Skocz do zawartości

Ukrzyżowanie ludzi


Paweł Wiszowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Miałem bardzo dziwny sen. Serio ostro poryty!Może ktoś z Was będzie w stanie go jakoś zinterpretować...

śniło mi się, że jestem wśród jakiś ludzi duchownych, ale nie byli ubrani jak księża, czy mnisi. ubrani byli normalnie ale wyznawali wartości religijne i razem z nimi krzyżowałem ludzi. Przybijaliśmy grzeszników do krzyża, wynosiliśmy do innego pomieszczenia, gdzie stawialiśmy te krzyże. Co dziwne to budynek wyglądał jak blok mieszkalny, ludzi krzyżowaliśmy w sypialni i wynosiliśmy ich do korytarza. Jedną osobę nawet krzyżowaliśmy na moim łóżku. Nie podobało mi się w jaki okrutny sposób robią to bardziej doświadczeni i starsi ludzie w otoczeniu i zacząłem im zwracać uwagę, że postępują źle. Mówiłem, że to nie świnie i należy im się szacunek. zostałem potraktowany jak gówniaż, który powinien siedzieć cicho i się nie wtrącać, tylko wykonywać polecenia. na koniec wychodzili jakby z tego mieszkania do sklepu, ja uderzyłem pięścią w drzwi wyjściowe z nerwów i poszedłem do sypialni, usłyszałem, że wrócili sprawdzić, czy nie uszkodziłem drzwi i się wtedy obudziłem.

 

Co to może znaczyć?

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Gryzie cię sumienie, to tak na początek. Wszelkie sprawy jakich się podejmiesz zakończą się pomyślnie.Widzę to tak prawdopodobnie wdasz się w romans, cudze nie znaczy lepsze, przez co stracisz zaufanie i nie tylko u partnerki i to będą twoje problemy. Ale pytanie się nasuwa czy masz partnerkę? może chodzić o zdradę przyjaciela itp. Musisz sam przemyśleć co się dzieje w twojej głowie i odpowiedzieć na to pytanie. Jedno jest pewne, będziesz tego żałować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz

nie mam dziewczyny, rozstalismy sie miesiac temu, czasami tesknie za nia, ale wiem ze ten zwiazek to byla porazka. w romans wdalem sie w sumie po tym snie, ale jeszcze nie zaluje :) dziewczyna jest wolna wiec nie ma mowy o tym, ze jest cudza. Czy to cos pomoglo w interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może sen dotyczy tego co było lub co będzie. A może to zwyczajny lęk przed nowym związkiem, dopiero zakończyłeś jeden nie udany. Musisz sam sobie zinterpretować swój sen bo tylko ty znasz siebie tak dobrze. Ja swoje interpretuję i zawsze mi się sprawdzają, ale pod uwagę biorę wszystkie moje lęki, niepokoje zarówno te negatywne jak i te pozytywne. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...