Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o wyciągnięcie dla mnie anioła.

Magda 08.04.1976

Promień kryształowobiały

działająca siła: odrodzenie, nadzieja, harmonia

Archanioł Gabriel

znaczenie karty:

Gabriel objawia Ci, ze nadszedł czas zrzucenia z siebie brzemienia przeszłości. Wzywa do odnowienia swojego światła w jasności i czystości, aby móc w pełni promieniować swoją mocą i pięknem. Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom swego bytu. Pokonaj przepaść miedzy siłą rozumu, która jest z zewnątrz a wrodzoną siła Bożą, która tkwi w tobie. Archanioł Gabriel wspiera Cię niezliczoną rzeszą aniołów, kiedy zdecydujesz się na tę siłę otworzyc.

przesłanie archanioła Gabriela:

każdy nowy dzień jest nowym początkiem. Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie.

Edytowane przez Trina7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również poproszę o aniołka,żeby mi pomógł odnaleźć właściwą drogę z właściwą osobą.Marta 11.04.88

Aloha van Daath

znaczenie karty:

nic nie istnieje i jednocześnie istnieje wszystko. Istnieją prądy, na które jesteś narażony, na które współoddziałujesz poprzez swoje działanie, być może nie będąc nawet tego świadom. Uwidacznia się to np. w zachowaniach grupowych, rodzinnych konstelacjach, normach społ. W tych sprawach nie możesz działać swoją energią. Obowiązuje zasada zajmowania się działającymi siłami: dobre siły umacniają, a przeszkadzające siły stopniowo burzą. Wraz z Aloha van Daath zaczyna się usuwanie własnych ograniczeń oraz cudzych przekonań. Twoja rola polega na współdziałaniu. Ta karta przypomina CI, że ty również tkasz dywan życia, zacznij aktywnie kształtować swoje życie i poznawać siebie.

przesłanie:

używanie siły nicości oznacza podążanie za siłą,która jest z tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja proszę nieśmiało ponownie o aniołka. Pozdrawiam Ania 18.04.1976

Anioł wtajemniczenia

Elohim Haniel

znaczenie:

obwieszcza ze stoisz u wrót siódmego wtajemniczenia, których jest on strażnikiem.Prowadzi Cię w królestwo archaii, twojej kobiecej prasiły. Siła ta mieszka w tobie.Jest ona zwrotem ku twojemu wnętrzu, intuicją, samoobserwacją, głębokim spokojem, podążaniem za głosem serca, bezwarunkową miłością, czystością, współczuciem, ochroną siłą,pociechą i otuchą.Cierpliwie czekają na pobudkę, są gotowe aby się rozwijać. Kierują twoje spojrzenie spowrotem na miłość. Zaakceptuj i pokochaj samą siebie- taką jaka jesteś. Wykorzystaj wszystkie drzemiące w tobie możliwości.Zacznij się rozwijać. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich bliźnich. Doceń ją i wyraź. Pożegnaj się ze świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego w twym życiu brakuje, tym czego inni maja więcej niż ty.Zacznij widziec bogactwo, które Cie otacza i jest w tobie. Poddaj się miłości, która tkwi w tobie.

przesłanie

miłość mieszka w każdym stworzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też poproszę o Aniołka Gosia 09 12 1975 na ten rok, ze bym mogła podjąc trafne decyzje dziękuję i pozdrawiam..

Archaii Nadziei

znaczenie karty:

Lady Hope wkracza w twoje życie niepostrzeżenie i cicho. Gdy już wejdzie do niego, potraktuj jej pojawienie się jako zwiastowanie nadejścia Nowego Początku. Możesz, ale nie musisz wysłuchać jaj przesłania! Zależy to tylko od Ciebie, twoje życie i tak się zmieni, niezależnie od tego czy wysłuchasz jej wskazówek, czy też nie. Jeśli wyciszysz się wew. i wsłuchasz w jej słowa, rozpoznasz znaki czasu,wówczas staniesz sie współtwórca Nowego Początku. Będziesz aktywnie działać i będziesz wiedzieć, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, dzięki czemu doświadczysz tej życiowej przemiany w pełnym rezonansie i harmonii ze swoim wew. światem. Jeśli przejsdziesz obojętnie, obok przesłania Archanioła Nadzeii, będziesz odnajdywac wszędzie samą siebie, gdzie to tylko możliwie, w roli ofiary warunków i okoliczności i wogóle nie będziesz rozumiec przyczyny i sensu biegu wydarzeń. Odczujesz Nowy Początek, jako coś co przyniósł los i co trzeba cierpliwie znieśc. Jednak masz zawsze wybór. Jeśli jednak zaprosisz arachii nadzieii do swojego życia,poprowadzi cię ona delikatnie, niespostrzeżenie i w pełnej jasności, przez wszelkie trudności związane z przemianą i Nowym Początkiem.

porada Archaii Nadziei:

bardziej nad rzeczywistością pokochaj nadzieję,a wnet ona stanie się rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poprosze o aniolki z najblizszej przyszlosci.

Ola 15.05.1988

1)Anioł Doskonałości=poznanie

znaczenie:

kiedy dosięgnie cię promień tego anioła, oznacza to, że nadszedł czas rozpoznania i wprowadzenia w życie duchowej nauki lub wskazówek duchowego nauczyciela- oczywiście jeśli tego chcesz. Poprzez kontakt z Mistrzem możesz uzupełnić swoje życie o nowy wymiar. Zyskasz dzięki temu nowy s[osób widzenia i pojmowania, które poszerzają twój horyzont. Rzeczy, które absorbowały CIę bez reszty i denerwowały, wydadzą Ci się teraz niepoważne i śmieszne, kiedy spojrzysz na nie z szerszej perspektywy.

przesłanie:

udaj się na poszukiwania, a odnajdziesz, proś a będzie Ci dane.

2)Haschmalin Zadakiel=Miłosierdzie

znaczenie:

nadszedł czas, abyś na chwilę zatrzymał się w swoim życiu. Życie ma dla Ciebie nieoczekiwane dary i możliwości. Możesz teraz uregulowac swoje stare sprawy i zerwac więzy przeszłości, uwolnic się od nich. Jesteś w punkcie, w którym jesteś gotów wstawic się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii innych. Jesteś gotów wybaczyc samemu sobie, ponieważ Bóg już Ci wybaczył.Światło w tobie jest coraz jaśniejsze i mocniejsze. Przeszkody i blokady związane z przeszłością leżą za tobą, i tam je zostaw. Cwicz się w byciu Tutaj i Teraz, rozpoznawaniu boskich wskazówek, ktre [prowadzą do szczęścia, dawaj się ponieśc chwili. Niech kieruje tobą twoje wyższe ja. Idź naprzód. Kiedy na swej drodze popełnisz błąd, dostrzeżesz w nim mądrość, przebacz sam sobie i nie zatrzymuj się w drodze, dłużej niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwróci sie ku tobie.

przesłanie:

życie jest darem- ponosisz odpowiedzialność za to, jak go wykorzystasz.

3)Anioł stróż=czynna ochrona

przesłanie:

jestem twoim strażnikiem w każdej sytuacji. Wystarczy, że po prostu o mnie pomyślisz.

znaczenie

twój anioł przypomina Ci o swojej obecności. Powinieneś nawiązać z nim kontakt bardziej świadomy. Może to również oznaczać, że w swoim życiu dotarłeś do jakiegoś punktu przełomowego, w którym zaczyna się coś nowego i kończy się już coś starego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eterna567

Witam wszystkich,

stoję obecnie przed wielkim życiowym wyborem i chciałabym poprosić was o pomoc

czy ktos mógły dla mnie rozłożyć swoje aniołki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trino7,a czy mogłabym prosić Cię o aniołka dla mojej przyjaciólki Aleksandry 12.08.1976 i przyjaciela Krzysztofa 17.02.1980, czy o zbyt wiele proszę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trino7,a czy mogłabym prosić Cię o aniołka dla mojej przyjaciólki Aleksandry 12.08.1976 i przyjaciela Krzysztofa 17.02.1980, czy o zbyt wiele proszę?

Tanusiu nie prosisz o zbyt wiele, jeśli chodzi o wyciągnięcie kart dla twoich przyjaciół, po prostu tego nie czuje :(, może gdyby oni zwrócili się do mnie bezpośrednio??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Ja tez bym bardzo prosila o aniolki na najblizsza przyszlosc 07-11-1951

 

Cherubin Gabriel

podstawa

 

znaczenie kartypotraktuj to jako wezwanie do zajęcia się siłami polarności i przeciwieństw. w jednej chwili jesteśmy w siódmym niebie, a następnie dopada nas smutek. Spotykamy różnych ludzi, co wpływa na nasz nastrój, raz jesteśmy bardzo zadowoleni, a drugim razem nastrój obniża się . Zycie uczuciowe staje się być zależne od warunków zewnętrznych. Powinnaś pamiętać ze twoje uczucia powstają w twoim wnętrzu, to Ty je generujesz. Nikt i nic nie ma nad tobą władzy. To Ty dajesz ludziom, okolicznościom, miejscom i rzeczom władzę i zabarwiasz je emocjami. Możesz próbować wprowadzać świadomie w swoich myślach różne stany uczuciowe, które wywołałyby twój uśmiech, zasmucałyby Cię lub rozczulały, wywoływałyby w tobie lęk... zaobserwuj sytuacje , które wytwarzasz i uczucia, które podczas nich powstają. Stwierdzisz, że możesz zmieniać swoje stany emocjonalne niemal jak przez naciśnięcie guzika, tak jakbyś oglądała różne filmy, zmieniając kanały w tv. Raz dobre, raz złe emocje , którym ulegamy powodują osłabienie sił psychicznych i dla tego powrót do siebie trwa dłużej. Dla tego powinnaś nauczyć się opanowywać swoje uczucia i panować nad nimi.

przesłanie

poznaj samego siebie i swoje zdolności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem i dziekuje za wytłumaczenie. Chciałam , by mieli niespodziankę. Przyjaciółka wiecznie zapracowana:(, a przyjaciel jak to facet , ale zwróce się do nich o bezpośrednie skierowanie prośby. Ja w każdym razie dziękuję jeszcze raz skoro mam okazję za wyciągnięcie dla mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje w sobie bol i samotnosc ,czy moge prosic o opieke na ten rok aniolki aby wskazaly mi droge ,jaka powinnam podazac.

Gazyna 01.04.1968

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam

Czy mogę prosić jeszcze raz o wyciągnięcie aniołka?

(Kasia 09.01.1986)

Z góry dziękuję:)

 

 

Haschmalin Zadakiel=Miłosierdzie

znaczenie:

nadszedł czas, abyś na chwilę zatrzymał się w swoim życiu. Życie ma dla Ciebie nieoczekiwane dary i możliwości. Możesz teraz uregulowac swoje stare sprawy i zerwac więzy przeszłości, uwolnic się od nich. Jesteś w punkcie, w którym jesteś gotów wstawic się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii innych. Jesteś gotów wybaczyc samemu sobie, ponieważ Bóg już Ci wybaczył.Światło w tobie jest coraz jaśniejsze i mocniejsze. Przeszkody i blokady związane z przeszłością leżą za tobą, i tam je zostaw. Cwicz się w byciu Tutaj i Teraz, rozpoznawaniu boskich wskazówek, ktre [prowadzą do szczęścia, dawaj się ponieśc chwili. Niech kieruje tobą twoje wyższe ja. Idź naprzód. Kiedy na swej drodze popełnisz błąd, dostrzeżesz w nim mądrość, przebacz sam sobie i nie zatrzymuj się w drodze, dłużej niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwróci sie ku tobie.

przesłanie:

życie jest darem- ponosisz odpowiedzialność za to, jak go wykorzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
A ja, mój janiołek, gdzie się schowałeś:mysli:

 

Archanioł Chamuel-Aktywna Świadomość

znaczenia:

Jeśli dosięgnie Cię światło serca tego archanioła, powinnaś zaprosić go, aby wstąpił w twoje życie. Przebywa on u twojego boku wraz z różowym światłem, aby łączyć Cię z siłą znacznie większą i potężniejszą od Ciebie. W chwili gdy światło dotknie twego serca połączy się z duszą. Siłą ta wiąże się z odpowiedzialnością, ponieważ Bożą wolą jest, aby działać dla dobra wszystkich stworzeń i dla ogólnej szczęśliwości. W chwili, w której rozwiniesz siłę różowego promienia, poszerzy się twoje pole widzenia. Czy zadajesz sobie pytania: np. czy troszczę się o siebie wystarczająco i czy kocham siebie samego?, czy troszczę się w pełni o mój związek z partnerem?, jakie są moje pragnienia, modlitwy i wizje?, jeśli w twoim umyśle pojawiają się takie pytania, oznacza to, że archanioł zaczął działać w twoim życiu. Wiedz, że z archaniołem Chamuelem nie możesz się targowac o jego energię ani handlowac nią. Możesz tylko ją przyjmowac i odpowiedzialnie z niej korzystac. każda modliwtwa, pragnienie, którą prześlesz zostanie wysłuchana, jeśli spełnisz pweną regułę- musisz odpowiedziec sobie na pytanie, czy asprzyja to rozwojowi twojej duszy, jeśli tak, tzn. że twoje pragnienie zostało spełnione. Wszystkie modlitwy, które wypowiedziałaś w nieczystych intencjach, rozpuszczają się w czynnej boskiej miłości, ponieważ nie mogą konkurowac z jej siłą.

Przesłanie:

pokochaj siebie i idź za głosem swojego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Ja również dołączam się do próśb:)

Magdalena 23.02.1988

Ślicznie dziękuję:)

 

Serafin Kamael-siła

znaczenie:

Powinnaś świadomie aktywować swoją siłę woli.Od tego zaczyna się również jej doskonalenie. Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę.Nadajesz jej określony kierunek. Siła woli mieszka w tobie. Uświadom sobie, że jest w tobie i działa. Poprzez swoją siłę możesz oddziaływać na dwa czynniki: czas i przestrzeń.Serafin Kamael wzywa Cię do tego, abyś świadomie używała swojej siły. Stań się twórcą swojego życia, nie skarż się na warunki w jakich żyjesz. To Ty je wybrałaś i to Ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, pozwalasz aby poswiadomośc twoja i inni sterowali twoim życiem. Skieruj swoją siłę woli w kierunku swojej przyszłości i pozwól aby na co dzień w twoim życiu zdarzały się cuda. Siłą woli i koncentracja na swoim pragnieniu są kluczem do celu i sukcesu. Wykorzystaj tą siłę, którą zostałaś obdarowana, aby kształtować swoje życie. A potem rozwijaj się dalej.

przesłanie:

Któż, jeśli nie Ty? Wiedz kiedy pomagasz sama sobie, pomaga CI sam Bóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Czuje w sobie bol i samotnosc ,czy moge prosic o opieke na ten rok aniolki aby wskazaly mi droge ,jaka powinnam podazac.

Gazyna 01.04.1968

 

Lucyfer-Ego

 

znaczenie:

Spotkałaś siłę, która będzie poddawała Cię próbom. Chodzi o grę sił pomiędzy ego a wyższym Ja. Własna siła stawiana jest nad boską, poprzez co człowiek pozbawia się własnych potencjalnych możliwości. Wysokie, boskie siły nie mogą przepływać przez kogoś, kim rządzi ego.Człowiek pozostaje w pułapce, którą zastawił sam na siebie, przez co żyje w samotności, oddzielony od Boga. Skąpstwo, żądza, próżność, zarozumialstwo i przecenienie własnych sił, to przykład sił lucyferycznych. Prowadzą one do oddzielenia od Boga, człowiek nabiera przekonania, że może żyć samotnie w świecie, w którym wszystko, absolutnie wszystko jest powiązane ze sobą.Taka postawa prowadzi do sztywnych granic, żądzy władzy, niedostatku, wyzysku- w każdym z tych przejawów działania Lucyfera najważniejsze, są władza i zysk. Lucyferyczne siły są potężne, znają Boga ale nie chce jednak uznać jego siły i zaprosić jej do swojego życia. Chcą natomiast panować, władać, posiadać, mieć i być jedyna prawdą. Rozpoznaj te siły. Zacznij je zwalczać, jeśli nie chcesz aby to one podporządkowały Cię sobie i roztoczyły nad tobą swoją władzę. Połóż im kres.

przesłanie:

jesteś częścią siły znacznie większej i znacznie bardziej wszechmocnej od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Dołączam do próśb o Aniołki na najbliższą przyszłość

Justyna 27.12.1970

 

pozdrawiam

 

Promień kryształowobiały

działająca siła: odrodzenie, nadzieja, harmonia

Archanioł Gabriel

znaczenie karty:

Gabriel objawia Ci, ze nadszedł czas zrzucenia z siebie brzemienia przeszłości. Wzywa do odnowienia swojego światła w jasności i czystości, aby móc w pełni promieniować swoją mocą i pięknem. Pozwól ponieść się ku nowym doświadczeniom swego bytu. Pokonaj przepaść miedzy siłą rozumu, która jest z zewnątrz a wrodzoną siła Bożą, która tkwi w tobie. Archanioł Gabriel wspiera Cię niezliczoną rzeszą aniołów, kiedy zdecydujesz się na tę siłę otworzyc.

przesłanie archanioła Gabriela:

każdy nowy dzień jest nowym początkiem. Każdego dnia możesz zrzucić brzemię przeszłości i przeżyć odnowienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
oj chyba nie zasłużyłam sobie na aniołki :(

 

zasłużyłaś, tyle tylko, że teraz nie mam zbytnio czasu, dzieci, ale jak tylko będę mogła od razu wyciągnę.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
zasłużyłaś, tyle tylko, że teraz nie mam zbytnio czasu, dzieci, ale jak tylko będę mogła od razu wyciągnę.Pozdrawiam

 

oki :) w takim razie wielkie dzięki i czekam z niecierpliwością :P ale nie spiesz się :) doceniam to bardzo że w ogóle chcesz mi pomóc :) pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wyciagniecie karty. Jestem zaskoczona ta karta ,zyje od paru lat samotnie ale tez pragne z kims byc.Prawde mowiac nie do konca rozumiem te interpretacje ale i tak serdecznie dziekuje i wieze ze jednak aniolki czuwaja nad demna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak doczytałam w poniższym poście nie ma Pani za bardzo czasu, jednak, gdy będzie to już możliwe mam prośbę również o Aniołka dla mnie, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ewa, 21.09.1985r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam wszystkich :) mam prośbę również o Aniołka :))) moja data urodzenia to 11.12.1992 ,Paulina

 

Elohimy Orion & Angelika

wolna energia

 

znaczenie karty

źródło siły Oriona i Angeliki, przypomina, że żyjesz tu i teraz, że wczoraj już minęło, a do jutra jeszcze daleko, a tym co się liczy jest chwila obecna. Podchodź do życia cały czas jakby wszystko po raz pierwszy Ci się przytrafiało. Twój duch nie jest związany z czasem i przestrzenią, jest nieśmiertelny. Orion i Angelika pomagają Ci się wsłuchać w swoje serce, gdziekolwiek się znajdujesz i z kimkolwiek się spotykasz, doprowadzają Cię do najgłębszego zakamarka twego serca. W każdej chwili możesz podjąć decyzję o trwaniu w miłości. Możesz w każdej chwili pozwolić płynąc temu źródłu przez siebie. Możesz przesyłać to źródło w świat i w kosmos. Twoje czyny wypełnione miłością zawsze zostają pobłogosławione.

przesłanie

Bóg jest miłością, a kto trwa w miłości, ten trwa w Bogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam, jak doczytałam w poniższym poście nie ma Pani za bardzo czasu, jednak, gdy będzie to już możliwe mam prośbę również o Aniołka dla mnie, z góry dziękuję i pozdrawiam.

Ewa, 21.09.1985r.

 

Archanioł Zadakiel

Przemiana

 

znaczenie karty

Spójrz na swoje życie z szerszej perspektywy. Jeśli go poprosisz, aby zadziałał w twoim życiu, wówczas nauczy Cię nowego sposobu widzenia. Jeśli zaczniesz stosowac go w praktyce, otworzą się przed tobą nowe nieznane możliwości. Skupiając się na duchowym wymiarze swojego życia, poczujesz się tak, jakby dodano CI skrzydeł. Prwadziwe życie duchowe oznacza wolnośc, szczęście i niezależnośc oraz absolutną ufnośc we własną świetlistą siłę serca i intuicji. Nie musisz przyłączac się do niczego i nikogo, chyba że jest takie twe życzenie i wola i przez to czujesz się wzbogacona. Prawdziła siła twojego "ja" jest nieprzekupna.Archanioł ten uczy Cię również zrywania więzów przeszłości siłą przebaczania, dzięki czemu możesz wykorzystywać pełnię swej energii Tutaj i teraz.

przesłanie

zacznij doskonalić czujniki, którymi zostałaś obdarzona przez Boga, a będą Cię one prowadziły drogą światła. Bądź wolna, bądź wspaniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulinqa123
Elohimy Orion & Angelika

wolna energia

 

znaczenie karty

źródło siły Oriona i Angeliki, przypomina, że żyjesz tu i teraz, że wczoraj już minęło, a do jutra jeszcze daleko, a tym co się liczy jest chwila obecna. Podchodź do życia cały czas jakby wszystko po raz pierwszy Ci się przytrafiało. Twój duch nie jest związany z czasem i przestrzenią, jest nieśmiertelny. Orion i Angelika pomagają Ci się wsłuchać w swoje serce, gdziekolwiek się znajdujesz i z kimkolwiek się spotykasz, doprowadzają Cię do najgłębszego zakamarka twego serca. W każdej chwili możesz podjąć decyzję o trwaniu w miłości. Możesz w każdej chwili pozwolić płynąc temu źródłu przez siebie. Możesz przesyłać to źródło w świat i w kosmos. Twoje czyny wypełnione miłością zawsze zostają pobłogosławione.

przesłanie

Bóg jest miłością, a kto trwa w miłości, ten trwa w Bogu.

 

 

serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam

 

proszę o ANIOŁA na najbliższy czas Joanna Izabela ur. 07.07.1972

 

dla Ciebie wybrałam Anioła "dziecko" może chodzić o jakieś dziecko lub pragnienie posiadania dziecka, o młodego członka rodziny bądź o pracę obecną lub przyszłą związana z dziećmi.

Dodatkowe znaczenie tej karty: twój cel życiowy związany z dziećmi, bądź jak dziecko, zwracaj uwagę na swoje wew. dziecko. W twoim życiu może pojawić się ciążą lub adopcja.

przesłanie:

bardzo kochasz dzieci, a one odwzajemniają twoją miłość. Wszystkie dzieci nie wyłączając twojego wew. dziecka, potrzebują miłości, uczuć i uwagi. Możesz oczyścić i otworzyć swoje serce, a także zachęcić Cię do poświęcania więcej czasu i energii dzieciom, które Cię potrzebują.

 

Dodatkowo wypadł anioł "czakry serca" powinnaś otworzyć bardziej swe serce będziesz czuła radość i spokój i miłość. Możesz poprosić anioły o zesłanie energii uzdrawiającej, wizualizuj swe serce w otoczeniu różowego światła, wdychając zapach różowych róż, trzymając lub nosząc przy sobie różowy kwarc i koncentrując się na miłości. Dodatkowe znaczenie: zadbaj o układ sercowo- naczyniowy, ćwicząc i zdrowo się odżywiając, bliska osoba co zmarłą na choroby serca mówi "kocham Cię", odbądź szczerą rozmowę.

przesłanie:

Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego ja, ukierunkowane na miłość. Jesteś bezpieczna otwierając swe serce, by kochać i być kochaną, bo jesteśmy przy tobie, chroniąc Cię i prowadząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
witajcie kochane istotki

proszę o wyciągnięcie Aniołka. Bardzo tego potrzebuje..... Joanna 31.05.76 Dziękuje.

 

Anioł "czas odejść", anioł ten prosi Cię abyś sama przed sobą przyznała, że czas odejść. Wiesz o jaka sytuację będzie chodzić. Przed odejściem powstrzymuje Cię lojalność i lęk, a anioły mówią, że to najlepszy sposób. Jeśli poprosisz anioły o pomoc, to owe przejście odbędzie się w sposób harmonijny dla wszystkich. Poczucie winy i negatywne emocje przekaż niebiosom, bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii. Dodatkowe znaczenia: cel związku lub sytuacji został osiągnięty, uwolnij się poddaj się . Poproś Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku i Archanioła Michała o odwagę.

przesłanie: słońce codziennie wschodzi i zachodzi, podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą. Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz, że jutro słońce znowu wzejdzie. Zakończenie jest tylko początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy Ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Ja rowniez poprosze o aniołka Alicja 1978.06.25

 

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale wcześniej nie czułam dla Ciebie kart.

 

Wyciągnęłam dla Ciebie "Prawo przyciągania"poproś anioły aby zaczęły przyciągać do Ciebie to czego pragniesz. Kilka razy dziennie wyobrażaj sobie, że sytuacja została już uzdrowiona i w doskonały sposób uzdrowiona. Dodatkowe znaczenie: myśl o tym czego pragniesz, zamiast narzekać i zamartwiać się. Wznieś się na poziom osoby którą pragniesz przyciągnąć.

przesłanie:każda myśl jest inwestycją, która natychmiast procentuje, więc inwestuj mądrze. Masz moc wyboru swych myśli i napełniania ich miłością, spokojem i harmonią. Na twoją prośbę z przyjemnością dostroimy twoją energię do wyższych częstotliwości.

 

Wypadły dla Ciebie jeszcze dwie dodatkowe karty: "niewinność" i "nowy partner".

"Niewinność" przebacz sobie i porzuć żal, przyczyną kłótni może być nieporozumienie. Wyjdź poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.

"Nowy partner"spotkałaś, albo wkrótce spotkasz swoją bratnią duszę, pozwól sobie pomóc. Poradź się znawcy. Twoja modlitwa spełnia się przez innych ludzi. w twoim życiu pojawi się nowy ulubieniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam Trinę7 jeśli jet to możliwe prosiłbym o aniołka Witold 25.03.1970

 

"Zauważaj znaki" anioły za pośrednictwem np. piór, monet, ptaków i innych powtarzających się wizji, chcą przypomnieć tobie, że Cię chronią, kochają i prowadzą. Dodatkowo,osoby które odeszły do lepszego świata, zapewniają o swojej miłości i pozdrawiają Cię. Zwracaj uwagę na powtarzające się znaki, które mówią, że obrałeś dobrą drogę. Miej wiarę i podążaj za znakami, poprowadzą Cię one ku pragnieniu twego serca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Czy ja też mogłabym prosić o 'aniołka'? Marta 08.12.1989. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam :)

 

Metatron-Siła Twórcza

znaczenie karty

wskazuje na twoją kreatywność, wew. siłę twórczą. Metatron wzywa Cię, abyś połączyła się z tą siłą; abyś stała się współtwórcą życia, rozwijała nieznane dotąd zdolności. Metatron działa z głębokiej miłości do stworzenia i radości. Jednocześnie upomina, abyś nie wyrządzała szkody innym. Dokonuj mądrych wyborów!

przesłanie:

Nie musisz niczego robic. Droga jest następująca: być, czynić, mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam:)

Prosze o Aniołka dla mnie Aneta 25.03.1981r jaka jest moja najblizsza przyszlosc....:)))

 

"Niewinność"

Jeśli trapi Cię poczucie winy, powierz je aniołom. Ze wszystkich uczuć poczucie winy ma najniższe wibracje, więc przyciąga to co negatywne. Jeżeli kogoś o coś obwiniasz, to dla uzdrowienia sytuacji powinnaś dostrzec wew. boskość drugiej osoby. Anioły proszą, żebyś uznała, iż wszelkie nieporozumienia były jedynie niewinnym błędem. Dodatkowo powinnaś dostrzec nowy punkt widzenia, przebaczyć sobie i porzucić żal. Wyjdź poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Prosze o Aniołka dla mnie Aneta 25.03.1981r jaka jest moja najblizsza przyszlosc....:)))

 

Dziekuję Ślicznie:):):) Ściskam mocnooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niewinność"

Jeśli trapi Cię poczucie winy, powierz je aniołom. Ze wszystkich uczuć poczucie winy ma najniższe wibracje, więc przyciąga to co negatywne. Jeżeli kogoś o coś obwiniasz, to dla uzdrowienia sytuacji powinnaś dostrzec wew. boskość drugiej osoby. Anioły proszą, żebyś uznała, iż wszelkie nieporozumienia były jedynie niewinnym błędem. Dodatkowo powinnaś dostrzec nowy punkt widzenia, przebaczyć sobie i porzucić żal. Wyjdź poza pozory i złudzenia, by dostrzec prawdę duchową o doskonałości boskiego porządku.

 

Dziekuję ślicznie moc uscisków ślę....:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...!!!

Czy i ja bym mogła Prosic o Aniołeczka...

Postanowiłam zakończyć pewien etap w moim życiu i rozpocząć nowy więc ciekawa jestem co Aniołki dla mnie mają...

Pozdrawiam...!!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam :)

Poproszę o Aniołka dla mnie Klaudia 8.07.1990 jaki będzie ten najbliższy czas.

 

Anioł Podstawy- zdrowie

znaczenie karty poświeć więcej uwagi swemu ciału. przeanalizuj zadania, jakie twoje ciało wykonuje w ciągu dnia. Kiedy to zrobisz odkryjesz w sobie działanie wielkiej siły. Owa siła pomaga utrzymac w równowadze twoje ciało fizyczne zapewniając mu zdrowie i odporność. Odkryj tę siłę i współpracuj z nią- jest to jedno z twoich zadań. Gdy już nauczysz się wsłuchiwać w ową siłę, będzie ona intensywnie działać w twoim życiu. Podpowie Ci, które produkty powinnaś zażywać ze względu na wit. i minerały, których akurat potrzebujesz w danym momencie. Może też odwodzić Cię od zadań które masz do wykonania, ponieważ mogą Ci one zaszkodzić. Czasami poprosi Cię abyś przyjęła więcej płynów lub je ograniczyła. Gdy będziesz współpracowała z aniołem podstawy, może u Ciebie rozwinąć się dar jasnowidzenia lub mogą aktywować się zdolności telepatyczne.

przesłaniew twoim ciele istnieją żywe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam...!!!

Czy i ja bym mogła Prosic o Aniołeczka...

Postanowiłam zakończyć pewien etap w moim życiu i rozpocząć nowy więc ciekawa jestem co Aniołki dla mnie mają...

Pozdrawiam...!!!;)

 

Proszę bardzo:)

 

widzę koło Ciebie trzy przesłania anielskie:

Idź na przódmożesz liczyć na pomyślny wynik, o ile będziesz postępować z miłością,poddając się boskiemu przewodnictwu. Nie wahaj się teraz jest odpowiednia chwila. Jesteś na właściwej drodze. Anioły przewidują pomyślny wynik.

Miarowy postępjesteś na właściwej drodze, choc wydaje Ci się że idziesz powoli. Doceniaj siebie. Nie wymagaj od siebie doskonałości, skup się na swoich postępach.

Miej zaufanie Anioły mówią "możesz to zrobić!". Uwierz, że masz wszystko czego potrzeba aby dokończyc misję. Skup się na chwili obecnej, idąc krok po kroku. Przekaż wszystkie zmartwienia i obawy Bogu i aniołom. Poproś anioły aby zwiększyły twoją wiarę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja również mogłabym prosić o aniołki?

Jak to na życiowym zakręcie bywa ciekawa jestem co aniołki mają mi do przekazania...

pozdrawiam=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Czy ja również mogłabym prosić o aniołki?

Jak to na życiowym zakręcie bywa ciekawa jestem co aniołki mają mi do przekazania...

pozdrawiam=)

 

dostrzegaj tylko miłość

spójrz na siebie oraz innych i każdą sytuację ich oczami. Poproś anioły aby pomogły Ci spojrzeć na świat z miłością. Przebacz, nie zwracaj uwagi na ego i osobowość innych ludzi, w każdym dostrzegaj dobro, afirmuj swoje pragnienia a nie obawy.Przekaż aniołom, cierpienie i złość oraz osądy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym, chciała prosić o wyciągniecie ..chciałam tylko wiedzieć co zrobić z tym co jest..może coś powiedza karty..śniły mi sie ostatnio nawet karty,ale nie widziałam rozkładu.Mam podać date?prosze jak trzeba31.07.83

Edytowane przez Diliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
witam...!!!

Czy mogła bym prosic o aniołka dla siostry...

Barbara-5.12.1986

dziękuje i pozdrawiam...!!!

 

a siostra wie, że poprosiłaś o aniołka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trina7 oczywiście że wie...

jak tylko zobaczyła przesłanie Aniołków dla mnie to i ona zapragnęła poznać co i dla niej mają... :zacieszacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trina7 oczywiście że wie...

jak tylko zobaczyła przesłanie Aniołków dla mnie to i ona zapragnęła poznać co i dla niej mają... :zacieszacz:

 

odpowiem wieczorem tak ok. 22. Jak już moje dzieciaczki będą spały.

:prosi: o cierpliwość i serdecznie pozdrawiam

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiem wieczorem tak ok. 22. Jak już moje dzieciaczki będą spały.

:prosi: o cierpliwość i serdecznie pozdrawiam

:)

 

Ależ oczywiście że poczekamy...:_luzik:

też mam dzieciaczki więc zrozumienie pełne...:_okok:

Pozdrowionka...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
witam...!!!

Czy mogła bym prosic o aniołka dla siostry...

Barbara-5.12.1986

dziękuje i pozdrawiam...!!!

 

Anioły Czerwonego Promienia= Służenie

znaczenie karty:oddaj się bardziej swoim zainteresowaniom i potrzebom. Weź pełną odpowiedzialność za swoje życie, energicznie i skutecznie, a równocześnie delikatnie. Powinnaś dzięki aniołom uwolnić się od warunków, które tobie nie służą. Anioły dają Ci potrzebny czas i spokój. Miłość dysponuje czasem tego świata, nie wie co to pośpiech i presja czasu. Anioły te pomagają uwolnic CI się z więzów przeszłości z szacunkiem, odwagą i szczerością- względem samej siebie i innych.

przesłania:

Zaufaj swojej własnej sile. Zaufaj miłości w sobie i czyń to, co musisz, aby tę siłę uwolnić i pozwolić jej płynąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Ja bym, chciała prosić o wyciągniecie ..chciałam tylko wiedzieć co zrobić z tym co jest..może coś powiedza karty..śniły mi sie ostatnio nawet karty,ale nie widziałam rozkładu.Mam podać date?prosze jak trzeba31.07.83

 

Anioł "czas odejść", anioł ten prosi Cię abyś sama przed sobą przyznała, że czas odejść. Wiesz o jaka sytuację będzie chodzić. Przed odejściem powstrzymuje Cię lojalność i lęk, a anioły mówią, że to najlepszy sposób. Jeśli poprosisz anioły o pomoc, to owe przejście odbędzie się w sposób harmonijny dla wszystkich. Poczucie winy i negatywne emocje przekaż niebiosom, bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii. Dodatkowe znaczenia: cel związku lub sytuacji został osiągnięty, uwolnij się poddaj się . Poproś Archanioła Azraela o pomoc w przeżywaniu smutku i Archanioła Michała o odwagę.

przesłanie: słońce codziennie wschodzi i zachodzi, podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą. Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz, że jutro słońce znowu wzejdzie. Zakończenie jest tylko początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy Ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. jaką radę taką ogólną mają aniołki dla mnie (nie wiem co zrobić aby w moim życiu było w końcu lepiej) ? I bardziej szczegółowe -co mi powiedzą aniołki na temat miłości - bo jestem sama i tak trudno z tym żyć, trudno coś zmienić...

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Proszę o pomoc. jaką radę taką ogólną mają aniołki dla mnie (nie wiem co zrobić aby w moim życiu było w końcu lepiej)?

 

Archanioł Michał- Wola Boża

znaczenie karty:ta karta mówi o twojej odwadze, twojej woli i ogromnych możliwościach działania. Niezależnie od tego co chcesz zrobić, na jakim odcinku życia się znajdujesz, zachęca Cię Michał do tego abyś wypełniała swoje zadanie z dowagą, siłą i zapałem. Pozwól się poprowadzić jego światłu. We wszystkich planach, które zaczynasz realizowac, wręcza Ci on miecz jasnego różnicowania i bierze Cię pod swoje opiekuńcze skrzydła. Jest wolą bożą w działaniu. Archanioł Michał wzywa Cię do tego abyś, walczyła o swoje prawo.

przesłanie

wyznacz sobie cele. Pozwól się prowadzić woli bożej. Zaufaj drodze, która otworzy się przed tobą. Boża wola jest mądra, jasna i służy zarówno tobie, jak i wspólnemu dobru.

 

Bne elohim Rafał-wspaniałość

znaczenie karty:przemyśl swoją obecną sytuację. Bne elohim Rafał przekazuje Ci, że wszystko jest informacją- nie tylko wypowiadane słowa, napisane teksty, ale również ludzie, miejsca i okoliczności. Nie przypadkowo na twojej drodze pojawiają się różne informacje. Posortuj te informacje, każde osobno. Sprawdź jakie inf. zawierają twoje myśli, ponieważ to one wytaczają kierunki twojej energii. Zacznij chronić się przed inf., które nie są dla Ciebie korzystne. Odrzuć te przekonania, które są przestarzałe i nie służą dłużej twojemu rozwojowi. Drzemią w tobie talenty i zdolności, które tylko czekają abyś mogła je zrealizować w rzeczywistości. Wykorzystaj możliwości twórczego wyrazu, abyś mogła nadać swym talentom realną formę. Dzięki temu wytyczysz swojemu życiu nowy, jaśniejszy kierunek.

przesłanie

Wszystko jest informacją, naucz się ją rozumieć.

.

I bardziej szczegółowe -co mi powiedzą aniołki na temat miłości - bo jestem sama i tak trudno z tym żyć, trudno coś zmienić...

dziękuje

 

ciężko mi jest cokolwiek powiedzieć, zadaj bardziej konkretne pytanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o aniolka

30.03.1961

co mowia karty do mojej przyszlosc,i co z moja miloscia

co mnie jeszcze czeka czy bede jeszcze kiedys szczesliwa?

prosze o poomoc

Edytowane przez frezja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukrusia

POPROSZE O WYCIĄGNIECIE DLA MNIE ANIOŁKA:)

 

Jaki jest przekaz Aniołków na ten rok 2010 dla mnie?

 

 

Karolina

Dziękuję serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wróżbę. Coś w tym jest co aniołki mi przekazały :)

Co do miłości... w sumie mam dwa pytania. pierwsze pytanie: jestem sama i chciałabym wiedzieć co zrobić aby to zmienić, bo wciąż nie mogę spotkać tego właściwego mężczyzny, a jak już się zakocham to poźniej okazuje się to totalną porażką ;( . Nie wiem czy się da na takie pytanie odpowiedzieć kiedy spotkam tego jedynego :) , a jak się nie da zadać pytania w ten sposób to może czy w tym roku będę w końcu szczęśliwa i spełniona jeśli chodzi o moje życie osobiste? Troszkę nieprecyzyjnie napisałam tamto pytanie - wiem, chodziło mi wtedy raczej o to żeby może aniołki dały mi jakąś nadzieję że bedzie lepiej bo już wątpie że coś się zmieni w tym temacie.... :( A chciałabym mieć w końcu własną rodzinę. pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz na te pytania. :)

wszystkiego dobrego

Edytowane przez Magda0304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wróżbę. Coś w tym jest co aniołki mi przekazały :)

Co do miłości... w sumie mam dwa pytania. pierwsze pytanie: jestem sama i chciałabym wiedzieć co zrobić aby to zmienić, bo wciąż nie mogę spotkać tego właściwego mężczyzny, a jak już się zakocham to poźniej okazuje się to totalną porażką ;( . Nie wiem czy się da na takie pytanie odpowiedzieć kiedy spotkam tego jedynego :) , a jak się nie da zadać pytania w ten sposób to może czy w tym roku będę w końcu szczęśliwa i spełniona jeśli chodzi o moje życie osobiste? Troszkę nieprecyzyjnie napisałam tamto pytanie - wiem, chodziło mi wtedy raczej o to żeby może aniołki dały mi jakąś nadzieję że bedzie lepiej bo już wątpie że coś się zmieni w tym temacie.... :( A chciałabym mieć w końcu własną rodzinę. pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedz na te pytania. :)

wszystkiego dobrego

 

:) ...... zobacz Archanioł Michał chroni przed złem ... kojarzy sie z wielką niebieską siłą która chroni.... mówi także , że masz w sobie dużo siły i tego czegos co Tobie własnie pomoże w zyciu... ta siła która nie raz nie da Ci sie załamac...... moim zdaniem za szybko chcesz by to był juz ten jedyny...daj sobie czas nie szukaj na siłe , spokój serca i umysłu pozwoli Tobie wybrać właściwego człowieka, określ sobie z serca jaki ma byc ten mężczyzna konkretne cechy..... np czuły troskliwy opiekuńczy...i czekaj na odpowiednią chwie, wspomagaj sie prosbami do Boga aniołów . Na siłe nie zbudujesz szczęścia i wspaniałej rodziny... pamietaj , że człowiek z którym się zwiąrzesz będzie ten jedyny na całe życie na dobre i złe..... ma byc wsparciem i siła dla Ciebie a będziesz bardzo bardzo szczęśliwa...... zwróć uwagę na swoje mysli..... może są tego typu" nie zasługuje" "faceci to..." "ja mam pecha i zawsze trafiam an drani.." jesli tak to odpowiedz nazuwa się sama ....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja tez moge prosic o aniołka?

 

Serafin Kamael

Siła woti, wyruszenie w drogę

 

Znaczenie karty

Jeśli stoisz przed obliczem Kamaela u wrót królestwa Geburah, może to być wskazówką, że powinieneś świadomie aktywować swoją siłę woli. Od tego zaczyna się również jej doskonalenie. Serafin (Camael wtajemnicza cię w sferę tej siły.

Kiedy czegoś pragniesz, wówczas wysyłasz pewną siłę. Nadajesz jej określony kierunek. Kiedy na przykład chcesz podskoczyć, wówczas wysyłasz siłę do nóg, zanim jeszcze uniosą się one nad ziemię, podczas podskoku twoja siła woli jest większa niż siła ziemskiego przyciągania. Siła woli mieszka zatem w tobie. Uświadom sobie, że jest i działa. Poprzez swoją siłę woli możesz oddziaływać na dwa czynniki: czas i przestrzeń. Jeśli udoskonaliłbyś swoją siłę woli i skumulowałbyś ją w sobie, mógłbyś pozostawać w powietrzu dłużej i wyżej nad ziemią. Innymi słowy, mógłbyś się unosić. Jednak, aby wprowadzić się w ten stan, konieczne jest uświadomienie sobie swojej siły woli. W ten sposób stopniowo możesz stawać się kanałem dla wyższej, boskiej siły woli. To jest droga do celu.

Każdy człowiek jest obdarzony silą woli. Kiedy jednak używa jej świadomie? Zaobserwuj, jak dzięki niej podnosisz rękę, odwracasz głowę, kierujesz swoje kroki w kierunku, w którym chciałbyś podążać. Jak z jej pomocą możesz oddziaływać na swoje myśli i zmieniać swoje uczucia.

Serafin Kamael wzywa cię do tego, abyś używał tej siły świadomie. Stań się twórcą swojego życia. Siła woli jest dana od Boga. Jest siłą napędową. Nie skarż się na warunki, w jakich żyjesz. To ty je wybrałeś i to ty możesz je zmienić. Jeśli nie używasz swojej siły woli, twoje życie będzie sterowane przez innych ludzi i twoją podświado¬mość. Każdy, kto nic potrafi korzystać z tej siły, staje się polem rozgrywek dla sił, które go otaczają.

Skieruj swoją siłę woli ku światłu, w swoją przyszłość i pozwól, aby zdarzały ci się na co dzień cuda. Siła woli i nieustanna koncen¬tracja na swoim pragnieniu są kluczem do celu i sukcesu. Wykorzy¬staj boską siłę, którą zostałeś obdarowany, aby kształtować swoje życie. Potem rozwijaj się dalej.

Przesłanie Kamaela brzmi: KTÓŻ, JEŚLI NIE TY? WIEDZ, ŻE KIEDY POMAGASZ SAM SOBIE, POMAGA CI SAM BÓG.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za e-mail ale nie mam zadnej odpowiedzi poza tym witaj

prosze jeszcze raz o katy anielskie

dziekuje

 

pytałam wczoraj o pytania do wahadełka

 

Anioł Sopbia

Milczenie

Znaczenie karty

Anioł Sophia jest obecny nieustannie. Nie narzuca się, choć w każdej chwili możesz zwrócić się do niego z prośbą o pomoc. Zwiastuje nastanie Nowych Czasów. Strzeże twojej wewnętrznej świątyni. Uczy się trudnej sztuki milczenia, a jednocześnie dialogu

z boską siłą. Jego święta obecność sprawia, że goi się każda rana, jaką kiedykolwiek odniosłeś w swoim życiu. Prowadzi cię do wiecz¬nie działającej siły, której jesteś częścią. Tutaj możesz wypocząć. Jesteś prowadzony przez jego energię, a żywiony energią boską. W świętej przestrzeni możesz tworzyć i rozwijać nowe siły. Poprzez ciebie zaczyna świecić wieczne światło. Tutaj może ono rozjaśnieć pełnym blaskiem. Anioł Sophia zachęca cię do tego, abyś odkrył siłę ciszy. Ufając w anielskie przewodnictwo, odczujesz w swoim życiu nową siłę. Siłę tę możesz wezwać zawsze i pozwolić, aby towa¬rzyszyła ci w podróżach w święte przestworza. Przesłanie anioła Sophia brzmi:

POŁĄCZ SIĘ Z CISZĄ WIECZNOŚCI. ODNÓW SWOJĄ ENERGIĘ. PRZYJMUJ JĄ!

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPROSZE O WYCIĄGNIECIE DLA MNIE ANIOŁKA:)

 

Jaki jest przekaz Aniołków na ten rok 2010 dla mnie?

 

 

Karolina

Dziękuję serdecznie

 

Aloha van Daath

- TETRAGRAMMATON ~ To, co niewidoczne/Nic/Pustka

Znaczenie karty

Aloha van Daath wprowadza cię w królestwo tajemnej siły nico¬ści. Tutaj nie istnieje nic »jednocześnie istnieje wszystko. Zacznij od doskonalenia tej siły. Istnieją prądy, na które jako człowiek je¬steś narażony, których jesteś częścią, na które współoddziatujesz poprzez swoje działanie, być może nie będąc nawet tego świadomy. Uwidacznia się to na przykład w zachowaniach grupowych, w nor¬mach społecznych, konstelacjach rodzinnych. W tych sprawach nie możesz działać swoją energią. Nawet pustelnik, któremu wydaje się, że wycofał się ze świata, ma swoje miejsce na ziemi i nadal działa w strukturze wielkiej całości. Obowiązuje tutaj zasada zajmowania się działającymi siłami; dobre siły umacniają, zaś siły przeszkadza¬jące stopniowo burzą. Odpowiedz sobie na pytania: Jakie siły wnio¬słem w świat? Jakie uczucia, myśli i słowa pochodzą z mojego serca, wypływają tak naprawdę z mojego przekonania, a jakie przy¬jąłem z zewnątrz?

Wraz z Aloha van Daath zaczyna się usuwanie własnych ograni¬czeń i cudzych przekonań. „Myślę, jednak nie jestem swą myślą. Czuję, jednak nie jestem swym uczuciem. Działam, jednak nie je¬stem swym działaniem. Żyję, jednak nie jestem swym życiem. Kto albo co myśli, czuje, działa i żyje poprzez mnie? Jakie siły we mnie działaj ą?".

Wszystko znajduje się pod wpływem przenikającej wszystko siły nicości. Twoja rola polega na współdziałaniu. Karta ta przypomina ci, że ty również tkasz dywan życia. Zacznij aktywnie kształtować swoje życie i poznawać siebie.

Aloha van Daath ma dla ciebie następujące przesianie: UŻYWANIE SIŁY NICOŚCI OZNACZA PODĄŻANIE ZA SIŁĄ, KTÓRA JEST Z TOBĄ.

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
drogie wróżki a co z moimi pytaniami? nie mogę się doczekać :P ! pozdrawiam

 

Witaj Magdo!

już Ci odpowiedziałyśmy.Poszukaj proszę, obie odpowiedzi są na stronie 28.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mogłabym prosić o jeszcze raz o wyicągnięcie aniołka - tym razem na na 2010 rok? Joanna 15.04.1977 rok. Dziękuję i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
:) ok

 

 

taka mała wzmianka...... razem z Triną7 będziemy prowadziły ten wątek:)))) Pozdrawiam kolezanke po fachu:)))))

 

bardzo dziękuję za oficjalne mnie przyjęcie :)))))) Pozdrawiam również :))))))

 

Ślę dużo ciepłych i promiennych uścisków dla Ciebie Akae oraz dla wszystkich tu zaglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od czego zleży...:) sama nie wiem...... ale to długi temat na to co zauważam....... mozesz dostac wróżbe z wahadełka ale nie ten dział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...