Jump to content

Matematyka i duzo cyfr


Littauer

Recommended Posts

Witam, miałem dziś następujący sen i jeśli ktoś umie go zinterpretowac prosił bym o pomoc. :wstydnis:

 

Lekcja matematyki w szkole. W klasie, w której w czasie szkoły miałem często lekcje, jestem przy tablicy i widzę dużo cyfr ustawionych w rządkach:

0 0 0 0 1 3 3 2 1 1

0 1 0 1 1 2 2 3 0 0

0 3 1 1 2 3 1 2 3 0

0 2 1 2 1 3 2 1 1 0

0 3 1 0 0 2 3 3 1 1

 

Wyżej jest przykład, wiem że na pewno była taka kombinacja w 2 z kolumn, które napisałem, możliwe że były też inne cyfry niż 0-3 tylko nie pamiętam. Do każdej liczy był przypisany kolor. 0-biały, 1-(chyba) czerwony, była tam jeszcze zielony i żółty. Kolega miał przyjśc do tablicy i powiedziec jaki kolor ma cyfra (zadanie jak dla dzieci z przedszkola, jestem w LO). Kolega nie za bardzo wiedział co za liczby, bo je zmazałem. Pamiętam, że zapamiętałem jak szły cyfry i jakoś pojawiły się na tablicy, a ja dyktowałem koledze jaki kolor ma dana cyfra. Później się obudziłem....

 

Jeśli ktoś może mi pomóc jeszcze raz bardzo proszę.

Edited by Littauer
Link to comment
Share on other sites

Littauer, masz zbyt wiele wątpliwości co do własnych możliwości w realizacji wytyczonych celów. Przechodzisz teraz okres wyjątkowo wytężonej pracy i irytuje Cie to bardziej, niż byłbyś skłonny przyznać. Warto jednak podkreślić, że rzecz jest warta wysiłku, i jeśli wytrwasz zyskasz uznanie. Obecność cyfr w Twoim śnie zwiastuje pomyślność właśnie, oraz sukcesy w życiu zawodowym i finansach.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Sephira dzięki za interpretacje.:icon_smile2:

 

Jeśli chodzi o pracę, to może chodzi o porządki przed świętami. :) Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...