Jump to content

Anielskie karty - prosba o interpretacje


karolac

Recommended Posts

Witam,

Z anielskich kart wyszlo mi kolejno: obfitosc, dziecko, smutek.

Niestety z pewnych powodow nie poznalam interpretacji. Nie wiem gdzie szukac odpowiedzi ani jak to rozumiec. Jesli to ma jakies znaczenie to nie mam dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Guest User2

A mogłabyś mi napisać jaka to jest talia konkretnie? Ew. podać linka jak to wygląda lub do nich opis?

 

Dobrze by było również gdybyś napisała o co kart anielskich pytałaś bo tak ogólne stwierdzenie co ci wyszło daje bardzo szerokie pole do popisu w kwestii interpretacji, a co za tym idzie cudza interpretacja może być w swej istocie niestety błędna.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za reakcje na moj watek. Co do kart niestety nie wiem. Jesli chodzi o pytania to pierwsze pytanie dotyczylo tego jak rozwinie sie moje zycie zawodowe, czy uda mi sie w koncu ustabilizowac finansowo. Nastepnie pytalam o moj zwiazek - wszystko w nim w porzadku ale czy nie zmieni sie w jakis negatywny sposob. Pytalam rowniez czy czeka mnie w zyciu jakas niespodzianka.

Link to comment
Share on other sites

Guest User2

Pierwsze pytanie:

 

pierwsze pytanie dotyczylo tego jak rozwinie sie moje zycie zawodowe, czy uda mi sie w koncu ustabilizowac finansowo.

 

Drugie pytanie:

 

Nastepnie pytalam o moj zwiazek - wszystko w nim w porzadku ale czy nie zmieni sie w jakis negatywny sposob.

 

Trzecie pytanie:

 

Pytalam rowniez czy czeka mnie w zyciu jakas niespodzianka.

 

Czy dobrze widzę, że na każde pytanie wyciągnęłaś jedną kartę?

 

Czy mam rację, że na pierwsze pytanie wyszła ci karta: obfitość?

 

Na drugie pytanie karta: dziecko?

 

Na trzecie pytanie karta: smutek?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

To inaczej: skoro Ci "wyszło", to znaczy iż musiałaś gdzieś te karty mieć stawiane. Jeśli u jakiejś wróżki, to trudno będzie stwierdzić, jakiej talii użyła. Ale jeśli w tv ezo itp. to podaj u kogo (niektórzy to oglądają i orientują się w temacie), a jeśli losowanie z jakiejś strony to podaj z jakiej, może uda się coś w ten sposób ustalić :)

Link to comment
Share on other sites

Strona chyba anielskiekartyonline.pl

Tak, dokladnie taka kolejnosc pytan.

 

Na pewno ta strona ktora podalam wyzej.

Edited by Ismer
połączenie postów. Edytuj, jak chcesz coś dopisać :)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Wyglądają te karty na autorskie, jeśli tak jest to trudno będzie określić co mają znaczyć, gdyż jest to słodka tajemnica autorki.

Ale można losować aż do skutku, żeby poznać opisy tych, które trafiłaś.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

A mnie się udało :D

 

Obfitość.

Anioł Obfitości jest błogosławieństwem niebios, przede wszystkim w sferze materialnej. Twoje modlitwy w sprawie pracy i finansów zostaną wysłuchane. Uwierz w hojność Boga, ponieważ nadchodzi dla Ciebie czas radykalnych zmian, czas obfitych zbiorów, gdzie niczego ci już nie zabraknie. To pomyślna karta na pozyskanie sławy i sukcesu zawodowego. Anioł Obfitości zostanie twoim opiekunem również na planie duchowym. Otworzy dla ciebie niebo pełne duchowych skarbów, w tym radość, szczęście i spełnienie. To karta miłosierdzia na wszystkich obszarach życia, potwierdzająca odwieczną prawdę, że Bóg jest Bogiem wszechmogącym i nie ma takiej rzeczy, której nie mógłby uczynić.

 

Dziecko.

Karta wielorakiego znaczenia: Jesteś dzieckiem Boga, który stworzył ciebie na swój obraz i podobieństwo swoje i kocha cię. Masz więc prawo zwracać się do swojego Niebieskiego Ojca o pomoc i opiekę w każdej dziedzinie życia. Odwdzięcz się Bogu, zachowując poszanowanie i godność dziecka Bożego, ze wszystkimi boskimi cechami, jakimi ciebie obdarzył. Odkryj w sobie wewnętrzne dziecko, które nadal mieszka w tobie pod postacią dziecięcej radości, ufności, spontaniczności i swobodzie. Twoja dziecięca dusza nadal w tobie mieszka. Kochaj i akceptuj siebie. Zapowiedź narodzin dziecka. Anioł pragnie aby dziecko, które przyjdzie na ten świat, otoczone było szczególną miłością i troską.

 

Smutek.

Symbolika karty nawiązuje do niepomyślnych wydarzeń oraz towarzyszących im troskach i problemach. Anioł smutku pragnie cię pocieszyć w trudnych chwilach, dodając ci otuchy i wsparcia. Jeśli taka była wola Boga, to jej głębszy sens zrozumiesz dopiero po jakimś czasie, gdyż właśnie czas jest najlepszym lekarstwem na przemyślenia. Dlatego nie zamykaj duszy na ufność w lepsze jutro i popatrz w swoją przyszłość oczami wiary. Twój smutek potrwa już niedługo, bo już za chwilę nastanie dla ciebie nowy rozdział życia, gdzie zaznasz niezwykłej opieki nieba. W Twojej duszy odbijać się będzie światło radości a na twarzy znów pojawi się uśmiech.

 

żródło: anielskiekartyonline

 

Karolac, stawiasz lody śmietankowe od Grycana :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj postawie nawet 100 litrow ;) DZIĘKUJĘ!! :)

A teraz mam pytanie jeszcze takie ogolne. Jak wprowadzic to w zycie, czy potrzrba w ogole tutaj jakiegos mojego wkladu. Czy ttaktowac to jako podpowiedz czy moze jako cos co sie spelni?

Jestem nowa w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Z tego co pisze autorka, ma to być pomoc w odnalezieniu odpowiedzi na pytania, czyli raczej podpowiedź.

A poza tym, jeśli chodzi o systemy autorskie ogólnie, to co dokładnie ma oznaczać wykładnia i w ogóle cały system to trzeba by było zapytać jego autora.

 

No i odpowiedzi kart nie należy traktować jako coś "co się spełni", ponieważ interpretujący może się pomylić w odczycie (a wyroczni online dotyczy to szczególnie, gdyż tam każdy sobie rzepkę skrobie) oraz dlatego, że jest to jedna z możliwych opcji, owszem, często jest to najbardziej prawdopodobna opcja, lecz jednak zawsze mieć trzeba na uwadze to, że karty wskazują kierunek, w jakim może coś się potoczyć, ale nie determinują.

To tak samo jak w horoskopie: gwiazdy wskazują, ale nie zmuszają, człowiek ma wolny wybór i to co wybierze, zależy od jego woli.

Stąd wkład własny jest potrzebny, wylosowane karty zawierają również radę co do wyboru sposobu postępowania. Fakt, laikowi może być trudno to wyłapać, a i wróżki stacjonarne nie wskazują co robić (bo to już manipulacja) ale dobra wróżka może doradzić co można w danej sytuacji zrobić.

 

W tym wypadku musisz zdać się na siebie, skoro skorzystałaś z online, to reszta należy do Ciebie. Po prostu pomyśl nad tym, co Ci się pokazało w tych kartach, skoreluj to ze swoją sytuacją, wyciągnij sens ukryty pomiędzy wierszami.

Kiedyś nie do pomyślenia były wróżby tego typu, ale czasy się zmieniają, nośniki informacji też, wobec tego trzeba się przystosować i skoro poważnie się traktuje "onliny" to trzeba się wysilić i podeliberować nad odpowiedzią ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi :)

Edit:/ to dosyc ciekawe ale w sobote dowiedzialam sie ze moja siostra jest w ciazy

Edited by karolac
Dopisek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...