Skocz do zawartości

Szczur


Gość jadzia

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy mialem glupi sen spalem na swoim luzku i rece zwisaly mi za porecz a za ta porecza byly chyba ze dwa szczury takie spore szare i tak jakby te szczury chcialy mnie grysc po palcach rak probowalem chowac rece i znow za chwile mi zwisaly a te szczory tam caly czas byly i czekaly i sie obudzilem i wiecej nie pamietam. czy ktos potrafi mi pomoc . w interpretacji pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość truskawka

Witam Sylwano14, po przeczytaniu Twojego snu myślę, że jest on przestrogą o tym, iż w Twoim otoczeniu znajdują się fałszywi przyjaciele (dwa szczury), którzy czekają na właściwy moment, aby Cię wykorzystać ... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Wczoraj miałam bardzo dziwny sen :( mianowicie śniło mi się że miałam egzamin ustny u mojej promotorki ale to nie była obrona ... czekałam do samego końca ponieważ nic nie umiałam i chciałam być ostatnia no i jak juz się doczekałam to było już bardzo ciemno może około 22. porozmawiałam trochę z moją promotorką no i ona dała mi 3 i nagle pojawił się szczur .... a ja wstałam złapałam go i wyrzuciłam przez balkon (?) bardzo sie teraz niepokoje ... czy to może oznaczać że się nie obornię??? bardzo proszę o pomoc w interpretacji!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie,

miałam dzisiaj dziwny sen a raczej trochę przerażający. Bardzo często pamiętam sny i często bywają gorsze niż ten więc tragedii nie było :_yyyy:, ale... śniło mi się mnóstwo szczurów białych czarnych, szarych. Najpierw sniło mi się, że jeden znalazł się w łazience w moim mieszkaniu, dostał się tam z kanalizacji (był ogromny i biały). rzucił się na mnie (dokładnie na nogę, krwi itp nie było przez cały sen). potem nagle pojawiły się 3 białe. otworzyłam drzwi od mieszkania, żeby uciekły na zewnatrz i okazało się, że jest ich pełno na klatce schodowej i w całym domu. i nie wiedzieć jak nagle było ich również pełno w moim mieszkaniu. próbowałam je zabijać w każdy możliwy sposób ale one w ogole sie nie bały. atakowały mnie ale bólu przy ugryzieniu itp nie czułam bardziej się bałam poprostu. Potem siedzialam w rogu pokoju i rozrzucałam trutke na szczury zupelnie w sposob w jaki zasiewa sie pole i przygladalam się czy zjedza czy nie i jak zdychaja. gdzies pomiędzy widzialam je jeszcze jak wychodzily z dziury w scianie. konca nie znam bo obudzialam sie. O co chodzi?

Dzieki i pozdrawiam :buja_w_oblokach_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onlyou_111, sądzę, iż ten sen opowiada o Twoim podejściu do otoczenia. Być może jesteś typem osoby, która nie potrafi odmawiać i to sprawia, że jesteś przez innych zwyczajnie wykorzystywana. Te szczury mogą być symbolem właśnie takich osób, z Twojego otoczenia, które znają Twoją słabość i starannie ją wykorzystują do własnych celów. Starasz się być asertywna, jednak troszkę brakuje Ci pewności siebie. Więcej siły przebicia!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. sama nie wiem. bardzo wyrazne i mocno akcentowane bylo obecne mieszkanie w snie. nie bylo mebli itp i wszedzie pelno tych szczurow. A ja jestem w trakcie kupna mieszkania i za jakis miesiac się wyprowadzam stamtad.

Choc z ta asertywnoscia... cos w tym jest.

mimo wszystko dziekuje :) pozdrawiam

Edytowane przez onlyou_111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle sni mi sie , że wszedzie gdzie sie znajduje sa szczury.Wersje tych snów sa takie; nieraz sni mi sie ze spie i budze sie a one siedza na mnie cale stado i sie patrza..nieraz ze przebywam w jakis kanalach stoje z boku a one wciaz biegna przed siebie wogole jakby mnie nie widzialy,a czasami ze chca mnie zjesc,co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

dzisiejszej nocy snilo mi sie ,ze jestem z bratem i ojczymem w garazu i chcielismy zlapac szczury bo wchodzily do domu. Pamietam ,ze nie zlapalismy zadnego, ale gdy odsuwalismy np. jakies rzeczy (dodam,ze byly koloru czarnego) to zaczely wylazic i biegac z jednego miejsca i chowac sie pod inne rzeczy,pamietam ,ze wybiegaly rowniez myszy, bardzo prosze o interpretacje , marwie sie ,ze to jakis zly znak.

Z gory bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nataliaaaa21, jeśli Twoja rodzina jest teraz w trudnej sytuacji materialnej, rzeczywiście ten sen ostrzega przed kłótniami i nieporozumieniami, oraz przypomina o konieczności oszczędnego życia przez najbliższy czas.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ciągle powraca mi ten sam sen. Mam w domu szczura w klatce czarno-białego i ja zapominam mu dać jeść. Patrzę na niego a on wychudzony prawie zdycha i ja mu wrzucam chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle powraca mi ten sam sen. Mam w domu szczura w klatce czarno-białego i ja zapominam mu dać jeść. Patrzę na niego a on wychudzony prawie zdycha i ja mu wrzucam chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weska3, taki sen może symbolizować zrujnowanie Twoich sił witalnych. Skup się teraz na swoim zdrowiu i wnętrzu, bo chyba troszkę zaniedbałaś jakiś jego aspekt. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być doskwierająca Ci samotność. Jeśli tak jest, otwórz się na innych i nie bój się mówić o tym co Cię trapi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie dzisiaj snily 2 kolezanki ,z jedna nie mam kontaktu od dawna, a z druga bardzo sporadycznie,weszlam po ta 2 kolezanke gdzies , do jakiegos budynku(moze szkola ,moze cos takiego-nie wiem), bo mialysmy isc do tej z ktora teraz nie mam kontaktu.jak u niej bylysmy tojezdzilam jej jakims starym duzym samochodem - niebezpieczna jazda krotka trasa, ale panowalam nad tym samochodem), potem bylam chyba u niej w domu, albo w tej 'szkole czy czyms' i tam zostala wybudowana jakas duza lazienka z prysznicem, weszlam do niej ,zeby ja obejrzec i za chwile chyba tam zobaczylam szczura duuuzego(ciemno-szarego), potem tak jakby przelaczenie snu i zaczelam go gonic ale w momencie kiedy zaczal wchodzic do odplywu w mojej wannie(niczego innego nie widzialam poza wanna i szczurem) dotknelam go na chwile,zeby go wyciagnac, ale pomylalam,ze przeciez jak sie strasznie boje szczurow, wiec zostawilam go ,bo balam sie ,ze jak go wyciagne to mnie ugryzie, no a on sobie wszedl do tego odplywu i koniec :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A mi się śniło, że na strychu w moim domu było mnóstwo szczurów i myszy. Uciekałam przed nimi, aż stanęłam z jednym można powiedzie ,,oko w oko''. Ten się na mnie rzucił i wpił mi się w dłoń. Przez jakiś czas próbowałam go strzepnąć, ale za Chiny nie chciał puścić. Po jakimś czasie udało mi się od niego uwolnić. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbudził mnie mój własny płacz,

 

sen: miałam szczura, dużego i oswojonego, bardzo mądrego, dawał łapkę, robił siad itp, chodziłam z nim na smyczy,

poszłam z nim na zakupy i przywiązałam smycz przed sklepem, mój tata znalazł się przed tym samym sklepem ze swoją amstafką i przywiązał najpierw jej smycz do płotu, potem smycz szczura do niej, tak, że praktycznie nie miała zasięgu,

kiedy to zobaczyłam zaczełam krzyczeć, szczur popatrzył na mnie, zagapił się i amstafka wygryzła my wszystkie flaki,

mój tata powiedział, że to śmieszne

 

ja jednak strasznie płakałam, zwierzałam się bratu, po kilku godzinach, tata przyniósł mi nowego szczurka, ja jednak wciąż płakałam, bo chciałam starego - był przy tym obecny też mój przyjaciel...

 

sytuacja życiowa: mój mąż jest dobrym człowiekiem, jednak bardzo chłodnym mężem, praktycznie wcale nie zazdrosnym,

jakiś czas temu postanowiłam, że otworzę się na ludzi i znalazłam przyjaciela

żadnej zdrady fizycznej, raczej bardzo fajne fluidy krążące wokól nas, szczere rozmowy, niewinne żarty itp.

miałam jednak trochę wyrzutów sumienia...i sama nie wiedziałam, czy to co robię jest ok...

w sylwestra mój przyjaciel zadzownił bardzo pijany i powiedział kilka rzeczy za dużo

wczoraj chciałam z nim o tym porozmawiać, jednak on powiedzmy się odwrócił, przed snem - dość smutna - zastanawiałam się, czy jest mu głupio, czy może uswiadomił sobie, że chce to wszystko zakończyć, bo to nie ma sensu:(

 

i moje pytanie:

z całą pewnością sytuacja rujnuje moje siły witalne, tylko co powinnam zrobić, czy sen dotyczy małżeństwa i powinnam zakończyć przyjaźń - za dużo niedopowiedzień

 

czy może sen dotyczy niewyjaśnionej sytuacji z przyjacielem - i powinnam dążyć do rozmowy o "sylwestrowej rozmowie telefonicznej", żeby w przyjaźni wszystko wróciło do normy

 

sytuacje się wykluczają

mam bałagan w życiu

i nie wiem jak to interpretować :(

jak myślicie????

 

w śnie nie było męża

tylko przyjaciel, obserwował mnie bez słowa, jak dostawałam nowego szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

dzisiejszej nocy miałem bardzo ochydny sen tzn.

w zlewie pojawiło sie pełno szczurów, i nie wiadomo skąd przybywało ich, brat zaczoł je łapac i mi je dawać, a ja nie wiedziec czemu zaczołem je połykac, szczurów ciągle przybywało więc brat łapał je a jednoczesnie zaganiał do kanalizacji. w pewnym momencie uświadomiłem sobie że w moim brzychu są szczury więc chciałem je zwrócić, pare szczurów w ten sposób wyszło ze mnie, ale reszta juz nie chcaiła wyjść, i w pewnym momencie poczułem jak zaczynają wygryzac sie od wewnątrz, i w tym momencie mój sen sie zakończył.

 

jeśli ktoś mógłby zinterpretowac mój sen byłbym bardzo wdzięczny bo bardzo mnie przeraża. z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

byc moze ktos mial juz podobny sen, nie mam zbyt duzo czasu na przeczytanie calego watku, zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. Sen powtorzyl sie drugi raz wczesniej wysnilam go 2 miesiace temu, drugi raz dzisiejszej nocy. Sni mi sie szczur, jest bardzo przyjazny, moge go brac na rece, glaskac, bawie sie z nim aczkolwiek pod koniec snu ucieka bezpowrotnie. Co dziwniejsze jest on czarny. Byc moze na kolor tego szczurka ma wplyw to ze posiadam czarnego myszoskoczka i podswiadomie ustawia mi sie to w glowie ;) Licze na szybka odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryhoo, szczury we śnie zwykle interpretowane są jako ukryci wrogowie. Może tutaj chodzić o osobę (osoby), która zbliżyła się do Ciebie. Być może Twój brat przejrzał już tego osobnika i próbował Cie ostrzec, jednak wygląda na to, że Ty dopuściłeś tego 'szczura' bardzo blisko siebie (we śnie połykasz je), co może umożliwić Twojemu ukrytemu wrogowi zniszczenie Ciebie od środka. Miej się na baczności i trzymaj na dystans osoby, których ie jesteś w 100% pewien.

 

 

Vinga, i w Twoim przypadku ten szczur może symbolizować fałszywego przyjaciela, kogoś kto chce Cię wykorzystać do zabawy, dla własnej uciechy, a kiedy mu się znudzisz gotów będzie zrezygnować z Twojego towarzystwa. Jest to na pewno osoba, która stosunkowo szybko nawiązuje przyjaźnie - niestety, może się okazać że równie szybko je kończy.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się dziś jak mój kolega,ze szkoły średniej, z którym nie widzieliśmy się od kilku lat rzucał na mnie wnętrzności rokładającego się szczura, nie mogłam uciec, stałam na wąskiej desce, dość wysoko, i wszystkie te brudy były na moim ubraniu i skórze, co jest dziwne nie oblepiały mnie i nie były mokre, tylko wysuszone-takie trociny, trochę się tego brzydziłam, ale nie byłam zbyt przestraszona. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Wczoraj mialem sei i to bardzo jasny taki którego nie da sie zapomniec co nie czesto mi sie zdarza ..to znaczy zwykle zapominam że wogole cos mi sie snilo .

 

Jakiś miesiąc temu się wyprowadziłem sen miał miejsce w starym domu gdzie mieszkają moi rodzice i babcia

 

Byłem w kuchni babci i była tam pułka a na niej takie spore akwarium zrobione z plexi pełne trocin i jak się przyjżałem okazało się że są tam szczury ..tak z 30ci i nikt o nich nie wiedział.

 

potem przyszła moja dziewczyna i pokazałem jej te szczury i położyliśmy się na łóżku babci, nie razem ale oboje na innych końcach łózka i pokazywalem jej ze te szczury sobie tak wychodza, i zabieraja jedzenie kotu ( babcia ma kota ale nie bylo go w snie) i chodzily po calej kuchni, zabieraly to jedzenie i uciekaly spowrotem i lazily pod koludra i je wyciagalem i kaldlem na ziemi, balem sie troche bo wiedzialem ze nik o nich nie wie i ze sa dzikie ale bralem je normalnie rekami i kladlem na ziemi i mnei nie gryzly, balem sie ale udawalem ze nie.

 

i jeden sie polozyl pod moimi plecami tez go wzialemi polozylem na ziemi i sie skonczyl sen

 

 

 

wi ktos co to moze znaczyc??? wogole nie rozumiem o co moglo chodzic ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Szczur w Twoim śnie oznacza sytuację lub sprawę, która Ciebie "gryzie",zmartwienia i utrata całedgo dorobku. Pisałeś,ze się wyprowadziłeś i właśnie ten sen pokazał,ze może trochę obawiasz się samotnego mieszkania i życia. To także obawa przed tym,by Twój dom rodzinny był zawsze taki sam. Moga to też być problemy finansowe,które są obecne lub dopiero będzie obecny. Warto także uważnie spoglądać na dom rodzinny,czy tam się nic nie dzieje. Bardziej wydaje mi się,ze to będzie problem z domem rodzinnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, witam

dzieki za pomoc

tak jak pisalem nie mieszkam sam tylko z dziewczyna ;)

dziwi mnie to ze wlasnie te szczury nei byly jakies wrogie tylko takie milusie ;p

 

a poza tym to czytalem ze biegajace szczury oznaczaja ze ktos mnie bardzo kocha;) jak to jest i czy to nie zmienia interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saba2009, zastanawia mnie, czy w życiu codziennym jest ktoś, kto uważa Cię za swojego wroga/rywala?

 

Sephira dziękuję za odpowiedź, nie mam wrogów, lubię ludzi i ludzie lubią mnie, ostatnio w pracy rzeczywiście było trochę nerwowo, ale to dlatego, że uczę się asertywności:)) i nie zgodzilam się na dodatkowe zlecenie:)) myślisz, że z tak błachego powodu ktoś może mi źle życzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nie intepretuje ze słownika, ja intepretuję tak jak mówi mi intuicja i reszta dziewczyn też tak robi :).

 

Ja poprostu widzę lęk przed tym,by nie zostać samotnym i samym jak palec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm masz racje, teraz dopiero zrozumialem co chcialas mi powiedziec ;) a byl to czas kiedy wydawalo mi sie ze faktycznie moj zwiazek moze pasc ... obawy byly bledne ale owszem tak myslalem, teraz rozumiem ze widocznie moja podswiadomosc tak to odreagowala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

sen który pamiętamy długo pamiętamy to sen proroczy(?) w którym nasza podświadomość chce nas "ostrzec" koledze przyśniły się szczury, to zły znak tak jak już ktoś wcześniej wspomniał nieżyczliwi ludzie a dokładniej jakaś zasadzka dlatego w najbliższym czasie radzę być albo przynajmniej starać się być ostrożnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialabym aby ktos zajal sie interpretacja mojego snu, ktory nasuwa mi sie na mysl w ciagu calego dnia. Nie moge go rozgryzc.

 

Snil mi sie szczur bedacy za oknem, wszedl do pokoju i wydawal sie nieszkodliwy. nawet osoba bedaca ze mna podkreslala "nie boj sie". I nagle ten bialo-czarny szczur zaczal mnie gryzc po nodze. Czulam jak boli. Potem ukrywalam sie przed nim w domu. Zerwalam posciel z lozka narzucilam na niego i wyrzucilam go przez balkon. Widzialam jak sztywnial. Jednak potem zobaczylam jak przeistacza sie w psa i chce sie dostac do wewnatrz rzucajac sie na drzwi (wyjatkowo kruche) i biegbie w moim kierunku. Wyszlam na zewnatrz i krzycze o pomoc. brrrrrrrr

 

Dzieki za interpretacje. buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jocelinefitz, bądź teraz bardzo ostrożna we wszelkich kontaktach. "Twój" szczur symbolizuje osobę na wskroś dwulicową (podobne znaczenie ma pies). Sama widzisz, że we śnie zwierze tylko pozornie jest nieszkodliwe, taka osoba może więc nie tyle starać się zaskarbić sobie Twoje zaufanie, co sprawiać wrażenie normalnej, nie zwracającej na siebie uwagi, osoby.

Postaraj się teraz nie być zbytnio ufna nawet, jeśli ktoś z Twojego otoczenia mówi "nie bój się", bo prawdopodobnie sam da się zwieść masce niepozorności podstępnego szczura.

Jeśli nie dostrzeżesz w porę problemu i "szczur" zanadto zbliży się do Ciebie, może być Ci bardzo trudno się go pozbyć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hej!

Dziś w nocy przyśniły mi sie dwa białe szczury,które biegały po pustym korytarzu, a ja próbowałam je zabic młotkiem...co może oznaczac ten sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izka r, Twój sen może wskazywać na to, iż idąc przez życie uciekasz się do bezwzględnych metod, potrafisz skutecznie iść do celu po trupach, jednakże tym samym przysparzasz sobie wielu wrogów.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś w tym jest Sephiro... dawniej, gdy wiodłam spokojne życie bardzo rzadko pamiętałam swoje sny lub po prostu nie śniłam, teraz kiedy moje życie to jeden wielki chaos, ciągle miewam dziwne sny, takie bardzo realne... co do Twojej interpretacji, to możliwe, że masz rację, zawsze bardzo ufałam ludziom, można by rzec, że byłam naiwna, teraz, bojąc się kolejnego zawodu i zranienia, toruję sobie drogę nie patrząc na uczucia innych...dzięki za interpretację, chyba czas na zmiany:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie, ze wielki brazowy szczur ugryzl mnie w palec i zaczely z tej ranki wychodzic biale robaki. Z tego co pamietam udalo mi sie zabic szczura (chyba go udusic) pokrecony sen - ale moze ktos ma jakies sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

to ja sie podlaczę, mnie równiez sniło sie, ze ugryzł mnie szcur w reke, wszyscy mówili, ze to szczur a tak naprawde wygladał jak pies, juz drugi raz sni mi sie watek ze szczurem w tym tygodniu,poproszę o int. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko snił mi sie dzis szczur a dokladniej mały wchodzacy przez okno po czym z za szafy tam gdzie pobiegł wyskoczyl mi taki nieco wiekszy i sie na mnie rzucił walczylem z nim i nie moglem go zabić co to moze znaczyc???????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Snilam, ze ogladalam mieszkanie. Bylo ono bardzo ladne i duze, duzo wieksze niz sie na pozor wydawalo. Na zewnatrz bardzo ladne podworko-ogrod i wszystko byloby cudowne gdyby nie to, ze zobaczylam czarne szczury takie laboratoryjne, ktore wesolo biegaly po pieknie okwieconym drzewie u sasiadow za plotem. To zdecydowanie mnie "ochlodzilo" :-) Te szczury byly dosc male i nie takie strasze, ale to jednak szczury. Co to moze oznaczac?

 

Dziekuje z gory za odpowiedz.

paulia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Śnił mi się dość dziwny sen. Oczywiście głównym bohaterem był szczur. Byłam z kimś, nie pamiętam może z moją siostrą. Znienacka wybiegł duży, gruby szczur (brrrr). Zaczęłam go gonić, czułam że to ja powinnam obronić moją siostrę przed nim. Wreszcie złapałam go w jakąś papierową torebkę. Jednak nie mogłam go zabić, choć chciałam go zgnieść, ale nie byłam tego w stanie zrobić mentalnie - nie fizycznie. Jeśli dobrze pamiętam lekko mnie kąsnął. Na sam koniec uciekł. Freud miałby o czym popisać :). Dziwny sen, wydaje mi się, że ma on kilka znaczeń. Co myślicie na ten temat?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolla, myślę że ważny jest tutaj motyw bronienia siostry przed szczurem. Ów gryzoń sam w sobie zwykł reprezentować w marzeniach sennych osoby nieszczere, dwulicowe. Może więc jest ktoś w otoczeniu Twojej siostry, odnośnie kogo masz takie odczucia i uważasz, że Twoja siostra nie powinna zadawać się z tą osobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira akurat siędzę cały czas przy komputerze i mogę błyskawicznie odpowiadać na Twoje odpowiedzi :) Bardzo trafne odpowiedzi! Moja siostra jest ode mnie młodsza, wprawdzie tylko dwa lata, ale zawsze czułam, że muszę ją wspierać. Teraz jak tak myślę, to mogło chodzić o pewną sprawę. Otóż moja siostra prowadzi własny biznes, często ma jednak do czynienia z niewdzięcznymi klientami. Ostatnio było właśnie tak, że pewien klient chciał nadużyć jej dobrego podejścia do klienta. Wielokrotnie pytała mnie o radę. Ja jej poradziłam. Być może to o to chodziło. Nie pamiętam czy sen miał miejsce przed czy po tej radzie, którą jej dałam. W każdym razie poradziłam jej, żeby nie pozwoliła sobie na to nadużycie. A działanie klienta było bardzo wredne, chciał ją naciągnać na pieniądze.

 

Dzięki serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi się to odnosić do jakiejś konkretnej sytuacji. Sen może być po prostu przejawem Twojej ogólnej troski i opiekuńczości w stosunku do siostry - chciałabyś ją bronić ogólnie przed nieprzyjemnymi sytuacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim śnie szłam do jaskini razem ze szczurem- był to mój przyjaciel. Było ciemno. Oprócz mnie była też jakaś osoba. Pojawił się mężczyzna, czułam, że jest zły, to był szatan. Byłam niewidzialna, miałam czapkę niewidkę, jednak i tak mnie zobaczył. Wyszłam z nim z jaskini. Był dla mnie miły, przytulił mnie. Były tam też inne dziewczyny. Jak on już poszedł, powiedziały, że on jest zły, że bije, i jak któraś przytyje to ja pozbawia życia. Ściągnęłam buty, miałam ze sobą kilka par, on powiedział, że nie będą mi potrzebne. Potem zamiast jeść ziemniaki dawałam je do siatki, tam gdzie dałam buty. Gdy on gdzieś poszedł, poczułam jakbym była inną osobą. Niedaleko stał chłopak mówiłam do dziewczyn, że to mój chłopak. I znów czułam jakbym była niewidzialna. Ta dziewczyna, którą byłam wcześniej stała obok samochodu, a ja ją zasłaniałam przed tamtym mężczyzną, żeby nie zobaczył, że ona ucieka. Weszliśmy wszyscy do samochodu. Okazało się, że to nie samochód tylko duży bus, który pomieścił dużo osób. Były w środku też stoły.Potem się wydawało jakby to była dyskoteka. ktoś do mnie zadzwonił z nieznanego numeru, to szatan dzwonił do mnie. Za oknem widziałam dwóch łysych mężczyzn i jeden z ciemnymi włosami. Zerkali chwilę do środka. Pomyślałam ,że nas szukają.

Po tym śnie miałam drugi. Wiele osób poszło zobaczyć do tej jaskni, nie można było patrzeć w oczy, bo wzrok był śmiertelny.Uciekaliśmny potem z niej, bo szatan był gdzieś w tej jaskini. Wiele osób nie zdążyło uciec. Kilka osób tylko przetrwało i ja. I się obudziłam. Co może ten sen oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawno Dawno temu mialam dwa szczury(biala samice i bialo-szarego samca), pojechala do francji i oddalam je(myslalam w dobre rece) po powrocie dowiedzilam sie ze zdechly..ale nie o tym temat....to bylo z 3lata temu.

Mialam sen ze jechalam na motorze mojego brata(moj brat ma motor baaa skuter w rzeczywistosci ale jechalam jakims innym w snie) nie dalam rady zmienic biegu;// jechalam dosc wolno nawet bardzo wolno i kolo mnie jechal na rowerze czy skoterze kolega mojego brata i sie zdezylismy znaczy sie zaczepilismy sie i upadlismy, zdarlam sobie prawy lokiec lecz ladowanie bylo dosc miekkie bo na jakies kszaki wpadlsicmy :DD jak tylko wstawalam zobaczylam ze cos sie rusza w krzakach odchylilam i zobaczylam bialego szczura, wygladal na przestraszonego ale dal sie podniesc a ja sie go nie balam....i sen sie skonczyl.Co to wszystko moze znaczyc??? jakos ostatnio mam takei dziwne sny ale dosc rzeczywiste...pomocy:((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja mam podobny problem ze snem..... a mianowicie śniło mi się, że uciekałam razem ze szczurem od złych ludzi i ten szczur był jakby moim przyjacielem przez właściwie cały sen uciekaliśmy a jak już znaleźliśmy bezpieczne miejsce to się obudziłam....może ktoś by mi pomógł w interpretacji ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

 

śniło mi się, że w moim domu znajduje sie ogromny szczur (dokładnie było to mieszkanie moich rodzców. W tym śnie cały czas mieszkałam z rodzicami jeszcze). Szczur ten uwziął się na mnie i wszędzie za mną chodził. śledził mnie nawet do pracy (w śnie pracowałam w jakimś pubie). Dobrze pamiętam, że był to ten sam szczur. Duży (wielkości mniej więcej psa), czarny i bardzo włochaty. Nie bałam się go jednak. Jego obecność zaczęła mnie jednak denerować, bo się na mnie nieustannie patrzał. Miał przenikliwy wzrok i bardzo inteligentny wyraz pyszczka. Sama jego obecność w domu czy w pracy mi nie przeszkadzała. Najgorszy był ten wzrok. Na samym końcu snu wezwałam jakiegoś specjalistę, aby się tego szczura pozbył.

Wiem, że szczur oznacza jakąś nieżyczliwą osobę, ale nie rozumiem dlaczego w śnie tak duży szczur mnie kompletnie nie przerażał i dopiero jego wścibski wzrok wzbudził we mnie jakieś uczucia.

Proszę o pomoc w interpretacji. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sńiło mi się dzisiaj,że w mój brat miał w pokoju w klatce białego ogromnego szczura.Jak tylko wchodziłam do pokoju,to ten szczur zaczynał szalec,widoczne było,że mnie nie cierpi-na nikogo innego tak nie reagował.Jak podchodziłam bliżej,to wgryzał mi się w prawą dłoń,na której miałam białą gumową rękawiczkę,dzięki czemu nie czułam żadnego bólu,tylko że ciężko było go odczepic...Sen powtórzył się kilka razy w ciągu nocy.

Mój brat miał kilka lat temu białą szczurzycę,ale to było przemiłe zwierzątko:)A z bratem mam bardzo dobry kontakt,pomimo tego,ze mieszkam za granicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

agusiczka

Szczur jest uosobieniem najprawdopodobniej jakiegoś natręta... a okreslenie "wścibski" jest chyba własciwe - możliwe że poprosisz kogoś o pomoc w spławieniu go

 

 

inka83

W Twoim przypadku to zwierze może oznaczać kogoś kto się właśnie tak zachowuje w stosunku do Ciebie i Ty to własnie tak mozesz odczuwać - jego niechęć do Ciebie... jakby ktoś się wzbraniał przed zbytnim zbliżeniem się Ciebie do niego... uważaj bo w ostateczności może Ci nawet powiedziec kilka niemiłych słów nawet jeśli starasz się z nim obchodzić delikatnie (w rękawiczkach)... sądzę że nie o Twojego brata chodzi ale o kogoś zupełnie innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śniło mi sie że w domu była mysz, złapałam ją i wyrzuciłam na dwór, żeby kot się nią zajął (czytaj zabił i zjadł). Mysz znosiłam po schodach. i rzuciłam ją kotu. ale kot jakoś nie mógł jej złapać. ciągle mu uciekała. w końcu zwiała w ogródek. A wtedy okazało się że to nie mysz, tylko szczur i to wielkości kota. Kotek był jakiś mały, zabiedzony, nie potrafił zabić szczura. We śnie widziałam jak szczur z kotem próbują przegryźć sobie gardła. Jak zaczął wygrywać szczur i polała się krew z kota - pomogłam kotkowi i mimo że początkowo tylko stałam i się przyglądałam to potem zaczęłam kopać i bić szczura z autentyczną chęcią uratowania kota i zabicia szczura. końca snu nie pamiętam. szczur był zmasakrowany, ale żył i chyba kot go zjadł. ktoś wie jak to wytłumaczyć??

w życiu lubię koty, ale jak mi się śnią to zawsze jest jakaś afera:) ale zwykle są tłuste i wypasione, a ten był jakiś zabiedzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emilatata, walka kota ze szczurem przypomina starcie między dwiema osobami. Kot symbolizuje tutaj kogoś kogo darzysz sympatią.

Zwróć uwagę na to, iż to Ty wystawiasz mysz kotu, ale role się odwracają... może chcąc się pozbyć kogoś natrętnego przyjdzie Ci do głowy "zasłonić się" kotem, przez co możesz przysporzyć mu problemów i nieświadomie doprowadzić do jakiejś awantury, w którą prędzej czy później sama się wmieszasz kierowana chęcią pomocy przyjacielowi.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snilo mi sie ze mialem w domu szcury takie milutkie nie gryzace .. ale nie pamietam dokladniejak sie zaczal wiem ze biegaly po domu moja mama probowala je wygonic i w moim pokoju spala moja sistra wtulona w szczura gdy moja siostra starsza to zobaczyla to wyrzucila go za drzwi ale on i tak wchhodzil wiec zaczalem go kopac i nic nawet nie ugryzl ani nic... kurde...i tak wszedl.. i sie obudzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te szczury byly przyjazne i tak chcialem sie ich pozbyc choc mialy psie oczy blagalne jalk go kopalem... nie wiem ale zdziwilem sie tym snem jak sie nigdy nie przejmowalem snami to ten skusil mnie zeby zajrzec na to forum i poprosic o rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bnwp

Na pierwszy rzut oka wydaję się że szczury są tym wszystkim co może byc nieszkodliwe a jedak chcesz sie tego pozbyć... możliwe że mogą też oznaczać kogoś kogo znasz - mozliwe że kogoś niesłusznie potraktowałeś "z buta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alebo wlasnie mysle ze moze to znaczyc ze odtrace kogos kto jest nieszkodliwy... moze przyjaciwela... ukochana... bo popatrze na wyglad i ocenie stereotypem "szczur to szczur" co o tym myslicie? i odtracenie to tez takie traktowanie z buta... moze to oznaka ze mam nie patzrec na wyglad... nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zastanawiam sie tez nad sensem tym ze moja siostra mlodsza mogla z tym szczurem spac a my go wyganialismy moze o nia chodzi..... ale ie szczury... i mama biegajaca jak mi sie przypomnialo z jakims laserem i je wyganiajaca.. kurde... dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. nie wiem ale mam przeczucie ze sen dotyczyl mnie.. moze chodzi o osobe ktora znienawidzilem.. ktora nas zostawila... i to ze moja mlodsza siostra jej potrzebuje... ale starsza tez jest do niego przywiazana... ale mam tez sytuacje jak ugury w realu.. ze zaczyna sie cos miedzy mna a jakas dziewczyna dziac.. ale boje sie ze ja odzuce.. bvardzo czesto o niej mysle i strach przed zlamaniem jej serca mnie gnebi.. kurde moze zaczne sie snami glebiej zajmowac... jak widze duzo mozna z nich prawd wyczytac trzebva jakies lekturki zwiazane z tym kupic:D:P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o interpretacje snu.Widziałam we śnie schowanego w szafce z ciuchami szczura,siedział w szafce z głową schowaną w ciuchy.Poniżej na szafce,na blacie były jego odchody,dziwne,były bardzo duże,aż się dziwiłam,że to od takiego szczura.Działo sie to wszystko w moim pokoju.Wołałam brata,żeby przyszedł i wyrzycił tego szczura,tak jakby szczur zdechł. Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniło mi się że szłam ulicą i było pełno wielkich szczurów, bałam się ich i wtedy 1 do mnie podbiegł i nie mogłam się od niego odpędzić :|

cóż to może znaczyć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Śniło mi się, że szłam ulicą z kimś i rozmawiałam o czymś ważnym, przynajmniej tak mi się wydaje, było późno wieczór i po trawie biegł szczur, przebiegał przez ulicę, a po drugiej stronie był drugi szczur -hmm to taki urywek.

Co mąga oznaczać te szczury?

Proszę o zinterpretowanie.

 

Dziękuję:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majuska666

Ja bym się doszukiwała problemów, które Cie dręczą.

 

Czy we śnie było jeszcze coś istotnego?... i czy nie masz wrażenia że tego typu sny sie powtarzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
majuska666

Ja bym się doszukiwała problemów, które Cie dręczą.

 

Czy we śnie było jeszcze coś istotnego?... i czy nie masz wrażenia że tego typu sny sie powtarzają?

 

W tym śnie najpierw śniło mi się, że jechałam w jakimś wagonie towarowym przez długi, wysoki most nad głęboką wodą (akurat to jest mój lęk) i nie było widać nic prócz wody, niekończącego mostu i nieba. Potem właśnie gdzieś się znalazłam, wyglądało to na stary magazyn portowy i właśnie tam były te szczury, które zaczęły mnie gryźć. Taki sen miałam 1 raz. Ale tej nocy śniło mi się po raz drugi, że farbuję włosy, co podobno oznacza koncentrowanie się na sprawie przegranej. Ostatnio mam pełno różnych snów nieprzyjemnych. Np. że farba do włosów popaliła mi je i kuzynka bez słowa mi włosy ścinała, że znalazłam w domu 5 takich samych budzików, pełno gumek do włosów, paczek papierosów. Skołowana jestem tymi snami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam pyt dot snu jaki mialem ostanio. Snil mi sie szur ktory najpierw gryzl mnie za nogawke spodni a pozniej wszedl do nogawki i nie moglem nijak go wurzucic, dodam ze w tym snie wisialem gdzies wysoko trzymajac sie rekoma jakejs skaly.Czy kots moze mi pomoc w interpretacji mojegi snu?? Z gory wielkie dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

śniłam, że coś miękkiego i ciepłego mam na klatce piersiowej, spojrzałam i zobaczyłam wystające ogonki. Ciągnęłam je za ne i czułam jak ranią mi skórę gdy je odrywam. Takie same odrywałam od córeczki , bolało ją bardzo. Ten sen powraca. Co to może znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ciągu krótkiego odstępu czasu śnił mi się 3 razy szczur. Za pierwszym razem zabiłem go z dość dużym trudem, a za drugim i trzecim razem nie podejmowałem nawet próby jego zabicia ale obawiałem się go, ponieważ ciągle biegał. Co może oznaczać ten sen, czy należy je jakoś ze sobą wiązać, czy raczej należy interpretować osobno te sny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dla odmiany :D w chińskim zodiaku urodziłem się w roku szczura w żywiole drewna, a od zawsze ciągnęło mnie do drzew : wiadomo czemu :) przecież to piękna energia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj mi sie snił szczur przestrszyl sie mnie i schował pod podłoge(pod panele) i widziałam tylko jego ogon i tak za nim goniłam... o co moze chodzic w tym snie??;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej Wszystkim

mam do Was prośbę, dzisiaj śniło mi się, że zjadłem dwa szczury, sen obrzydliwy ale nie mam pojęcia co może znaczyć :( a jak się obudziłem to miałem ochotę na wymioty i dalej w ustach czułem smak ...

dodam że ostatnio się zakochałem w pewnej dziewczynie może to dotyczy jej ?

 

dzięki wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwszy raz chyba śniły mi się dziś szczury. Były dwa. Biegały po mieszkaniu bliskich i życzliwych mi osób z rodziny, które również w tym śnie były obecne. Szczury nie były odrażające. Na jawie szczury zawsze kojarzą mi się negatywnie, wręcz budzą moją odrazę i strach, ale teraz chciałem je łapać i przytulałem do twarzy. W ogóle nie czułem lęku lub odrazy. Szczury zachowywały się dość naturalnie. Takie odniosłem wrażenie. To znaczy były dość płochliwe i wchodziły np. pod łóżko, lecz bez trudu mogłem je łapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też miała bym prosbe o wyjasnienie pewnego aspektu snu zwiazanego ze szczurem. Snilo mi sie ze pojechalam z kolegą na giełde zwierząt i cyganie sprzedali mu czarnego szczura którego on nie chciał wiec wepchneli mu go na siłe, on wypuscil tego szczura na wolność i widzialam jak pobiegł co to moze oznaczac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi też śnił się podobny sen. Wszamałam dwa szczury. A przy drugim zrobiło mi się nie dobrze i zaczęłam wymiotować we śnie.Najgorsze było to ,że je pożarłam z sierścią i nią też wymiotowałam. Też nie mam pojęcia co ten sen oznacza. Byłam bym wdzięczna ,gdyby ktoś odpowiedział co ten sen może znaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich

W moim śnie łapałem dużego szczura po całym mieszkaniu aż go złapałem, a jak już go miałem to starałem się go zabić gołymi rękami, jakbym chciał jego zgnieść palcami i robiłem to z wielkim obrzydzeniem i właśnie wtedy się obudziłem, i nie wiem czy go zabiłem czy nie. dodam tylko ze mam właśnie problemy małżeńskie i i może się zakończyć rozwodem. Bardzo to przeżywam.

Jeżeli ktoś może zinterpretować mój sen to proszę o pomoc... Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam, widzę, że dużo snów do interpretacji się nazbierało... Dorzucę przy okazji swój :)

Tak więc śniły mi się szczury - nie tylko, ale to poruszyło mnie najbardziej - normalnie nie mam do tych zwierzątek uprzedzeń, uważam, że są urocze i miłe, ale te z mojego snu, hm, trochę mnie przeraziły. Sam ich wygląd, krwiożerczość, taka wręcz bijąca od nich dzikość. Zaczęło się od tego, że znalazłam malutkiego, łaciatego szczeniaka i on jakimś cudem dostał się do zamkniętego pomieszczenia, w którym były czarne szczury, nie wiem skąd, ale wiedziałam, że są tam zamknięte, żeby zdechły z głodu, więc rzuciłam się - wraz z jakąś znajomą-nieznajomą - psiakowi na pomoc. Niestety było już za późno, gdy tylko weszłyśmy do pokoju kłebowisko trzech szczurów rozrywało biednego szczeniaczka, dwa niewiadomo skąd skoczyły na mnie - i, co tu dużo mówić - zostałyśmy pogryzione(kciuk, przedramie, łydka), co miłe nie było niestety. Zamknęłyśmy pokój, udało się jakoś zapobiec ucieczce szczurów, zostały tam, "żeby zdychały z głodu." Doskonale pamiętam, że to właśnie powiedziała moja znajoma-nieznajoma. Chwilę później już nie spałam.

Edytowane przez Bayoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Snilo mi sie, ze szczury biegaly po kartonach z wieloma roznymi rzeczami i przez to nie moglam sie do nich dostac. W pewnym momencie przyszla moja siostra i zabila jednego z nich. Po jakims momencie zlapala drugiego i juz miala go zabic, ale zamiast tego, niespodziewanie rzucila nim we mnie. Tutaj obudzilam sie z krzykiem...

Czy ten sen cos oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mi się śniła dziś komoda, w której trzymałam ubrania. Po otworzeniu szuflad okazywało się, że każde ubranie jest zaatakowane przez mole....Pod koniec snu w ostatniej szufladzie pojawił się gruby czarny szczur. Przestraszyłam się. Zaczął biegać dookoła mnie, więc w odruchu obronnym zaczęłam go kopać, mając nadzieję, że ucieknie....a on ciągle do szuflady...i znowu dookoła...i się obudziłam :).

Wcześniej we śnie pojwił się młody mężczyzna, młodszy ode mnie, którego bardzo kochałam ale opiekowałam się bardziej jako przyjaciółka, później ten mężczyzna dorósł i był moim mężem - byliśmy bardzo zgraną parą. Wyglądał jak hindus ;), ale bardzo się kochaliśmy....i generalnie nie kumam, czy mam to interpretować jako jedną całość czy jako dwa odrębne sny...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc tak . Śniło mi się, że byłam w jakimś pomieszczeniu, a za mną wszedł do niego szczur, był tam też jeszcze ktoś, ktoś kogo znam. Jak zobaczyłam tego szczura zaczęłam przed nim uciekać po całym tym pomieszczeniu, nagle szczur wyszedł, a po chwili wszedł na mnie i siedział na plecach. Ja niby o tym wiedziałam ale w śnie zachowywałam się normalnie(jakbym nie była świadoma, że mam na plecach szczura). Ten ktoś, kto też tam był widział tego szura na moich plecach ale nie powiedział mi o nim. Później chyba rozpuściłam włosy i zorientowałam się, że mam go na plecach i jakoś się go pozbyłam . :icon_neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

snil mi sie szczur ale sen mial bardzo pozytywne znaczenie, szczur byl bialo-srebrny,bardzo spokojny, mily bympowiedzial

szczura nosilem na rekach byl bardzo wtulony, potrzebowal mnie, wszedzie chodzilismy razem, i za kazdym razem zastanawialem sie jak wejsc np do restauracji zeby ludzie sie nie bali szczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj śniło mi się że byłam w pracy w nowym budynku wraz z moją córka (trzymałam ją na rekach) oglądałyśmy wszystkie pomieszczenia, gdzie co jest. Weszłyśmy do jednego z nich i były tam dwie pary drzwi jedne lekko otwarte prowadziły na balkon zaglądnęłyśmy widok na park drugie prowadziły do mniejszego pomieszczenia gdzie były powrzucane rożne urządzenia z siłowni po otwarciu tych drzwi siedział jeden szczur oczy świeciły mu na czerwono, było ciemno wzdrygłam się ale dalej zaglądam, w środku był drugi szczur który wybiegł jego dobrze nie widziałam ale poczułam jak się otarł o moją nogę zrobiło mi się gorąco i od razu wychodziłam. Automatycznie się obudziłam przerażona i prawie usiadłam na łóżku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewter, a jak wygląda Twoje sytuacja zawodowa? Może po prostu odkryłaś jakąś nieprzyjemną prawdę na temat zachowań swoich współpracowników? Jakiś... wyścig szczurów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od września jest zatrudniona nowa osoba, niby jest miła i chce być lubiana ale ewidentnie jest fałszywa i bardzo chce się przypodobać szefostwu. Drażni mnie jej zachowanie ale to jej wybór no chyba że stawia mnie w złym świetle - ale tego nie wiem, najchętniej to bym zmieniła pracę bardzo nie chciało mi się wracać po macierzyńskim. Zastanawiam się czy ten sen nie ma nic wspólnego z zakupem mieszkania bo staramy się o kredyt.

Dziś znowu mi się śniły szczury ale większa ich ilość, byłam u dziadka i przyniósł worek z wodą w którym było pełno szczurów, po kilku godzinach worek ten zaczął się już uginać od ruszających się w wodzie szczurów i dwa wypłynęły. Udało mi się podłożyć duże reklamówki i jeden wleciał do środka i drugi prawie też, zaczęłam zawiązywać reklamówki ale ten drugi wypadł i znowu prawie otarł się o moją nogę. Zaś się obudziłam. Zaczynają mnie męczyć te szczury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ten sen nie ma nic wspólnego z zakupem mieszkania bo staramy się o kredyt.

No pomyśl logicznie, widzisz w tym śnie swoją pracę, czy mieszkanie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że pracę, ale z pracy nie przenosimy się do innego budynku, a w pierwszym śnie go oglądam i to z moim dzieckiem - dlatego tak się zastanawiałam. Ale masz rację, że zapewne chodzi o moją pracę a raczej o tą osobę nowo przyjętą. Nawet dziś pokazała że jest fałszywa i lepiej na nią uważać albo się wreszcie postawić. Dzięki Sephira za odpowiedź :) A ten dzisiejszy sen to chyba już podświadomość że już mi się śniły szczury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dzieckiem byłaś w tym śnie, bo jak sama piszesz - nie łatwo było Ci wracać po macierzyńskim...

 

A co do drugiego snu to spokojnie, myślę nad nim ;)

Generalnie gryzonie mogą oznaczać jakieś troski, coś co nas gryzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mialam dzisiaj dziwny sen. Pamietam,ze byla jakas impreza u mnie w domu, ja w pewnym momencie zaczelam sie denerwowac o balagan. Nastepne,co mi sie przypomina,to szary szczur,ktory stal w miejscu i sie na mnie patrzyl. Bylo mi go zal,wydawal sie byc smutny i zdawac sobie sprawe z tego,co zrobie. Nie bronil sie,gdy schowalam go do foliowki. Jednak nie mialam odwagi go wyrzucic,wspolczulam mu,wiec poprosilam o to kolege. Pamietam jeszcze szarego krolika,o tym samym odcieniu siersci co szczur. Nie jestem pewna,ale chyba chcialam go zlapac... czy ktos moze mi pomoc w tej interpretacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...