Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

- Dziś czuję się bezsilna wobec sytuacji, śpiąca i od rana stykam się z nerwowymi sprawami które dotyczą moich bliskich,

- a ja zbieram ten stres...okropne uczucie :/

- próbowałam tłumaczyć, uzdrowić sytuacje ale widzę że jednym rozwiązaniem jest żebym się wycofała i zostawiła ich w swoim świecie, czy to też jest uzdrowienie ?

- czy mądrość może polegać też na wycofaniu się...?

- cały czas się uczę...

 

- no cóż... niewątpliwie wycofanie się jest mądrością... a wiec i w pewnym stopniu uzdrowieniem... :)

- gdyż, nie pogorszyłaś sprawy a próbowałaś ja uzdrowić, co już jest wielkim + dla Ciebie... :)

 

Postanowiłem poszukać odpowiedzi na Twoje pytania... zajrzałem więc do mojej książki "wyroczni" Wielkie Nauki Jezusa Chrystusa... :)

- i myślę, że Sama... znajdziesz TU odpowiedź na Twoje wątpliwości... :)

 

Pamiętaj o tym:

Nie dopuszczaj, aby to, co bezużyteczne i nieszlachetne panoszyło się w twojej świadomości i w podświadomości.

Ten, kto żyje świadomie, jest czujny i zna włóczęgów, którzy wkradają się, aby go zwieść.

Weź bicz wewnętrznej siły i odpędź od siebie wszystko, co nieszlachetne, co się podkrada, aby nie znalazło dostępu do uświęconej świątyni…

 

Dzięki temu, że opanowałeś swoje myśli i zmysły, twoja wewnętrzna świątynia stała się czysta.

Odpędź od siebie to, co się wkrada, wszelkie pokusy!

Zanim jednak odpędzisz od siebie pokusę po¬zdrów to, co w niej dobre i dopuść, aby się to w tobie poruszało.

Poruszanie dobrego w tobie sprawia mękę temu, co złe, kusicielowi, który kryje się za pokusami.

Męka jest sumieniem, które odzywa się w tym, co jest złe, i daje o sobie znać jako po¬moc i siła do przeistoczenia i do tego celu jednocześnie się oferuje. Dzięki temu opanowane przez zło dusze mają możliwość samo rozpoznania i oczyszczenia.

Zło, które przychodzi z zewnątrz, jest kuszeniem, za którym stoją kusiciele, kierujący na ciebie negatywne siły, aby sprawdzić, czy może jednak im ulegniesz…

To samo dokonuje się przez ciebie, oswobodziciela, tylko na odwrót: to, co dobre w tobie, dociera do złego w tych duszach, aby doprowadzić je do rozsądku, do samo rozpoznania, do zawrócenia…

 

Jeżeli więc złe nadchodzi, to wyjdź przed wrota twojej wewnętrznej świątyni i przynieś mu dary dobra…

 

Po reakcji lotnych myśli, których doznałeś, rozpoznasz reakcję kusiciela. Jeżeli czujesz, że twoje ofiarne dary podobały mu się, a więc zostały przyjęte, dodaj jeszcze inne. Potem skieruj kusiciela do świadomości Chrystusa Bożego i wejdź znowu do wewnętrznego sanktuarium, do swojej świątyni…

Tam, w głębi twego wnętrza, nie dopuszczaj żadnych ludzkich myśli i reakcji. Zachowaj w głębi twego wnętrza to, co dobre w kusicielu, i poruszaj to od czasu do czasu - wtedy posyłasz do niego wszechprawo. Posyłasz mu więc dary ofiarnej miłości. Ty jednak nie nastawiaj się na odbiór; pozostaw to Chrystusowi Bożemu i Jego dziecku - kusicielowi…

 

To, jak się twój bliźni zachowuje i co nadaje, dotyczy tylko odwiecznego Ojca i Jego dziecka... !

Ty zaś przestrzegaj porządku Swej świątyni - milcz!

 

Milczeć oznacza przebywać w ciszy...

Przez tego, kto żyje w Przenajświętszym, w Bogu, żyje i mówi Bóg.

W świątyni Boga nie mogą istnieć ludzkie myśli. Trwaj bez myśli, a więc milcząc w sobie…

A kiedy myślisz, to myśl w sposób boski.

A kiedy mówisz, to wypowiadaj Prawo, Boga - mów w sposób boski...

Mów tylko w sposób boski i tylko wtedy, kie¬dy twój bliźni życzy sobie darów z Prawa życia…

 

Zapamiętaj:

- Twoje czyste odczucia i twoje czyste myśli są boskie.

- Twoje ofiarne, szlachetne, a więc oczyszczo¬ne zmysły są subtelne.

- One są sięgającymi nie¬bios antenami skierowanymi na wszechświat, gdyż ty żyjesz w bycie, w niebie, a zatem też z nieba odbierasz...

 

Nigdy nie patrz na bliźniego, gdyż wtedy patrzysz tylko na siebie…(lustro myślokształtów Twego Ego)

- Dopiero kiedy nauczyłeś się z głębi twego wnętrza, z przenajświętszego, widzieć siebie na wskroś, wtedy przenikniesz też bliźniego...

- Dopóki nie potrafisz przenikać bliźniego, to nie przyjąłeś go też w głębi swego wnętrza...

- Dopiero kiedy rozwiniesz to, co boskie w twoim bliźnim, które jest też w tobie, wtedy rozpoznasz swojego brata i swoją siostrę w so¬bie…

- Dopóki nie potrafisz przeniknąć bliźniego, jest on dla ciebie obcy, gdyż i ty jesteś jeszcze obcy, daleki od odwiecznego bytu...

- Kiedy oboje przenikniecie siebie nawzajem, to oboje będziecie mówić mową bytu i będziecie świadomie zjednoczeni ze sobą oraz zjednoczeni w Bogu.

 

---pozdrawiam ciepło... infedro... :)

 

Ps.

(lustro myślokształtów Twego Ego) - moja sugestia :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

 

KIN 33 - Czerwony Rezonansowy Wędrowiec - 11.05.2010...

 

- Dziś mam wyjątkową sposobność, by poznać smak wolności...

- Taka szansa nie zdarza się często.

- Dziś zastanowię się, za czym w życiu gonię , czego najbardziej pragnę, za czym podświadomie tęsknię i jak mogę to osiągnąć.

- Dziś robię sobie odpoczynek, zbieram siły i wybieram jeden kierunek.

- Dziś nie zdezerteruję przed tym, co nieznane, lecz odważę się poznać nowe obszary.

 

--- powodzenia... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.05.2010 - KIN: Czerwony Rezonansowy Wędrowiec - Fala RĘKI – Siła Uzdrowienia

Czas, żeby czegoś dokonać.

 

Dziś mam wyjątkową sposobność by poznać smak wolności Taka szansa nie zdarza się często Dziś zastanowię się za czym w życiu gonię czego najbardziej pragnę za czym podświadomie tęsknię i jak mogę to osiągnąć Dziś robię sobie odpoczynek zbieram siły i wybieram jeden kierunek Dziś nie zdezerteruję przed tym, co nieznane, lecz odważę się poznać nowe obszary

 

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

TON SIÓDMY

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

REZONANSOWY TON POWIĄZAŃ

 

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość SIÓDEMKI teoria sprawdza się w praktyce. TY integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym NOWYM świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

> STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ: Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY, KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI! <

 

 

Mądrość Światła:

Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec; Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we wyzwania. Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton siódmy stwarza duchowe połączenie z najwyższymi Energiami Źródła, nazywanymi też siódmym wymiarem. Dni kalendarza z tonem siódmym zalewane są potokiem Najczystszej Energii, która przenika także naszą cielesność.

Siódmy dzień fali jest dniem "tankowania paliwa". Nie dochodzi tu do żadnych czynnych działań ani szczególnych wydarzeń. W Energii SIÓDEMKI stymulowany jest szczególnie SZÓSTY ZMYSŁ, czyli postrzeganie ponadzmysłowe. Zawsze, kiedy w mistycznym zapisie liczb pojawią się kombinacje symbolu tonu drugiego, czy siódmego lub dwunastego zaleca się wypośrodkowanie, aby nie popaść w skrajności lub przesadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

- To i ja coś dołożę... bo to mój TON i Dharii... :)

 

Ton 7...Rezonans z kalendarzem...

- Ton siódmy stwarza duchowe połączenie z najwyższymi Energiami Źródła, nazywanymi też siódmym wymiarem. Dni kalendarza z tonem siódmym zalewane są potokiem Najczystszej Energii, która przenika także naszą cielesność.

- Siódmy dzień fali jest dniem “tankowania paliwa”. Nie dochodzi tu do żadnych czynnych działań ani szczególnych wydarzeń.

W Energii SIÓDEMKI stymulowany jest szczególnie SZÓSTY ZMYSŁ, czyli postrzeganie ponadzmysłowe.

- Zawsze, kiedy w maistycznym zapisie liczb pojawią się kombinacje symbolu tonu drugiego, czy siódmego lub dwunastego zaleca się wypośrodkowanie, aby nie popaść w skrajności lub przesadę.

 

TON 7... Wzorzec Światła... :)

- Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie...

 

TON 7... Wzorzec Cienia... :(

- We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają...

 

Ps.

- ciekawe Dharii... gdzie się w tym znajdujesz...? (może na PW?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

 

KIN 34 - Biały Galaktyczny Mag - 12.05.2010...

fala Ręki... Ton 8...

 

- Same dobre zamiary i praca w pocie czoła nie wystarczą do osiągnięcia celu.

- Dziś oderwę się od zewnętrznych uzależnień, blokad mentalnych i wszystkich materialnych ograniczeń.

- Dziś sięgnę po instrumenty takie, jak wiara, ufność i miłość.

- Dziś wykorzystam inne prawa niż ziemskie do uzdrowienia niekorzystnych procesów w życiu.

 

--- miłego dnia... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 35 - Niebieski Solarny Orzeł - 13.05.2010

 

Dziś budzę wiarę w siebie, przystępuję ochoczo do pracy i biorę pełną odpowiedzialność za to, co czynię.

Dziś nie skryję się za plecami innych, nie zasłonię cudzą legitymacją i nie znajdę winnych, którzy byliby odpowiedzialni za niepowodzenia w moim życiu.

Jeżeli będę zaprzeczać prawdzie, zaczną mnożyć się problemy.

Dziś ja sam jestem sobie sterem i żeglarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 36 -Zolty Planetarny Wojownik -14.05.2010

 

Dzis wlaczam do dzialan intuicje,rozum i obserwuje co nie funkcjonuje w moim zyciu i odrzucam kazda obawe i watpliwosc.

Dzis szukam nowych drog wspolpracy.

Przestaje sie bac,nie slucham zadnych doradcow,lecz tylko siebie.

Powaga sytuacji nie zrobi dzis na mnie wrazenia,lecz pokaze,co powinienem dopracowac.

Strach nie jest moim problemem,lecz tych,ktorzy chca mnie zastraszyc.

Edytowane przez gratere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 37-CZERWONA SPEKTRALNA ZIEMIA - 15.05.2010

 

DZIŚ JESTEM GOTÓW WYNIEŚĆ Z ARCHIWÓW PRZESZŁOŚCI MÓJ WŁASNY NIECHLUBNY UDZIAŁ,JAK RÓWNIEŻ WYMAZAĆ ZE ŚWIATA ASTRALNEGO TCHÓRZLIWE MYŚLOKSZTAŁTY,KTÓRE SAM KIEDYŚ STWORZYŁEM.

DZIŚ USUWAM ODPADY ZATRUWAJĄCE MOJE CIAŁO,ŻYCIE I ŚRODOWISKO,A POTEM SZUKAM KONTAKTU Z NATURĄ,ABY ZREGENEROWAĆ SIŁY.

JESTEM W ZWIĄZKU ZE WSZYSTKIM.

DZIŚ NIE SKRZYWDZĘ ŻADNEGO ZIEMSKIEGO STWORZENIA.

 

powodzenia

Edytowane przez gratere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 38 - Białe Krystaliczne Zwierciadło - 16.05.2010

 

Dziś mam możliwość ujrzenia siebie we wszystkich swoich odbiciach i poznania ciemnych stron charakteru.

Dziś widzę siebie bez żadnego upiększania - bez retuszu, bez makijażu, bez mydlenia oczu.

Dziś prześwietlona zostanie każda moja myśl i ogólne tło pola myśli.

Dziś robię remanent w samoświadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię słowa remanent bo kojarzy mi się z kłopotami i stresem:) Ale wiem też, że jest potrzebny aby zacząć wszystko od początku bez żadnego bagażu. Niestety za braki też trzeba zapłacić.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2010.05.17

 

 

 

KIN 39 - Niebieski Kosmiczny Wicher

 

Moje pomysły twórcze wciąż czekają na urzeczywistnienie.

Mogę wdrożyć je do życia dopiero wtedy, kiedy rozwiążę to, co STARE i zrobię miejsce na to, co NOWE.

Czując silny pęd ku odnowie, dokonuję dziś wielu zmian w polu myśli i w sposobie bycia.

Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała i odmiany mojego losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje myśli i słowa są kluczem do uzdrowienia ciała i o odmiany mojego losu.

te słowa są bardzo ważne, bo myśli stają się czynami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 40 - Żółte Magnetyczne Słońce

 

Słońce świecące od rana w moim wnętrzu zachęce mnie do działań i rozpala we mnie nowe siły.

Dziś uwalniam się od fałszywych oczekiwań i przestaję kochać tylko za coś.

Dziś zastanowię się komu i co powinienem przebaczyć, aby zapanowała między nami zgoda.

Moim solarnym logo jest dziś miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 41 - Czerwony Biegunowy Smok - 19.05.2010

 

Dziś zaczynam wszystko od nowa.

Robię przegląd wydarzeń, badam sytuację w domu, w pracy, w rodzinie i ufam naturalnemu biegowi życia.

Dziś uczę się poświęcać dla kogoś i doceniam poświęcenie innych.

Branie i dawanie jest naturalną koleją rzeczy.

W wymianie leży klucz do dobrobytu i dokonywania cudów w życiu codziennym.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 42 - Biały Elektryczny Wiatr

 

Dziś uczę się podejmowania dialogu i wymiany doświadczeń z ludźmi.

Dziś przenika mnie duch śmiałości, przełamuję więc wewnętrzne opory i wychodzę ludziom naprzeciw.

Dziś wnoszę ducha pojednania do życia i wiem, do których drzwi powinienem zapukać jako pierwszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fala SŁOŃCA

 

2010.05.21

 

 

 

KIN 43 - Niebieska Samoistna Noc 21-05-2010

 

 

 

Fala SŁOŃCA

 

2010.05.21

 

 

 

KIN 43 - Niebieska Samoistna Noc 21.05.2010

 

Przez kanały snów i intuicji spływa na mnie cała mądrość Wszechświata.

Stąd czerpię dzisiaj pomysły na życie. Teraz wiem, jak zaspokoić swoje braki i jak podzielić się tą wiedzą z innymi.

Dziś wyśnię nową rzeczywistość, spojrzę na życie z innej perspektywy i bez cienia strachu przyjmę nowe wyzwania.

Dziś chcę wiele wokół siebie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

KIN 44 – Żółte Wiodące Ziarno

Planeta - Jupiter, Siła Mozliwości

Fala - Słońca, Siła Bezwarunkowej Miłości

 

 

Tylko to, co zakwitnie, może wydać w przyszłości owoce.

Dziś dostanę od życia wskazówki, jak pielęgnować moje gwiezdne ziarno.

Dziś zobaczę, jak wzmocnić fundamenty wiary i wyrazić na zewnętrz swoje zdolności i piękno wewnętrzne.

Dziś nie oczekuję niczego od innych, lecz sam zabieram się do pracy.

Tylko tak poznam swą prawdziwą wartość i wyzbędę się wszystkich kompleksów.

 

 

Ton Wiodący,

Tu gromadzone są siły do następnego kroku. W chwili, gdy siły zostaną włączone do działań, konieczny jest rozkaz. To pociąga za sobą automatyczne przejęcie odpowiedzialności za wydanie polecenia. Wszędzie tam, gdzie skoncentrowane są siły lub energie w określonym celu, występuje też promieniowanie, ponieważ energii nie można na długo konserwować. Energia chce służyć.

 

 

Zycze wszystkim wiele energii w dzisiejszy dzień oraz nie zwątpienia we własne siły :)

Dzis taki dzień do realizowania własnych celow :) mały sprawdzian wytrzymałości :D

 

owy rozkaz to nic innego jak impuls wiary w siebie (tak, to sie uda), to ze jesteśmy budowniczymi swojego życia i niezależnie co się dzieje na zewnątrz w środku zawsze jesteśmy silni i wytrzymali. Wierzymy we własne nieograniczone możliwości które biorą swój początek w sposobie myślenia (myśli, słowo) by później zrealizować się jako czyn w świecie zewnętrznym :)

Dlatego życzę wszystkim po raz kolejny wiary we własne możliwości i nie zatracenia kontaktu ze swoim pięknym wnętrzem z którego wszystko bierze swój początek..

 

:kwadr:

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

KIN 45 - Czerwony Rytmiczny Wąż

 

 

Dziś dokonuję selekcji i zaczynam działać według planu.

Odrzucam wygórowane ambicje, dumę i fałszywy upór, aby nie przeciążać ciała i nie nadwerężać siły życiowej.

Dziś wygładzam drogę do celu.

Kiedy zaakceptuję siebie takim, jaki jestem, będę mógł pokochać i zaakceptować innych.

 

Ton rytmiczny,Siła Równowagi (sfera fizyczna) równoważy przebieg; wprowadza poprawki

 

Rytm jest wibracją, utrzymującą się pomiędzy biegunami, w określonym od*stępie czasu. Jeśli różnica pomiędzy biegunami jest duża, właściwy rytm może pojawić się dopiero wtedy, kiedy dokona się wyrównanie. W ten sposób automatycznie wymuszane jest wyrównywanie czy też równoważenie pomię*dzy biegunami. Dopiero wtedy pojawi się rytmiczny porządek, który ma wpływ na wszystkie energie i ruchy.

 

 

Wszelkie niepowodzenia, przeszkody, potknięcia stają się motywem zmiany siłą napędzająca do dalszego działania :) Człowiek uczy się na błędach, staje się doskonalszy .. Nie ma nikogo kto nie popełnia błędów :))

 

 

:kwadr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 46 -BIAŁY REZONANSOWY ŁĄCZNIK - 24.05.2010.(dzień 7)

 

W POLU DUCHA PRZEMIAN PUSZCZAM WOLNO ......... ( WYMIEŃ KOGO LUB CO), ODCINAM SIĘ OD NISKICH POBUDEK I PRZYBLIŻAM SIĘ DO MOICH BOSKICH ZALET.

DZIŚ UWALNIAM SIĘ OD CIĘŻARU PRZESZŁŚCI,BO TYLKO TAK PRZEŁMIĘ BARIERY W RELACJACH Z LUDŻMI I ŚWIATEM.

DZIŚ DOSTAJUĘ POTĘŻNE WSPARCIE Z GÓRY.

JESTEM WDZIĘCZNY LOSOWI I LUDZIOM ZA ICH POMOC,A MOJEJ DUSZY ZA WSZYSTKIE "ZBIEGI OKOLICZNOŚCI" I "PRZYPADKOWE" SPOTKANIA.

Edytowane przez gratere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Biały Rezonansowy Łącznik

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

W polu dzisiejszych sił puszczam wolno.... (wymień kogo lub co). Dziś odcinam się od "zwierzęcych" popędów i przybliżam się do moich boskich zalet. Dziś uwalniam się od ciężaru przeszłości, bo tylko tak przełamię bariery w stosunkach międzyludzkich. Dziś dostaję potężne wsparcie z góry. Jestem wdzięczny losowi i ludziom za ich pomoc.

 

Pieczęć: Biały ŁĄCZNIK

Symbol: Śmierć, przemiana, kryształ

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny MARS (energia wewnętrzna) Siła Śmierci – Siła Przemian – Siła Uwolnienia

 

TON SIÓDMY

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

REZONANSOWY TON POWIĄZAŃ

 

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość SIÓDEMKI teoria sprawdza się w praktyce. TY integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym NOWYM świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

"STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ: Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY, KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI!"

 

 

Mądrość Światła:

Ofiara; Rezygnacja; Śmierć; Przebaczenie; Pokora; Zapał; Wola walki; Przemiana; Transmutacja; Uwolnienie się od starych nawyków; Puszczenie przeszłości; Wytrwałość; Sukcesy życiowe; Postępy; Zakończenie polemiki duchowej; Nowe(morale)

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Przymusy wewnętrzne; Chęć zachowania kontroli; Śmiertelny strach; Przygnębienie; Walka i opór; Obawy; Rozkojarzenie; Nieprzystępność; Negacja; Przekupstwo; Urazy, Pamiętliwość; Oszukiwanie siebie

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Poddaj się siłom doskonałości. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o 'śmierć' i transformację. Bądź przystępny dla ich mądrości.

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton siódmy stwarza duchowe połączenie z najwyższymi Energiami Źródła, nazywanymi też siódmym wymiarem. Dni kalendarza z tonem siódmym zalewane są potokiem Najczystszej Energii, która przenika także naszą cielesność.

Siódmy dzień fali jest dniem "tankowania paliwa". Nie dochodzi tu do żadnych czynnych działań ani szczególnych wydarzeń. W Energii SIÓDEMKI stymulowany jest szczególnie SZÓSTY ZMYSŁ, czyli postrzeganie ponadzmysłowe. Zawsze, kiedy w maistycznym zapisie liczb pojawią się kombinacje symbolu tonu drugiego, czy siódmego lub dwunastego zaleca się wypośrodkowanie, aby nie popaść w skrajności lub przesadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

KIN 47 – Niebieska Galaktyczna Ręka

Fala żółtego słońca - siła bezwarunkowej miłości

 

 

Dziś rozpiera mnie wola działania.

Proces uzdrowienia ma wreszcie wewnętrzną logikę.

Dziś dostrzegam nowe kierunki i nowe drogowskazy; rozpoznaję też luki i defekty w polu moich myśli. Napięcia, porażki i stresujące sytuacje pokazują mi dziedziny, które powinienem uzdrowić jako pierwsze.

 

 

 

Ton galaktyczny, Sfera harmonizacji, usuwa ogniska zapalne, łączy poszczególne etapy...

 

Osiem oznacza ustawiczne zmiany w ruchu, które na płaszczyźnie material*nej mogą być zauważalne jako swoista równowaga. Wszystkie inne działania i czynności będą sprawdzane pod kątem prawości, aby już na samym wstę*pie nie zaistniała konieczność wyrównania. W ten sposób wszystkie procesy działają hormonizująca.

 

:_kwadr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :ostr:

- widzę, że mam godną następczynię Dharii... również Rękę...:kwiatek:

- noo... cóż RĘKA.... to DŁOŃ... a dłoń to pomoc innym... :):_kwiatek:

- jak również i pozdrowienie... którą pozdrawiam Cie Dharii serdecznie...:papa2::buziak:

- widać my Rączki... już tak mamy, chcemy by się działo... i najlepiej by działo się lepiej... :serduszka2:

- miło, że "wchodzą w to" inni... bo ja przecież też nie będę żył wiecznie...:nie_powiem::bezradny:

- hmm... coś doszły mnie "słuchy" ze podobno opuściłem to forum... oj, nie ładnie tak plotkować... a wiecie dlaczEGO ?

- bo plotki... to ciekawość... a ciekawość kosztem INNYCH, to pierwszy stopień do PIEKŁA... hmm zgadnijcie jakiEGO ?

- funduje Je Nam na codzień... nasz nieodłączny "przyjaciel Ego"... ;)

- a ja... tylko wyszedłem na spacerek... ot i cała TAJEMNICA... tak trywialnie prosta :D

 

pozdrowkooo... dla Wszystkich... infedro...:hejka::slonko:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

KIN 48 – Żółta Solarna Gwiazda

Fala Słońca- Siła bezwarunkowej Miłości

 

Dziś dokonuje się przełom w moim sposobie patrzenia na ludzi.

Dziś wykażę dużo dyplomacji i dużo cierpliwości dla bliskich.

Podążając za swoim przeznaczeniem, ucieleśniam mistrzostwo i mądrość.

Idąc za impulsem serca, pukam dziś do drzwi wrogów.

Jestem tu, aby nauczyć się kochać i przebaczać.

 

Ton solarny, Siła Zamiaru (sfera duchowa) naprowadza na drogę

 

Ton dziewiąty cechuje zdolność rozpoznania powiązań, co jest podstawowym wymogiem do ukierunkowania określonego działania. Skupia on tyle energii, że potrafi niemal automatycznie wyznaczyć kierunek działania i co więcej, określić treść intencji, jak również pulsacyjnie promieniować nastroje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 49 - Czerwony Planetarny Księżyc - 27.05.2010

 

Chrystusowe SŁOŃCE zasila mnie dziś swą energią.

Erupcje i trzęsienia, jakie dziś zarejestruję, pokażą mi, na co powinienem zwrócić szczególną uwagę.

Dziś dostrzegam knowania mojego Ego i impulsy mojej wyższej, spirytualnej części.

Dziś widzę, czego dokonałem w ciągu dziesięciu dni fali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- He, he... dokładnie TAK... Tulip... :)

- widzę że dokładnie znasz już moja maksymę... ;)

- cieszę się,że znów jesteś z Nami... :):)

 

--- pozdrówkooo... infe... :):muza:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 50 - Biały Spektralny Pies - 28.05.2010

 

Dziś pozwalam zmartwychwstać sile serca.

Robię generalne porządki w polu uczuć i uwalniam się od przekonań narzucanych mi od urodzenia.

W tym sektorze zdeponowane są pola zakłóceń.

Dziś mam wyjątkową okazję, aby niczym saper rozminować niebezpieczne pola.

Dziś dostaję od losu szansę wyeliminowania cieni zaburzających moje zmysły.

Dziś ogłaszam upadłość wszystkich przesądów, zabobonów, starych norm i skostniałych zasad.

Dziś ujawni się stan mojej odporności psychicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.05.2010

 

Pieczęć: Biały PIES

Symbol: Pies, stopa, wilk

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

TON JEDENASTY

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

SPEKTRALNY TON OCZYSZCZANIA

 

JEDENAŚCIE to proces rozpuszczania, który wymywa wszystkie stare warstwy aż do żywej istoty. JEDENAŚCIE to silą wnosząca Światło we WSZYSTKO-CO-JEST, przekształcająca przestarzałe wzorce i struktury, uwalniająca od rzeczy, które nie służą postępowi.Pozwól rozdrobnić się komplikacjom. Pozwól im przekształcić się w błogosławieństwo prostoty. Siła JEDENASTKI przywołuje do twojej świadomości mylne treści wiary, faworyzowane ideały, błędne wyobrażenia. Przyjrzyj się im z bliska, sprawdź ich przydatność, dokładnie przetestuj i w razie potrzeby zreformuj. Zbadaj, co w twoim życiu zdaje się być nieharmonijne, co się nie zgadza, co ci dotkliwie dokucza. Spróbuj to zostawić! Przeniknij pozory powierzchowności w swoim życiu. Przyjmuj lekcje dysharmonii bez stawiania oporu i osądzania, a wtedy kruche ściany twojego wewnętrznego oporu runą samoistnie. Droga przez ograniczenia, wyzwania i trudności życiowe doprowadzi cię do płaszczyzny Wyższej MĄDROŚCI. TY sam jesteś tym, co cię ogranicza w życiu. Otwórz się na mądrość Wszechświata. Oczekuj odpowiedzi. Przygotuj się na zmiany!

> TAK, JAK WALĄ SIĘ STARE FASADY l PĘKAJĄ ZMURSZAŁE ŚCIANY,

TAK PRZEBIJA SIĘ KLAROWNOŚĆ PRAWDZIWEGO SENSU BYTU! <

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie jedenastym do gry wkracza SIŁA OCZYSZCZANIA. Wzorzec ten może wywołać liczne turbulencje, ponieważ musi usunąć z drogi "trujące" odpady, nagromadzone na przełomie dziesięciu dni fali. Wynik działania (cel) wyprowadzany jest tutaj z pola napięć. W Tonie Spektralnym skupiają się siły dysponujące ŁASKĄ ŹRÓDŁA. W spirytualnym znaczeniu laska jest najwspanialszym darem duchowym, ponieważ oznacza uwolnienie od ciężarów karmicznych za sprawą zbawiennej mocy MIŁOŚCI. Energia ta objawia swoją największą moc szczególnie w miesiącu jedenastym (2 V – 29 V). Podobnie dzieje się w kalendarzu osobistym.

W każdej fali dni z tonem jedenastym są dniami wielkiego porządkowania. Zapowiadają oczyszczenie, uwolnienie i całkowitą neutralizację odpadów. Pamiętajmy jednak, że siły dokonujące przełomu mogą wkroczyć radykalnie, a czasami wręcz gwałtownie! Jeżeli okres ten był bogaty w wydarzenia, dni JEDENASTKI będą miały intensywny przebieg. Za sprawą Energii Tonu Spektralnego znaczna część osadów i wszystko, co jest zbędne, wyrzucone będzie na śmietnik. Dzięki tej wiedzy możemy optymalnie wykorzystać dni z tonem JEDENASTYM do zrobienia wiosennych porządków w świadomości, a szczególnie w polu odczuć, emocji i myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam- to właśnie mój KIN i nawet mój ton11, ale jestem zagmatwaną osóbką i mocne wyzwanie mnie spotykają. Pozdrawiam wszystkich KIN- owców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitaj Radii... :

 

- KIN... jest połączeniem Pieczęci i Tonu, wiec jeśli Nr.KINu się zgadza, to musi zgadzać się i reszta... :))

- ... co do "zagmatwanej osóbki"... to wcale Nią być nie musisz... :);)

- gdyż właśnie Twoim Wyborem jest... czy staniesz się "mądrością światła" czy "mądrością cienia" bądź czymś pośrednim... ;)

- wystarczy tylko... wsłuchać się co mówi Twoja Pieczęć ( inne również, ale twoja szczególnie)... i poddać się "energii Tonu" i jego mocy oczyszczania... :))))

- pewne bliższe wskazówki znajdziesz w... Transformacja cienia: i Rezonans z kalendarzem: ... :);)

- wiem ze serce masz "Wielkie" o czym jest mowa również w Twojej Pieczęci... wiec nie wątpię, że Ono(to Serce) wskaże ci drogę i mądrość światła Tobie przeznaczoną...

- wystarczy... że będziesz "słuchać" a nie "oceniać"... :))

- oceniać... bardzo nie wskazane... ;)

 

--- pozdrawiam... infedro... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dodam ciekawostkę ze syna urodziłam, tez z takim samym KIN-em...

- Chyba rzadki przypadek ?

 

Hmm... noo, chyba "rzadki", a raczej mało spotykany... ;)

- osobiście słyszę o czymś takim po raz pierwszy... :)

- noo... i jak tam Wasze "ścieżki charakterologiczne"... zgodne czy przeciwne... ?;)

 

---pozdrówkooo... infe...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie bardzo zgodne, napewno nie w 100 procentach , bo jestesmy innymi osobami. Ogólnie to raczej patrzymy na świat i życie bardzo podobnie , ale charakterki mamy troszkę rozne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W zasadzie bardzo zgodne, napewno nie w 100 procentach , bo jestesmy innymi osobami.

- ogólnie to raczej patrzymy na świat i życie bardzo podobnie...

- ale charakterki mamy troszkę różne

 

- noo... i troszkę muszą być różne... gdyż jesteście w innych miejscach "drogi", mimo że tej samej... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Niebieska Krystaliczna Małpa - 29.05.2010

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

Czas, żeby przebaczyć.

 

Oczyszczone pola uczuć i myśli stwarzają optymalne warunki do wypróbowania nowych trendów.

Dziś stawiam na komunikatywność.

Nie boję się, że kogoś urażę i sam nie będę skłonny do urazy.

Choć mówienie prawdy w oczy boli, zawsze jednak zmierza ku pojednaniu.

MIŁOŚĆ jest najsilniejszą magią w życiu. Dziś staję się szamanem, który zdejmuje wszystkie uroki i klątwy.

Dziś znajduję receptę na szczęście.

Z lekkością odrzucam to, co się przeżyło i niczego nie żałuję.

 

Pieczęć: Niebieska MAŁPA

Symbol: Małpa, delfin, czakra gardła

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczna WENUS (energia zewnętrzna) Siła Lekkości – Siła Humoru – Siła Magii

 

TON DWUNASTY

Siła Wyższej Prawdy – sfera mentalna

KRYSTALICZNY TON BILANSU

 

W DWUNASTCE zakodowana jest mistyczna prawda, wypływająca z polaryzacji. Tryska stąd silą wytrwałości, wspierająca cię przez całe twoje rytmicznie pulsujące życie. Żyjąc w świecie polaryzacji i wiedząc, że wszystko przynależy do jednej wielkiej CAŁOŚCI, uchwyć swoje osobiste wzorce. Polaryzacja jest hologramem stworzonym przez nałożenie na siebie różnych światów i różnych rzeczywistości. Siła DWUNASTKI próbuje objawić ci tę prawdę. Poznanie jest kwestią zdolności postrzegania. Poszukaj, gdzie tryskasz siłą przebicia, gdzie zachowujesz swobodę pomimo komplikacji i pozornych ograniczeń. Kiedy czujesz się wolny? Wykorzystaj bieguny polaryzacji do rozpoznania samo ograniczających cię zasad. Jako członek Świetlanej Rodziny przyciągnij do siebie mistyczną mądrość, połącz oba bieguny, rozszerz siłą ducha horyzonty swojego życia.

> ROZSZERZ SWOJE PRZESTRZENIE!

TY PODTRZYMUJESZ TAJEMNICZY BALANS KOSMOSU! <

 

Mądrość Światła:

Demaskowanie fałszu; Humor; Niewinność; Lekkość; Pogoda ducha; Pełna akceptacja życia; Wiedza spirytualna; Elastyczność; Inteligencja; Spontaniczność; Próba sił; Wybiegi; Przejrzystość; Pryncypium współtworzenia; Przebrzmiała magia; Dyskrecja

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Zbyt duża powaga; Brak humoru; Sarkazm; Skrytość; Zatajanie prawdy; Igranie z ogniem; Przeciążenie; Pech; Zrządzenia losu; Małomówność; Zakłamanie; Natłok wydarzeń; Niedyskrecja; Rozdarcie; Gry i igraszki; Iluzje

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Stań się ŚWIATŁEM! Mów bezpośrednio prawdę! Pozostań wrażliwy, serdeczny i uczuciowy. Naucz się ze spokojem przyjmować wszystkie niepowodzenia, zrządzenia losu, nagłe wtargniecie życia. Wykorzystaj wrodzoną nadwrażliwość do uzdrowienia swojego przewrażliwienia.

 

Rezonans z kalendarzem:

W polu tonu dwunastego każda fala osiąga swoją dojrzałość. Słowo krystaliczny oznacza tutaj jasność spojrzenia, klarowność obrazu, możliwość wglądu w części składowe.

Zdjęcie rentgenowskie

tonu dwunastego pokazuje nam, o co chodziło w całej fali. I tak, jak dalece uwikłani byliśmy w powiązania karmiczne, tak objawia to "siła podglądu".

Ton Krystaliczny preferuje WIEDZĘ i ROZPOZNANIE. Wszystkie dni kalendarza z tonem 72 przynoszą wyjaśnienie wielu niezrozumiałych wcześniej znaków, doznań i obrazów, jakie pojawiły się w poprzednich dniach fali. W DWUNASTCE zdefiniowana jest także SIŁA WSPÓŁPRACY, wspierająca związki międzyludzkie, namawiająca do nawiązania dialogów, zakończenia sporów oraz pomagająca harmonizować aspekty społeczne w kręgach rodzinnych i towarzyskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się dzieje ale dzieje się tak, że ja jakoś mimowolnie robię to o czym mówi KIN. Nie zawsze mogę rano zobaczyć KIN ale kiedy to robię to ogarnia mnie zdziwienie, że ja to zrobiłam( choć w części) na co zwraca uwagę KIN. POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, może znacie kogoś kto mógłby zinterpretować kin urodzinowy, będę wdzięczna za pomoc, te moje życie biegnie ciągle pod górkę może jest coś czego nie dostrzegam a co pomoże mi posklejać moją duszę. dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Żółty Kosmiczny Człowiek - 30.05.2010

 

Fala SŁOŃCA – Siła Bezinteresownej Miłości

 

Czas, żeby przebaczyć.

 

Moje człowieczeństwo wyraża się w rym, co myślę, mówię i czynię.

Dziś robię użytek z prawa wolnej woli.

Otwarte wyrażanie woli jest wyzwaniem numer jeden.

Dziś przygarniam do siebie moje Ego i przedstawiam je mojej świadomości.

Wola nasycona Światłem Chrystusowym wie, jak zresocjalizować krnąbrne Ego.

Dziś nie kieruję się złością, lecz mądrością.

Dopiero kiedy przebaczę sobie, zdołam przebaczyć innym.

Wszyscy jesteśmy dziećmi SŁOŃCA! Nikt nie jest lepszy ani gorszy!

 

Pieczęć: Żółty CZŁOWIEK

Symbol: Człowiek

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

TON TRZYNASTY

Siła Uniwersalnego Ruchu – sfera duchowa

KOSMICZNY TON PRZEKSZTAŁCEŃ

TRZYNASTKA dotyka Cię rękami niewidzialnych sił, odpowiedzialnych za wprowadzenie radykalnych przemian. Ton trzynasty wprawia w ruch wszystko, co sprzeciwia się zmianie, co jest odrętwiałe, co wypadło spod twojej kontroli. TRZYNAŚCIE może uruchomić coś, co w dramatyczny sposób zmieni bieg życia. Wiedz, że ocierasz się tutaj o Najczystszą Energię Uniwersalną, o nową samoidentyfikację, próbującą rozjaśnić twoją świadomość, pomagającą ci otworzyć się na dary Wszechświata. TRZYNAŚCIE woła cię, abyś włączył się do działań nad udoskonalaniem wyższych wzorców twojego esencjonalnego "JA" oraz do realizacji celu twojego Świetlanego Ciała. Zastanów się, o jaki ruch tutaj chodzi, patrząc z perspektywy twojego zaufania do ludzi i do naturalnych procesów życia. Zwracaj uwagę na pozorne zbiegi okoliczności, które nagle wyłonią się przed twoim duchowym wzrokiem.

TRZYNASTKA ma moc przesuwania poziomów i zmiany częstotliwości. Przesyła ci najnowsze informacje, rzuca nowe wyzwania, stwarza nowe możliwości. Stań się niebiańskim wędrowcem! Bądź otwarty i elastyczny! Pozwól nadarzającym się sytuacjom stać się twoimi dynamicznymi sprzymierzeńcami!

> OTWÓRZ SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ,

JAKĄ PROPONUJE Cl UNIWERSALNY RUCH POD TWOIM PRZEWODNICTWEM! <

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.

 

Mądrość cienia:

Niedosyt; nieprzystępność, Przecenianie rozumu, Wyrokowanie, Porażki; Wyroki losu; Bezwzględność, Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We wzorcu cienia, gdzie urzęduje "napuszone" EGO, siła 13 urasta do rangi problemu. Na bazie tejże Energii może rozwinąć się wyjątkowo okazały macho. Jednak o wiele bardziej problematyczna okazuje się siła wspierająca chęć oderwania się od życia. Najpierw wyłania się niepewność, potem brak poczucia bezpieczeństwa. Osoba ta gubi się w szczegółach, aż w końcu całkowicie traci poczucie orientacji. Zamyka się w sobie w przekonaniu, że jest niepotrzebna, niechciana, niczyja. Ostatnim stadium jest przeświadczenie, że jest stracona dla świata.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie trzynastym tętnią Energie, których istotą jest SIŁA TRANSFORMACJI, czyli SIŁA PRZEOBRAŻEŃ i PRZEMIAN. Bez nich nic NOWEGO nie mogłoby powstać.Jeżeli w przeszłości mierzyliśmy czas w rytmie "12", oznaczało to, że mogliśmy kręcić się jedynie w kółko i choć robiliśmy to coraz sprawniej i szybciej – nic esencjonalnego nie mogło z tego wyniknąć. Liczba "13" bardzo często nazywana jest BOSKIM FAKTOREM. Inne szkoły mówią z kolei o 13 jako o LICZBIE PRZEZNACZENIA.Dni z tonem trzynastym są na tyle przeładowane treścią, że Energie umożliwiające przekształcenia mogą okazać się dla człowieka przytłaczające. Może więc pojawić się uczucie rozleniwienia lub rozkojarzenia albo też przeczucie czegoś NOWEGO, co wisi dopiero w powietrzu. Pamiętajmy, że w tonie trzynastym zbudowane zostaje połączenie z tonem pierwszym, które zawsze zwiastuje nadejście czegoś nowego.Ton trzynasty wiąże się z fazą przejściową – z opuszczeniem starego i wstępowaniem w NOWE, czyli z SIŁĄ TRANSFORMACJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

- Arbi... chyba błędnie podałaś 3 pozycje... ;)

- oto prawidłowe wg. książki "klucz do kalendarza"... :)

 

Kin 52 / 30.05.2010. /

Żółty Kosmiczny Człowiek ... fala Słońca ... Ton13. (Siła Uniwersalnego Ruchu – sfera duchowa)

- Pieczęć 12 (Eb)... Żółty CZŁOWIEK

 

Mądrość Światła - owoce :

- Mądrość życiowa; Subtelność wyrazu; Niezależność; Poskromienie Ego; Wolna wola; Własne zdanie; Wro¬dzona inteligencja; Praca zespołowa; Dostatek; Żniwo; Tempo życia; Wyższy Duch; Siła współtworzenia; Wyrażanie woli Źródła; Ciało przyczynowe; Tematyka ducha; Rezonans…

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Niedosyt; Przecenianie rozumu; Pustka wewnętrzna; Wyrokowanie; Porażki; Wyroki losu; Bezwzględność; Okrucieństwo; Piekło życiowe; Dramaty; Sprzeczno¬ści; Kwestie spełnienia, nadmiaru i nieprzystępności…

 

Transformacja Cienia

- Pozbieraj się i odbuduj...

- Możesz odnaleźć swoje miejsce w świecie, jeżeli odkryjesz, co sprawia ci radość, a co daje poczucie spełnienia...

- Bądź gotów stać się PUSTYM...

- Wiedz, że stan pustki to miejsce przygotowywane na zstąpienie nowej świadomości...

- Zadbaj o swoje ciało… Zmień styl życia… Zwolnij tempo...

- Zacznij harmonizować bieg wydarzeń…

 

Rodzina Kolorów - Żółta

- nauczyciele / uświadamiający

- oświecać, pomagać, rozwijać zdolności...

 

--- pozdrówkooo... infe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mam jeszcze jedno pytanie, może znacie kogoś kto mógłby zinterpretować kin urodzinowy...

- będę wdzięczna za pomoc, te moje życie biegnie ciągle pod górkę może jest coś czego nie dostrzegam a co pomoże mi posklejać moją duszę...

- dziękuję

 

Hmm... tu na forum była tylko bacchante z tematu... http://www.ezoforum.pl/horoskop-majow/8379-stawiam-horoskop-majow-na-podstawie-kalendarza-tzolkin.html

- ale jej już niestety nie ma... bo jakby KTOŚ był to by został zawalony takimi prośbami... ;)

- pozostaje Ci... albo nawiązać kontakt prywatny z bacchante...

- albo dzwonić do Hani Kotwickiej do PULSARU... z tego co wiem to ma tam dyżury przy telefonie w Piątki... :)

- więc telefonicznie można się z Nią "dogadać"... :)

 

--- pozdrówkooo... infe... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 53 - Czerwony Magnetyczny Wędrowiec... 31.05.2010.

 

- Dziś znajduję drogę wyjścia z codziennej szarości.

- Celem mojego życia jest wolność.

- Dziś odrywam się od tradycji i przymusów ideologicznych, religijnych, towarzyskich.

- Dziś nie realizuję cudzych programów, lecz wprowadzam w życie własne pomysły.

- Dziś szukam nowych możliwości, aby nie powielać błędów przeszłości.

- Dziś nie liczą się żadne autorytety.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie wiem jak to się dzieje ale dzieje się tak, że ja jakoś mimowolnie robię to o czym mówi KIN...

- Nie zawsze mogę rano zobaczyć KIN ale kiedy to robię, to ogarnia mnie zdziwienie...

- że ja to zrobiłam (choć w części) na co zwraca uwagę KIN...

 

POzdrawiam

 

- nie martw się... wszyscy tak mamy, albo podobnie... :)

- a zdziwko... to ma się na początku...(jak człowiek nie dowierza)... :(

- bo teraz... to już normalka... ;)

- już raczej prędzej bym się zdziwił jakby się KIN nie sprawdził...

- a raczej zaniepokoił że pewnie coś poszło nie tak i sobie "nagrabiłem" w życiu Własnym niestety... ;):(

 

--- pozdrówkooo... infe... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kin 054 / 01.06.2010.

Biały Magnetyczny Mag... IX

fala Wędrowca - Siła Wolności... TERAZ jest najlepszy CZAS, aby stać się wolnym człowiekiem...

Ton 02 - BIEGUNOWY TON WYZWAŃ (Siła Polaryzacji – sfera fizyczna)

 

- Dziś zaczynam kierować się prawami, które umożliwią mi oderwanie się od ograniczeń materialnych.

- Dziś zbuduję nową rzeczywistość, opartą na sile serca i sile ducha...

- Odsuwam na bok rozum i oczami duszy przenikam subtelną głębię Bytu...

- Dziś uczę się inaczej poruszać w świecie niesprawiedliwości, zaprzeczeń i napięć...

- Dziś stawiam w centrum SERCE...

- Nikt i nic nie ma władzy nad ludzkim sercem...

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Pieczęć... 14 IX / Biały MAG

 

Mądrość Światła - owoce :

- Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja...

 

Mądrość Cienia - owoce :

- Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje; Zachłanność...

 

Transformacja Cienia

- Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską.

- Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE,

...zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać...

- Otwórz się na nowe możliwości... jesteś wolny... Twoja moc nie zna granic...

 

Rodzina Kolorów - Biała

- siły porządkowe / uszlachetniający

- uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha... !

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 55 - Niebieski Elektryczny Orzeł

 

Dziś zmieniam kierunek biegunu i przejmuję pełną odpowiedzialność za siebie.

Dziś zaufam moim snom i wizjom.

Dzięki nim znajdę spokój wewnętrzny i poczuję się niezależny.

Dziś nie ulegnę presji partnera, rodziców, męża, żony, dzieci, lecz samodzilnie podejmę decyzję mającą wpływ na moje dalsze życie.

Dziś będę bronić swoich racji i odważę się powiedzieć NIE, STOP, KONIEC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 55 - Niebieski Elektryczny Orzeł

 

Dziś zmieniam kierunek biegunu i przejmuję pełną odpowiedzialność za siebie.

Dziś zaufam moim snom i wizjom.

Dzięki nim znajdę spokój wewnętrzny i poczuję się niezależny.

Dziś nie ulegnę presji partnera, rodziców, męża, żony, dzieci, lecz samodzilnie podejmę decyzję mającą wpływ na moje dalsze życie.

Dziś będę bronić swoich racji i odważę się powiedzieć NIE, STOP, KONIEC!

 

Ten Kin powinien byc mottem przewodnim mojego zycia :)))

Bardzo dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 56 - Żółty Samoistny Wojownik - 03.06.2010

 

Dziś wzmacniam fundament życiowy, odrzucam uległość, obawy i narzucone mi przekonania.

Droga ku wolności jest czasami wyboista, a nawet - przy zbytniej brawurze - niebezpieczna.

Dziś bez strachu mówię o swoich planach.

Aby nie ulec pokusom, bezgranicznie zaufam dziś mojej mistycznej inteligencji.

Dziś poznam moje słabe punkty i pozostanę nieprzekupny.

Nie chcę być chorągiewką na wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 57 - Czerwona Wiodąca Ziemia

 

Dziś robię długi spacer i wchodzę w kontakt z naturą, zsyłającą mi natchnienie i poczucie odprężenia.

Dziś nie zaburzy mojego spokoju ani ja nie wprowadzę zamętu do życia innych.

Dziś nie będę konfliktowy, nie wyciągnę pochopnych wniosków, nie będę się upierać.

Cóż, ja też mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 58 - Białe Rytmiczne Zwierciadło

 

Dziś przekonam się czy wybrałem właściwą drogę do wolności czy fałszywą.

Jeżeli nauczę się wczuwać w położenie innych i patrzeć na siebie oczami wrogów, poznam obiektywną prawdę i znajdę niewidzialny, magiczny kompas.

Dziś zbieram informacje o sobie, patrząc oczami innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 59 - Niebieski Rezonansowy Wicher - 06.06.2010

 

Dziś zregeneruję moje zwiotczałe ciało, wzmocnię nerwy, zreformuję chwiejne myśli.

Dziś może pojawić się strach, że kogoś lub coś stracę.

Rozterki, męki duchowe, depresje chcą pobudzić mnie do zmiany poglądów.

Dziś nie zaskoczą mnie żadne sytuacje, nawet te, które postawią świat na głowie.

Dziś nie pozwolę mnożyć się wątpliwościom, lecz świadomie uporządkuję świat zmysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

KIN 60 – Żółte Galaktyczne Słońce

 

  • Dziś OGIEŃ Miłości przenika moją świadomość i wypala w niej to wszystko, co wzbudza obawy.
  • Dziś rozstrzygnie się wiele spraw.
  • Dziś znajdę wyjście z każdej opresji.
  • Zdając się na miłość, doznam wiele ciepła od ludzi.
  • Dziś podzielę się wiedzą z innymi i nie będę się doszukiwać różnic pomiędzy mną i ludźmi.
  • Jesteśmy równi i wolni.
  • Wszyscy mamy jednakowe prawo do szczęścia.
  • Dziś cieszę się z sukcesów partnera i nikomu niczego nie zazdroszczę.


 

TON GALAKRTCZNY

 

GALAKTYCZNY TON WSPÓŁBRZMIENIA

Siła Harmonizacji (sfera mentalna) usuwa ogniska zapalne; harmonizuje procesy;

 

Osiem oznacza ustawiczne zmiany w ruchu, które na płaszczyźnie material*nej mogą być zauważalne jako swoista równowaga.

Wszystkie inne działania i czynności będą sprawdzane pod kątem prawości, aby już na samym wstę*pie nie zaistniała konieczność wyrównania.

W ten sposób wszystkie procesy działają harmonizująco.

 

" Fala Wojownika pomaga połączyć intuicje z rozumem i uwolnić się od świata złudzeń "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 61 - Czerwony Solarny Smok (08.06.2010)

 

Dziś czerpię siłę i natchnienie za Źródła, któremu bezgranicznie ufam.

Mam wielki zapał do pracy.

Dziś urzeczywistnię swoje ciche zamiary.

Dziś otoczę matczynym ciepłem każdą osobę, ale nie dam się uwikłać w żaden konflikt.

Spokojnie przetrwam trudne chwile i nie pozwolę, aby zrodził się chaos.

Dziś zachowam umiar, nie przyjmę postawy macho ani nie stanę się żałosnym Ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 62 - Biały Planetarny Wiatr (09-06-2010)

Dziś wszystko może się wydarzyć. Dziś robię właściwy użytek z tego, co zdobyłem w życiu.

Nie dzielę niczego na lepsze i gorsze, lecz zachowuję neutralną postawę.

Dziś dowiem się, czy jestem wolnym człowiekiem, czy też niewolnikiem tego, co typowo ziemskie (pieniądz, wykształcenie, stanowisko).

Dziś poznam swoje kompleksy i nie zrzucę winy na innych (dzieci, rodziców, partnera, szefa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 63 - Niebieska Spektralna Noc... 10.06.2010.

 

Dziś oczyszczam pola astralne, w których zgromadziłem wiele szkodliwych odpadów.

Jest to balast, który zawadza mi na drodze w niezależność.

To, czego najbardziej się boję po nocach, to moje własne myślokształty, które sam kiedyś nieświadomie stworzyłem.

Dziś przestaję wierzyć w zło, diabła i pecha.

Jestem gotów poznać nowe prądy, aby uzdrowić kanały wyobraźni, snu i idei twórczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 64 - Żółte Krystaliczne Ziarno... 11.06.2010.

 

- Dziś zmieniam swoje myśli i sposób rozumowania...

- Dopóki nie poczuję się wolny i niezależny w swoim wnętrzu, dopóty nic nie zmienię na trwałe, lecz nadal będę skazany na udrękę.

- Wolność jest aktem dojrzałości życiowej...

- Tylko dojrzałych ceni środowisko.

- Dziś uwalniam się od przesadnych zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 65 - Czewony Kosmiczny Wąż (12.06.2010)

 

Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością.

Tam, gdzie brakuje swobody, znika radość życia i zaczyna szwankować zdrowie.

Dziś przyjrzę się dolegliwością i rozpoznam, czy nie blokują mnie czasem kompleksy (układ oddechowy) czy nie mogę czegoś przetrawić (żąłądek, jelita) czy nie dźwigam zbytnich ciężarów (plecy) i czy nie dominuje nade mną Ego (kolana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

haha ale ciekawy Kin

 

dziwne mi strzela w kolanach czyżby ego się tam odzywało ? :lol:

Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością. to się dziś przyda :D

 

pozdrawiam:) Milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- haha... ale ciekawy Kin

- dziwne mi strzela w kolanach czyżby ego się tam odzywało ? :lol:

- Dobre samopoczucie idzie w parze z wolnością.... to się dziś przyda :D

 

pozdrawiam:) Milego dnia

 

- Dhari... TU raczej chodzi o aspekt "cierpienia" czyli ból w kolanie... ;)

- aaa... strzelanie to nie ból... to raczej "zabawa"... ;):P

-aaaaaa... skąd zresztą u Ciebie Ego... ?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 66 - Biały Magnetyczny Łącznik... 13.06.2010.

 

- Konserwatyzm duchowy jest największą przeszkodą na drodze przemian...

- Bardzo często muszę zostać przyciśnięty do muru, aby pozbyć się czegoś starego i zrobić krok do przodu...

- Od dziś uczę się dobrowolnie usuwać to, co się przeżyło i bez żalu puszczać przeszłość...

- Wiem, że czeka mnie ciężka praca...

- Najpierw usunę z domu wszystkie zbędne rzeczy, przywołujące przykre wspomnienia...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma
- Dhari... TU raczej chodzi o aspekt "cierpienia" czyli ból w kolanie... ;)

- aaa... strzelanie to nie ból... to raczej "zabawa"... ;):P

-aaaaaa... skąd zresztą u Ciebie Ego... ?:P

 

Inf:D oj jest i ostatnio daje o sobie znać w sposób bolesny :D no ale po to mamy Kiny żeby mniej bolało :lol:

:przytul: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 67 - Niebieska Biegunowa Ręka... 14.06.2010.

 

- Dzięki zdobytej wiedzy stworzę stabilną bazę dla zaprowadzenia ładu w życiu.

- Dziś liczą się konkretne czyny, a nie dobre zamiary.

- Dziś robię wielki przegląd i segreguję sprawy według tego, co wiem, co rozumiem, z czym się nie zgadzam.

- W ten sposób rozpoznam, gdzie skrywają się największe pola napięć i co spędza mi sen z powiek.

- Najpierw uzdrowię swoje chore myśli i zakończę polemikę duchową.

 

Hmm... no właśnie... LICZĄ się CZYNY, a nie zamiary... :mysli::_okok:

 

--- powodzonkaaa... infe7... :_usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 68 - Żółta Elektryczna Gwiazda...15.06.2010.

 

- Wrodzony pociąg do piękna tak długo będzie drążyć moje zmysły, aż zdecyduję się wyrzucić z serca stare żale, urazy,przykre wspomnienia.

- Dziś odczuwam tęsknotę za doskonałością oraz harmonią w życiu towarzyskim i związku partnerskim.

- Dysharmonia, osądzanie ludzi, wartościowanie wydarzeń nie wróżą lepszego jutra.

- Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.

 

---powodzonkaaa... infe... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Fajnie Inferdo że sie tu pojawiasz :D Kin jest całkiem całkiem :mysli:

 

Dziś burzę wszelkie mury odgradzające drogę do szczęścia

Dziś nie pozwolę sobie smucić się i martwić się

Dziś staram się czerpać radość z każdej chwili i momentu dnia

Dziś nie przejdę obojętnie obok potrzebującego.

Dziś dostrzegam same pozytywne cechy drugiego człowieka.

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Fajnie Inferdo że sie tu pojawiasz :D

- Kin jest całkiem całkiem :mysli:

 

 

- Hmm... czy mnie słuch nie myli ???... i czy czasem nie jest odwrotnie ?...;):P

- przecież ja tu jestem "dzień w dzień"... wystarczy spojrzeć w tył... ;):)

 

- a KIN jest "świetny" a nie "całkiem całkiem"... bo wszystkie są świetne (bo prawdziwe)... o! ... :)))

- noo... nie wiem ?... może Tobie ciężko "wyłapać" tą prawdę... Ty jEGO-istko... hihihihi... ;):P

 

- noo... dobrze już... no żartowałem tylko... ;)

- tuli...tuli... moja milutka7 :):):)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wlasciwie (moze to niezbyt madre pytanie) skad bierzecie kiny?

 

- nie ma niemądrych pytań... gdyż każdy z nas "czegoś" nie wie... :P

- Elektro... z tej samej stronki co wyliczałaś swój KIN...Wydawnictwo PULSAR - Wiedza i filozofia Majw

- zjeżdżasz suwakiem w dół... i klikasz "kin dnia"... :):):)

- ale można też kliknąć "metryka"... i pod Nr KINu jest "cel" (bo KIN Dnia... to cel danej pieczęci w danym dniu)... :)

- ale ten cel jest dla wszystkich... do przerobienia, a nie tylko dla kogoś z daną pieczęcią... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziś przełamię samotność, poszukam bratniej duszy i przestanę rozmawiać sam ze sobą.[/b]

 

Nie wiem dlaczego, ale to ostatnie wywołało iż pojawił się uśmiech na mej twarzy :_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 69 - Czerwony Samoistny Księżyc... 16.06.2010.

 

- Dziś zmieniam podejście do ludzi i dotychczasowy styl życia...

- Zrzucam wszystkie maski, odchodzę od utartych poglądów i szablonowego myślenia...

- Dziś idę na całość...

- Wszystko, co stare, rzucam w nurt rzeki życia i czekam cierpliwie, by naturalny żywioł pomógł mi przełamać zatory mentalne...

 

... noo... i znowu sama prawda... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wszystko, co stare, rzucam w nurt rzeki życia i czekam cierpliwie, by naturalny żywioł pomógł mi przełamać zatory mentalne...

 

No,nie wiem,czy mi sie to udalo,ale chcialabym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 70 - Biały Wiodący Pies... 17.06.2010.

 

- Miłość potrafi przemienić bolesne cięcia w znośne doświadczenia - pod warunkiem że potrafię kochać...

- Każdemu pożegnaniu, każdej stracie i każdej rozłące towarzyszy ból, bunt i opór wewnętrzny.

- Każdej zmianie, tak jak śmierci, towarzyszy cicha żałoba.

- Dziś, zamiast czekać z założonymi rękami na nadejście bólu, zaczynam sam uśmiercać przykre doświadczenia... uzdrawiając od podstaw ich przyczyny.

- Dopiero dziś pojąłem sens bólu...

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 71 - Niebieska Rytmiczna Małpa...18.06.2010.

 

- Każdy przełom wywołuje wiele napięć, wzbudza strach, wątpliwości, obawy...

- Dziś zachowam pogodę ducha i z humorem poddam się fazie przebudowy...

- Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani w podstępne knowania...

- Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać...zakładam strój klauna i tak idę przez życie...

- Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 71 - Niebieska Rytmiczna Małpa...18.06.2010.

 

- Każdy przełom wywołuje wiele napięć, wzbudza strach, wątpliwości, obawy...

- Dziś zachowam pogodę ducha i z humorem poddam się fazie przebudowy...

- Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani w podstępne knowania...

- Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać...zakładam strój klauna i tak idę przez życie...

- Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu...

 

Czyli krotko mowiac Hakuna Matata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać...zakładam strój klauna i tak idę przez życie...

- Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu...

 

 

Tak bym chciala,zeby to sie sprawdzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać...zakładam strój klauna i tak idę przez życie...

- Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu...

 

- Tak bym chciala,zeby to sie sprawdzilo...

 

Hmm... jeśli chcesz, TO dobrze... bo wszystko zaczyna się od wyrażenia naszej chęci... czyli Wolnej Woli... dzięki której dopiero możemy "dążyć"... czyli kreować nasze życie... gdyż po to mamy Daną Wolna Wole, byśmy Sami mogli decydować o Własnym Losie... ale Tylko Własnym... bez ingerencji w los innych !!!... :);)

- proponuję, abyś zajrzała TU... *** http://www.ezoforum.pl/powroze/26983-pomoge.html

- zapewne czekają tam dla Ciebie... jakieś pomocne wskazówki... :)

- te spod 7 Gwiazdy... jak moja (7 KIN)... dlatego ręczę za Jej uczciwość i dobre intencje, oraz wysoki poziom wiedzy :)

- powodzonkaaa... ;):)

 

----pozdrówkooo...infe7... :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 71 - Niebieska Rytmiczna Małpa...18.06.2010.

 

- Każdy przełom wywołuje wiele napięć, wzbudza strach, wątpliwości, obawy...

- Dziś zachowam pogodę ducha i z humorem poddam się fazie przebudowy...

- Dziś nie dam się wciągnąć w żadne intrygi ani w podstępne knowania...

- Dziś, zamiast płakać, będę się śmiać...zakładam strój klauna i tak idę przez życie...

- Jest to najlepsza recepta na przetrwanie każdego kryzysu...

 

Taki był właśnie mój dzisiejszy dzień!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 72-ŻÓŁTY REZONANSOWY CZŁOWIEK-19.06.2010

 

Dziś mnożą się zbiegi okoliczności.Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania postawy i podjęcia śmiałych decyzji.

Dziś nie da się lawirować.Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek.

Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie.

Czuję,jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

 

miłego dnia

Edytowane przez gratere
poprawienie liter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą woli przekreśam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie.

 

Szkoda tylko, że nie może to być łatwiejsze... No, ale cóż trzeba iść do przodu :)

 

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie.

 

To jest chyba najtrudniejsza rzecz do wykonania.

Chociaz:

Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek.

 

Latwo,to powiedziec,ale .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 73 - Czerwony Galaktyczny Wędrowiec 20.06.2010

 

Dziś nadaję nowy kształt sposobu mojego myślenia.

Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pradnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu.

Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ!

Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie.

Nie będę powielać błędów przeszłości.

Dziś chcę wnieść do życia radość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów życie zadecydowało za mnie, bo nieoczekiwanie znalazłam się w miejscu gdzie musiałam zmierzyć się że swoim bagażem z przeszłości. Warto było przyznać się do tego bagażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 74 - Biały Solarny Mag... 21.06.2010.

 

- Dziś moim drogowskazem jest serce.

- Siła serca pomaga mi znaleźć wyjście z impasu.

- Jeżeli wyłączę serce, zostanę sam na placu boju, wpadnę w pułapki Ego i poniosę straty.

- Dziś nie będę wyszukiwać tysięcy argumentów, by zagłuszyć głos sumienia.

- Dziś liczy się lojalność, a wspiera mnie mądrość serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 75-NIEBIESKI PLANETARNY ORZEŁ-22.06.2010

 

DZIŚ widzę,jak dalece jestem niezależny.

DZISIAJ to,czego dokonam,odzwierciedli moją wielkość.

DZIŚ biorę pod lupę mój bojażliwy,egocentryczny świat i jestem najwyższą instancją,a nie wykonawcą cudzych poleceń.

DZIŚ nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

 

 

miłego dnia :-)

 

jestem ciekawa czy się to uda zrealizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 76 - Żółty Spektralny Wojownik...23.06.2010.

 

- Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy.

- Dziś wyleczę się ze strachu przed ......., który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ......., która obciąża moje myśli.

- Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy, uchybienia, kłótnie z ......, gniew na ......, pomówienia ......., intrygi ...... (wymień konkretne osoby lub sprawy).

 

Ps.

- noo... tak, to jest konieczne... ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dziś wyleczę się ze strachu przed ......., który wrył się w moją podświadomość i z urazy do ......., która obciąża moje myśli.

 

- Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy, uchybienia, kłótnie z ......, gniew na ......, pomówienia ......., intrygi ...... (wymień konkretne osoby lub sprawy).

 

 

 

No coz,trzeba sprobowac.

Edytowane przez gratere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dałam rady.....

 

Hmm... no cóż, jakby to było takie proste to na Ziemi byłby już RAJ... :);)

- ale przecież "nie od razu Kraków zbudowano", więc nie należy się poddawać... i próbować dalej... :)

- bo z każdą "niby"porażką... stajemy się "mądrzejsi" o wyciągnięte konstruktywne wnioski...

- które składają się na nasze "doświadczenie"... czyli świadomość tego, dlaczego tak jest... :)

- i tego właśnie uczymy się TU , dzięki KINom... :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 77 - Czerwona Krystaliczna Ziemia... 24.06.2010.

 

- Dziś widzę, jak osiągnąć stabilność i dotrzymać danych sobie obietnic.

- Dzisiejsze sytuacje pokażą mi, czego powinienem się wystrzegać, a co popierać.

- Dziś zwracam uwagę na znaki zewnętrzne: na czerwone i zielone światło na drodze...

* i albo śmiało idę przed siebie...

* albo cierpliwie czekam....

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 78 - Białe Kosmiczne Zwierciadło... 25.06.2010.

 

- Dziś rozpoznam, co jest pożyteczne i właściwe życiu, a co niepotrzebnie bolesne.

- Teraz wiem, czego nie chcę puścić, czego wciąż się czepiam, czego kurczowo trzymam.

- W życiu nie popełniłem żadnych grzechów, lecz podejmowałem liczne nieudane próby.

- Dziś zdaję egzamin dojrzałości, zmieniam stosunek do pieniądza i żegnam stare wartości.

- Dziś wychodzę z zakłamania i przełamuję niechęć do ludzi.

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...