Jump to content

hmmm dłonie?

moniszka0
 Share

Recommended Posts

Miałam dzisiaj 2 sny:

W pierwszym śnie siedziałam z koleżankami przy stole w restauracji. W pewnym momencie dostrzegłyśmy że niedaleko nas siedząi 2 młodych mężczyzn. Usiedli oni obok mnie i zaczeli ze mną rozmawiać, okazało się że to Włosi. Jeden chciał bym dała mu nr tel, jego kolega starał się przedstawić jak najwiecej zalet kolegi który ubiegał się o moje względy. Chłopak który chciał mój nr tel był bardzo przystojny i niski. Hmmm jak dla mnie był to tylko przystojniak i podrywacz, jego kolega natomiast był wysoki nie był takim typowym przystojniakiem ale był przystojny, był kulturalny i niezwykle uroczy czułam się przy nim bardzo dobrze, rozmawiając z nim dostrzegłam że ma lekko skośne oczy. Podczas rzomowy doszłam do wniosku że wolałabym to jemu dać mój nr tel a nie jego koledze.(jeden i drugi miał ciemne włosy do ramion) Gdy wyszłam z restauracji zobaczyłam tego wysokiego włocha trzymającego za ręke moją koleżanke z roku (moją imienniczke).

W drugim śnie też siedziałam przy stole, ten stół był długi i przy nim były tylko 2 krzesła na dwuch jego końcach. Stół był nakryty białym obrusem. Obrus był troche przekrzywiony więc go poprawiłam wtedy zobaczyłam że na drugim krześle siedzi młody mężczyzna i przekrzywił obrus. Ja znowu go poprawiłam a on znowu przekrzywił go uśmiechając się do mnie, droczył się ze mną. Wstałam podeszłam do niego i postanowiłam poprawić ten obrus raz jeszcze a on stanął za mną objął mnie łapiąc mnie za dłonie, starałam się oswobodzić dłonie i poprawic obrus. Okrążyliśmy tak się drocząc cały stół, chłopak ciągle trzymał moje dłonie. W jego ramionach czułam się bezpiecznie.

Od niedawna często w moim śnie pojawiają sie dłonie, zazwyczaj jest to dłoń moja i jakiegoś chłopaka, i zazwyczaj jakiś on trzyma moją dłoń.

Proszę o interpretację :)

Guest winteer

moniszka0

Tych dwóch Włochów - to dwa typy mężczyzn... widocznie jedni Cię odstręczają ale za to drudzy są dla Ciebie bardziej atrakcyjni i godni zainteresowania od tych pierwszych - tutaj widać Twoja reakcję na jednych i drugich.

To ze się dosiedli moze wskazywać na to w jaki sposób poznajesz te osoby oraz że cieszysz sie zainteresowaniem obu typów mężczyzn

Matomiast w drugim śnie mamy do czynienia z sytuacja w której widać jak zachowujesz się w bliższej relacji (np. w związku) z bardziej zarysowaną Twoją pedantyczną naturą w stosunku do mniej poukładanego (ewentualnego) partnera... i ze mimo wszystko taki duet moze sie świetnie uzupełniać

Hmmm a czy coś mogą oznaczac pojawiające się w moich snach dłonie?

W większkości snów dłonie stanowią jeden z bardziej widocznych elementów.

Guest winteer

Maja takie znaczenie jak dotyk - czyli bezposredni kontakt z kimś - jednak ze snu winika że inicjatywa należy do kogoś innego, Ty raczej tego unikasz

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...