Skocz do zawartości

sen proroczy oby nie...


ewaz

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam bardzo dziwny sen. Znajdowalam sie w jakims obcym mieszkaniu jakas kobieta powiedziala ze mi powrozy. Rozlozyla karty i.. zaczela plakac. Zapytalam jej co widzi a ona zaczela jeszcze bardziej plakac pytam jej czy cos sie stanie mojemu mezowi ona na to ze tak ze zginie w wypadku zapytalam a co ze mna a ona na to ze ja zgine razem z nim...

i na koniec dodala ze bedziemy razem szczesliwi jako duchy to zdanie najbardziej utkwilo w mojej glowie.

Sama nie wiem co o tym myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz o tym mężowi.

ale nie martw się na zapas. wróżka zwykle oznacza właśnie sen proroczy, ale równie dobrze może to być zwykły sen i nic się nie stanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz

mam nadzieje ze tym razem wrozka nic nie oznacza...

chociaz maz tez mial sen ze zginal w wypadku..

ale moze jest powod pare dni temu zginal jego kolega jutro pogrzeb moze sytuacja to zrobila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialam bardzo dziwny sen. Znajdowalam sie w jakims obcym mieszkaniu jakas kobieta powiedziala ze mi powrozy. Rozlozyla karty i.. zaczela plakac. Zapytalam jej co widzi a ona zaczela jeszcze bardziej plakac pytam jej czy cos sie stanie mojemu mezowi ona na to ze tak ze zginie w wypadku zapytalam a co ze mna a ona na to ze ja zgine razem z nim...

i na koniec dodala ze bedziemy razem szczesliwi jako duchy to zdanie najbardziej utkwilo w mojej glowie.

Sama nie wiem co o tym myslec...

 

Czasem taki sen moze po prostu byc ostrzezeniem,czy wybieracie sie gdzies wspolnie z mezem?Moze zmiencie plany?Zdarza sie tez,ze to co we snie jest negatywne,w rzeczywistosci pozytywne.Mi osobiscie czasem sni sie Cyganka,ktora mi wrozy(zajmuje sie kartami cyganskimi,moze przez to)i czesc rzeczy co mi przekazala we snie sie sprawdzila,czesc nie:)Wiec glowa do gory!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...