Skocz do zawartości

Prośba o pomoc - związek


Malinowa123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

 

Proszę o pomoc w interpretacji, nie mam całego rozkładu, ponieważ nie potrafię stawiać kart, mam zapamiętane strzępki odpowiedzi kart na moje pytania. Oto one: na pytanie jak mnie ten nowy mężczyzna widzi otrzymałam Gwiazdę oraz 9 denarów. Na pytanie jak się czuje w mojej obecności - Rycerz Buław. Przyszłość związku - Kapłan, a rada dla mnie to Umiarkowanie. Dodam, że prawdopodobnie, ale tego nie wiem od niego i nie mam możliwości dowiedzieć się od nikogo, ten ktoś nie jest sam, natomiast robi w moim kierunku bardzo drobne kroki. Co te karty oznaczają? Ja to rozumiem tak: jestem dla niego niesamowicie wyjątkowa, jestem spokojem, radością, to wnoszę w jego życie, ale muszę jeszcze poczekać, aby nasza relacja rozwinęła się, bo ma przyszłość, może stać się poważnym, opartym na zaufaniu i zaangażowaniu związkiem.

Odnośnik do komentarza

Czytałam regulamin i nie za bardzo wiem jak inaczej sformułować moją prośbę, ponieważ nie pamiętam całości i wszystkich kart... moja interpretacja jest na tyle, na ile cokolwiek wiem, a więcej nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...