Jump to content

Dziwny sen .


xkaarolax

Recommended Posts

Mialam dziś dziwny sen. Znaczy wiele snów ale ten zapamietalam . Snila mi sie wrózka , z którą normalnie rozmawialam , i ona chciala mi wywrózyć przyszłośc z kart. Zaczela jednak od przeszłości , powiedzial wszystko co mialo miejsce w moim zyciu i było dla mnie dośc ważne , i od tego momentu podświadomie zaczęlam jej wierzyc . Opowiedizala tez co sie bedzie działo za chwile tzn kilka minut a co najwyżej dni , ale gdy chciala odkryc karty mowiące o mojej bardziej odległej przyszlości poprostu nie mogła ( były puste czy coś w ty m stylu ;/ ) . . Trochę sie zdenerwowlaa .. tak ze ja nwet to zauwazylam , i ona juz chciala coś mi mówic kiedy moj sen sie przerwal ;/ .

Wiecie moze co on moze znaczyc ?.

 

A i jescze mam pytaniee . kiedyś ktos mi powiedizla ze sny w noc z 'czwartku na piatek' sie sprawdzjaa . Czy to moze byc prawda ? Czy jakaś żałsna plotka ? ;/

Edited by xkaarolax
Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

xkaarolax

Masz rację, nie ma sensu sugerowania się obiegowym opiniom... (u mnie nie mają one potwierdzenia), że sny sprawdzają się w oznaczonych porach - tak naprawdę nie ma żadnej reguły.. sny sprawdzają się wtedy, kiedy mają się sprawdzić.. ale to już da się sprawdzić po czasie (pod warunkiem, że sen jest właściwie zinterpretowany).

 

Moim zdaniem - sen odzwierciedla Twoją potrzebę poznania swojej przyszłości (stąd wróżka i karty)..

Czasem oglądasz się za siebie aby sprawdzić czy jesteś na właściwej drodze - to sytuacja w której weryfikujesz swoje dotychczasowe postępowanie (przeszłość).

Odczytywanie wróżby na przyszłość powinna Cię informować, że każda - nawet najmniejsza decyzja ma wpływ na bieg przyszłych wydażeń.

Puste karty natomiat - jeszcze nie wszystko jest dla Ciebie oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...