Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o wyiągnięcie Aniołka :). Od niedawna rozpoczęłam nowy etap,odcięłam się od tego co stare i nie potrzebne. Prosiłabym o anioła na nową szkołę i miłość ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o kartę. Proszę się zapytać czego oczekuje ode mnie moja ukochana. I jeśli to możliwe czy chce żebym ją dalej chronił tak jak to robiłem dotychczas. Poczekam do wekendu. :) Dzięx. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogłabym prosić o wyciągniecie aniołów na mnie?I na mój związek i czego oczekuje ode mnie bliska mi osoba i czy wszystko dobrze się ułoży między nami?

Dziękuje

Edytowane przez Ninakrio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja także poprosze:)) Dziekuję i pozdrawiam :))

 

:):bukiet:

Anioły zielonego promienia

Błogosławieństwo

Znaczenie karty

Anioły zielonego promienia służą ci na drodze uzdrowienia. Przywołaj je, a oczyszczą twoje rany, uleczą ból twojej duszy, po*łączą cię ze Stworzeniem i światem materii. Pokazują ci obfitość i różnorodność tego świata; bogactwo i piękno istnienia. Uczą cię rozpoznawać i przyjmować błogosławieństwo dzieł Stwórcy. Boskie Stworzenie wykazuje nieskończoną różnorodność w for*mach swojego wyrazu, barwach, dźwiękach i kształtach. Udaj się na tono przyrody, w ogrody Boga. Zwróć uwagę na rośliny, zwierzęta, minerały. Dostrzeż bogactwo i przepych natury. Wiedz, że odkry*wasz cud cudów. To jest właściwy, pierwotny, wręcz Tajski stan. Je-sleś cząstką tego różnorodnego Stworzenia. A będąc nią, możesz wyrażać się na wiele sposobów. Twoje życie jest darem. Twój pier*wotny stan jest doskonałością. Anioły zielonego promienia poma*gają ci w powrocie do swojego źródła.

Zostaw za sobą stare braki, jak również wszelką zależność, nie*umiejętność tworzenia czegoś nowego z tych lub innych powodów. To ty jesteś twórcą swojego życia i warunków, w jakich żyjesz. Dlatego możesz je zmieniać. Zawsze kiedy twój umysł, twoje myśli, twoje uczucia odczuwają brak czegoś lub kogoś, przywołaj anioły zielonego promienia. Uświadom sobie bogactwo i różnorodność wszechświata. Codziennie przez twoją giowę przebiega około 90 000 różnych myśli. Cóż za obfitość! Jak ją wykorzystasz?

Anioły zielonego promienia ukierunkowują cię na prawdę i cud, jakim jest życie. Wspierają cię w osiąganiu kontroli nad swoimi myślami i uczuciami oraz powracaniu do prawdziwego sensu. Ich

przestanie brzmi:

JESTEŚ BŁOGOSŁAWIONY.

Prosze bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę :)

 

:):bukiet:

Elohimy Vista & Kristall

Wyświęcenie

Znaczenie karty

W twoje życie wpłynęło źródło siły bliźniaczych płomieni Vista i Kristall. Wzywają cię one do tego, abyś pozbył się wzorców niedo*skonałości. Dzieła Stwórcy są doskonale. Nie jesteś sam. Nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom. Nie jesteś jedynym człowiekiem, któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Wszystkie dzieła Stwórcy są ze sobą powiązane. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia. Zharmonizuj swój ton z innymi.Uświadom sobie swoją rolę w orkiestrze dzieł Stwórcy. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Mogą one być takie, że inni przyłą*czają się do nich i chcą się w nie wsłuchiwać, jak również takie od których inni się odwracają. Dźwięki leczą lub przynoszą choro*bę. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla

Ziemi.

Źródło siły bliźniaczych płomieni Vista i Kristail przesyła dosko*nałe tony i falowe wzory, które leczą i błogosławią Stworzenie. Prze*słanie Vista i Kristail brzmi:

WSZYSTKO JEST DRGANIEM.

Proszę bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o zobaczenie jakie są obecnie obok mnie aniołki. Z góry ślicznie dziękuje :angel:

 

Pierwsza karta jak u Szizi

 

a druga

Archanioł Chamuel

Aktywna świadomość

Znaczenie karty

Jeśli dosięgnie cię światło serca archanioła Chamuela, poproś go, aby wstąpił w twoje życie. Przebywa on u twojego boku wraz z różo*wym światłem, aby łączyć cię z silą znacznie większą i potężniejszą od ciebie. W chwili, w której różowe światło dotknie twojego serca, serce łączy się z duszą. Siła ta wiąże się z wielką odpowiedzialno*ścią, ponieważ Bożą wolą jest, aby działać dla dobra wszystkich stworzeń i dla ogólnej szczęśliwości. W chwili, w której rozwiniesz siłę różowego promienia, poszerzy się twoje pole widzenia.

Czy troszczę się o siebie wystarczająco i czy kocham siebie same*go? Czy troszczę się w pełni o związek z moim partnerem? Czy troszczę się w pełni o istoty, które mam pod swoją opieką? Czy obdarzam świat miłością? Jakie są moje pragnienia, modlitwy, wi*zje? Czy podążam za wewnętrznym głosem intuicji czy też pozosta*ję na niego głuchy? Czy zwracam przy tym uwagę na przejawy życia w moim otoczeniu, na życie Matki Ziemi? Jeśii takie pytania poja*wią się w twojej świadomości, wiedz, że Chamuel zaczął działać w twoim życiu.

Archanioł Chamuel jest nieprzekupny. Nie możesz targować się o jego energię ani handlować nią. Możesz ją tylko przyjmować i odpowiedzialnie z niej korzystać. Każde pragnienie serca, każda modlitwa, którą przesyłasz do niebiańskiego światła, zostanie wy*słuchana. Jednak co jest miarą spełnienia twojego pragnienia, wy*słuchania twojej modlitwy? Istnieje tylko jedna reguła - odpowiedz sobie na pytanie, czy sprzyja to rozwojowi twojej duszy. Jeśli tak, znaczy to, że twoje pragnienie zostało spełnione. Wszystkie modli*twy, które zostały wypowiedziane w nieczystych zamiarach, rozpusz*czają się w czynnej boskiej miłości, ponieważ nie mogą konkurować z jej silą.

Przesłanie archanioła Chamuela brzmi: POKOCHAJ SIEBIE I IDŹ ZA GŁOSEM SWOJEGO SERCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie i również przyłączam się do prośby :) (ciekawa jestem, co też aniołki moje kochane mają mi do powiedzenia:)). Z góry dziękuję:)

 

:bukiet:

 

Archaii wytrwałości

- Lady Konstantia ~ Wrażliwość w odbiorze świata

Znaczenie karty

Lady Konstantia otacza cię delikatnie, serdecznie i niepostrzeże*nie swoim zlocistożółtym. mistycznym światłem wiedzy. Prowadzi cię do mądrości twojego serca i przypomina ci, że wszystko jest ze sobą połączone. Objawia ci kielich twojej wrażliwości. Umożliwia ci zawrócenie z drogi mroku i podążanie we własnym świetle. Przy. pominą ci z miłością o wypełnianiu własnego planu duchowego. Połącz się z darem swojej zdolności miłowania i miłością do życia.

Twoje życie jest darem boskiego źródła. Uwolnij się z krępują*cych cię więzów, lęków i rozczulania się na samym sobą, ponieważ wszystko to zasłania ci widok na twoją mądrość i rzeczywisty sens twojego życia. Nie musisz już dzielić rzeczywistości na kawałki, kry*tykować, ranić, potępiać i walczyć. Lady Konstantia pozwala ci pły*nąć ze swoją silą, odkrywać we wszystkim coś pięknego i pozytyw*nego oraz otwierać się na swoją radość życia. Podnosi ona poziom energii i budzi w tobie siłę twojego magnetyzmu.

Wzywa cię również do tego, abyś wczuwał się w położenie swoich braci i sióstr, uczy, że wszystko jest ze sobą połączone i dlatego wszystko, co uczyniłeś innym istotom, uczyniłeś również samemu sobie. Nie żyjemy niezależnie od siebie- Wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani i zależymy od siebie nawzajem. Konstantia wzywa cię do tego, abyś siłą swojego serca rozpoznał to, co właściwe. Mówi ci:

ŚWIAT- TAKI, JAKIM GO WIDZISZ, PRZEŻYWASZ I ODBIERASZ - JEST ZWIERCIADŁEM TWOJEJ DUSZY.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wyiągnięcie Aniołka :). Od niedawna rozpoczęłam nowy etap,odcięłam się od tego co stare i nie potrzebne. Prosiłabym o anioła na nową szkołę i miłość ;).

 

:bukiet:

Elohim Haniel

Zdolność do miłowania

Znaczenie karty

Haniel obwieszcza ci, że stoisz u wrót siódmego wtajemniczenia, których jest on strażnikiem. Prowadzi cię w królestwo archaii, two-jej kobiecej prasily. Siła ta mieszka w tobie - niezależnie, czy jestd mężczyzną, czy kobietą. Jest ona zwrotem ku twojemu wnętrzu, in*tuicją, samoobserwacją, głębokim spokojem, podążaniem za gło*sem serca, bezwarunkową miłością, czystością, współczuciem, trans*formacją, ochroną, siłą, pociechą i otuchą. Jest codziennym chlebem twojej duszy, boską manną. Archaii są ukryte głęboko w każdym człowieku. Cierpliwie czekają na pobudkę, są gotowe, aby się roz*wijać. Kierują twoje spojrzenie z powrotem na miłość.

Zacznij od bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania sa*mego siebie - takiego, jakim jesteś. Stań się promieniującym na' zewnątrz magnesem boskiej miłości. Nic czekaj! Wykorzystaj wszystkie drzemiące w tobie możliwości. Pozwól unieść się na skrzydłach swojej boskiej miłości. Zacznij rozwijać swoje potężne zdol*ności. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich bliźnich, w stworzeniu. Doceń ją. Wyraź. Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego brakuje ci w twoim życiu, tym, czego inni mają więcej niż ty. Zacznij widzieć bogactwo, które cię otacza i które nosisz w sobie. Pozwól ponieść się w ogrody miłości na skrzydtach swojej zdolności do kochania.

przesianie Haniela brzmi:

MIŁOŚĆ MIESZKA W KAŻDYM STWORZENIU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie proszę o wyciągnięcie Aniołka, ponieważ w zeszłym tygodniu wyszła biała karta :)

 

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)

 

:bukiet:

Anioły białego promienia

Piękno

Znaczenie karty

Jeśli anioły białego promienia pojawią się w twoim życiu, wów*czas wzywają cię do tego, abyś wkroczył w szerszy krąg w spirali życia. Obwieszczają początek czegoś nowego, jakąś zmianę, a przez to- oddzielenie się od tego, co stare. Każdy człowiek ma zdolność możliwości do wyrażania siły twórczej, którą nosi w sobie.

Anioły te pomagają ci wykorzystywać twój boski potencjał, wcielać «r życie boską zdolność tworzenia i postrzegać świat jako dar. Obej*muje 10 uwalnianie się z krepujących więzów przeszłości i rozwijanie w sobie głębokiego przeświadczenia, że silę tę posiadasz i potrafisz nią żyć- Czasami trudno jest porzucić stare wzorce zachowania i zmie*nić dotychczasowe poglądy. Anioły białego promienia chcą cię uwol*nić, wskazać drogę powrotu do twojej pierwotnej niewinności i czy*stości, dzięki czemu tworzysz fundament pod przyszłe zdarzenia. Tutaj odkryjesz swój sens życia, nawet jeśli twoje otoczenie sklasyfikuje go jako irracjonalny. Uwolnij się od presji i wyobrażeń narzucanych ci przez innych ludzi! Pokochaj swoje życie. Tańcz, maluj, śpiewaj, pisz. Oddaj się pięknu życia. Rozwijaj talenty, którymi zostałeś obdarzony - zostały ci one dane, abyś mógł je przeżyć. Przestanie aniołów białego promienia brzmi:

PRZEŻYJ ŚMIERĆ ZA ŻYCIA,

ZANIM UMRZESZ ŚMIERCIĄ FIZYCZNĄ.

ODDAJ SIĘ ODNOWIENIU, PRZEMIANIE,

POSZERZAJ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o wyciągnięcie Aniołka. :)

 

Elohimy Vista & Kristall

Wyświęcenie

Znaczenie karty

W twoje życie wpłynęło źródło siły bliźniaczych płomieni Vista i Kristall. Wzywają cię one do tego, abyś pozbył się wzorców niedo*skonałości. Dzieła Stwórcy są doskonale. Nie jesteś sam. Nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom. Nie jesteś jedynym człowiekiem, któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Wszystkie dzieła Stwórcy są ze sobą powiązane. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia. Zharmonizuj swój ton z innymi.Uświadom sobie swoją rolę w orkiestrze dzieł Stwórcy. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Mogą one być takie, że inni przyłą*czają się do nich i chcą się w nie wsłuchiwać, jak również takie od których inni się odwracają. Dźwięki leczą lub przynoszą choro*bę. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla

Ziemi.

Źródło siły bliźniaczych płomieni Vista i Kristail przesyła dosko*nałe tony i falowe wzory, które leczą i błogosławią Stworzenie. Prze*słanie Vista i Kristail brzmi:

WSZYSTKO JEST DRGANIEM.

 

 

coś dzień na tą karte:) a może to tez znak dla mnie :))Proszę bardzo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o kartę. Proszę się zapytać czego oczekuje ode mnie moja ukochana. I jeśli to możliwe czy chce żebym ją dalej chronił tak jak to robiłem dotychczas. Poczekam do wekendu. :) Dzięx. :)

 

 

:bukiet:

Anioł komunikacji

Informacja

Znaczenie karty

Kiedy Mały/Mała łaskocze cię w koniuszek nosa, chce ci przypo*mnieć, że życie może być lekkie i przyjemne.

Anioi komunikacji poucza cię: „Nie podchodź z taką powagą do swojej obecnej sytuacji życiowej. Jestem przy tobie. Przypomnij so-bie czasy naszych wspólnych zabaw, szczęścia i radości. Przypomnij sobie czasy, w których życie byto lekkie i przyjemne. Obecna sytu*acja jest wynikiem twojego działania. Pokazuje ona dziedzinę życia, którą wybraieś z różnych powodów. Przypatrz się uważnie tej sytu*acji. Nie bój się. Wytrwaj w niej, zajmij się nią. W niej zawarte są ukryte sprawy twojej duszy. Nie uciekaj od niej, obarczając winą innego człowieka, okoliczności, warunki zewnętrzne lub to, co jest już przeszłości;). W przeciwnym razie powróci ona na scenę twoje-go życia w innej formie. Trudne tematy mają dużo czasu i możliwo*ści, aby się pokazać.

Problemy są po to, aby je rozwiązywać i uwalniać się od nich. Najlepiej, jeśli czynimy to z myślą o wszystkich w nie zaangażowa*nych i o wspólnym dobru. A zatem, ratuje cię tylko odwaga. Jestem przy tobie, a gdy łaskocze cię po nosie, wówczas chcę ci powiedzieć, że rozwiązanie jest blisko. Pamiętaj, że na wszystko jest odpowied*ni czas - na śmiech i na plącz. Na zabawę i pracę. W jakiejkolwiek nie byłbyś sytuacji, życie i tak przyjmie potem odwrotny do niej kierunek. Tak jak zmienia się noc z dniem. Podporządkuj się temu rytmowi. Bądź pewien, że kiedy zostanie ci dane zadanie do roz*wiązania, na przykład pod postacią choroby, rozłąki czy kryzysu, istnieją w tobie siła, wiedza i odwaga, aby te trudności lub proble*my pokonać".

Przesłanie anioła komunikacji brzmi:

ZAWSZE JEST WŁAŚCIWY MOMENT,

PONIEWAŻ TO, CZEGO MASZ SIĘ NAUCZYĆ,

ZOSTAŁO PRZEWIDZIANE W BOŻYM PLANIE

NA DŁUGO WCZEŚNIEJ.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogłabym prosić o wyciągniecie aniołów na mnie?I na mój związek i czego oczekuje ode mnie bliska mi osoba i czy wszystko dobrze się ułoży między nami?

Dziękuje

 

Anioły różowego promienia

Oddanie

Znaczenie karty

Anioły różowego promieniowania są obok ciebie zawsze - wystarczy przywołać je do swojego życia, aby zaczęły w nim działać. Prowadzą cię do prawdziwej siły miłości. Proszą o zbawienie twojej duszy, przesyłają ci swoje światło, aby oczyścić twoje serce z minionych bojów. Służą ci pomocą w sprawach sercowych i zanoszą pragnienia twojego serca we wszechświat, aby naładować je magnetyczną silą miłości.

Każdy człowiek posiada wrodzoną i naturalną zdolność do uczu*cia miłości. Kiedy człowiek zostaje zmuszony do rozłąki z ukocha*ną osobą, ponieważ przebywa ona w innym miejscu, kontakt z nią został mu zakazany lub osoba ta zmarła (powodów może być wie*le), wciąż może mieć ją w swoim sercu i tam spotykać się z nią czy rozmawiać. Serce jest również miejscem, w którym człowiek może widzieć spełnienie swoich marzeń i pragnień, rozpoznawać swoje tęsknoty, podążać drogą miłości. Wszystko, co jest naładowane miłością, może zmaterializować się i objawić w świecie zewnętrz*nym, gdyż miłość jest najsilniejszą z istniejących sił we wszech*świecie.

Jeśli czujesz się bezsilny, przytłoczony różnymi lękami i obawiasz się przyszłości, przywołaj anioła różowego promienia. Podniesie on poziom twojej energii, rozproszy siły mroku, które chcą tobą zawładnąć, i pokaże ci, jak podążać drogą serca. Znów będziesz w stanie jasno myśleć i stawiać w swoim życiu kolejne kroki. Przesłanie tych aniołów brzmi:

JESTEŚ KOCHANY MIŁOŚCIĄ BEZGRANICZNĄ.

 

:)

Edytowane przez akae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninakrio a to na zdrówko:)

 

Anioły złotego promienia

Duchowe skupienie

Znaczenie karty

Kiedy anioiy te pojawią się w twoim życiu, mogą okazać ci po*moc na cztery różne sposoby. Przede wszystkim pomagają ci w zdo*bywaniu wyższych płaszczyzn świadomości - są obecne na przykład wtedy, kiedy przeobrażasz się z ucznia w nauczyciela, przechodzisz z dzieciństwa w wiek dojrzały, z beztroskiej dorosłości w świat obo*wiązków macierzyńskich/ojcowskich, ze stanowiska podwładnego na odpowiedzialne stanowisko przełożonego.

Kiedy przywołujesz te anioły, poszerzasz swoje duchowe hory*zonty. Przynoszą ci one poznanie, większą ilość energii, zrozumie*nie dla procesu przemiany. Są one nadajnikami Bożej wiedzy, po*kazują ci nowe drogi i możliwości. Pomagają ci zostawić za sobą przestarzałe wyobrażenia i schematy z przeszłości, ulepszyć cię, od*nowić i zmienić.

Anioły złocisiożóitego promienia siuią uwolnieniu się od ze*wnętrznych uzależnień, przymusów i presji. Pomagają ci podążać drogą serca. Mówią ci, że swoją się możesz czerpać również z Dziś, a nie tylko z Wczoraj. Wspierają cię w tym, abyś zwrócił swoje spoj*rzenie we właściwym kierunku - przed siebie. Umacniają także two*ją pewność siebie i oświetlają ciemne zakamarki twojej duszy.

Przesłanie tych aniołów brzmi:

TO, CZEGO MASZ SIĘ NAUCZYĆ,

ZOSTAŁO PRZEWIDZIANE W BOŻYM PLANIE

DUŻO WCZEŚNIEJ.

:):zakochany::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poproszę o aniołka :)

 

:bukiet:

Aralitn Zafkiel

Rozum, rozsądek

Znaczenie karty

Aralim Zafkiel uczy cię, że istnieją trzy płaszczyzny rozumu -podświadomość, świadomość i nadświadomość, czyli tak zwane

wyższe „ja". Pytanie jeszcze, przez którą świadomość dajesz się pro*wadzić?

Jeśli rządzi tobą podświadomość, staniesz sie uzależniony od własnych marzeń i żądz. Jeśli działasz ze środkowej płaszczyzny rozumu, wówczas analizujesz różne czynniki, które mają na ciebie wpływ. Do czynników tych należą: religia i przekonania duchowe, ludzie, którzy cię otaczają, opinie otoczenia, trendy, tendencje itd. Płyniesz z masą. Jeśli natomiast działasz według wskazań swojego wyższego rozumu, musisz przygotować się na występowanie zja*wisk i czynów, które będą niezrozumiałe dla świata zewnętrznego. Działasz bowiem wówczas z głębokiego przekonania, z głębokie), wewnętrznej wiedzy. Na przykład wypalasz kadzidełko, ponieważ wiesz, że oczyszcza ono atmosferę i twoje samopoczucie, lub na*gle doświadczasz uczucia, że musisz kogoś odwiedzić, lub podej*mujesz decyzję, która na pozór przeczy zdrowemu rozsądkowi itd. Potraktuj swój wyższy rozum jako swoje wyższe Ja, które jest cał*kowicie godne zaufania. Jeśli natomiast rozum stanie się twoim panem, wówczas nie pokłoni się on przed innymi stworzeniami Boga i może stać się dużą przeszkodą na twojej drodze do boskie*go źródła.

Zastanów się, z jakiej sfery rozumu działasz. Kiedy na drodze do celu pojawiają się przeszkody, będziesz potrzebował wytrwałości, zdyscyplinowania, koncentracji, zdolności przetrwania, wytrzyma*łości w pokonywaniu przeszkód. Jeśli skupisz się wewnętrznie i głę*boko na swoim celu, podążysz swoją drogą, wówczas odkryjesz swo*ją prawdziwą siłę. Rozum służy ci na tej drodze jako most. Tutaj odkryjesz również najważniejsze cechy, dzięki którym uda ci się osią*gnąć doskonałość.

Aralim Zafkiel mówi ci:

SAM TWORZYSZ SWOJE MYŚLI I UCZUCIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akae tu jedna uwaga. Jeśli już wyciąga się karty na pytanie strony, to nie tylko ciągnie się kartę i wkleja się opis znaczenia karty, lecz również należy przedstawić własne stanowisko, interpretację wyciągniętej karty na zadane pytanie. Zaglądają na forum i proszą o karty nie tylko osoby, które są zapoznane z wyciąganymi przez ciebie kartami, a które są wstanie już nawet same kartę, opis zinterpretować, go rozumieją, lecz i takie, które nie mają o tym pojęcia a już na pewno nie wiedzą jak mogą wklejony opis karty interpretować chociażby dlatego, że opisy te są długie i obszerne w wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet:

Elohim Haniel

Zdolność do miłowania

Znaczenie karty

Haniel obwieszcza ci, że stoisz u wrót siódmego wtajemniczenia, których jest on strażnikiem. Prowadzi cię w królestwo archaii, two-jej kobiecej prasily. Siła ta mieszka w tobie - niezależnie, czy jestd mężczyzną, czy kobietą. Jest ona zwrotem ku twojemu wnętrzu, in*tuicją, samoobserwacją, głębokim spokojem, podążaniem za gło*sem serca, bezwarunkową miłością, czystością, współczuciem, trans*formacją, ochroną, siłą, pociechą i otuchą. Jest codziennym chlebem twojej duszy, boską manną. Archaii są ukryte głęboko w każdym człowieku. Cierpliwie czekają na pobudkę, są gotowe, aby się roz*wijać. Kierują twoje spojrzenie z powrotem na miłość.

Zacznij od bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania sa*mego siebie - takiego, jakim jesteś. Stań się promieniującym na' zewnątrz magnesem boskiej miłości. Nic czekaj! Wykorzystaj wszystkie drzemiące w tobie możliwości. Pozwól unieść się na skrzydłach swojej boskiej miłości. Zacznij rozwijać swoje potężne zdol*ności. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich bliźnich, w stworzeniu. Doceń ją. Wyraź. Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego brakuje ci w twoim życiu, tym, czego inni mają więcej niż ty. Zacznij widzieć bogactwo, które cię otacza i które nosisz w sobie. Pozwól ponieść się w ogrody miłości na skrzydtach swojej zdolności do kochania.

przesianie Haniela brzmi:

MIŁOŚĆ MIESZKA W KAŻDYM STWORZENIU.

 

Dzięki,a jak myślisz co to może w praktyce oznaczać? :chytry_na::jezyk2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle Damo, ze tu chodzi o twoja samorealizacje - ze wreszcie robisz to na co masz ochote, dostrzegasz i doceniasz wlasne pragnienia i dzieki ich realizacji coraz lepiej poznajesz siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle Damo, ze tu chodzi o twoja samorealizacje - ze wreszcie robisz to na co masz ochote, dostrzegasz i doceniasz wlasne pragnienia i dzieki ich realizacji coraz lepiej poznajesz siebie

 

Dzięki Bagheero,ale chciałam się dowiedieć u źródła ;) ja mam swoją intepretację,ale napiszę późniejo tym tzn. jak ja to czuję ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akae tu jedna uwaga. Jeśli już wyciąga się karty na pytanie strony, to nie tylko ciągnie się kartę i wkleja się opis znaczenia karty, lecz również należy przedstawić własne stanowisko, interpretację wyciągniętej karty na zadane pytanie. Zaglądają na forum i proszą o karty nie tylko osoby, które są zapoznane z wyciąganymi przez ciebie kartami, a które są wstanie już nawet same kartę, opis zinterpretować, go rozumieją, lecz i takie, które nie mają o tym pojęcia a już na pewno nie wiedzą jak mogą wklejony opis karty interpretować chociażby dlatego, że opisy te są długie i obszerne w wiadomości.

 

:) AoiMizu ależ ja nie wróże tylko losuje karte anielską więc nie ma co interpretować przyjmuje wskazówki takie jakie są a co do interpretacji:) nie zajmuje się na tym forum ,a jeśli się zdecyduje to napewno będę interpretować:)jeśli zaistnieje problem z interpretacją karty proszę się zgłaszać:)

 

P.S. CZy należy? co do tego słowa to.... każdy ma prawo robić to co chce i tak jak to czuje nie krzywdząc przy tym innych. Więc na słowo "NALEŻY" mam uczulenie:)

 

Zastanawia mnie i nasuwa mi się pytanie: Dlaczego nie bierzemy rzeczy jakie dostajemy tylko zaraz czegoś się doszukujemny lub mówimy co kto powinnien według nas zrobić , a szczególnie skłonność do tego mają ludzie" rozwijający się"... to tak jak z wychowywaniem dzieci..... każdy co nie ma dzieci ma 1000 swoich teorii na temat ich wychowywania a jak już dodzie do faktu , że stajemy się rodzicami wszystkie teoriie padają .Często można to zaaobserwować jak dziecko dostaje histeriii ,.... założe się , że większość z nas ma już swoje zdanie co nalezy zrobić.... tak samo jest z kartami jeśli ktoś czuje , że powinnien coś zrobić niech robi

Edytowane przez akae
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,a jak myślisz co to może w praktyce oznaczać? :chytry_na::jezyk2:

 

Witaj Damo Trefl:) Twoje serce i Ty wiecie najlepiej co to dla Ciebie oznacza...sama piszesz , że masz własną interpretacje...

a dla mnie oznacza to , że kroczysz drogą rozwoju , zmian w sobie .Jesteś osobą empatyczna i wrażliwą ale jest też coś w przeszłości co nie pozwala Tobie iść dalej, coś nie daje Tobie do końca spokoju .Jakaś niezamknieta sprawa .Zdarzenia z przeszłości , które Ciebie dotknęły. Powinnaś zaakcpetować i iść dalej .Zostawić je jako lekcje z której wyciągnąć należy wnioski. Wybaczenie sytuacją i ludzią którzy Cię skrzywdzili. Przyszedł czas abyś skupiła się na sercu i miłości która jest w nim...Miłość bezwarunkowa nie jest łatwa do osiągnięcia, ale sklutki jakie za sobą niesie są nieziemsko przyjemne.Poczujesz się przede wszystkim wolna i ponad to co Ciebie otacza.Twoje serce staje się silne i mało podatne na zranienia, będziesz "unosiła się nad ziemią" Czego z całego serca Tobie życze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa i ten temat otworzyłam jako pierwszy;) Równiez poproszę o aniołki;)

 

Elohimy Arkturus & Diana

Doskonałość

Znaczenie karty

Kiedy skoncentrujesz się na sile, która przemawia do ciebie przez Arkturusa i Dianę, będziesz stopniowo powracać do stanu swojej pierwotnej doskonałości. Twoja dusza jest doskonała. Nie można jej zranić, chyba że sam na to zezwolisz. Przebaczenie jest najsku¬teczniejszym sposobem zrywania karmicznych więzów. Karma jest ponadczasowym prawem przyczyny i skutku. To prawo dziata w od-niesieniu do jednostek, grup, narodów, krajów, całej ludzkości. Nie przez przypadek urodziliśmy się w takim, a nie innym kraju, i w takich, a nie innych warunkach. Najczęściej mamy tutaj jakąś misję do wypełnienia lub też sami postanowiliśmy tutaj służyć. Wskutek tego możemy mieć swój udział w rozgrywających się wy¬darzeniach, łagodzić lub zrywać karmiczne więzy rodziny, grupy lu-dzi, kraju czy określonego narodu. Rodzina jest najmniejsza ko¬mórką społeczeństwa lub zbiorowości ludzkiej. Zazwyczaj to w niej uwidaczniają się najwyraźniej wszystkie problemy, które otrzymali¬śmy w spadku po wcześniejszych żywotach, aby teraz całkowicie się od nich uwolnić. Może to odbywać się mocą fioletowego płomienia i doskonalej geometrii. Pytania, które prowadzą cię do rozpozna¬nia tych karmicznych problemów, są następujące: Jakie sprawy domagają się załatwienia w mojej rodzinie? Jakie jest przeznacze¬nie (misja) mojego ludu tub kraju? Jaka jest jego historia i jak mogę przyczynić się do zmian w jej biegu? Pomimo rozgrywającej się na twoich oczach niesprawiedliwości i krzywdy, możesz rozwinąć swoją doskonałą siłę.

Przesianie tych elohimów brzmi:

PRZEBACZ, A BĘDZIESZ WOLNY, ABY ZROBIĆ KOLEJNY KROK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja też mogę prosić o aniłka?

 

Szatan

Nienawiść, zniszczenie, ciemność

Znaczenie karty

Szatan jest najbardziej mroczną silą materialnego świata. Jest uosobieniem mroku. Objawia się w nieszczęściach, ciężkich chorobach, ciosach losu, wojnach, wszelkiego rodzaju katastrofach. Doszatańskich sil należą: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, sianie wątpliwości, destrukcja, rozkład. Jest to siła, która wszelkie swoje wysiłki skupia na walce z sitami Boga.

Duchowe siły boskie nie mają swojego końca, natomiast siła Szatana - tak. Musi rozpuścić się kiedyś w świetle boskości. Te siły, które rządzą w materii, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami i jednocześnie największymi nauczycielami. Dzięki nim możemy się rozwijać i uczyć. Bo inaczej skąd wiedziałbyś, co oznacza: być sytym, jeśli nie zaznałbyś głodu? Jak mógłbyś cenić swoje zdrowie, jeśli nie znałbyś żadnej choroby? Jak mógłbyś cenić swoje życie, jeśli nic stanąłbyś oko w oko ze śmiercią? Jak chciałbyś wiedzieć, co oznacza życie we wspólnocie, jeśli nie znałbyś samotności? Uczymy się przez obserwację kontrastów, sił przeciwstawnych. Do nas należy decyzja, czy sprzedajemy Szatanowi swoją duszę, czy też uczymy się na błędach i grzechach (a zatem dzięki niemu) i przez to ulegamy wzmocnieniu. Szatan daje nam szansę bycia Mistrzami Życia i obudzenia się świadomie w Bogu.

Siły mroku rządzą najczęściej wtedy, kiedy przechodzimy ciężkie chwile, kiedy jesteśmy zmęczeni, słabi, pijani, odurzeni, nie do końca świadomi, Czas ich działania jest jednak ograniczony. Po jego upływie siły te muszą ustąpić, tak dzieje się zawsze. W takich sytuacjach nie można się poddać, należy ukierunkować się na światło i przemaszerować przez doliny i wąwozy nocy, aż naszą drogę znów rozjaśni wieczne światło.

Przyjmij naukę. Odkryj łaskę w czasach mroku, wykształć w sobie pokorę i wdzięczność. Odczuwając strach w trudnych chwilach, poproś o pomoc swojego sprzymierzeńca. To silne lekarstwo na twoje lęki i obawy.

Przesłanie aniołów na te trudne chwile brzmi:

JESTEŚ BOSKĄ DUSZĄ, KTÓRA ZBIERA DOŚWIADCZENIA NA ZIEMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również prosiłabym o aniołki dla mnie :)

 

Archanioł Chamuel

Aktywna świadomość

Znaczenie karty

Jeśli dosięgnie cię światło serca archanioła Chamuela, poproś go, aby wstąpił w twoje życie. Przebywa on u twojego boku wraz z różowym światłem, aby łączyć cię z silą znacznie większą i potężniejszą od ciebie. W chwili, w której różowe światło dotknie twojego serca, serce łączy się z duszą. Siła ta wiąże się z wielką odpowiedzialnością, ponieważ Bożą wolą jest, aby działać dla dobra wszystkich stworzeń i dla ogólnej szczęśliwości. W chwili, w której rozwiniesz siłę różowego promienia, poszerzy się twoje pole widzenia.

Czy troszczę się o siebie wystarczająco i czy kocham siebie same¬go? Czy troszczę się w pełni o związek z moim partnerem? Czy troszczę się w pełni o istoty, które mam pod swoją opieką? Czy obdarzam świat miłością? Jakie są moje pragnienia, modlitwy, wizje? Czy podążam za wewnętrznym głosem intuicji czy też pozostaję na niego głuchy? Czy zwracam przy tym uwagę na przejawy życia w moim otoczeniu, na życie Matki Ziemi? Jeśii takie pytania poja¬wią się w twojej świadomości, wiedz, że Chamuel zaczął działać w twoim życiu.

Archanioł Chamuel jest nieprzekupny. Nie możesz targować się o jego energię ani handlować nią. Możesz ją tylko przyjmować i odpowiedzialnie z niej korzystać. Każde pragnienie serca, każda modlitwa, którą przesyłasz do niebiańskiego światła, zostanie wy¬słuchana. Jednak co jest miarą spełnienia twojego pragnienia, wysłuchania twojej modlitwy? Istnieje tylko jedna reguła - odpowiedz sobie na pytanie, czy sprzyja to rozwojowi twojej duszy. Jeśli tak, znaczy to, że twoje pragnienie zostało spełnione. Wszystkie modlitwy, które zostały wypowiedziane w nieczystych zamiarach, rozpuszczają się w czynnej boskiej miłości, ponieważ nie mogą konkurować z jej silą.

Przesłanie archanioła Chamuela brzmi: POKOCHAJ SIEBIE I IDŹ ZA GŁOSEM SWOJEGO SERCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Akae,czy możesz dla mnie wyciągnąć aniołka przewodzącego miesiącem listopad.Bardzo dziękuję i pozdrawiam.Jadwiga

 

Anioł Stróż

Nieustająca ochrona

Znaczenie karty

Kiedy Anioł Stróż przypomina ci o swojej obecności poprzez wylosowanie jego karty, oznacza to, że powinieneś postarać się nawiązać z nim bardziej świadomy konlakt. Może lo także oznaczać, żd w swoim życiu dotarłeś do jakiegoś punklu przełomowego, w którym zaczyna się coś nowego i kończy się coś starego.

Twój osobisty Anioł Stróż pomaga ci w tym, szepcząc do ucha: „Nawet kiedy wydaje ci się, że sytuacja jest beznadziejna, nic jestei sam. Towarzyszę ci, chronię cię, prowadzę i niosę cię, budząc w tobie chęć do podążania dalej drogą życia! Wszystko będzie dobrze. U kresu drogi jest światło. Otwórz oczy! Rozejrzyj się! Dosttrzeż ludzi, klórzy cię kochają. Dostrzeż to, co ci sprzyja. Poproś mnie o pomoc, będąc pewnym, że ją otrzymasz. Obojętne, co ro-1 bisz, obojętne, co się dzieje, ja wciąż cię kocham - bezwarunkowo. I W każdej chwili możesz zacząć wszystko od nowa, iść dalej. Potrze- 1 bujesz tylko zebrać się na odwagę. Jestem twoim zbiornikiem energii dzięki niej możesz wykonać kolejny krok. Kiedy jesteś w trudnej życiowej sytuacji, przywołaj mnie. Jestem obecny cały czas. Strzegę cię. Przesyłam ci sygnały ostrzegawcze, gdy jesteś w niebezpieczeństwie. Zacznij je dostrzegać!". Przesłanie Anioła Slróża brzmi:

JESTEM TWOIM STRAŻNIKIEM W KAŻDEJ SYTUACJI WYSTARCZY, ŻE PO PROSTU O MNIE POMYŚLISZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy ja też mogłabym poprosić o aniołka?? Moja data urodzenia to 25.XII

 

Elohim Haniel

Zdolność do miłowania

Znaczenie karty

Haniel obwieszcza ci, że stoisz u wrót siódmego wtajemniczenia, których jest on strażnikiem. Prowadzi cię w królestwo archaii, two-jej kobiecej prasily. Siła ta mieszka w tobie - niezależnie, czy jestd mężczyzną, czy kobietą. Jest ona zwrotem ku twojemu wnętrzu, intuicją, samoobserwacją, głębokim spokojem, podążaniem za głosem serca, bezwarunkową miłością, czystością, współczuciem, transformacją, ochroną, siłą, pociechą i otuchą. Jest codziennym chlebem twojej duszy, boską manną. Archaii są ukryte głęboko w każdym człowieku. Cierpliwie czekają na pobudkę, są gotowe, aby się rozwijać. Kierują twoje spojrzenie z powrotem na miłość.

Zacznij od bezwarunkowego zaakceptowania i pokochania samego siebie - takiego, jakim jesteś. Stań się promieniującym na' zewnątrz magnesem boskiej miłości. Nic czekaj! Wykorzystaj wszystkie drzemiące w tobie możliwości. Pozwól unieść się na skrzydlach swojej boskiej miłości. Zacznij rozwijać swoje potężne zdolności. Dostrzeż miłość w sobie, w swoich bliźnich, w stworzeniu. Doceń ją. Wyraź. Pożegnaj się ze swoją świadomością niedostatku i braku, przestań zajmować się tym, czego brakuje ci w twoim życiu, tym, czego inni mają więcej niż ty. Zacznij widzieć bogactwo, które cię otacza i które nosisz w sobie. Pozwól ponieść się w ogrody miło-j ści na skrzydtach swojej zdolności do kochania.przesianie Haniela brzmi:

MIŁOŚĆ MIESZKA W KAŻDYM STWORZENIU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! A czy ja również mogłabym prosić o Aniołka? Pozdrawiam!

 

Elohimy Vista & Kristall

Znaczenie karty

W twoje życie wpłynęło źródło siły bliźniaczych płomieni Vista i Kristall. Wzywają cię one do tego, abyś pozbył się wzorców niedo¬skonałości. Dzieła Stwórcy są doskonale. Nie jesteś sam. Nie jesteś jedynym człowiekiem, który podlega pewnym procesom. Nie jesteś jedynym człowiekiem, któremu przytrafiają się pewne rzeczy. Wszystkie dzieła Stwórcy są ze sobą powiązane. Jesteś jednym z tonów w orkiestrze Stworzenia. Zharmonizuj swój ton z innymi.Uświadom sobie swoją rolę w orkiestrze dzieł Stwórcy. Swoim bytem wytwarzasz różne tony. Mogą one być takie, że inni przyłączają się do nich i chcą się w nie wsłuchiwać, jak również takie od których inni się odwracają. Dźwięki leczą lub przynoszą choro¬bę. Dzięki swojej energii możesz być uzdrawiającym impulsem dla

Ziemi.

Źródło siły bliźniaczych płomieni Vista i Kristail przesyła doskonałe tony i falowe wzory, które leczą i błogosławią Stworzenie. Przesłanie Vista i Kristail brzmi:

WSZYSTKO JEST DRGANIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szatan

Nienawiść, zniszczenie, ciemność

Znaczenie karty

Szatan jest najbardziej mroczną silą materialnego świata. Jest uosobieniem mroku. Objawia się w nieszczęściach, ciężkich chorobach, ciosach losu, wojnach, wszelkiego rodzaju katastrofach. Doszatańskich sil należą: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z innymi, sianie wątpliwości, destrukcja, rozkład. Jest to siła, która wszelkie swoje wysiłki skupia na walce z sitami Boga.

Duchowe siły boskie nie mają swojego końca, natomiast siła Szatana - tak. Musi rozpuścić się kiedyś w świetle boskości. Te siły, które rządzą w materii, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogami i jednocześnie największymi nauczycielami. Dzięki nim możemy się rozwijać i uczyć. Bo inaczej skąd wiedziałbyś, co oznacza: być sytym, jeśli nie zaznałbyś głodu? Jak mógłbyś cenić swoje zdrowie, jeśli nie znałbyś żadnej choroby? Jak mógłbyś cenić swoje życie, jeśli nic stanąłbyś oko w oko ze śmiercią? Jak chciałbyś wiedzieć, co oznacza życie we wspólnocie, jeśli nie znałbyś samotności? Uczymy się przez obserwację kontrastów, sił przeciwstawnych. Do nas należy decyzja, czy sprzedajemy Szatanowi swoją duszę, czy też uczymy się na błędach i grzechach (a zatem dzięki niemu) i przez to ulegamy wzmocnieniu. Szatan daje nam szansę bycia Mistrzami Życia i obudzenia się świadomie w Bogu.

Siły mroku rządzą najczęściej wtedy, kiedy przechodzimy ciężkie chwile, kiedy jesteśmy zmęczeni, słabi, pijani, odurzeni, nie do końca świadomi, Czas ich działania jest jednak ograniczony. Po jego upływie siły te muszą ustąpić, tak dzieje się zawsze. W takich sytuacjach nie można się poddać, należy ukierunkować się na światło i przemaszerować przez doliny i wąwozy nocy, aż naszą drogę znów rozjaśni wieczne światło.

Przyjmij naukę. Odkryj łaskę w czasach mroku, wykształć w sobie pokorę i wdzięczność. Odczuwając strach w trudnych chwilach, poproś o pomoc swojego sprzymierzeńca. To silne lekarstwo na twoje lęki i obawy.

Przesłanie aniołów na te trudne chwile brzmi:

JESTEŚ BOSKĄ DUSZĄ, KTÓRA ZBIERA DOŚWIADCZENIA NA ZIEMI.

 

Dziękuję bardzo Akae. Po tym co przeczytałam jestem przerażona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archanioł Chamuel

Aktywna świadomość

Znaczenie karty

Jeśli dosięgnie cię światło serca archanioła Chamuela, poproś go, aby wstąpił w twoje życie. Przebywa on u twojego boku wraz z różowym światłem, aby łączyć cię z silą znacznie większą i potężniejszą od ciebie. W chwili, w której różowe światło dotknie twojego serca, serce łączy się z duszą. Siła ta wiąże się z wielką odpowiedzialnością, ponieważ Bożą wolą jest, aby działać dla dobra wszystkich stworzeń i dla ogólnej szczęśliwości. W chwili, w której rozwiniesz siłę różowego promienia, poszerzy się twoje pole widzenia.

Czy troszczę się o siebie wystarczająco i czy kocham siebie same¬go? Czy troszczę się w pełni o związek z moim partnerem? Czy troszczę się w pełni o istoty, które mam pod swoją opieką? Czy obdarzam świat miłością? Jakie są moje pragnienia, modlitwy, wizje? Czy podążam za wewnętrznym głosem intuicji czy też pozostaję na niego głuchy? Czy zwracam przy tym uwagę na przejawy życia w moim otoczeniu, na życie Matki Ziemi? Jeśii takie pytania poja¬wią się w twojej świadomości, wiedz, że Chamuel zaczął działać w twoim życiu.

Archanioł Chamuel jest nieprzekupny. Nie możesz targować się o jego energię ani handlować nią. Możesz ją tylko przyjmować i odpowiedzialnie z niej korzystać. Każde pragnienie serca, każda modlitwa, którą przesyłasz do niebiańskiego światła, zostanie wy¬słuchana. Jednak co jest miarą spełnienia twojego pragnienia, wysłuchania twojej modlitwy? Istnieje tylko jedna reguła - odpowiedz sobie na pytanie, czy sprzyja to rozwojowi twojej duszy. Jeśli tak, znaczy to, że twoje pragnienie zostało spełnione. Wszystkie modlitwy, które zostały wypowiedziane w nieczystych zamiarach, rozpuszczają się w czynnej boskiej miłości, ponieważ nie mogą konkurować z jej silą.

Przesłanie archanioła Chamuela brzmi: POKOCHAJ SIEBIE I IDŹ ZA GŁOSEM SWOJEGO SERCA.

 

Bardzo dziękuję :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja tez bardzo proszę o aniołka

 

Ahriman

Ahriman dąży do tego, aby uwięzić twoją prawdziwą siłę i stop¬niowo cię zniewolić. Chce cię osłabić i postawić na z góry przegra¬nej pozycji w świecie pełnym iluzji. Jego celem jest wywołanie w tobie poczucia nudy i bezsensu i zaatakowanie cię od środka w przestrzeni wypełnionej próżnią. Nieustannie kieruje on twoją uwagę na świat zewnętrzny, aby wzbudzić w tobie uczucia: zazdrości, zawiści, niemocy, bezsensu, bycia ofiarą, braku i niedostatku, rozdrażnienia i utraty energii. Poznaj tę wrogą potęgę i odpędź ją od siebie.

Ahriman jest zawsze obecny, towarzyszy ci cicho i niepostrzeże¬nie. Szepcze ci do ucha: „Potrzebujesz jeszcze tego lub tamtego. W przeciwnym razie nie osiągniesz szczęścia. Zobacz, pani X/panu Y wiedzie się lepiej niż tobie. Tyle jeszcze brakuje ci do szczęścia. Kiedy będziesz mieć to lub tamto, zbliżysz się o krok do swojego szczęścia. Tak, męcz się dalej i staraj się zdobyć to, czego brakuje ci do szczęścia. Skoncentruj się całym sobą na dokonaniu lub osiągnięciu tego czy tamtego. Potrzebujesz tego, inaczej w żadnym wypadku nie będziesz szczęśliwy. Tak, trzymaj się tego mocno, coraz mocniej;..Uczep się tego, co materialne. W przeciwnym razie twoje życie nie będzie miało żadnego sensu. Pamiętaj, że szczęście leży w posiadaniu - im więcej masz, tym bardziej jesteś szczęśliwy. Jeśli chcesz dążyć do swojego szczęścia, kupuj, kupuj i raz jeszcze kupuj konsumuj i używaj życia. Żyj chwilą, tańcz, daj się mi zwodzić, aż do swojego ostatecznego upadku. Wtedy będziesz już na zawsze MÓJ".

Istnieje nieskończenie wiele pułapek iluzji i złudzeń. Wroga gra Ahrimana z twoją siłą odbywa się na wiele sposobów i ma wiele faset.

Przestanie aniołów na temat wrogiej siły Ahrimana brzmi: NIE ŁUDŹCIE SIĘ: BÓG NIE pOZWOLI Z SIEBIE SZYDZIĆ. A CO CZŁOWIEK SIEJE, TOzbieraćBĘDZIE.

KTO SIEJE W CIELE SWOIM, JAKO PLON CIAŁA ZBIERZE ZAGŁADĘ.

KTO SIEJE W DUCHU,

JAKO PLON DUCHA ZBIERZE ŻYCIE WIECZNE. (List do Galatów, 6:7-8, BT)

Pozdrawiam

:bukiet:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz..Czy ja tez moge poprosic o aniolki..?:)

 

Anioł niebieskiego płomienia

 

Anioły niebieskiego promienia

Dynamika

 

Znaczenie karty

Zastępy niebieskiego promienia, na czele których stoją archar Michai i archaii wiary, towarzyszą ci i chronią cię w każdym mC mencie twojego życia. Przybywają, kiedy je wezwiesz, dają ci pocz cie bezpieczeństwa w chwilach, w których czujesz się czymś zag żony, wtedy, kiedy chciałbyś odpocząć od ataków królest demonów, w czasach czarnej magii, którą wielu ludzi praktyku)

w mniejszym lub większym stopniu. Możesz je przywołać, aby cię umocniły. Swoimi niebieskimi, świetlistymi mieczami wyzwolą two¬ją dus2C z wszelkich więzów. Pomagają ci wyzwolić się ze starych wzorców zachowań i schematów.

Działanie aniołów niebieskiego promienia jest zgodne z wolą boską i koncentruje się na zapewnieniu ci poczucia ochrony i bez-pieczeństwa. Otaczają cię swoim niebieskim światłem, które służy temu, aby w trudnych chwilach nie opuszczała cię twoja energia. Możesz też przywołać je, kiedy znajdziesz się w grupie, w której nie czujesz się pewnie i bezpiecznie. Przed udaniem się na spoczynek poproś je, aby czuwały nad swoim snem i chroniły cię podczas nocnych podróży twej duszy. Możesz je także wzywać, aby uchronić się przed przejawami wszelkich nadużyć władzy i uwolnić od wszelkich zależności. Istnieje wiele możliwości nawiązywania z nimi kontaktu i współpracy. Ludziom zajmującym stanowiska kierownicze i/lub podejmującym decyzje, które dotyczą większej liczby osób, pomagają one wypełniać te odpowiedzialne zadania zgodnie z Bożym zamysłem, dla wspólnego dobra. Czuwają one nad wszelkimi nadrzędnymi zależnościami i relacjami.

Przesianie aniołów szafirowoniebieskiego promienia brzmi: PRZYWOŁAJ NAS. GŁOS TWOJEJ CISZY KIERUJE PRAWDZIWĄ SIŁĄ DZIAŁANIA.

 

Pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy dla mnie też mogłabyś wyciągnąć Aniołki? :)

 

Elohimy Clair & Astrea

Postęp, zmartwychwstanie

Znaczenie karty

Źródło siły czwartego promienia przenika swoim światłem. Wylosowanie tej karty należy traktować jako wezwanie do przemiany w celu dążenia do doskonałości Bytu. Jest to światło, które prowadzi do głębi. Czasami ważne jest zejście w dół, aby - paradoksalnie - dotrzeć wyżej.

Kiedy będziesz gotowy, prześlij światło w ciemność i zwróć uwa¬gę na cienie, które udało ci się rozproszyć. Przyjmij je. Połącz z materią swój umysł, a serce - z duszą. Zadbaj o harmonie swojego wnętrza. Zacznij tworzyć w sobie miejsca siły.

przesłanie elohimów Clair i Astrea brzmi:

PIERWSZYM KRYSZTAŁEM, KTÓRY'JEST SZLIFOWANY,

JEST CZŁOWIEK PONIEWAŻ PODNOSI ON LUB OBNIŻA ENERGIĘ SWOJEGO OTOCZENIA.

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bukiet::bukiet:I ja, i ja!! Ja też proszę o aniołka:)

 

Anioł nauki

Poznanie pełne zrozumienia

Znaczenie karty

Jeśli wylosujesz kartę z niebiańskim Nauczycielem, wówczas chce Cl on powiedzieć: „Jestem przy tobie cały czas. Towarzyszę ci i pro-

wadzę cię, pomagam ci na drodze twojego życia. Szanuję twoją wol¬ną woię w podejmowaniu decyzji i nie ingeruję w to, co się dzieje kiedy sobie tego nie życzysz. Wiedz jednak, że zawsze jestem przy tobie! Jestem świetlistą inspiracją w trudnych chwilach. Odpowiadam ci na pytania, które cię męczą. Prowadzę cię krok po kroku drogą twojego życia i objawiam ci kolejne aspekty poznania. IV przez moje przewodnictwo, pełne miłości, przebudzisz się w świetle boskiej mądrości. Poznasz, ujrzysz, poczujesz wieczną prawdziwość Boga i zostaniesz w niej na zawsze. Droga jest celem. Z każdej sytuacji można znaleźć drogę wyjścia, nawet wtedy, kiedy wydaje ci się, że jesteś w ślepym zaułku. Poszukaj mnie. Opromieniam cię boskim światłem mądrości do czasu, w którym wyciągniesz odpowiednie wnioski ze swojej obecnej sytuacji. Gdy opanujesz już lekcję, której udziela ci życie, problem znika. W ten sposób posuwasz się kartka po kartce w księdze życia, krok po kroku na swojej ziemskiej drodze Czasami przez długie odcinki tej drogi jestem cicho i nie daję się rozpoznać. Kiedy jednak wzywa mnie twoje serce, stawiam się niezwłocznie. Mam czas i mogę czekać. Czasami potrzebujesz dłuższego czasu, aby to, czego masz się nauczyć, wniknęło w głąb twojego serca i wzbogaciło cię. Dzieje się tak, kiedy poprzez swoje słowa i czyny oddaliłeś się znacznie od tego, co masz zrozumieć. Innym razem nauka przychodzi ci szybko i naturalnie, dzięki czemu możesz posuwać się dalej (zdobywać kolejne, wyższe stopnie rozwoju). W ten sposób podążam za wzrostem częstotliwości drgań twojego serca. Znam plan. według którego podążasz. Trzeba ci również wiedzieć, że niebiański Nauczyciel i Asystenci istnieją dla każdej dziedziny wiedzy. Kiedy chciałbyś zacząć uczyć się I czegoś nowego, łączę cię z odpowiednim Nauczycielem, przywołuję j go, a wówczas nowa wiedza napływa do ciebie z łatwością i bez ] większego wysiłku. Jeśli wyznaczysz swojemu rozumowi miejsce I służącego i podążysz za wewnętrznym przewodnikiem, zostaniesz jtotnatycznie doprowadzony do miejsc, okoliczności i ludzi, któ-re/którzy przyczynią się do twojego dalszego rozwoju w danej dzie-dzinie"-

przesłanie anioła nauki brzmi:

KOLEJNE ASPEKTY POZNANIA SĄ PRZESŁANIAMI TWOJEJ DUSZY.

 

Pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę aniołki dla mnie

 

Ofanitn Rasiel

Mądrość, stabilność

 

Znaczenie karty

Ofanim Rasiel przypomina ci o znaczeniu wypowiadanych słć Słowa, które wymawiasz, są wyrazem twojej siły i odzwierciedli nicm twojej duszy. Wszystko, co mówisz, świadczy o tobie, twoic poglądach, nastawieniach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Nie jesteś odpowie dzialny za słowa, które inni wysyłają w świat. Jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz, Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi.

Często nierozważnie i nieświadomie korzystamy z siły słowa. Kie¬dy wyrządzamy nim szkody, wówczas nie możemy co prawda zma¬zać lego, co powiedzieliśmy, jednak możemy uczyć się na własnych błędach. Dzięki temu nieustannie możemy rozwijać się i zapewniać sobie lepszą przyszłość.

Kiedy znajdziesz się znów w podobnej sytuacji, będziesz wiedzieć, że należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji. Jest to wielka sztuka. Słowa wypowiadane z całego serca mają wielką moc. W epoce informacji siła ta jest często niedocenia¬na i przeoczana.

Rasiel przemawia do ciebie poprzez słowa Jezusa:

NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ, ALE MOJE SŁOWA NIE PRZEMINĄ. <św. Łukasz 21:33 BT)

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym prosić o postawienie kart.

Czy jakieś Anioły się mną opiekują?

 

Anioł troski pełnej miłości

Modlitwa

 

Znaczenie karty

Jeśli anioł troski pełnej miłości wysyła do ciebie swój delikatny promień poprzez wylosowanie jego karty, wówczas chciałby skiero-wać twoją uwagę na piękno i harmonię dzieł Stwórcy.

Posłuchaj, jak mówi on do ciebie: „Otwórz swoje serce. Przyjmij raz jeszcze w swoje życie promień miiości. Przypomnij sobie wspaniałe, wypełnione miłością chwile swego życia, kolorową, kwiecistą łąke zapach róży. Przypomnij sobie ogrzewające promienie Stoń siłę, którą odczuwasz, przytulając się do starego drzewa, czystą wodę, która tryska ze źródła. Wszystko to istnieje również dla cie-bie. Połóż głowę na łonie Matki Natury, pozwól się jej ponieść i zaczerpnij siły, która w niej mieszka. Natura jest doskonaia. Ty również jesteś doskonały, ponieważ jesteś częścią Stworzenia. Pamiętaj: Wszelkie rany, każdy ból, jaki zadałeś sobie sam lub jaki został ci zadany, jest przemijający'. Czas uleczy te rany. Pomyśl o tym, co będzie, zobacz piękno, które otacza cię teraz. Ból minął; zostaw go tam, gdzie jego miejsce - w przeszłości. Modlę się za ciebie, o uzdrowienie twej duszy. Proszę o znak. Cieszę się i z rado¬ścią będę ci pokazywał, że zawsze jestem obok ciebie. Prowadzę cię z powrotem do uzdrawiającej ciszy twojego wnętrza". Przesłanie anioła troski pełnej miiości brzmi:

NIE MUSISZ DŹWIGAĆ NA SWOICH BARKACH CIĘŻARU ŚWIATA. ZRZUĆ GO! UWOLNIJ SIĘ!

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja tez moge prosic o wyciagniecie dla mnie Aniolkow?

z gory dziekuje

 

Archanioł Rafał

Wewnętrzne skupienie

Znaczenie karty

Archanioł Rafał, wielki święty w zielonej szacie, wkracza w twoje życie cicho i łagodnie. Usłyszał zapewne twoją prośbę o uzdrowienie i zjawił się na twoje wezwanie. Nieustannie czeka, aby móc przyjść ci z pomocą, kiedy o to poprosisz.

Rafał przekazuje ci starą wiedzę o sztuce leczenia. Nakłania cię, abyś spojrzał na swoją chorobę z innego punktu widzenia, z wyższej perspektywy. Radzi: „Nie schodź jej z drogi, lecz skoncentruj się na jej przesłaniu. Potraktuj ją jako mądrego doradcę, który chce przekazać ci coś ważnego". Poucza cię, że wszelkie choroby i dolegliwości można uleczyć, pod warunkiem że jest się gotowym popracować nad nimi na płaszczyźnie świadomości. Przypomina ci, że jesteś doskonały i że jest to jedyną prawdą twojego bytu. Wszystko inne jest wyuczoną bzdurą i może znów zostać zapomniane. Ucz się ze sobą i poprzez siebie.

Rozpoznaj swoje wewnętrzne siły wiary i intuicji. Wniknij w głąb swojej prawdziwej natury, ponieważ w najgłębszym zakamarku duszy mieszka nieskończona, uzdrawiająca moc. Stare przysłowie mówi: „Lekarz zszywa rany, Bóg je leczy". Niech więc tak się stanie!

Przesłanie archanioła Rafała brzmi:

ZAUFAJ I UWIERZ. TO POMAGA I LECZY SIŁĄ BOSKĄ

 

Pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na stronie 14 poprosiłam o aniołka,mam nadzieje, że nie zapomniałaś o mnie :-)

Pozdrawiam

 

oj widocznie przegapiłam Przepraszam zaraz bedzie dla Ciebie:)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też poproszę o aniołka :)

 

Anioły czerwonego promienia

Ideały

 

Znaczenie karty

Jeśli w twoim życiu pojawiają się anioły rubinowoczerwonego promienia, potraktuj to jako wezwanie do tego, abyś bardziej oddał się własnym zainteresowaniom i potrzebom. Pomagają ci one połą¬czyć się z twoja wewnętrzną, wyższą siłą i zaufać jej. Wspomagają cię również w tym, abyś energicznie i skutecznie, a jednocześnie delikatnie, wziął pełną odpowiedzialność za swoje życie.

Anioły te zwracają twoją uwagę na zjawisko nieustannej prze¬miany i upływ czasu. Pokazują ci twoją siłę - po (o, abyś mógł użyć jej do uwolnienia siebie samego, a przez to również tych, którzy znajdują się pod twoją opieką. Nie odbywa się to jednak przez uży¬cie energii wojowniczej, która niszczy i unicestwia, która opiera się na presji i braku czasu, zmusza do pośpiesznych i pochopnych kro¬ków. Anioły wyprowadzają cię z warunków, które już dłużej ci nie służą, dając ci potrzebny czas i spokój, czyniąc to we właściwym tempie. Przesyłają ci energię. Miłość dysponuje bowiem wszelkim czasem tego świata, nie wie, co to pośpiech i presja czasu. Miłość była prapoczątkiem wszelkiego Stworzenia. Anioły te pomagają ci uwolnić się z więzów przeszłości z szacunkiem, odwagą i szczero¬ścią - względem siebie samego i innych.

Przesłanie tych aniołów brzmi:

ZA UFAJ SWOJEJ WŁASNEJ SILE.

ZAUFAJ MIŁOŚCI W SOBIE I CZYŃ TO, CO MUSISZ,

ABY TĘ SIŁĘ UWOLNIĆ

I POZWOLIĆ JEJ PŁYNĄĆ.

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę :)

Archaii dobroczynności

~ LADY CHARJTY -Wszecbobęjmujące współczucie

Znaczenie karty

Jeśli twojego serca dosięgnie dźwięk archaii dobroczynności, oznacza to, że powinieneś zająć się swoimi emocjami i siłą swojego serca. Sygnalizuje ci, abyś zajął się relacjami z ludźmi ze swojego otoczenia. Czy w twoim sercu istnieją wciąż nieuleczone rany zadane podczas twoich dotychczasowych relacji z partnerem, z rodzicami, z siłą Bożą? Przejdź odważnie przez drzwi niespełnionych lub zranionych uczuć i uwolnij silę, która tam mieszka. Odnów swoją energię życiową, oczyść ją ze starych ran, urazów, negatywnych emocji. Wraz z różową energią archaii dobroczynności przeanalizuj te uczucia, aby móc je zmienić. Archaii dobroczynności radzi ci:

„Poznaj swoje słabości, torując sobie drogę moją miłością, a odkiy. jesz, w czym jesieś silny".

Ponieważ pod uczuciem bólu i ranami z przeszłości znajdziesz chęć do życia i radość. Pod uczuciem bezsilności znajdziesz praw. dziwa nadzieję. Pod uczuciem strachu znajdziesz pewność, bezpieczeństwo i schronienie. Pod uczuciem samotności odkryjesz miłość i przyjaźń, a pod uczuciem nienawiści - zdolność do miłości. Zaakceptuj to, że pewnych rzeczy brakowało ci w dzieciństwie, a znajdziesz spełnienie w chwili obecnej. Archaii dobroczynności mówi ci:

W LUDZKIM SERCU NIE MA TAK/EGO UCZUCIA, KTÓRE

BYŁOBY TYLKO W NIM JEDNYM I KTÓREGO NIE MOŻNA

BYŁOBY ZNALEŹĆ W JAKIEJKOLWIEK FORMIE W SERCU

KAŻDEGO CZŁOWIEKA.

 

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te zpoprosze

 

Anioły białego promienia

Piękno

Znaczenie karty

Jeśli anioły białego promienia pojawią się w twoim życiu, wówczas wzywają cię do tego, abyś wkroczył w szerszy krąg w spirali życia. Obwieszczają początek czegoś nowego, jakąś zmianę, a przez to oddzielenie się od tego, co stare. Każdy człowiek ma zdolność możliwości do wyrażania siły twórczej, którą nosi w sobie.

Anioły te pomagają ci wykorzystywać twój boski potencjał, wcielać w życie boską zdolność tworzenia i postrzegać świat jako dar. Obejmuje 10 uwalnianie się z krepujących więzów przeszłości i rozwijanie w sobie głębokiego przeświadczenia, że silę tę posiadasz i potrafisz nią żyć Czasami trudno jest porzucić stare wzorce zachowania i zmienić dotychczasowe poglądy. Anioły białego promienia chcą cię uwolnić, wskazać drogę powrotu do twojej pierwotnej niewinności i czystości, dzięki czemu tworzysz fundament pod przyszłe zdarzenia. Tutaj odkryjesz swój sens życia, nawet jeśli twoje otoczenie sklasyfikuje go jako irracjonalny. Uwolnij się od presji i wyobrażeń narzucanych ci przez innych ludzi! Pokochaj swoje życie. Tańcz, maluj, śpiewaj, pisz. Oddaj się pięknu życia. Rozwijaj talenty, którymi zostałeś obdarzony - zostały ci one dane, abyś mógł je przeżyć. Przestanie aniołów białego promienia brzmi:

PRZEŻYJ ŚMIERĆ ZA ŻYCIA,

ZANIM UMRZESZ ŚMIERCIĄ FIZYCZNĄ.

ODDAJ SIĘ ODNOWIENIU, PRZEMIANIE,

POSZERZAJ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ.

 

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bardzo prosze ;D :bukiet:

 

Archaii przemiany

~ LADY AMETHYST ~ Rozbudzenie intuicji

Znaczenie karty

Jeśli w twoim życiu pojawi się Lady Amethyst, wówczas poproś ją, aby wyjawiła ci tajemnicę swojej siły. Udzieli ci ona wsparcia w twojej obecnej życiowej sytuacji. Wielkim darem, którego ci udziela, jest głos twojej intuicji. Intuicja jest siłą mieszkającą w każdym człowieku. Można ćwiczyć się w podążaniu za jej cennymi podszeptami, dochodząc w końcu do mistrzowskiego stanu, w którym nie potrafi się już jej nie słyszeć. Wyraża się poprzez znaki wewnętrzne i zewnętrzne. Lady Amethyst nakłania cię do poświęcenia większd] uwagi temu darowi.

Misją, jaką archaii przemiany ma do spełnienia względem ciebie jest to, abyś zaczął postrzegać różne zjawiska i wydarzenia jako zna-ki i szansę dla swojego rozwoju, nie zaś jako dokuczliwe i uciążliwy! przeszkody, które zakłócają ci tylko wypełnianie codziennych obo¬wiązków. Znaki te stanowią bowiem rodzaj pobudki dla twojej dw ! szy. Lady Amethyst chce, abyś zrozumiał jej przesianie. Jeśli podążysz za jej wskazówkami, pozwoli ci ona zgłębić twoje właściwe ■ przeznaczenie i miejsce na Ziemi. Przyczyni się również do rozwi¬nięcia w tobie głębszego poczucia życiowego spełnienia. Jeśli jed¬nak nie posłuchasz jej podszeptów, mogą one przybrać postać bez¬litosnych i bolesnych doświadczeń w twoim życiu.

Lady Amethyst zachęca cię również do tego, abyś zaczął żyć na płaszczyźnie duchowej. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą atomów. Archaii przemiany uczy się zaufania do samego siebie. Zaufania! swoim zdolnościom, uczuciom, myślom. Uświadamia ci, że jesteś częścią Wielkiego Planu Boga. Ukazuje ci twoją potęgę, wytrwałość i siłę. Twoim zadaniem jest korzystać z tych darów z pełną odpowiedzialnością.

Przesianie Lady Amethyst brzmi:

IDŹ ZA GŁOSEM SWOJEJ INTUICJI I OBRANĄ PRZEZ

SIEBIE DROGĄ. WSZYSTKO, CO CIĘ SPOTYKA,

JEST SZANSĄ DLA TWOJEGO ROZWOJU.

Pozdrawiam:bukiet:

polecam prace z ametystem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o wylosowanie Aniołków dla mnie.

 

Ofanitn Rasiel

Mądrość, stabilność

 

Znaczenie karty

Ofanim Rasiel przypomina ci o znaczeniu wypowiadanych słć Słowa, które wymawiasz, są wyrazem twojej siły i odzwierciedli nicm twojej duszy. Wszystko, co mówisz, świadczy o tobie, twoic poglądach, nastawieniach i sposobie, w jaki odbierasz świat. Słowa mogą obdarzać miłością, ale mogą też ranić. Nie jesteś odpowie dzialny za słowa, które inni wysyłają w świat. Jesteś jednak odpowiedzialny za słowa, które sam wypowiadasz, Wypowiedziane słowo jest nośnikiem mocy i potęgi.

Często nierozważnie i nieświadomie korzystamy z siły słowa. Kiedy wyrządzamy nim szkody, wówczas nie możemy co prawda zmazać lego, co powiedzieliśmy, jednak możemy uczyć się na własnych błędach. Dzięki temu nieustannie możemy rozwijać się i zapewniać sobie lepszą przyszłość.

Kiedy znajdziesz się znów w podobnej sytuacji, będziesz wiedzieć, że należy milczeć, powstrzymać się od komentarza, przemyśleć dany problem i zabrać głos dopiero wtedy, kiedy będziesz mieć jasność sytuacji. Jest to wielka sztuka. Słowa wypowiadane z całego serca mają wielką moc. W epoce informacji siła ta jest często niedoceniana i przeoczana.

Rasiel przemawia do ciebie poprzez słowa Jezusa:

NIEBO I ZIEMIA PRZEMINĄ, ALE MOJE SŁOWA NIE PRZEMINĄ. <św. Łukasz 21:33 BT)

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez poprosze

 

Haschmalim Zadkiel

Znaczenie karty

Kiedy Zadkiel wzywa cię do królestwa Hesed, nadszedł czas, abyś zatrzymał się na chwilę w swym życiu. Życie ma dla ciebie w zanadrzu nieoczekiwane dary i możliwości. Czy jesteś gotów? Tutaj masz możliwość zakręcenia swoim kołem szczęścia. W jakim kierunku powinieneś jednak zmierzać? Możesz teraz uregulować stare sprawy i zerwać więzy przeszłości, uwolnić się od nich. Dotarłeś do punktu, w którym jesteś gotów wstawić się za swoim szczęściem, niezależnie od opinii świata zewnętrznego.

Kiedy osiągnąłeś tę płaszczyznę, rozwinąłeś w sobie świadomość i miłość. Poznałeś skarby swojego wnętrza. Jesteś gotów wybaczyć samemu sobie, ponieważ Bóg już ci wybaczył. Nie skupiasz już dłużej swojej uwagi na zachowaniu innych, lecz na sobie i swoim własnym rozwoju. Światło w tobie jest coraz jaśniejsze i mocniejsze. Sam wspierasz siebie w swoim rozwoju. Tutaj możesz zrzucić ze swych ramion ostatnie przeszkadzające ci ciężary przeszłości, odetchnąć głęboko i doświadczyć siły boskiej łaski. Twój ostatni egzamin polega na zaufaniu i wierze w tą boską siłę. Przeszkody i bloka¬dy związane z twoją przeszłością leżą teraz za tobą i tam też je pozostaw.

Ćwicz się w byciu Tutaj i Teraz, rozpoznawaniu boskich wskazówek, które prowadzą cię do szczęścia, dawaj się ponieść chwili. Niech kieruje tobą nie rozum, lecz twoje wyższe Ja. Poprzez boską siłę możesz urzeczywistniać najgłębsze pragnienia swojego serca. Idź naprzód. Kiedy na swej drodze zrobisz błędny krok, dostrzeż ukrytą w nim mądrość, przebacz sam sobie i nie zatrzymuj sira w drodze dłużej, niż to konieczne. W ten sposób szczęście zwrócfj się ku tobie.

Przesłanie Zadkiela brzmi:

życie jest darem ponosisz odpowiedzialność za to jak go wykorzystasz.

 

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna to rowniez poprosze :)

 

Elohimy Clair & Astrea

Postęp, zmartwychwstanie

Znaczenie karty

Źródło siły czwartego promienia przenika swoim światłem. Wy-losowanie tej karty należy traktować jako wezwanie do przemiany w celu dążenia do doskonałości Bytu. Jest to światło, które prowadzi do głębi. Czasami ważne jest zejście w dół, aby - paradoksalnie - dotrzeć wyżej.

Kiedy będziesz gotowy, prześlij światło w ciemność i zwróć uwa¬gę na cienie, które udało ci się rozproszyć. Przyjmij je. Połącz z materią swój umysł, a serce - z duszą. Zadbaj o harmonie swojego wnętrza. Zacznij tworzyć w sobie miejsca siły.przesłanie elohimów Clair i Astrea brzmi:

PIERWSZYM KRYSZTAŁEM, KTÓRY'JEST SZLIFOWANY,

JEST CZŁOWIEK PONIEWAŻ PODNOSI ON LUB OBNIŻA ENERGIĘ SWOJEGO OTOCZENIA.

pozdrawiAM:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akae: ja tez poprosze o aniolka 14.08.1984

 

Szatan

Nienawiść, zniszczenie, ciemność

Znaczenie karty

Szatan jest najbardziej mroczną silą materialnego świata. Jest uosobieniem mroku. Objawia się w nieszczęściach, ciężkich choro-bach, ciosach losu, wojnach, wszelkiego rodzaju katastrofach. Do szatańskich sil należą: żądza władzy, oziębłość w kontaktach z inny¬mi, sianie wątpliwości, destrukcja, rozkład. Jest to siła, która wszel¬kie swoje wysiłki skupia na walce z sitami Boga.

Duchowe siły boskie nie mają swojego końca, natomiast siła Szatana - tak. Musi rozpuścić się kiedyś w świetle boskości. Te siły, które rządzą w materii, są naszymi najbardziej zaciekłymi wrogaMI i jednocześnie największymi nauczycielami. Dzięki nim możemy sie rozwijać i uczyć. Bo inaczej skąd wiedziałbyś, co oznacza: być sytym, jeśli nie zaznałbyś głodu? Jak mógłbyś cenić swoje zdrowie, jeśli nie znałbyś żadnej choroby? Jak mógłbyś cenić swoje życie, jeśli nic stanąłbyś oko w oko ze śmiercią? Jak chciałbyś wiedzieć, co oznacza życie we wspólnocie, jeśli nie znałbyś samotności? Uczy¬my się przez obserwację kontrastów, sił przeciwstawnych. Do nas należy decyzja, czy sprzedajemy Szatanowi swoją duszę, czy też uczymy się na błędach i grzechach (a zatem dzięki niemu) i przez to ulegamy wzmocnieniu. Szatan daje nam szansę bycia Mistrzami Życia i obudzenia się świadomie w Bogu.

Siły mroku rządzą najczęściej wtedy, kiedy przechodzimy ciężkie chwile, kiedy jesteśmy zmęczeni, słabi, pijani, odurzeni, nie do końca świadomi, Czas ich działania jest jednak ograniczony. Po jego upływie siły te muszą ustąpić, tak dzieje się zawsze. W takich sytuacjach nie można się poddać, należy ukierunkować się na światło i przemaszerować przez doliny i wąwozy nocy, aż naszą drogę znów rozjaśni wieczne światło.

Przyjmij naukę. Odkryj łaskę w czasach mroku, wykształć w so¬bie pokorę i wdzięczność. Odczuwając strach w trudnych chwilach, poproś o pomoc swojego sprzymierzeńca. To silne lekarstwo na twoje lęki i obawy.

Przesłanie aniołów na te trudne chwile brzmi:

JESTEŚ BOSKĄ DUSZĄ, KTÓRA ZBIERA DOŚWIADCZENIA NA ZIEMI.

 

pozdrawiam:bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Zadowolona80

Proszę również o wróżbę, dotyczy głównie pracy(jak długo będę musiała tam jeszcze pracować i czy będzie lepiej), miłość(czy w końcu sie pojawi niedługo,lub choć ktoś w charakterze przyjaciela), oraz przyjaciół(czy powinnam dać sobie spokój z koleżanką Iwoną)

Dziękuję

Edytowane przez Zadowolona80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę bardzo proszę o Aniołka, na nową postać która wtargneła w moje zycie i uskrzydla. Jak Aniołek to widzi? Beata 17.06.1967. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę Aniołka dla mnie na pytanie: czy warto bym rzucił szkołę policealną. Michał 1984 r. pozdrawiam.

 

Tak bez wróżby - nie warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
:) pogubiłam sie z awarią forum i wydaje mi się , że niektórym osobą już wyciągałam aniołki... proszę jeszcze raz napisac od tego postu komu nie wyciągnełam kart. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioły światła

Kochający cię pomocnicy w życiu codziennym

Znaczenie karty

Anioły światła przebywające u boskiego źródła są duchowymi reprezentantami ludzkich cnót. Każdej formie życia i wyrazu przyporządkowane są zastępy aniołów. I tak istnieją anioły: radości, natury, przemiany, równowagi, wdzięku, entuzjazmu i zachwytu, siły, kwiatów, powietrza, Ziemi, uczuć, towarzyszenia komuś, wybaczenia, uzdrowienia, inspiracji, wdzięczności, poświęcenia, ufności i nadziei, dźwięków, kolorów tęczy, zaufania, ognia, wody, pociechy i otuchy, pokoju itd. Zaproś do swojego życia anioła, który mógłby pomóc ci w twojej obecnej sytuacji. Jedynym, czego potrzebuje on do tego, aby stawić się do pomocy, jest jasna, ukierunkowana myśl z twoim zaproszeniem.

Anioły światła są nieustannie obecne przy każdym z nas. Cierpli¬wie czekają na zaproszenie z naszej strony. Szanują naszą wolną wolę. Okaż cierpliwość, jeśli nie odczujesz natychmiastowej reakcji na swoje zaproszenie. Ziarno, które zostało zasiane, potrzebuje czasu, aby wykiełkować i wzrosnąć. Te świetliste anioły pomogą ci pokonać prze-ciwności losu, życiowe trudności i nieszczęścia. Pomimo że sytuacja, w której się znajdujesz, nie jest dla ciebie sprzyjająca, dzięki współ¬pracy z aniołami uda ci się zachować w niej spokój i pogodę ducha. Twoim zadaniem jest podjęcie koniecznych kroków.

Przesłanie aniołów światła brzmi: SIŁA ANIOŁÓW PRZEPŁYWA PRZEZ CIEBIE - WRAZ

Z NIĄ CZUJESZ ICH ŚWIĘTĄ OBECNOŚĆ. MOŻESZ BYĆ PEWIEN ANIELSKIEGO PRZEWODNICTWA.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałam wyciąganych aniołków więc poproszę:)

a potrzebne będą do tego moje imię i data urodzenia?

pozdrawiam i dziękuję:)

 

Archaii nadziei

~ LADY HOPE ~ Najwyższa harmonia

Znaczenie karty

Przepełniona skromnością Lady Hope wkracza w twoje życie niepostrzeżenie i cicho. Delikatnie kładzie ci dłoń na ramieniu

 

i szepcze ci do ucha wiedzę tęczy. Gdy wkroczy w twoje życie, potraktuj to jako zwiastowanie nadejścia Nowego Początku. Możesz wysłuchać jej przesiania, ale nie musisz! Zależy to tylko od ciebie twoje życie i tak zmieni się - niezależnie, czy wysłuchasz jej wskazówek, czy nie. Jeśli wyciszysz się wewnętrznie, wsłuchasz się w jej słowa, rozpoznasz znaki czasu, wówczas staniesz się współtwórcą Nowego Początku. Będziesz mógł aktywnie działać i będziesz wie¬dzieć, co możesz wnieść w bieg wydarzeń, dzięki czemu doświadczysz tej życiowej przemiany w pełnym rezonansie i harmonii ze swoim wewnętrznym światem. Jeśli jednak przejdziesz obojętnie obok przesłania archaii nadziei, będziesz odnajdywać siebie sa¬mego wszędzie, gdzie to tylko możliwe, w roli ofiary warunków i okoliczności i w ogóle nie będziesz rozumieć przyczyny i sensu biegu wydarzeń. Odczujesz Nowy Początek jako coś, co po prostu przyniósł los i co trzeba cierpliwie znieść.

Masz jednak zawsze wybór. Jeśli zaprosisz archaii nadziei do swo-jego życia, poprowadzi cię ona delikatnie, niepostrzeżenie i w pełnej jasności przez wszelkie trudności związane z przemianą i Nowym Początkiem.

Archaii nadziei radzi:

BARDZIEJ NAD RZECZYWISTOŚĆ POKOCHAJ NADZIEJĘ, A WNET STANIE SIĘ ONA RZECZYWISTOŚCIĄ.

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez poproszę pięknie o aniołka:)pozdrawiam

 

Archaii przemiany

~ LADY AMETHYST ~ Rozbudzenie intuicji

Znaczenie karty

Jeśli w twoim życiu pojawi się Lady Amethyst, wówczas poproś ją, aby wyjawiła ci tajemnicę swojej siły. Udzieli ci ona wsparcia w twojej obecnej życiowej sytuacji. Wielkim darem, którego ci udziela, jest głos twojej intuicji. Intuicja jest siłą mieszkającą w każdym człowieku. Można ćwiczyć się w podążaniu za jej cennymi podszeptami, dochodząc w końcu do mistrzowskiego stanu, w którym nie potrafi się już jej nie słyszeć. Wyraża się poprzez znaki wewnętrzne

i zewnętrzne. Lady Amethyst nakłania cię do poświęcenia większd] uwagi temu darowi.

Misją, jaką archaii przemiany ma do spełnienia względem ciebie jest to, abyś zaczął postrzegać różne zjawiska i wydarzenia jako znaki i szansę dla swojego rozwoju, nie zaś jako dokuczliwe i uciążliwy! przeszkody, które zakłócają ci tylko wypełnianie codziennych obo¬wiązków. Znaki te stanowią bowiem rodzaj pobudki dla twojej dw ! szy. Lady Amethyst chce, abyś zrozumiał jej przesianie. Jeśli podążysz za jej wskazówkami, pozwoli ci ona zgłębić twoje właściwe ■ przeznaczenie i miejsce na Ziemi. Przyczyni się również do rozwi¬nięcia w tobie głębszego poczucia życiowego spełnienia. Jeśli jed¬nak nie posłuchasz jej podszeptów, mogą one przybrać postać bezlitosnych i bolesnych doświadczeń w twoim życiu.

Lady Amethyst zachęca cię również do tego, abyś zaczął żyć na płaszczyźnie duchowej. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą atomów. Archaii przemiany uczy się zaufania do samego siebie. Zaufania! swoim zdolnościom, uczuciom, myślom. Uświadamia ci, że jesteś częścią Wielkiego Planu Boga. Ukazuje ci twoją potęgę, wytrwałość i siłę. Twoim zadaniem jest korzystać z tych darów z pełną od¬powiedzialnością.

Przesianie Lady Amethyst brzmi:

IDŹ ZA GŁOSEM SWOJEJ INTUICJI I OBRANĄ PRZEZ

SIEBIE DROGĄ. WSZYSTKO, CO CIĘ SPOTYKA,

JEST SZANSĄ DLA TWOJEGO ROZWOJU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...