Jump to content

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Recommended Posts

 • Replies 1.9k
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • lavis

  580

 • akae

  78

 • monika88

  37

Top Posters In This Topic

Popular Posts

a p[roszę bardzo:)   Anioły różowego promienia Znaczenie karty Anioły różowego promieniowania są obok ciebie zawsze - wystarczy przywołać je do swojego życia, aby zaczęły w nim działać. Prowadzą

Uczucia-nowy partner-żadne spotkanie nie jest przypadkowe.Zaaranzowane przez Boga,wprawia w ruch ciag zdarzen,których celem jest ziszczenie sie twoich modlitw.Zwracaj baczna uwage na nowych ludzi któr

Przyjażn-umów się na dzien zabawy z jednym lub kilkoma przyjaciółmi.Choć jestes zajeta swoimi obowiązkami to waznym jest,aby miec tez czas na zabawe ,spotkanie z przyjaciółmi.Gdy sie bawisz i smiejesz

masz 3 Aniołki wokół siebie:)

 

 

a karty wyszły takie

1. elohimyElohimyTranąuilius & Pazifika

Znaczenie karty:Jeśli w twoje życie wpłynie źródło siły rubinowoczerwonego promienia, oznacza to, że powinieneś sprawdzić, komu tak naprawdęsłużysz. Nawet jeśli myślisz, że nie jesteś niczyim sługą, zastanów się, co cię motywuje i jest bodźcem do twojego działania. Odkryjesz wówczas, co lub kto przez ciebie dziata i skąd pochodzą twoje

myśli.

Siła tego promienia wspiera nas w okresach przemian i odnowienia, obdarzając niezależnością i wolnością. Wymaga, abyśmy rozwijali nasz własny, naturalny autorytet, ponieważ w nim tkwi prawdziwa potęga. Człowiek nie jest bezradny, nie musi jednak walczyć -w jego własnym wnętrzu rozwija się źródło kosmicznej siły. Wykształcaniu zdolności decydowania o samym sobie często towarzyszą różne przeciwności i trudności. Pamiętaj jednak, że mrok musi zawsze ustąpić pod wpływem blasku światła.

Rubinowoczerwony promień łączy nas z uniwersalną boską energią. Wykorzystaj tę potężną siłę do niesienia pokoju i harmonii. Nawet jeśli miałoby to odbyć się kosztem poddania się (zamiast podejmowania walki), pójścia na kompromis (zamiast zawziętega; przekonywania do swoich racji), tolerowania czegoś (zamiast dążę*'' nia do zmian na silę), pójścia dalej (zamiast stania w miejscu).

Elohimy Tranąuilius i Pazifika przesyłają ci następujące przesłanie:

NIENAWIŚCIĄ NIE MOŻNA POKONAĆ NIENAWIŚCI. TYLKO MIŁOŚĆ JEST W STANIE JĄ ZWYCIĘŻYĆ.

Rytuał

 

2. osobiste siły Anielskie

Znaczenie karty

Jeśli wylosujesz kartę ze swoją osobistą grupą anielską, wówczas oznacza to sprzyjający czas do otrzymywania od niej przesłań.

Twoja grupa duchowa pracuje dla ciebie zawsze i zaopatruje cię w siłę i energię, kiedy tylko tego zapragniesz. Działa w określonym zakresie barwnym, jednak czasami również w zakresach kilku barw. Barwami podstawowymi tej grupy są najczęściej kolory, które lubisz od dziecka.

Grupa aniołów osobistych, które mają przydzielone określone zadania i funkcje, jest przy tobie od chwili narodzin. Zna twój plan życia. Wie, co postanowiłeś w nim zrobić. Wie, co możesz wnieść w bieg tego świata, jeśli tego zechcesz. Nie jesteś sam.

Gdy tylko pomyślisz o którymś z aniołów tej grupy lub o całej grupie, wówczas zjawia się on/ona natychmiast, aby wspierać cię i pomagać ci. Jeśli nie wiesz, który anioł z twojej osobistej grupy anielskiej mógłby udzielić ci pomocy w sytuacji, w której obecnie się znajdujesz, po prostu poproś o zjawienie się i działanie całą grupę anielską. Wówczas będziesz mieć pewność, że ten właściwy również przybędzie.

Możliwe jest również, aby poprzez grupę anielską nawiązać kontakt z innym człowiekiem w celu rozwiązania pewnych spraw lub problemów. Musisz jednak pamiętać, że w tym wymiarze (zakresie drgań) nigdy nie jest możliwe ponaglanie, targowanie się lub handlowanie z siłami anielskimi. Możesz jedynie prosić ze szczerego serca i w nadziei oczekiwać odpowiedzi. Pomimo tego często poprzez działanie tego wyższego wymiaru zdarzają się na Ziemi tak zwane cuda - rzeczy, o których człowiek nie odważy się nawet myśleć lub mieć nadzieję, że się spełnią. A zatem: trzeba ci odwagi, a w twoim życiu nastanie nowy świt. Pozwól, aby na twoim niebie zajaśniała tęcza nadziei!

Przesłanie twojej osobistej grupy anielskiej brzmi: JESTEŚMY Z TOBĄ. ZAWSZE.

 

 

3. Znaczenie karty

Kiedy Zadkiel wzywa cię do królestwa Hescd. nadszedł czas, abyś zatrzymał się na chwilę w swym życiu. Życie ma dla ciebie w zana-drzu nieoczekiwane dary i możliwości. Czy jesteś gotów? Tutaj masz możliwość zakręcenia swoim kołem szczęścia. W jakim kierunku powinieneś jednak zmierzać? Możesz teraz uregulować stare sprawy i zerwać więzy przeszłości, uwolnić się od nich. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów wstawić się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zewnętrznego.

Kiedy osiągnąłeś tę płaszczyznę, rozwinąłeś w sobie świadomość i miłość. Poznałeś skarby swojego wnętrza. Jesteś gotów wybaczyć samemu sobie, ponieważ Bóg już ci wybaczył. Nie skupiasz już dłużej swojej uwagi na zachowaniu innych, lecz na sobie i swoim wti^ snym rozwoju. Światło w tobie jest coraz jaśniejsze i mocniejsze. Sam wspierasz siebie w swoim rozwoju. Tutaj możesz zrzucić ze swych ramion ostatnie przeszkadzające ci ciężary przeszłości, odetchnąć głęboko i doświadczyć siły boskiej łaski. Twój ostatni egzamin polega na zaufaniu i wierze w tą boską siłę. Przeszkody i blokady związane z twoją przeszłością leżą teraz za tobą i tam też je pozostaw.

Ćwicz się w byciu Tutaj i Teraz, rozpoznawaniu boskich wskazówek, które prowadzą cię do szczęścia, dawaj się ponieść chwili. Niech kieruje tobą nie rozum, lecz twoje wyższe Ja. Poprzez boską silę możesz urzeczywistniać najgłębsze pragnienia swojego serca. Idź naprzód. Kiedy na swej drodze zrobisz błędny krok, dostrzeż ukrytą w nim mądrość, przebacz sam sobie i nie zatrzymuj sicj w drodze dłużej, niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwrófll się ku tobie.

Przesianie Zadkiela brzmi:

ŻYCIE JEST DAREM - PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ I ZA TO, JAK GO WYKORZYSTASZ.

Link to post
Share on other sites

dziekuje ci ślicznie,aniołki trafnie opisały to co się obecnie dzieje w moim życiu i wnętrzu,jeszcze raz dzięki za poswięcony mi czas ;-)

Link to post
Share on other sites

a p[roszę bardzo:)

 

Anioły różowego promienia

Znaczenie karty

Anioły różowego promieniowania są obok ciebie zawsze - wystarczy przywołać je do swojego życia, aby zaczęły w nim działać. Prowadzą cię do prawdziwej siły miłości. Proszą o zbawienie twojej duszy, przesyłają ci swoje światło, aby oczyścić twoje serce z minionych bóiów. Służą ci pomocą w sprawach sercowych i zanoszą pragnienia twojego serca we wszechświat, aby naładować je magnetyczną silą miłości.

Każdy człowiek posiada wrodzoną i naturalną zdolność do uczucia miłości. Kiedy człowiek zostaje zmuszony do rozłąki z ukochaną osobą, ponieważ przebywa ona w innym miejscu, kontakt z nią został mu zakazany lub osoba ta zmarła (powodów może być wiele), wciąż może mieć ją w swoim sercu i tam spotykać się z nią czy rozmawiać. Serce jest również miejscem, w którym człowiek może widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty, podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, gdyż miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we wszechświecie.

Jeśli czujesz się bezsilny, przytłoczony różnymi lękami i obawiasz się przyszłości, przywołaj anioła różowego promienia. Podniesie on poziom twojej energii, rozproszy siły mroku, które chcą tobą zawładnąć, i pokaże ci, jak podążać drogą serca. Znów będziesz w stanie jasno myśleć i stawiać w swoim życiu kolejne kroki. Przesłanie tych aniołów brzmi:

JESTEŚ KOCHANY MIŁOŚCIĄ BEZGRANICZNĄ.

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Proszę bardzo:)

1.Archanioł Gabriel

 

Odnowienie

Znaczenie karty

Archanioł Gabriel wkracza w twoje życie, aby przypomnieć ci o twojej pierwotnej czystości i niewinności, o twoim pierwotnym, Bożym wzorcu - człowiek został bowiem stworzony na wzór i podobieństwo doskonałego Boga. Gabriel objawia ci, że nadszedł czas, abyś zrzucił z siebie brzemię przeszłości. Wzywa cię, abyś odnowił swoje światło w jasności i czystości, uwalniając swoją duszę od starych, zakorzenionych wzorców. W ten sposób będzie ona promieniować poprzez ciebie w świat pełnią swojej mocy i piękna. Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom twojego bytu. Powróć do swojej pierwotnej niewinności i czystości. Pokonaj przepaść pomiędzy siłą rozumu, która pochodzi z zewnątrz, a wrodzoną siłą Bożą, która tkwi w tobie. Archanioł Gabriel, sługa Boży, wspiera cię niezliczonymi rzeszami aniołów, kiedy zdecydujesz się na tę siłę otworzyć. Biaie światło jasności i zrozumienia umacnia każdą siłę i przenika każdą barwę.

Przesłanie archanioła Gabriela brzmi: KAŻDY NOWY DZIEŃ JEST NOWYM POCZĄTKIEM. KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ZRZUCIĆ BRZEMIĘ PRZESZŁOŚCI 1 PRZEŻYĆ ODNOWIENIE.

 

2. Anioł troski pełnej miłości

Modlitwa

Znaczenie karty

Jeśli anioł troski pełnej miłości wysyła do ciebie swój delikatny promień poprzez wylosowanie jego karty, wówczas chciałby skierować twoją uwagę na piękno i harmonię dzieł Stwórcy.

Posłuchaj, jak mówi on do ciebie: „Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miiości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile swego życia, kolorową, kwiecistą łąke , zapach róży. Przypomnij sobie ogrzewające promienie Stońcasiłę, którą odczuwasz, przytulając się do starego drzewa, czystą wodę, która tryska ze źródła. Wszystko to istnieje również dla ciebie. Połóż głowę na łonie Matki Natury, pozwól się jej ponieść i zaczerpnij siły, która w niej mieszka. Natura jest doskonaia. Ty również jesteś doskonały, ponieważ jesteś częścią Stworzenia. Pamiętaj: Wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałeś sobie sam lub jaki został ci zadany, jest przemijający'. Czas uleczy te rany. Pomyśl o tym, co będzie, zobacz piękno, które otacza cię teraz. Ból minął; zostaw go tam, gdzie jego miejsce - w przeszłości. Modlę się za ciebie, o uzdrowienie twej duszy. Proszę o znak. Cieszę się i z radością będę ci pokazywał, że zawsze jestem obok ciebie. Prowadzę cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twojego wnętrza". Przesłanie anioła troski pełnej miiości brzmi:

NIE MUSISZ DŹWIGAĆ NA SWOICH BARKACH CIĘŻARU ŚWIATA. ZRZUĆ GO! UWOLNIJ SIĘ!

Link to post
Share on other sites

Elektra :)

Archanioł Uriel

Pokój, szczerość, działanie

Znaczenie karty

Jeśli Uriel pojawi się w twoim życiu, wzywa cię on do tego, abyś przeszedł pod łukiem bramy Najwyższego Światła i stanął do szczerej konfrontacji z samym sobą. Poznaj swoje wady i słabości. Co złego w tobie czyha? Jakie cienie Podziemi trzymają się ciebie kurczowo? Uriel jest siłą świadomą twoich słabości i mrocznych zakamarków twojej duszy. Jest sumieniem, sędzią, a jednocześnie obdarza laską i ma silne poczucie sprawiedliwości. Nie chce cię ośmieszyć, poniżyć lub ukarać. Nie chce również obudzić w tobie poczucia winy. Zachęca cię natomiast do szczerego rachunku sumienia, zdrowej samokrytyki, konfrontacji z mrocznymi stronami swojej natury, refleksji nad dotychczasowym życiem. Nie jest to łatwe zadanie, to prawda, jednak bardzo ważne i pomocne, jeśli chciałbyś dążyć do Boga i doświadczyć poszerzenia świadomości.

Miej zatem odwagę stawić czoła swojemu Podziemiu, które kradnie ci niepotrzebnie wiele czasu i energii. Uriel nie wie, co to pośpiech. Czeka po tamtej stronie Czasu i Przestrzeni, nieustannie gotowy, aby przyjść ci z pomocą. Radzi ci, abyś zajął się lustrzanym odbiciem siebie samego - abyś spróbował wyjść z siebie i z zewnątrz,z pozycji obserwatora, popatrzy! na siebie i swoje zachowania w sytuacji, w jakiej znajdujesz się obecnie. Uriel jest bardzo czułym barometrem twojej duszy. Jest także silą ufności, powagi, szczerości i prawości.

Wpływ Uriela uwidacznia się na przykład we fragmencie przemówienia Nelsona Mandeli*: „Nasz najgłębszy strach nie wypływa z tego, że jesteśmy ograniczeni. Nasz najgłębszy strach wypływa z faktu, że nosimy w sobie bezgraniczną moc. Tym, czego obawiamy się najbardziej, nie jest nasz wewnętrzny mrok, lecz nasze wewnętrzne światło. Pytamy siebie, ile brakuje nam do tego, aby być pięknymi, utalentowanymi, idealnymi. A ja pytam ciebie, kim jesteś, takim nie będąc. Jesteś dzieckiem Boga. Pomniejszanie samego siebie nie służy światu. Nie powinniśmy wycofywać się, poddawać i kurczyć po to, aby otaczający nas ludzie czuli się bardziej pewnie. Zostaliśmy zrodzeni, aby objawiać sobą wspaniałość Boga. Mieszka ona nie tylko w wybranych - jest w każdym z nas. Gdy pozwalamy promieniować naszemu wewnętrznemu boskiemu światłu, dajemy podświadomie naszym bliźnim pozwolenie na to, aby czynili to samo"**.

Przesłanie Uriela brzmi: BĄDŹ MĘŻNY I MOCNY, NIE LĘKAJ SIĘ, NIE BÓJ SIĘ

NICZEGO ANI NIKOGO, GDYŻ PAN, BÓG TWÓJ, IDZIE Z TOBĄ, NIE OPUŚCI CIĘ I NIE PORZUCI.

(BT, Deuteronomium***, 31:6)

Proszę

 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Nereida

Anioły światła

Znaczenie karty

Karta ta wzywa cię do zachowania czujności. Demony są po prostu obecne. Nie proszą cię o pozwolenie na przybycie. Jest im obojętne, czego chcesz. Każde stłumienie światła twojej duszy przyciąga je i zachęca do rozpoczęcia swej niecnej zabawy. Królestwa cieni

mają różnorodne możliwości manipulowania tobą i roztaczania nad tobą kontroli. Wabią cię, próbują cię podburzyć, podjudzają cię, po czym śmieją się szyderczo i cieszą się z każdego słowa i każdego czynu, który umacnia siły mroku.

Anioły mroku są żądne twojej energii. Możesz rozpoznać ich obecność wtedy, kiedy poczujesz ubytek (rabunek) swojej energii lub napięcie w okolicy żołądka, będziesz ociężały i zmęczony, przestaniesz jasno myśleć i zaczną męczyć cię negatywne odczucia.

Demony rozpoznasz w negatywnych i niskich stanach emocjonalnych, takich jak nienawiść, lęk, wściekłość, gniew, skąpstwo, żądza cielesna, lenistwo, ociężałość i bierność, wygodnictwo, brak wiary i zaufania, poczucie winy, przemoc i brutalność, zarozumiałość i wyniosłość, zwątpienie, kłamstwo, oszustwo i zdrada, zamiłowanie do plotek i obgadywania innych, manipulowanie, nadużycia władzy, łudzenie i zwodzenie. Siły mroku mogą być również odczuwane zmysłami - mogą na przykład objawiać się przez niemiłe zapachy (np. odór odpadów i ścieków), dziwne odgłosy, dysonanse (fałszywe, dysharmonijne tony), ciemne pola itd.

W takich sytuacjach musisz natychmiast zacząć działać: Zatrzymaj się i wycofaj z bieżących wydarzeń. Połącz się z boskim światłem i poproś anioły światła, aby udzieliły ci pomocy. Zastanów się, co cię męczy. Dąż do zmiany. Poproś o to, czego właśnie potrzebujesz. Gdy tylko połączysz się z siłami światła, demony staną się niespokojne i w końcu rzucą się do ucieczki. Uświadom sobie, że to ty regulujesz częstotliwość nadawczą swojego życia. Kiedy modlisz się ze szczerego serca, wówczas używasz najsilniejszego środka obrony - światła, W każdej trudnej, niebezpiecznej sytuacji powinieneś połączyć się z boskością i umocnić swoje światło.

Anioły światła mówią ci:

NIE OBAWIAJ SIĘ. PRZYWOŁAJ NAS, A BĘDZIEMY Z TOBĄ.

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli mozna ja ten bardzo bym prosiła z góry dziękuję za Twój poświęcony czas nie wiem czy podać date urodzenia czy nie ale podam jak by coś dziękuję pozdrawia, anna 5 maj 1984:_zacieszacz::_zacieszacz::_zacieszacz:

Link to post
Share on other sites

Małgosia

Anioły czerwonego promienia

Ideały

Znaczenie karty

Jeśli w twoim życiu pojawiają się anioły rubinowoczerwonego promienia, potraktuj to jako wezwanie do tego, abyś bardziej oddał się własnym zainteresowaniom i potrzebom. Pomagają ci one połączyć się z twoja wewnętrzną, wyższą siłą i zaufać jej. Wspomagają cię również w tym, abyś energicznie i skutecznie, a jednocześnie delikatnie, wziął pełną odpowiedzialność za swoje życie.

Anioły te zwracają twoją uwagę na zjawisko nieustannej przemiany i upływ czasu. Pokazują ci twoją siłę - po (o, abyś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego, a przez to również tych, którzy znajdują się pod twoją opieką. Nie odbywa się to jednak przez użycie energii wojowniczej, która niszczy i unicestwia, która opiera się na presji i braku czasu, zmusza do pośpiesznych i pochopnych kroków. Anioły wyprowadzają cię z warunków, które już dłużej ci nie służą, dając ci potrzebny czas i spokój, czyniąc to we właściwym tempie. Przesyłają ci energię. Miłość dysponuje bowiem wszelkim czasem tego świata, nie wie, co to pośpiech i presja czasu. Miłość była prapoczątkiem wszelkiego Stworzenia. Anioły te pomagają ci uwolnić się z więzów przeszłości z szacunkiem, odwagą i szczerością - względem siebie samego i innych.

Przesłanie tych aniołów brzmi:

ZA UFAJ SWOJEJ WŁASNEJ SILE.

ZAUFAJ MIŁOŚCI W SOBIE I CZYŃ TO, CO MUSISZ,

ABY TĘ SIŁĘ UWOLNIĆ

I POZWOLIĆ JEJ PŁYNĄĆ.

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites

Annaemi

Malachitu Mikael

Uświadomienie, oświecenie

Znaczenie karty

Jeśli przechodzisz wraz z Malachimem Mikaelem przez wrota królestwa Tipharet, wówczas przygotuj się i wyostrz czujność. To jest oaństwo prawdziwego poznania. Nikogo nie możesz obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub kłopotliwe sytuacje, w których się znalazłeś. Zamiast tego przygotuj się na stawienie czo-la swojemu wewnętrznemu wrogowi. Warunki zewnętrzne w twoim życiu są tylko odzwierciedleniem mroków twojego wnętrza. Siły Tipharetu pokazują ci to, nad czym musisz jeszcze popracować. Malachim Mikael udziela ci władzy, siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanął do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolnił się od nich raz na zawsze. Przygotuj się na prawdziwą walkę ze swoim wewnętrznym wrogiem. Malachim Mikael pomaga ci, odcinając cię świetlistym mieczem od twoich minionych słów i czynów.

Przesłanie Mikaela brzmi:

W INNYCH LUDZIACH MOŻESZ ROZPOZNAĆ TYLKO TO, CO ODKRYŁEŚ JUŻ W SAMYM SOBIE.

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites

Tangiss

 

Ofanitn Rasiel

Mądrość, stabilność

Znaczenie karty

Ofanim Rasiel przypomina ci o znaczeniu wypowiadanych słć Słowa, które wymawiasz, są wyrazem twojej siły i odzwierciedli nicm twojej duszy. Wszystko, co mówisz, świadczy o tobie, twoic poglądach, nastawieniach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Sło\ mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Nie jesteś odpowie dzialny za słowa, które inni wysyłają w świat. Jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz, Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi.Często nierozważnie i nieświadomie korzystamy z siły słowa. Kiedy wyrządzamy nim szkody, wówczas nie możemy co prawda zmazać lego, co powiedzieliśmy, jednak możemy uczyć się na własnych błędach. Dzięki temu nieustannie możemy rozwijać się i zapewniać sobie lepszą przyszłość.

Kiedy znajdziesz się znów w podobnej sytuacji, będziesz wiedzieć, że należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji. Jest to wielka sztuka. Słowa wypowiadane z całego serca mają wielką moc. W epoce informacji siła ta jest często niedoceniana i przeoczana.

Rasiel przemawia do ciebie poprzez słowa Jezusa:

NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ, ALE MOJE SŁOWA NIE PRZEMINĄ. <św. Łukasz 21:33 BT)

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites
a p[roszę bardzo:)

 

Anioły różowego promienia

Znaczenie karty

Anioły różowego promieniowania są obok ciebie zawsze - wystarczy przywołać je do swojego życia, aby zaczęły w nim działać. Prowadzą cię do prawdziwej siły miłości. Proszą o zbawienie twojej duszy, przesyłają ci swoje światło, aby oczyścić twoje serce z minionych bóiów. Służą ci pomocą w sprawach sercowych i zanoszą pragnienia twojego serca we wszechświat, aby naładować je magnetyczną silą miłości.

Każdy człowiek posiada wrodzoną i naturalną zdolność do uczucia miłości. Kiedy człowiek zostaje zmuszony do rozłąki z ukochaną osobą, ponieważ przebywa ona w innym miejscu, kontakt z nią został mu zakazany lub osoba ta zmarła (powodów może być wiele), wciąż może mieć ją w swoim sercu i tam spotykać się z nią czy rozmawiać. Serce jest również miejscem, w którym człowiek może widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty, podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrznym, gdyż miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we wszechświecie.

Jeśli czujesz się bezsilny, przytłoczony różnymi lękami i obawiasz się przyszłości, przywołaj anioła różowego promienia. Podniesie on poziom twojej energii, rozproszy siły mroku, które chcą tobą zawładnąć, i pokaże ci, jak podążać drogą serca. Znów będziesz w stanie jasno myśleć i stawiać w swoim życiu kolejne kroki. Przesłanie tych aniołów brzmi:

JESTEŚ KOCHANY MIŁOŚCIĄ BEZGRANICZNĄ.

 

Pieknie podziekowala

to dla Ciebie

Edited by iridos
Link to post
Share on other sites
Annaemi

Malachitu Mikael

Uświadomienie, oświecenie

Znaczenie karty

Jeśli przechodzisz wraz z Malachimem Mikaelem przez wrota królestwa Tipharet, wówczas przygotuj się i wyostrz czujność. To jest oaństwo prawdziwego poznania. Nikogo nie możesz obarczać odpowiedzialnością za swoje warunki życiowe lub kłopotliwe sytuacje, w których się znalazłeś. Zamiast tego przygotuj się na stawienie czo-la swojemu wewnętrznemu wrogowi. Warunki zewnętrzne w twoim życiu są tylko odzwierciedleniem mroków twojego wnętrza. Siły Tipharetu pokazują ci to, nad czym musisz jeszcze popracować. Malachim Mikael udziela ci władzy, siły i mocy, ale również odwagi, abyś stanął do konfrontacji z mrokami swojej duszy i uwolnił się od nich raz na zawsze. Przygotuj się na prawdziwą walkę ze swoim wewnętrznym wrogiem. Malachim Mikael pomaga ci, odcinając cię świetlistym mieczem od twoich minionych słów i czynów.

Przesłanie Mikaela brzmi:

W INNYCH LUDZIACH MOŻESZ ROZPOZNAĆ TYLKO TO, CO ODKRYŁEŚ JUŻ W SAMYM SOBIE.

Proszę bardzo:)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo dziękuje za poświęcony mi czas, aż nie mogę uwierzyć jak bym czytała dokładnie o mojej osobie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam mocno.

:bukiet::dostal_na::dostal_na::dostal_na:

Link to post
Share on other sites

patsy:)

Nathanael

1. Prowadzenie

Znaczenie karty

Gdy Nathanael wkroczy do twojego życia, pozwól, aby kosmic ny ogień duchowy dotknął całej twojej istoty. Poddaj się jego płu. Pozwól, aby twoje ciało stało się przewodzącym promienie energetycznym boskości. Siła Nathanaela wypełnia twoje serce głęboką wdzięcznością. Sprawia, że rozpływają się wszelkie granice. Niczym ślepiec, któremu przywrócono wzrok, dostrzeżesz nagle iluzje, którymi tak długo żyłeś i którym się poświęcałeś. Usłyszysz chichot kosmosu. Gdy odkryjesz już złudzenia, które cię omamiły, zawtórujesz temu kosmicznemu śmiechowi. Będziesz cieszyć się, że spadł ciężar z twoich ramion.

Nie odwracaj się już za siebie nigdy więcej. To, co było, zostaw za sobą. Przeszłość ukształtowała cię takim, jaki jesteś obecnie. Była twoją szkołą. Uwierz, że nic w twoim życiu nie zdarzyło się przypadkiem. Pozwól, aby Nathanael wprowadził cię w Nowy Czas. Skieruj wzrok przed siebie. Pożegnaj się raz na zawsze z myślą, że zawsze musisz coś robić! Życie może być lekkie, radosne, zabawne. Pokochaj je! Zaufaj swojemu przewodnikowi. Z całą swoją miłością skoncentruj się na przeżywaniu chwili. Zrzuć ze swoich ramion ciężar czasu. Zacznij żyć swoją duchową prawdą.

Zamiast kogoś osądzać, wczuj się w jego położenie. Zamiast walczyć, pozwól na swobodny rozwój wypadków. Każdy ma swoją własną drogę. Każdy potrzebuje swojego własnego czasu. Wsłuchaj się w tego posłańca Nowych Czasów. Zaufaj mu. Doprowadzi cię on do drzwi twojej złotej epoki.

Przesłanie Nathanaela brzmi:

SIŁA ANIOŁÓW PRZEPŁYWA PRZEZ CIEBIE - WRAZ Z NIĄ

CZUJESZ ICH ŚWIĘTĄ OBECNOŚĆ. MOŻESZ BYĆ PEWIEN

ANIELSKIEGO PRZEWODNICTWA.

 

 

Karta wypadła sama:)2. Ischim Sandolfon

Mistrzostwo, doskonalenie siebie

Znaczenie karty

Jeśli Sandalfon wstąpi w twoje życie, wówczas chce ci przypomnieć

0 pierwotnej potędze i sile, która mieszka w każdym człowieku. Nie

możesz zasłużyć sobie na Niebo, ponieważ Niebo jest na Ziemi. Two

rzysz sobie swoje prywatne niebo lub swoje prywatne piekło Tutaj

1 Teraz w każdej minucie swojego życia - poprzez każdą decyzję, któ

rą podejmujesz. Udając się w drogę boskiego rozwoju sił, zmiany

powinieneś zacząć od samego siebie. Jeśli chcesz pracować z czystą,

krystaliczną siłą stwórczą, musisz wiedzieć, że ty sam jesteś pierw

szym kryształem, który musi zostać oszlifowany. Oznacza to, że przej

mujesz całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co zdarzyło się

już w twoim dotychczasowym życiu. Podobnie ponosisz odpowiedzialność za myśli, słowa, uczucia i czyny, które wysyłasz do otoczenia -nie odpowiadasz tylko za postępowanie i zachowanie innych osób.Sandalfon wyjaśnia ci ponadto, że wszystko jest energią. Wszystko drga. Tylko gęstość i poziomy wibracji są inne i dlatego jedn%! materia zdaje się być subtelna, a inna -gruba*. Również myśli, sio* wa, uczucia i czyny składają się z wysyłanych prze? nas energii o różnych właściwościach. Wszystko, co wysyłasz, wcześniej czy potniej do ciebie powraca**, Jeśli chcesz, możesz zacząć z tą wiedzą pracować.

Drogą poznania można podążać przez jedno życie lub więcej; można też przebyć ją błyskawicznie. Poznaj prawa materii. Poświęć się ich badaniu. Stań się mistrzem/mistrzynią samego siebie. Sandalfon ma czas, ponieważ po prostu nie wie, co to takiego. Czeka ona po tamtej stronie, aż kiedyś będziesz gotów wyruszyć w drogę.

Ischim Sandalfon ma dla ciebie dwa przesłania: TYLKO KIEDY PRZEJMIESZ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ^

ZA WSZYSTKO, CO STAŁO SIĘ W TWOIM ŻYCIU, BĘDZIESZ MÓGŁ ZACZĄĆ WPROWADZAĆ W NIE ZMIANY.

i JEDYNĄ TRWAŁĄ RZECZĄ JEST ZMIANA.

 

i specjalnie dla Ciebie z talii "życie z Aniołami" z podziękowaniami ode mnie:)

 

Karta :Koncentracja

Przekaz : Zwróćmy uwagę na to co się dzieje do okoła nas i przyjrzyjmy się piorytetą w tej chwili. Koncentracja i pełna uwaga na TU i Teraz jest dla njas najważniejsza.

 

Afirmacja :"Koncentrujemy się całkowicie z łatwością i łaską na zadaniach , które teraz wykonujemy"

 

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites

Shimmy:)

Cherubin Gabriel

Przeciwieństwa - Światło i Mrok

Znaczenie karty

Jeśli na pierwszym stopniu wtajemniczenia spotykasz cherubina Gabriela, potraktuj to jako wezwanie do zajęcia się siłami polarności, przeciwieństw. Dzięki temu stwierdzisz z czasem, że przynależą one do siebie nawzajem i że są obydwiema stronami tej samej

monety.

Często nasz świat uczuć wydaje sie bezładny i chaotyczny. W jednej chwili jesteśmy w siódmym niebie, a w następnej - dopada nas głęboki smutek. Mamy wrażenie, że cały czas jesteśmy polem dla rozgrywek pomiędzy różnymi uczuciami. Spotykamy różnych ludzi, a wyniku tego nasz nastrój albo obniża się do ziemi, albo wznosi się na świetliste wyżyny. Nasze życie uczuciowe zdaje się być zależne od warunków zewnętrznych. Pomimo tego wiedz: Uczucia powstają w twoim wnętrzu. To ty je generujesz, nikt inny. Nikt i nic nie ma nad tobą władzy. To ty dajesz ludziom, okolicznościom, miejscom i rzeczom władzę i zabarwiasz je emocjami.

W starych szkołach mistycznych szkolenie i opanowywanie emocji byto ważnym stopniem na drodze do poznania. Mowa tutaj o odsłanianiu zasion (poznawaniu tego, co dotychczas było zakryte) i zajmowaniu się pytaniami takimi, jak: Skąd pochodzą moje

uczucia? Kogo lub co odczuwam w sobie? Co wywołuje we takie lub inne uczucie? Stajesz się w ten sposób obserwatorem jego życia uczuciowego i z czasem uczysz się nad nim panowa* Możesz również próbować wprowadzać się w różne stany uczuci©, we poprzez świadome wytwarzanie w swoich myślach sytuacji, kt6-re wywołałyby twój śmiech, zasmucałyby cię lub rozczulały, nakazt-łyby ci być surowym i nieugiętym, wywoływałyby w tobie lęk... Zaobserwuj sytuacje, które wytwarzasz, i uczucia, które podczas nich powstają. Stwierdzisz, że możesz zmieniać swoje stany emo-cjonalne niemal jak przez naciśnięcie guzika, tak jakbyś oglądał rófr ne filmy, zmieniając kanały stacji telewizyjnych.

Widzisz więc, że emocje łatwo jest generować i nimi sterować. Ten na przemian raz zimny, raz ciepły prysznic uczuć, któremu «9 poddajemy, osłabia nas psychicznie i dlatego powrót do siebie czasem trwa dłużej. Dlatego, jeśli chcesz kroczyć drogą rozwoju, powfcii nieneś opanować umiejętność uświadamiania sobie swoich uczuć i panowania nad nimi. Uczucia są niczym tablice ze wskazówkami Zacznij przejmować pełnię odpowiedzialności za swoje uczucia, j

Na tej płaszczyźnie możesz ściśle współpracować z aniołami światła. Przywołaj je prośbą lub modlitwą. Będą ci nieustannie i czule towarzyszyć, są one bowiem jasnymi punktami światła twojego „ja".[

Ich przesłanie brzmi:

POZNAJ SAMEGO SIEBIE I SWOJE ZDOLNOŚCI.

Proszę :)

Link to post
Share on other sites

Mareo :)

 

Anioł Fioletowego Promienia

 

Wybawienie

 

Znaczenie karty,

Kiedy w twoje życie wkroczą anioły wyzwolenia, wzywają cię one do tego, abyś wprowadził pewne zmiany do swojego dotychczasowego życia. Kiedy poprosisz je, aby w nim zadziałały, zawiodą cię do księgi twojego życia. Tutaj będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie więzy, które od dawna cię łączą, czy-, li sprawy, które rozpocząłeś - z pomocą aniołów wybawienia będziesz mógł teraz doprowadzić je do końca oraz stopniowo się od nich uwolnić. Jeśli wylosujesz kartę aniołów wyzwolenia, potraktuj to jako wezwanie do tego, abyś zmienił swoją obecną życiową sytuację poprzez dopisanie nowych wierszy do kroniki swojej teraźniejszości i przyszłości.

Gruntownie przeanalizuj swoją przeszłość. Jakie miejsca, okoliczności, ludzie zajmują wciąż twoje myśli, pomimo iż nie istnieją już w twoim życiu? Jaki ciężar z przeszłości dźwigasz wciąż na swoich barkach? Z kim lub z czym połączyły cię więzy, które chciałbyś teraz zerwać, ponieważ ci przeszkadzają? Z kim nie wyrównałeś jeszcze rachunków lub nie uregulowałeś wspólnych spraw? Od kogo oczekujesz wciąż czegoś, co nie jest już możliwe?

W partnerstwie anioły te pomagają tobie i twojemu partnerowi w głębszej analizie waszego związku, udzielając odpowiedzi na pytania, jak np.: Czy wasze dusze znają się z innych czasów? Co łączy was ze sobą? Uzyskanie tych odpowiedzi udaje się dopiero wtedy, gdy pragną, tego obydwie strony. Anielskie przestania mogą docierać do nas przez sny, inspiracje i obrazy. W przypadku, gdy w waszym związku pojawiają się negatywne więzy, z pomocą aniołów fioletowego promienia możecie odbywać podróże w wyższe sfery, na przykład do archaniołów lub Elohimów i prosić je o uleczenie tej sytuacji. Ponadto możesz dowiedzieć się od nich, co wspólnego (na płaszczyźnie duchowej) mają ze sobą członkowie grupy, do której należysz.

Przesianie tych aniołów brzmi:

UDAJ SIĘ W ŚWIATŁO PRZEMIANY I POSZERZANIA

ŚWIADOMOŚCI. ROZBUDZISZ WÓWCZAS W SOBIE

UŚPIONE DOTĄD UMIEJĘTNOŚCI.

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites

Aloa :)

 

Anielscy pomocnicy w ludzkiej postaci

 

Znaczenie karty

Ta karta przypomina ci o tym, że świetlista siła anielska może działać przez człowieka. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów, kiedy i w jakich okolicznościach doświadczyłeś już pomocy anioła w ludzkiej postaci, na przykład będąc w niebezpieczeństwie. Karta ta może jednak również sugerować, że powinieneś podnieść poziom swojej energii, abyś i ty otworzył się na działanie anielskiej siły, tak aby mogła ona działać również przez ciebie. W ten sposób możesz nieść światu Boże błogosławieństwo.

Często jesteśmy zamyśleni i zupełnie nie dostrzegamy tego, co dzieje się wokół nas - stan też można trafnie określić słowami: obecny ciałem, a nieobecny duchem. Myślimy na przykład o tym, co było wczoraj, o wydarzeniach z odległej przeszłości, o najnowszych wiadomościach ze świata, o kłótni z panią/panem X. Zajmujemy się wszystkim, co możliwe, a nawet niemożliwe, tylko nie chwilą obecną. Ta karta wzywa cię do tego, abyś był obecny całym sobą Tu i Teraz. Abyś obserwował, żył, przeżywał. Działania aniołów można doświadczać codziennie. Dostrzeżesz ich obecność w każdym małym cudzie dnia codziennego, w cennej wskazówce wypowiedziane przez kogoś zupełnie mimochodem, w pozytywnej energii kochającego człowieka. Możesz spróbować poczuć tę siłę świadomiej w życiu codziennym. Wówczas stwierdzisz, że nie jesteś sam. Anioły wszędzie.

Przesłanie aniołów w ludzkiej postaci brzmi:

JEŚLI SIĘ NIE OBUDZISZ, NIGDY NIE BĘDZIESZ WIEDZIEĆ, O CZYM ŚNIŁEŚ. (Yogananda)

proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites

Akae, czy moge również poprosić o wylosowanie Aniołków dla mnie. jakie sa blisko, jakie wspierają jakie się opiekuja mną. z góry bardzo mocno dziękuję i czekam na wieści. :-)

Link to post
Share on other sites
Guest Sowilo92

Akae to może i ja Cię trochę pomęczę i poproszę o Aniołka który jest mi najbliższy...może z którym powinienem pracować przez najbliższy tydzień....będę wdzięczny;*

Link to post
Share on other sites
Proszę bardzo:)

1.Archanioł Gabriel

 

Odnowienie

Znaczenie karty

Archanioł Gabriel wkracza w twoje życie, aby przypomnieć ci o twojej pierwotnej czystości i niewinności, o twoim pierwotnym, Bożym wzorcu - człowiek został bowiem stworzony na wzór i podobieństwo doskonałego Boga. Gabriel objawia ci, że nadszedł czas, abyś zrzucił z siebie brzemię przeszłości. Wzywa cię, abyś odnowił swoje światło w jasności i czystości, uwalniając swoją duszę od starych, zakorzenionych wzorców. W ten sposób będzie ona promieniować poprzez ciebie w świat pełnią swojej mocy i piękna. Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom twojego bytu. Powróć do swojej pierwotnej niewinności i czystości. Pokonaj przepaść pomiędzy siłą rozumu, która pochodzi z zewnątrz, a wrodzoną siłą Bożą, która tkwi w tobie. Archanioł Gabriel, sługa Boży, wspiera cię niezliczonymi rzeszami aniołów, kiedy zdecydujesz się na tę siłę otworzyć. Biaie światło jasności i zrozumienia umacnia każdą siłę i przenika każdą barwę.

Przesłanie archanioła Gabriela brzmi: KAŻDY NOWY DZIEŃ JEST NOWYM POCZĄTKIEM. KAŻDEGO DNIA MOŻESZ ZRZUCIĆ BRZEMIĘ PRZESZŁOŚCI 1 PRZEŻYĆ ODNOWIENIE.

 

2. Anioł troski pełnej miłości

Modlitwa

Znaczenie karty

Jeśli anioł troski pełnej miłości wysyła do ciebie swój delikatny promień poprzez wylosowanie jego karty, wówczas chciałby skierować twoją uwagę na piękno i harmonię dzieł Stwórcy.

Posłuchaj, jak mówi on do ciebie: „Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miiości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile swego życia, kolorową, kwiecistą łąke , zapach róży. Przypomnij sobie ogrzewające promienie Stońcasiłę, którą odczuwasz, przytulając się do starego drzewa, czystą wodę, która tryska ze źródła. Wszystko to istnieje również dla ciebie. Połóż głowę na łonie Matki Natury, pozwól się jej ponieść i zaczerpnij siły, która w niej mieszka. Natura jest doskonaia. Ty również jesteś doskonały, ponieważ jesteś częścią Stworzenia. Pamiętaj: Wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałeś sobie sam lub jaki został ci zadany, jest przemijający'. Czas uleczy te rany. Pomyśl o tym, co będzie, zobacz piękno, które otacza cię teraz. Ból minął; zostaw go tam, gdzie jego miejsce - w przeszłości. Modlę się za ciebie, o uzdrowienie twej duszy. Proszę o znak. Cieszę się i z radością będę ci pokazywał, że zawsze jestem obok ciebie. Prowadzę cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twojego wnętrza". Przesłanie anioła troski pełnej miiości brzmi:

NIE MUSISZ DŹWIGAĆ NA SWOICH BARKACH CIĘŻARU ŚWIATA. ZRZUĆ GO! UWOLNIJ SIĘ!

 

Cieszę się że mam takie wsparcie,a potrzebuje tego bardzo.

 

Dziękuje:bukiet::bukiet::bukiet:

Link to post
Share on other sites
Akae, czy moge również poprosić o wylosowanie Aniołków dla mnie. jakie sa blisko, jakie wspierają jakie się opiekuja mną. z góry bardzo mocno dziękuję i czekam na wieści. :-)

 

Ischim Sandolfon

Mistrzostwo, doskonalenie siebie

Znaczenie karty

Jeśli Sandalfon wstąpi w twoje życie, wówczas chce ci przypomnieć

0 pierwotnej potędze i sile, która mieszka w każdym człowieku. Nie

możesz zasłużyć sobie na Niebo, ponieważ Niebo jest na Ziemi. Two

rzysz sobie swoje prywatne niebo lub swoje prywatne piekło Tutaj

1 Teraz w każdej minucie swojego życia - poprzez każdą decyzję, któ

rą podejmujesz. Udając się w drogę boskiego rozwoju sił, zmiany

powinieneś zacząć od samego siebie. Jeśli chcesz pracować z czystą,

krystaliczną siłą stwórczą, musisz wiedzieć, że ty sam jesteś pierw

szym kryształem, który musi zostać oszlifowany. Oznacza to, że przej

mujesz całkowitą odpowiedzialność za wszystko, co zdarzyło się

już w twoim dotychczasowym życiu. Podobnie ponosisz odpowiedzialność za myśli, słowa, uczucia i czyny, które wysyłasz do otoczenia -nie odpowiadasz tylko za postępowanie i zachowanie innych osób.Sandalfon wyjaśnia ci ponadto, że wszystko jest energią. Wszystko drga. Tylko gęstość i poziomy wibracji są inne i dlatego jedn%! materia zdaje się być subtelna, a inna -gruba*. Również myśli, sio* wa, uczucia i czyny składają się z wysyłanych prze? nas energii o różnych właściwościach. Wszystko, co wysyłasz, wcześniej czy potniej do ciebie powraca**, Jeśli chcesz, możesz zacząć z tą wiedzą pracować.

Drogą poznania można podążać przez jedno życie lub więcej; można też przebyć ją błyskawicznie. Poznaj prawa materii. Poświęć się ich badaniu. Stań się mistrzem/mistrzynią samego siebie. Sandalfon ma czas, ponieważ po prostu nie wie, co to takiego. Czeka ona po tamtej stronie, aż kiedyś będziesz gotów wyruszyć w drogę.

Ischim Sandalfon ma dla ciebie dwa przesłania: TYLKO KIEDY PRZEJMIESZ PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ^

ZA WSZYSTKO, CO STAŁO SIĘ W TWOIM ŻYCIU, BĘDZIESZ MÓGŁ ZACZĄĆ WPROWADZAĆ W NIE ZMIANY.

i JEDYNĄ TRWAŁĄ RZECZĄ JEST ZMIANA.

 

Proszę bardzo:)

 • Like 1
Link to post
Share on other sites
Akae to może i ja Cię trochę pomęczę i poproszę o Aniołka który jest mi najbliższy...może z którym powinienem pracować przez najbliższy tydzień....będę wdzięczny;*

 

Serafin Kamael

siła woli wyruszenie w drogę.

 

Jeśli stoisz przed obliczem Kamaela u wrót królestwa Geburah, może to być wskazówką, że powinieneś świadomie aktywować swoją siłę woli. Od tego zaczyna się również jej doskonalenie. Serafin (Camael wtajemnicza cię w sferę tej siły.

Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Nadajesz jej określony kierunek. Kiedy na przykład chcesz podskoczyć, wów*czas wysyłasz siłę do nóg, zanim jeszcze uniosą się one nad ziemię, podczas podskoku twoja siła woli jest większa niż siła ziemskiego przyciągania. Siła woli mieszka zatem w tobie. Uświadom sobie, że jest i działa. Poprzez swoją siłę woli możesz oddziaływać na dwa czynniki: czas i przestrzeń. Jeśli udoskonaliłbyś swoją siłę woli i sku*mulowałbyś ją w sobie, mógłbyś pozostawać w powietrzu dłużej i wyżej nad ziemią. Innymi słowy, mógłbyś się unosić. Jednak, aby wprowadzić się w ten stan, konieczne jest uświadomienie sobie swo*jej siły woli. W ten sposób stopniowo możesz stawać się kanałem dla wyższej, boskiej siły woli. To jest droga do celu.

Każdy człowiek jest obdarzony silą woli. Kiedy jednak używa jej świadomie? Zaobserwuj, jak dzięki niej podnosisz rękę, odwracasz głowę, kierujesz swoje kroki w kierunku, w którym chciałbyś podą*żać. Jak z jej pomocą możesz oddziaływać na swoje myśli i zmieniać swoje uczucia.

Serafin Kamael wzywa cię do tego, abyś używał tej siły świado*mie. Stań się twórcą swojego życia. Siła woli jest dana od Boga. Jest siłą napędową. Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To ty je wybrałeś i to ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, twoje życie będzie sterowane przez innych ludzi i twoją podświado*mość. Każdy, kto nic potrafi korzystać z tej siły, staje się polem rozgrywek dla sił, które go otaczają.

Skieruj swoją siłę woli ku światłu, w swoją przyszłość i pozwól, aby zdarzały ci się na co dzień cuda. Siła woli i nieustanna koncen*tracja na swoim pragnieniu są kluczem do celu i sukcesu. Wykorzy*staj boską siłę, którą zostałeś obdarowany, aby kształtować swoje życie. Potem rozwijaj się dalej.

Przesłanie Kamaela brzmi: KTÓŻ, JEŚLI NIE TY? WIEDZ, ŻE KIEDY POMAGASZ SAM SOBIE, POMAGA CI SAM BÓG

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites
Guest Sowilo92
Serafin Kamael

siła woli wyruszenie w drogę.

 

Jeśli stoisz przed obliczem Kamaela u wrót królestwa Geburah, może to być wskazówką, że powinieneś świadomie aktywować swoją siłę woli. Od tego zaczyna się również jej doskonalenie. Serafin (Camael wtajemnicza cię w sferę tej siły.

Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Nadajesz jej określony kierunek. Kiedy na przykład chcesz podskoczyć, wów*czas wysyłasz siłę do nóg, zanim jeszcze uniosą się one nad ziemię, podczas podskoku twoja siła woli jest większa niż siła ziemskiego przyciągania. Siła woli mieszka zatem w tobie. Uświadom sobie, że jest i działa. Poprzez swoją siłę woli możesz oddziaływać na dwa czynniki: czas i przestrzeń. Jeśli udoskonaliłbyś swoją siłę woli i sku*mulowałbyś ją w sobie, mógłbyś pozostawać w powietrzu dłużej i wyżej nad ziemią. Innymi słowy, mógłbyś się unosić. Jednak, aby wprowadzić się w ten stan, konieczne jest uświadomienie sobie swo*jej siły woli. W ten sposób stopniowo możesz stawać się kanałem dla wyższej, boskiej siły woli. To jest droga do celu.

Każdy człowiek jest obdarzony silą woli. Kiedy jednak używa jej świadomie? Zaobserwuj, jak dzięki niej podnosisz rękę, odwracasz głowę, kierujesz swoje kroki w kierunku, w którym chciałbyś podą*żać. Jak z jej pomocą możesz oddziaływać na swoje myśli i zmieniać swoje uczucia.

Serafin Kamael wzywa cię do tego, abyś używał tej siły świado*mie. Stań się twórcą swojego życia. Siła woli jest dana od Boga. Jest siłą napędową. Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To ty je wybrałeś i to ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, twoje życie będzie sterowane przez innych ludzi i twoją podświado*mość. Każdy, kto nic potrafi korzystać z tej siły, staje się polem rozgrywek dla sił, które go otaczają.

Skieruj swoją siłę woli ku światłu, w swoją przyszłość i pozwól, aby zdarzały ci się na co dzień cuda. Siła woli i nieustanna koncen*tracja na swoim pragnieniu są kluczem do celu i sukcesu. Wykorzy*staj boską siłę, którą zostałeś obdarowany, aby kształtować swoje życie. Potem rozwijaj się dalej.

Przesłanie Kamaela brzmi: KTÓŻ, JEŚLI NIE TY? WIEDZ, ŻE KIEDY POMAGASZ SAM SOBIE, POMAGA CI SAM BÓG

Proszę bardzo:)

 

Bardzo Ci dziękuję....dało mi to wiele do myślenia...ściskam mocno:bukiet:

Link to post
Share on other sites
witam serdecznie, chcialam poprosic Twoje Aniolki o trzy wskazowki na koncowke tego roku :)

dziekuje:bukiet::zakochany:

 

Archaii nadzieji

Archaii nadziei

~ Lady Hope ~ Najwyższa harmonia

Znaczenie karty

Przepełniona skromnością Lady Hope wkracza w twoje życie niepostrzeżenie i cicho. Delikatnie kładzie ci dłoń na ramieniu

i szepcze ci do ucha wiedzę tęczy. Gdy wkroczy w twoje życie, po*traktuj to jako zwiastowanie nadejścia Nowego Początku. Możesz wysłuchać jej przesiania, ale nie musisz! Zależy to tylko od ciebie twoje życie i tak zmieni się - niezależnie, czy wysłuchasz jej wska*zówek, czy nie. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie, wsłuchasz się w jtf! słowa, rozpoznasz znaki czasu, wówczas staniesz się współtwórcą Nowego Początku. Będziesz mógł aktywnie działać i będziesz wie*dzieć, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, dzięki czemu doświad*czysz tej życiowej przemiany w pełnym rezonansie i harmonii ze swoim wewnętrznym światem. Jeśli jednak przejdziesz obojętnie obok przesłania archaii nadziei, będziesz odnajdywać siebie sa*mego wszędzie, gdzie to tylko możliwe, w roli ofiary warunków i okoliczności i w ogóle nie będziesz rozumieć przyczyny i sensu biegu wydarzeń. Odczujesz Nowy Początek jako coś, co po prostu przyniósł los i co trzeba cierpliwie znieść.

Masz jednak zawsze wybór. Jeśli zaprosisz archaii nadziei do swo*jego życia, poprowadzi cię ona delikatnie, niepostrzeżenie i w peł*nej jasności przez wszelkie trudności związane z przemianą i No*wym Początkiem.

Archaii nadziei radzi:

BARDZIEJ NAD RZECZYWISTOŚĆ POKOCHAJ NADZIEJĘ, A WNET STANIE SIĘ ONA RZECZYWISTOŚCIĄ.

proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites
Guest alathea
Archaii nadzieji

Archaii nadziei

~ Lady Hope ~ Najwyższa harmonia

Znaczenie karty

Przepełniona skromnością Lady Hope wkracza w twoje życie niepostrzeżenie i cicho. Delikatnie kładzie ci dłoń na ramieniu

i szepcze ci do ucha wiedzę tęczy. Gdy wkroczy w twoje życie, po*traktuj to jako zwiastowanie nadejścia Nowego Początku. Możesz wysłuchać jej przesiania, ale nie musisz! Zależy to tylko od ciebie twoje życie i tak zmieni się - niezależnie, czy wysłuchasz jej wska*zówek, czy nie. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie, wsłuchasz się w jtf! słowa, rozpoznasz znaki czasu, wówczas staniesz się współtwórcą Nowego Początku. Będziesz mógł aktywnie działać i będziesz wie*dzieć, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, dzięki czemu doświad*czysz tej życiowej przemiany w pełnym rezonansie i harmonii ze swoim wewnętrznym światem. Jeśli jednak przejdziesz obojętnie obok przesłania archaii nadziei, będziesz odnajdywać siebie sa*mego wszędzie, gdzie to tylko możliwe, w roli ofiary warunków i okoliczności i w ogóle nie będziesz rozumieć przyczyny i sensu biegu wydarzeń. Odczujesz Nowy Początek jako coś, co po prostu przyniósł los i co trzeba cierpliwie znieść.

Masz jednak zawsze wybór. Jeśli zaprosisz archaii nadziei do swo*jego życia, poprowadzi cię ona delikatnie, niepostrzeżenie i w peł*nej jasności przez wszelkie trudności związane z przemianą i No*wym Początkiem.

Archaii nadziei radzi:

BARDZIEJ NAD RZECZYWISTOŚĆ POKOCHAJ NADZIEJĘ, A WNET STANIE SIĘ ONA RZECZYWISTOŚCIĄ.

proszę bardzo:)

 

nadzieja by sie przydala, bo bardzo wygladam nowego poczatku i latwo sie nie poddam :)

jeszcze raz bardzo dziekuje:bukiet::bukiet::bukiet:

Link to post
Share on other sites
Czy ja moge rowniez prosic by aniołki mi wskazały droge ktora mam isc?? bede wdzieczna

Anioł nauki

Poznanie pełne zrozumienia

 

Znaczenie karty

Jeśli wylosujesz kartę z niebiańskim Nauczycielem, wówczas chce Cl on powiedzieć: „Jestem przy tobie cały czas. Towarzyszę ci i prowadzę cię, pomagam ci na drodze twojego życia. Szanuję twoją wol*ną woię w podejmowaniu decyzji i nie ingeruję w to, co się dzieje kiedy sobie tego nie życzysz. Wiedz jednak, że zawsze jestem przy tobie! Jestem świetlistą inspiracją w trudnych chwilach. Odpowia-dam ci na pytania, które cię męczą. Prowadzę cię krok po kroku drogą twojego życia i objawiam ci kolejne aspekty poznania. IV przez moje przewodnictwo, pełne miłości, przebudzisz się w świetle boskiej mądrości. Poznasz, ujrzysz, poczujesz wieczną prawdziwość Boga i zostaniesz w niej na zawsze. Droga jest celem. Z każdej sytuacji można znaleźć drogę wyjścia, nawet wtedy, kiedy wydaje ci się, że jesteś w ślepym zaułku. Poszukaj mnie. Opromieniam cię boskim światłem mądrości do czasu, w którym wyciągniesz odpo*wiednie wnioski ze swojej obecnej sytuacji. Gdy opanujesz już lek-1 cję, której udziela ci życie, problem znika. W ten sposób posuwasz się kartka po kartce w księdze życia, krok po kroku na swojej ziem*skiej drodze- Czasami przez długie odcinki tej drogi jestem cicho i nie daję się rozpoznać. Kiedy jednak wzywa mnie twoje serce, stawiam się niezwłocznie. Mam czas i mogę czekać. Czasami po*trzebujesz dłuższego czasu, aby to, czego masz się nauczyć, wniknę*ło w głąb twojego serca i wzbogaciło cię. Dzieje się tak, kiedy po*przez swoje słowa i czyny oddaliłeś się znacznie od tego, co masz zrozumieć. Innym razem nauka przychodzi ci szybko i naturalnie, dzięki czemu możesz posuwać się dalej (zdobywać kolejne, wyższe stopnie rozwoju). W ten sposób podążam za wzrostem częstotliwo*ści drgań twojego serca. Znam plan. według którego podążasz. Trze- J ba ci również wiedzieć, że niebiański Nauczyciel i Asystenci istnieją dla każdej dziedziny wiedzy. Kiedy chciałbyś zacząć uczyć się I czegoś nowego, łączę cię z odpowiednim Nauczycielem, przywołuję j go, a wówczas nowa wiedza napływa do ciebie z łatwością i bez ] większego wysiłku. Jeśli wyznaczysz swojemu rozumowi miejsce I służącego i podążysz za wewnętrznym przewodnikiem, zostaniesz jtotnatycznie doprowadzony do miejsc, okoliczności i ludzi, któ*re/którzy przyczynią się do twojego dalszego rozwoju w danej dzie*dzinie"-

przesłanie anioła nauki brzmi:

KOLEJNE ASPEKTY POZNANIA SĄ PRZESŁANIAMI TWOJEJ DUSZY.

Prosze bardzo:)

Link to post
Share on other sites
czy mogłabym poznać aniołki, które są dookoła mnie, co muszę przepracować, czego nauczyć . DZiękuję::dostal_na:

 

Serafin Kamael

Siła woli, wyruszenie w drogę

Znaczenie karty

Jeśli stoisz przed obliczem Kamaela u wrót królestwa Geburah, może to być wskazówką, że powinieneś świadomie aktywować swoją siłę woli. Od tego zaczyna się również jej doskonalenie. Serafin (Camael wtajemnicza cię w sferę tej siły.

Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Nadajesz jej określony kierunek. Kiedy na przykład chcesz podskoczyć, wów*czas wysyłasz siłę do nóg, zanim jeszcze uniosą się one nad ziemię, podczas podskoku twoja siła woli jest większa niż siła ziemskiego przyciągania. Siła woli mieszka zatem w tobie. Uświadom sobie, że jest i działa. Poprzez swoją siłę woli możesz oddziaływać na dwa czynniki: czas i przestrzeń. Jeśli udoskonaliłbyś swoją siłę woli i sku*mulowałbyś ją w sobie, mógłbyś pozostawać w powietrzu dłużej i wyżej nad ziemią. Innymi słowy, mógłbyś się unosić. Jednak, aby wprowadzić się w ten stan, konieczne jest uświadomienie sobie swo*jej siły woli. W ten sposób stopniowo możesz stawać się kanałem dla wyższej, boskiej siły woli. To jest droga do celu.

Każdy człowiek jest obdarzony silą woli. Kiedy jednak używa jej świadomie? Zaobserwuj, jak dzięki niej podnosisz rękę, odwracasz głowę, kierujesz swoje kroki w kierunku, w którym chciałbyś podą*żać. Jak z jej pomocą możesz oddziaływać na swoje myśli i zmieniać swoje uczucia.

Serafin Kamael wzywa cię do tego, abyś używał tej siły świado*mie. Stań się twórcą swojego życia. Siła woli jest dana od Boga. Jest siłą napędową. Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To ty je wybrałeś i to ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, twoje życie będzie sterowane przez innych ludzi i twoją podświado*mość. Każdy, kto nic potrafi korzystać z tej siły, staje się polem rozgrywek dla sił, które go otaczają.

Skieruj swoją siłę woli ku światłu, w swoją przyszłość i pozwól, aby zdarzały ci się na co dzień cuda. Siła woli i nieustanna koncen*tracja na swoim pragnieniu są kluczem do celu i sukcesu. Wykorzy*staj boską siłę, którą zostałeś obdarowany, aby kształtować swoje życie. Potem rozwijaj się dalej.Przesłanie Kamaela brzmi: KTÓŻ, JEŚLI NIE TY? WIEDZ, ŻE KIEDY POMAGASZ SAM SOBIE, POMAGA CI SAM BÓG.

 

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites
To ja też poproszę o "wyciągnięcie dla mnie aniołków" :)

 

Elohimy Arkturus & Diana

Doskonałość

Znaczenie karty

Kiedy skoncentrujesz się na sile, która przemawia do ciebie przez Arkturusa i Dianę, będziesz stopniowo powracać do stanu swojej pierwotnej doskonałości. Twoja dusza jest doskonała. Nie można jej zranić, chyba że sam na to zezwolisz. Przebaczenie jest najskuteczniejszym sposobem zrywania karmicznych więzów. Karma jest ponadczasowym prawem przyczyny i skutku. To prawo dziata w odniesieniu do jednostek, grup, narodów, krajów, całej ludzkości. Nie przez przypadek urodziliśmy się w takim, a nie innym kraju, i w takich, a nie innych warunkach. Najczęściej mamy tutaj jakąś misję do wypełnienia lub też sami postanowiliśmy tutaj służyć. Wskutek tego możemy mieć swój udział w rozgrywających się wydarzeniach, łagodzić lub zrywać karmiczne więzy rodziny, grupy ludzi, kraju czy określonego narodu. Rodzina jest najmniejsza komórką społeczeństwa lub zbiorowości ludzkiej. Zazwyczaj to w niej uwidaczniają się najwyraźniej wszystkie problemy, które otrzymaliśmy w spadku po wcześniejszych żywotach, aby teraz całkowicie się od nich uwolnić. Może to odbywać się mocą fioletowego płomienia i doskonalej geometrii. Pytania, które prowadzą cię do rozpoznania tych karmicznych problemów, są następujące: Jakie sprawy domagają się załatwienia w mojej rodzinie? Jakie jest przeznaczenie (misja) mojego ludu tub kraju? Jaka jest jego historia i jak mogę przyczynić się do zmian w jej biegu? Pomimo rozgrywającej się na twoich oczach niesprawiedliwości i krzywdy, możesz rozwinąć swoją doskonałą siłę.

Przesianie tych elohimów brzmi:

PRZEBACZ, A BĘDZIESZ WOLNY, ABY ZROBIĆ KOLEJNY KROK.

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites
Poproszę o aniolki dla mnie.potrzebuje opieki,wsparcia i miloci

 

1. Tajemna siła niebieska

Tajemnica

Znaczenie karty

Jeśli dosięgła cię tajemniczość tej karty, wówczas twoja osobista grupa anielska chce ci przekazać, że istnieją jeszcze świetliste sity, które są przydzielone indywidualnie każdemu człowiekowi i działają tylko dla niego. Są to promieniujące, obdarzające siłą formy energii. Wspierają cię i są ci pomocne w twojej obecnej sytuacji, jakkolwiek by ona nie wyglądała. Chcą, abyś sobie o nich przypomniał. One również szanują twoją wolną wolę i dlatego cierpliwie czekają na zaproszenie do twojego życia. Radują się, gdy przesyłasz im swoje myśli. Obdarzają cię energią pełną miłości.

Być może podczas czytania tych wierszy będziesz natychmiast in-tuicyjnie wiedzieć, o jakiej tajemnej sile jest tutaj mowa. Połącz się z nią, ponieważ przesyła ci ona znak swojej miłości. Jej umacniające świalto towarzyszy ci nieustannie. Jeśli nie jesteś jeszcze pewien, jaka kochająca silą wzywa cie poprzez wyciągniecie tej karty, zapytaj po prostu: „Siło, która przesłałaś mi ten znak, przedstaw się!". W ciągu następnych trzech dni otrzymasz odpowiedź. Zostaną ci przesiane znaki. Bądź czujny! Rozpoznaj je i ciesz się z nich.

Przesianie tej siły brzmi:

TYLKO TY SAM MOŻESZ OTRZYMAĆ TEN BARDZO OSOBISTY ZNAK SWOJEJ SIŁY.

 

2. Anioły fioletowego promienia

Wybawienie

 

Znaczenie karty,

Kiedy w twoje życie wkroczą anioły wyzwolenia, wzywają cię one do tego, abyś wprowadził pewne zmiany do swojego dotychczasowego życia. Kiedy poprosisz je, aby w nim zadziałały, zawiodą cię do księgi twojego życia. Tutaj będziesz mógł przeanalizować swoją przeszłość, przypomnieć sobie więzy, które od dawna cię łączą, czy-, li sprawy, które rozpocząłeś - z pomocą aniołów wybawienia będziesz mógł teraz doprowadzić je do końca oraz stopniowo się od nich uwolnić. Jeśli wylosujesz kartę aniołów wyzwolenia, potraktuj to jako wezwanie do tego, abyś zmienił swoją obecną życiową sytuację poprzez dopisanie nowych wierszy do kroniki swojej teraźniejszości i przyszłości.

Gruntownie przeanalizuj swoją przeszłość. Jakie miejsca, okoliczności, ludzie zajmują wciąż twoje myśli, pomimo iż nie istnieją już w twoim życiu? Jaki ciężar z przeszłości dźwigasz wciąż na swoich barkach? Z kim lub z czym połączyły cię więzy, które chciałbyś teraz zerwać, ponieważ ci przeszkadzają? Z kim nie wyrównałeś jeszcze rachunków lub nie uregulowałeś wspólnych spraw? Od kogo oczekujesz wciąż czegoś, co nie jest już możliwe?

W partnerstwie anioły te pomagają tobie i twojemu partnerowi w głębszej analizie waszego związku, udzielając odpowiedzi na pytania, jak np.: Czy wasze dusze znają się z innych czasów? Co łączy was ze sobą? Uzyskanie tych odpowiedzi udaje się dopiero wtedy, gdy pragną, tego obydwie strony. Anielskie przestania mogą docierać do nas przez sny, inspiracje i obrazy. W przypadku, gdy w waszym związku pojawiają się negatywne więzy, z pomocą aniołów fioletowego promienia możecie odbywać podróże w wyższe sfery, na przykład do archaniołów lub Elohimów i prosić je o uleczenie tej sytuacji. Ponadto możesz dowiedzieć się od nich, co wspólnego (na płaszczyźnie duchowej) mają ze sobą członkowie grupy, do której należysz.

 

Przesianie tych aniołów brzmi:

UDAJ SIĘ W ŚWIATŁO PRZEMIANY I POSZERZANIA

ŚWIADOMOŚCI. ROZBUDZISZ WÓWCZAS W SOBIE

UŚPIONE DOTĄD UMIEJĘTNOŚCI.

Proszę bardzo:)

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie! bardzo a bardzo proszę o podpowiedzi i opiekę Aniołków, jaki chcą mi dać przekaz?Jakie są wokół mnie- choć czujęich obecnośc jest mi ciężko! Z góry serdecznie dziękuję!!!

Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie! bardzo a bardzo proszę o podpowiedzi i opiekę Aniołków, jaki chcą mi dać przekaz?Jakie są wokół mnie- choć czujęich obecnośc jest mi ciężko! Z góry serdecznie dziękuję!!!

 

Mahasiah-Anioł Planetarny

Jego imię oznacza „Bóg Zbawca" lub „Bóg Spieszący z Pomocą". Mahasiah należy do Chóru Serafinów, posiada energię Słońca i patronuje urodzonym pomiędzy 10 a 14 kwietnia.

Mahasiah jest aniotem wprowadzającym harmonię i spokój. Możemy go prosić o zgodę w rodzinie, o zdolność szukania kompromisu w trudnych sytuacjach, a także o pomoc w nauce dla nas, dla bliskich, szczególnie dla dzieci.

Do Mahasiaha odmawiamy psalm 131.

ANIELSKI

Sens wróżebny karty

Pojawienie się tej karty zapowiada koniec jakichkolwiek niesnasek pomiędzy bliskimi, przyjaciółmi, wspólnikami. Dzięki jego obecności wyjaśnią się wszelkie niedomówienia i nieporozumienia.

Poza tym, jeżeli masz zamiar zacząć realizować jakieś swoje plany, ten anioł stworzy Ci warunki do ich urzeczywistnienia, obdarzając Cię cierpliwością i wytrwałością. Jeżeli zdobywasz wiedzę, karta oznacza powodzenie w nauce. Jeżeli szukasz pracy - znajdziesz ją.

Pozycja odwrócona: karta w tej pozycji mówi o konieczności wybaczania, o porzuceniu myśli o zemście za wyrządzoną Ci krzywdę. To destrukcyjne uczucie do niczego dobrego nie doprowadzi. To, co negatywne, przekształć w pozytywne. Nie wyrażaj o nikim żadnych opinii, a zwłaszcza negatywnych. Nie osądzaj, aby nie być osądzonym.

Karta, ogólnie, zapowiada rozwiązanie pojawiających się konfliktów, ale musi to być poparte z Twojej strony wysiłkiem, dobrą wolą i taktem.

Rytuały anielskie

Rytuał na przywrócenie harmonii w rodzinie:

Przeprowadza się go wtedy, kiedy pomiędzy domownikami wyczuwa się napięcie, wybuchają częste kłótnie.

* Na stole ustawiamy, w formie trójkąta: lewy róg - świeca biała (oczyszczanie), prawy róg - niebieska (ochrona), szczyt trójkąta - różowa (harmonia, spokój, zgoda). W środku trójkąta stawiamy naczynie, do którego wlewamy 1/2 litra wody mineralnej, wsypujemy kilka płatków róży (różowej lub białej) i jaśminu. Jeżeli nie ma jaśminu, można go zastąpić siedmioma kropelkami olejku jaśminowego.

^ Zapalamy świece, zwracamy się do Mahasiaha z prośbą o to, aby w domu zapanował spokój, zgoda, harmonia. Możemy się też pomodlić do swego Anioła Stróża, do Aniołów Stróżów domowników.

* Przygotowaną mieszankę pozostawiamy w trójkącie ze świec na 6 godzin. Po upływie tego czasu, czystą białą szmatką (nie używaj jej potem do innych celów!) namoczoną w tej wodzie przecieramy parapety okien, progi drzwi i drzwi wejściowe (od zewnątrz i wewnątrz).

^ Wodę wylewamy do zlewozmywaka lub WC, dobrze spłukujemy, myjemy naczynie. Szmatkę pierzemy i chowamy. Świece powinny dopalić się do końca. Wyrzucamy ich ogarki zawinięte w chusteczkę higieniczną.

Rytuał można powtarzać co tydzień, najlepiej w soboty.

Link to post
Share on other sites

Św.Rafał-Archanioły

 

To Anioł Uzdrawiania, tak fizycznego, jak i duchowego. Jego imię oznacza „Boski Uzdrowiciel". Uważa się, że to on uleczył Abrahama po obrzezaniu i przekazał Mojżeszowi księgę ze wszystkimi istniejącymi ziołami oraz spis chorób, które można nimi leczyć.

Gdy zwrócimy się do Rafaela, jego energia wspomoże procesy zdrowienia, samoleczenia, rekonwalescencji. Kiedy uzdrowienie nie jest możliwe, przyniesie ulgę w cierpieniu. Poproszony, pomaga rozwijać zdolności uzdrowicielskie, a także podpowiada, jak znaleźć uzdrowienie w przyrodzie i energii uniwersalnej.

Kiedy otworzymy się na uzdrowienie, Archanioł Rafał skieruje nas do odpowiednich lekarzy, specjalistów, terapeutów; pomoże wybrać najlepszy sposób leczenia. Uzmysłowi nam również lekcję zawartą w chorobie, jej sens. Dzięki jego podszeptom zrozumiemy, że poprzez chorobę i cierpienie możemy nauczyć się bardzo dużo o nas samych - ale przede wszystkim pojmiemy, że choroba nie jest żadną karą Bożą, ale wynikiem naszych własnych negatywnych emocji, lęków, stresów, poczucia winy; wynikiem ziemskich ułomności i częścią naszej karmy, planu, z którym zdecydowaliśmy się inkarnować.

Ciężka choroba często bywa błogosławieństwem. Po wyjściu z niej zmienia się radykalnie nasze życie, spojrzenie na otaczający nas świat. Wiele rzeczy, przede wszystkim materialnych, traci swój sens i priorytet. Znaczenia nabiera za to np. kontemplacja wschodu lub zachodu słońca, obserwowanie lotu ptaków, miłość, współczucie dla ludzi, zwierząt. Świat staje się inny, lepszy, bogatszy duchowo. Umiemy cieszyć się wszystkim, każdym drobiazgiem i każdą chwilą. To największy dar.

Zwracając się do Archanioła Rafała, można odmawiać Psalm 96.

Sens wróżebny karty

Ukazanie się tej karty w rozkładzie nie oznacza koniecznie pojawienia się konkretnej choroby. Może chodzić o dolegliwości ciała lub duszy, których pochodzenie nie jest jasne. Może oznaczać uzdrawianie ciała, ducha „chorej" sytuacji lub związku. Prośmy wtedy Archanioła Rafała o ukazanie sensu i znaczenia naszego niedomagania; o to, ażeby cierpienie uczyniło nas silniejszymi i zapoczątkowało głęboką przemianę w naszym życiu. Karta ta jest bowiem kartą nadziei na uzdrowienie, na odnalezienie światła.

Pozycja odwrócona; oznacza niebezpieczeństwo „zamknięcia się" na głos Archanioła Rafała, konieczność zastanowienia się nad naszym trybem życia, który może być powodem wielu dolegliwości fizycznych i duchowych.

Anielskie rytuały:

Do Archanioła Rafała możemy zwracać się z prośbą o pomoc dla siebie (wtedy wymawiamy swoje imię i nazwisko) lub innej osoby (wymawiamy imię i nazwisko osoby, której chcemy pomóc).

1. Wycisz się, zapal zieloną lub białą świecę i kadzidełko z bazylii.

£. Własnymi słowami poproś Archanioła Rafała i jego Anioły Uzdrowienia o energię dla siebie lub innej osoby. Proś, aby została ona przyjęta i zadziałała zgodnie z planem życiowym Twoim (lub danej osoby) oraz wolą Wszechświata.

Horoskop Miłosny Jp Joanny

Godeckiej

Sprawdź czy Twój zwiqzek mo szansę?

3. Wizualizuj zielonobiały strumień światła, który otacza Ciebie (lub daną osobę).

4. Teraz przez ok. 5 minut wyobrażaj sobie, jak Anioły Uzdrowienia kierują zielonobiałe światło do części ciała (organu) potrzebującej uzdrowienia i „czyszczą" ją.

5. Następnie na chorą część ciała (organ) nałóż (mentalnie) zielony trójkąt wypełniony światłem. Zostaw go tam i jeszcze raz poproś Archanioła Rafała, aby ta energia zadziałała najlepiej, jak to możliwe, i zgodnie z planem życiowym Twoim lub osoby, o której uzdrowienie prosisz.

6. Teraz wyobrażaj sobie siebie lub daną osobę wolną od choroby, szczęśliwą, uśmiechniętą i dzielącą się wiadomością o uzdrowieniu z bliskimi.

/. Na koniec podziękuj Archaniołowi Rafałowi i Aniołom Uzdrowicielom za ich energię i obecność oraz powtórz 3 razy:

Jam Jest Doskonałością Boga, przejawiającą się w moim ciele, umyśle i duszy. Jam Jest tym, który niesie uzdrowienie.

W razie ciężkiej choroby możemy zwrócić się o pomoc również do św. Damiana, św. Kośmy, św. Juana Bruno i Rady Lekarskiej Wszechświata, prosząc nie o uleczenie, ale o pomoc i błogosławieństwo dla chorego, dla jego leków, pożywienia, odzieży, lekarzy i pielęgniarek. To wspaniale działa, o czym przekonałam się osobiście podczas ciężkiej choroby mojego męża.

Edited by Tiwaz
Link to post
Share on other sites
Witam i serdecznie proszę o Anielski przekaz,jakie Aniołeczki są wokół mnie? Serdecznie dzięki za przysługę! Buziak!

SHEKINAH

Jest Aniołem Miłości Duchowej, aniołem uzdrowienia duszy, ciała i umysłu. Posiada energię żeńską, która wpływa na naszą wrażliwość, poczucie wolności i sprawiedliwości.

Zwracanie się o wsparcie do Shekinaha powoduje obudzenie w nas boskiej iskry. Dzięki temu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Rok 2004 uważany jest za rok powrotu na ziemię energii Shekinah, Matki obdarzającej swą nieskończoną energią Ziemię i wszelkie przejawy życia na niej. Shekinah potrzebuje naszej pomocy, aby obudzić i wyzwolić drzemiącą energię odnowy świata. Powinniśmy więc otworzyć się na miłość bezwarunkową, obdarzać nią wszystkich i wszystko wokół siebie, nie oczekując niczego w zamian. A nasze wysiłki będą wynagrodzone.

Sens wróżebny karty

Pojawienie się karty Shekinaha zapowiada obudzenie się w Tobie iskry boskiej, a tym samym wrażliwości na to, co Cię otacza i spojrzenie na wszystko poprzez pryzmat miłości duchowej. Twoje życie nabierze nowego sensu.

Pozycja odwrócona: karta zapowiada trudności w otworzeniu się na miłość duchową. Może być to związane ze zbytnim przywiązaniem do tego, co materialne, z oddaleniem się od świata przyrody.

 

Dzień dobry Akae i ja serdecznie Cię proszę o przekaz Anielski! Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!!-Maria

ŚW.MICHAŁ

Jest on orędownikiem sprawiedliwości, zasiadającym przy tronie Boga. Jego imię w sanskrycie, „Mahel", oznacza „Wielki przez Boga".

Jest wzywany zawsze, kiedy trzeba walczyć ze złem, gdyż pomaga nam zachować siłę wobec wszelkich

przeciwności. Dzięki jego pomocy człowiek może osiągnąć sukces i przezwyciężyć trudności, a także zrozumieć, że mamy tutaj, na Ziemi, określoną misję do wypełnienia i że nasze konflikty zewnętrzne są spowodowane przez nasze ego i są w rzeczywistości nierozwiązanymi problemami wewnętrznymi. Proces rozwiązywania tych problemów jest często bolesny i nie kończy się w oka mgnieniu.

Kiedy stajemy przed koniecznością podjęcia ważnej decyzji życiowej, Archanioł Michał zapewnia nas o uzyskaniu przewodnictwa duchowego, uczy słuchania głosu serca, uwalnia od lęków i wahań.

Sens wróżebny karty

Ta karta we wróżbie oznacza istnienie kogoś bliskiego, kto będzie służył pomocą w trudnościach życiowych. Zaleca słuchanie tej osoby i jej rad. Oznacza rozwiązanie problemu, pod warunkiem, że będziesz cierpliwie nad nim pracował/a.

Pozycja odwrócona, problem nie zostanie rozwiązany szybko, ale zawsze możesz liczyć na pomoc.

Anielskie rytuały:

Żywiołem Archanioła Michała jest ogień, a kolorem niebieski. Barwa ta symbolizuje wolę Boga, wiarę, siłę, moc oraz opiekę nad nami, naszymi bliskimi, związkami, pracą, finansami - o którą codziennie powinniśmy prosić Archanioła Michała.

Szczególnie powinniśmy się oddawać jego opiece podczas podróży. Ja nigdy nie wyruszam w drogę bez uprzedniego polecenia się jego energii. Robię to również, kiedy w podróż udaje się ktoś z moich bliskich.

Zawsze, kiedy chcę otoczyć opieką Michała kogoś (lub konkretną sytuację), przeprowadzam maty rytuał. Ty też możesz go wykonać:

1. Wycisz się, zrób kilka spokojnych wdechów i wydechów. Zapal niebieską świecę.

u. Skoncentruj się na problemie, z jakim chcesz się zwrócić do Archanioła Michała: jeżeli jest to np. podróż, to „zobacz" jej pomyślny przebieg, udany pobyt w miejscu, do którego się udajesz (Ty lub ktoś inny, kogo chcesz chronić), szczęśliwy powrót do domu. Jeżeli jest to choroba bliskiej osoby, zobacz ją jako powracającą do zdrowia, pełną sił, energii. Jakakolwiek by to nie była sprawa, zawsze należy wizualizować jej pozytywny finał.

3. Ten wytworzony przez siebie „obraz" otocz teraz niebieskim światłem i poproś Archanioła Michała, aby czuwał nad realizacją Twojej prośby i usuwał wszystko, co mogłoby przeszkadzać w urzeczywistnieniu się wizualizacji. Zawsze dodaj: „Niech moje życzenie będzie zgodne z wolą Boga i służy dobrze wszystkim istotom". (Ci, którzy mają ukończony 2. stopień reiki, mogą otoczyć swój obraz symbolami reiki.)

4. Na zakończenie podziękuj Archaniołowi Michałowi za jego obecność, światło i wysłuchanie.

Świeca nie musi dopalać się do końca. Można ją zgasić i użyć ponownie, w miarę potrzeby.

Taki rytuał można przeprowadzić w każdym miejscu (samolocie, pociągu, plaży etc...), kiedy tylko zaistnieje potrzeba, ale, oczywiście, już w tym wypadku bez użycia świecy.

Również kiedy czujemy brak energii lub upadamy na duchu, kiedy odczuwamy lęk i niepokój, możemy prosić o pomoc Archanioła Michała, mówiąc 9 razy: „Jam Jest nieskończoną energią, Jam Jest nieskończoną siłą".

 

Ja też serdecznie proszę i bardzo a bardzo dziękuję za Aniołki! Dużo zdrówka!!!

UZZIEL

To Anioł Wiary. Uzziel znaczy: siła Boga. Energia tego anioła przejawia się jako najwyższy Boski dar - potęga wiary w naszym życiu.

W apokryficznej Księdze Aniota Raziela, Uzziel jest przedstawiany jako jeden z siedmiu wyniesionych aniołów stojących przed tronem Boga.

Uzziel jest aniotem szeroko pojętej Wierności: osobom, zasadom, ideałom. Jest także znany jako aniot litości, który działa pod przewodnictwem Metatrona. Kiedy prosisz Uzziela, by obdarzył Cię łaską wiary, Twój rozwój duchowy gwałtownie przyspiesza, a w sercu pojawia się spokój. Anioł ten pragnie rozpalić w nas Cnoty Miłości, Oddania i Wdzięczności.

Sens wróżebny karty

Jego pojawienie się w rozkładzie oznacza wzmocnienie wiary w słuszność Twojego postępowania; oznacza

postęp w Twoim rozwoju duchowym i pokój, który przepełni Twoje serce.

Pozycja odwrócona: Bądź ostrożny i nie ufaj zbytnio tym, którzy stale zapewniają Cię o swojej lojalności. Nie oznacza to, że nie możesz ufać nikomu, ale analizuj „na zimno" wszelkie przejawy zbytniego akcentowania wierności.

 

Czy ja też mogę się dowiedzieć co aniołki mają mi do przekazania

z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

NATHANIEL

Jest Aniołem Przyjaźni z Chóru Księstw. Jego imię oznacza „Dar Boga".

Nathaniel w hierarchii anielskiej zajmuje najwyższy stopień rozwoju i ma przywilej bezpośredniego oglądania.

Sens wróżebny karty

Karta zwiastuje pojawienie się w Twoim życiu wartościowych przyjaźni. Przypomina o tym, że przyjaciołom trzeba ufać i umieć wybaczać im biedy.

Zapowiada również nawiązanie kontaktu z Mistrzami Duchowymi i Aniotami. Zbliżysz się do świata ducha i pozbędziesz się lęku, jaki może to w Tobie wywołać. Zintegrujesz swoje życie codzienne z tym, co duchowe. Wyostrzy to Twoją intuicję i obudzi zdolności duchowe, z których może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy. Dzięki temu Twoje życie zmieni się na lepsze.

Wyciągnięcie tej karty zapowiada wydarzenie duchowe, które będzie dla Ciebie wielkim darem od Góry, cudem. Może to być wizja lub spotkanie. Niezależnie od tego, w jakiej formie ten cud się objawi, zaufaj przewodnictwu duchowemu, a wtedy zrozumiesz prawdziwe znaczenie przypadków, mających miejsce w Twoim życiu i w Twoim własnym rozwoju duchowymi.

Pozycja odwrócona: karta ostrzega przed wydawaniem sądów i opinii odnośnie bliskiej Ci osoby, bez uprzedniego upewnienia się, czy to, co o niej się mówi, jest zgodne z prawdą. Nie ulegaj w tym względzie opinii innych osób. Miej swoje zdanie.

Pojawienie się Nathaniela w tej pozycji oznacza, że pomoże Ci on usunąć wszelkie trudności, ale tylko wtedy, jeżeli zaufasz sile medytacji, modlitwie i łączności ze Źródłem. Jeżeli wydaje Ci się, że Twoje prośby nie są wysłuchiwane i spełniane, i buntujesz się przeciw temu, popełniasz błąd. Otwórz serce, rozmawiaj z Bogiem, a jego miłość stanie się siłą napędową w Twoim życiu codziennym. Zniknie lęk, zrozumiesz prawdy duchowe i obudzisz w sobie Mistrza, który zawsze był w Tobie i który jest gotowy do współpracy

 

czy ja tez mogłabym pozdać moijego aniołka? bardzo porszę

MITZRAEL

Należy do Chóru Archaniołów i jego imię oznacza Bóg Pocieszający (Niosący Pocieszenie). Patronuje osobom urodzonym między 16 a 20 stycznia.

Zwracanie się do aniofa Mitzraela daje sitę w stawianiu czoła wszelkim przeciwnościom. Jeżeli uczymy się, jego energia będzie podporą podczas egzaminów, pomoże logicznie się wypowiadać. Podpowie nowe rozwiązania, zburzy to, co skostniałe i nieprzydatne, robiąc miejsce nowemu.

Co więcej, energia Mitzraela leczy manie prześladowcze i łagodzi choroby umysłowe.

Sens wróżebny karty

Mitzrael jest aniołem patronującym związkom pełnym pasji, uniesienia i jego pojawienie się może oznaczać spełnienie się marzenia o takim właśnie związku. Karta ta zapowiada także pojawienie się szansy na odniesienie sukcesu w pracy zawodowej, zmiany sposobu myślenia oraz rozwój intuicji.

Pozycja odwrócona: karta zapowiada krótki, ale pełen magii, związek. Przepowiada trudne, ale potrzebne zmiany i wyzwania, w obliczu których trzeba zachować spokój. Te zmiany prowadzą często do ekstremalnych rozwiązań, ale są konieczne. W rezultacie okażą się pozytywne i uwolnią od tego, co było przeszkodą na drodze naszego rozwoju (w szerokim tego słowa znaczeniu).

Anielskie rytuały

Zapora przed astralnymi agresorami

Wsparcie anioła Mitzraela jest niezwykle potrzebne w naszym szalonym świecie. On bowiem osłabia moc astralnych bytów, wzmacniając tym samym moc pozytywnych energii. Modlitwa do Mitzraela zabezpiecza nasze biopole przed nieproszonymi istotami.

Usiądź wygodnie w kręgu utworzonym z siedmiu zapalonych białych świec ustawionych w miseczkach wypełnionych ziemią (Mitzrael jest archaniołem żywiołu Ziemi). Odetchnij kilka razy, a potem wyobraź sobie, że płomienie świec zaczynają tworzyć wokół Ciebie i nad Tobą świetlisty parasol, który chroni Twoją aurę oraz przegania z Ciebie ciemne energie. Cały czas powtarzaj inwokację: Pan uwolnił mój umysł z niemocy i napełnił go światłem poranka.

Rób to tak długo, aż poczujesz spokój i przepełniające Cię światło. Wtedy podziękuj aniołowi za ochronę i zgaś świece. Rytuał można powtarzać zawsze, gdy odczuwasz potrzebę oczyszczenia się i zabezpieczenia.

 

 

pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia.

Edited by Tiwaz
Link to post
Share on other sites
I ja Bożena proszę o Anioła dla mnie i jego przekaz! Dzięki.

JELIEL

Jego imię oznacza „Bóg Ratujący". Jego planetą jest Merkury. Opiekuje się handlem i związkami międzyludzkimi. Należy do Sfery Serafinów i patronuje urodzonym między 26 a 30 marca.

Swoich podopiecznych oraz tych, którzy mu zawierzą, obdarza lojalnością, pomaga rozwijać wspótczucie wobec nieszczęść oraz namawia do pracy charytatywnej.

Sens wróżebny karty

Pojawienie się Jeliela oznacza spokój w domu, dobre i udane związki. Ponadto zapowiada niespodziewaną podróż oraz pozytywnie zakończoną transakcję handlową. Będziesz miat/a nawat pracy, ale i dobrą kondycję psychofizyczną. Karta mówi, że będziesz powoli, ale skutecznie realizować swoje plany i marzenia. Posiadasz bowiem wszelkie atuty, aby odnieść zwycięstwo. Powinnaś/powinieneś działać dla dobra świata i otoczenia, być posłannikiem pokoju tam, gdzie panuje niezgoda i bronić prawdy.

Pozycja odwrócona: karta ostrzega przed nadużywaniem swojej władzy i zapominaniem o takich wartościach jak odpowiedzialność, etyka. Używaj mądrze swojej inteligencji, daru wysławiania się oraz dużej siły przebicia, jaką posiadasz. Nie osądzaj nikogo i niczego pochopnie. W przeciwnym razie sprowokujesz niepotrzebne spięcia. Szanuj innych, abyś i Ty byt/a szanowany/a.

Poza tym karta w tej pozycji zapowiada możliwe rozczarowanie odnośnie własnych oczekiwań lub spotkania, po którym za dużo oczekiwałaś/eś.

Anielskie rytuały

Jeliela możemy prosić o zrozumienie praw duchowych rządzących światem, o rozwagę, umiejętność mądrego i sprawiedliwego rządzenia. Do Jeliela odmawiamy psalm 21.

Jak zdobyć pracę

Na życzenie Czytelników podaję rytuał ułatwiający znalezienie pracy. Pomógł już wielu osobom.

1. Nalej do szklanego pojemnika 1/41 oliwy ze słonecznika. Dodaj 2 korzenie imbiru, drobno rozbite skorupki orzecha, 3 ziarna czarnego pieprzu, 7 pestek grejpfruta, szczyptę rozmarynu, łyżkę białego wina, łyżkę pokruszonych listków laurowych.

2. Zamieszaj wszystko drewnianą łyżką, w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara.

3. W czwartek (w fazie przybywającego Księżyca - sprawdź na str. 2) posmaruj tą mieszanką białą świecę i zapal ją, zwracając się do św. Kajetana z prośbą o pomoc w znalezieniu pracy.

4. Świeca powinna dopalić się do końca. Jej resztki zawiń np. w chusteczkę higieniczną i wyrzuć do kosza.

Rytuał powtarzaj do skutku, aż spełni swoje zadanie.

 

Bardzo proszęo przekaz Anielski, z góry dziękuję- Tadeusz.

NATHANIEL

Jest Aniołem Przyjaźni z Chóru Księstw. Jego imię oznacza „Dar Boga".

Nathaniel w hierarchii anielskiej zajmuje najwyższy stopień rozwoju i ma przywilej bezpośredniego oglądania

 

 

Sens wróżebny karty

Karta zwiastuje pojawienie się w Twoim życiu wartościowych przyjaźni. Przypomina o tym, że przyjaciołom trzeba ufać i umieć wybaczać im biedy.

Zapowiada również nawiązanie kontaktu z Mistrzami Duchowymi i Aniotami. Zbliżysz się do świata ducha i pozbędziesz się lęku, jaki może to w Tobie wywołać. Zintegrujesz swoje życie codzienne z tym, co duchowe. Wyostrzy to Twoją intuicję i obudzi zdolności duchowe, z których może jeszcze nie zdajesz sobie sprawy. Dzięki temu Twoje życie zmieni się na lepsze.

Wyciągnięcie tej karty zapowiada wydarzenie duchowe, które będzie dla Ciebie wielkim darem od Góry, cudem. Może to być wizja lub spotkanie. Niezależnie od tego, w jakiej formie ten cud się objawi, zaufaj przewodnictwu duchowemu, a wtedy zrozumiesz prawdziwe znaczenie przypadków, mających miejsce w Twoim życiu i w Twoim własnym rozwoju duchowymi.

Pozycja odwrócona: karta ostrzega przed wydawaniem sądów i opinii odnośnie bliskiej Ci osoby, bez uprzedniego upewnienia się, czy to, co o niej się mówi, jest zgodne z prawdą. Nie ulegaj w tym względzie opinii innych osób. Miej swoje zdanie.

Pojawienie się Nathaniela w tej pozycji oznacza, że pomoże Ci on usunąć wszelkie trudności, ale tylko wtedy, jeżeli zaufasz sile medytacji, modlitwie i łączności ze Źródłem. Jeżeli wydaje Ci się, że Twoje prośby nie są wysłuchiwane i spełniane, i buntujesz się przeciw temu, popełniasz błąd. Otwórz serce, rozmawiaj z Bogiem, a jego miłość stanie się siłą napędową w Twoim życiu codziennym. Zniknie lęk, zrozumiesz prawdy duchowe i obudzisz w sobie Mistrza, który zawsze był w Tobie i który jest gotowy do współpracy

 

Dzien dobry,czy moge prosić jaki to Aniołek ma przekaz dla mnie? Pozdrawiam!

REMIEL

Jest nazywany „Promieniem Boskiej Woli". Należy o Serafinów, jest także jednym z Aniołów, które mają mają moc leczenia chorób i przywracania danuje nad siłami przyrody. Remiel i Anioły jego Sfery kierują ruchami planet Układu Słonecznego. Mogą wpływać na bieg wydarzeń na świecie.

Remiel jest Aniołem Współczucia; uczy akceptowania cierpienia i przeciwności życiowych. Ułatwia „przerabianie" karmy i zrozumienie jej praw. Obdarza silą, odwagą i silną wolą tych, którzy tego potrzebują.

Sens wróżebny karty

Pojawienie się tej karty jest wskazówką do pracy nad Twoją siłą woli, nad jej doskonaleniem. Gdy bowiem wzmocnisz ją i nadasz jej odpowiedni kierunek, będziesz mogła/mógł realizować swe marzenia, plany. Ta karta mówi o tym, że właśnie teraz masz wielkie szansę, by to osiągnąć.

Karta przepowiada też powrót do zdrowia fizycznego, a także uleczenie stosunków rodzinnych lub międzyludzkich.

Pozycja odwrócona: karta przypomina, aby nigdy nie zapominać o prawie przyczyny i skutku: nie uskarżaj się na przeciwności, jakie Cię spotykają, gdyż w końcu sam/a wybrałeś/aś sobie warunki, w jakich żyjesz i tylko sam/a możesz je zmienić, nawet wtedy, gdy trudno Ci się z tą opinią zgodzić.

Istnieje niebezpieczeństwo, że możesz być manipulowana/y i sterowana/y przez innych - karta radzi pracować nad siłą woli, co pozwoli Ci być sobą. Karta w tej pozycji przypomina również o tym, aby nie osądzać innych i być bardziej elastycznym w swoich poglądach. Jeżeli będziesz trzymać się ich kurczowo, przekonasz się boleśnie, że był to błąd.

Anielskie rytuały

Ten rytuał wzmacniający silną wolę przeprowadzamy we wtorek, przy wzrastającej fazie Księżyca.

Na czerwonej kartce papieru „narysuj solą" numer 1. Otocz go kręgiem z octu winnego. Po obu stronach numeru, w kręgu, postaw jedną niebieską i jedną czerwoną świecę. Zapal je. Poproś Remiela o odwagę i silną wolę. Poczuj się przywódcą, numerem 1. Wyobraź sobie, że doprowadzasz do celu projekt lub marzenie, które odkladałaś/eś „na później". Poczuj twórczą energię czerwonej świecy i ochronną energię świecy niebieskiej.

Podziękuj Aniołowi Remielowi za obecność i opiekę.

Świece mają dopalić się do końca. Resztki świec, sól i kartkę papieru zawiń w folię i wyrzuć do śmieci.

Kąpiel wzmacniająca

Przed rytuałem dobrze jest przeprowadzić kąpiel wzmacniającą siły witalne i otwierającą nowe możliwości.

W litrze wody zagotuj po łyżeczce ruty, rozmarynu i liści laurowych. Po ostudzeniu przecedź, dodaj łyżkę miodu i 7 kropli olejku sandałowego.

Teraz wykąp się (lub weź prysznic), a po kąpieli (możesz nadal stać w wannie) wylej na siebie tak przygotowaną wodę, od szyi w dół. Otrząśnij się, chwilę odczekaj i osusz. Po kąpieli umyj dobrze wannę.

 

Pragnęsie dowiedzieć jaki Anioł jest ze mną- wielkie dzięki- Sylwia.

RAZIEL

Jest Aniołem Miłości Rodzinnej. Opiekuje się nią, eliminując ewentualne konflikty.

Archanioła Raziela można także prosić o wszystko, co ma związek z nauką, wiedzą, mądrością - i nie tylko w sferze materialnej (jak o pomoc w odkrywaniu sekretów świata czy przyswajaniu wiedzy i zdawaniu egzaminów), ale przede wszystkim w sferze uczuć.

Sens wróżebny karty

Karta mówi o Miłości, Mądrości i Wiedzy ponad rozumem, o pozbyciu się „ego" i spojrzenia na wszystko poprzez pryzmat Twego serca. O tym, że drzemie w Tobie wielka siła, z której może nie zdajesz sobie sprawy, a która może Cię obdarzyć wszystkim, czego potrzebujesz. Raziel obdarza Cię wielkim darem - intuicją oraz umiejętnością podejmowania mądrych decyzji.

Pozycja odwrócona: pojawienie się tej karty może oznaczać możliwość konfliktu z krewnym, kimś, kto nie jest nastawiony do Ciebie przychylnie. Radzi, byś w tej sytuacji zapomniał/a o swoim „ego" i kierował/a się sercem. Odblokuj światło, które jest w Tobie. Nie chowaj urazy, przebacz. W przeciwnym przypadku zablokowanie światła zaowocuje chorobą, problemami finansowymi. Często powtarzaj afirmację „Jam Jest", odmawiaj psalm 136, a będziesz zdumiona/y zmianami w Twoim życiu.

Afirmację „Jam Jest", możesz poszerzyć o „Jam Jest Miłością (Spokojem, Przebaczeniem, Harmonią Mojej Rodziny, etc).

 

Anielskie rytuały

Talizman Aniołów

Istnieje talizman anielski, pozwalający zrozumieć to, co wydaje się niezrozumiałe, wybaczyć wyrządzone nam krzywdy oraz naprawić popełnione błędy. Wykonujemy go na kartonie, ściśle odwzorowując jego kolory i symbole.

Podczas rysowania talizmanu zapal trzy świece: żółtą, szarą (lub białą) i fioletową. Najpierw narysuj kręgi, a potem wypełnij je kolorami (od zewnątrz, do wewnątrz): żółtym, szarym i fioletowym. Na końcu narysuj symbole: pięcioramienną gwiazdę, półksiężyc, klucz i koło (rys.).

Tak przygotowany talizman okadź kadzidełkiem z lawendy i noś przy sobie. Świece nie muszą wypalić się do końca. Kadzidełko tak.

Można wykonać ksero zamieszczonego obok talizmanu, ale będzie miał większą moc, kiedy wykonamy go osobiście..

 

Jak znajdziesz czas to i ja proszę o Anioła? Miłej Niedzieli!

JABAMIAH

Jego imię oznacza „stówo, które rodzi wszystkie rzeczy". Jest on Aniołem Urodzaju i za Jego sprawą rodzi się wszystko. Jego planetą jest Księżyc.

Jabamiah należy do Chóru Aniotów Stróżów i patronuje urodzonym pomiędzy 6 a 10 marca. Obdarza ich umiejętnością odnoszenia zwycięstwa we wszystkich działaniach: zdolnością akceptowania zmian, rozwijania w sobie darów duchowych i służenia pomocą innym.

Gdy zwrócimy się do niego o pomoc, pomoże oczyścić ciało i duszę z toksyn pozostałych w organizmie po zażywniu narkotyków i piciu alkoholu. W chorobach zapewni szybki powrót do zdrowia. Obdarzy nas zaufaniem do innych i optymizmem w trudnych momentach, a wtedy, pomimo przeszkód i trudności, z jakimi możemy się spotkać, będziemy mogli zaakceptować nieuchronne zmiany.

Anioł ten wprowadza na wyższe stopnie rozwoju duchowego tych, którzy się na to zdecydują, obdarzając akceptacją samego siebie oraz spokojem wewnętrznym i w ten sposób pomagając odnaleźć własne miejsce na ziemi.

Sens wróżebny karty

Karta oznacza rozkwit idei i optymizm we wszystkich sferach Twego życia: uczuciowej, zawodowej, materialnej. Zapowiada przypływ sił koniecznych do zmagania się z codziennością. Jeżeli w tej chwili masz kłopoty zdrowotne, uczuciowe lub finansowe, karta zapewnia, że już wkrótce nadejdą lepsze czasy. Ale pamiętaj: zbierzesz plony jedynie tego, co zasiejesz - jeśli więc o nic się nie starasz, nic Ci nie zostanie dane.

Pozycja odwrócona: karta radzi słuchać głosu wewnętrznego, intuicji i postępować według własnych przekonań, a nie według przekonań innych. W przeciwnym przypadku możesz być narażona/y na pewne straty. Mówi: Bądź wierna/y własnym przekonaniom, wytrwała/y i silna/y.

W tej pozycji karta może oznaczać również problemy zdrowotne, a także koniec jakiegoś cyklu i rozpoczęcie nowego, konieczność transformacji i odrodzenia.

 

Anielskie rytuały

Jabamiaha możemy prosić o optymizm, zdolność akceptowania zmian, rozwój duchowy, intuicję, pomoc w uwalnianiu się od nałogów, powrót do zdrowia. Odmawiamy psalm 62.

Rytuał przyspieszania zmian

Jeśli czujesz, że Twoja sytuacja wymaga jak najszybszych zmian, możesz poprosić anioła o pomoc.

Weź dwie świece: pomarańczową i czerwoną. Symbolizują one energię, siłę oraz optymizm i służą do przyciągania pozytywnych zmian w każdej sferze naszego życia.

♦ Najpierw zapal świecę pomarańczową i powiedz: Ta świeca symbolizuje pozytywne zmiany w... (wymień

dziedzinę życia, w jakiej chcesz zaprowadzić zmiany, np. zdrowie, finanse, uwolnienie się od nałogów, etc.)

♦ Następnie zapal świecę czerwoną i powiedz:

Ta świeca symbolizuje energię, która jest mi potrzebna do przyspieszenia zmian.

♦ Teraz poproś Anioła Jabamiaha o potrzebną siłę, wytrwanie, optymizm i mądre zaakceptowanie zmian, które nadejdą. Nie zapomnij na koniec podziękować mu za pomoc.

Świece powinny dopalić się do końca. Resztki, zawinięte w chusteczkę higieniczną, wyrzuć do kosza.

Rytuał można przeprowadzić w jakikolwiek dzień o dowolnej porze, ale przeprowadzony we wtorek podczas nowiu nabiera większej mocy.

 

Witam i ja Patryk chciałbym wiedzieć co podpowiada mi Anioł- dziekuję serdecznie!

HAZIEL

Należy do Chóru Cherubinów. Jego imię oznacza „Miłosierdzie Boże" i jest on Aniołem Miłosierdzia. Patronuje urodzonym między 1 a 5 maja.

Anioł Haziel uczy wybaczania, dawania i przyjmowania bezinteresownej miłości. Pomaga rozwiązać nurtujące nas problemy, ochrania przed zawiścią i pomówieniami. Prowadzi nas w poszukiwaniu pokoju i zgody z innymi. Możemy odmawiać do niego psalm 141.

Sens wróżebny karty

Pojawienie się Haziela zwiastuje silne i udane związki, możliwość pogodzenia się z kimś, z kim jesteś skłócona/y, niespodziewane zmiany. Jego energia będzie Cię wspierać w trudnych sprawach, które przyjdzie Ci załatwiać w urzędach lub sądzie.

Pozycja odwrócona: karta w tej pozycji oznacza nieuczciwego rywala oraz konieczność wybaczania zniewag. Prosi o zwrócenie uwagi nie tylko na błędy innych, ale i na swoje własne, a przede wszystkim na zrozumienie ich źródła. Kiedy zdołasz wybaczyć (sobie lub innym), zniknie uczucie winy, lęku i gniewu. Haziel ostrzega również przed tzw. przeciąganiem struny w sytuacjach konfliktowych, bo to może tylko zaostrzyć konflikt.

 

Ludzie wyluzujcie!Nie będę wstawać o 5 rano żeby wyciągać karty anieskie!

Link to post
Share on other sites

MAREO

GABRIEL

Jego imię oznacza „Siła Boga". Jest strażnikiem i opiekunem wszelkiej twórczości. Jego obecność uwrażliwia umysł człowieka na otaczające go piękno, umożliwia pojawienie się nowych pomysłów, idei.

Archanioł Gabriel prowadzi nas w rozwoju duchowym, usuwa zniechęcenie, niesie radość, szczęście, pomaga w realizacji planów. Wnosi w nasze życie harmonię i dyscyplinę, tak w sprawach materialnych, jak i duchowych. On i jego Anioły Pomocnicy pomagają nam zrozumieć i wypełnić plan życiowy obecnego wcielenia, wskażą również sposób, w jaki możemy przejść przez trudne sytuacje i pojąć ich sens.

Jest patronem małych dzieci, ale też otacza opieką nasze „wewnętrzne dziecko", którego wzrost może zostać przerwany, gdy zostanie zranione. Archanioł Gabriel zwraca się do „wewnętrznego dziecka" słowami miłości i ciepła. Jego dłoń jest zawsze przy nas, otaczając opieką to, co jest w naszym wnętrzu prawdziwe i czyste. We wszystkich religiach uważa się go za Posłańca Źródła.

Jest Aniołem ducha prawdy. Pomaga nam odnaleźć mądrość drzemiącą w każdym z nas, poznać naszą osobistą prawdę i żyć zgodnie z nią, ujawniając nasze zdolności i talenty. Archanioł Gabriel wskazuje nam, którędy powinniśmy iść, aby osiągnąć najwyższe dobro i szczęście. Wspomaga naszą siłę i przekonanie, że każdy z nas, będąc tym, kim jest, w niepowtarzalny sposób przyczynia się do rozwoju duchowego całej ludzkości.

Sens wróżebny karty

Gabriel jest Aniołem Zwiastowania, więc kiedy w rozkładzie pojawia się ta karta, oznacza ona miłe nowiny, szczęśliwe zdarzenia, takie jak np.: narodziny, małżeństwo, a także prorocze sny, otrzymanie dobrych rad, uzdrowienie stosunków w rodzinie.

Pozycja odwrócona: karta radzi zachować ostrożność, podchodzić z rezerwą do otrzymanych wiadomości i zdarzeń, oraz nie podejmować pochopnie ważnych decyzji. Może też chodzić o projekt, którego realizacja nie będzie możliwa.

Anielskie rytuały:

Ponieważ Archanioł Gabriel jest również opiekunem rodzin, pomaga we wszystkim, co ma z nią związek. Możemy prosić go o pieczę nad naszymi bliskimi, szczególnie dziećmi, a także nad kobietami w stanie błogosławionym - warto zwracać się do niego z prośbą o dobry przebieg ciąży i poród. Możemy także modlić się o ukazanie nam ścieżki życia, jaką powinniśmy podążyć, abyśmy wypełnili nasz plan tego wcielenia.

Do Archaniołów i Aniołów można zwracać się własnymi słowami, płynącymi z głębi serca. Jest jednak jeden rytuał uniwersalny, pomagający wezwać konkretnego anioła, którego potrzebujemy w danym momencie.

1. Najpierw dokładnie posprzątaj pokój, w którym będziesz przeprowadzać rytuał. Potem w jednym jego rogu postaw miseczkę z solą, w drugim miseczkę z wodą (może być święcona), w trzecim miseczkę z majerankiem i szałwią (po 1 łyżce), a w czwartym zapal białą świecę. Można zapalić kadzidełko z mirry, werbeny lub naturalne (wybierz jedno).

2. Stań na środku pokoju, zamknij oczy i zacznij głęboko oddychać (przeponowo). Możesz zastosować oddychanie polecane przez kahunów:

a) wdech - i wraz z wdechem wyobraź sobie światło wpływające przez czakrę korony i spływające do cza-kry sakralnej (dwa palce poniżej pępka);

B) wydech - i przy wydechu wyobraź sobie, że to światło jest magazynowane w czakrze sakralnej.

Przy wdechu można mówić (w myślach): „pobieram", a przy wydechu: „gromadzę". Kiedy już poczujesz dostateczny przypływ energii, powiedz: „W imię wszelkiego dobra, pragnę, abyś Ty, Archaniele Gabrielu (lub wypowiadasz imię potrzebnego Ci anioła) przelał na mój dom i jego mieszkańców tyle zdrowia, miłości, mądrości i harmonii, ile potrafisz".

3. Możesz teraz skonkretyzować swoją prośbę.

4. Podziękuj Archaniołowi za Jego obecność i wysłuchanie.

5. Sól, zioła i wodę zakop pod drzewem (zdrowym, silnym). Świecę zgaś (ale nie zdmuchuj!) lub poczekaj, aż wypali się do końca.

Zwracając się z prośbą do Archanioła Gabriela zapal świecę białą, do Archanioła Michała świecę niebieską, a dla Archanioła Rafała - zieloną.

Link to post
Share on other sites
Bardzo a bardzo proszę i dla mnie o przekaz Anielski! Dziękuję, pozdrawiam i miłej duchowej niedzieli życzę!!!

Archanioły:

Gabriel

Jego imię oznacza „Siła Boga". Jest strażnikiem i opiekunem wszelkiej twórczości. Jego obecność uwrażliwia umysł człowieka na otaczające go piękno, umożliwia pojawienie się nowych pomysłów, idei.

Archanioł Gabriel prowadzi nas w rozwoju duchowym, usuwa zniechęcenie, niesie radość, szczęście, pomaga w realizacji planów. Wnosi w nasze życie harmonię i dyscyplinę, tak w sprawach materialnych, jak i duchowych. On i jego Anioły Pomocnicy pomagają nam zrozumieć i wypełnić plan życiowy obecnego wcielenia, wskażą również sposób, w jaki możemy przejść przez trudne sytuacje i pojąć ich sens.

Jest patronem małych dzieci, ale też otacza opieką nasze „wewnętrzne dziecko", którego wzrost może zostać przerwany, gdy zostanie zranione. Archanioł Gabriel zwraca się do „wewnętrznego dziecka" słowami miłości i ciepła. Jego dłoń jest zawsze przy nas, otaczając opieką to, co jest w naszym wnętrzu prawdziwe i czyste. We wszystkich religiach uważa się go za Posłańca Źródła.

Jest Aniołem ducha prawdy. Pomaga nam odnaleźć mądrość drzemiącą w każdym z nas, poznać naszą osobistą prawdę i żyć zgodnie z nią, ujawniając nasze zdolności i talenty. Archanioł Gabriel wskazuje nam, którędy powinniśmy iść, aby osiągnąć najwyższe dobro i szczęście. Wspomaga naszą siłę i przekonanie, że każdy z nas, będąc tym, kim jest, w niepowtarzalny sposób przyczynia się do rozwoju duchowego całej ludzkości.

Sens wróżebny karty

Gabriel jest Aniołem Zwiastowania, więc kiedy w rozkładzie pojawia się ta karta, oznacza ona miłe nowiny, szczęśliwe zdarzenia, takie jak np.: narodziny, małżeństwo, a także prorocze sny, otrzymanie dobrych rad, uzdrowienie stosunków w rodzinie.

Pozycja odwrócona: karta radzi zachować ostrożność, podchodzić z rezerwą do otrzymanych wiadomości i zdarzeń, oraz nie podejmować pochopnie ważnych decyzji. Może też chodzić o projekt, którego realizacja nie będzie możliwa.

Anielskie rytuały:

Ponieważ Archanioł Gabriel jest również opiekunem rodzin, pomaga we wszystkim, co ma z nią związek. Możemy prosić go o pieczę nad naszymi bliskimi, szczególnie dziećmi, a także nad kobietami w stanie błogosławionym - warto zwracać się do niego z prośbą o dobry przebieg ciąży i poród. Możemy także modlić się o ukazanie nam ścieżki życia, jaką powinniśmy podążyć, abyśmy wypełnili nasz plan tego wcielenia.

Do Archaniołów i Aniołów można zwracać się własnymi słowami, płynącymi z głębi serca. Jest jednak jeden rytuał uniwersalny, pomagający wezwać konkretnego anioła, którego potrzebujemy w danym momencie.

1. Najpierw dokładnie posprzątaj pokój, w którym będziesz przeprowadzać rytuał. Potem w jednym jego rogu postaw miseczkę z solą, w drugim miseczkę z wodą (może być święcona), w trzecim miseczkę z majerankiem i szałwią (po 1 łyżce), a w czwartym zapal białą świecę. Można zapalić kadzidełko z mirry, werbeny lub naturalne (wybierz jedno).

2. Stań na środku pokoju, zamknij oczy i zacznij głęboko oddychać (przeponowo). Możesz zastosować oddychanie polecane przez kahunów:

a) wdech - i wraz z wdechem wyobraź sobie światło wpływające przez czakrę korony i spływające do cza-kry sakralnej (dwa palce poniżej pępka);

B) wydech - i przy wydechu wyobraź sobie, że to światło jest magazynowane w czakrze sakralnej.

Przy wdechu można mówić (w myślach): „pobieram", a przy wydechu: „gromadzę". Kiedy już poczujesz dostateczny przypływ energii, powiedz: „W imię wszelkiego dobra, pragnę, abyś Ty, Archaniele Gabrielu (lub wypowiadasz imię potrzebnego Ci anioła) przelał na mój dom i jego mieszkańców tyle zdrowia, miłości, mądrości i harmonii, ile potrafisz".

3. Możesz teraz skonkretyzować swoją prośbę.

4. Podziękuj Archaniołowi za Jego obecność i wysłuchanie.

5. Sól, zioła i wodę zakop pod drzewem (zdrowym, silnym). Świecę zgaś (ale nie zdmuchuj!) lub poczekaj, aż wypali się do końca.

 

ja również proszę o przekaz Anielski... i z góry serdecznie dziękuję :)

Siedem Aniołów Światła:

Jabamiah

 

Jego imię oznacza „stówo' date=' które rodzi wszystkie rzeczy". Jest on Aniołem Urodzaju i za Jego sprawą rodzi się wszystko. Jego planetą jest Księżyc.

Jabamiah należy do Chóru Aniotów Stróżów i patronuje urodzonym pomiędzy 6 a 10 marca. Obdarza ich umiejętnością odnoszenia zwycięstwa we wszystkich działaniach: zdolnością akceptowania zmian, rozwijania w sobie darów duchowych i służenia pomocą innym.

Gdy zwrócimy się do niego o pomoc, pomoże oczyścić ciało i duszę z toksyn pozostałych w organizmie po zażywniu narkotyków i piciu alkoholu. W chorobach zapewni szybki powrót do zdrowia. Obdarzy nas zaufaniem do innych i optymizmem w trudnych momentach, a wtedy, pomimo przeszkód i trudności, z jakimi możemy się spotkać, będziemy mogli zaakceptować nieuchronne zmiany.

Anioł ten wprowadza na wyższe stopnie rozwoju duchowego tych, którzy się na to zdecydują, obdarzając akceptacją samego siebie oraz spokojem wewnętrznym i w ten sposób pomagając odnaleźć własne miejsce na ziemi.

Sens wróżebny karty

Karta oznacza rozkwit idei i optymizm we wszystkich sferach Twego życia: uczuciowej, zawodowej, materialnej. Zapowiada przypływ sił koniecznych do zmagania się z codziennością. Jeżeli w tej chwili masz kłopoty zdrowotne, uczuciowe lub finansowe, karta zapewnia, że już wkrótce nadejdą lepsze czasy. Ale pamiętaj: zbierzesz plony jedynie tego, co zasiejesz - jeśli więc o nic się nie starasz, nic Ci nie zostanie dane.

Pozycja odwrócona: karta radzi słuchać głosu wewnętrznego, intuicji i postępować według własnych przekonań, a nie według przekonań innych. W przeciwnym przypadku możesz być narażona/y na pewne straty. Mówi: Bądź wierna/y własnym przekonaniom, wytrwała/y i silna/y.

W tej pozycji karta może oznaczać również problemy zdrowotne, a także koniec jakiegoś cyklu i rozpoczęcie nowego, konieczność transformacji i odrodzenia.

 

Anielskie rytuały

Jabamiaha możemy prosić o optymizm, zdolność akceptowania zmian, rozwój duchowy, intuicję, pomoc w uwalnianiu się od nałogów, powrót do zdrowia. Odmawiamy psalm 62.

Rytuał przyspieszania zmian

Jeśli czujesz, że Twoja sytuacja wymaga jak najszybszych zmian, możesz poprosić anioła o pomoc.

Weź dwie świece: pomarańczową i czerwoną. Symbolizują one energię, siłę oraz optymizm i służą do przyciągania pozytywnych zmian w każdej sferze naszego życia.

♦ Najpierw zapal świecę pomarańczową i powiedz: Ta świeca symbolizuje pozytywne zmiany w... (wymień

dziedzinę życia, w jakiej chcesz zaprowadzić zmiany, np. zdrowie, finanse, uwolnienie się od nałogów, etc.)

♦ Następnie zapal świecę czerwoną i powiedz:

Ta świeca symbolizuje energię, która jest mi potrzebna do przyspieszenia zmian.

♦ Teraz poproś Anioła Jabamiaha o potrzebną siłę, wytrwanie, optymizm i mądre zaakceptowanie zmian, które nadejdą. Nie zapomnij na koniec podziękować mu za pomoc.

Świece powinny dopalić się do końca. Resztki, zawinięte w chusteczkę higieniczną, wyrzuć do kosza.

Rytuał można przeprowadzić w jakikolwiek dzień o dowolnej porze, ale przeprowadzony we wtorek podczas nowiu nabiera większej mocy.

 

Czy ja też mogłabym poprosić? :)

Anioły w tym przypadku nic nie powiedzą(wyszła biała karta).Przypomnij za tydzień,żebym wyciągnął kartę,może wtedy anioły się odezwą.

 

To i ja grzecznie stanę w kolejce :)

Siedem Aniołów Światła:

Jezalel

Jego imię oznacza „Bóg Wystawiany".

Należy do Chóru Cherubinów. Jego planetą jest Uran.

Patronuje urodzonym pomiędzy 21 a 26 maja. Obdarza ich poczuciem wierności, potrzebą poszukiwania harmonii i zgody w rodzinie oraz otaczającym świecie. Jest Aniotem Pokoju i Zgody. Jego zadaniem jest nauczenie ludzi, jak bardzo ważne są one w życiu.

Sens wróżebny karty

Karta zapowiada uzdrowienie stosunków w domu, rodzinie, pracy, pomiędzy wspólnikami. Wskazuje, że już wkrótce nadejdzie spokój w życiu codziennym, że pojawi się harmonia, na której zbudowane są zdrowe fundamenty rodziny. Zapowiada szczęście i mitość. Mówi: Świat, który Cię otacza, napetni Cię pozytywną energią, którą od tej chwili Ty będziesz emanować. Często będziesz mieć wrażenie, że to, co się dzieje w Twoim życiu już się wydarzyło; w innym wymiarze lub poprzednim wcieleniu. A dzięki Twojej wiedzy, opanowaniu i intuicji będziesz w centrum zainteresowania, gdziekolwiek się pojawisz.

Pozycja odwrócona: karta wskazuje na konieczność odnalezienia spokoju wewnętrznego, w przeciwnym wypadku możesz popaść w gtęboką depresję. Naucz się wybaczać, być wyrozumiałym w stosunku do otaczających Cię ludzi, w tym i tych najbliższych. Bądź łagodny, cierpliwy i w trudnych sytuacjach zawsze szukaj kompromisu. Panuj nad swoją nadwrażliwością.

Karta w tej pozycji zapowiada również odkrycie jakiegoś kłamstwa. W efekcie będziesz rozczarowana/y niektórymi ludźmi w Twoim otoczeniu i zrozumiesz, że Cię wykorzystują. Do tej informacji podejdź spokojnie i pozytywnie: oto pojawi się okazja wyzwolenia się spod wpływu nieprzyjaznych Ci ludzi.

Do Anioła Jezalela odmawiamy psalm 133 i prosimy go przede wszystkim o spokój w rodzinie, w pracy, o szeroko rozumianą zgodę. Nie zapominajmy jednak o tym, że zgoda i pojednanie opierają się na wzajemnym wybaczeniu - i nie może być ono wymuszone, gdyż w takim przypadku wszelkie próby przywrócenia harmonii będą nieskuteczne.

 

 

 

pozdrawiam i życzę dużo szczęścia.

Link to post
Share on other sites
Siedem Aniołów Światła:

Jezalel

Jego imię oznacza „Bóg Wystawiany".

Należy do Chóru Cherubinów. Jego planetą jest Uran.

Patronuje urodzonym pomiędzy 21 a 26 maja. Obdarza ich poczuciem wierności, potrzebą poszukiwania harmonii i zgody w rodzinie oraz otaczającym świecie. Jest Aniotem Pokoju i Zgody. Jego zadaniem jest nauczenie ludzi, jak bardzo ważne są one w życiu.

Sens wróżebny karty

Karta zapowiada uzdrowienie stosunków w domu, rodzinie, pracy, pomiędzy wspólnikami. Wskazuje, że już wkrótce nadejdzie spokój w życiu codziennym, że pojawi się harmonia, na której zbudowane są zdrowe fundamenty rodziny. Zapowiada szczęście i mitość. Mówi: Świat, który Cię otacza, napetni Cię pozytywną energią, którą od tej chwili Ty będziesz emanować. Często będziesz mieć wrażenie, że to, co się dzieje w Twoim życiu już się wydarzyło; w innym wymiarze lub poprzednim wcieleniu. A dzięki Twojej wiedzy, opanowaniu i intuicji będziesz w centrum zainteresowania, gdziekolwiek się pojawisz.

Pozycja odwrócona: karta wskazuje na konieczność odnalezienia spokoju wewnętrznego, w przeciwnym wypadku możesz popaść w gtęboką depresję. Naucz się wybaczać, być wyrozumiałym w stosunku do otaczających Cię ludzi, w tym i tych najbliższych. Bądź łagodny, cierpliwy i w trudnych sytuacjach zawsze szukaj kompromisu. Panuj nad swoją nadwrażliwością.

Karta w tej pozycji zapowiada również odkrycie jakiegoś kłamstwa. W efekcie będziesz rozczarowana/y niektórymi ludźmi w Twoim otoczeniu i zrozumiesz, że Cię wykorzystują. Do tej informacji podejdź spokojnie i pozytywnie: oto pojawi się okazja wyzwolenia się spod wpływu nieprzyjaznych Ci ludzi.

Do Anioła Jezalela odmawiamy psalm 133 i prosimy go przede wszystkim o spokój w rodzinie, w pracy, o szeroko rozumianą zgodę. Nie zapominajmy jednak o tym, że zgoda i pojednanie opierają się na wzajemnym wybaczeniu - i nie może być ono wymuszone, gdyż w takim przypadku wszelkie próby przywrócenia harmonii będą nieskuteczne.

 

Dziękuję. Wczoraj podjęłam decyzję/wyzwanie, że będę starała się uzdrowić pewne relacje. Szczególnie, na pozór błahe sprawy z przeszłości, które wiszą nade mną i lubią się pojawiać szczególnie wieczorami przed snem a ja niestety spychałam je dotąd pod łóżko... tak pozytywnie mi się zrobiło po przeczytaniu tego :serduszka:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
 • Create New...