Skocz do zawartości

Co sądzisz o nicku usera powyżej


Ines90

Rekomendowane odpowiedzi

Alexis-z jakims serialem w tv,kiedys lecial jakis tasiemiec ...Byla dosc podtsepna babka;)

 

Heh, ty tez mi sie wydajesz byc spryciara :).

A ten moj nick, to po prostu od mojego imienia, w tamten dzien, w ktorym sie zapisywalam, nie sadzilam, ze bede tu stalym gosciem, wiec sie nie sililam na wymyslanie czegos pomyslowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi alexis tez sie z tym kojarzy , z Dynastii stare czasy,

szelma: hmm, z kims z literatury , moja stara nauczycielka od jezyka polskiego czesto mowila '' szelma kuta na cztery nogi '''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mistrzu ? Jak to odgadłeś ? To był sekretny sekret znany tylko nielicznym. Proszę przyjmij mnie na czeladnika "

 

Ma się tę inteligencje ;p heh

 

A tak w ogóle temat brzmi :" Co sądzisz o nicku usera POWYŻEJ "...więc dlaczego piszecie o moim nicku w kilka postów więcej niż powinno ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sethi

A co tu do podobania ?? Temat mówi konkretnie " Co sądzisz o nicku usera powyżej " podkreślam " powyżej" ...więc albo jesteś ułomny, albo nie mam pojęcia co Ci dolega ... skoro nie rozumiesz sensu tematu ... płacz,żal i zgrzytanie zębami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zmienię zdanie na Twój temat, Bastetman. Twój nick nie kojarzy mi się już z człowiekiem-kotem, jak wcześniej. Teraz kojarzy mi się ze zwykłym "buster", czy jak wolisz "bastard"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petra.b ..hmm.. z czarnym kotem..

 

Sethi

A co tu do podobania ?? Temat mówi konkretnie " Co sądzisz o nicku usera powyżej " podkreślam " powyżej" ...więc albo jesteś ułomny, albo nie mam pojęcia co Ci dolega ... skoro nie rozumiesz sensu tematu ... płacz,żal i zgrzytanie zębami ...

 

Jakoś do tej pory to nikomu nie przeszkadzało, ale oczywiście znajduje się ktoś kto ma do napisania najwięcej na temat... Dostrzegłam sens w tym temacie. Piszemy i jesteśmy hepi, a ile nicków to nasza sprawa i ch** Ci do tego. skoro tak podkreślasz 'powyżej' to jest jedno, dwa, pięc, dziesięć miejsc wyżej? bo każdy jest wyżej. Aaa zapomnialabym, przecież (o zgrozo!) nasz wpis może przejść na następną strone i wtedy będziemy na samej górze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bastetman, Twoj ostatni post w tym watku zostal usuniety ze wzgledu na wulgaryzmy

 

naprawde ciezko Ci jest pisac bez uzywania takiego slownictwa? szkoda "

 

Wulgaryzmy ... co to "innego " że nie wolno etc ... takie słowa lepiej wyrażają emocje i tyle ... I jak tu nie klnąc skoro ciągle prowokują ... No Pani moderator , nie wierzę że Pani by się uśmiechała do kogoś kto by na Panią pluł ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Dharma

Anien z imieniem Aniela, a Aniela kojarzy mi sie z delikatnością, młodością, czyms ulotnym :D z motylem:D

bollek z poszukiwaczem przygód;D haha

Kornelia16 z szesnastoletnia Kornelią która lubi sobie wróżyć i czytać horoskopy xD:D

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

bolleek, pamiętam Twój poprzedni nick, który się zawieruszył z powodu awarii i utraty danych forum

nie mniej tamten kojarzy mi się z czymś w rodzaju: "oto jestem"

Twój obecny kojarzy mi się z kolegą z podstawówki :P

 

Dharma z dostojeństwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Ja myślę, że winteer to osoba, która urodziła się zimą, lub lubi zimę :)

Zonk, bo urodziłam się na wiosnę :peace: ...a konkretnie w maju - idealna pora na grilla w ogrodzie :lol: i o wiele bardziej lubię lato (swoja drogą mam przerąbane :lol: , bo się z zimą kojarzę)... a obecny nick, to dłuuuga historia

 

Kojarzysz mi się z iluminacją - dużo, dużo światełka, takiego wewnętrznego :okok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

corny 20 - pierwsze skojarzenie to z popcornem ale czemu 20 ;), drugie skojarzenie to z czarnym młodzieńcem, a trzecie z rogiem ulicy.

Podsumujmy czarny (ciemnowłosy) młodzieniec na rogu 20-tej z paczką popcornu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejkun hmm... podoba mi się ten nick, avatar zresztą też :)

A z czym mi się kojarzy? z anime, z mangą... z Japonią

Ktoś pewny siebie, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, ktoś nie do podrobienia ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejkun hmm... podoba mi się ten nick, avatar zresztą też :)

A z czym mi się kojarzy? z anime, z mangą... z Japonią

Ktoś pewny siebie, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, ktoś nie do podrobienia ;p

 

miałobyc Rejchan..ale teraz już nie wiem..jak go zmienic.....

a cóż twój kojaży mi się z..hm...z...z....z imieniem jakieś postaci z ksiązki..ale juz nei pamietam jakiej XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i kobieta z nieskazitelnymi manierami.....

 

Ale fajne skojarzenie :))

 

cynamonowa, z...cellulitem :glupek2: Nie bierz tego personalnie, przed chwilą szukałam przepisu na maseczkę anty a tam w składzie cynamon jest :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celulitisiki- pewnie i bym znalazła...ale i po co, nie szukam, nie wnikam, jak jest-znaczy ma być:_haha:

 

A jak dostaje po tyłku to znaczy, że ma znikać :haha:

 

No i moje nieskazitelne maniery ujrzały światło dzienne :)) Ciekawy, czy są kolejni chętni do moich skojarzeń :_haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niet...ale niestety nie mam tym razem takiego kwiatka jak dla cynamonowej (jeszcze raz sorry :):lol:

 

Północ, morze, śnieg :))

 

Tak, tak: chimera to dobry trop :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:_mysli:Namanira hmm.... ktoś kto potrafi być zapatrzony w jedną rzecz, skupiać się na fragmęcie całości i analizować go z każdej strony. :szok: Czy coś w tym stylu :jezyk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anien ... z Anią z Zielonego Wzgórza, to pierwsze skojarzenie ;d . Natomiast Anien kojarzy mi się z nieskazitelnością, ciepłym latem, łąką i w tle z wiejskimi domkami ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agor- ia......

 

sorki, sto razy to ogladałam -Młody Frankkenstein".......i ten "Ajgor" z wytreszczem gałki ocznej.........')

 

bo czasopismo agora- to już tak przyziemniej:)

 

**** zostałm przescignieta pisząc opinię

 

Namanira...... MALAGENIA!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody Frankkenstein".......i ten "Ajgor" z wytreszczem gałki ocznej.........')

 

cynamonowa41 kojarzy mi się z wybawicielem i aniołem stróżem :lol:

 

PS

Malagenia? A z czym to się je? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namaniro, moze jeszcze kiedys mnie powalisz cietym jezykiem, teraz sie przednio ubawilam xD

hahha :D wytrzeszczu nie mam na szczescie, moge zrobic taki o_O xD

 

A mi cynamonowa sie kojarzy z ciepla szarlotka :D pyyyyycha ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anien, się zgadza :)

Cieszy mnie to :)

cynamonowa41 z cynamonem ;p Nie wiem dlaczego, ale pomyślałam o Świętach Bożego Narodzenia, choince, wirujących płatkach śniegu, a choć na dworze mróz w domu ciepełko. Ogień w kominku się tli a z kuchni dochodzą najróżniejsze przepiękne zapachy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój pierwszy post na forum, witam wszystkich. ;)

 

lya? Zdecydowanie z jakąś wojowniczką z japońskiej mangi. Nick dobry, bo krótki, łatwy do zapamiętania i raczej mało pospolity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agoria - Hmm....Ta co myśli, czasami może za dożo, buja w obłokach...błądzi ? ... :)

 

**

 

- Ja kojarzy mi się z Ty... a czy Ja to Ty...

- z pozoru Nie... z prawdy Tak...

 

Nie przyszło Ci na myśl że skoro inferno kojarzy się z piekłem, to infedro... wcale nim być nie musi...?

- dla kogoś kto nie widział nigdy Słońca... Księżyc też będzie wydawał się dla niego słońcem... mimo ze to tylko Avatar.

- chce przez to tylko pokazać... jak cienka jest granica pomiędzy skrajnościami...

- bo to ze coś jest podobne... wcale nie oznacza że jest takie same...

- gdyż podobne jest "pozorem"(iluzją,cieniem)... a prawda "wymową" (bo jest wymowna... jak swiatło)

 

Bo prawda jest tylko... przeciwnością pozoru...!!!

Taka sama jest cienka granica miedzy... :

- Niebem... i Piekłem

- Słońcem... i Księżycem

- Duszą... i ciałem

- JA... i Ego

- bo zawsze drugie jest tylko Avatarem pierwszego...

- gdyż, "niepostrzeżenie" pierwsze może stać się drugim... a drugie pierwszym...

 

--- pozdrawiam... infedro :usmiech:

Edytowane przez infedro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość paulinqa123

JoNeck- kojarzy mi się z naszym polskim imieniem Jan w zasadzie to jego zdrobnieniem Janek :) ale sposób zapisania (chodzi mi tutaj o NECK z języka angielskiego) kojarzy mi się ze słowem "Szyja " czymś co podtrzymuje coś ważnego (głowę) :D czyli ma ciężkie zadanie któremu jest trudno sprostać ale daje rade :D haha mam nadzieje że rozumiecie moje rozumowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinqa123 kojarzy mnie się z pięknym,ciepłym imieniem- ale jestem bystra:P, w pisowni trochę zmodernizowanym, zakończonym liczbami 1,2 i 3 co może oznaczać, że Osoba ta ma niezwykłe umiejętności matematyczne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no niestety nie posiadam specjalnie takich, ale chciałabym mieć niezwykłe umiejętności matematyczne ;P

skąd ja to znam:] matematyka jest mi obca:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...