Skocz do zawartości
Gość truskawka

Różne skrypty runiczne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

W tym temacie będą umieszczane skrypty runiczne związane z różnymi sprawami m.in. ochrona samochodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość truskawka

Skrypt runiczny chroniący dom przed kradzieżą, zalaniem, pożarem, urokiem, złą energią, zawiścią i brakiem miłości oraz zrozumienia pomiędzy jego mieszkańcami.

Odala + Wunjo + Ansuz + Laukaz + jeszcze jednej Ansuz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość truskawka

Skrypt runiczny chroniący samochód przed kradzieżą, wypadkiem, przedwczesnym psuciem się części zasadniczych i podzespołów. Odbijając złe życzenia, uroki i negatywną energię zarówno od właściciela, jak i od samego pojazdu.

Algiz + Raido + Naudiz + Odala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość truskawka

Skrypt runiczny dla kobiet, zapewniający bezpieczeństwo i ochronne, dodaje atrakcyjności i kobiecości, czyni kobietę pociągającą i obdarza ją życiową mądrością.

Laukaz + Ansuz + Durisaz + Ansuz + Algiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sakumo

co do takich rzeczy to mam drobne wątpliwości. na jakiejs stronie kiedyś widziałem skrypt na ochrone komputera czy jakoś tak, zainteresowało mnie bo PC padał, wiec zrobiłem na kartce i położyłem na nim i... dupa. komputer za kilka tygodni padł całkowice, kupiłem drugi. niewiem czy to wina samego skryptu czy może zbyt lekkomyślnie podeszłem do zrobienia go.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szyla

A jakis skrypcik na ochrone przed negatywnymi wplywami energetycznymi? Jak ktos/cos zakloca nasza rownowage, oslabia nas etc, ale nie mozemy sie go pozbyc z otoczenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomek003

Algiz, Iwaz, Sowelo, Raido, Fehu, Uruz

Rysujemy trójkąt równoboczny, na kątach trójkąta piszemy trzy pierwsze runy, a na bokach, po lewej i prawej dwie ostatnie, w centrum trójkąta wpisujemy runę Raido, a przy podstawie trójkąta, na zewnętrznej stronie piszemy runicznie swoje imię, potem ładujemy energią i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szyla

Dziekowac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szyla

Od ktorego kata zaczynam? :wstydnis:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomek003

To obojętne jak to zrobisz, na czym zrobisz itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sakumo
piszemy runicznie swoje imię, potem ładujemy energią

moze ktos wyjasnic to dokładniej?? tzn jak ładujemy???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomek003

Ładowanie to jedna z magicznych podstaw, ale mniejsza. Musisz to wziąść do ręki mocy, skoncentrować się na tym i zacząć wpajac w ten symbol swoja energię, nie wiem jak ci to lepiej wytłumaczyć, to jest jak nauka chodzenia, sama musisz do tego dojść, usisz top odkryć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sakumo
Musisz to wziąść do ręki mocy, skoncentrować się na tym i zacząć wpajac w ten symbol swoja energię

nic a nic mi to niemówi, jak mam cos napisane na czymś?? ktokolwiek wie?? :pomocy:

sama musisz do tego dojść

spoko, sama dojdzie :luzik::_glupek::hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomek003

Prościej, bierzesz cokolwiek na czym masz ten symbol do ręki silniejszej (prawa jeżeli jesteś praworęczna, lewa jeżeli leworęczna), i zacznij sobie wizualizować że twoja własna enrgie "wchodzi" do owego symbolu, robisz tak z 5 min., po tym wystarczy myślami poprosić ten symbol aby działał dla ciebie. A potem wystarczy go nosić przy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sakumo
prawa jeżeli jesteś praworęczna

O.o''' OMG - nie jestem dziewczyna :_glupek:

no troszki to lepiej wytłumaczyłeś, ale i tak marnie

THX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomek003

1. Sorki, ale nie jesteś jedyny, palnąłem się tak przy paru innych osobach.

2. Poddaję się, prościej nie wytłumaczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czarna 17

Mnie sie wydaje że wyjaśniłeś to super wielkie dzięki :) czy z innymi skryptami też tak postępować? to znaczy napisać/wyrzeżbić a potem naładować energią ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jaga_Wiedzma

Księżyca ubywa, a ja potrzebuję pilnie skrypt runiczny na ochronę w podróży, bowiem za kilka dni czeka mnie podróż?

I jak to właściwie jest z tymi fazami księżyca? Czy są one niezbędne przy wykonywaniu skryptów runicznych czy też można to jakoś "ominąć"? Bo przecież czasem zdarzają się sytuacje, ze potrzebujemy stosunkowo szybko lub nagle jakiegoś wsparcia, a faza księżyca jest nieodpowiednia. Co wówczas powinnam zrobić aby skrypt zadziałał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jaga_Wiedzma

Dzięki serdecznie za radę. Poza tym jednak jestem ciekawa jak to jest z tymi fazami księżyca i tworzeniem skryptów runicznych. Dopiero zaczynam przygode z runami i każda wiedza jest dla mnie cenna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sowilo92

skrypt chroniący przed urokami

Durizas+Algiz+Hagal+Durizas+Sowilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magda 2d

Witam serdecznie!

Czy mogłabym prosić o skrypt ,który pomoże w znalezieniu mieszkania ładnego i taniego,takiego w którym już po przekroczeniu progu poczuje jakby było stworzone dla mnie:)

Dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
variusss

witamm :)szukam sktyptu dotyczącego przynoszącego szczęścia ogólnie w róznych 'dziedzinach' np miłość, sukces zawodowy itd, bezpieczeństwa, samorealizacji - rozwoju.czyli najprościej mówiąc 'talizmanu' majacego pieczę nad całym zyciem,a nie konkretna sytuacją..

czy cos takiego może być:

gebo + ehwaz + berkano + odala + sowelo + dagaz + wunjo

czy inna kolejność, np

(bo to ponoc tez jest wazne)

dagaz + sowelo + gebo + ehwaz + berkano + odala + wunjo

a może zupełnie inny sktypt?

i ostatnie pytanie - czy owy skrypt mozna zapisać w formie tatuazu?

z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Iguanna

Czy mogłabym prosić o jakiś skrypt na wenę, natchnienie, inspirację, otwarcie umysłu...Z tego co czytałam to odpowiednia by była runa Ansuz, ale może ktoś bardziej doświadczony poleci mi jakiś skrypt :)

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sowilo92

ja przypomne skrypt, który już na forum gdzieś był właśnie na natchnienie i inspiracje- SOWILO +BERKANO +HAGALA +KENAZ +LAGUZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sneid

Witam. Czy moglibyście napisać dla mnie i użytkowników skrypt na poprawę atrakcyjności i pewności siebie [dla mężczyzn] oraz na wyluzowanie się i oderwanie od męczącej rzeczywistości? :icon_smile2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
iridos

a na wyjscie z glebokiego dołka finansowego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tangiss

a na odchudzanie?? jest w ogóle coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tangiss
jest i to wyprobowany! poszukaj w skryptach na zdrowie

dziękuję Zosiu:bukiet:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Xeo

Nie znacie może skryptu na poprawę wzroku? Pytam się bo wiem że źle wyonany skrypt może pogorszyć sprawę i wątpię aby Laukaz+Laukaz+Laukas pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tribalbellydancer

Laukaz kojarzy mi sie z intuicja. Czy na wzrok..nie wiem;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Xeo

Laukaz wpływa także na wzrok ale zamiast wyostrzenia to widzę więcej szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Xeo

Dziękuje!

Widocznie pominąłem jedną runę która może mi pomóc i chyba stworzę jednorazowego skrypta na moją dolegliwość której się dorobiłem za pomocą głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tribalbellydancer

Należy pamiętać, że runa, która działa na wzrok, działa też na inne sfery, także należy ją przyjąć z szacunkiem i wszystkimi jej cechami oraz okolicznościami, jakie może nam przynieść jej użytkowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Xeo

To też może mi się przydać.

Więc zrobiłem skrypta LAUKAZ+THIRISAZ+LAUKAZ i zobaczymy czy pomoże.

----------

Skrypt zaczął działać. Widać niewielką poprawę. A może to jeszcze kiedyś zrobiona runa Laukaz całkowicie poprawiła całkowicie pierwszą wadę czyli zmniejszoną spostrzegawczość?.

Edytowane przez Xeo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hella

Witam,

Czy istnieje skrypt na sprzedaż domu? baaardzo go potrzebuję. Przydałby mi się również skrypt na lepsze życie (?) nie wiem jak to określić, za mną najgorszy rok mego życia w każdym jego aspekcie, niestety...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
konwalijka22

Chciałabym zrobić następujący skrypt :

Wunjo - Thurisaz - Iwaz - chroni przed nieżyczliwymi osobami

i stąd moje pytanie: kiedy powinno sie go zrobić? na ubywającym czy przybywającym księżycu?

dziękuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sowilo92

Wydaje mi się, że na przybywającym, ponieważ chcemy nabyć tę ochronę....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukrecja77

Jak sądzicie...który skrypt będzie najodpowiedniejszy na zrzucenie ok.3 kg ciałeczka URUZ-BERKANO- IMIĘ- LAGUZ-KENAZ lub ISA-INGWAZ-WUNJO-ANSUZ-ALGIZ lub

LAGUZ-LAGUZ-PERDO-RAIDO-ALGIZ...bardzo prosze o szybką podpowiedz...bowiem jak sie orientuję to ksieżyc przebywa teraz w ostatniej kwadrze...czyli jest ubywajacy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukrecja77

Serdecznie dziękuję Tobie Zosiu za tę wskazówkę...tak naprawdę to dopiero zaczynam zagłębiać się w tajemnice run...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukrecja77

Zosieńko...jeszcze jedno pytanie...w innym dziale...runy dotyczące uczuć prosiłam Cię o skrypt dla mnie...czy mogę liczyć na Twoja pomoc w tej kwestii również??...będę bardzo wdzięczna...jest to dla mnie priorytetowa sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yoko

Kiedyś trafiłam na taki skrypt, chroni przed czarna magią rzucaną na nas

THURISAZ (jako odbicie lustrzane) + HEGALAZ (wpisany w trujkącie) + THURISAZ (w jego normalnym wyglądzie )

o to ta stronka : http://elleni-runy.bloog.pl/kat,494127,index.html?ticaid=6972e

http://www.noweezo.fora.pl/ogolnie-o-runach,14/skrypty-runiczne-partnerskie,144.html

http://intuicja.wordpress.com/category/skrypty/

Co o tym sądzicie o tych stronkach te skrypty są dobre. ?

Edytowane przez Yoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukrecja77

Kochani!!!!!!...co zrobić w przypadku, gdy zagubiłam swój skrypt runiczny...poradźcie proszę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukrecja77

Odnalazłam...bardzo się cieszę....bo skrypt ten muszę Wam wyznać...dawał mi błogi spokój duszy...a tak naprawdę to niewiele ma on wspólnego ze spokojem...a wręcz przeciwnie...powinien swoja energią pobudzać mnie do działania...obdarowały mnie jednak energią bezpieczeństwa i stabilizacji...RUNY wiedzą, czego my podświadomie pragniemy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yoko

Potrzebuję skryptu który działa;

1.Na osiągnięcie swojego zamierzonego celu.

2.Na zwiększenie szans otrzymania pracy (np; że jak złożę CV,czy inne aplikacje o prace to one zostanie wybrane i ja otrzymam tą pracę)

3.Na zwiększenie o 100% swojej energii.

Pozycja 1 to oczywiście jeden skrypt, a 2 to inny, ale chyba że ktoś zna jeden skrypt który działa na te 3 punkty jednocześnie.

Dziękuję

Edytowane przez Yoko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oregano

czesc wszystkim!!

mam dla Was wyzwanie - piszę zdesperowana na prawde potrzebuje pomocy.

od jakiegos czasu mam na twarzy okropny tradzik, lecze go ale coś słabo skutkuje :// Mielibyscie moze pomysl na jakis skrypt normalizujacy moj układ hormonalny?

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukrecja77

..może na początek spróbujesz z runą kenaz...<...nie jestem biegła w sprawach run..jednakże wspierając się jedną z wypowiedzi Zosi...czasami wystarcza jedna runa, niekoniecznie musimy wspierać się od razu całym skryptem...uważam,że warto spróbować...najważniejsza jest intencja,o którą prosisz runę o pomoc(runa kenaz pomoże Ci w schorzeniach skórnych, chroni przed stanami zapalnymi, wypryskami i trądzikiem)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukrecja77

Zosiu...przede wszystkim...nie uważam się za mądrzejszą od kogokolwiek...aczkolwiek z mojego źródła, na którym bazuję wyraźnie jest napisane,ze runa kenaz leczy stany zapalne...runa isa ma również podobne działanie...nie wiem skąd u osób na tym forum tyle sarkazmu???...bo odnoszę nieodparte wrażenie:_bezradny:,że ten post kierowany jest pod moim adresem..bardzo mi przykro....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jaga_Wiedzma

Na choroby skórne to kenaz tu na gjenie się ran stany zapalne, owrzodzenia, trądziki, wysypki, , Ista także jest zalecana przy chorobach skórnych ale kenaz działa chyba silniej. isa raczej to "zamraża" także Ingwaz łagodzi schorzenia skórne, a Dagaz przyspiesz też gojenie ran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi