Skocz do zawartości

Co sądzisz o nicku usera powyżej


Ines90

Rekomendowane odpowiedzi

Sethi - z Egiptem,faraonem.

jacek - z powieścią (o dwóch takich co ukradli księżyc).

 

na podstawie tej powieści nakręcili kiedyś film. W głównych rolach obsadzili dwóch najbardziej znanych bliźniaków ( nie nie chodzi o braci Mroczek). Mam na myśli panów L. i J. Kaczyńśkich znanych poniekąd z polityki. Ja osobiście filmu tego nie widziałem ale z chęcią bym zobaczył jak Lechu i Jarek grają.

Może dlatego teraz tak łatwo idzie im w polityce. Aktorstwo mają za sobą :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek z hiacyntem, od ktorego wziął swoje imie... No i masz poetycką dusze ;)

 

Piękne. Powinniśmy razem jakiś mały tomik poezji wydac. :dostal_na: Ty będziesz pisac wiersze a ja się zajme wydaniem. Podzielimy się po równo zyskami. Jako że jesteś początkującą poetką to ja wezme 90 % zysków a dla Ciebie reszta.

 

(wiem post nie na temat co tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Super, tylko ja nie jestem początkującą poetką :icon_smile2:

http://www.ezoforum.pl/poezja/10760-moje-takie-tam.html

http://www.ezoforum.pl/kacik-autorski/14698-makabreski.html

 

A to tylko tu na forum. Poza tym prowadze bloga poetyckiego i publikuje na portal;ach poetyckiech, a teraz moze cos wydam w antologii ;)

 

To tak sie odrobine pochwale, a co mi szkodzi :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivien01 fajne opowiadanie. Fantasy to jedyny gatunek w którym można poszalec wyobraźnią. Ja osobiście opowiadań fantasy nigdy nie pisałem a z czytanych to w sumie tylko wiedźmin pana Sapkowskiego. Jakoś zawsze miałem problem z pisaniem dialogów. Tobie to się udało :)

 

(kolejny mój post nie na temat :dostal_na:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Vivien01 fajne opowiadanie. Fantasy to jedyny gatunek w którym można poszalec wyobraźnią. Ja osobiście opowiadań fantasy nigdy nie pisałem a z czytanych to w sumie tylko wiedźmin pana Sapkowskiego. Jakoś zawsze miałem problem z pisaniem dialogów. Tobie to się udało :)

 

(kolejny mój post nie na temat :dostal_na:)

 

Dzięki. Fakt, że ja radze sobie w dialogach, problemy mam z innymi rzeczami ;) Moze połączymy sily ;)

 

 

lya kojarzy mi sie z egzotycznym kwiatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viven01 świetny pomysł. Ty zrób dialogi a ja fabułę. Ej może byc taka ? :dostal_na:

 

W postapokaliptycznym świecie po wielkim katakliźmie (to od Kinga) na północ zmierza mroczny wiedźmin (Sapkowski) niosąc ze sobą pierścień przeznaczenia który ma wrzucic do wulkanu (J.R.R. Tolkien)

nikt sie nie pozna że plagiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAB..2 mysli mi się nasuwają.

1) silny i zdrowy jak dąb, ale roztrzepany, bo zapomniał ogonka przy "ą" ;)

2) muzyka reggae-od starego zespołu daab ;)

 

Można to połączyć! Roztrzepany siłacz grający reggae. :)

Edytowane przez Wiw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaffka - z milutką mięciutką podusią, w którą wtulasz sie wieczorem i zasypiasz slodko zapominajac o troskach minionego dnia;D

 

Szaman_Wiejski - z kolesiem, ktory lubi jeździć na motorze i czuć sie wolny<lol>

 

VanHelsing - z średniowieczem, ale też z kolorami tęczy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Sephira z wiatrem Zefirem, ciepłym i przyjaznem oraz z... Błękitem.

Drahma - wciąż się będę upierać, że to grecka waluta :icon_smile2:

Szaman Wiejski - Z mądrością podszytą sporą dawką poczucia humoru

Uśmiechnięty Kłamca - z LOkim z powieści Jakuba Ćwieka "Kłamca" (na marginesie polecam ją wszystkim, którzy lubią dobrą ksiażkę i humor)

Shimmy - z miękkością i ciepłem, z maskotką :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bastetman z Batmanem, albo z jakimś potworem zamieszkującym piwnice ;)

petra.b z kimś kto wydaje się twardy i nie do zranienia a tak na prawdę delikatny o pięknym wnętrzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bastetman nie miał mieć w ogóle związku z psem,raczej z kotami xD hehe trzeba zmienić nick-a :DDD

 

Nick:jacek 87 ... no z czym kojarzy ...z imieniem Jacek,urodzonym w 1987r ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bastetman nie miał mieć w ogóle związku z psem,raczej z kotami xD hehe trzeba zmienić nick-a :DDD

 

Nick:jacek 87 ... no z czym kojarzy ...z imieniem Jacek,urodzonym w 1987r ? :D

 

Mistrzu ? Jak to odgadłeś ? To był sekretny sekret znany tylko nielicznym. Proszę przyjmij mnie na czeladnika :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu ? Jak to odgadłeś ? To był sekretny sekret znany tylko nielicznym. Proszę przyjmij mnie na czeladnika :dostal_na:

 

 

:lol: ja nic nie mowie, ale jak pisalam o jacku placku to napisane wyzej bylo rowniez moim super eksta, pierwszym, blyskotliwym skojarzeniem :foch::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi Nereida kojarzy sie z ksiezycem neptuna czy jakiejs podobnej planety , cos podobnego mi sie obilo o uszy:)

 

 

Nie dziwię się, że Ci się skojarzyło, skoro 'księżyc Neptuna' mam w swoim statusie :lol: , co jest, nota bene, prawdą. :chytry_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiamaks - Asia Ma Ks.... książkę? :D

albo Asia Ma (2 pierwsze litery drugiego imienia, np. MARIA ) Ks (2 pierwsze litery nazwiska)

 

Asia to moje imie, tak wlasciwie to do mojego nazwiska pasuja 3 nastepne litery, ale nie to przedstawiaja :) Drugiego imienia nie mam.

Edytowane przez asiamaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiamaks - duża Asia .

KataMusica - wykonawczyni rockowa.

 

hehe duza to ja troszczeczke jestem -ale tylko teorytecznie mozna powiedziec bo juz kilka latek ( cwierc wieku ) ale tez nie to :)

 

Pit - przypomina mi sie heroes of Midnight and Magic V( moja ulubiona gra) , tam jest zamek inferno a w nim jest Pit i Lord Pit , istota tylko poziom nizej niz Diabel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...