Skocz do zawartości

Stanowisko, praca w policji, generał, pienądze


cyberahmed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o pomoc w interpretacji snu, którego akcja toczy się wokół załatwiania przeze mnie pracy w policji. Z kontekstu snu wynika, że ta praca jest już tak jakby załatwiona tylko muszę wypełnić jakiś wniosek, w którym trzeba podać nazwę stanowiska - funkcji. Rzecz dzieje się w jakimś pomieszczeniu o wyglądzie klasy szkolnej (jest tam dużo ławek w których siedzą jacyś ludzie - wszyscy są po cywilnemu) i jest w nim też ładna pani, która pomaga mi wypełnić ten wniosek. Podaje mi treść wniosku, jakieś paragrafy (wyglądające jak wzory matematyczne) ale jest niestety problem z nazwą stanowiska, które ma zostać wpisane gdyż go nie znam. Pamiętam, że w następnej scenie rozmawiam z generałem z policji, który również jest po cywilnemu i daje mi taki spory zwitek pieniędzy (w banknotach po 100 zł) - jak powiedział na drobne wydatki, dołączyłem te pieniądze do sporo mniejszego zwitka swoich banknotów (tez 100 zł) wyciągniętych z kieszeni. Oczywiście obiecałem, mu że oddam mu tę kasę jak tylko dostane wynagrodzenie za pracę - ale chyba nie za bardzo tego chciał, żeby mu oddawać pieniądze. Później przypominam sobie jeszcze, że rozmawiam z tym samym generałem przez telefon w sprawie nazwy tego stanowiska a on obiecał mi, że zajrzy do listy wakatów i poda mi nazwę tego stanowiska, które ma zostać wpisane przeze mnie we wniosku. Dodam, że żadna z osób w tym śnie nie była w mundurze, natomiast nie wiedząc czemu ten generał był mi bardzo przychylny, tak jakby był bardzo dobrym znajomym kogoś kto mnie zna i chce pomoc, natomiast ja osobiście tego człowieka nie znalem.

 

Proszę o pomoc :)

 

Krzysztof

Edytowane przez cyberahmed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...