Skocz do zawartości
BepKororoti

Prześladujące liczby...

Rekomendowane odpowiedzi

BepKororoti

Witam serdecznie drogich forumowiczów.

Otóż od dłuższego czasu prześladuje mnie pewien "problem". Mianowicie, wszędzie widzę powtarzające się liczby. Najwięcej widzę ich oczywiście na ekranie zegara.

Pobudki o godzinie typu 11:11 to już właściwie codzienność. Początkowo nie było to aż tak dokuczliwe, jednak od pewnego czasu zdarza mi się to od kilku do kilkunastu razy w ciągu dnia. Byłem przekonany, że to zwykłe zbiegi okoliczności, ale gdy zaczęły do tego do chodzić sytuacje typu... Chęć nawiazania kontaktu ze znajomymi, którzy byli aktywni ostatnio o godzinach 19:19 czy 04:04 lub otrzymywanie wiadomosci od nich dokladnie o 16:16 itd. To samo zdarza się w otaczającym mnie świecie. Wszelakie reklamy oraz inne, atakują mnie powtarzajacymi się numerami. Zacząłem się czuć lekko osaczony i przesladowany. Ewidentnie coś jest na rzeczy. Pytanie tylko co? Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem lub ma jakieś racjonalne wytłumaczenie? Pozdrawiam i liczę na jakieś wzkazówki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kremilek

BepKororoti traktuj to jak... chcesz. Możesz przyjąć się to zjawisko jako "budzenie ezoteryczne" ;) możesz doszukiwać się przesłań... anielskich, możesz wziąć pod uwagę wskazówkę typu numerologicznego, tzn. potraktować tą liczbę jako wskazówkę tego, co jest aktualnie ważne, przy czym należy wziąć pod uwagę czy widzisz wszystkie kombinacje, czy jedną lub dwie. Psychologicznie też możesz to potraktować, w tym wypadku podświadomość sygnalizuje że coś (jakiś problem, zagadnienie, coś ważnego co możesz sobie nie uświadamiać) jest w w tym czasie istotne, że na coś w swym życiu powinieneś zwrócić uwagę.

A czasami jest tak, bo po prostu jest i nie trzeba się w tym doszukiwać niczego szczególnego. Tym bardziej, że jeśli zauważy się powtarzające się sekwencje, zupełnie przypadkiem i z jakichś tam powodów to kogoś zaciekawi, to potem podświadomość sama wyszukuje takie sekwencje i intuicyjnie spogląda się na zegarek, albo nawet "łapie" się odpowiednie numery na biletach, paragonach, tablicach rejestracyjnych, numerach bocznych komunikacji itd. Ale wcelae to nie musi oznaczać "wskazówki", "podpowiedzi" "przesłania" i innego pieprzenia niuejdżowego.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się, co to oznacza, to zastanów się nad sobą samym, nad tym co się z tobą dzieje, czego pragniesz, co ci nie pasuje, co chciałbyś zrobić, co zmienić etc.etc. a potem dopiero poszukaj w sieci podpowiedzi. W odwrotnej kolejności to możesz się zaprogramować.

Ja wylukałam podpowiedzi "aniołów", do których sceptycznie bardzo podchodzę, no ale niech tam - niech będzie że to anioły xd. A sceptycznie bo jest to zerżnięte niemiłosiernie z numerologii.

Można to też przetłumaczyć sobie wróżebnie ;)

Ja też tak mam, ale nie traktuję tego jak jakiegokolwiek typu wskazówek, bo nie ma to odniesienia do mojego życia, nawet po rachunku osobistym (tym co wyżej ci napisałam).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ejbert

Ja też nie doszukałem się związku z "prześladującymi" mnie liczbami. Nie powiem, żebym specjalnie szukał wyjaśnień o których wspomniała Kremilek, spojrzałem tylko pod względem znaczenia liczb (numerologicznie), ale że nie widzę znaczącego związku to dałem sobie siana z tym.

Znaczący związek wg. mnie to istotna rada, wskazówka albo przestroga, lecz skoro nie potrafię tego powiązać ze sobą, to do kitu z taką wskazówką. Tym bardziej, że widzę wszystkie powtórki, a nie jakąś - przeważająco - jedną, dwie czy trzy.

A zresztą z innej strony rzecz biorąc, to jakbym chciał, tobym się we wszystkim dopatrzył "wskazówki" ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ThePhoenix

Ja też je widuje i wierzę że to są znaki od Aniołów- bo po prostu je widziałam itd. 11 11 pokazuje mi się jak przed jakimś ważnym duchowym oczyszczaniem lub kiedy ja je wykonuje lub jak jestem w potrzasku wtedy wiem że mnie po prostu wspierają i bym pamiętała że nie jestem sama. Teraz widzę częściej 444 , znak od Archaniola. Nie biorę poważnie kazdej powtarzające się liczby ale jeśli widzę ta sama liczbę codziennie wtedy się tym mogę zainteresować. Po za tym można się z nimi umówić, ja np wezmę to tylko za znak jeśli zobaczę to na swoim telefonie. Podam przykład z wlasnej praktyki, jak widzę 555 ale na swoim telefonie to wtedy wiem że będzie szybka zmiana która lekko mnie wybije z równowagi. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ismer

Dla mnie takie powtarzające się liczby nic nie znaczą. Ale - wszystko zależy jak kto do tego podchodzi, czemu daje wiarę i na jakim kanale odbiera sygnały pozazmysłowe. Ja mogę się śmiać z naiwnego tłumaczenia, że to anioły, ale dla innych będzie to śmiertelnie poważne.

W gruncie rzeczy nie jest ważne, kto to "zsyła", jak nazwiemy to coś co daje nam "znak", bo to nie o nazwę idzie, a o to właśnie, jak, w jaki sposób można dotrzeć do konkretnego odbiorcy sygnału.

Ja np. odbieram sygnały innego typu, powiedzmy (bo nie znam się na naukach ścisłych) że odbieram inną częstotliwość.

Z drugiej strony jest też tak, że "prześladujące liczby" nie są żadnym znakiem, a po prostu zwróceniem uwagi na takie a nie inne ciągi, z jakiegokolwiek powodu, także psychicznego. Ten temat był omawiany już na forum. Jak znajdę ten temat to wrzucę link.

Edytowane przez Ismer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AmonCzarny
Witam serdecznie drogich forumowiczów.

Otóż od dłuższego czasu prześladuje mnie pewien "problem". Mianowicie, wszędzie widzę powtarzające się liczby. Najwięcej widzę ich oczywiście na ekranie zegara.

Pobudki o godzinie typu 11:11 to już właściwie codzienność. Początkowo nie było to aż tak dokuczliwe, jednak od pewnego czasu zdarza mi się to od kilku do kilkunastu razy w ciągu dnia. Byłem przekonany, że to zwykłe zbiegi okoliczności, ale gdy zaczęły do tego do chodzić sytuacje typu... Chęć nawiazania kontaktu ze znajomymi, którzy byli aktywni ostatnio o godzinach 19:19 czy 04:04 lub otrzymywanie wiadomosci od nich dokladnie o 16:16 itd. To samo zdarza się w otaczającym mnie świecie. Wszelakie reklamy oraz inne, atakują mnie powtarzajacymi się numerami. Zacząłem się czuć lekko osaczony i przesladowany. Ewidentnie coś jest na rzeczy. Pytanie tylko co? Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem lub ma jakieś racjonalne wytłumaczenie? Pozdrawiam i liczę na jakieś

wzkazówki

Ja bym na to popatrzył tak: są tzw. aniołowie i tzw. aniołowie cyfer przekazują swe wsparcie w podaw3aniu cyrer które się powtarzają! Oczywiście liczy się to co myślałeś / ostatnie swe pytanie zadane w przestrzeń np. co ja mam w tej sytuacji zrobić i widzę za 2 godziny cyfrę 1111. Sprawdzam sobie to na gogle pod tytułem mistrzowie/ anielskie cyfry i mam w tym momencie odpowiedź :) Ale 19 19 nigdy nie miałem! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi