Skocz do zawartości

Szczur


Gość jadzia

Rekomendowane odpowiedzi

Może śniło się komuś to samo co mi.Chodzi o szczury. Było ich duzo, wogóle nie uciekały, a jeden wszedł mi pod bluzkę i poprostu mnie ugryzł. Czy ktos moze odpisać o co to może znaczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie. Potrzebuję pomocy. Miałem dzisiejszej nocy sen, niby nic dziwnego ale w moim przypadku, że w ogóle coś z niego zapamiętałem to już wielki szok. Ale przejdę do sedna. Śniło mi się że szedłem jakąś kamienną leśną drogą i nagle z góry (chyba z drzewa) zleciał ptak. Leciał głową w dół, bardzo szybko i nie hamował przed ziemią, zostawił po sobie pisklę. Później się okazało, że są już 2 pisklęta (żywe) i parę martwych obok, które zamieniły się w młode szczury, jeden z nich był wyschnięty taki, jakby martwy. Po chwili jednego szczura zabiłem a reszta sama zdechła. Proszę, pomóżcie mi poznać znaczenie tego snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie, ja też potrzebuję małej pomocy. Śniło mi się całe stado szczurów, które wyleciało spod klatki psów w domu mojej teściowej, ja w tym czasie byłam na podwórku i te szczury zaczęły mnie gonić uciekałam przez pół wsi, gdy okazało się, że trzymam jakiś wabik w ręce, który je przyciąga. Biegłam dalej aż, w końcu wyrzuciłam ten wabik, to pobliskiej rzeczki. Szczury pobiegły za tym wabikiem, ja dalej uciekałam, aż dobiegłam do domu mojej koleżanki. Tam znalazłam schronienie, umyłam ręce i poczułam się bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Jeśli śniły Ci sie szczury pomyśl kto w Twoim otoczeniu wykorzystuje w tajemnicy Ciebie,Twoją siłę,energie,dobra materialne a może miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

i jescze Ty miałaś ten wabik,może celowo wabisz nie zdając sobie sprawy,że ktoś to wykorzystuje.A potem umyłaś ręce a to ma takie samo znaczenie na jawie-umywanie rąk.Oznacza nie przyjmowanie odpowiedzialności za coś,niespokojne sumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam może mi pomożecie. Śniło mi się, że gdzieś uciekaliśmy przed jakimiś ludźmi. Wpadłem na pomysł aby przejść przez piwnice jakiegoś bloku. Kiedy prowadziłem ludzi do piwnicy zauważyłem biegnącego szczura, momentalnie cofnąłem się do góry. Powiedziałem towarzyszą, że są tam szczury i się ich boje. Jeden z ludzi powiedział, że też się ich boi i trzeba ruszać dalej. Więc pobiegliśmy, gdy zbiegłem, ze schodów widziałem martwe szczury leżące kołu trutki na szczury i jednego żywego który jadł tą trutkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Do forum sprowadził mnie sen mojej mamy.

Opowiadała mi,że szła ulicą (niedaleko domu) i zobaczyła szczury obok wjazdu na posesję sąsiada(właściwie wjazdu na jego gospodarstwo rolne). Były w trzech jakby to określić "grupach". W pierwszej były duże, w drugiej średnie, a w trzeciej małe szczury. Obudziła się przerażona i nie może o tym zapomnieć.

Wiem,że szczury nic dobrego nie wróżą ale chciałabym mamę jakoś uspokoić.

Nie wiem czy to pomoże ale moi rodzice mieszkają na wsi, są emerytami,a ojciec jest alkoholikiem...

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry przepraszam jeśli umieszczam post w niewłaściwy sposób ale jestem zupełnie nowa ;) Śniło mi się że byłam w jakimś pokoju pustym z ludźmi których niby znałam, ale nie wiem kto to był. W pokoju stała tylko klatka z moimi szczurkami, wyglądały i zachowywały się zupełnie normalnie. Mieliśmy kupić chyba ten dom i wszystko było pozytywne kiedy nagle z dziury w suficie zaczęły wychodzić dzikie szczury. Na początku się nie bałam bo było ich tylko parę, jednego nawet wzięłam na ręce i chciałam się nim zająć. A potem było ich co raz więcej i jakiś facet który był ze mną próbował je jakoś łapać czy coś takiego. Potem te dzikie szczurki zaczęły jakby otaczać nas z każdej strony piszczeć i atakować klatkę z moimi szczurkami, które mam naprawdę. W końcu stwierdziliśmy że trzeba uciekać wzieliśmy tą klatkę i jak wyszliśmy z pokoju to było jeszcze słychać piski i czułam zagrożenie a wychodząc z tego domu obudziłam się. Zazwyczaj nie mam takich złożonych snów dlatego bardzo proszę o pomoc w interpretacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Śnił mi się ostatniej nocy ogromnych rozmiarów szczur, który biegał po moim domu. Razem z rodziną próbowałem go złapać, ale cały czas nam uciekał. Raz udało mi się go czymś uderzyć lecz nic mu się nie stało. Co to może oznaczać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ten sen to wskazówka dla Ciebie abyś zadał sobie pytanie, kto w Twoim otoczeniu wykorzystuje po cichu Twoją osobę, Twoją energię, dobra materialne a może Twoją miłość..."

 

by "Sennik" Marie Coupal

 

Pozdrawiam (:

Edytowane przez e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, dzisiaj snil mi sie szczur, ktorego widzialem tylko przelotem, to jego ryjek gdzies w szparze potem mignal mi po podlodze przed oczyma na jakims strychu i bylem z wujkiem, potem ni stąd ni zowąd pojawil sie moj czarny kot i na moich oczach zlapal zjadl mysz, a na koniec wujaszek powiedzial mi zebym sprawdzil czy szczura nie ma za kotara. Odchylilem kotare i szczur byl zablokowany w dziurze w drzwiach i nie mogl wyjsc i zbudzil mnie telefon... z gory dziekuje za pomoc ;))

Edytowane przez cyganicha
ort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam A mnie dzis sie sniły szczury... najpierw dwa biegaluy po pokoju ... ale ja bardzo pozytywnie na nie reagowałam... a potem jednego karmiłam piersia ....tak jkby to było moje dziecko ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...