Jump to content

Pojawiająca się liczba 14

Wydraania
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

Może ktoś wie co oznacza liczba 14. 

Od wielu lat, gdy spojrzę na zegarek często trafiam godzinę 14:14.

Spojrzę przypadkowo na numer klatki obok której przechodze i widze 14. Ta liczba pojawia się w moim życiu już od wielu lat i dotyczy różnych sytuacji, 

Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o godzinę, to nawet trafiam na nią przypadkowo - np. przechodząc przez ulicę i widząc bilbord wyświetlający czas 

Nie mogę sama do tego dojść, nigdzie nie ma opisanego znaczenia 14. Może ktoś kto ma głębsza wiedzę, udzieli mi jakiejś wskazówki. Ciężko wierzyć w tak długoletnie powtarzające się "przypadki"

• Like 2

Ja mam dokładnie tak samo jak Ty.

Z tą różnicą, że widzę liczbę 11.

Zaczęło się to u mnie 13 lat temu, zacząłem zwracać tak jak Ty uwagę na tę liczbę, a potem wszystko u mnie zaczynało się zmieniać, wszystko przyspieszyło.

To był zwrot o 180 stopni.

Krótko pisząc w moim przypadku była to zapowiedź ogromnej zmiany mojego życia.

To była zapowiedź zwrotu w stronę sfery duchowej.

To coś jak zapowiedź uaktywnienia we mnie ukrytych możliwości, które są związane ze sferą duchową.

Obecnie są dni, w których widzę często tę liczbę.

Działa to jak podpowiedzi, wskazówki na coś, co jest ważne, a na co nie zwracam bacznej uwagi.

Może też u Ciebie o to chodzi?

Na pewno w niedługim czasie się o tym przekonasz.

Edited by Milano0404
  • Like 3
  • Thanks! 1

W dniu 7.02.2022 o 00:17, Milano0404 napisał:

Ja mam dokładnie tak samo jak Ty.

Z tą różnicą, że widzę liczbę 11.

Zaczęło się to u mnie 13 lat temu, zacząłem zwracać tak jak Ty uwagę na tę liczbę, a potem wszystko u mnie zaczynało się zmieniać, wszystko przyspieszyło.

To był zwrot o 180 stopni.

Krótko pisząc w moim przypadku była to zapowiedź ogromnej zmiany mojego życia.

To była zapowiedź zwrotu w stronę sfery duchowej.

To coś jak zapowiedź uaktywnienia we mnie ukrytych możliwości, które są związane ze sferą duchową.

Obecnie są dni, w których widzę często tę liczbę.

Działa to jak podpowiedzi, wskazówki na coś, co jest ważne, a na co nie zwracam bacznej uwagi.

Może też u Ciebie o to chodzi?

Na pewno w niedługim czasie się o tym przekonasz.

Coś w tym jest, Robert Anton Wilson w swojej książce Cosmic Trigger wspominał o tym, że prześladowała go liczba 23. Jego córki urodziły się, 23 Lutego i 23 sierpnia , ciągle widział ten numer w filmach, w gazetach, a im więcej zwracał uwage na ten numer tym więcej miał w życiu zaskakujących zwrotów akcji. Jego radą było zapisywanie każdej sytuacji zwiazanej z tą liczbą, według jego teorii takie liczby to jeden z sposobów w jaki kontaktuje się z nami wszechświat. 

• Like 5

Dopiszę jeszcze do tego, co wcześniej, że jak np. mam coś ewidentnie zrobić źle, to wtedy widzę tę liczbę.

Traktowałbym to, jak przypadek, ale to za często w moim przypadku się powtarza.

Zauważyłem też, że jak zwróciłem na te podpowiedzi uwagę, to... to się nasiliło.

To tak jakby Ktoś stał nade mną i mi podpowiadał, że... ,,powielasz znów te same błędy, nie rób tak znowu, bądź mądrzejszy''....

• Like 3
  • Cool 2