Skocz do zawartości

Jakich u żywasz kosmetyków??


AnnaS

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli tusz do rzęs to tylko i wylącznie z Bourjois - sa rewelacyjne. Doskonale rozsczesuja i pogrubiaja badz wydluzaja rzesy. Jak podklad to albo Astor albo juz wczesniej wspomniany Bourjois. Polecam albo Perfect Stay z tego pierwszego badz 10hour sleep. Oczywiscie uzywanie plynu micelarnego do demakijazu twarzy oraz wody teramlnej od Vichy- idealnie nadaje sie do twarzy wrazliwej i alegricznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam Dr. Hauschki do oczyszczania i pielegnacji skory i naprawde jestem zachwycona! Nie sa to rzeczy tanie, ale wczesniej uzywalam duuuuzo drozszych i nie dawaly mi one nawet w polowie tak dobrego efektu.

Skora jest ladnie oczyszczona, ma zdrowy odcien i dobrze nawilzona. Poza tym pije swieze soki z warzyw i lykam astaksantyne - wszystko razem dziala rewelacyjnie :)

Edytowane przez kikuchi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jak wybieram kosmetyki to specjalnie nie sugeruję się nazwą producenta a certyfikatami ( np. ecocert ) bo najważniejsze jest to żeby były to naturalne, eko kosmetyki. Po inne w tej chwili nie sięgam. Owszem nie są to najtańsze kosmetyki na rynku, ale uważam że lepiej jest dorzucić te parę złotych i cieszyć się naprawdę fajnym produktem i ładną cerą. Co do ceny jeszcze to ja kupuję te kosmetyki w aptece za grosze w centrum handlowym manufaktura w łodzi bo tam ( z tego przynajmniej co ja wiem ) są one najtańsze w całym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja mam tzw. "cerę z problemami" ale jedyne kosmetyki które nie robią mi krzywdy:) to kosmetyki vipera nie dość że są tanie to jeszcze wg. Mnie dobre:))

a jeśli chodzi o leczenie cery to godna polecenia jest ziaja medyczna.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o fluidy to ja polecam Wam fluid PAESE Long cover fluid - jest świetny za tą cene jaką z aniego płace -dla mnie jest rewelacyjny, a kosztuje u mnie około 23 zł z tym,że jest to fluid doś gęsty ale ja takie lubie więc mi odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja preferuje kosmetyki apteczne, patrze na sklad - ma byc kwas mocznikowy i maslo shea (svr, la roche)

poza tym wszystko mnie uczula, a maluję się tylko jak muszę - praca, impreza (tu preferuję kosmetyki do malowania z perfumerii plus kosmetyki profesjonalne, np kryolan- całe lata uzywałam "taniochy" i jednak róznica jest ogromna...)

 

Co do ceny jeszcze to ja kupuję te kosmetyki w aptece za grosze w centrum handlowym manufaktura w łodzi bo tam ( z tego przynajmniej co ja wiem ) są one najtańsze w całym mieście.

 

z tego co sie orientuje superpharm jest jedna z najdrozszych aptek w polsce ;)

ale miewaja bardzo fajne promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wstyd przyznać, ale dałam się porwać jednej marce - Dove. Wszystko, co produkują kupuję w zastraszających ilościach, Szczególnie polecam Wam ich peeling - jest cudny :D obawiam się, że jak kiedyś zaczną produkować g**wienko w opakowaniu Dove to też się nim upapram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja używam teraz tylko szarego mydła zamierzam kupić jakieś mydło bezzapachowe najlepiej roślinne. Do smarowania skóry używam czasem oliwki takiej dla dzieci... jestem bardzo ostrożna w tym co używam. Powinniśmy uważniej czytać etykiety, ponieważ sami nie wiemy często czego tak naprawdę używamy!

 

Szkodliwe składnik kosmetyków - dr H. Różański

 

Warto przeczytać!

 

Z ciekawości przejrzałam sobie etykietki kosmetyków, na większości znalazłam podane wyżej TRUCIZNY. Są w kosmetykach dobrej marki. Np Pantiene Pro-V do zniszczonych włosów... ma rzekomo pomóc w ich odbudowie (przy okazji zwiększając szanse na raka). Inny środek do higieny intymnej z aloesem ŁAGODZĄCY (???) zawiera:

 

Disodium EDTA

 

EDTA = ethylenediaminetetraacetic acid

 

(warseniany)

 

 

Pełni rolę stabilizatora w kosmetykach.

 

Często jednak zanieczyszczony i działa kancerogennie. Podrażnia skórę i błony śluzowe. Nie stosować w czasie laktacji i ciąży.

 

Producenci bazują na tym, że nikt nie wie co kryje się pod danym skrótem. Im więcej składników tym gorzej.

Z kosmetyków jeszcze nie polecam zwykłej pasty do zębów. Używamy jej codziennie, a zawiera fluor, który jest szkodliwy dla zdrowia (nawet piszą na tubkach by uważać, żeby dzieci nie połykały pasty) i w dodatku nigdy nie stwierdzono jakoby naprawdę zapobiegałby próchnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Linkinia

Używam do mycia twarzy żelu Vichy, podkład Loreal, tusz do rzęs Maybelline, krem do twarzy Soraya, szampon i balsam Garnier, żel pod prysznic Nivea, lakier do paznokci Rimmel, cień Rimmel, błyszczyk Miss Sporty, kredka do oczu firma nieznana. Kosmetyki te dobrze nawilżają, nie podrażniają mojej skóry, nie powodują łzawienia oczu czy powstawania krostek. Jestem z nich zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...