Skocz do zawartości

KIN dnia...


arabika

Rekomendowane odpowiedzi

KIN 72: Żółty Rezonansowy Człowiek - 06.03.2011

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

Dziś mnożą się zbiegi okoliczności.

Napięte sytuacje zmuszają mnie do sprecyzowania mojej postawy i podjęcia śmiałych decyzji.

Dziś nie da się lawirować.

Pozbycie się bagażu przeszłości oznacza reorganizację i nowy porządek.

Siłą woli przekreślam ostatecznie przeszłość i zaczynam patrzeć przed siebie

Czuję, jak nowy duch przenika moje ciało i zmysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 73: Czerwony Galaktyczny Wędrowiec - 07.03.2011

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś nadaję nowy kształt mojemu sposobowi myślenia.

Przezwyciężam blokady wewnętrzne, pragnienie izolacji, pokonuję zapory stworzone pod wpływem strachu

Dziś katapultuję się na WOLNOŚĆ.

Muszę jednak uważać, by pęd ku wolności nie przerodził się w fanatyczne lub rewolucyjne działanie.

Nie będę powielać błędów przeszłości.

Dziś chcę wnieść dożycia radość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 74: Biały Solarny Mag - 08.03.2011

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

 

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś moim drogowskazem jest serce.

Siła serca pomaga mi znaleźć wyjście z impasu.

Jeżeli wyłączę serce, zostanę sam na placu boju, wpadnę w pułapki Ego i poniosę straty.

Dziś nie będę wyszukiwać tysięcy argumentów, by zagłuszyć głos sumienia.

Dziś liczy się lojalność, a wspiera mnie mądrość serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... :)

 

- jestem pewny Arabiko... że Tobie tego SERCA nigdy nie zabraknie... :)

- mało kto jest tak wytrwałym poszukiwaczem... a zatem i konsekwentnym... :)

- bo tylko nieostająca wytrwałość w dążeniu... może dać ten upragniony Cel...

 

- Wszystkiego dobrego Tobie i Wszystkim KINOmankom... które tak wspierasz, właśnie Tym co masz najpiękniejsze :serducho::_kwiatek:

 

---pozdrawiam serdecznie... infedro :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 75 - Niebieski Planetarny Orzeł - 09.03.2011

 

Dziś widzę, jak dalece jestem niezależny.

To, czego dzisiaj dokonam, odzwierciedli moją wielkość.

Dziś biorę pod lupę mój bojaźliwy, egocentryczny świat.

Dziś staję się najwyższą instancją, a nie wykonawcą cudzych poleceń.

Dziś nie ulegnę psychozie strachu o pozornie zagrożoną przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 76: Żółty Spektralny Wojownik - 10.03.2011

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś uwalniam się od cieni podejrzeń; rozdrabniam problemy na części i krok po kroku usuwam poszczególne elementy.

Dziś wyleczę się ze strachu przed ..... , który wrył się w moją podświadomość

i z urazy do ......

która obciąża moje myśli. Dziś robię rachunek sumienia i wybaczam sobie wszystkie błędy

 

Transformacja cienia:

Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE.

Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

Zaufaj swojej mistycznej inteligencji.

Nastaw się na sygnały wewnętrzne.

Puść materię.

Otwórz się na prowadzenie duchowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 77: Czerwona Krystaliczna Ziemia - 11.03.2011

 

Fala ŁĄCZNIKA – Siła Przemian

Czas, żeby oderwać się od przeszłości.

 

Dziś widzę, jak osiągnąć stabilność i dotrzymać danych sobie obietnic.

Dzisiejsze sytuacje pokazami, czego powinienem się wystrzegać, a co popierać

Dziś zwracam uwagę na znaki zewnętrzne: na czerwone i zielone światło na drodze, i albo śmiało idę przed siebie, albo cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kin 78 – Białe Kosmiczne Zwierciadło - 12.03.2011

 

Dziś rozpoznam, co jest pożyteczne i właściwe w życiu, a co niepotrzebnie bolesne.

Teraz wiem, czego nie chcę puścić, czego wciąż się czepiam, czego kurczowo trzymam.

W życiu nie popełniłem żadnych grzechów, lecz podejmowałem liczne nieudane próby.

Dziś zdaję egzamin dojrzałości, zmieniam stosunek do pieniądza i żegnam stare wartości.

Dziś wychodzę z zakłamania i przełamuję niechęć do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Niebieski Magnetyczny Wicher - 13.03.2011

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś przystępuję do rozwiązania tego co od dawna czeka na rozwiązanie

Ja sam doprowadziłem do sytuacji w jakiej obecnie jestem i tylko ja mogę ją zmienić

Dziś nie zrażą mnie niepowodzenia

Wiem, ze proces odnowy może przebiegać dość burzliwie

Dziś wszystko stoi pod znakiem zapytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 80: Żółte Biegunowe Słońce - 14.03.2011

Fala WICHRU – Siła Odnowy

 

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś boski promień oświeca moją świadomość i pomaga mi bezboleśnie odejść od tego co nie służy mojemu rozwojowi

ŚWIATŁO i CIEŃ są normalnym zjawiskiem w życiu

Świat sprzeczności pomaga mi opowiedzieć się po której stoję stronie

Dziś ja sam interpretuję Chrystusowy program

Nic nie jest mi narzucone z góry

W życiu zawsze dostaję to, co sam wybiorę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 81 - Czerwony Elektryczny Smok - 15.03.2011

 

Dziś zaufam wewnętrznemu głosowi i pokażę, na co mnie stać.

Zdaję się na boskie prowadzenie, bo tylko tak ułatwię sobie życie.

Dziś zrobię właściwy użytek z tego, co wiem i co posiadam oraz przestanę komplikować sobie życie wygórowanymi ambicjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 82 - Biały Samoistny Wiatr - 16.03.2011

Dziś wynurza się duch uczciwości, który przenika najdrobniejsze sprawy.

Dziś ujawnią się nieprawidłowości, abym wiedział, co muszę naprawić i jak pokierować swoim życiem.

Dziś objawi się walka i opór, zapał i zniechęcenie.

Dziś zmierzy się duch z materią

Dziś nie posunę się za daleko, aby potem czegoś nie żałować.

Dziś jestem czujny i otwarty na mądrość podszeptu oraz i ciche wskazówki serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 83 - Niebieska Wiodąca Noc - 17.03.2011

 

Wszystkie ograniczenia i braki rodzą się w mojej podświadomości.

Dziś zmieniam kierunek myślenia i uzupełniam niedobory.

Przestaje bać się tego, co NIEZNANE.

Bogactwa nie należy szukać na zewnątrz, lecz w środku.

Dopiero wtedy spłynie na mnie dostatek – także materialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 84 - Żółte Rytmiczne Ziarno - 18.03.2011

Dziś budzę w sobie przyjazne uczucia do ludzi oraz przełamuję lody i zatory na drodze komunikacji z otoczeniem.

Redukuję błędne wyobrażenia i uwalniam się od kompleksów.

Ja też mam prawo do szczęścia, ale na szczęście trzeba zapracować.

Jak mam uwolnić się od biedy i pecha, jeśli nic nie robię ?

Dziś ani razu nie powiem: ”Nie dam rady! Nie mogę ! Nie potrafię! ”

Ja jestem kowalem swego losu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 85 - Czerwony Rezonansowy Wąż - 19.03.2011

 

Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady.

Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli.

Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha.

Wszystko, czego dokonuję zależy od mojej siły.

Dziś kieruję się instynktem, który podpowie mi, jak zebrać siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 85: Czerwony Rezonansowy Wąż - 19.03.2011

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś zostaną wytrącone na powierzchnię wszystkie szkodliwe osady

Dziś znajdą ujście wszystkie zatruwające mnie myśli

Mój stan fizyczny odzwierciedla stan mojego ducha Wszystko, czego dokonuję, zależy od mojej siły

Dziś kieruję się instynktem który podpowie mi jak zebrać siły

 

Pieczęć: Czerwony WĄŻ

Symbol: Wąż, system nerwowy

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarna MALDONA (energia wewnętrzna) Siła Życia – Siła Instynktu

 

TON SIÓDMY

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

REZONANSOWY TON POWIĄZAŃ

 

Przywołaj swoją mistyczną mądrość i rozpoznaj pokrewieństwa ze Źródłem. Połącz siłę swoich siedmiu czakr i wznieś się na wyżyny boskiego Światła. Jeżeli pytasz o przydatność siły mistycznej w życiu ziemskim – wiedz, że przez Świadomość SIÓDEMKI teoria sprawdza się w praktyce. TY integrujesz światy duchowe i fizyczne w jednym NOWYM świecie. Połącz uczucia z rozumem i przekształć materię w mistyczną Świadomość. Pozostań w stanie ziemskiej samoakceptacji. Otwórz się na spływające dary. Akceptuj się bezwarunkowo. Uwolniony od konieczności aprobaty z zewnątrz, odkryj swoją naturalną siłę mistyczną!

> STAŃ SIĘ JEDNOŚCIĄ Z MISTYCZNĄ SIÓDEMKĄ: Z SIEDMIOMA CZAKRAMI CIAŁA I SIEDMIOMA POZIOMAMI PIRAMIDY, KTÓRE JEDNOCZĄ SIEDEM ŚWIADOMOŚCI! <

 

 

Mądrość Światła:

Witalność; Namiętność; Wyczucie; Mądrość ciała; Odczucia cielesne; Motywacja; Kreatywność; Instynkt; Zwinność; Kundalini; Integracja; Oczyszczanie; Intymność; Seksualność; Udoskonalanie; Samodzielność; Mocne nerwy; Opanowanie; Zmiana trybu życia; Dobre samopoczucie; Tempo życia; Szybkie reagowanie; Nieoczekiwana pomoc; Radość życia; System nerwowy

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Z góry przesądzone rozstrzygnięcia, bazujące bardziej na tradycjach rodzinnych i zapewnieniu sobie bezpieczeństwa niż na mądrości podszeptu intuicji; Zagłuszanie bodźców cielesnych i odczuć zmysłowych; Tłumienie uczuć; Wygórowane życzenia; Przesadne zachcianki; Zaślepienie; Emocje; Choroby; Pokusy; Brak higieny; Niskie morale

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Wykorzystaj swoje ciało jako klucz do przekształceń wewnętrznych.

Spójrz na nie jak na drogowskaz, kierujący cię ku Wyższej Świadomości. Kieruj się instynktem.

Podążaj za podszeptem wewnętrznym. Uwierz we wrodzoną zdolność rozstrzygania w okamgnieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 86: Biały Galaktyczny Łącznik - 20.03.2011

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Wszystko o co walczę żywi się moją energią

Dziś zaprzestaję wałku godzę się z każdą zmianą

Odrzucam przykre wspomnienia przełamuję śmiertelny strach, uwalniam się od ciężaru (wymień go) i z lekkością wyruszam w dalszą drogę

Dziś nie zrażą mnie trudności – albo je rozwiążę albo wybiorę nową drogę

Co dają mi kłótnie, procesy sądowe nieprzespane noce i walki wewnętrzne

Mój przeciwnik śpi spokojnie, a ja zadręczam się i cierpię

Dziś robię porządek w moich myślach

 

Pieczęć: Biały ŁĄCZNIK

Symbol: Śmierć, przemiana, kryształ

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny MARS (energia wewnętrzna) Siła Śmierci – Siła Przemian – Siła Uwolnienia

 

TON ÓSMY

Siła Scalania – sfera mentalna

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

> TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA! <

 

Mądrość Światła:

Ofiara; Rezygnacja; Śmierć; Przebaczenie; Pokora; Zapał; Wola walki; Przemiana; Transmutacja; Uwolnienie się od starych nawyków; Puszczenie przeszłości; Wytrwałość; Sukcesy życiowe; Postępy; Zakończenie polemiki duchowej; Nowe(morale)

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia:

Przymusy wewnętrzne; Chęć zachowania kontroli; Śmiertelny strach; Przygnębienie; Walka i opór; Obawy; Rozkojarzenie; Nieprzystępność; Negacja; Przekupstwo; Urazy, Pamiętliwość; Oszukiwanie siebie

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia:

Poddaj się siłom doskonałości. Posłuchaj tej części w tobie, która woła o 'śmierć' i transformację. Bądź przystępny dla ich mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 87: Niebieska Solarna Ręka - 21.03.2011

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

Dziś biorę odpowiedzialność za swój stan psychiczny i zaczynam zbierać siły

Jak mogę czuć się rześki i zdrowy, jeśli karmię się goryczą i wciąż piję "truciznę?"

Każda dolegliwość na płaszczyźnie fizycznej, umysłowej i emocjonalnej objawia mi moje zaślepienie

Dziś wyłonią się niezabliźnione rany, które trzeba pilnie uzdrowić

Dziś opatrzę tez rany partnera i bliskich

Dziś jestem doskonałym lekarzem

Pieczęć: Niebieska RĘKA

Symbol: Ręka, szpony, chwyt, zwierzyna płowa, jeleń, tsunami (fala morska)

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarna ZIEMIA (energia wewnętrzna) Siła Uzdrowienia – Siła Dokonania – Siła Wiedzy

 

TON DZIEWIĄTY

Siła Urzeczywistnienia – sfera duchowa

SOLARNY TON NAPROWADZANIA

 

DZIEWIĄTKA proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że TY JESTEŚ, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. TY wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co NOWE, samoistnie rozpuszczą się STARE, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje DZIEWIĄTKI i przymierz się do skoku w wielki łuk CZASU. W cyklu tym CZAS zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę SIŁY DOKONANIA.

> WŁĄCZ S/Ę W URZECZYWISTNIANIE WIELKIEGO MISTERIUM!

POKAŻ, ŻE ŻYJESZ NA ZIEM!! <

 

Mądrość Światła:

Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutność

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia. Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze.

Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą. Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Żółta Planetarna Gwiazda - 22.03.2011

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

 

Dziś widzę co doprowadziłem do współbrzmienia i jakie zażegnałem spory

Jeśli coś pominąłem, zobaczę to na własne oczy lub poczuję na własnej skórze

Dziś odrzucam samokrytykę i nisko wartościowanie swoich zasług oraz dodaję ducha innym

Moje środowisko (rodzina, znajomi) pokaże mi, gdzie brakuje szczęścia i harmonii

Pieczęć: Żółta GWIAZDA

Symbol: Gwiazda, królik

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarna WENUS (energia wewnętrzna) Siła Piękna – Siła Harmonii – Siła Dyscypliny

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

> JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM,

TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW,

LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY! <

 

Mądrość Światła:

Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię. Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna. Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 89 - Czerwony Spektralny Księżyc - 23.03.2011

 

Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory.

Nie dbam już o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu.

Moja krew jest bankiem informacji.

Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie: anemia na poczucie bycia złym, postawę „tak-ale” ; niedociśnienie na defetyzm-„to nic nie da”; nadciśnienie na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN: Czerwony Spektralny Księżyc- 23.03.2011

 

Fala WICHRU – Siła Odnowy

 

Czas, żeby zmienić nastawienie do życia.

Dziś uwalniam się od wyrzutów sumienia i fałszywej pokory

Nie dbam juz o zaspokojenie ambicji EGO, lecz patrzę, co jest uczciwe i dobre dla ogółu

Moja krew jest bankiem informacji

Choroby krwi wskazują na brak koncepcji na życie anemia – na poczucie bycia złym postawę tak

– ale niedociśnienie-nadefetyzm-ton nic nie da nadciśnienie – na brak chęci wyrwania się z dramatów emocjonalnych

Pieczęć: Czerwony KSIĘŻYC

Symbol: Krople deszczu; woda; lotos, światło latarni morskiej

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny MERKURY (energia wewnętrzna) Siła Przebudzenia – Siła Oczyszczania – Siła Przypomnienia

 

TON JEDENASTY

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

SPEKTRALNY TON OCZYSZCZANIA

 

JEDENAŚCIE to proces rozpuszczania, który wymywa wszystkie stare warstwy aż do żywej istoty. JEDENAŚCIE to silą wnosząca Światło we WSZYSTKO-CO-JEST, przekształcająca przestarzałe wzorce i struktury, uwalniająca od rzeczy, które nie służą postępowi.Pozwól rozdrobnić się komplikacjom. Pozwól im przekształcić się w błogosławieństwo prostoty. Siła JEDENASTKI przywołuje do twojej świadomości mylne treści wiary, faworyzowane ideały, błędne wyobrażenia. Przyjrzyj się im z bliska, sprawdź ich przydatność, dokładnie przetestuj i w razie potrzeby zreformuj. Zbadaj, co w twoim życiu zdaje się być nieharmonijne, co się nie zgadza, co ci dotkliwie dokucza. Spróbuj to zostawić! Przeniknij pozory powierzchowności w swoim życiu. Przyjmuj lekcje dysharmonii bez stawiania oporu i osądzania, a wtedy kruche ściany twojego wewnętrznego oporu runą samoistnie. Droga przez ograniczenia, wyzwania i trudności życiowe doprowadzi cię do płaszczyzny Wyższej MĄDROŚCI. TY sam jesteś tym, co cię ogranicza w życiu. Otwórz się na mądrość Wszechświata. Oczekuj odpowiedzi. Przygotuj się na zmiany!

> TAK, JAK WALĄ SIĘ STARE FASADY l PĘKAJĄ ZMURSZAŁE ŚCIANY,

TAK PRZEBIJA SIĘ KLAROWNOŚĆ PRAWDZIWEGO SENSU BYTU! <

 

Mądrość Światła:

Podświadomość; Przebudzenie; Pamięć; Wiedza mistyczna; Prawdziwa tożsamość; Dojrzałość życiowa; Ulga; Zapał; Mądrość; Doświadczenie; Znaki; Spostrzegawczość; Pryncypium komunikacji z wyższymi wzorcami duchowymi; Oświecenie duchowe; Siła oczyszczania; Postępowość; Zmiana poglądów; Regulacja procesów życiowych; Przystosowanie się do życia

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Brak sensu; Przygaszenie; Zagubienie; Negatywne afirmacje; Pozorny spokój; Napięcie nerwowe; Blokady; Powściągliwość; Upór; Duma; Niechęć do życia; Lekceważenie znaków ostrzegawczych dawanych przez życie; Tłumienie boskiego Światła; Stagnacja; Ból i cierpienie; Wypłukiwanie starych osadów; Zakłamanie; Obłuda; Zaślepienie

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Zrzuć woal zapomnienia. Obudź się. Przejrzyj na oczy. Skoncentruj się na swoim wnętrzu. Spójrz na nowe trendy. Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, dostąpisz zaszczytu boskiego prowadzenia. Stań się świecącą latarnią. Szukaj po-trzebujących, którzy w pełni zaakceptują twój spo-sób wyrażania. Przestań walczyć. Zaufaj naturalnym procesom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 90 - Biały Krystaliczny Pies - 24.03.2011

Tylko miłość zdolna jest dokonać pozytywnych zmian w życiu.

Dziś uzdrawiam urazy emocjonalne i zamieniam swoich wrogów w sprzymierzeńców duchowych.

Dziś obcy jest mi egoizm, zachłanność i zazdrość.

Ocieram łzy i zaczynam kochać.

Dziś podejmuję dialog z partnerem i odświeżam znajomości.

Edytowane przez Pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 91 - Niebieska Kosmiczna Małpa - 25.03.2011

 

Dziś odkrywam w sobie prostotę, lekkość i dziecinną niewinność.

Nie dopatruję się knowań i podstępów, lecz ufam i jeszcze raz ufam.

Dziś nie jestem obrażalski i przewrażliwiony na punkcie własnej osoby.

Sam żartuję i pozwalam żartować innym.

Cieszę się ze zrobionych postępów.

Edytowane przez Pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 92 - Żółty Magnetyczny Człowiek - 26.03.2011

 

Dziś trenuję siłę woli w świecie wyzwań i pokus.

Dziś liczy się to, co czynię i to, co myślę, a nie to, co mówię.

Dziś konfrontuję moje EGO z intuicyjną świadomością.

Poszukując prawdy natrafiam na wiele dylematów, które spróbuję dzisiaj wyjaśnić, nie przeceniając rozumu.

Dziś nie zaciągnę nowych „długów”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 93 - Czerwony Biegunowy Wędrowiec - 27.03.2011

 

Przestrzeń życiowa jest sceną, na której tworzę swoją rzeczywistość.

Tu robię decydujące cięcia, tu stwarzam nowe wypaczenia.

Nie jestem jednak sam na scenie, ze mną grają też inni - raz lepsi, raz gorsi aktorzy.

Dziś odkryję, kto jest reżyserem.

Czy nie marnuję czasem talentu, zamknięty w cudzym teatrze?

Dziś zmierzę, jak przestronna jest moja scena życiowa.

Moje ciche zamiary zdecydują o moim jutrze.

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

Mądrość Światła:

Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec; Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady

We wzorcu cienia – przywołanym przez "raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się "wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia:

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we wyzwania. Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 94 - Biały Elektryczny Mag - 28.03.2011

 

Siła serca nie podlega prawom wymyślonym przez ludzi.

Im silniejsza jest moja wiara, tym pewniejsze jest moje jutro.

Moje myśli krążą dziś wokół miłości, moja wola sprzężona jest z wolą serca.

Intencje serca mają potężną moc oddziaływania na przebieg wszystkich spraw w życiu – one to przyspieszają nadejście sukcesów.

Dziś rozjaśniam ciemności umysłu, wnosząc tam światło miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 95 - Niebieski Samoistny Orzeł - 29.03.2011

 

Dziś odchodzę od wartościowania zjawisk i ludzi.

Dziś ja zatwierdzam plany na przyszłość.

Przyjmuję nowe wyzwania i mając przed oczami wizję celu – nie boję się podjąć ryzyka.

Dziś nikt niczego mi nie narzuci i ja nie zmuszę nikogo do bezwzględnego posłuszeństwa, milczenia lub przyklaskiwania moim racjom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 96 - Żółty Wiodący Wojownik - 30.03.2011

 

Dziś siła inteligencji wydaje mojemu ciału rozkazy.

Zdaję się na wewnętrzne prowadzenie, które jest nieomylne.

Dziś bez strachu powołuję do bytu to, co sam uznam za właściwe.

Przestaje być chorągiewką i nie drżę jak osika na wietrze.

Nie pójdę na łatwiznę, nie skuszę się na doraźne korzyści, nie ulegnę pokusom, lecz pójdę tam, gdzie skieruje mnie moja wola i gdzie nie będę marionetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 97 - Czerwona Rytmiczna Ziemia - 31.03.2011

 

Dziś ważą się moje losy.

Moja wola jest wystawiona na próbę.

Dziś określę więź z ludźmi, z naturą, z ojczyzną i zrewiduję postawę określoną jako „symbol Kaina”, której motto brzmi: ”Mieć więcej niż inni bez względu na cenę”.

Dziś zadbam o zdrowy kontakt z ludźmi i z całym otoczeniem.

Dziś jestem jednocześnie nauczycielem i uczniem.

Bez szemrania zbieram więc pochwały i nagany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 98 - Białe Rezonansowe Zwierciadło - 01.04.2011

 

Dziś budzę się w sali luster, gdzie spoglądają na mnie tysiące oczu.

Każdego kąta, miejsca i zaułka jestem bacznie obserwowany.

Bez zwierciadła nie ma nauki.

Dzięki odbiciom zdobywam mądrość życiową.

Dziś rozwieją się iluzje, mrzonki, omamy.

Każdą informację przyjmuję dziś bez lamentowania i bez wartościowania.

Dziś przebaczam sobie i wszystkim moim odbiciom.

Edytowane przez Pysiaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 99 - Niebieski Galaktyczny Wicher - 02.04.2011

 

Dziś ja sam reguluję procesem odnowy wewnętrznej i mam nieograniczone możliwości.

Dziś przekształcam to, co mnie powstrzymuje w działaniach, w to, co mi wyjątkowo sprzyja.

Dziś robię wszystko dobrowolnie, a nie pod przymusem, groźbą kary lub szantażu.

Dziś ja sam przesądzam o swoim losie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 100 - Żółte Solarne Słońce - 03.04.2011

 

Dziś inspiruje mnie „ALFA i OMEGA”.

Dziś mówię prawdę i nie obrażam się za słowa prawdy.

Dziś łączę to, co nieświadomie rozdzieliłem, naprawiam krzywdy i pomyłki, i wyciągam rękę na zgodę, ale nie dlatego, że muszę lub tak wypada, lecz dlatego, że chcę i dojrzałem do pojednania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 101 - Czerwony Planetarny Smok - 04.04.2011

Dziś widzę dzieło mojej własnej nieprzymuszonej woli i skutki mojej samowoli.

Dziś nie ucieknę przed tym, co sam stworzyłem, lecz będę gotów przygarnąć do siebie to, do czego wcześniej nie chciałem się przyznać.

Każdy czyn poprzedza stwórcza myśl.

Dziś zrozumiałem, że moje myśli mogą budować lub niszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 102 - Biały Spektralny Wiatr - 05.04.2011

 

Moje pola duchowe są niesamowicie zaśmiecone negatywnymi myślami.

Dziś neutralizuję to, co stało się bezużyteczne lub szkodliwe.

Dziś porządkuję pola chaotycznych myśli, jednoczę różne racje i scalam to, co rozproszone.

Dziś wprowadzam nowego ducha do sfery zmysłów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 103 - Niebieska Krystaliczna Noc - 06.04.2011

 

Moje sny – płynące z płaszczyzny „kosmicznej nocy” – są kopalnią wiedzy o życiu.

Dziś wnikam w głębsze warstwy świadomości i stamtąd czerpię informacje.

Powiązanie z metafizyką utrzymuje się na płaszczyźnie świata snów.

Noc jest drogowskazem do przezwyciężenia braków fizycznych, ubóstwa duchowego i wszystkich skrajności życiowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 104 - Żółte Kosmiczne Ziarno - 07.04.2011

 

Dziś przypatrzę się temu, co potrafię, co mnie interesuje i temu, co faktycznie robię w życiu.

Zastanowię się, czy nie marnuję swojego talentu goniąc za czymś, do czego się nie nadaję.

Dzis wyruszam na podbój moich skarbów wewnętrznych.

Pełnię szczęścia osiągnę dopiero wtedy, kiedy stanę się świadomym swej wartości człowiekiem.

Kiedy zacznę sam siebie cenić, doceni mnie również otoczenie.

Dziś nie zadzieram nosa ani nie chowam głowy w piasek.

Dziś znajdę mój złoty środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 105 - Czerwony Magnetyczny Wąż - 08.04.2011

 

Siła życia jest podstawą zdrowej egzystencji.

Dziś dostosowuję działania do poziomu siły życiowej.

Instynkt i mądrość pomogą mi odnaleźć się w świecie.

Dziś zwracam uwagę na znaki dawane mi przez ciało.

Symptomy chorobowe niosą cenne informacje na temat poziomu świadomości.

Dziś skontroluję moje zachcianki oraz zastanowię się stosunkiem do płci przeciwnej i seksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 106 - Biały Biegunowy Łącznik - 09.04.2011

Dziś poznaję sprzeczności i prawa dominujące w życiu.

Dokonuję selekcji i eliminuję to, co zagraża zdrowiu.

Chęć zachowania kontroli, przesądy i przestarzałe wartości – wyprowadzają moje ciało ze stanu równowagi.

Dziś zaprzestaję walki, pozbywam się pesymistycznych myśli i uczę się puszczać w niepamięć urazy.

Choroby i bolesne procesy pokazują mi zaślepienie i błędy mojego EGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 107 - Niebieska Elektryczna Ręka 10.04.2011

 

Ruch jest podstawą zdrowego bytu.

Kiedy działam, wiem, że żyję.

Pęd ku wiedzy nie pozwala mi zatrzymać się w miejscu.

Zanim zrobię następny krok, najpierw dokończę to, co wcześniej zacząłem.

Dziś załatwię drobne sprawy, opatrzę lżejsze rany, aby nabrać wiary we wrodzoną zdolność uzdrawiania.

Dziś liczą się czyny.

Przestaję kręcić się w kółko.

Zaczynam od uporządkowania świata wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 108 - Żółta Samoistna Gwiazda - 11.04.2011

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

 

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

Pieczęć: Żółta GWIAZDA

Symbol: Gwiazda, królik

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarna WENUS (energia wewnętrzna) Siła Piękna – Siła Harmonii – Siła Dyscypliny

 

TON CZWARTY

Siła Wizji Celu – sfera mentalna

SAMOISTNY TON KSZTAŁTU I MIARY

 

CZTERY symbolizuje kwadrat, podstawę piramidy, bazę, solidny fundament. Nadszedł czas na urzeczywistnienie twoich świetlanych marzeń. Zwróć uwagę na swoją naturalną logikę i zmysł rozróżniania. Dary te wspierają cichy głos twojego kreatywnego ducha. Ty jesteś mistrzem, który urzeczywistni swoje sny i marzenia! Otwórz drzwi i przywołaj Świętą CZWÓRKĘ. Skieruje cię ona na wyższą płaszczyznę Bytu, która przyniesie ci uzdrowienie i pobudzi twoją kreatywność jeszcze w tym cyklu życia. Promienie CZWÓRKI oferują ci pomoc w zrozumieniu uniwersalnych praw rządzących życiem na Ziemi. Wykorzystując moc CZWÓRKI, spróbuj stopić ze sobą czas, przestrzeń i formę materialną. Weź się w garść i muśnij to, co NIEWIDZIALNE, BEZGRANICZNE, BEZCZASOWE. Zbierz swoje pomysły, nadaj im kształt i uporządkuj świat myśli. Rozwiń w sobie zdolność sprawiedliwego rozstrzygania, bez wartościowania wrażeń pomiędzy "złym" a "dobrym". Uwolnij się od uprzedzeń!

> KREATYWNOŚĆ I KONSTRUKTYWNE MYŚLENIEWYZWALAJĄ SIŁĘ PRAKTYCZNEGO WDRAŻANIA! <

 

Mądrość Światła:

Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię. Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna. Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST!

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton czwarty odpowiada za świat formy, kształtu i materii, a więc za świat fizyczny. Każda treść duchowa potrzebuje Energii CZWÓRKI, aby wyrazić się w świecie fizycznym. W wartości tej zawierają się także symbole koła karmicznego. Ton czwarty stwarza bazę, określa warunki wykonalności programu fali. Tutaj domyka się tak zwana strefa wgrywania programów, tu zatwierdza się ostateczny wzorzec.

W odniesieniu do kalendarza każda fala potrzebuje czterech dni, aby sprecyzować temat i nadać mu określoną formę. CZWÓRKA ujawnia plany fali. Dzięki połączeniu tonu 4 z pieczęcią solarną pierwowzór otrzymuje swój zarys końcowy. Dni z tonem czwartym dostarczają ważnych informacji o sprawach osobistych, które będziemy musieli załatwić na przełomie aktualnie biegnącej fali. Następne dni – w zależności od kwestii spornych i stopnia trudności – mogą przynieść nieoczekiwane zmiany w polu indywidualnym (stosownie do zaleceń CZWÓRKI). Obserwacja tych dni może okazać się niezwykle interesująca. Dowiemy się tutaj, na jakim obszarze i w jakiej dziedzinie ujawni się problematyka fali, zdefiniowana w pieczęci solarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 108 - Żółta Samoistna Gwiazda - 11.04.2011

Każda wewnętrzna dysharmonia rujnuje moje zdrowie i wywołuje choroby.

Ja sam wywołuję wszystkie zaburzenia.

Dziś niczego nie zrobię na siłę, lecz pozostanę taki, jaki jestem.

Tylko tak wyjdą na jaw moje zalety oraz słabości i wady.

Stan mojego ciała zdradza mój nastrój wewnętrzny.

Im bardziej kocham swoje ciało, tym szybciej regenerują się siły.

Dziś zadbam też o wygląd zewnętrzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 109 - Czerwony Wiodący Księżyc - 12.04.2011

 

KREW jest fizycznym nośnikiem siły życia.

Żyje tylko to co płynie.

Dziś wprawiam w ruch wszystko, co się zastało i wiem, że rozruch może okazać się bolesny.

Dziś odświeżam swoją pamięć, stawiam pytania, a odpowiedzi udziela mi życie.

Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 109: Czerwony Wiodący Księżyc - 12.04.2011

 

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

 

KREW jest fizycznym nośnikiem siły życia.

Żyje tylko to co płynie.

Dziś wprawiam w ruch wszystko, co się zastało i wiem, że rozruch może okazać się bolesny.

Dziś odświeżam swoją pamięć, stawiam pytania, a odpowiedzi udziela mi życie.

Nic nie dzieje się bez przyczyny.

 

 

Pieczęć: Czerwony KSIĘŻYC

Symbol: Krople deszczu; woda; lotos, światło latarni morskiej

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny MERKURY (energia wewnętrzna) Siła Przebudzenia – Siła Oczyszczania – Siła Przypomnienia

 

TON PIĄTY

Siła Prowadzenia – sfera duchowa

WIODĄCY TON KIERUNKU

 

Tylko ludzka dłoń może otworzyć bramy do WNĘTRZA.

Prześlizgnij się przez gwiezdne wrota, wznieś się wysoko i przeniknij swoje serce.

Otwórz od wewnątrz drzwi prowadzące do ŚRODKA, abyś po powrocie na Ziemię mógł przekroczyć jego progi.

Wniknij do centrum twojego Kryształowego Serca.

Co tam znajdujesz?

Czy widzisz NOWY POCZĄTEK?

Jakie są twoje zamiary, a jakie plany twego serca? Jak wyglądają twoje osobiste wizje z pozycji ŚRODKA?

Wykorzystaj jego mądrość i wstąp na drogę wiodącą do prawdy – do poznania swojej gwiezdnej istoty.

Wyższa PRAWDA jest do znalezienia na Ziemi. Dzięki akceptacji swojego człowieczeństwa i ziemskiego Bytu odnajdziesz sens i mądrość NOWEGO Wyższego Bytu.

Zwróć się do WNĘTRZA, wnieś więcej ŚWIATŁA do swojego ciała fizycznego.

Odkryj świetlaną ścieżkę, wychodzącą z twojego świętego ŚRODKA.

Jeżeli przestaniesz myśleć, kim jesteś i kim mógłbyś być, staniesz się prawdziwym "TY". Pozostań cichy i skromny. Nie martw się, co powiedzą inni!

> TY JESTEŚ ŚRODKIEM WŁASNEGO WSZECHŚWIATA!

TY JESTEŚ MISTRZEM ZJEDNOCZENIA W ŚRODKU! <

 

Mądrość Światła:

Podświadomość; Przebudzenie; Pamięć; Wiedza mistyczna; Prawdziwa tożsamość; Dojrzałość życiowa; Ulga; Zapał; Mądrość; Doświadczenie; Znaki; Spostrzegawczość; Pryncypium komunikacji z wyższymi wzorcami duchowymi; Oświecenie duchowe; Siła oczyszczania; Postępowość; Zmiana poglądów; Regulacja procesów życiowych; Przystosowanie się do życia

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Brak sensu; Przygaszenie; Zagubienie; Negatywne afirmacje; Pozorny spokój; Napięcie nerwowe; Blokady; Powściągliwość; Upór; Duma; Niechęć do życia; Lekceważenie znaków ostrzegawczych dawanych przez życie; Tłumienie boskiego Światła; Stagnacja; Ból i cierpienie; Wypłukiwanie starych osadów; Zakłamanie; Obłuda; Zaślepienie

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Zrzuć woal zapomnienia. Obudź się. Przejrzyj na oczy. Skoncentruj się na swoim wnętrzu.

Spójrz na nowe trendy. Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, dostąpisz zaszczytu boskiego prowadzenia.

Stań się świecącą latarnią. Szukaj potrzebujących, którzy w pełni zaakceptują twój sposób wyrażania.

Przestań walczyć.

Zaufaj naturalnym procesom.

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton piąty jest autorytetem fali; z tej pozycji wychodzą najważniejsze impulsy i treści.

PIĘĆ symbolizuje CENTRUM CHRYSTUSA, łączące porządek duchowy z porządkiem ziemskim.

Skupiają się tutaj wszystkie siły, które będą potrzebne do realizacji programu przeznaczenia w późniejszych okresach.

PIĘĆ reprezentuje harmonijny porządek w świecie materii organicznej.

Pozycji PIĄTEJ przypada wyjątkowa rola – dzięki niej staje się możliwe urzeczywistnienie określonego aspektu wzorca przeznaczenia.

Ton piąty ukazuje narzędzia niezbędne do wypełniania zadań.

Choć z tym dniem nie wiążą się żadne dramatyczne wydarzenia, potęga PIĄTKI może być wyraźnie wyczuwalna przez osoby wysoko uwrażliwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 110 - Biały Rytmiczny Pies - 13.04.2011

 

Moja operatywność równoważy bieg życia.

Dziś nie ugnę się pod ciężarem emocji.

Miłość jest siłą, która równoważy każdą przeciążoną masę.

Dziś zrewiduję podejście do ciała i seksu oraz przestanę odmawiać sobie tego co przyjemne.

Seks nie jest grzechem, lecz boskim darem – źródłem życiodajnej energii.

Moje ciało mentalne, emocjonalne i fizyczne pokaże mi, co muszę zrównoważyć w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 111 - Niebieska Rezonansowa Małpa - 14.04.2011

Lekkość i pogoda ducha są drogowskazem na drodze do szczęścia.

Dziś staję się klaunem, który rozweseli moje nadąsane EGO.

Dziś przełamię smutek zatruwający mi życie.

Dziś wniosę uśmiech do środowiska, w którym się obracam.

Dziś rozweselę każdego, kogo spotkam na drodze i sam nie obrażę się za czyjeś żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 112 - Żółty Galaktyczny Człowiek - 15.04.2011

 

Dziś moja mądrość życiowa i instynkt pomogą mi ominąć pułapki i uchronią przed dołkami emocjonalnymi.

Ciągłe błądzenie, objazdy i kręte ścieżki – wiele nauczyły mnie w życiu.

Dziś przetrwam każdy kryzys, ponieważ prowadzi mnie siła nie znająca strachu.

Dziś zaczynam myśleć o sobie i odzyskuję autentyczność.

Dziś ja sam stwarzam sobie najlepsze warunki, zaś życie jest moim trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 112: Żółte Galaktyczny Człowiek - 15.04.2011

 

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Dziś moja mądrość życiowa i instynkt pomogą mi ominąć pułapki i uchronią przed dołkami emocjonalnymi.

Ciągłe błądzenie, objazdy i kręte ścieżki wiele mnie w życiu nauczyły .

Dziś przetrwam każdy kryzys, ponieważ prowadzi mnie siła nie znająca strachu

Dziś zaczynam myśleć o sobie i odzyskuję autentyczność

Dziś ja sam stwarzam sobie najlepsze warunki, a życie jest moim trenerem.

Pieczęć: Żółty CZŁOWIEK

Symbol: Człowiek

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

TON ÓSMY

Siła Scalania – sfera mentalna

GALAKTYCZNY TON HARMONIZACJI

 

Stwórz rzekę swoich marzeń i połącz ją z oceanem miłości Stwórcy. Otwórz wszystkie kanały, a otrzymasz wzmocnienie dzięki naturalnemu rezonansowi z ÓSEMKĄ. Przyjmij propozycje ÓSEMKI i zwracaj uwagę na to, gdzie będziesz przyciągany, ponieważ tam nadarzą się niepowtarzalne okazje. Odkryj piękno naturalnego rezonansu z czymś innym, zupełnie NOWYM dla ciebie. Bądź przystępny i wolny od obaw!

TY trzymasz w ręku czarodziejską różdżkę – TY stapiasz świat fizyczny z tym, co BEZGRANICZNE. Wnoś harmonię do codziennego życia i we wszystkie sytuacje, w których się znajdziesz. Uwolnij się od egocentryzmu i wyprowadź z zaślepienia swoje EGO!

> TY WYZNACZASZ POZIOM HARMONIJNEGO WSPÓŁBRZMIENIA ZE STWÓRCĄ.

POZWÓL ROZBRZMIEĆ TONOWI WASZEGO WSPÓLNEGO SERCA! <

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Ton ósmy wnosi do życia potężną moc urzeczywistniania. Siła przebicia ÓSEMKI doprowadzi każdego z jej podopiecznych do sukcesu. Ton ósmy pomaga wypełniać zadania z najwyższą skutecznością – bez tracenia czasu na zbędne rzeczy. Określenie galaktyczny wskazuje na powiązania z wyższymi wymiarami. Nic więc dziwnego, że do życia codziennego wkracza nieprawdopodobna siła przebicia i same sukcesy.

 

Mądrość cienia:

Niedosyt; nieprzystępność, Przecenianie rozumu, Wyrokowanie, Porażki; Wyroki losu; Bezwzględność, Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We wzorcu cienia – wypracowanym przez gry i igraszki "małego" EGO – wszystko staje się wysoce problematyczne. EGO igrające z ogniem polaryzacji może ugruntować wyjątkowo negatywne cechy osobowości, które z reguły znajdują ujście w brutalności.Sukces za każdą cenę, bezduszność, oschłość, całkowity brak uczuć – to cechy, które mogą się zamanifestować w osobowości człowieka. Władza osobista oraz bezpośredni dostęp do wiedzy i wyższych potencjałów duchowych mogą doprowadzić do wielu poważnych nadużyć i manipulacji ludźmi.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 113: Czerwony Solarny Wędrowiec 16.04.2011

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

Dziś dostrzegam nowe perspektywy i szansę na lepsze życie

Dziś szukam nowych możliwości i pomagam innym wydostać się spod pręgierza przeszłości

Pęd ku wolności pomaga mi przełamać bariery i wymazać skostniałe poglądy

Dziś porzucam wszystkie przesądy, znoszę zakazy i nakazy, zaczynam ufać naturalnemu biegowi życia.

 

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

TON DZIEWIĄTY

Siła Urzeczywistnienia – sfera duchowa

SOLARNY TON NAPROWADZANIA

 

DZIEWIĄTKA proponuje świadomy start do wymarzonego celu. Ucieleśnij mistrzostwo i mądrość, jakie chciałeś wyrazić w życiu ziemskim. Przypomnij sobie, że TY JESTEŚ, a nie próbujesz być! Bądź tym, który oświetla swoim światłem innych! TY jesteś przyjacielem ludzkości. TY wdrażasz nowe wizje do świata. W tobie tkwi siła dokonania. Czy znalazłeś już klucz do spełnienia?

Jeżeli otworzysz się na to, co NOWE, samoistnie rozpuszczą się STARE, skostniałe wzorce, nie służące twojemu rozwojowi. Przyjmij propozycje DZIEWIĄTKI i przymierz się do skoku w wielki łuk CZASU. W cyklu tym CZAS zbiegnie się z przestrzenią, przeszłość stopi się z przyszłością. Bądź gotów zgłębić wielką tajemnicę SIŁY DOKONANIA.

 

Mądrość Światła:

Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec; Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we wyzwania. Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych. Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję. Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie. Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Edytowane przez arabika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 114: Biały Planetarny Mag - 17.04.2011

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Dziś naprowadzam umysł w kierunku magicznego środka, jakim jest serce

Otworzą się tutaj przede mną nowe, nieznane dotąd obszary, ale muszę uwolnić się od niskich pobudek i chciwości

Dziś nikt nie będzie dla mnie autorytetem, ponieważ podlegam tylko boskim prawom.

Dziś będę uczciwy wobec siebie i wiem, w jakim kierunku powinno zmierzać moje życie.

Pieczęć: Biały MAG

Symbol: Jaguar, serce, czarodziejska różdżka, paw, wszechwidzące oko, sędzia

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczna MALDONA (energia zewnętrzna) Siła Praworządności – Siła Zdolności Magicznych – Siła Uczciwości – Siła Miłosierdzia – Siła Bezczasowości

 

Mądrość Światła:

Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

Transformacja cienia:

Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską.

Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE, zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać.

Otwórz się na nowe możliwości. Jesteś wolny. Twoja moc nie zna granic.

 

Rezonans z kalendarzem:

W dniu DZIESIĄTYM każda fala osiąga punkt manifestacji. Wszystko, co wystartowało z impulsem Źródła w tonie pierwszym, w tonie dziesiątym dociera wreszcie do celu. Co stanie się widoczne na ziemskiej scenie życia, obwieści pieczęć stojąca obok tonu dziesiątego. Ton Planetarny tętni Energią, umożliwiającą urzeczywistnienie planów. Dotyczy to szczególnie dziesiątego miesiąca (4 IV – l V), ponieważ tutaj ujawnia się wynik roku. Dni z tonem dziesiątym ce****e wyjątkowa siła wyrazu. Tyczy się to zarówno procesów karmicznych, biegnących w danej fali, jak i rozwoju spirytualnego. Dni te są niezmiernie ważne, ponieważ ukazują wzajemne powiązania karmiczne w rodzinie i środowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 115: Niebieski Spektralny Orzeł - 18.04.2011

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

Choroby są następstwem pesymizmu i braku nadziei.

Bezsilność i pozorna niemoc są oznaką duchowego manka

Dziś budzę się z letargu, otwieram "trzecie oko" i spoglądam na świat z neutralnej, duchowej perspektywy.

Uwalniam się od chorobliwego wartościowania i biorę odpowiedzialność za to, co czynię.

Nie kocham już ponad wszystko, lecz świadomie. Dziś powraca nadzieja i radość.

Pieczęć: Niebieski ORZEŁ

Symbol: Orzeł, pajęczyna, ptak, mędrzec

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny JOWISZ (energia zewnętrzna) Siła Wizji – Siła Świadomości

 

TON JEDENASTY

Siła Rozładowywania Napięć – sfera emocjonalna

SPEKTRALNY TON OCZYSZCZANIA

 

Mądrość Światła:

Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna goto-wość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami. Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Za-stanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 116 - Żółty Krystaliczny Wojownik - 19.04.2011

 

Dziś przypatruję się pozornym zbiegom okoliczności i rozpoznaję swoje miejsce i rolę w życiu.

Smutek i ból wyrastają z niezrozumienia wymowy wydarzeń i znaków dawanych mi przez ciało.

To, co nazywam karą za grzechy, jest w rzeczywistości informacją, jak powinienem postępować, by wzmocnić swoje „JA” i zyskać szacunek ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 116: Żółty Krystaliczny Wojownik - 19.04.2011

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

 

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

 

Dziś przypatruję się pozornym zbiegom okoliczności i rozpoznaję swoje miejsce i rolę w życiu

Smutek i ból wyrastają z niezrozumienia wymowy wydarzeń i znaków, które daje mi ciało.

To, co nazywam karą za grzechy, jest w rzeczywistości informacją, jak powinienem postępować, by wzmocnić swoje "JA" i zyskać szacunek ludzi.

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

 

Mądrość Światła:

Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE.

Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

Zaufaj swojej mistycznej inteligencji.

Nastaw się na sygnały wewnętrzne.

Puść materię. Otwórz się na prowadzenie duchowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 117: Czerwona Kosmiczna Ziemia -20.04.2011

Fala WĘŻA – Siła Instynktu

Czas, żeby zadbać o zdrowie i wzmocnić siły.

Zgodnie z prawem wolnej woli ja sam reguluję wszystkie procesy w życiu i albo zbieram owoce, albo ponoszę klęski.

Ja jestem stróżem mojego ogrodu.

Ja wyznaczam tutaj porządek

Dziś odnoszę się z pełnym szacunkiem do ludzi Zadbam też o przyjazne stosunki z rodziną, sąsiadami, znajomymi

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia, gdzie urzęduje "napuszone" EGO, siła 13 urasta do rangi problemu. Na bazie tejże Energii może rozwinąć się wyjątkowo okazały macho. Jednak o wiele bardziej problematyczna okazuje się siła wspierająca chęć oderwania się od życia. Najpierw wyłania się niepewność, potem brak poczucia bezpieczeństwa. Osoba ta gubi się w szczegółach, aż w końcu całkowicie traci poczucie orientacji. Zamyka się w sobie w przekonaniu, że jest niepotrzebna, niechciana, niczyja. Ostatnim stadium jest przeświadczenie, że jest stracona dla świata.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 118: Białe Magnetyczne Zwierciadło - 21.04.2011

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dzisiejszy dzień otwiera 13-dniowy okres niewzruszonej prawdy i klarowności spostrzeżeń

Dziś nic nie da się zatuszować Dziś poznam moje cienie słabości i iluzje, którymi kieruję się w życiu

Dziś biorę pod lupę także uboczne sprawy Ten, kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym

Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie

 

Pieczęć: Białe ZWIERCIADŁO

Symbol: Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny NEPTUN (energia zewnętrzna) Siła Rozpoznania – Siła Odbić – Siła Prawdy

Mądrość Światła:

Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans

Platforma tonu 1 umożliwia wszelki rozwój. Dzięki sile Tonu Magnetycznego przynależna pieczęć posiada zdolność maksymalnej koncentracji swojego potencjału energetycznego na Ziemi. Osoba związana z tonem l dysponuje szczególną siłą przyciągania do swojego pola określonych treści oraz ludzi. Co więcej, pole promieniowania tego tonu sprawi, że stanie się on ogniskiem, wokół którego będą chcieli i mogli gromadzić się inni ludzie. Ton l wspiera też zdolności medytacyjne.

 

Mądrość cienia:

Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samozwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń

Na biegunie cienia – stworzonym przez określoną EGO-świadomość – może spotęgować się oddziaływanie wzorców cienia pieczęci bezpośrednio związanej z tonem pierwszym. Energia cienia wkroczy do życia codziennego w formie czysto fizycznej (niepowodzenia, choroba, pech, strata).

Wyolbrzymiona pewność siebie znacznie rozszerza zasięg oddziaływania wzorców cienia. Osoba taka stara się uzależnić od siebie innych, opanować ich wolę i czyny (często całkiem nieświadomie!). Nie jest też wykluczone pojawienie się tendencji do zniewalania i wykorzystywania słabszych osób. Ponieważ Ton Magnetyczny ce****e statyczna siła działania, może pojawić się ospałość, lenistwo i brak inicjatywy.

 

Transformacja cienia:

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla Ciebie. Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu. Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania. Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 119 - Niebieski Biegunowy Wicher - 22.04.2011

 

Dzisiejsze wydarzenia – kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu – zachęcają mnie do zmian i odnowy.

Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, rzucam do „tygla” odnowy.

Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name= kto mnie najbardziej denerwuje, jest moim nauczycielem duchowym

Muszę tylko odkryć, czego chcą mnie oduczyć przeciwnicy i pozorni wrogowie.[/u][/i][/b]

 

to zes mnie rozwalila tym zdaniem:D od miesiaca ten temat krazyw woim zyciu a od jakiegos tygodnia otalnie dominuje w mojej glowie .

mam taka dziewczyne w swoim zyciu jak bylam nastolatka strasznie namieszala mi w glowie ,sprawila ze moje poczucie wlasnej wartosci naprawde straszlwiie spadlo w tamtych czasach.co oczywiste nigdy jej nie lubilam.ta sama osoba zniknela z mojego zycia na dobre kilka lat a niedawno pojawila sie znowu,(jest przyjaciolka mojej dobrej znajomej) ...dluga historia na krotko oczywistym jest ze mam cos z nia do przerobienia i napewno dotyczy to poczucia wlasnej wartosci. duzo czasu minelo wiec zasadniczo nic do dziewczyny obecnie nei mam ale mimo,ze obie sie staramy ,no nie do konca sobie pasujemy:) tydzien temu zrobilam sobie taka medytacje apropo relacji z danymi osobami,moze ktos tutaj ja zna ,wyobrazam sobie dana osobe zapraszam ja do neutralnego miejsca ,najczesciej na lake albo na plaze i prosze o pokazanie mi polaczen z nia ,zazwyczaj jest to jakas rurka w jakims kolorze czasami kilka rurek ,raz mi sie zdarzylo polaczenie wszystkich czakr:D wiec u niej bylo to inne, siedziala kolo mnie usmiechnieta i swiecila bialym swiatlem ( to samo mialam juz wczesniej z moja przyjaciolka ) dla mnie jest to wizerunek nauczycielki:) i wtedy wszystko ze mnie splynelo:) nie potrafie sie na nia wkurzac ,wszelkie ostre emocje zwyczajnei zniknely,wiem ,ze ona ma mnie nauczyc czegos o mnie samej ,od jakiegos czasu to wiedzialam,a teraz jestem pewna.

jest takie ladne zdanie : "Wróg, który wyprze cię z twojego miejsca i zmusi do poszukiwań jest twoim dobroczyńcą, bowiem często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy" :D buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wróg, który wyprze cię z twojego miejsca i zmusi do poszukiwań jest twoim dobroczyńcą, bowiem często, aby stało się to, czego pragniemy, trzeba tylko przestać robić to, co robimy"

 

 

Wspaniały cytat!

I dziękuję za Twoją historię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 119: Niebieski Biegunowy Wicher - 22.04.2011

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dzisiejsze wydarzenia, kładąc nacisk na podstawowe zasady, jakimi powinienem kierować się w życiu zachęcają mnie do zmian i przekształceń

Wszystko, co wydaje mi się w życiu okrutne i niesprawiedliwe, wrzucam do tygla odnowy

Pech i trudności życiowe będą prześladować mnie tak długo, jak długo nie zmodyfikuję swoich poglądów na sens i celowość życia

Pieczęć: Niebieski WICHER

Symbol: Wicher, deszcz, ogień, burza, piorun, biała sowa

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny PLUTON (energia zewnętrzna) Siła Odnowy – Siła Regeneracji – Siła Innowacji

 

Mądrość Światła:

Płynność działań; Genialne rozwiązania; Ruch; Pozytywne zmiany; Odwaga; Siła działania; Innowacje; Błyskotliwość; Śmiałość; Skuteczność; Zapał; Oczyszczanie; Przekształcenia; Zjednoczenie; Świetlane Ciało; Wzrost duchowy; Wtajemniczenie; Wolność; Aktywacja; Transformacja; Urzeczywistnienie

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

 

Mądrość cienia:

Wątpliwości; Lęk przed nieznanym; Krytycyzm; Mania; Problem nałogu; Negacja; Upór; Drobiazgowość; Katastrofy życiowe; Niepowodzenia; Zmiany; Samozwątpienie; Poczucie rozłąki ze Źródłem; Zniechęcenie; Zawiść

We wzorcu cienia – przywołanym przez "raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się "wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia:

Zachowaj dystans do każdej wątpliwości. Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych.

Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego 'JA' i poproś, aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania. Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu 'JA'.

Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty Bytu.

Rezonans z kalendarzem:

Dni z Energią Tonu Biegunowego wprowadzają tematykę fali pomiędzy ziemskie bieguny. Pieczęć stojąca obok tonu 2 wyznacza scenę działań w polu naszego życia. W tych dniach uruchomiony zostaje proces rozpoznawania własnych odbić (za sprawą polaryzacji), co sprawia, że możemy wyczuwać silne napięcie nerwowe, zwłaszcza kiedy jesteśmy osobiście powiązani z Energią Biegunową, np. przez kin narodzin, ton roku lub Miesiąc Biegunowy w kalendarzu osobistym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 120: Żółte Elektryczne Słońce - 23.04.2011

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

 

Czas, żeby poznać prawdę.

Dziś ALFA i OMEGA oświeca moje zmysły

Dziś Świadomość Chrystusowa wychodzi naprzeciw emocjom

Dziś uzdrowię wszystkie słabe punkty

Dziś nie czekam na przeprosiny lecz pierwszy wyciągam rękę na zgodę

Przestaję być pamiętliwy

Pielęgnowanie uraz, duma i upór nie idą w parze z miłością

Pieczęć: Żółte SŁOŃCE

Symbol: Pan, władca, kwiat, Słońce, gołąb, czakra korony

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny PLUTON (energia wewnętrzna) Siła Bezwarunkowej Miłości – Siła Oświecenia – Siła Przebaczenia

 

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY.

Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości.

Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

 

Rezonans z kalendarzem:

Impuls Źródła, trafiając na Ziemię uruchamia perpetuum mobile Bytu. W TROJCE rodzi się siła stwórczego ducha. W Tonie Elektrycznym tkwi bodziec wyjściowy ewolucji oraz siła warunkująca rozwój. W połączeniu z pieczęcią dnia staje się on wysokojakościową siłą napędową każdej fali. Ton trzeci dokonuje niezbędnych poprawek i regulacji programów przeznaczenia.

W nawiązaniu do kalendarza ton wskazuje na bardzo wysoką dynamikę działań. Oddziaływuje bezpośrednio na system nerwowy, wywołując u osób wrażliwych nadpobudliwość, nerwobóle lub podobne symptomy. Z drugiej zaś strony, działając na nerwy motoryczne, może wyzwolić wielki zapał do działania i w ten sposób przyczynić się do zwiększenia wydajności pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 121: Czerwony Samoistny Smok - 24.04.2011

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

Dziś pokonuję poczucie osamotnienia wewnętrznego wypalenia i strachu

Porządkuję sposób myślenia przejmuję kontrolę nad Ego i poruszam się z pełną swobodą

Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu odejdę od przesadnych zabezpieczeń

Nie będę tez oczekiwać gwarancji ani jakiejkolwiek aprobaty z zewnątrz

Pieczęć: Czerwony Smok

Symbol: Smok, woda, wino, krew, pierś matki, korzeń

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny NEPTUN (energia wewnętrzna) Siła Stworzenia : Siła Początku – Siła Zaufania

 

Mądrość Światła:

Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to, co potrzebujesz.

Otwórz się na przyjmowanie.

Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

 

Rezonans z kalendarzem:

Ton czwarty odpowiada za świat formy, kształtu i materii, a więc za świat fizyczny. Każda treść duchowa potrzebuje Energii CZWÓRKI, aby wyrazić się w świecie fizycznym. W wartości tej zawierają się także symbole koła karmicznego. Ton czwarty stwarza bazę, określa warunki wykonalności programu fali. Tutaj domyka się tak zwana strefa wgrywania programów, tu zatwierdza się ostateczny wzorzec.

W odniesieniu do kalendarza każda fala potrzebuje czterech dni, aby sprecyzować temat i nadać mu określoną formę. CZWÓRKA ujawnia plany fali. Dzięki połączeniu tonu 4 z pieczęcią solarną pierwowzór otrzymuje swój zarys końcowy. Dni z tonem czwartym dostarczają ważnych informacji o sprawach osobistych, które będziemy musieli załatwić na przełomie aktualnie biegnącej fali. Następne dni – w zależności od kwestii spornych i stopnia trudności – mogą przynieść nieoczekiwane zmiany w polu indywidualnym (stosownie do zaleceń CZWÓRKI). Obserwacja tych dni może okazać się niezwykle interesująca. Dowiemy się tutaj, na jakim obszarze i w jakiej dziedzinie ujawni się problematyka fali, zdefiniowana w pieczęci solarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 122: Biały Wiodący Wiatr - 25.04.2011

 

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Wydarzenia dzisiejszego dnia nawołują mnie do zwalczenia ognisk "rakotwórczych" w stosunkach międzyludzkich

Dziś staję się przystępny i gotowy do nawiązania dialogu

Dziś nie ma żadnych wymówek kompromisów czy stawiania warunków innym

Dziś kontroluje mnie jedyny autorytet jakim jest ŻYCIE

Dziś nie obrazę się za słowa prawdy lecz pokornie wysłucham wszelkich uwag

Pieczęć: BIAŁY WIATR

Symbol: Powietrze, wiatr, powiew, oddech, trąba powietrzna

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny URAN (energia wewnętrzna) Siła Ducha – Siła Inspiracji – Siła Komunikacji

 

Mądrość Światła:

Siła ducha; Inspiracja; Teraźniejszość; Prawda; Prostota; Praojciec; Wsparcie; Natchnienie; Integracja biegunów; System oddechowy; Witalność; Komunikatywność; Trzeźwe spojrzenie; Równowaga wewnętrzna; Dyplomacja; Zdyscyplinowanie; Towarzyskość; Silna baza wyjściowa; Samodyscyplina

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Zwątpienie; Brak poczucia więzi z Bogiem; Kwestia rozłąki; Samotność; Brak poczucia więzi z ludźmi; Kompleksy; Niskowartościowanie siebie; Narzucanie swoich racji; Straty

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie, podążając za swoją intuicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 123: Niebieska Rytmiczna Noc - 26.04.2011

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś przychodzi mi z pomocą podświadomość

Pole snów wydobywa na powierzchnię ważne kwestie, które stłumiłem pod wpływem narzuconych mi systemów wiary, wzorców wychowawczych i przymusów ideologicznych

Dziś rozpoznam to, co zostało we mnie zagłuszone

 

Pieczęć: Niebieska NOC

Symbol: Noc, dom, kamień, jaskinia, przepaść

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarny SATURN (energia wewnętrzna) Siła Intuicji – Siła Snów – Siła Idei – Siła Dostatku

TON SZÓSTY

Siła Wyrównania – sfera fizyczna

RYTMICZNY TON RÓWNOWAGI

 

Mądrość Światła:

Misterium; Otaczająca ciemność; Świętość; Wgląd we wnętrze; Dom duszy; Podróż do wnętrza; Cisza; Sny; Serce i organy wewnętrzne; Kreatywność; Dostatek; Spokój; Obfitość; Korzystne propozycje; Zgłębianie tajemnic; Niezależność; Głębia spirytualna; Pomysłowość; Integracja

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Zbyt subiektywne nastawienie; Depresja; Potępianie siebie; Obwinianie; Lęk przed zmianą; Osądzanie; Brak punktu oparcia; Fobie; Pociąg do okultyzmu; Niedostatek

We wzorcu cienia ~ będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Bądź gotów poddać się sprawdzianowi. Jak oceniasz siebie samego?

Ogarnij duchowym okiem wszystkie niekorzystne procesy i zapuść się aż na samo dno, aby dostrzec dary, jakie ze sobą niosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 124: Żółte Rezonansowe Ziarno -27.04.2011

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

 

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Dziś dostrzegam rozbieżności pomiędzy zdrowym rozsądkiem a poglądami mojego "wszechwiedzącego" Ego

Dziś ćwiczę cierpliwość w stosunku do siebie i najbliższych

Rzucam nowe nasienie w glebę i pragnę aby wykiełkowało z niego (wymień marzenie)

To co wyrośnie, odsłoni moją prawdziwą naturę

Tylko czy starczy mi zapału do pielęgnowania tego co zasiałem

Pieczęć: Żółte ZIARNO

Symbol: Ziarno, legwan, kukurydza, rozsada

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny JOWISZ (energia wewnętrzna) Siła Rozkwitu – Siła Zdolności

 

TON SIÓDMY

Siła Współbrzmienia – sfera emocjonalna

REZONANSOWY TON POWIĄZAŃ

 

Mądrość Światła:

Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa. Odważ się skorzystać z nowych możliwości. Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją. Rozbudź w sobie pole snów i marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 127 - Niebieska Planetarna Ręka - 30.04.2011

 

Dziś jestem prawą ręką Boga.

Demaskuje fałsz oraz światy iluzji i braków.

Zamiast oczekiwać, burzyć się i żądać – sam biorę się do pracy.

Mam wystarczająco dużo siły.

Dziś zobaczę, co powinienem uzdrowić w sobie, aby nie być konfliktowym.

Dziś uczę się lekką ręką brać i dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 127 - Niebieska Planetarna Ręka - 30.04.2011

 

Dziś jestem prawą ręką Boga.

Demaskuje fałsz oraz światy iluzji i braków.

Zamiast oczekiwać, burzyć się i żądać – sam biorę się do pracy.

Mam wystarczająco dużo siły.

Dziś zobaczę, co powinienem uzdrowić w sobie, aby nie być konfliktowym.

Dziś uczę się lekką ręką brać i dawać.

 

 

TON DZIESIĄTY

Siła Uszlachetniana – sfera Fizyczna

PLANETARNY TON MANIFESTACJI

 

DZIESIĄTKA otwiera ci bramy do tajemnic siły urzeczywistnienia. Oczekuje cię tutaj wiele możliwości. Jednoczą się tu dwa światy – fizyczny i duchowy. Pamiętaj, że klucz do urzeczywistnienia twojej boskiej esencji tkwi w czystości zamiarów. Pomyśl, co chciałoby urzeczywistnić twoje serce?

 

Jeżeli jesteś bezpośrednio związany z DZIESIĄTKĄ, powinieneś przyjrzeć się swoim fundamentom. Zastanów się, na jakich strukturach i systemach wiary opiera się twoja rzeczywistość – twoje podejście do życia? Jakimi kierujesz się zasadami i co wpływa na twoje decyzje? Możesz teraz stworzyć nowy, stabilny fundament pod jednym warunkiem: musisz zechcieć ucieleśnić swoją Gwiezdną Esencję we wszystkim, GDZIE i KIM JESTEŚ na Ziemi! DZIESIĘĆ to klucz do odnalezienia prawdziwej tożsamości.

> JEŻELI JESTEŚ W HARMONII Z WSZECHŚWIATEM,

TWOJA MANIFESTACJA NIE STWARZA ŻADNYCH SZKODLIWYCH ODPADÓW,

LECZ TYLKO NATURALNY PRODUKT UBOCZNY! <#

 

W dniu DZIESIĄTYM każda fala osiąga punkt manifestacji. Wszystko, co wystartowało z impulsem Źródła w tonie pierwszym, w tonie dziesiątym dociera wreszcie do celu. Co stanie się widoczne na ziemskiej scenie życia, obwieści pieczęć stojąca obok tonu dziesiątego.

 

Ton Planetarny tętni Energią, umożliwiającą urzeczywistnienie planów. Dotyczy to szczególnie dziesiątego miesiąca (4 IV – l V), ponieważ tutaj ujawnia się wynik roku.

 

Dni z tonem dziesiątym ce****e wyjątkowa siła wyrazu. Tyczy się to zarówno procesów karmicznych, biegnących w danej fali, jak i rozwoju spirytualnego. Dni te są niezmiernie ważne, ponieważ ukazują wzajemne powiązania karmiczne w rodzinie i środowisku.#

 

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego!

 

Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.#

 

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne ,ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

Edytowane przez nelmis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 128 - Żółta Spektralna Gwiazda - 01.05.2011

Dziś neutralizuję szkodliwe odpady w polu uczuć.

Dzięki ciemnościom, nieprawidłowościom i niesprawiedliwości mogę rozwinąć zdolność właściwego rozstrzygania w życiu.

Dziś stawiam na harmonię, zaprzestaję walk i odrzucam urazy.

Robię czystkę w polu emocji i przezwyciężam niechęć do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 129 - Czerwony Krystaliczny Księżyc - 02.05.2011

 

Dziś schodzę na samo dno konfliktów, by dotrzeć do źródeł prawdy.

Tylko tak zdobędę informacje, jak odnowić swoje życie i zlikwidować ogniska zapalne.

Dziś uświadamiam sobie swoją rolę i zadania na Ziemi. Wiem, co mam do zrobienia w otoczeniu.

Dziś dotrzymam wszystkich obietnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 130: Biały Kosmiczny Pies - 03.05.2011

Fala ZWIERCIADŁA – Siła Rozpoznania

Czas, żeby poznać prawdę.

 

Miłość jest częścią składową mojej drogi

Głowa i serce doprowadzą mnie do harmonii wewnętrznej

Dzisiejszy dzień jest przełomowym momentem w moim życiu

Dziś zwracam uwagę na reakcje ciała emocjonalnego

Warunkiem powodzenia jest zharmonizowane pole uczuć

Dziś akceptuję siebie takim jaki jestem bo tylko pod tym warunkiem odnajdę prawdziwą tożsamość i zacznę żyć od nowa

Konflikty wynikają z mojego zaślepienia i braku tolerancji wobec siebie i ludzi

 

Pieczęć: Biały PIES

Symbol: Pies, stopa, wilk

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.

 

Mądrość cienia:

Kwestie ciała emocjonalnego; Rozterki duchowe, Niskie popędy; Chęć posiadania; Zachłanność; Zazdrość; Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We wzorcu cienia, gdzie urzęduje "napuszone" EGO, siła 13 urasta do rangi problemu. Na bazie tejże Energii może rozwinąć się wyjątkowo okazały macho. Jednak o wiele bardziej problematyczna okazuje się siła wspierająca chęć oderwania się od życia. Najpierw wyłania się niepewność, potem brak poczucia bezpieczeństwa. Osoba ta gubi się w szczegółach, aż w końcu całkowicie traci poczucie orientacji. Zamyka się w sobie w przekonaniu, że jest niepotrzebna, niechciana, niczyja. Ostatnim stadium jest przeświadczenie, że jest stracona dla świata.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN134: Biały Samoistny Mag - 07.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

 

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

Moje serce otwiera przede mną wrota do królestwa magii

Dziś budzę w sobie maga i szamana, ale nie z pomocą trików technicznych czy ezoterycznych iluzji, lecz za sprawą bezwarunkowej miłości

Wiem, że manipulowanie prawdą i uciekanie się do kłamstwa, zamyka mi drogę do sukcesu.

Dziś puszczam wolno karierę i pieniądz.

Właśnie pogoń za majątkiem zamknęła mnie w niższych światach

 

Pieczęć: Biały MAG

Symbol: Jaguar, serce, czarodziejska różdżka, paw, wszechwidzące oko, sędzia

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczna MALDONA (energia zewnętrzna) Siła Praworządności – Siła Zdolności Magicznych – Siła Uczciwości – Siła Miłosierdzia – Siła Bezczasowości

 

Mądrość Światła:

Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską. Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE, zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać. Otwórz się na nowe możliwości. Jesteś wolny. Twoja moc nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 135: Niebieski Wiodący Orzeł - 08.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

Wyobraźnia jest wymogiem otwarcia się na wizje.

Prawdziwa wizja odsłania na określonej płaszczyźnie Światła Wszystko, co leży niżej, jest złudnym obrazem, pochodzącym ze świata iluzji astralnych

Dziś uczę się odróżniać omamy od prawdziwych wizji i przestaję korzystać z informacji napływających z pól astralnych Dziś będę ostrożny i czujny.

 

Pieczęć: Niebieski ORZEŁ

Symbol: Orzeł, pajęczyna, ptak, mędrzec

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny JOWISZ (energia zewnętrzna) Siła Wizji – Siła Świadomości

 

Mądrość Światła:

Świadomość celu; Praca zespołowa; Kolektywny duch; Wiedza spirytualna; Chęć tworzenia; Nowe perspektywy; Kopalnia wiedzy; Umiar; Dystans; Wymiana; Płynność; Zapał; Satysfakcja; Szansa; Nadzieja; Współczucie; Pomoc; Służba dla innych; Sny i wizie; Wiara w siebie; Wizja przyszłości; Świadomość zbiorowa

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Niemożność powiedzenia 'nie'; Brak własnego zdania; Poczucie niższości; Pustka; Brak nadziei; Uzależnienie; Bezruch; Ospałość; Brak inicjatywy; Laska i niełaska; Syndrom samarytanki; Ustawiczna goto-wość ratowania kogoś z opresji; Nadgorliwość; Rozczarowanie

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Naucz się zachowywać równowagę pomiędzy pracą, odpoczynkiem, snem i odżywianiem. Myśl o sobie! Podążaj za osobistymi wizjami, planami i marzeniami. Spójrz na swoje zamiary i obietnice dawane ludziom z perspektywy wyższego celu, jakim jest zachowanie równowagi. Naucz się brać i dawać. Za-stanów się, czy twoja nadgorliwość nie utrudnia innym rozwoju? Czy nie bierzesz na swoje barki cudzych ciężarów? Czy pada choć magiczne słowo 'dziękuję'?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 136: Żółty Rytmiczny Wojownik - 09.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

Dziś jednoczę rozum z intuicją, odrywam się od "nieludzkiej" przeszłości, uwalniam od niekorzystnych powiązań i zaprzestaję walk, za którymi przepada moje Ego

Dziś zaufam mojej mądrości mistycznej i z jej pomocą zrównoważę wszystkie rozbieżności pomiędzy tym, co widzi prawa, a co lewa półkula mózgu

Dziś wyzbywam się strachu i nie pozwolę ani mojemu Ego, ani myślokształtom zapędzić się w ślepą uliczkę

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

Mądrość Światła:

Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne

We wzorcu cienia ~ będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE. Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

Zaufaj swojej mistycznej inteligencji. Nastaw się na sygnały wewnętrzne. Puść materię. Otwórz się na prowadzenie duchowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 137: Czerwona Rezonansowa Ziemia - 10.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

Dziś kontroluję moje pobudki, impulsywność i niskie popędy.

Dziś chodzi nie tylko o moje dobro, ale o dobro ogółu. To, co nie służy całości, zostanie bezwzględnie wyeliminowane z mojego pola i być może nie będę tym zachwycony

Zamiast narzekać, że jest źle, przypatrzę się nowym trendom, zacznę przeciwdziałać obłudzie.

Dziś podejdę z miłością do ludzi, zwierząt i przyrody.

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Siódemka znajduje się w samym środku 13-dniowej fali. SIEDEM to mistyczna kolumna – kręgosłup Wszechświata. Na platformie Tonu Rezonansowego znajdujemy połączenie z najwyższą płaszczyzną Bytu. Im dojrzalsza świadomość trafia na ten poziom, tym głębsze będą jej odkrycia. Szósty zmysł jest chyba najtrafniejszym określeniem tego, czym ton 7 może obdarować swoich podopiecznych. Z jego potencjału wyrasta subtelność odczuć i wysokie uwrażliwienie.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

We wzorcu cienia – będącym wynikiem igrania ludzkiego EGO ze spolaryzowaną Energią – stoi wiele tablic ostrzegawczych. Tam, gdzie jest dużo ŚWIATŁA, może pojawić się też dużo CIENIA. Wysoka zdolność postrzegania może przerodzić się tutaj w uciążliwą nadwrażliwość, prowadzącą do głębokich depresji. Ponieważ wszystko staje się tutaj dostrzegalne, nic więc dziwnego, że na każdym rogu czyha zjadliwy krytyk, wydający mroczne opinie. Na tej bazie wyrastają tendencje kształtujące negatywny obraz świata (widzenie wszystkiego w czarnych kolorach). Osoby takie stają się mistrzami paniki – wprowadzają nerwową atmosferę do środowiska, w którym przebywają.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków. Przemyśl swoje osobiste plany. Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie. Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 139: Niebieski Solarny Wicher 12.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

Dziś pozwalam ponieść się impulsom odnowy i zapoczątkuję zmiany wżyciu

Dziś dobrowolnie poddaję się prądowi przekształceń, by zregenerować moje osłabione siły, wymazać negatywne odczucia, uporządkować chaotyczne myśli

Dziś uwalniam się od podświadomego lęku o przyszłość, od manii prześladowczej, krytycyzmu, chorobliwego przywiązania do starych nawyków i zasad

Pieczęć: Niebieski WICHER

Symbol: Wicher, deszcz, ogień, burza, piorun, biała sowa

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Galaktyczny PLUTON (energia zewnętrzna) Siła Odnowy – Siła Regeneracji – Siła Innowacji

 

Mądrość Światła:

Płynność działań; Genialne rozwiązania; Ruch; Pozytywne zmiany; Odwaga; Siła działania; Innowacje; Błyskotliwość; Śmiałość; Skuteczność; Zapał; Oczyszczanie; Przekształcenia; Zjednoczenie; Świetlane Ciało; Wzrost duchowy; Wtajemniczenie; Wolność; Aktywacja; Transformacja; Urzeczywistnienie

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Wątpliwości; Lęk przed nieznanym; Krytycyzm; Mania; Problem nałogu; Negacja; Upór; Drobiazgowość; Katastrofy życiowe; Niepowodzenia; Zmiany; Samozwątpienie; Poczucie rozłąki ze Źródłem; Zniechęcenie; Zawiść

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Zachowaj dystans do każdej wątpliwości. Nie oceniaj ludzi, zjawisk i doświadczeń osobistych. Znajdź dostęp do swojego esencjonalnego 'JA' i poproś, aby bezpiecznie przeprowadziło cię przez wszystkie niewygody oraz pomogło uzdrowić negatywne emocje, towarzyszące procesowi wzrastania. Przekaż ster w procesie przekształceń swojemu Wyższemu 'JA'. Zrezygnuj ze wszystkiego, co podtrzymywałoby iluzje oddzielenia od reszty Bytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 140: Żółte Planetarne Słońce 13.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

Dziś działa na mnie siła, która zwie się Światłem Chrystusowym

Dziś Chrystus zstępuje do mojego życia Zostać się przez Niego oświeconym jest moim cichym marzeniem

Dziś przemawia przeze mnie boska mądrość Bezwarunkowe przebaczenie i miłość pomogą mi rozwiązać problemy osobiste.

 

Pieczęć: Żółte SŁOŃCE

Symbol: Pan, władca, kwiat, Słońce, gołąb, czakra korony

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny PLUTON (energia wewnętrzna) Siła Bezwarunkowej Miłości – Siła Oświecenia – Siła Przebaczenia

 

Mądrość Światła:

Oświecenie duchowe; Wzlot; Bezwarunkowa miłość; Przebaczenie; Świadomość Chrystusowa; Błogosławieństwo; Postęp; Mądrość; Wiedza; Obiektywizm; Jedność; Całość; Świadomość celu; Urzeczywistnienie celu; Zdolność koncentracji na Całości; Olśnienie; Globalna wizja; Dobroć; Rozsądek; Ufność

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Totalny krach; Ogniska zapalne; Ociężała głowa; Wyrokowanie; Egocentryzm; Samowola; Zawężone pojęcie miłości – kochanie za coś; Narzekanie; Złorzeczenie; Chęć odwetu; Fałszywe nadzieje; Ograniczenie umysłowe; Kwestie samoidentyfikacji

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Jeżeli jesteś uosobieniem MIŁOŚCI TU-I-TERAZ, jesteś całkowicie WOLNY. Przypatrz się swoim wyobrażeniom o własnym 'JA' i pojęciu boskości. Urzeczywistnij sztukę akceptacji, wykorzystując bezwarunkową miłość i bezwarunkowe przebaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 141: Czerwony Spektralny Smok 14.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

Dziś zrzucam wszystkie ciężary, które przez lata gromadziłem na swoich barkach.

Intuicja powie mi, od czego zacząć.

Moje ciało stało się koniem pociągowym w powozie mojego Ego

Dziś zneutralizuję to, co nigdy wcześniej nie mogło być zneutralizowane.

Wiara w powodzenie pomoże mi przetrwać ciężkie chwile

 

Pieczęć: Czerwony Smok

Symbol: Smok, woda, wino, krew, pierś matki, korzeń

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny NEPTUN (energia wewnętrzna) Siła Stworzenia : Siła Początku – Siła Zaufania

 

Mądrość Światła:

Źródło życia; Boska pomoc; Zaufanie; Predyspozycje; Siła początku; Ufność; Aktywność; Zapał; Ciepło matczyne; Dobroduszność; Silna osobowość; Pracowitość, Wiara w siebie

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Brak zaufania; Kwestie odżywiania; Uczucie, że otrzymuje się zbyt mało boskich darów albo uczucie, że jest się niegodnym, aby coś otrzymać; Bezsilność; Chaos; Dominacja ego; Porywczość; Żądza władzy; Agresja

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Zaufaj wspaniałym wyobrażeniom, że dostajesz w życiu to, co potrzebujesz.Otwórz się na przyjmowanie. Mów o swoich uczuciach, potrzebach i marzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 142: Biały Krystaliczny Wiatr 15.05.2011

 

Fala MAŁPY – Siła Lekkości

Czas, żeby podejść do życia z humorem.

 

Świat duchowy pomaga mi połączyć korytarze wielu inkarnacji.

Zapomniałem, ze życie jest tylko grą, dzięki której rozszerzam swoją świadomość

Ten pozornie tak drogi dla mnie świat fizyczny jest tylko środkiem do celu.

Wykorzystując siłę Ducha, ucieleśniam dziś spirytualną mądrość.

Jestem tu, aby poznać smak szczęścia.

Gorycz i codzienne zmagania nie są moim przeznaczeniem

 

Pieczęć: BIAŁY WIATR

Symbol: Powietrze, wiatr, powiew, oddech, trąba powietrzna

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny URAN (energia wewnętrzna) Siła Ducha – Siła Inspiracji – Siła Komunikacji

 

Mądrość Światła:

Siła ducha; Inspiracja; Teraźniejszość; Prawda; Prostota; Praojciec; Wsparcie; Natchnienie; Integracja biegunów; System oddechowy; Witalność; Komunikatywność; Trzeźwe spojrzenie; Równowaga wewnętrzna; Dyplomacja; Zdyscyplinowanie; Towarzyskość; Silna baza wyjściowa; Samodyscyplina

Inkarnacja w tonie dwunastym to los wygrany na loterii. Oferuje on swoim podopiecznym wymarzone możliwości na drodze ku doskonałości. Na tej platformie człowiek dojrzewa wyjątkowo szybko. Bez trudu ogarnia wszystkie związki pomiędzy najdrobniejszymi, pozornie ubocznymi sprawami. Doskonała możliwość wglądu, wprawne oko, klarowność pola widzenia, wrodzona zdolność analizy powiązań życiowych, jak również harmonijna integracja z jedną, konkretną dziedziną, środowiskiem lub grupą – stwarzają optymalne warunki do szybkiego wzrastania duchowego. Na bardzo zaawansowanym poziomie rozwoju otwiera się szerokie spektrum postrzegania ponadzmysłowego. Ton dwunasty otwiera na oścież bramy w wielowymiarowość: w spirytualność, która (choć egzystuje w wyższych wymiarach) dzięki tej osobie jest doskonale usadowiona na Ziemi, mocno zakorzeniona w świecie fizycznym.

 

Mądrość cienia:

Zwątpienie; Brak poczucia więzi z Bogiem; Kwestia rozłąki; Samotność; Brak poczucia więzi z ludźmi; Kompleksy; Niskowartościowanie siebie; Narzucanie swoich racji; Straty

We wzorcu cienia – stworzonym przez "krnąbrne" EGO – manifestuje się wiele drobnych subtelności. Manipulacja ludźmi oraz nadużywanie pozycji społecznej (zarówno czynnie, jak i biernie)-produkują wiele odpadów karmicznych. Szczególna problematyka wyłania się tam, gdzie otwiera się postrzeganie ponadzmysłowe, przy czym świadomość ludzka tkwi nadal w materialnej biegunowości, nie rozumiejąc praw przyczynowości. W takich przypadkach w osobowości człowieka powstają poważne rysy, mogące doprowadzić do zaburzeń psychicznych. Ciemne EGO-wzorce, przeciwstawiając się polom świetlanym, mogą odbić się na ciele fizycznym i zdrowiu osoby, wywołując np. choroby pozostawiające trwałe ślady.

 

Transformacja cienia:

Naucz się wyczuwać związek z tym, co boskie, podążając za swoją intuicją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 144: Żółte Magnetyczne Ziarno 17.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

Dzisiejsze sytuacje nakłaniają mnie do wykorzystania osobistych możliwości

Dziś uwalniam się od ograniczających mnie poglądów i nie pozwalam leżeć odłogiem moim talentom

Do dziś czerpałem jedynie z cudzych doświadczeń teraz chcę objawie moje własne skarby

 

Pieczęć: Żółte ZIARNO

Symbol: Ziarno, legwan, kukurydza, rozsada

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarny JOWISZ (energia wewnętrzna) Siła Rozkwitu – Siła Zdolności

 

Mądrość Światła:

Twórcze pryncypia; Siła przewodnia; Podatny grunt; Siew; Efektywność; Otwartość; Siła porządkująca; Świadomość celu; Rozwój; Postęp; Wzrastanie; Idee; Nowe możliwości; Natchnienie; Wrodzone zdolności; Operatywność; Kontrola EGO; Splot słoneczny; Seks

Platforma tonu 1 umożliwia wszelki rozwój. Dzięki sile Tonu Magnetycznego przynależna pieczęć posiada zdolność maksymalnej koncentracji swojego potencjału energetycznego na Ziemi. Osoba związana z tonem l dysponuje szczególną siłą przyciągania do swojego pola określonych treści oraz ludzi. Co więcej, pole promieniowania tego tonu sprawi, że stanie się on ogniskiem, wokół którego będą chcieli i mogli gromadzić się inni ludzie. Ton l wspiera też zdolności medytacyjne.

 

Mądrość cienia:

Uczucie niepewności; Ograniczanie nowych możliwości; Przedkładanie zabezpieczenia materialnego nad przebudzenie duchowe; Zawężone pojęcie o sobie samym; Niepewność; Zaniedbywanie siebie; Fałsz; Pycha; Nerwica

Na biegunie cienia – stworzonym przez określoną EGO-świadomość – może spotęgować się oddziaływanie wzorców cienia pieczęci bezpośrednio związanej z tonem pierwszym. Energia cienia wkroczy do życia codziennego w formie czysto fizycznej (niepowodzenia, choroba, pech, strata).

Wyolbrzymiona pewność siebie znacznie rozszerza zasięg oddziaływania wzorców cienia. Osoba taka stara się uzależnić od siebie innych, opanować ich wolę i czyny (często całkiem nieświadomie!). Nie jest też wykluczone pojawienie się tendencji do zniewalania i wykorzystywania słabszych osób. Ponieważ Ton Magnetyczny ce****e statyczna siła działania, może pojawić się ospałość, lenistwo i brak inicjatywy.

 

Transformacja cienia:

Wyobraź sobie, że problemy życiowe chcą ci tylko pomóc w uwolnieniu się od iluzji bezpieczeństwa.

Odważ się skorzystać z nowych możliwości.

Uwolnij się od przesadnej ostrożności, konfrontując niekorzystne sytuacje z nadarzającą się okazją.

Rozbudź w sobie pole snów i marzeń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 146: Biały Elektryczny Łącznik 19.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Siła uśmiercająca to, co skostniałe, jest nieocenionym wsparciem w życiu.

Ból rozłąki jest pomostem ułatwiającym mi dotarcie do celu.

Dziś przestaję chorobliwie czepiać się tego, co minęło.

Opór przed zmianą pogłębia tylko zwątpienie. To, co mi wcześniej służyło, nie musi być dobre teraz.

Dobrowolne poddanie się przynosi rozluźnienie wewnętrzne.

Dziś przestanę zamartwiać się przeszłością.

 

Pieczęć: Biały ŁĄCZNIK

Symbol: Śmierć, przemiana, kryształ

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Solarny MARS (energia wewnętrzna) Siła Śmierci – Siła Przemian – Siła Uwolnienia

 

TON TRZECI

Siła Impulsów – sfera emocjonalna

ELEKTRYCZNY TON BODŹCÓW

 

Mądrość Światła:

Ofiara; Rezygnacja; Śmierć; Przebaczenie; Pokora; Zapał; Wola walki; Przemiana; Transmutacja; Uwolnienie się od starych nawyków; Puszczenie przeszłości; Wytrwałość; Sukcesy życiowe; Postępy; Zakończenie polemiki duchowej; Nowe(morale)

Ten, kto inkarnował się w Energii tonu trzeciego, wybrał sobie towarzystwo najwyższej siły napędowej, nie odstępującej go przez całe życie ziemskie. Cechą tych osób jest ruchliwość w każdej postaci, a szczególnie wyjątkowa aktywność w grupie i zdolność oddziaływania na otoczenie. Osoba związana z Tonem Elektrycznym zdoła wcielić w życie najśmielsze pomysły twórcze. To, co robi, sprawia jej zawsze wielką radość. Przedsiębiorczość, temperament i wola działania odzwierciedlają się w ogromnej efektywności. Dokładny kierunek działań wskaże pieczęć stojąca obok tego tonu.

 

Mądrość cienia:

Przymusy wewnętrzne; Chęć zachowania kontroli; Śmiertelny strach; Przygnębienie; Walka i opór; Obawy; Rozkojarzenie; Nieprzystępność; Negacja; Przekupstwo; Urazy, Pamiętliwość; Oszukiwanie siebie

Do pola cienia – będącego produktem indywidualnego EGO – przyciągane są przede wszystkim wzorce manifestujące się jako nadaktywność lub chęć imponowania. W strukturze osobowości może ujawnić się chorobliwy nacisk na siebie lub uleganie presji innych. Wyłania się tu także tendencja do swoistego nałogu pracy. W przypadku braku dojrzałości wewnętrznej istnieje niebezpieczeństwo ustawicznego przekraczania "dozwolonych" granic czy nagminnego łamania przepisów. Następstwem tego typu wykroczeń będą nie tylko dotkliwe kary, ale rozczarowania, depresje i rozterki duchowe.

 

Transformacja cienia:

Poddaj się siłom doskonałości.

Posłuchaj tej części w tobie, która woła o 'śmierć' i transformację.

Bądź przystępny dla ich mądrości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 147: Niebieska Samoistna Ręka 20.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

Wiedzę i doświadczenie pogłębiam wytrwałą pracą i aktywnym działaniem

Dziś akceptuję swoje człowieczeństwo ze wszystkimi moimi słabościami

Wiem ze w swym jądrze jestem doskonałą istotą

Troska o zdrowie, dobra kondycja fizyczno-umysłowa są najważniejszą częścią mojej ziemskiej podroży

Dziś jestem najlepszym lekarzem To co przyjdzie z zewnątrz, będzie mnie tylko wspierać

 

Pieczęć: Niebieska RĘKA

Symbol: Ręka, szpony, chwyt, zwierzyna płowa, jeleń, tsunami (fala morska)

Kierunek świata: Zachód – Miejsce Przemian, Śmierci i Transformacji

Rodzina Kolorów: Niebieska – reformatorzy / uzdrowiciele (dokonać zmian, uzdrowić, przekształcić, świecić przykładem)

Planeta: Solarna ZIEMIA (energia wewnętrzna) Siła Uzdrowienia – Siła Dokonania – Siła Wiedzy

 

Mądrość Światła:

Siła dokonania; Otwartość; Piękno; Samoidentyfikacja; Taniec; Mudra; Przeczucie; Mądrość podszeptu; 'Działać, a nie czy działać?'; Zdolności spirytualne; Kapłan/Kapłanka; Sfera uzdrawiania; Wewnętrzny lekarz; Urzeczywistnienie celu pomimo licznych przeciwności; Cierpliwość; Wytrwałość; Przezwyciężenie ograniczeń; Potęga dokonań; Wiedza; Pewność siebie; Silna motywacja do pracy; Sukcesy zawodowe; Stanowczość; Rezolutność

Energii tonu czwartego przyporządkowane są zakresy mentalne, zwłaszcza ten, który zwiemy wrodzoną inteligencją. U osób nie zaprzątających sobie głowy sprawami banalnymi, nie tracących czasu na jałowe rozmowy, bezproduktywne dociekania prawdy – rezolutność i mądrość dojrzewają wraz z wiekiem. Osoby te przestają się wywyższać, idą przez życie z wielką elegancją, ich EGO coraz szybciej zespala się ze świadomością Wyższego "JA". Urodzeni w tonie czwartym są wyjątkowo kompetentni do zaprowadzania ładu i porządku w życiu.

 

Mądrość cienia:

Problemy z zakończeniem spraw; Zbyt wiele słów; Brak poczucia równowagi wewnętrznej; Stan wzburzenia; Rozkojarzenie; Ciągłe poszukiwanie środków; Wiara, że moc tkwi w narzędziu; Niepokój; Nadpobudliwość; Bezmyślność; Niezadowolenie z siebie

We wzorcu cienia – będącym produktem operatywnego EGO – kryje się wiele pułapek. Osoby te ce****e arogancka przemądrzałość, pyszałkowatość, jak również nietolerancja wobec tych, którzy, ich zdaniem, nie są dostatecznie "mądrzy". Wyłania się tu także tendencja do podkreślania lub wywyższania swoich zalet, do przecenianie swego trójwymiarowo ograniczonego rozumu. Z tego wyrasta skłonność do wyciągania przedwczesnych wniosków i wydawania stronniczych wyroków. Osoby te są uparte, przekorne, zadufane w swojej mądrości, egocentrycznie ustosunkowane do życia, zbyt szybko zniechęcają się do pracy, potrafią być niemiłe wobec ludzi. Wszyscy urodzeni w tonie czwartym powinni bardzo wnikliwie przyjrzeć się swojemu iluzorycznemu poczuciu wyższości i zamiast robić wiele szumu wokół siebie, przejść lepiej do czynów.

 

Transformacja cienia:

Dostrzeż swoje opory i wewnętrzne rozkojarzenia.

Naucz się kończyć to, co zaczynasz, zwracając uwagę na każdy krok na drodze.

Wykorzystaj dawane ci znaki i stań się całym sobą.

Otwórz się i doświadcz siebie jako doskonałego, spirytualnego narzędzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 148: Żółta Wiodąca Gwiazda 21.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

To co nie jest zharmonizowane domaga się dziś uzdrowienia

Dziś powraca tęsknota za naturalnym pięknem

Odrzucam więc wszystkie maski i pozostaję taki jaki jestem

Dziś zaprowadzę ład i porządek w otoczeniu, ale będę uważać by nie popaść w przesadę i nie wejść nikomu w drogę

 

Pieczęć: Żółta GWIAZDA

Symbol: Gwiazda, królik

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Solarna WENUS (energia wewnętrzna) Siła Piękna – Siła Harmonii – Siła Dyscypliny

 

Mądrość Światła:

Harmonia; Drogowskaz; Źródło powiązań; Klarowne perspektywy; Urzeczywistnienie wzorca uniwersalnej miłości z pomocą intuicji; Błogosławieństwo; Sztuka; Elegancja; Poczucie piękna; Dobry gust; Znalezienie celu w życiu; Dobre samopoczucie; Perfekcja; Siła emanacji; Skromność

Kto zamierza wiele zdziałać w życiu, ten decyduje się na inkarnację w tonie piątym. Ton Wiodący pozwoli swoim podopiecznym w całkiem naturalny sposób urosnąć do rangi autorytetu. Z pozycją tą sprzężony jest pewien potencjał władczy. Osoby te są urodzonymi przywódcami, w ich życiu liczą się tylko czyny. Tego, kto przyciągnie do siebie tę Energię, nie ominą w życiu zaszczyty, awanse, wyróżnienia, przejęcie wiodącej roli.

 

Mądrość cienia:

Samo zwątpienie; Lekcja dysharmonii; Nieład; Rozdwojenie jaźni; Pretensje do całego świata; Konfliktowość; Niezadowolenie z siebie; Pesymizm; Kłótnie i spory; Niesłowność

We wzorcu cienia – będącym manifestacją "małego" EGO – fundament inkarnacyjny staje się wyjątkowo niestabilny. W oczy rzuca się postawa macko, jak również inne nienaturalne zachowania (poza, hałaśliwość, krygowanie). Przekonanie: Tylko ja zrobię to dobrze. Inni nie są wystarczająco zdolni – staje się następnym znakiem rozpoznawczym zbłądzenia duchowego. Nadużywanie władzy osobistej oraz karierowiczostwo nie są im obce. Pęd ku działaniu bardzo szybko może się przeobrazić w neurotyczną chęć imponowania. Z braku ukierunkowania i wyraźnej wizji celu osobom tym grozi "chwytanie kilku srok za ogon" i "przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek". Rezultatem lego są coraz bardziej stresujące sytuacje, które z reguły odbijają się na zdrowiu.

 

Transformacja cienia:

Otwórz się na miłość. Pielęgnuj harmonię.

Wniknij w esencję swojego gwiezdnego ziarna.

Pozostań w harmonii z teraźniejszością – ze WSZYSTKIM CO JEST i JAKIE JEST!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 149: Czerwony Rytmiczny Księżyc 22.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

Znaleźć złoty środek – to znaczy zaprowadzić równowagę wewnętrzną

Dzisiaj przemawia moja podświadomość której nie słyszy mój rozum

Dziś zachowam spokój i nie będę o nic zabiegać To co zbędne (choć według mnie takie ważne), wyprowadza mnie najczęściej z równowagi

Dziś odkryję co spędza mi sen z powiek

 

Pieczęć: Czerwony KSIĘŻYC

Symbol: Krople deszczu; woda; lotos, światło latarni morskiej

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Solarny MERKURY (energia wewnętrzna) Siła Przebudzenia – Siła Oczyszczania – Siła Przypomnienia

 

Mądrość Światła:

Podświadomość; Przebudzenie; Pamięć; Wiedza mistyczna; Prawdziwa tożsamość; Dojrzałość życiowa; Ulga; Zapał; Mądrość; Doświadczenie; Znaki; Spostrzegawczość; Pryncypium komunikacji z wyższymi wzorcami duchowymi; Oświecenie duchowe; Siła oczyszczania; Postępowość; Zmiana poglądów; Regulacja procesów życiowych; Przystosowanie się do życia

Ton szósty zwraca uwagę, że prawdziwy autorytet oscyluje wokół ŚRODKA. Osoby kroczące tą drogą cokolwiek by robiły, koncentrują się zawsze na celu. Ich życie ce****e wysoka stabilność; w ich wnętrzu gości ulga i poczucie odprężenia. Osoby te mają silną wolę, są nieugięte w dążeniu do celu; dysponują wyjątkowym kapitałem cierpliwości, nawet jeśli realizacja zamierzeń miałaby potrwać lata.

 

Mądrość cienia:

Brak sensu; Przygaszenie; Zagubienie; Negatywne afirmacje; Pozorny spokój; Napięcie nerwowe; Blokady; Powściągliwość; Upór; Duma; Niechęć do życia; Lekceważenie znaków ostrzegawczych dawanych przez życie; Tłumienie boskiego Światła; Stagnacja; Ból i cierpienie; Wypłukiwanie starych osadów; Zakłamanie; Obłuda; Zaślepienie

We wzorcu cienia ~ będącym wynikiem działań operatywnego EGO – pojawia się odrętwienie, zastój, paraliż duchowy. Nietolerancja, brak gotowości do kompromisu, nieprzystępność, za którą perfekcyjnie barykaduje się "dobre" EGO – są widmami czyhającymi na biegunie cienia. Osoby związane z platformą Tonu Rytmicznego rozwijają głuchotę zmysłową; są wyjątkowo oponie na zmiany. Ich upór może przeobrazić się w fanatyczne działanie. Bardzo często są zakałą towarzystwa. Nie potrafią pracować w zespole. W tym miejscu należałoby zwrócić szczególną uwagę także na biegun cienia pieczęci oraz przeanalizować związki osobiste z falą, do której należy kin narodzin.

 

Transformacja cienia:

Zrzuć woal zapomnienia. Obudź się. Przejrzyj na oczy.

Skoncentruj się na swoim wnętrzu. Spójrz na nowe trendy.

Jeżeli otworzysz się na promień przypomnienia, dostąpisz zaszczytu boskiego prowadzenia.

Stań się świecącą latarnią. Szukaj po-potrzebujących, którzy w pełni zaakceptują twój sposób wyrażania.

Przestań walczyć. Zaufaj naturalnym procesom.

 

Rezonans z kalendarzem:

W tonie szóstym przyjęty program wchodzi w strefę dokonań. SZÓSTKA przyporządkowana jest do ziemskiej przestrzeni. Na jednym biegunie skupia się siła indywidualnego ludzkiego EGO oraz bezwzględna moc wspierająca stagnację, odrętwienie i upór. Na drugim biegunie koncentrują się Energie harmonii, oddalające zwątpienie, zsyłające ukojenie i ulgę.

Ton szósty wysyła potężne bodźce do osiągnięcia celu. W tym dniu każda fala wkracza na drogę dokonania, co oznacza rozpoczęcie fazy urzeczywistnienia.Jeżeli w biegnącej fali wystartował ważny osobisty program (naszkicowany w pierwszych czterech dniach), zalecamy ci, abyś bardzo świadomie starał się pozostać w środku. SZÓSTKA pomoże ci zrównoważyć wyzwania. Jest niezmiernie ważne, abyś także w następnych dniach wstrzymał się od wartościowania zjawisk oraz zachował przyjazną postawę wobec ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 152: Żółty Solarny Człowiek 25.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Moja świadomość uczy się dziś zachowywać neutralną postawę z pomocą bezinteresownej miłości

W tym skrywa się tajemne wyjście z karmicznego labiryntu'

Mądrość i silna wola pomogą mi rozwiązać wszystkie problemy osobiste

Chcę aby miecz prawdy jednym zdecydowanym cięciem przeciął wszystkie węzły gordyjskie

Dziś uwolnię się od obcych ideologu i zacznę głosie własną prawdę

 

Pieczęć: Żółty CZŁOWIEK

Symbol: Człowiek

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny MERKURY (energia zewnętrzna) Siła Serca – Siła Uczuć – Siła Lojalności – Siła Emocji

 

Mądrość Światła:

Bezinteresowna miłość; Więź z towarzyszem losu; Wierność; Uczuciowość; Współczucie a litość; Ciało emocjonalne; Nowy początek; Związki międzyludzkie; Pokrewieństwo; Przyjaźń; Pryncypium lojalności; Puszczenie przeszłości; Przełom; Postrzeganie ponadzmysłowe; Zrównoważenie; Siły spirytualne; Stróż i przewodnik; Wiarygodność; Sumienność

Ton dziewiąty oferuje swoim podopiecznym same genialne rozwiązania. Tętni tu najwyższa siła inspiracji, obdarowująca wybrańców nie tylko inteligencją i analitycznym rozumem, ale przede wszystkim "kobiecą" intuicją. Jeżeli osoba ta zrobi właściwy użytek z tych darów, otworzy się przed nią droga w genialność. Wrodzona zaradność i trafne decyzje pomogą jej rozładować niebezpieczne sytuacje, rozwiązać węzły gordyjskie, usunąć przeszkody.

Osoby wyposażone w tę Energię znajdują błyskawiczne rozwiązania, mają wyjątkowy refleks, świecą przykładem taktu i dyplomacji.

 

Mądrość cienia:

Niedosyt; nieprzystępność, Przecenianie rozumu, Wyrokowanie, Porażki; Wyroki losu; Bezwzględność, Stan uwięzienia w dramacie życia; Uczucie braku wsparcia na ścieżce życiowej; Pozorne odsunięcie się partnerów od siebie; Niechęć do partnera; Egoizm; Nielojalność; Negatywne myśli; Emocje; Egoizm; Dołki emocjonalne; Rozczarowanie; Zrządzenia losu; Przykrości; Bolesne doświadczenia; Pycha; Fałszywe osądy; Oczernianie innych; Żałosne ego

We wzorcu cienia – stworzonym przez postawę egocentryczną – robi się wyjątkowo gorąco. Osoba niedojrzała duchowo staje się arogancka i zarozumiała; pochopne decyzje okazują się fatalne w skutkach. Ustawiczny pośpiech i porywczość sprawiają, że wciąż trafia na niewłaściwych ludzi, w niewłaściwym czasie i na niewłaściwym miejscu. Następstwem tego jest brak stabilności życiowej, jak również niestałość w uczuciach i niecierpliwość. Błędny rozwój prowadzi do jednostronnego idealizmu lub wybujałego marzycielstwa. Osoby te powinny bardzo krytycznie przeanalizować wszystkie swoje zwariowane pomysły.

 

Transformacja cienia:

Znajdź dostęp do obiektywnej mądrości, która – podchodząc bezstronnie do dramatów emocjonalnych – celowo wyzwala w tobie przykre odczucia, abyś zaczął szukać dróg wyjścia. Przestań rozczulać się nad sobą. Nie szukaj winnych na zewnątrz. Wyprowadź swoje emocje z dramatu życia do dowolnie wybranego, neutralnego obszaru. Przyjmij w pokorze nauczki życiowe i uzdrów ich przyczynę. Otwórz się na kontakt z towarzyszem losu. Przyjmij jego pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 153: Czerwony Planetarny Wędrowiec 26.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

Dzisiejszy dzień stwarza mi dogodną możliwość do urzeczywistnienia mojego prawdziwego JA

Wolność i nieograniczone pole działania stają się celem mojego życia

Nie ma stanu spoczynku – panta rhei

Dziś zrobię tylko to, co rzeczywiście chcę zrobić

Tam, gdzie się dzisiaj pojawię, niebo zstąpi na Ziemię

 

Pieczęć: Czerwony WĘDROWIEC

Symbol: Zarośla trzcinowe, kwarc

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny MARS (energia zewnętrzna) Siła Przestrzeni – Siła Wolności – Siła Możliwości

 

Mądrość Światła:

Wolność; Przełamywanie granic; Ciekawość; Nowy kierunek; 'Filar NIEBA'; Możliwości; Samozaparcie; Talent twórczy; Wola działania; Siła ducha; Ruchome punkty zaczepienia; Podróżny w czasie i przestrzeni; Niebiański wędrowiec; Posłaniec niebios; Moc; Mistyczna podróż; Współczucie; Pryncypium wzrostu duchowego; Przełamywanie obowiązujących norm i autorytetów; Dar przezwyciężania sprzeczności; Równowaga psychiczna

Siła oddziaływania tonu dziesiątego zmierza w kierunku urzeczywistnienia marzeń. Kto wyszukał sobie tę właśnie platformę na scenę życiową, ten pragnie posmakować wszystkich owoców tego świata. Osoba ta chce sprawdzić siebie samą, znaleźć dopełnienie oraz uzyskać odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, dotyczące sensu życia. Warunkiem zaspokojenia wewnętrznego jest postępująca z wiekiem dojrzałość – uświadomienie sobie swojej roli na Ziemi i nałożonych na siebie zadań. Osoby kroczące w towarzystwie tonu dziesiątego mają specyficzne zapatrywania i nie spoczną dopóty, dopóki nie dopną swego! Pełna akceptacja swojej cielesności oraz ludzi i otaczającego świata jest dowodem wysokiego poziomu dojrzałości duchowej.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od życia; Potrzeba izolacji; Wycofanie się; Lęk przed nieznanym; Powściągliwość; Uwikłanie w karmę; Nieśmiałość; Przeszkody; Frustracje; Nałogi; Agresywność; Zniewolenie; Brak oparcia; Uzależnienie; Przeszkody; Tęsknota; Stres; Niezadowolenie z siebie; Brak równowagi wewnętrznej; Kompleksy; Skłonność do przesady

We wzorcu cienia – wynikłym z knowań operatywnego EGO – wyłaniają się spotęgowane tendencje materialistyczne. Osoba ta nastawiona jest jedynie na konsumpcję i korzyści materialne. Z jednej strony wyłania się tutaj chorobliwe dążenie do sukcesu, z drugiej – egoistyczne wykorzystywanie dóbr materialnych i bliskich osób. Do życia codziennego wkracza upór, zawziętość, niedopuszczanie innych do głosu, chytrość, zachłanność i skąpstwo. Osoby te, stawiając na planie pierwszym własne "ja", zagarniają dla siebie to, co najlepsze. Niechętnie dzielą się z innymi tym, co wypracują w pocie czoła. Nie potrafią okazać współczucia, w skrajnych przypadkach pozostają całkowicie głuche na ludzką krzywdę, udając, że nic nie widzą i nie słyszą.

 

Transformacja cienia:

Zbadaj granice swoich możliwości, przyjmując no-we wyzwania.

Przyciągaj ŚWIATŁO do własnego wnętrza i oświetlaj nim innych.

Zaufaj sile odczuć i wykorzystaj każdą szansę, każdą okazję, każdą propozycję.

Poznaj swoją moc. Uwierz w siebie.

Patrz na życie jak na cudowną podróż w nieznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 154: Biały Spektralny Mag 27.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Dziś robię generalne porządki i oczyszczam moje pola duchowe z chwastów

Tylko tak zdobędę pewność siebie i zyskam szacunek u ludzi

Miłość jest kluczem do tajemnic spełnienia

Dziś wychodzę z karmicznej niewoli, zrzucam stare odzienie i odcinam się od smutnej przeszłości

Dziś staję się świadomym towarzyszem CZASU

Gdyby było inaczej, nie czytałbym teraz tej strony

Pieczęć: Biały MAG

Symbol: Jaguar, serce, czarodziejska różdżka, paw, wszechwidzące oko, sędzia

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczna MALDONA (energia zewnętrzna) Siła Praworządności – Siła Zdolności Magicznych – Siła Uczciwości – Siła Miłosierdzia – Siła Bezczasowości

 

Mądrość Światła:

Wiedza; Rozsądek; Wszechstronność; Wsparcie duchowe; Miłosierdzie; Glos serca; Obiektywizm; Uczciwość; Sprawiedliwość; Praworządność; Bezinteresowna pomoc; Miłość; Szczerość; Wypełnianie woli boskiej; Zdolność przewidywania; Szaman; Jasnowidz widzący w ciemnościach; Kapłan; Zgłębienie 'czarodziejskich' sił; Najwyższa płaszczyzna rozwoju świadomości indywidualnej; Muzyka; Medytacja

Osoba urodzona w tonie jedenastym staje przed największym chyba wyzwaniem – ma nauczyć się puszczać to, co osiągnęła! Inkarnacja ugruntowana na bazie Tonu Spektralnego dysponuje najbardziej optymalnymi warunkami do sprostania trudnym wyzwaniom. Ton jedenasty oferuje bezpłatny "wywóz odpadów" – zsyła siłę pomagającą usunąć z życia to, co stało się bezużyteczne, co zawadza na drodze. Nie należy być zaskoczonym, jeżeli procesy te będą przebiegać dość spektakularnie. Każdy krok uczyniony w towarzystwie tonu jedenastego jest krokiem postępu. Należy tu również wspomnieć o jeszcze jednej możliwości – możliwości usuwania najdrobniejszych osadów z pola podświadomości i wyciągania głębokiej nauki na przyszłość.

 

Mądrość cienia:

Nadużywanie władzy; Chęć kontrolowania; Egoistyczne działanie; Rozum; Braki; Powikłania; Kłótnie i spory; Podstępy; Manipulowanie ludźmi; Wykorzystywanie słabszych; Węzły gordyjskie; Niesprawiedliwość; Kwestia uczciwości; Żądza władzy; Wola nie zawsze zgodna z głosem serca; Przecenianie rozumu; Stres; Brak perspektyw; Opór wewnętrzny; Poza; Konsekwencje

We – wzorcu cienia – będącym kolebką "małego" EGO – panuje ogromny chaos. Nic dziwnego, że w takich warunkach zniechęcasz się do wszelkich procesów czyszczących, gwarantujących ci dalszy rozwój. W powietrzu wciąż wisi niebezpieczeństwo utraty tego, co zdobyło się ciężką pracą. Niestabilność, niepokój, drobiazgowość prowadzą do zagubienia i spowolnienia tempa życia. Ciągłe rozpamiętywanie lub przywiązywanie dużej wagi do drobiazgów stwarza niebezpieczeństwo utraty kontroli nad sobą.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj stabilny most pomiędzy twoim esencjonalnym 'JA' a wolą boską. Pozostań elastyczny, uczciwy i otwarty, pozwalając w prosty, naiwny niemal sposób przyjść temu, co WSPANIAŁE, zamiast sztucznie i na silę coś stwarzać. Otwórz się na nowe możliwości. Jesteś wolny. Twoja moc nie zna granic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

Kin 155 - Niebieski Krystaliczny Orzeł - 28.05.2011

 

Moja wewnętrzna samodyscyplina i otwarte na oścież serce pozwalają napływać wizjom z SZÓSTEGO wymiaru ŚWIATŁA.

Tam mieszka moja Gwiezdna Dusza.

Dziś przyjmuję tylko te informacje, które adresowane są do mnie i które całkowicie rozumiem.

Dziś zachowam szczególną ostrożność i niczego nie przyjmę bezkrytycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 156: Żółty Kosmiczny Wojownik 29.05.2011

 

Fala ZIARNA – Siła Rozkwitu

Czas, żeby wykorzystać wrodzone zdolności

 

Dziś łączę horyzontalny rozum z wertykalną intuicją Inteligencja pomoże mi przezwyciężyć wszystkie lęki

Dziś staję się gwiezdnym wojownikiem, który nie walczy mieczem lecz mądrością

Dziś ja sam obsadzam punkty strategiczne w mojej świadomości

Moja wielkość wyłoni się wtedy, kiedy przestanę się bać i stanę ponad Czasem Karmicznym

 

Pieczęć: Żółty WOJOWNIK

Symbol: Sowa, sęp, laska, kij, przewodnik duchowy

Kierunek świata: Południe – Miejsce Życia, Dojrzewania i Rozkwitu

Rodzina Kolorów: Żółta – nauczyciele / uświadamiający (oświecać, pomagać, rozwijać zdolności)

Planeta: Galaktyczny SATURN (energia zewnętrzna) Siła Inteligencji – Siła Odwagi – Siła Niezależności

 

Mądrość Światła:

Harmonizowanie intuicji z rozumem; Rozsądek; Brak strachu; Wyższa Świadomość; Laska; Prawda; Głos wewnętrzny; Prowadzenie duchowe; Przystępność; Telepatia; Mądrość mistyczna; Zdolność kontaktu z 'Wyższym JA'; inteligencja; Operatywność; Odwaga; Siła przebicia; Analityczny rozum

Kto wybrał Energię 13 na obecne życie ziemskie, ten trzyma w ręku jolly jokera, przebijającego wszystkie karty. Osobie tej pozostawia się nieograniczone pole do popisu i niezliczoną liczbę możliwości. Jednocześnie jest to szczebel otwierający bramy metafizyki. Osoba potrafiąca właściwie wykorzystać dary 13 ma wolną drogę w doskonałość. Tylko na bazie starych doświadczeń można stworzyć coś NOWEGO. Na tym poziomie człowiek dojrzały duchowo poznaje swoją genialność. W każdej chwili może przeskoczyć formę materialną, aby ujść przed fizycznymi przymusami. Przeskoczyć materię – to znaczy zdystansować się do niekorzystnych wydarzeń, zwłaszcza do strachu o egzystencję, miejsce pracy, dobra materialne.

 

Mądrość cienia:

Brak wiary w siebie; Przeciążenie; Obawy; Niezdecydowanie; Materializm; Zimna kalkulacja; Samotność; Chłód; Arogancja; Żądza władzy; Duma; Zagłuszanie podszeptu intuicji; Lęk przed zmianą; Ogólna niechęć do zmian; Jednostronność; Obawa o dobra materialne

We wzorcu cienia, gdzie urzęduje "napuszone" EGO, siła 13 urasta do rangi problemu. Na bazie tejże Energii może rozwinąć się wyjątkowo okazały macho. Jednak o wiele bardziej problematyczna okazuje się siła wspierająca chęć oderwania się od życia. Najpierw wyłania się niepewność, potem brak poczucia bezpieczeństwa. Osoba ta gubi się w szczegółach, aż w końcu całkowicie traci poczucie orientacji. Zamyka się w sobie w przekonaniu, że jest niepotrzebna, niechciana, niczyja. Ostatnim stadium jest przeświadczenie, że jest stracona dla świata.

 

Transformacja cienia:

Zbuduj połączenie mentalne z tym, co BOSKIE.

Stań się kanałem dla tego, co DUCHOWE.

Zaufaj swojej mistycznej inteligencji.

Nastaw się na sygnały wewnętrzne. Puść materię.

Otwórz się na prowadzenie duchowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 157: Czerwona Magnetyczna Ziemia 30.05.2011

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

Ziemia jest samoregulującą się planetą, dlatego każdy mój czyn jest badany pod kątem przydatności dla ogółu.

To, co szkodliwe dla innych, wraca do mnie jak bumerang.

To, co pozytywne, zasila świadomość zbiorową

Dziś zwracam uwagę na umiejętność współpracy z ludźmi i na stosunki panujące w rodzinie.

 

Pieczęć: Czerwona ZIEMIA

Symbol: Ziemia, siła, kadzidło, tęcza; wal

Kierunek świata: Wschód – Miejsce Światła i Początku

Rodzina Kolorów: Czerwona – inicjatorzy / prekursorzy(przetrzeć szlaki, wtajemniczyć, przebudzić, stworzyć bazę wyjściową)

Planeta: Galaktyczny URAN (energia zewnętrzna) Siła Kierowania – Siła Współpracy – Siła Współbrzmienia – Siła Nawigacji

 

Mądrość Światła:

Wsparcie z zewnątrz; Odpowiedzialność; Ukierunkowanie na dobro ogółu; Przykład dla innych; Moc uzdrawiania; Współpraca; Stosunki międzyludzkie; Centralizacja; Współstwarzanie; Siła planety; Ziemski stróż; Rezonans; Podążanie za nitką do kłębka; Uzdrowiciel duchowy; Moc kryształu; Tarcza ochronna; Wytrzymałość; Sprawdziany

Platforma tonu 1 umożliwia wszelki rozwój. Dzięki sile Tonu Magnetycznego przynależna pieczęć posiada zdolność maksymalnej koncentracji swojego potencjału energetycznego na Ziemi. Osoba związana z tonem l dysponuje szczególną siłą przyciągania do swojego pola określonych treści oraz ludzi. Co więcej, pole promieniowania tego tonu sprawi, że stanie się on ogniskiem, wokół którego będą chcieli i mogli gromadzić się inni ludzie. Ton l wspiera też zdolności medytacyjne.

 

Mądrość cienia:

Ucieczka od teraźniejszości; Przedwczesne wnioski; Błędna interpretacja snów, znaków, przekazów i wizji; Lekceważenie życia; Konfliktowość; Zaślepienie; Egocentryzm; Ignorancja ziemskiej egzystencji; Skłócenie z otoczeniem; Dysharmonia; Łamanie prawa; Ukierunkowanie na przeszłość i przyszłość, a nie na teraźniejszość; Przesada

Na biegunie cienia – stworzonym przez określoną EGO-świadomość – może spotęgować się oddziaływanie wzorców cienia pieczęci bezpośrednio związanej z tonem pierwszym. Energia cienia wkroczy do życia codziennego w formie czysto fizycznej (niepowodzenia, choroba, pech, strata).

Wyolbrzymiona pewność siebie znacznie rozszerza zasięg oddziaływania wzorców cienia. Osoba taka stara się uzależnić od siebie innych, opanować ich wolę i czyny (często całkiem nieświadomie!). Nie jest też wykluczone pojawienie się tendencji do zniewalania i wykorzystywania słabszych osób. Ponieważ Ton Magnetyczny ce****e statyczna siła działania, może pojawić się ospałość, lenistwo i brak inicjatywy.

 

Transformacja cienia:

Skoncentruj się na chwili obecnej. Przyjrzyj się swojemu życiu bez wyciągania pochopnych wniosków.

Przemyśl swoje osobiste plany.

Wiedz, że TY sam, z własnej woli, zdecydowałeś się inkarnować na Ziemi właśnie w tym wyjątkowym czasie.

Przypomnij sobie, po co tu jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 158: Białe Biegunowe Zwierciadło 31.05.2011

 

Fala ZIEMI – Siła Kierowania

Czas, żeby wejść we współbrzmienie z otoczeniem.

 

Wydarzenia, które przyciągną dziś moją uwagę, będą ściśle związane z tym, co czynię i jaki jestem

Dziś przyjrzę się swoim przekonaniom pod kątem dobra ogółu i wykryję każdą egoistyczną intencję.

Dziś zreformuję swoją postawę i wyjdę naprzeciw najbliższym.

Pieczęć: Białe ZWIERCIADŁO

Symbol: Rytualny nóż, krzesiwo, zwierciadło duszy

Kierunek świata: Północ – Miejsce Mądrości, Stabilizacji i Oczyszczania

Rodzina Kolorów: Biała – siły porządkowe / uszlachetniający (uporządkować chaos, oczyścić teren, ustabilizować sytuację, wnieść nowego ducha)

Planeta: Galaktyczny NEPTUN (energia zewnętrzna) Siła Rozpoznania – Siła Odbić – Siła Prawdy

 

Mądrość Światła:

Rozsądek; Zdolność rozstrzygania; Prawdomówność; Zgłębienie paradoksów; Spojrzenie cieniowi w oczy; Odwaga; Akceptacja; Pomoc; Ponadczasowość; Zdecydowane cięcie; Klarowność; Spirytualny wojownik; 'Miecz Prawdy, Mądrości i Oczyszczania'; Wymowa odbić; Doświadczenie; Refleksje; Dysonans

Ton drugi wspiera potencjał możliwości i gwarantuje najwyższy rozwój osobisty. Jako Energia wytwarzająca pole napięć pomiędzy biegunami (ziemskim i duchowym) wywołuje efekt rozprzestrzeniania. Na ile zadziała ona w osobistym polu życia, na tyle intensywny będzie jego przebieg. Dla osób urodzonych w tym dniu bardzo ważny jest rozwój spirytualny, ponieważ – dzięki rozumieniu głębszego sensu życia – każdy ból czy chwilowe niepowodzenia staną się łatwiejsze do zniesienia. Z pomocą patronujących Energii osoba uświadomiona duchowo będzie zdolna zachować niezbędny dystans do przeciwności losu.

 

 

Mądrość cienia:

Problem rozłąki; Odbicia lustrzane; Wątpliwości; Rozbieżności; Zakłamanie; Uwięzienie w dramacie życia; Rozterki duchowe; Zimna kalkulacja, Zrządzenia losu; Iluzja; Samozwątpienie; Negatywne autosugestie; Przeświadczenie, że iluzja ma moc nad wrodzoną zdolnością do zmiany doświadczeń

We wzorcu cienia – przywołanym przez "raczkujące" EGO – pojawiają się wynaturzone obrazy, dające boleśnie znać o sobie na płaszczyźnie emocjonalnej. Rodzi się chęć walki, która, w zależności do poziomu osobowości, może zamanifestować się w formie czynnego oporu, przez awanturniczość do intelektualnych, sofistycznych postaw [postawa człowieka świadomie posługującego się fałszywymi przesłankami, usiłującego udowodnić rzeczy nieprawdziwe] włącznie.

W sferze potencjalnych prawdopodobieństw skrywa się "wątpliwy" styl życia, ekscesy, skłonność do nałogów i samozniszczenia. Mogą zamanifestować się silne reakcje emocjonalne – wybuchowość, rozczulanie się nad sobą, jak również uczucia i twarze na pokaz. W polu takiej osoby zaznacza się duża konfliktowość.

 

Transformacja cienia:

Ludzie, których napotykasz, są twoim własnym odbiciem i jednocześnie wielkim dobrodziejstwem dla Ciebie.

Przyjrzyj się im, jak sobie. Ujrzyj w nich siebie. Zobacz, jak pielęgnujesz iluzję w swoim życiu.

Wykorzystaj wrodzoną zdolność sprawiedliwego rozstrzygania.

Użyj MIECZA PRAWDY do zrobienia decydującego cięcia w życiu, abyś mógł przebaczyć i zakończyć spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

KIN 185 - Czerwony Elektryczny Wąż - 27.6.2011

 

Mój instynkt pomoże mi wycofać się z niebezpiecznych sytuacji i ryzykownych przedsięwzięć.

Dziś sprecyzuję podejście do cielesności, intymności oraz seksu i odkryję, dlaczego tak bardzo tęsknię za ciepłem i bliskością ludzi.

Dziś przestanę wstydzić się swojej płci, wyglądu i pozornego ubóstwa.

Dzisiaj też nie będę się na nikim mścił za moje niepowodzenia.

Dziś zabieram się do pracy nad sobą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 185 - Czerwony Elektryczny Wąż - 27.6.2011

 

- Mój instynkt pomoże mi wycofać się z niebezpiecznych sytuacji i ryzykownych przedsięwzięć.

- Dziś sprecyzuję podejście do cielesności, intymności oraz seksu i odkryję, dlaczego tak bardzo tęsknię za ciepłem i bliskością ludzi.

- Dziś przestanę wstydzić się swojej płci, wyglądu i pozornego ubóstwa.

- Dzisiaj też nie będę się na nikim mścił za moje niepowodzenia.

- Dziś zabieram się do pracy nad sobą. :D

 

Dzieki Anien... że Jesteś :)

Hmm... ciekaw jestem, kiedy oni to zrozumieja ? że to dla ich Własnego Dobra... :/ ;)

 

--- pozdrawiam cieplutko... infedro :)

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj infedro.. dawno się nie "widzieliśmy" :jezyk:

 

a co do zrozumienia... każdy ma swój czas aby zrozumieć to co powinien... :usmiech:

 

Pozdrawiam serdecznie

 

- Pięknie ze to napisałaś :) ... coś mi się zdaje, że z tylko "poszukiwaczki" przerodziłaś się w zdolnego ucznia, bo i bardzo pojętnego... :):jezyk::usmiech:

 

- dobrze, że Kalendarz powrócił : )

- szczególnie, że jesteśmy w Fali Nocy a nocą łatwo się pogubić.

 

- gus... zawsze wszystko To co dobre... powraca :)

- życie nie lubi stagnacji... gdyz inaczej nie mogłoby być rozwojem... :))

 

---pozdrawiam również gorąco... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 186 - Biały Samoistny Łącznik - 28.6.2011

 

Dziś rozpoznaję, od czego powinienem uwolnić swoje myśli.

Jeżeli poczuję się przygnębiony, spięty lub speszony, będzie to znak, że wbiłem sobie do głowy coś, co hamuje naturalny przenieg myśli.

Rozterki duchowe są oznaką, że powinienem powiedzieć STOP.

Nigdy nie jest za późno na NOWY początek.

Moja głowa to nie muzeum. :jezyk:

Tylko materia może ulec skostnieniu, natomiast myśli muszą być elastyczne.

 

 

 

- Pięknie ze to napisałaś :) ... coś mi się zdaje, że z tylko "poszukiwaczki" przerodziłaś się w zdolnego ucznia, bo i bardzo pojętnego... :)

:zawstydzony:

Miło to czytać. Ale jeszcze dłuuuga droga przede mną :oczko::usmiech:

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 187 - Niebieska Wiodąca Ręka - 29.6.2011

 

Dziś każdy czyn bedzie dla mnie wyzwaniem.

Dziś nie stracę nadziei, wiary w siebie i poczucia sensu tego, co robię.

Dziś wykorzystam wrodzone zdolności, zdobytą wiedzę i doświadczenie życiowe.

Dziś nauczę się brać i dawać.

Chętnie też skorzystam z pomocy innych, dojrzalszych ode mnie.

Dziś zaspokoję duchowy głód i zdobędę poczucie dopełnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 188 - Żółta Rytmiczna Gwiazda - 30.6.2011

 

Tam, gdzie panują braki, nie ma harmonii i miłości.

Dziś zrównoważę oczekiwania mojego Ego z życzeniami mojej duszy.

Moja wyczekująca postawa, skłonność do narzekania, ustawiczna negacja i krytokowania innych utrudniają mi tylko życie, pogłębiają kompleksy, podsycają zazdrość i nienawiść do ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIN 188 - Żółta Rytmiczna Gwiazda - 30.6.2011

 

- Tam, gdzie panują braki, nie ma harmonii i miłości.

- Dziś zrównoważę oczekiwania mojego Ego z życzeniami mojej duszy...

- Moja wyczekująca postawa, skłonność do narzekania, ustawiczna negacja i krytykowania innych utrudniają mi tylko życie, pogłębiają kompleksy, podsycają zazdrość i nienawiść do ludzi.

 

- i wszystko Jasne... no coment ;)

 

---pozdrawiam cieplutko... infedro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

:usmiech:

 

KIN 189 - Czerwony Rezonansowy Księżyc - 1.7.2011

 

Panta rhei- w tym tkwi tajemnica dostatku.

Jak mam dojść do dostatku, jeżeli nic nie robię?

Dziś zaufam naturalnym procesom, które pomogą mi przezwyciężyć ociężałość i tym samym zmienić na lepsze moje życie.

Ufność uskrzydla moje idee, wiara kieruje mnie na szczyty możliwości życiowych.

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 190 - Biały Galaktyczny Pies - 2.7.2011

 

Moje myśli, emocje i czyny krążą wokół miłości.

Przestaję czuć się wykorzystywany, zdradzany,poniżany, niechciany.

Dziś pojmuję,że nie jestem niczyją ofiarą.

Nielojalność, zdrada, niewdzięczność - to temtaty, nad którymi muszę popracować.

Dziś rozprawię się z narzekaniem, oschłością i egocentryzmem.

Tak bardzo pragnę miłości, ale czy potrafię dać miłość innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mana

KIN 191 - Niebieska Solarna Małpa - 3.7.2011

 

Dziś robię zdecydowany krok na przód i zaczynam cenić poczucie humoru i lekkość.

Dziś nie obrażę się ani na słowa prawdy, ani na uwagi, ani na żarty.

Dziś uwalniam się od pesymizmu, powagi, niezdecydowania i od wszystkich ponurych światów, które sam powołałem do życia.

 

Udanego dnia życzę :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...