę z kimś, z kim kiedyś byłam blisko. Spotkanie było związane z moją zmianą pracy, którą on ma załatwić. Chciałabym wiedzieć, czy rzeczywiście wyjdzie coś z jego działań i zaczniemy razem współpracować oraz jakie są jego uczucia i oczekiwania względem mnie.

 

Dane na priv.

 

Dziękuję :bukiet: i buziak :buziak:

 

werono,

Powinno się udać :) Jest do pokonania pare przeszkod, ale w tle widac zadowolenie i swietowanie, a potem prace w sporej firmie :) Pan Cię wprowadzi do tego świata nowej firmy :)

Co czuje, uwaza, ze jestes piekna i atrakcyjna kobieta. Mysle, ze pan bedzie probowal delikatnie z Toba flirtowac, ale wszystko z wyczuciem i klasą :) Jest Toba zauroczony i widzi Cie tez jako ciepla, urocza kobietke :)

Czego oczekuje: liczy przede wszystkim na dobra wspolprace, ze bedizecie sie dobrze dogadywac :) Chyba nie chce, zeby cokolwiek wychodzilo poza ramy pracy. Wazna bedzie dla niego przyjazna atmosfera i dobry przeplyw informacji. Liczy na Twoje wywazone, madre i sprawiedliwe decyzje :)

 

Powodzenia :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dzięki :*

Wrócę z weryfikacją, a punkcika nie mogę zostawić :/

 

spokojnie, punkciki nie sa najwazniejsze :)

buziak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplutkie pozdrowienia z pewnoscia sie przydadza przy takiej pogodzie jaka straszy za oknem :)

Jesli chodzi o uczucia, to...ech nie podobaja mi se takie wrozby...

W pierwszym tygodniu bedziesz przygnebiona, moze byc Ci ciezko pogodzic sie ze strata. Bedzie takie ogladanie sie za siebie i plakanie nad rozlnamy mlekiem, moze zamiast martwic sie tym co odeszlo lub tym co stracilas, skup sie na tym co masz i postaraj sie docenic oraz wyciagnac wnioski na przyszlosc, a w przyszlosci bedzie lepiej. Drugi tydzien tez nie nalezy do nalatwijeszych, bedziesz zraniona i smutna, mozesz miec poczucie,ze ktos wbil Ci noż prosto w serce. Trzeci tydzien zdecydowanie lepszy, chociaz uczuciowa atmosfera Cie nie opuszcza, bedziesz bardziej otwarta na innych, bardziej wspolczujaca, ale tez zmiennosc nastrojów moze dac o sobie znac. Bedziesz bardziej podatna na wzruszenia. W ostatnim tygodniu mozesz byc przygnieciona ciezarem spraw, mozesz czuc,ze za duzo spoczywa na Twoich barkach i bedziesz chciala komus sie wyzalic opowiedziec o swoich problemach i obawach. Mozesz czuc sie tez samotna i wyobcowana...

Kochana, życze duzo sloneczka i usmiechu, w koncu kweicien plecien,niech poprzeplata Ci wiecej lata w sercu niz zimy ;)

 

Witaj Pasqualinko:), skończył się kwiecień więc mogę zweryfikować, otóż tak jak pisałaś ten miesiąc nie należał do najradosniejszych zwłaszcza dwa pierwsze tygodnie, rzeczywiście wszystko się sprawdziło, no może jakoś nie odczułam ciężaru/natłoku spraw w ostatnim tygodniu:), było tak normalnie:) Dziekuję ślicznie i jeżeli mogę to poprosiłabym o wróżbę na uczucia również na maj i na czerwiec:)czy coś mnie fajnego spotka w tych miesiącach?pozdrawiam cieplutko Dorota 13.05.1977

Edytowane przez Dorotik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

werono,

Powinno się udać :) Jest do pokonania pare przeszkod, ale w tle widac zadowolenie i swietowanie, a potem prace w sporej firmie :) Pan Cię wprowadzi do tego świata nowej firmy :)

Co czuje, uwaza, ze jestes piekna i atrakcyjna kobieta. Mysle, ze pan bedzie probowal delikatnie z Toba flirtowac, ale wszystko z wyczuciem i klasą :) Jest Toba zauroczony i widzi Cie tez jako ciepla, urocza kobietke :)

Czego oczekuje: liczy przede wszystkim na dobra wspolprace, ze bedizecie sie dobrze dogadywac :) Chyba nie chce, zeby cokolwiek wychodzilo poza ramy pracy. Wazna bedzie dla niego przyjazna atmosfera i dobry przeplyw informacji. Liczy na Twoje wywazone, madre i sprawiedliwe decyzje :)

 

Powodzenia :bukiet:

 

Kochana, czytam to sobie, czytam i po tych ostatnich ciężkich dniach wreszcie się uśmiechnęłam...

 

Dziękuję Ci za wszystko :buziak:

 

PS. Oczywiście wszystko zweryfikuję jak tylko coś się wyjaśni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Chciałam poprosić wróżbę na uczucia. Nie jestem w związku, nie spotykam się z nikim. Poznam kogoś w najbliższym czasie? Przez dłuższy czas tkwie w tym stanie i zastanawiam się czy to psikus losu, czy faktycznie coś robię nie tak. Byłabym wdzięczna za rozwianie wątpliwości ;]

 

Viola 14/04/91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miesiąc minął zatem ustawiam się w kolejce :)

troszkę zmian u mnie .....

opis i dane na priv:)))

Pozdrawiam majowo i kolorowo:kwiatek:

A.

 

aha ps ....

póki co miałaś rację echhh....

 

Bursztynku,

przypominam tylko,ze to druga wróżba w miesiącu i ostatnia ;)

Spodziewałam się lepszych kart po tej ostatniej wrózbie, ale przeciez moge sie myslic...

W maju moze byc miedzy wami nijak...Moga byc kontakty i rozmowy,ale nic obiecujacego, mozesz nawet czuc,ze jest miedzy Wami chlodno i obojetnie...

Czerwiec to rowniez miesiac zastoju, bedzie jakies wyciszenie, byc moze kazde z Was skupi sie na sobie, kontakt moze sie troche urwac...

Lipiec to moze byc czas niecnych zagrywek, ktos moze kogos troszke robic w Karola... Moze bedziesz ze smutkiem ogladac sie za siebie, bo nie wszystko osiagnelas tak jakbys tego chciala...

Mimo wszystko, mam nadzieje ze sie ulozy

Pozdrawiam :*

 

.....cisza....jakiś kontakt był,ale jak mówiłaś nic obiecującego .....czyli wciąz nijak.....

ułożyć sie nie układa .....

ale .....

na privku nowe nowinki:))))

 

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

witam ponownie :)

 

w sumie nie wiem, czemu jeszcze nie poprosilam nikogo o wróżbę w tej sprawie... chciałabym się dowiedzieć, czy posiadam zdolności parapsychiczne (jasnowidzenie?), czy to tylko kwestia dobrej intuicji? (jeśli jest to coś "głębszego', to jak ono się rozwinie?)

 

sprawami parapsychologicznymi interesowałam się od dziecka. rozwój duchowy, samouzdrawianie itp. też nie są mi obce. kiedyś nawet przez chwilę próbowałam wróżyć i czułam, że karty mnie... lubią (nawet jeśli to były wróżby on-line). na swojej drodze spotykam sporo ludzi o zdolnościach parapsychicznych, bioenergoterapeutycznych. parę lat temu odkryłam u siebie coś na kształt jasnowidzenia. zarzuciłam dalszy rozwój w tym kierunku, ponieważ zwątpiłam. dodam, że potrafię "zdjąć" ból (albo mi się wydaje, że potrafię ;)).

 

stąd też moje pytanie. z góry dziękuję Ci za pomoc w rozwianiu moich wątpliwości! :)

 

Ela, 4.07.1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana,

Ogolnie miesiąc może sprzjać podróżom, wycieczkom. Możesz być bardziej naiwna, odkryjesz w sobie na nowo dziecko, które w Tobie drzemie :) Nie wiem czy pracujesz, jeśli tak to własnie w pracy czeka Cię sporo podróży, możliwe jakies delegacje/służbowe wyjazdy. W pracy ogólnie powinna być miła towarzyska atmosfera. Jeśli tej pracy nie ma to może zaczniesz swoje poszukiwania nieco dalej niż w rodzinnym miescie, może nawet zaczniesz brac pod uwage wyjazd za granicę. W finansach może nie być zbyt różowo, więc uważaj na jakieś wydatki, które mogą pokrzyżować Ci nieco plany. Mozesz miec poczucie, ze niby cos masz, ale zostało to wywalczone, nie w taki sposób jaki bys sobie zyczyła. W uczuciach niestety zastój... Jesteś raczej zamknięta na tą strefę, jesli oczekiwałas na jakis kontakt od kogos to raczej moze sie opoznic. Znajomi i otoczenie będa natomiast Ci sprzyjac, widac ze masz w nich wsparcie, beda Cie motywowac do podboju swiata :) W domku spokojnie, bedziesz odpoczywala, bez klotni i sporow, wszytko na luzie. Licz sie z groszem i ciulaj wszystko do skarpety, bo niewiadomo kiedy zaskorniaki moga sie przydac :) W tym miesiacu powinnas wykazac sie sprytem i przebiegloscia. Nie powinnas rozdrapywac ran, ktore jeszcze sie nie zabliznily. Wykaz sie empatia i postaraj sie nie ranic innych oraz nie brac wszystkiego do serca :)

Nie poddawaj sie i zacznij wierzyc w siebie, bo wszystko co najlepsze jest w Tobie :)

Udanego kwietnia

Pozdraiwam

 

Weryfikuję

Wycieczek nie było żadnych choć tak sobie pomyślałam, że może chodziło kartom o spacerowanie :)? Zaczęłam jakoś pod koniec kwietnia bardzo duzo spacerować... byłam w różnych miejscach pieszo własnie. W pracy tak jak napisałaś było miło, fajnie. A co do finansów hmm faktycznie pojawiły się niespodziewane wydatki , ale dzięki Tobie Kochana zacisnęłam pasa i było ok :poklon: W uczuciach tez tak jak napisałaś zastój, jeden Pan robił bardzo intensywne podchody ....... ale mnie to jakoś nie ruszało kompletnie. Oczekiwałąm na kontakt haha i się nie doczekałam, więc tutaj tez miałąś rację. Jeśli chodzi o znajomych spisywali sie faktycznie na medal i motywowali mnie. W domku spokojnie.

 

Wróżba jak dla mnie bardzo ładnie się sprawdziła

 

Dziekuję :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stagnacja

Witaj, chciałam zweryfikować Twoją wróżbe,

 

3.

stagnacjo,

Co do przeprowadzki, to jeżeli coś takiego planujesz, to faktycznie może udać się, ale tylko pod warunkiem, że masz wszystko dokładnie rozplanowane, raczej nie pisana jest zmiana miejsca zamieszkania pod wpływem emocji, czy splotu okoliczności. Musi byc wszystko powiedzaine i zalatwione od A do Z i wtedy mozna dzialac :)

Co do uczuć, relacja z tym aktualnym Panem może faktycznie się zakończyć, ale na horyzoncie pojawi się ktoś zupełnie nowy :) Kwiecien i maj to bda miesiace podczas ktorych bedzie ktos walczyl o Ciebie i zabiegal pieknymi slowami, czynami W kwietniu moze byc jakas krotka podroz :)

Odnośnie zmiany miejsca zamieszkania dokładnie sie potwierdzają Twoje słowa :) teraz sobie wszystko planuje i mam nadzieje, że gdzieś w drugiej połowie roku to sie uda

Co do tego pana sprawa rzeczywiście już definitywnie sie zamkneła pod koniec kwietnia i nie pojawił się jeszcze nikt nowy, nikt nie zabiegał ale może w maju sie pojawi... tego wyjazdu też nie było chociaż planowałam ale nie wyszło:(

A co do reszty wróżby to też napisze weryfikacje za jakiś czas i mam nadzieje, że sie sprawdzi :) dziękuje

Pozdrawiam!

Edytowane przez stagnacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werko,

Pan wyczekuje na Twoj kontakt, ale jednoczesnie on sam jest bardzo bierny, sam sie nie odezwie raczej... Niesie swoje brzemię sam i moze mu towarzyszyc uczucie osamotnienia... Jak zareagował, powoli stara sie przetrawic,ale nie jest mu lekko...

Sprawdziłam jak potoczy sie sytuacja jesli sie odezwiesz oraz jesli nic nie zrobisz... Jezeli sie odezwiesz to w sumie bedzie miedzy Wami tak jak do tej pory, czyli powrot uczuc, ktore nie sa jednak powiedziane jasno, sporo zalezy od Ciebie...Natomiast jesli postanowisz milczec, to mozesz otrzymac nagle wiadomosc od Pana,ale moze to byc jakas oschla odpowiedz,ktora moze nie byc zbyt mila...

Zrobisz jak uwazasz :)

Pozdrawiam i powodzenia :)

 

Witaj Pasqalino :)

Wracam z weryfikacją.

Postanowiłam jednak poczekać na to,aż to on odezwie się pierwszy. No i się doczekałam. Odezwał się ale tak jak napisałaś nie było w tym zbyt dużo radości...wypytał mnie o wszystko co chyba chciał wiedzieć łącznie z tym czy poznałam kogoś...na koniec zaproponował spotkanie ,ale nie zostało ono potwierdzone więc nadal czekam...

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualinko:), skończył się kwiecień więc mogę zweryfikować, otóż tak jak pisałaś ten miesiąc nie należał do najradosniejszych zwłaszcza dwa pierwsze tygodnie, rzeczywiście wszystko się sprawdziło, no może jakoś nie odczułam ciężaru/natłoku spraw w ostatnim tygodniu:), było tak normalnie:) Dziekuję ślicznie i jeżeli mogę to poprosiłabym o wróżbę na uczucia również na maj i na czerwiec:)czy coś mnie fajnego spotka w tych miesiącach?pozdrawiam cieplutko

 

Witaj Dorotik,

przepraszam za zwloke..ostatnio bylam troche zabiegana, dziekuje za cierpliwosc :)

Co do maja to moze byc w tym tygodniu calkiem niezle i prognozuje,ze tak nawet z jutrzejszym dniem bedziesz w gruncie rzeczy zadowolona. Moze Ci towarzyszyc poczucie satysfakcji, bedziesz sie cieszyc z tego co jest.Moga byc minimalne okresy, gdzie bedziesz myslec,ze nie masz z kim dzielic szczescia i to moze Cie ciut denerwowac.

do 16 maja beda wieksze wahania nastroju, raz moze byc swietnie raz totalne dno. Mog trafic Ci sie jkaies rozmowy z plcia przeciwna, ale beda to raczej rozmowy sluzbowe,nic nie wnoszace... Mozesz byc niezdecydowana

do 24 maja troche lepsza karta na ten tydzien. Mowi ona o tym,ze ile wlozysz, tyle otrzymasz. Jednak powinnas tez pamietac,ze to obie strony musza byc zaanagazowane, nie mozna przesadzac ani ze zbytnim wylewem uczuc, ale takze i ze zbytnim chlodem. Pewnie okazesz sie szczodroscia i mozesz byc dla kogos oparciem.

moze tez zwrocisz sie do kogos z prosba o pomoc

do konca maja moze byc juz tylko lepiej.Moze nawiazac kontakt ktos kogo nie podejrzewalas o to.Moga byc radosne nowiny.Poczujesz sie bardziej atrakcyjna niz zwykle. Mozesz zapragnac zmian w swoim zyciu moze jakiejs przygody

 

CZERWIEC

do 7- moze byc zastoj. zastanawianie sienad tym co jest..czego dokonalas. Ogolnie melancholiczny nastroj,smutny.wyczekiwanie rowniez na cos

do14- bewdziesz zamknieta w sobie.postanowisz nikogo nie wpuszczac do swojegownetrzai w srodku zastanaiwac sie nad soba i zyciem,mozesz sporo analizowac. Moze byc nudno

do 21 czerwca- postanoiwsz chyba podzielic sie z o toczenime swoim problemami,uznasz,ze nie ma sensu siedziec z zalozlonymi rekami i czekac az ktos sie domysli,ze Ci zle. Mozesz nagle wybuchnac. Ktos moze zrobic na Tobie slabe wrazenie. byc moze obrazisz sie rowniez na kogos

dokonca czerwca- niekonczy sie miesac zbyt optymistycznie.mozesz sie poczuc czyms dotknieta. ktos moze powiedziec cos przykrego. moze odzyja wspomnienia,ktore sprawai drobny bol.

Mimo wszystko mam nadzieje,ze zrobisz wszystko,aby ta gorsza czesc wrozby sie nie sprawdziala :)

pozdrawiam, duzo sloneczka:*

 

P.s pisze to drugi raz dlatego bardziej lakonicznie,wczesniejszy post niestey sie nie zapisal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam!

 

Chciałam poprosić wróżbę na uczucia. Nie jestem w związku, nie spotykam się z nikim. Poznam kogoś w najbliższym czasie? Przez dłuższy czas tkwie w tym stanie i zastanawiam się czy to psikus losu, czy faktycznie coś robię nie tak. Byłabym wdzięczna za rozwianie wątpliwości ;]

 

Avalonku,

Ty mi wyszlaas jako troche poraniona i nie do konca pogodzona z tym co bylo. Mozesz byc troszke nieufna w stosunku do mezczyzn i mozesz sie nawet ciut wzbraniac przed kontaktmi z nimi. Faceci ogolnie moga obawiac sie Twojego cieteo jezyka i tego,ze nie owijasz w bawelne. Faceci odbieraja Cie jako silna kobiete, ktora doskonale radzi sobie bez nic,wiec oni rowniez moga tez troszke Cie unikac.

 

Maj- mozesz byc troszke zagubiona,ale tez i towarzysko nastawiona w tym miesiacu..Spotkania mozliwe przede wszystkim w gronie znjaomych/przyjaciolek raczejzenskie grono :) Raczej mezczyzni nie beda sie krecic

Czerwiec-w tym miesiacu moga byc spotkania, randki.Moze tez odzyc jakas relacja z kims kogo totalnie skreslilaslub o nim zapomnialas, po prostu zkims z przeszlosci.

Lipiec- moze byc pod wplywem energicznego pewnegosiebie kmezczyzny. Dosyc wysoki szatyn,oczy raczejjasnemoze byc spod znaku barana. Bedzie probwal zawrocic Ci wglowie. Korzystaj z tegoco losC przyniesie. Staraj sie wziac los w swoje lapki.

Pozdrawiam i powodzonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
no to miesiąc minął zatem ustawiam się w kolejce :)

troszkę zmian u mnie .....

opis i dane na priv:)))

Pozdrawiam majowo i kolorowo:kwiatek:

A.

 

aha ps ....

póki co miałaś rację echhh....

 

 

 

.....cisza....jakiś kontakt był,ale jak mówiłaś nic obiecującego .....czyli wciąz nijak.....

ułożyć sie nie układa .....

ale .....

na privku nowe nowinki:))))

 

:*

 

bursztynku co do pana y

fatycznie jest Toba mocno zainteresowany :)

powinno bycdobrze, nie wybiegalam co prawda daleko w przyszlosc,ale jest ok :) ztego co widze to relacja szybko nabrala tempa :)

W maju bedzie walczyl o zaintersowanie Twoja osoba.Bedzie robil wszystko,zeby pokonac przeszkody jakie Was czekaja.

Czerwiec wrecz bajkowy as kieli i 2 kieli :)wiec mysle,ze nie musze tlumaczyc nic wiecej:)

lipiec moze byc czasem jakiejs zawiechy

Co do pana x to nie wiem o co mialam dokladnie spytac karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
witam ponownie :)

 

w sumie nie wiem, czemu jeszcze nie poprosilam nikogo o wróżbę w tej sprawie... chciałabym się dowiedzieć, czy posiadam zdolności parapsychiczne (jasnowidzenie?), czy to tylko kwestia dobrej intuicji? (jeśli jest to coś "głębszego', to jak ono się rozwinie?)

 

sprawami parapsychologicznymi interesowałam się od dziecka. rozwój duchowy, samouzdrawianie itp. też nie są mi obce. kiedyś nawet przez chwilę próbowałam wróżyć i czułam, że karty mnie... lubią (nawet jeśli to były wróżby on-line). na swojej drodze spotykam sporo ludzi o zdolnościach parapsychicznych, bioenergoterapeutycznych. parę lat temu odkryłam u siebie coś na kształt jasnowidzenia. zarzuciłam dalszy rozwój w tym kierunku, ponieważ zwątpiłam. dodam, że potrafię "zdjąć" ból (albo mi się wydaje, że potrafię ;)).

 

stąd też moje pytanie. z góry dziękuję Ci za pomoc w rozwianiu moich wątpliwości! :)

 

Ela, 4.07.1989

 

Enke,

z tego co widizalam w kartach to zdecydowanie powinnas zajac sie cwiczeniem intuicji, bo moga zdarzac Ci sie takie przeblyski jasnowidzenia lub prorocze sny. Chociażteraz jestes w jakims zastoju,ale moze to kwestia tego,ze nie cwiczysz tegopoki co..nie przepracuj sie zbytnio :) Co do kart/numerologii/astrologiito nie sadze,ze bylby to dobry pomysl mozesz sie do tego nie nadawac lepszy bylby pomysl zajeciem sie wahadelkiem jesli to Cie interesuje. Nie jestem pewna czy jestes gotowa na terapie naturalne moze byc na topoki co za wczesnie, aczkolwiekmozesz iw tym kierunku miec pewne predyspozycje. Z czasemsadze,ze mozesz sie tym zajac i to ze sporympowodzeniem :)Oczywiscie z terapiami naturalnymi wiaze sie rowniez pytanie o uzdrawianie, wiecmysle,ze bedziesz niezle sobie radzic <nie zapomnij o mnie, gdy otworzysz biznes, zglosze sie na pewno:)>

Jeslitylko zechcesz poswiecic swoj czas to mozesz smialo sie wykazywac :)

Dodatkowomozesz zapytac astrologow czy masz ku temu predyspozycje :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Weryfikuję

Wycieczek nie było żadnych choć tak sobie pomyślałam, że może chodziło kartom o spacerowanie :)? Zaczęłam jakoś pod koniec kwietnia bardzo duzo spacerować... byłam w różnych miejscach pieszo własnie. W pracy tak jak napisałaś było miło, fajnie. A co do finansów hmm faktycznie pojawiły się niespodziewane wydatki , ale dzięki Tobie Kochana zacisnęłam pasa i było ok :poklon: W uczuciach tez tak jak napisałaś zastój, jeden Pan robił bardzo intensywne podchody ....... ale mnie to jakoś nie ruszało kompletnie. Oczekiwałąm na kontakt haha i się nie doczekałam, więc tutaj tez miałąś rację. Jeśli chodzi o znajomych spisywali sie faktycznie na medal i motywowali mnie. W domku spokojnie.

 

Wróżba jak dla mnie bardzo ładnie się sprawdziła

 

Dziekuję :bukiet:

Ogromne dzieki za weryfikacje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj, chciałam zweryfikować Twoją wróżbe,

 

 

Odnośnie zmiany miejsca zamieszkania dokładnie sie potwierdzają Twoje słowa :) teraz sobie wszystko planuje i mam nadzieje, że gdzieś w drugiej połowie roku to sie uda

Co do tego pana sprawa rzeczywiście już definitywnie sie zamkneła pod koniec kwietnia i nie pojawił się jeszcze nikt nowy, nikt nie zabiegał ale może w maju sie pojawi... tego wyjazdu też nie było chociaż planowałam ale nie wyszło:(

A co do reszty wróżby to też napisze weryfikacje za jakiś czas i mam nadzieje, że sie sprawdzi :) dziękuje

Pozdrawiam!

 

Dziekuje stagnacjo,trzymam kciukasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
Enke,

z tego co widizalam w kartach to zdecydowanie powinnas zajac sie cwiczeniem intuicji, bo moga zdarzac Ci sie takie przeblyski jasnowidzenia lub prorocze sny. Chociażteraz jestes w jakims zastoju,ale moze to kwestia tego,ze nie cwiczysz tegopoki co..nie przepracuj sie zbytnio :) Co do kart/numerologii/astrologiito nie sadze,ze bylby to dobry pomysl mozesz sie do tego nie nadawac lepszy bylby pomysl zajeciem sie wahadelkiem jesli to Cie interesuje. Nie jestem pewna czy jestes gotowa na terapie naturalne moze byc na topoki co za wczesnie, aczkolwiekmozesz iw tym kierunku miec pewne predyspozycje. Z czasemsadze,ze mozesz sie tym zajac i to ze sporympowodzeniem :)Oczywiscie z terapiami naturalnymi wiaze sie rowniez pytanie o uzdrawianie, wiecmysle,ze bedziesz niezle sobie radzic <nie zapomnij o mnie, gdy otworzysz biznes, zglosze sie na pewno:)>

Jeslitylko zechcesz poswiecic swoj czas to mozesz smialo sie wykazywac :)

Dodatkowomozesz zapytac astrologow czy masz ku temu predyspozycje :)

Pozdrawiam

 

Kochana, bardzo Ci dziękuję! :)

obecnie nie rozwijam żadnych "zdolności", ponieważ nie za bardzo wiem jak... mogłabyś mi dać jakieś wskazówki? ;)

również uważam, że jeszcze nie nadszedł moment mego ewentualnego "oficjalnego przebudzenia" ;)

 

Co do kart/numerologii/astrologiito nie sadze,ze bylby to dobry pomysl mozesz sie do tego nie nadawac

 

też tak sądzę ;) pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję slicznie

:bukiet:

 

z panem Y jest wlasnie cudnie i cudnie i jeszcze raz cuuuuuudnie.

Trochę przeszkód jest faktycznie ale chyba damy radę prawda??:)))

 

Pan X pytanko na privku

 

dziekuję slicznie za poświęcony czas

przesyłam duuuuże ciepłych promieni majowego słoneczka :samba::slonko_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89

hej, Kochana :)

chciałabym zadać pytanie nieco "na przyszłość", ponieważ coraz bardziej jestem zajęta kończeniem studiów i lada moment mogę nie mieć czasu ;)

 

jaki będzie mój czerwiec, co mnie czeka? (z naciskiem na sferę towarzysko-uczuciową oraz naukową - studia). z góry bardzo dziękuję za odpowiedź! Ela, 4.07.1989

Edytowane przez enke89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
dziękuję slicznie

:bukiet:

 

z panem Y jest wlasnie cudnie i cudnie i jeszcze raz cuuuuuudnie.

Trochę przeszkód jest faktycznie ale chyba damy radę prawda??:)))

 

Pan X pytanko na privku

 

dziekuję slicznie za poświęcony czas

przesyłam duuuuże ciepłych promieni majowego słoneczka :samba::slonko_na:

 

Bursztynku,

nie widze konca znajomosci z panem X, powiedzialabym,ze wrecz przeciwnie, ale nadal w atmosferze tajemniczego romansu.

Z czasem w najgorszym wypadku bedzie miedzy WAmi przyjazn.

Wydaje mi sie,ze wybierzesz pana Y, bedzie mial wiecej do zaoferowania i bardziej sie delkaruje. Pan X zaglusza w sobie uczucia i liczy sie dla niego bardziej rozsadek niz to co podpowiada serduszko.

Z zadnym z nich do konca roku nie bedziesz jednak oficjalnie sparowana...

Rob tak jak podpowiada Ci serduszko i intuicja.Masz do wyboru Pana, ktory jawniej okazuje uczucia, ale mniej dazy do bycia w zwiazku oraz drugiego pana, ktory jest bardziej stonowany, zachowuje pozory a jednoczesnie chcialby byc z Toba szczesliwy

Buziaczki w ten deszczowy dzien :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Kochana w wolnej chwilce czy ja mam jakies predyspozycje do tego żeby zając się na powaznie astrologią? Interesuję się tym od jakiegoś czaasu (a dokładnie od 2009 roku :tongue:). Tylko jest to na zasadzie takiej sinusoidy zaczynam czytać szperać w temacie po jakimś czasie odpuszczam przez jakiś czas kompletnie nic i pózniej znowu :z_jezorem_na: I tak sobie pomyślałam, że może to poprostu nie dla mnie

 

:samba: Alez jestem ciekawa co na to Twoje karciochy

 

KAsia 13.08.1983r. (proszę o cytat bez daty)

 

Z góry dziekuję :poklon::uscisk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
hej, Kochana :)

chciałabym zadać pytanie nieco "na przyszłość", ponieważ coraz bardziej jestem zajęta kończeniem studiów i lada moment mogę nie mieć czasu ;)

 

jaki będzie mój czerwiec, co mnie czeka? (z naciskiem na sferę towarzysko-uczuciową oraz naukową - studia). z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!

 

Jesli chodzi o uczucia, to cos moze ruszyc do przodu, moze bedzie sporo rozmyslania o jakims koledze ze studiow :) Bedziesz miec sporo okazji do opijania róznych milych sytuacji. Baw sie i szalej :)

Jesli chodzi o nauke moze byc bardziej nerwowo pod koniec czerwca, na poczatku miesiaca bedziesz bardziej wyluzowana, moze odlozysz knigi w kat, w polowie czerwca na spokojnie wszystko pozaliczasz, bedziesz sobie ze wszstkim radzic. Nie pozwol,zeby nerwy Cie zjadly

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
witam:) poprosze o wrozbe na miesiac sfera milosna.rodzinna

 

Roszpunko,

czyli od dzis do 8 czerwca :)

W pierwszym tygodniu, czyli do 18 maja powinno byc sympatycznie :) Moga byc nieoczekiwane spotkania i rozmowy. Jesli posiadasz dzieci to i one powinny sprawic Ci sporo radosci swoimi figlami. Moze wpadniesz na jakis nowy i szalony pomysl. Prawdopodbnie bedzie Cie troche nosic i nie usiedzisz na miejscu :)

do 25 maja głowę może zaprzatnac Ci pewien brunet o jasnych oczach. Moze to byc Twoj partner lub osoba bliska. Bedzie to spokojniejszy tydzien. Powinnas byc bardziej wyciszona, moze bedziesz musiala podjac pare decyzji, kotre beda wymagac wiekszego zastanowienia sie.

trzeci tydzien moze byc troszke ciezszy. Istnieje szansa, ze bedizesz musiala prosic kogos o pomoc, moze zaiwedziesz sie na kims i powiece sobie pare mniej przyjemnych slow, pozniej byc moze sie pogodzicie. Prawdopodobnie mozesz miec poczucie,ze ktos nie daje Ci tyle ciepla ile bys chciala i na ile zaslugujesz

Czwarty tydzien uplynie na kombinatorstwie. Bedziesz musiala komus poopowiadac troche polprawd, moze ktos bedize probowal Cie zbyc jakimis klmastewkami. Mozesz sie czuc troche smutna, nie uda Ci sie osiagnac wszystkiego co sobie wyznaczylas.

Mam nadzieje,ze mimo wszystko bedzie dobrze i na przelomie maja i czerwca zaswieci u Ciebie cieplejsze sloneczko i powieja przychylniejsze wiatry :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Zobacz Kochana w wolnej chwilce czy ja mam jakies predyspozycje do tego żeby zając się na powaznie astrologią? Interesuję się tym od jakiegoś czaasu (a dokładnie od 2009 roku :tongue:). Tylko jest to na zasadzie takiej sinusoidy zaczynam czytać szperać w temacie po jakimś czasie odpuszczam przez jakiś czas kompletnie nic i pózniej znowu :z_jezorem_na: I tak sobie pomyślałam, że może to poprostu nie dla mnie

 

:samba: Alez jestem ciekawa co na to Twoje karciochy

 

Z góry dziekuję :poklon::uscisk:

 

Masz predyspozycje :)

Sam fakt, ze sie tym zajelas juz mowi sam za siebie :)

Poza tym karty to potwierdzaja :) Mysle,ze gdybys miala wiecej czasu na astrologie, to moglabys czerpac z tego korzysci finansowe :)

Mysle,ze to jest Twoje ulubione hobby, potrafisz wszystko polaczyc tak,aby to mialo rece i nogi, wiec moge tylko gratulowac :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1

Witaj Pasqualina,

 

Mozesz mi polozyc karty co mnie czeka w zyciu uczuciowym jesli dam mezowi kolejna szanse, a co jesli jej nie dam?

Dane przesylam na PW

 

Pozdrawiam,

alleta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz predyspozycje :)

Sam fakt, ze sie tym zajelas juz mowi sam za siebie :)

Poza tym karty to potwierdzaja :) Mysle,ze gdybys miala wiecej czasu na astrologie, to moglabys czerpac z tego korzysci finansowe :)

Mysle,ze to jest Twoje ulubione hobby, potrafisz wszystko polaczyc tak,aby to mialo rece i nogi, wiec moge tylko gratulowac :)

Pozdrawiam :)

 

 

Dzięki za ekspresową odpowiedź :bukiet:

:) ooooooooooo korzyści finansowe nawet :) To mi się podoba :) Hmm wiesz to ile mamy na coś czasu zależy tylko i wyłącznie od nas :) Więc ja od teraz zrobie wszystko żeby mieć więcej czasu na astrologię:)

:uscisk:

 

Jeszcze raz dziękuję :poklon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
Jesli chodzi o uczucia, to cos moze ruszyc do przodu, moze bedzie sporo rozmyslania o jakims koledze ze studiow :) Bedziesz miec sporo okazji do opijania róznych milych sytuacji. Baw sie i szalej :)

Jesli chodzi o nauke moze byc bardziej nerwowo pod koniec czerwca, na poczatku miesiaca bedziesz bardziej wyluzowana, moze odlozysz knigi w kat, w polowie czerwca na spokojnie wszystko pozaliczasz, bedziesz sobie ze wszstkim radzic. Nie pozwol,zeby nerwy Cie zjadly

Pozdrawiam :)

 

bardzo dziękuję! :)

 

Jesli chodzi o uczucia, to cos moze ruszyc do przodu, moze bedzie sporo rozmyslania o jakims koledze ze studiow :)

 

- czy to znaczy, że być może zacznę się z kimś spotykać na przykład? naprawdę od bardzo dawna mam dość dziwny "zastój" - i ani w prawo, ani w lewo, bez względu na okoliczności...

- myślę, że tu może chodzić prędzej o kurs językowy niż studia. moje studia są dość "babskie" i ciężko tu o płeć przeciwną ;)

("knigi" - jakbyś wiedziała, że studiuję rusycystykę... ;))

 

bedziesz sobie ze wszstkim radzic

 

mam nadzieję, że z pracą magisterską również ;) bardzo mnie pocieszyłaś ;) a studia faktycznie biorę obecnie na luzie. pozdrawiam ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana dziękuję Ci baaaardzo!

Jest tak jak piszesz :(

Powinnam sie cieszyć ze pan Y jest jaki jest

ale szczerze w głebi serca chciałabym aby to pan X byl taki.

Jest dokładnie tak jak piszesz.

Wiem i czuję że Xsiński coś czuje ale rozsądek bierze górę...

 

"Rob tak jak podpowiada Ci serduszko i intuicja.Masz do wyboru Pana, ktory jawniej okazuje uczucia, ale mniej dazy do bycia w zwiazku oraz drugiego pana, ktory jest bardziej stonowany, zachowuje pozory a jednoczesnie chcialby byc z Toba szczesliwy"

 

co mi podpowiada serce?? chcę być szczęśliwa ale nie z oboma a z jednym :lol2:

chciałabym połaczyć ich obu w jedną całość i szczęścia mego konca by nei było:hahahaha:

Y faktycznie okazuje uczucia jednak jakoś związku z tego nei widzę....moze wciąż za szybko....

Co zrobić by X oprócz chcenia bycia szczęsliwym coś postanowił ?Wiem !!! zaczaruję go :hipnoza:

albo .......

 

:412yk9:

zastrzele ,będzie spokój :lol:

 

Moja Słodka dziękuję ślicznie

 

właśnie zmykam cieszyć się życiem

:samba:

Miłej niedzieli!

Edytowane przez Ambere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pasqualina,

Czy mogłabym prosić abyś zajrzała w karty w takich sprawach;

1. Czy w tym roku znajdę pracę( nie pracuję obecnie a bardzo zależy mi na powrocie na rynek pracy).

2. Czy w przyszlości wyjadę z karaju na stałe(mieszkałam w angli zanim wyszłam za mąż i teraz często myśle o powrocie tam)?

Bardzo prosze o odp. i pozdrawiam serdecznie 01.01.87 Magdalena

Edytowane przez woweczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualina,

 

Mozesz mi polozyc karty co mnie czeka w zyciu uczuciowym jesli dam mezowi kolejna szanse, a co jesli jej nie dam?

Dane przesylam na PW

 

Pozdrawiam,

alleta

 

alleto,

juz dawno nie mialam tak jasno mowiacych kart, wiec coz...

jesli zostaniesz z mezem, to nadal bedziesz miala poczucie uwiazania. Bedziesz nieufna, niepewna...zaweidziona. Maz moze Cie troche dobijac swoja autorytarna postawa. Nie bedziesz zbyt szczesliwa, moze bedziesz miec wrazenie,ze zycie przecieka Ci przez palce.

Natomiast jesli podejmiesz decyzje o tym, aby nie dawac mu szansy, to widac, ze juz dojrzalas do tej decyzji i szykuja sie zmiany,a tuz za rogiem czeka ktos inny, kto jest cieplejszy i serdeczniejszy, blizszy Twemu idealowi.

Zrobisz jka uwazasz,ale mysle,ze Ty juz w gruncie rzeczy podjelas decyzje i wiesz co masz zrobic.

Wytrwalosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dzięki za ekspresową odpowiedź :bukiet:

:) ooooooooooo korzyści finansowe nawet :) To mi się podoba :) Hmm wiesz to ile mamy na coś czasu zależy tylko i wyłącznie od nas :) Więc ja od teraz zrobie wszystko żeby mieć więcej czasu na astrologię:)

:uscisk:

 

Jeszcze raz dziękuję :poklon:

 

bierz sie bierz ;D

moze sie zglosze,zebys rozgryzla moj kosmogram xD

Powodzenia :)):bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
bardzo dziękuję! :)

 

Jesli chodzi o uczucia, to cos moze ruszyc do przodu, moze bedzie sporo rozmyslania o jakims koledze ze studiow :)

 

- czy to znaczy, że być może zacznę się z kimś spotykać na przykład? naprawdę od bardzo dawna mam dość dziwny "zastój" - i ani w prawo, ani w lewo, bez względu na okoliczności...

- myślę, że tu może chodzić prędzej o kurs językowy niż studia. moje studia są dość "babskie" i ciężko tu o płeć przeciwną ;)

("knigi" - jakbyś wiedziała, że studiuję rusycystykę... ;))

 

bedziesz sobie ze wszstkim radzic

 

mam nadzieję, że z pracą magisterską również ;) bardzo mnie pocieszyłaś ;) a studia faktycznie biorę obecnie na luzie. pozdrawiam ciepło!

 

Mialam karte spotkan z wiekszym towarzystwem, nie beda to raczej spotkania takie stricte sam na sam, ale wyszlo,ze moga byc zakrapiane. No i jezeli jest jakis Pan, ktory Ci sie podoba to zrob cos z tym, bo wyszlas jako zaczarowana bujajaca w oblokach,ale nic nie robiaca z zyciem,jakby cos wlasnie Cie hamowalo :)

Lam bariery ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Kochana dziękuję Ci baaaardzo!

Jest tak jak piszesz :(

Powinnam sie cieszyć ze pan Y jest jaki jest

ale szczerze w głebi serca chciałabym aby to pan X byl taki.

Jest dokładnie tak jak piszesz.

Wiem i czuję że Xsiński coś czuje ale rozsądek bierze górę...

 

"Rob tak jak podpowiada Ci serduszko i intuicja.Masz do wyboru Pana, ktory jawniej okazuje uczucia, ale mniej dazy do bycia w zwiazku oraz drugiego pana, ktory jest bardziej stonowany, zachowuje pozory a jednoczesnie chcialby byc z Toba szczesliwy"

 

co mi podpowiada serce?? chcę być szczęśliwa ale nie z oboma a z jednym :lol2:

chciałabym połaczyć ich obu w jedną całość i szczęścia mego konca by nei było:hahahaha:

Y faktycznie okazuje uczucia jednak jakoś związku z tego nei widzę....moze wciąż za szybko....

Co zrobić by X oprócz chcenia bycia szczęsliwym coś postanowił ?Wiem !!! zaczaruję go :hipnoza

albo .......

 

:412yk9:

zastrzele ,będzie spokój :lol:

 

Moja Słodka dziękuję ślicznie

 

właśnie zmykam cieszyć się życiem

:samba:

Miłej niedzieli!

 

Mysle,ze bedziesz wiedziala co masz zrobic :) tym bardziej,ze pan X mimo wszystko jest Ci blizszy ;D zamknij ich obu w zlotej klatce nie beda mieli mozliwosci uciec,zreszta pewnie zaden nie mialby nic przeciwko ;D

Baw sie dobrze, slonecznego dnia :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość enke89
Mialam karte spotkan z wiekszym towarzystwem, nie beda to raczej spotkania takie stricte sam na sam, ale wyszlo,ze moga byc zakrapiane. No i jezeli jest jakis Pan, ktory Ci sie podoba to zrob cos z tym, bo wyszlas jako zaczarowana bujajaca w oblokach,ale nic nie robiaca z zyciem,jakby cos wlasnie Cie hamowalo :)

Lam bariery ;D

 

Kochana, cały czas chyba chodzi o tego nieszczęsnego "karmicznego" ;) sama mam nadzieję, że to wreszcie ruszy do przodu, już są jakieś sygnały z jego strony, ale na razie nie mam za bardzo pola do popisu. zdałam się więc na los. proszę, trzymaj kciuki ;)

życie towarzyskie to jest to, czego obecnie potrzebuję, aby ostatecznie oderwać się od minionych niepowodzeń życiowych. pozdrawiam ciepło! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualina,

Czy mogłabym prosić abyś zajrzała w karty w takich sprawach;

1. Czy w tym roku znajdę pracę( nie pracuję obecnie a bardzo zależy mi na powrocie na rynek pracy).

2. Czy w przyszlości wyjadę z karaju na stałe(mieszkałam w angli zanim wyszłam za mąż i teraz często myśle o powrocie tam)?

Bardzo prosze o odp. i pozdrawiam serdecznie

 

Witaj woweczko :)

1. jako,ze nie owijam w bawelne, to poki co do konca roku widac Twoje siedzenie w domu...pracy nie ma...Ten brak pracy troche Cie meczy, czujsz sie jka pustelnica. Szczerze mowiac, to jedyne co moge Ci poradzic,zebys jakos niekonwencjonalnie zaczela szukac pracy,ewentualnie zastanowila sie nad szukaniem pracy nie w swoim zawodzie

2. póki co to wszystko masz bardziej w kwestii planow i marzen, ale mysle,ze w koncu wyjedziesz. Uznasz,ze lepiej bedzie Ci sie wiodlo za granica niz tutaj

pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1
alleto,

juz dawno nie mialam tak jasno mowiacych kart, wiec coz...

jesli zostaniesz z mezem, to nadal bedziesz miala poczucie uwiazania. Bedziesz nieufna, niepewna...zaweidziona. Maz moze Cie troche dobijac swoja autorytarna postawa. Nie bedziesz zbyt szczesliwa, moze bedziesz miec wrazenie,ze zycie przecieka Ci przez palce.

Natomiast jesli podejmiesz decyzje o tym, aby nie dawac mu szansy, to widac, ze juz dojrzalas do tej decyzji i szykuja sie zmiany,a tuz za rogiem czeka ktos inny, kto jest cieplejszy i serdeczniejszy, blizszy Twemu idealowi.

Zrobisz jka uwazasz,ale mysle,ze Ty juz w gruncie rzeczy podjelas decyzje i wiesz co masz zrobic.

Wytrwalosci :)

 

Pasqualina - dziekuje z calego serca :buziak:

Masz racje podjelam juz decyzje, ale cala rodzina meczy mnie psychicznie, a ja juz nie mam sily :_beczy: Nie chce wracac do meza, czuje, ze bede zalowac jesli wroce, ale jestem wykonczona naciskiem ze strony meza i calej rodziny :beczy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj woweczko :)

1. jako,ze nie owijam w bawelne, to poki co do konca roku widac Twoje siedzenie w domu...pracy nie ma...Ten brak pracy troche Cie meczy, czujsz sie jka pustelnica. Szczerze mowiac, to jedyne co moge Ci poradzic,zebys jakos niekonwencjonalnie zaczela szukac pracy,ewentualnie zastanowila sie nad szukaniem pracy nie w swoim zawodzie

2. póki co to wszystko masz bardziej w kwestii planow i marzen, ale mysle,ze w koncu wyjedziesz. Uznasz,ze lepiej bedzie Ci sie wiodlo za granica niz tutaj

pozdrowionka :)

 

Dziekuję z całego serducha:) wróżba bardzo trafiona, dokładnie tak sie czuje bez pacy mimo, że mój powrót do pracy blokuje maluszek....dla jednych to radosc dla mnie meczarnia siedzenie w domu i bycie kura domowa;( co do wyjazdu to tez ciagle o tym mysle, tylko dopuki mam meza to nie realne.... dziekuje jeszcze raz ze poswiecilas mi swoj czas

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqualina - dziekuje z calego serca :buziak:

Masz racje podjelam juz decyzje, ale cala rodzina meczy mnie psychicznie, a ja juz nie mam sily :_beczy: Nie chce wracac do meza, czuje, ze bede zalowac jesli wroce, ale jestem wykonczona naciskiem ze strony meza i calej rodziny :beczy:

 

W koncu to Ty z nim zyjesz i mieszkasz, a nie rodzina, rob to co uwazasz za sluszne, nie daj sie zmanipulowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Dziekuję z całego serducha:) wróżba bardzo trafiona, dokładnie tak sie czuje bez pacy mimo, że mój powrót do pracy blokuje maluszek....dla jednych to radosc dla mnie meczarnia siedzenie w domu i bycie kura domowa;( co do wyjazdu to tez ciagle o tym mysle, tylko dopuki mam meza to nie realne.... dziekuje jeszcze raz ze poswiecilas mi swoj czas

:)

 

a widzisz tak myslalam,bo wyskoczyl mi Pazik Kielichowy, ale nie bylam pewna a nie chcialam pisac glupot, w takim razie poki co musisz byc chwilowo uzalezniona od meza, ale oboje macie glowy na karku, wiec krzywdy nie dacie sobie zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko, ja z pytaniem już w nowym miesiącu:)-Czy zostanie mi przedłużona umowa na 2 lata w pracy?Roksana 01.05.1990

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pasqualino :)

Mija już prawie miesiąc od Twojej wróżby i... zaproszono mnie na rozmowę :)

która odbędzie się w przyszły piątek, nie wiem czy mogę zadać ponownie to samo

pytanie(mija prawie miesiąc) ale... czy uda mi się zdobyć stałą pracę? na co powinnam zwrócić szczególną uwagę?

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję :)

Ania 27.01.83

 

 

 

 

 

1.

bestlo,

czy Ty myslalas o pracy gdzies dalej niz rodzinne miasto albo najblizsze miasto, bo widze,ze w przeciagu miesiaca mozesz otrzymac zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna, albo jakies niespodziewane informacje odnosnie jakiejs pracy. Generalnie, powiem Ci szczerze,ze konkretnej odpowiedzi nie ma, jest tylko pokazane,zebys po pierwsze nie przegapila tej rozmowy,wiec odbieraj telefony i maila na biezaco sprawdzaj. Po drugie jesli pojdziesz na rozmowe wykaz sie odwaga i pewnoscia siebie, bo tego moze Ci troszke brakowac. Pokaz sie z jak najlepszej strony, mow otwarcie zdecydowanie, sprawiaj wrazenie osoby, ktora jest w stanie pokonac wszystkie przeszkody i jest zdeterminowana. Sadze, ze wszystko jest w Twoich rekach i od Twojej postawy wszystko zalezy, nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Ci powodzenia oraz trzymac kciuki :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle,ze bedziesz wiedziala co masz zrobic :) tym bardziej,ze pan X mimo wszystko jest Ci blizszy ;D zamknij ich obu w zlotej klatce nie beda mieli mozliwosci uciec,zreszta pewnie zaden nie mialby nic przeciwko ;D

Baw sie dobrze, slonecznego dnia :*

 

heheh dzięki :*

ale co to ta złota klatka bo nie wiem? :lol:

zamknę Xsińsiego bo jakoś tak bliższy mi ,w końcu wzdychałam do niego juz dłuuuugo :lol:

 

Dziękuję ślicznie za poświęcony czas:*:*:*:*:*:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Pasqu,

chcialabym poprosic Cie o rozklad w kwestii relacji w pracy. Zrobil sie ostatnio nieciekawy klimat, stad moja wielka prosba o pomoc.

 

Szczegoly na priv, jesli moge.

 

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lopses

Witam!

 

Proszę o wróżbe ,ostatnio pogorszył sie stan moich finansów czy sytuacja sie poprawi czy moge liczyc na jakies wygrane w gry liczbowe ?

 

Rafał 17.07.1987

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez lopses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam cieplutko, ja z pytaniem już w nowym miesiącu:)-Czy zostanie mi przedłużona umowa na 2 lata w pracy?

 

ciunio,

wydaje mi sie,ze moga trzymc Cie w niepewnosci do ostatniej minuty.Wiele zalezy od jakiegos przebojowego,pewnego siebie mezczyzny...moze szefa,ktory sam rozwaza co ma zrobic. Jednakze powinni Ci przedluzyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualino :)

Mija już prawie miesiąc od Twojej wróżby i... zaproszono mnie na rozmowę :)

która odbędzie się w przyszły piątek, nie wiem czy mogę zadać ponownie to samo

pytanie(mija prawie miesiąc) ale... czy uda mi się zdobyć stałą pracę? na co powinnam zwrócić szczególną uwagę?

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję :)

 

bestlo,

z tego co widzę...to powinni Cię zatrudnić:)

wywrzesz bardzo dobre wrazenie na szefie,uzna Cie za radosna osobe, ktora zna swoj cel w zyciu i jest go pewna.

Teraz tylko uzbroj sie w piekny usmiech i do boju ;D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Droga Pasqu,

chcialabym poprosic Cie o rozklad w kwestii relacji w pracy. Zrobil sie ostatnio nieciekawy klimat, stad moja wielka prosba o pomoc.

 

Szczegoly na priv, jesli moge.

 

A.

 

RElacja w pracy z ta osoba powinna Ci sie dobrze ukladac, na poczatku bedziecie wzgledem siebie nieco nieufne, bo nie wiecie czego mozecie sie po sobie spodziewac,ale mysle, ze w miare szybko znajdziecie wspolny jezyk ;D

Bedzie dobrze :)

W pracy moze byc dosyc dziwna napieta atmosfera, tak na zasadzie kazdy sobie rzepke skrobie. Kazdy moze byc ostrozny i zamkniety w sobie. Raczej sie nie nagadasz na poczatku, moze nawet sie pilnuj,zeby za duzo nie mowic.

Poza tym mysle,ze bedzie ok :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witam!

 

Proszę o wróżbe ,ostatnio pogorszył sie stan moich finansów czy sytuacja sie poprawi czy moge liczyc na jakies wygrane w gry liczbowe ?

 

Pozdrawiam.

 

Moze byc nagly zastrzyk gotwki w przeciagu trzech miesiecy,ale nie sadze,zeby wynikal on z tego, ze zainwestujesz pieniadze w gry liczbowe. Raczej ktos z rodziny moze Ci w czyms pomoc :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Ostatnio jestem troszkę bardziej zajęta,dlatego też czas oczekiwania na wróżbę może się wydłużyć.

Proszę o wyrozumiałość :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam ile trzeba :buziak:

 

Od lipca idę do nowej pracy. W obecnej już się rozniosło... Chciałabym wiedzieć jakie są odczucia po tej wiadomości pana W. i jak ułoży się między nami do końca roku (czy wogóle będzie jakikolwiek kontakt itd.)

 

Dziękuję :bukiet: i pozdrawiam :buziak:

Edytowane przez werona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jak przeczytałam Twój post bardzo miło mi się zrobiło...

chyba wypadłam nie najgorzej... zwłaszcza, że interview nie było w moim języku ojczystym.

Faktycznie jasno określiłam swoje cele i zabijałam uśmiechem ;)

Teraz czekam na odpowiedź czy zostanę przyjęta, więc w najbliższym czasie zweryfikuję to co najważniejsze;)

Serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1

Witaj Pasqualina :heej_na::heej_na:

Bardzo prosze o wrozbe na czerwiec: uczucia, praca, finanse, dom...

Z gory dziekuje :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pasqu

Bardzo Cię proszę o wróżbę na pracę. własnie dostałam propozycję pracy na stanowisku kierowniczym, jest to praca z ludzmi, zwiazana z organizacją imprez powiedzmy masowych. praca wiąże sie z wyjazdami, własciwie cały czas jestem poza domem. w przyszła niedziele jade na tygodniowe szkolenie. moje pytania Czy dostanę ta prace, czy się sprawdze, czy mi się spodoba? drugie jak ta praca wpłynie ma mój związek, od niedawna jesteśmy razem? Joanna 16.08.1982

Pozdrawiam Cię serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Dziekuje za weryfikacje :*:bukiet:

W ostatnim tygodniu mialas 3 Buław z tego co pamietam, wiec byc moze dlatego sprawdzilo sie tylko oczekiwanie na cos :)

Już wyciagam i nadrabiam zaleglosci :)

MAJ :)

W pierwszym tygodniu tak do ósmego mozesz miec powazne rozmowy, bedziesz intensywnie myslec nad osobami, z ktorymi laczy Cie kasa moze relacje sluzbowe... Moze bedziesz zajeta jakimis remontami i nie bedzie czasu na uczucia...

do 16 moze byc krotko mowiac..nijak...wiele rzeczy nie bedzie Cie interesowac i bedizesz podchodzic do ludzi z rezerwa,ani Cie nie beda ziebic ani parzyc..moze byc oddalenie stosunkow z kims..

do 24.V byc moze bedziesz musiala liczyc sie z bolesna strata, beda jakies nieczyste zagrania, cos mocno Cie zaboli...Moze przeszlosc da o sobie znac..mozesz czuc sie tez oszukana

i ostatni tydzien od 25 maja: Byc moze podejmiesz dzialania, ktore sprawia, ze odejdziesz od kogos, zerwiesz z kims kontakt...Uznasz,ze tak bedize lepiej i [/b]postanowisz traktowac tą osobę w kategriach: bylo-minelo, choc nie bedize ci latwo, ale rozum <byc moze urazaone uczucia takze> bedzie dyktowac warunki..

No coz, nie ukrywam,ze wolalabym aby sie nie sprawdzilo... W kazdym razie In zycze duzo wytrwalosci i pogody ducha :)

pozdrawiam:uscisk:

 

Nie było tak źle:) Remontu nie robiłam, ale miałam zaliczenia, więc wiecej czasu poświęcałam nauce, ponadto pracowałam nad swoja figurą:) Jeden kolega mnie wkurzył, napisałam mu ostro kilka słów i zamilkłam, on próbował mi wyjaśniać, odpisałam, ale kontakt zamknęłam...Nie odezwę się do niego, to właśnie podkreśliłam:) Poza tym miałam i mam kilku adoratorów :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Ja poczekam ile trzeba :buziak:

 

Od lipca idę do nowej pracy. W obecnej już się rozniosło... Chciałabym wiedzieć jakie są odczucia po tej wiadomości pana W. i jak ułoży się między nami do końca roku (czy wogóle będzie jakikolwiek kontakt itd.)

 

Dziękuję :bukiet: i pozdrawiam :buziak:

 

werono,

masz anielska wrecz cierpliwosc :) w koncu sie ogarnelam z wazniejszymi srpwami i moge Ci powiedziec co i jak :)

 

Jak zareagowal, ano bylo mu przykro i byl tez troche zly,ze tak to sie wszystko potoczylo. Tym bardziej,ze zdaje sobie sprawe z tego, ze nie bedzie mial Cie wystarczajaco blisko siebie. Odleglosc go moze troche przerazac. Mysle,ze moze tez miec wrazenie,ze straci Cie z oczu i nie bedzie mial mozliwosci Cie kontrolowac ;p Moze tez sadzic,ze odchodzisz do innej pracy przez niego.

Do konca roku beda podejmowane proby kontaktu i to takie wrecz desperackie, bo moze zaczepiac Cie i pisac o blahostakch zwiazanych z praca, nie wiem czy jakos posrednio nie bedziesz z nim pracowac, bo byc moze bedziecie mieli jakies wspolne spotkania biznesowe. Ogolnie kontkat bedzie i atmosfera WAszej znajomosci bedzie zdecydowanie milsza :)

buzka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqualina :heej_na::heej_na:

Bardzo prosze o wrozbe na czerwiec: uczucia, praca, finanse, dom...

Z gory dziekuje :bukiet:

 

Miesiac przed Toba bardzo ladny :) spotkaniowy- imprezowy kolezenski. Bedzie sporo mozliwosci do opijania sukcesow i spotkan w wesloym gronie

Co do pracy to bedziesz nia pochlonieta bez reszty, zamienisz sie na ten czas w niezlego pracoholika. Uwazaj,zeby nie przegapic czegos,zeby nie placic kar albo innych odsetek ;o

Finanse ladnie, bedziesz zadowolona, mysle,ze tez czesc funduszy podzielisz w pompomowanie do fitmy a czesc na jakies uroczystosci rodzinne trzeba bedzie wydac :)

w zwiazku i uczuciach,pieknie stabilnie. Milo :) czyli tak jak byc powinno:)

Otoczenie bedzie spokojnie nastawione, nie bedzie zaadnych szalenstw. Moze byc wrecz troche niemrawe. Twoj mezczyzna moze sprawic Ci radosc, moze cos Ci zaproponowac milego :)

Powinnas ostroznie wszystko planowac,zeby sie zbytnio nie przerzucic. Zwazaj na slowa, bo mozesz przez przypadek walnac gafe :)

Nie kieruj sie emocjami czy tez chwilowymi karpysami,bo moze to byc zbyt zwodnicze. Dzialaj pewnie :) Nie obrazaj sie na caly swiat i uwerz w siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj Pasqu

Bardzo Cię proszę o wróżbę na pracę. własnie dostałam propozycję pracy na stanowisku kierowniczym, jest to praca z ludzmi, zwiazana z organizacją imprez powiedzmy masowych. praca wiąże sie z wyjazdami, własciwie cały czas jestem poza domem. w przyszła niedziele jade na tygodniowe szkolenie. moje pytania Czy dostanę ta prace, czy się sprawdze, czy mi się spodoba? drugie jak ta praca wpłynie ma mój związek, od niedawna jesteśmy razem?

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

asico

Nie chce byc czarnowidzem, ale pojedziesz na szkolenie, chociaz sadze, ze moze cos sie wydarzyc, co sprawi,ze jednak albo sama zrezygnujesz albo wybiorą kogoś innego zamiast Ciebie...

Pozdrowionka i daj koniecznie znac co wyszlo,mam nadzieje,ze pomylilam sie w interpretacji, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
witaj chciałabym skorzystac z twojej pomocy dane i opis przesle na pw z gory dziekuje:)

 

Pan generalnie mysli,ze jestes mloda zwinna dziewczynka, ktora moze byc spelnieniem marzen niejednego mezczyzny :) Co do jego uczuc, to on jest otwarty na flirty i romanse, ale mysle,ze nie w glowie mu powaniejszy zwiazek. Pokazal mi sie jako osoba,ktora moze unikac zobowiazan. Jesli poczuje, ze ktos osacza, to moze zerwac kontakt.

Chyba nie bedzie chcial postepowac zbyt ryzykownie i moze powstrzyma sie od soptkania sam na sam z Toba.

Co do pracy J: uważa,że jesteś sumienną osobą i nastawioną na sukces. Sądzi, że śmiało się wspinasz po szczeblach i jesteś ambitną osobą.

S: mysli,ze czasem mozesz zaniedbywac obowiazki na rzecz pogaduszek, ale ogolnie jest tez z Ciebie zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Pasqualinko, mogę na uczucia w czerwcu?:)

 

a oczywiscie,ze mozesz ;)

 

Pierwszy tydzien tak do okolo 8 czerwca masz bardzo milutki, pod aura jakiegos zakochanego typka. Bedziesz pewnie tez bardzo czula i delikatna :) Wyjdzie z Ciebie delikatna i czula dusza :) Moze jakis blondyn z Toba kontaktowac :)

W drugim tygodniu moze byc jakies zwolnienie i zlapanie dystansu. Mozesz troszke wyluzowac, albo nie miec tez czasu na amory i romanse :)

od 16 do 23 złapiesz powera, moze zapragniesz spelnic swoje najskrytsze marzenia albo ktos baardzo Cie doceni i uslyszysz wiele rzeczy,ktore Cie mile polechce. Mozesz miec troche problemu z ogarnieciem wielu spraw na raz, bo mozesz rozmieniac sie na drobne :)

W otatnim tygodniu mozesz byc bardziej niezdecydowana. Na cos bedziesz czekala chicalabys cos zrobic,ale sama nie bedizesz wiedziala co. Mozesz tez dostac jakies wiadomosci lub sygnaly,ze ktos zechce o Ciebie zawalczyc nie zwazajac na konsekwencje. Jesli bedziesz planowac spotkanie to bedziesz miala troche pod gorke,ale jak pokombinujesz to sie uda :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
a oczywiscie,ze mozesz ;)

 

Pierwszy tydzien tak do okolo 8 czerwca masz bardzo milutki, pod aura jakiegos zakochanego typka. Bedziesz pewnie tez bardzo czula i delikatna :) Wyjdzie z Ciebie delikatna i czula dusza :) Moze jakis blondyn z Toba kontaktowac :)

W drugim tygodniu moze byc jakies zwolnienie i zlapanie dystansu. Mozesz troszke wyluzowac, albo nie miec tez czasu na amory i romanse :)

od 16 do 23 złapiesz powera, moze zapragniesz spelnic swoje najskrytsze marzenia albo ktos baardzo Cie doceni i uslyszysz wiele rzeczy,ktore Cie mile polechce. Mozesz miec troche problemu z ogarnieciem wielu spraw na raz, bo mozesz rozmieniac sie na drobne :)

W otatnim tygodniu mozesz byc bardziej niezdecydowana. Na cos bedziesz czekala chicalabys cos zrobic,ale sama nie bedizesz wiedziala co. Mozesz tez dostac jakies wiadomosci lub sygnaly,ze ktos zechce o Ciebie zawalczyc nie zwazajac na konsekwencje. Jesli bedziesz planowac spotkanie to bedziesz miala troche pod gorke,ale jak pokombinujesz to sie uda :)

Pozdrawiam :)

 

Powiem Ci, że czerwiec wygląda milutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj wojownicza księżniczko :)

 

Maj będzie dla Ciebie miesiącem dosyć stabilnym, będziesz bardziej skoncentrowana na malutkich kroczkach. Będziesz sobie wszystko planować i raczej nic nie będzie Ci burzyć Twojego misternego planu. Możesz być pochłonięta jakimiś sprawami finansowymi.

W pracy zastój, może nawet chłodem powieje.. Co zarówno dobre jak i niedobre, bo nie powinni Cię przeciążać obowiązkami, będizesz miała wyznaczony dokładny zakres zadań od-do, niedobrze, bo może być po prostu nudno... Cały czas stukanie w klawiaturę..taka monotonia trochę :)

Na finanse zwróć uwagę, zwłaszcza na jakieś przelewy zagraniczne albo internetowe, bo ktoś może chcieć Cię oszukać.

Co do uczuć, ktoś może Cię komplementować, ogólnie będziesz się czuła atrakcyjnie, ale żadnego faceta przy Tobie nie ma. Choć i tak nie powinno Ci to przeszkadzać :)

Otoczenie raczej wyobcowane, nie będą chętni na spotkania, mogą być rozmowy za pośrednictwem netu, ale bez szału

Rodzina i dom mogą dać Ci w kość, wymęczą Cię, będziesz przeciążona obowiązkami, za dużo rzeczy na Twojej głowie, a i pomocy znikąd.

Może gdzies wybierzesz sie nad jakies jeziorko, bedziesz gdzies nad woda wypoczywac

Walcz o swoje i nie daj się spławić, jeśli będziesz siedzieć jak mysz pod miotłą, to nikt Cię nie zauważy.

Nie unikaj problemów i nie uciekaj od nich, bo to nic nie da. Nie rozmieniaj się na drobne

Postępuj w zgodzie ze swoim sumieniem i zasadami moralnymi. Kieruj się własnym zdaniem

 

Pozdrawiam :)

 

Witaj,

koniec maja - czas na weryfikacje.

Sprawdziło się wszystko jak napisałaś. Maj spokojny i powolny. Sprawy finansowe... to obmyślanie czy mam szanse na podwyżke... a może uda mi się gdzieć coś dod. załapać.

W pracy było dokładnie tak jak napisałaś - nuda i komp.. Pojawił problem z płatnościami lecz już jest wszystko wmiare naprostowane.

Były komplementy lecz facetów za specjalnie nie był.

Imprez brak, raczej domowo i spokojnie,

W domu było trudno, dużo zamieszania i trudności w relacjach z dzickiem i małzonem - tu wojna testosteronu i nastolatek - nie ogarniam tego.

Wypoczyku nie było za to dręczą mnie moje niespełnione marzenia czy uda mi się je wreszcie spełnić eehhh

 

Kochana Bardzo dziękuje za tę wrózbę na maj.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina

Kochani, będę wróżyć do końca miesiąca. Później poproszę moderatora o zamknięcie działu, bo mogę nie mieć czasu na odpowiedzi :)

 

W zwiazku z tym mozecie wyslac wiecej prosb. Postaram sie odpowiedziec na wszystkie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj szkoda Kochana bo jestes doskonała w tym co robisz:(:(:(:(:(

 

To ja poproszę o cd mojej znajomosci z Panem 1. ten obecny

i z Panem 2. tym wczesniejszym ...

Do tej pory jest jak mowiłas/pisałaś....

Pan 2. jakby chciał ale sie boi ..... a z 1. jest superrrrrrrr

w ktora znajomosc sie angazowac?? ostatnio pisałaś ze Pan 2. jest mi bliższy i ze on w koncu wroci i bedzie super:)

 

aaa i finansowo tez poprosze :)

 

 

dziekuje za kazde slowo :)

buziak:*

Edytowane przez Ambere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
proszę o uczucia, prace i finanse na czerwiec:)

dane na pv

pozdrawiam!

 

paulo,

<szkoda,ze nie podalas mi pelnych imion panow,mialabym troche latwiej>

w czerwcu z panem M moze byc miedzy Wami ogniscie...Moga wystapic zarowno szalone klotnie jak i namietnosc, ktora moze byc ciezko poskromic. Mozesz byc niezdecydowana, sama nie bedizesz wiedziala na co sie zdecydowac. Krotko mowiac atmosfera bedzie goraca

co do pana P - relacja moze nabrac troche tempa,ale jesli beda spotkania to tylko ukradkowe, gdzies gdzie bedzie dyskretnie. Bedziesz niby zadowolona,ale jednoczesnie takie poczucie jakbys byla troche na uboczu

W pracy powinno byc stabilnie, bedizesz sobie radzic. Nie powinnas miec zbyt duzo na glowie. Z szefem moze byc jakas rozmowa.

Jesli chodzi o finanse to trzeba bedzie troszke bardziej "ciulac" i oszczedzac, bo nigdy niewiadomo co wypadnie. Mozesz byc nie do konca zadowolona ze stanu finansow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, to bardzo smutna wiadomość, bo wszystkie Twoje wróżby sprawdzają się w 100% :(((((

 

To ja korzystając z Twojej dobroci :uscisk: poproszę o prognozę na pracę, finanse i uczucia do końca roku (w takim układzie miesięcznym jak zazwyczaj robisz :)).

 

Buziaki :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
oj szkoda Kochana bo jestes doskonała w tym co robisz:(:(:(:(:(

 

To ja poproszę o cd mojej znajomosci z Panem 1. ten obecny

i z Panem 2. tym wczesniejszym ...

Do tej pory jest jak mowiłas/pisałaś....

Pan 2. jakby chciał ale sie boi ..... a z 1. jest superrrrrrrr

w ktora znajomosc sie angazowac?? ostatnio pisałaś ze Pan 2. jest mi bliższy i ze on w koncu wroci i bedzie super:)

 

aaa i finansowo tez poprosze :)

 

 

dziekuje za kazde slowo :)

buziak:*

 

Bursztynku,

wszystko co dobre kieds sie konczy,dziekuje za mile slowa :)

rozumiem, że na czerwiec karty mają być?

Co do pana 2. to karty mial polozone do konca lipca na Wasza znajomosc, wiec przejde do pana nr 1 :) i z Nim w czerwcu roznie..kwadratowo i podluznie, bo na poczatku mozesz byc chyba jakas smutna i zawiedziona,jkaies ciemnjeisze chmury nad Toba zawisna,ale nie przejmuj sie, bo to moga byc tylko Twoje czarne mysli, ktore w koncu rozwieje pomyslny wiatr :) Beda spotkania i powinnas byc zadowolona :) Bedziecie nadal sie spotykac :)

Co do anagazowania sie w uczucia, postaraj sie sama podjac decyzje, bo patrzylam na karty na dluzszy okres czasu :)

W finansach powinno byc super :) Pelnia zadowolenia, moze cos dodatkowego ci wpadnie do kieszeni, jakas premia :) Moze tez ktos z rodziny jakos Cie wspomoze :)

Pozdrowionka :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj:)

stosunek, nastawienie Pawła (9/9/1985) do mnie oraz stosunek, nastawienie Jacka (nie znam konkretnej daty) do mnie :) czy Jacek jest w związku?

 

czy na studiach wszystko pozaliczam do konca lipca i obronie się , ewentualnie czy pozaliczam do konca lipca i obrnie sie we wrzesniu?

 

czy dostanę się na aplikację taka jak planuje poza moim obecnym miejsce zamieszkania?

 

Beata 01/9/1989

proszę o wykropkowanie danych:)

Edytowane przez bajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pasqualino :)

Mogę już zweryfikować kwietniową wróżbę, proces rekrutacyjny rozciągnął się w czasie i niestety odpadłam w drugim etapie rekrutacji:/

Czy mogę zadać ponownie pytanie dotyczące pracy (na cały etat, legalna), czy znajdę ja do końca czerwca (a może w jakimś nieodległym późniejszym czasie)to dość istotne dla mnie,

na chwilę obecną to jest to moje być albo nie być... czy będę zmuszona wracać na stare śmieci?

Za kilka dni czeka mnie krótki wyjazd w rodzinne strony czy już tam zostanę, czy wrócę tu gdzie jestem zostanę na dłużej (rok, dwa) i powoli zacznie coś się układać.

Z góry serdecznie dziękują za poświęcony czas i energię.

Pozdrawiam .

 

 

 

 

1.

bestlo,

czy Ty myslalas o pracy gdzies dalej niz rodzinne miasto albo najblizsze miasto, bo widze,ze w przeciagu miesiaca mozesz otrzymac zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjna, albo jakies niespodziewane informacje odnosnie jakiejs pracy. Generalnie, powiem Ci szczerze,ze konkretnej odpowiedzi nie ma, jest tylko pokazane,zebys po pierwsze nie przegapila tej rozmowy,wiec odbieraj telefony i maila na biezaco sprawdzaj. Po drugie jesli pojdziesz na rozmowe wykaz sie odwaga i pewnoscia siebie, bo tego moze Ci troszke brakowac. Pokaz sie z jak najlepszej strony, mow otwarcie zdecydowanie, sprawiaj wrazenie osoby, ktora jest w stanie pokonac wszystkie przeszkody i jest zdeterminowana. Sadze, ze wszystko jest w Twoich rekach i od Twojej postawy wszystko zalezy, nie pozostaje mi więc nic innego jak życzyć Ci powodzenia oraz trzymac kciuki :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez listeria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Kochana, to bardzo smutna wiadomość, bo wszystkie Twoje wróżby sprawdzają się w 100% :(((((

 

To ja korzystając z Twojej dobroci :uscisk: poproszę o prognozę na pracę, finanse i uczucia do końca roku (w takim układzie miesięcznym jak zazwyczaj robisz :)).

 

Buziaki :buziak:

 

werono,

dziekuje Ci za wszystko :*

co do pracy:

w czerwcu to juz beda bardziej przygotowania do rozpoczecia czegos nowego, bedziesz moze bardziej beztroska, potocznie mowiac, bedziesz miec wywalone :)

w lipcu to czas na zapoznawanie sie z nowymi obowiazkami, wywazona mozesz byc bardziej. Zaangazowana w prace.

hmmm sierpien troche mi sie nie podoba szczerze mowiac, mozesz sie na czyms zawiesc,jkaby co innego Ci obiecywali a co innego wyszlo z marzen. Natomaist we wrzesniu bedziesz miec niezle zabieganie, bedziesz bardzo mocno skoncentrowana na pracy, wrwcz pracoholik z Ciebie wyjdzie <uwazaj na romanse :P> Pazdziernik tez pod oznaka Twoich rzadow uplynie, mozesz bardziej kierowac sie uczuciami, zaczniesz moze jakis nowy projekt.

W listopadzie bedzie sie baaardzoo duzo dziac, uwazaj,zebys nie zwariowala od nadmiaru informacji :) Grudzien spokojniejszy i bardziej stabilny, wiecej rozmow z szefem moze sie zjawic. Bedziesz sobie radzic swietnie :) <masz bardzo mocne karty na prace> :)

 

Kwestia finansow w przeciagu roku, wyglada nastepujaco:

w czerwcu nadal beztroska, ale kasiorki troche bedziesz miec <jakies zaskroniaki zostana>

lipiec wyglada troche gorzej, bo byc moze bedziesz musiala liczyc sie z jakas strata albo ostrym planowaniem, w sierpniu zaiweszenie, wiec tez trzeba bedzie laczyc koniec z koncem. We wrzesniu sporo mozliwosci zarobku jakichs dodatkowych,ale od Ciebie zalezy czy sie zdecydujesz czy to nie przejdzie kolo nosa :)

Pazdziernik rozny, generalnie wyjdziesz na zero, co bedziesz miec dodatkowo to i przepadnie na jakies wydatki. W listopadzie mysle,ze powinnas byc zadowolona, bo tutaj mozesz sie ciszyc z pieniedzy. W grudnu gwaltowna zmiana,ale zdecydowanie na plus :)

 

Na deser uczucia:

W czerwcu w ucziach pojawi sie jkaas szansa na spotkania z jakims znajomym z pracy, beda jakies propozycje wspolnych wyjsc np. do restauracji

Lipiec to moze byc miesiacem, w ktorym bedziesz troche zagubiona, nie bedziesz wiedzaila na kogo sie zdecydowac,ale bedizesz bardziej romantycznie nastawiona :)

W sierpniu sie zdystansujesz bedziesz na chlodno wiele rzeczy analizowac, raczje nie bedizesz myslec o uczuciach, moze byc cos innego na glowei. Wrzesien bedize bardziej emocjonalny, moze kreicic sie ktos kto byl lub jest bardzo Ci bliski <karta go okreslila jako krola kielichow>,wiec mysle,ze moze byc blondynem :)

Pazdziernik to tez moze byc czas ktory spedzisz z jakims mezczyzna, ktory moze byc bardziej staly w uczuciach i ciut starszy od Ciebie :)

Ostatnie 2 miesiace beda srednie, w listopadzie mozesz sie zastanaiwac nad uczicami,bedizesz bardziej przybita i smutna. mozesz osiagnac mniej niz zamierzalas. Za to w grudniu bedziesz miala ciezki okres, bo ktos moze Cie albo zarzucic wyznaniem uczuc albo sama zdasz sobie z nich sprawe i moze byc Ci smutno.

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och! To i ja skorzystam :bukiet:

 

Poprosiłabym o prognozę na uczucia do końca roku oraz pracę/finanse na okres czerwiec - wrzesień. Aktualnie szukam miejsca do zaczepienia na wakacje, celuję w Hiszpanię, jednakże póki co, nic się nie wyklarowało.

Jeżeli bym ostatecznie wylądowała na półwyspie (na co nie ukrywając, liczę), możliwe byłyby jakieś ruchy ze strony pana, który w swoim czasie trochę mi naplątał w życiu? Zna moje wyjazdowe plany i marzenia, a mnie nie bardzo się widzi powrót do przeszłości i przechodzenie raz jeszcze przez dziwne sytuacje.

 

Adela, 16.05.1991

pan, Jesus, 23.20.1980

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pasqualinko :)

 

ja dopiero zdążyłam odkryć ciebie tutaj a ty już odchodzisz łeee ;/

 

Proszę cię bardzo o prognozę na pracę, finanse i uczucia do końca roku na każdy miesiąc [tak jak werona] ;)

 

Agnieszka

4 maja 1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Pasqualino :)

 

poproszę wróżbę na pracę, finanse i uczucia do końca roku :)

Jak potoczy sie co wydarzy...sie w relacji z Arturem do konca roku

Asia 07.07.72

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja się skuszę :)

co karty mówią na temat rozwoju znajomości z Michałem (21.05.1980)?

co wydarzy się między nami do końca lipca?

Paulina 06.09.1986

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

zawoalowana,

kwiecien, to powinien byc bardzo przyjemny miesiac dla Ciebie z piekna rodzinna atmosfera, moze jkaes wspolne spotkania. Milo,spokojnie i harmonijnie.

W pracy czekaja Cie jkaies nowe perspektywy, boc moze czekasz na jakies informacje. W finansach spokojnie i stabilnie, moze ktos Ci groszem sypnie, jakos pomoze :PW uczuciach wszystko pieknie,wzajemne zrozumienie i pelnia ciepla :) W domku byc moze partner cos Ci zaproponuje, wyjdize z jakas iicjatywa, moze byc wiecej zamieszania, ale pozytywnego,raczej nie bedizesz siedziala w domu :) Moze bedziesz musiala podjac pare decyzji, przy wyborze kieruj sie tylko rozumem, lepiej zeby nie rzadzily toba emocje :)

W maju równiez bedziesz miala spokojna atmosfere, nic ani nikt nie bedzie Cie wyprowadzal z rownowagi, bedziesz bardzo zadowolona :)

W pracy stabilnie,raczej spokojny miesiac, moze wyjazd sluzbowy..ale raczej niedaleko,beda rowniez zadania,z ktorymi sobie poradzisz, ogolnie strasznie nudno... W finansach trzeba bedzie liczyc sie z pieniazkami, bo moga byc nagle wydatki, trzeba bedzie ciulac do skarpety :)Uczucia na poacztku mozesz byc troszke zablokowana, smutna,ale w koncu otworzysz sie i bedziesz chetniej wychodzic z domu. Atmosfera w domu rowniez powinan byc zadowalajaca moze bedziesz miala przyplyw nowych pomyslow, jkais remont w domu,jesli nie to tez bedzie Ci ciezko wysiedziec w 4scianach :) Rada na maj badz otwarta na rodzine, badz bardziej empatyczna i czula. Ciesz sie tym,ze masz wszystkich blisko siebie ;)

Udanych dwóch miesiecy

Pozdrawiam :)

 

Witaj :)

 

Weryfikuję kwiecień i maj: miło, rodzinnie, prawie nudy :) - jak pisałaś, ale również nowe perspektywy zawodowe oraz wyjazd służbowy - więc się ładnie sprawdziło. Mogłabym Cię prosić o sprawdzenie do końca roku sfery zawodowej?

 

Pozdrawiam serdecznie! (dane na pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana dziekuję Ci najmocniej za poświęcony czas :*

Bede działała i czyniła tak jak serce mi dyktuje....

 

wiem ze robiłaś mi rozkładziki ale czy ten ostatni raz moge jeszcze skorzystać z Twojej świetnej intuicji??

chciałabym taki rozkład do konca roku jak robiłaś Weronce:)))

Kiedy juz temat bedzie zamknięty będe se zerkać i weryfikować.

1. Pan obecny

2. Pan wczesniejszy

no i finansowo jak se bedzie -bo teraz co prawda jest ok:] choc do pierwszego miliona dolarów mi trochę brakuje:lol2:

 

z wdziecznością i wyrazami podziwu i szacunku dziękuje z całego serca:*

pamiętaj o mnie zakręconym bursztynkowym ludku:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Pasqualinko,to i ja na zakończenie:) Jak się potoczą do końca roku moje relacje z dwoma panami (dane na pw) i jeszcze jedno pytanie, czy może pojawi się inny?

 

Dane na pw wysyłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alles-in1

Witaj Pasqualinko :)

 

Szkoda, ze zamykasz watek, jestes dobra w tym co robisz ;)

 

Ja pytanie zgapilam od Inez ;)

 

Jak się potoczą do końca roku moje relacje z dwoma panami (dane na pw) i jeszcze jedno pytanie, czy może pojawi się inny?

 

Dane na pw wysyłam:)

Edytowane przez alles-in1
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, tak piękną analizę dla mnie zrobiłaś, że aż brak mi słów...

 

Pięknie Ci dziękuję :bukiet::buziak: JESTEŚ WIELKA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pasqualina
Witaj:)

stosunek, nastawienie P. do mnie oraz stosunek, nastawienie J. (nie znam konkretnej daty) do mnie :) czy J. jest w związku?

 

czy na studiach wszystko pozaliczam do konca lipca i obronie się , ewentualnie czy pozaliczam do konca lipca i obrnie sie we wrzesniu?

 

czy dostanę się na aplikację taka jak planuje poza moim obecnym miejsce zamieszkania?

 

Witaj bajaku :)

Nie moge Ci odpowiedziec na pytanie czy J. jest w zwiazku, poniewaz w moim odczuciu jest to ingerencja w ewentualne trzecie osoby,ale na reszte pytan wyciagam karcioszki ;)

Co do pana P. to biedny się zastanawia co ma zrobic, zastanwawia sie to moze nie byc do konca dobre slowo, mozna nawet powiedziec, ze bije sie z myslami :)

Nie wiem czy sie spotykacie czy jestescie juz w zwiazku, ale wyglada mi to na dwie sytuacje: albo chcialby z Toba spotykac sie na stopie juz bardziej oficjalnej,ale boi sie Twojej gwaltownej reacji, albo zastanawia co zrobic,zeby polepszyc Wasz zwiazek. Podobasz mu sie na pewno :)

Pan J ma chyba nawet lepsze nastawienie :) chcialby podbic Twoje serduszko i Cie podbic, mysli nawet nad jakims stabilniejszym zwiazkiem, jest chyba bardziej odwazny od pana P. i mysle,ze uwaza Cie za caly swoj swiat :)

 

Powinno udac sie pozaliczac wszystko do konca lipca, chociaz moze nie byc latwo, ale i z obrona powinnas sie wyrobic, wszystko pojdize tak dokladnie na styk :)

 

Moze sie nie udac z ta aplikacja w innym miejscu, czym mozesz byc troche zdolowana...:(

 

Trzymam kciuki za wszystko, samych 5 i sukcesow zycze :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...