Skocz do zawartości

czy moze ktos wyciagnac dla mnie aniolki


dezire3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Trina7
ja poproszę aniołka na maj :) :>

 

Rodzina

Byc może któryś z twoich członków rodziny potrzebuje uzdrowienia (jest nim pierwsza osoba, która przychodzi Ci na myśl, gdy czytasz te słowa).Rodzina oznacza również potrzebę większej bliskości w rodzinie np. wspólnego spędzenia wieczoru, święta albo urlopu. Anioły będą Ci w tym towarzyszyć. Dodatkowo, w twojej rodzinie pojawi się coś nowego, masz przyjaciół, którzy są dla Ciebie jak druga rodzina. Czas zmierzyć się z dawnymi uczuciami, żeby je oczyścić i się ich pozbyć. Uwolnij się od niechcianego schematu, wybaczając członkowi lub członkom rodziny (łącznie z samą sobą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
czy moge prosić o aniołka na maj :) basia 24,10,76

 

Dawanie i przyjmowanie

ostatnio proporcje między dawaniem i przyjmowaniem zostały zachwiane. Jeśli dajesz znacznie więcej niż przyjmujesz, to prawdopodobnie czujesz, że inni wykorzystują twoją życzliwość. Jeśli nierównowaga polega na tym, że więcej przyjmujesz niż dajesz, to być może odczuwasz niepokój, przygnębienie, a nawet poczucie winy. Choć nie można każdego dnia idealnie równoważyć dawania i przyjmowania, można jednak zachować zdrowy balans. W tym celu pamiętaj, żeby codziennie dawać od siebie, nie oczekując niczego w zamian.Tego samego dnia z wdzięcznością przyjmuj niespodziewane propozycje pomocy, komplementy czy inne dary. Mów "dziękuje" bez zakłopotania czy poczucia winy.W relacjach w których Ty więcej dajesz, wyrażaj swoje potrzeby i proś o pomoc.

Zadbaj o to by w twoich związkach obie strony zarówno dawały, jak i przyjmowały. Dawaj od Siebie to, czego sama potrzebujesz więcej. Afirmuj: "Z wdzięcznością przyjmuję wszelkie dobro".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Ja również prosiłabym o anioła na maj ; Weronika

 

Dostrzegaj tylko miłość

spójrz na siebie oraz innych i każdą sytuację ich oczami. Poproś anioły aby pomogły Ci spojrzeć na świat z miłością. Przebacz, nie zwracaj uwagi na ego i osobowość innych ludzi, w każdym dostrzegaj dobro, afirmuj swoje pragnienia a nie obawy.Przekaż aniołom, cierpienie i złość oraz osądy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Również proszę. Karolina01.03.1990 :_prosi:

 

Okazja do przebaczenia

Znużyło Cie ciągłe powtarzanie negatywnych schematów w swoim życiu i żeby przerwać ten krąg, musisz oczyścić się z dotychczasowego toksycznego myślenia o swej obecnej sytuacji i związku.Możesz to zrobić, oddychając głęboko, a wraz z każdym wdechem, przekazując aniołom swoje obawy, zmartwienia, złość i inne bolesne uczucia. Przebaczenie nie oznacza, że godzisz się na czyjeś zachowanie.Oznacza, że nie chcesz żywic do nikogo toksycznych myśli i uczuć. Uwolnij się od nich i dzięki przebaczeniu żyj wg pozytywnych wzorców. Unikaj obwiniania siebie i innych. Gdy uwolnisz się od złości, pojawi się twórcze rozwiązanie sytuacji. Ten związek lub sytuacja kryją w sobie błogosławieństwa. Skup się, na tym czego pragniesz, a nie obawach i ocenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Trina, poproszę o aniołka na maj.

Ania, 12.07.1977

Pozdrawiam

 

Czakra serca

powinnaś otworzyć bardziej swe serce będziesz czuła radość i spokój i miłość. Możesz poprosić anioły o zesłanie energii uzdrawiającej, wizualizuj swe serce w otoczeniu różowego światła, wdychając zapach różowych róż, trzymając lub nosząc przy sobie różowy kwarc i koncentrując się na miłości. Dodatkowe znaczenie: zadbaj o układ sercowo- naczyniowy, ćwicząc i zdrowo się odżywiając, bliska osoba co zmarłą na choroby serca mówi "kocham Cię", odbądź szczerą rozmowę.

przesłanie:

Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego ja, ukierunkowane na miłość. Jesteś bezpieczna otwierając swe serce, by kochać i być kochaną, bo jesteśmy przy tobie, chroniąc Cię i prowadząc.

Pozwól przeszłości odejść

Twoje myśli lub uczucia związane z przeszłością powstrzymują Cię przed ruszeniem naprzód. Jakieś niedokończone w przeszłości problemy z emocjami sprawiają, że wciąż powtarzasz ten sam schemat. Powinnaś przebaczyć i zrobić krok do przodu, żeby wyrwać się z tych bolesnych schematów. Nie znaczy to, że musisz być z osobą, której przebaczyłaś. Po prostu pozwoliłaś odejść toksycznym emocjom, zyskując w ten sposób wew. spokój. W nowy związek lub sytuację wejdź z pozytywnym nastawieniem. Unikaj rutyny. Przebacz osobom, które Cię zraniły. Przebacz sobie. Najgorsze masz już za sobą. Myśl pozytywnie o tej sytuacji.

Nowy partner

w twoim życiu pojawił się lub pojawi się ktoś nowy. Będzie to partner w interesach, przyjaciel bądź ktoś bliski sercu. Nie szukaj tej osoby, bo we właściwej chwili sama pojawi się na twojej drodze. Kidy ją spotkasz, bądź otwarta na boskie przewodnictwo, a poprowadzi was drogą pełną miłości i magii. Nie próbuj wszystkiego robic samodzielnie, ale pozwól sobie pomóc. Poradź się znaawcy. Twoja modlitwa spełnia się poprzez innych ludzi. W twoim życiu pojawi się nowy ulubieniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
bardzo dziękuję, wezmę sobie radę do serca.

pozdrawiam

 

proszę bardzo:usmiech:

pozdrawiam również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za poradę wskazówkę która daje owoce ...to wszystko to prawda!!! proszę o interpretację aktualnej sytuacji ur.07.10.1977 -pozdrawiam Trina !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trina7 czy osoba o której myślę może mi w czymś zaszkodzić prywatnie, czy będę z nim pracować ? Joanna 07.07.1972

 

pozdrawiam:oczko:

Edytowane przez XenaGabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

Czy można prosić aniołka na czerwiec:-)? Joanna 15.04.1977 r

 

Fale powodzenia-zaobserwuj wszystkie pomysły,które przychodzą Ci do głowy,bo to mogą być zalążki korzystnych nowych przedsięwzięć.Zauwazaj niespodziewane rozmowy telefoniczne lub"przypadkowe" spotkania z ludzmi którzy mogą Ci pomóc.Ta karta również oznacza,że jesteś w promieniu sukcesu.To doskonaly czas na podjęcie nowych przedsiewzięć.Zobaczysz,że drzwi łatwo się przed Tobą otwierają i że jestes przepelniony szczególna wiara i entuzjazmem.Bądż wiernym odbiorca tego co dobre.Wiedz ze istnieje ocean obfitości który,nigdy nie wyschnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o radę anioła na czerwiec. Natalia 10.09.1991

 

Ułatw sobie zycie-usuń balagan ze swojego domu i życia zawodowego,aby zrównoważyć strumień działania.Twoja energia została podzielona i to jest czas na jej poprawienie.To oznacza oczyszczenie twego domu z niepotrzebnych rzeczy,rezygnacje z prenumeraty niepotrzebnych publikacji,powiedzenie "nie" żądaniom dotyczacym twojego czasu,zorganizowanie się i i bycie bardziej wydajnym z uszanowaniem swojego harmonogramu.Mozesz czuc ,że taki plan jest przytłaczajacy.Jednakże,jesli poświecisz jeden dzień w tygodniu,aby zmniejszyć bałagan,poczujesz ogromne odciażenie swojej duszy.To zaowocuje energią i zwiększonym szacunkiem dla siebie,co z kolei spowoduje,że dokończenie zadań będzie w zasiegu ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ułatw sobie zycie-usuń balagan ze swojego domu i życia zawodowego,aby zrównoważyć strumień działania.Twoja energia została podzielona i to jest czas na jej poprawienie.To oznacza oczyszczenie twego domu z niepotrzebnych rzeczy,rezygnacje z prenumeraty niepotrzebnych publikacji,powiedzenie "nie" żądaniom dotyczacym twojego czasu,zorganizowanie się i i bycie bardziej wydajnym z uszanowaniem swojego harmonogramu.Mozesz czuc ,że taki plan jest przytłaczajacy.Jednakże,jesli poświecisz jeden dzień w tygodniu,aby zmniejszyć bałagan,poczujesz ogromne odciażenie swojej duszy.To zaowocuje energią i zwiększonym szacunkiem dla siebie,co z kolei spowoduje,że dokończenie zadań będzie w zasiegu ręki.

 

Bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fale powodzenia-zaobserwuj wszystkie pomysły,które przychodzą Ci do głowy,bo to mogą być zalążki korzystnych nowych przedsięwzięć.Zauwazaj niespodziewane rozmowy telefoniczne lub"przypadkowe" spotkania z ludzmi którzy mogą Ci pomóc.Ta karta również oznacza,że jesteś w promieniu sukcesu.To doskonaly czas na podjęcie nowych przedsiewzięć.Zobaczysz,że drzwi łatwo się przed Tobą otwierają i że jestes przepelniony szczególna wiara i entuzjazmem.Bądż wiernym odbiorca tego co dobre.Wiedz ze istnieje ocean obfitości który,nigdy nie wyschnie.

 

Dziękuję bardzo za te słowa :-) Mam nadzieje,że w takim duchu upłynie ten miesiąc ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ja mogę prosić o rade anioła na najbliższy miesiąc. Anna 24 01 .1977r

 

pozdrawiam

 

Czekaj-.nie nie śpiesz się teraz z działaniem.Czekaj na stosowną chwilę,aby uzyskać lepsze rezultaty.Jesli podejmniesz teraz dzialanie przeoczysz moment okazji,ktore w krotce się pojawia.Nie martw się-gdy ten moment nadejdzie,poczujesz to w swoim sercu i wnetrzu.W miedzyczasie wazne jest,aby medytowac i upewnic się,ze twoje oddychanie jest glębokie i czeste(zazwyczaj plytko oddychamy kiedy mamy sytuacje stresowe.Jesteś równiez o krok od nowych informacji zmieniajacych kierunek działania,które zamierzałeś podjąć,i które poprowadzą cie we własciwym kierunku.Czekanie przyniesie wieksze zadowolenie niz gdybys podiął działanie bez tej dodatkowej informacji.Afirmuj;Mam nieograniczona cierpliwość i jestem kierowany przez Boga,abym zawsze był na własciwym miejscu i we wlasciwym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na czerwiec kasia 03.03.1987

 

Pozytywna energia-otaczaj się pozytywnymi ludzmi i sytuacjami a unikaj negatywności.Jesteś zachęcana(przez wyciągnięcie tej karty)do wejscia na wyzszy poziom,przez stosowanie :diety negatywności".To oznacza unikanie negatywnych wpływów,jak to jest możliwe.Unikaj negatywnych rozmów ze soba lub innymi.Wyłącz programy telewizyjne przekazujace negatywne tematy itd.Dieta negatywności oczyści ciebie ze wszystkich ukrytych blokad,które mogłyby spowodować manifestację twoich marzen-lub je całkowicie uniemożliwić.Również możesz zastosować w swojej fizycznej bliskości Feng Shui,która poprawi pozytywna energie w twoim otoczeniu.Możesz tez ofiarować lub sprzedać rzeczy,które zasmiecaja twój dom.To pomoże wnieść nową energie oraz stworzy srodowisko promujące kreatywnośc,zdrowie i obfitość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poproszę na czerwiec, lipiec i sierpień Weronika 23.02.1992

 

Pokłady ufności-Twoje modlitwy się manifestują.Badż pozytywny i podążaj za swoim przewodnictwem!

Obserwuj swoje myśli-to bardzo wazne aby mysleć wylącznie o tym czego pragniesz,a nie czego sie obawiasz.

Alchemia-masz teraz dotyk Midasa i kazde przedsiewziecie,które rozpoczniesz,zamieni sie w zloto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić aniołka na czerwiec? Marlena 2.10.1990

 

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,czs wiec abys i ty cos otrzymała.Znajdz chwilę by sie nagrodzic.Równowaga dawania i brania jest niezbedna dla utrzymania stałego wysokiego poziomu energii,nastroju i motywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu mnie ominęłaś lavis?

 

Pokładaj ufność-Twoje modlitwy się manifestują.Bądz pozytywny i pożądaj za swoim przewodnictwem.Dobra robota!Prosiłaś i modliłaś się,aby spełniło się twoje wielkie marzenie...i to działa.Podlewaj swoje marzenia przez podejmowanie odpowiednich kroków,które spowodują,że pięknie rozkwitną.To cenny czas czas dla ciebie i twoich marzen.Ufaj że niebo ci pomoże.Teraz twoje zadanie to; w zaufaniu słuchać boskiego przewodnictwa i podejmować działania do których jestes prowadzona.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero dołączyłam do Was chciałabym prosić bardzo o karty anielskie dla mnie czytałam wypowiedzi "akae" ale nie wiem czy nadal jest na tym forum Bardzo proszę o karty. jestem w tragicznej sytuacji. Hania 20.01.73r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić aniołka na czerwiec? Iwona 31.01.1984

Amor-anioły widza twoje pragnienie zakochania się.Aby doswiadczyć miłości z drugim człowiekiem,trzeba najpierw zakochać siew samym życiu.kiedy pozwolisz Aniolom rozbudzić w sobie te miłość,będziesz w naturalny sposób przyciągac i doświadczać więcej miłości w swoich związkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałabym prosić o aniołka na miesiąc czerwiec. Kaśka 12.7.1991.

Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam

Czakra serca-odpowiedz na twoje pytanie znajduje się w twoim własnym sercu.Im bardziej się otwierasz,tym wiecej czujesz miłości,radości i spokoju.Czakre serca możesz otworzyć,prosząc anioly o zesłanie uzdrawiającej energii,wizualizujac swe serce w otoczeniu różowego światla,wdychajac zapach rózowych róz lub noszac rózowy kwarc.odbadz szczera rozmowe.Zadbaj o zdrowie ,zdrowo sie odżywiając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ominięto, mógłbym prosić jeszcze raz?

Skup sie na służbie-być może obawiałes się,że nie zarobisz dość pieniędzy,nie odniesiesz sukcesu albo nie zostaniesz doceniony przez inych.Zamiast zamarywiac się swoimi osiągnięciami czy reakcjami innych,skup sie wyłącznie na swojej służbie.Wykorzystaj wrodzony talent,wszystkie pasje i zainteresowania,żeby pomagać innym albo wspierac jakąś wazna sprawę.Wtedy to za sprawą Prawa Przyciągania,otrzymasz wszelkie potrzebne ci wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o aniolki na czerwiec, ostatnio sie sprawdzily jak najbardziej

Anna - 19.09.1986

Czas odejśc-Anioły przynosza ci te karte,byś przyznała przed sobą,że czas odejśc.Wiesz o jaką sytuację tu chodzi>Przed odejściem powstrzymuje cie lojalność i lek,ale Anioly zapewniaja że to najlepszy sposób.Działaj w ścisłej współpracy z Anołami,żeby to przejscie nastąpilo harmonijnie dla wszystkich.Poczucie winy przekaż Aniołom,bo potrzebujesz teraz wysokiego poziomu energii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o wyciągnięcie dla mnie Aniołka na czerwiec.

Magda 08.04.1976

Dziękuje.

Miarowy postęp-czynisz miarowe postępy.Czasami bezlitośnie porównujesz sie z innymi,stwierdzajac że powinienes osiągnąc jeszcze więcej.Spójrz jednak jak daleko juz dotarłas,jak duzo sie nauczyłas i jak wielu ludziom pomogłaś.Skup sie na swoich postępach,zamiast wymagać od siebie doskonałości.Codziennie rób chociaz jeden mały krok prowadzący do realizacji waznego dla ciebie przędsięwziecia.Doceniaj siebie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dopiero dołączyłam do Was chciałabym prosić bardzo o karty anielskie dla mnie czytałam wypowiedzi "akae" ale nie wiem czy nadal jest na tym forum Bardzo proszę o karty. jestem w tragicznej sytuacji. Hania 20.01.73r

Szczęscie w nieszczesciu-to co wydaje się być problemem,w rzeczywistości jest cześcia odpowiedzi na twoje modlitwy.Zrozumiesz przyczyny swojej obecnej sytuacji,gdy wszystko sie wyjasni.Ufaj w moc niebianskiej ochrony i nieskończona mądrość,a twoje modlitwy zostaną wysłuchane.To co wydawało ci się utracone,musiało odejść,ustępując miejsca czemuś lepszemu.Nie bój sie swojej przyszłości.Jedne drzwi się zamykaja,inne otwierają.UFAJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Mnie też ominięto, mogłabym prosić jeszcze raz aniołki na czerwiec, lipiec i sierpień? Dorota 06.03.1988r. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ominięto, mogłabym prosić jeszcze raz aniołki na czerwiec, lipiec i sierpień? Dorota 06.03.1988r. Pozdrawiam

1-Czego pragniesz-co masz teraz zrobić?Anioly podpowiadają że odpowiedż masz w sobie>Zanim zaistnieja jakiekolwiek zmiany,musisz określić czego pragniesz,czego chcesz.Znajdz czas na medytacje nad swoimi prawdziwymi pragnieniami i wiedz że zasługujesz na wszystko co najlepsze,jak każdy człowiek.Wyrażnie określ czego pragniesz,porzuć wszelkie poczucie winy i lęk przed proszeniem o to ,czego chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, proszę o wyciągnięcie aniołków dla mnie. Uważam, że mam w życiu ciągle pod górkę, jest mi naprawdę ciężko. Może jakaś drobna wskazówka doda mi sil do życia. Tamara 07.05.1974r.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o aniołki na najbliższe miesiące, mam wiele trudnych spraw do rozwiązania i bardzo potrzebuję anielskiej pomocy. Iwona 27-04-67. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, proszę o wyciągnięcie aniołków dla mnie. Uważam, że mam w życiu ciągle pod górkę, jest mi naprawdę ciężko. Może jakaś drobna wskazówka doda mi sil do życia. Tamara 07.05.1974r.Pozdrawiam

Ocean-otrzymujesz tą kartę z uwagi na twoją więż z oceanem.To znak że powinnaś spędzać więcej czasu nad morzem,na przykład w czasie urlopu.Anioły pomogą ci w tym,jeśli je o to poprosisz i przyjmiesz igh pomoc.Powietrze nAD OCEANEM I JEGO WODA INSPIRUJĄ CIE i uzdrawiają.-

-oczyszczaj się,biorąc kompiele z sola morską

-pij więcej wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo proszę o aniołki na najbliższe miesiące, mam wiele trudnych spraw do rozwiązania i bardzo potrzebuję anielskiej pomocy. Iwona 27-04-67. Dziękuję

 

przewodnictwo godne zaufania-Anioły chca abyś wierzyła w swoje pomysły,bowiem stanowią one godną zaufania odpowiedz na twoje modlitwy.Będziesz wspierana podczas kolejnych etapów realizacji swoich zamierzen,jesli tylko będziesz stale prosić swoje Anioły o wskazówki i przewodnictwo.Jesli czujesz się nie pewnie,poproś,by dodały ci otuchy pod względem emocjonalnym,duchowym i mentalnym.

-nie martw sie o szczegóły,bo stopniowo wszystko sie ułozy

-zrób to!

-możesz bezpiecznie dokonać zmian i iść na przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosze o aniołki któe mi pomogą i oczyszczą ze złej nagromadzonej energii Żaneta 07.09.89r. Pozdrawiam.

 

Niewinność-wylosowana karta stanowi zapewnienie o niewinnosci samrj sytuacji jak i zaangażowanych w nią ludzi..Jeśli trapi cię poczucie winy,powierz je Aniołom.Ze wszystkich uczuc ,poczucie winy ma najniższe wibracje,więc pNiewinność-wylosowana karta stanowi zapewnienie o niewinności samej sytuacji,jak i przyciąga to.co negatywne.Jeśli kogoś o coś obwiniasz,ta karta przypomina,że dla uzdrowienia sytuacji powinnaś dostrzec wewnętrzną boskość tej osoby(nie musisz podtrzymywać relacji z z osobą której nie ufasz ale dla dobra własnego musisz oczyścić się z toksycznych myśli i emocji)Anioły proszą,żebys uznała ,iż wszelkie nieporozumoinia były jedynie niewinnym błędem.Dostrzeż inny punkt widzenia. przebacz sobie i porzuć żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również proszę :wstydnis_na:

Karolina 01.03.1990

 

Uwolnij się-podejmij ryzyko i doswiadczenia jako drogę do wzrostu i nauki.Czasem wpadamy w koleiny i rutynę,bo to pozwala czuc się bezpiecznie i wygodnie.Po przez te kartę jesteś zachęcana do wypłynięcia ze swojej sfery bezpieczeństwa. To czas ,aby podjąć ryzyko i poznać nowe drogi myślenia,zarabiania czy istnienia w związkach.Niebo niekoniecznie prosi o to,abyś poszła nowymi ścieżkami,ale ażebyś sprawdziła wodę i odważyła się wypłynąc dalej .Czasem poeksperementujemy i nauczymy się nowych rzeczy,a pózniej ,gdy wrócimy do naszej wygodnej rutyny ,okazuje sie,że się zmieniliśmy ,na lepsze .To niewatpliwie czas dla Ciebie ,aby wyciagnąc ręke i cieszyć sie nowymi możliwosciami.Spróbuj dzisiaj czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o aniołka: Katarzyna 05.11.1991 oddzielnie na pracę, na zdrowie i miłość

 

 

Okazja do przebaczenia-Anioły zeslały ci tę karte,bo widza że znudziło ci sie powtarzanie negatywnych schematów w swoim życiu.Zeby przerwać ten krąg.musisz oczyścić sie z dotychczasowego toksycznego myślenia o swojej obecnej sytuacji i związku.możesz to zrobic,oddychając głęboko,a wraz z każdym oddechem,przekazując Aniołom zmartwienia,złość i inne bolesne uczucia.Przebaczenie nie oznacza,ze godzisz się na czyjeś zachowanie.Oznacza że nie chcesz żywic do nikogo toksycznych myśli i uczuć.Uwolnij się od nich i dzięki przebaczeniu zyj według pozytywnych wzorców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja poproszę na pracę :D jeśli istnieje taka możliwość. Iwona 6.10.1981

 

Przedsiębiorca-znakomicie nadajesz się do samozatrudnienia.Masz odpowiednie pomysły,zapał i samodyscyplinę,których wymaga takie przedsiewziecie.Wahasz sie przed zrobieniem tego kroku,poniewaz wątpisz w siebie.Anioły zapewniaja Cie,że masz wszystko czego potrzeba,żzeby odnieśc sukces jako przedsiebiorca.Bedą Cię prowadzić i wspierać na twej drodze i jesli tylko na niej wytrwasz,z pewnościa odniesiesz sukces.Zacznij sobie dorabiać,realizujac swój pomysł na firmę,a w końcu stanie sie ona twoim głównym zajeciem.W swerze pracy zawodowej niech prowadzi Cię głos intuicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę aniołka, oddzielnie na zdrowie, i miłość..

Weronika

 

 

Nagradzaj się-nadszedł czas aby nagrodzić sie za własną ciężką pracę.Kazdy potrzebuje nagrody,a Ty nie jestes wyjątkiem.Przyjemność doda Ci energii,poprawi nastrój i podniesie motywację.Zainwestój w siebie i znajdz dzisiaj czas dla siebie.Podaruj sobie jakiś upragniony przedmiot i zauwaz jak twoje wewnętrzne dziecko rozkwita radością dzieki poświęconej mu uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę aniołka na pracę. Przemek

 

Pozwól przeszłości odejść-twoje myśli i uczucia dotyczące przeszłośći powstrzymują cię przed ruszeniem na przód.Jakieś niedokończone w przeszłości problemy z emocjami sprawiają ze wciąż powtarzasz ten sam schemat.Ta karta zachęca do przebaczania i zrobienia kroku na przód,żeby wyrwać się z tych bolesnych schematów.Nie znaczy to że musisz być z osobą,której przebaczyłeś.Po prostu pozwoliłes odejść toksycznym emocjom,zyskując w ten sposób wewnętrzny spokój.W nową sytuacje wejdz z pozytywnym nastawieniem,unikaj rutyny,najgorsze masz juz za soba.Myśl pozytywnie o tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę aniołka na pracę i osobno na miłość Elżbieta 25.03.72

 

Praca-Poproś-częściej proś Anioły o wsparcie.Mogą pomagać ci wkażdej swerze życia,a także podsuwać pomysły i użyczac odwagi.,wiary pewności siebie i jasności umysłu.Mogą pomóc zaspokoić takze twe potrzeby marerialne i fizyczne,związane z pieniędzmi czasem,zdrowiem i witalnościa.Proś Anioły o pomoc we wszystkich sprawach małych i duzych.

Zmiana kierunku-zaszły w tobie zmiany które pozytywnie wpłynęły na zmianę kierunku twego zycia.Dawny styl życia przestał cie i teresować i zauważasz że coraz częściej zaczynasz unikać dotychczasowych znajomych,a twoje hobby juz cie nie pociaga.Pragniesz życia i pracy które lepiej będa pasowały do twoich nowych zainteresowań i pasji.Anioły towazysza ci w tych chwilach przemian.Zgodnie z Prawem Przyciągania w twoim zyciu pojawia sie nowe wspaniałe sposobności i związki.Rozpoczynasz nowy etap swojego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawe.... Dzięki, a miłość?

 

na miłość wyszła Ci zmiana kierunku;czytaj pod względem miłości,Ja nie wybieram Ci Aniołków ,tylko prosze je aby dały Ci przesłanie,no i takie wyszło,nic na to nie poradze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogłabym prosić o Aniołka ogólnie jako inspiracje do działania...?? Kamila. 20.01.1991.

 

Dziekuje

 

Twórczy projekt-potrzebujesz więcej możliwości twórczego wyrazu.Anioły podpowiadaja Ci abys znalazła ujscie dla swej kreatywności w pracy i w domu.Np.pisz,graj na jakims instrumencie,maluj szyj lub zmien wystrój swojego mieszkania.Nieważne czy te dzieła nadaja sie na sprzedaz czy nie.Najważniejsze ,żebyś pozwoliła swemu wewnętrznemu artyście cieszyć się swobodą twórczej ekspresji

-zajmij sie waznym projektem,z rozpoczeciem którego dotąd zwlekałaś.

-zapisz sie na jakies twórcze zajecia

-cel zyciowy i wyjatkowa praca pojawią się na twojej drodze dzieki wysiłkom twórczym,których obecnie nawet sobie nie wyobrazasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglabym prosic o Aniolka - takiego ogolnego na teraz :)?

Z gory serdecznie dziekuje!

 

Wybacz sobie-odrzuć stare poczucie winy i pamiętaj,że jesteś idealnym dzieckiem Boga.Ostatnio byłas dla siebie bardzo surowa ,używając wobec siebie szorstkich słów głośno lub mentalnie.Ta karta mówi że zbliżyłas się do granicy znęcania sie nad sama sobą!Każdy popełnia błedy i odczuwanie czasem żalu ,jest zupełnie normalne.Jednak wazne jest jak sobie radzisz z tymi błedami.Jeśli skupiasz sie na swoich pozytywnych cechach,twije poczucie własnej wartośći będzie rosło,a poziom stresu będzie malał.Afirmuj;prosze aby skutki moich błedów zostały rozwiązane w każdym kierunku czasowym,a ja teraz uwalniam poczucie winy.Kocham samego siebie.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, ja też, ja też :) bardzo poproszę o Aniołka :)

wszystko to takie nowe i wciągające

z góry dzięki

rafal 26.10.1981

:)

 

Obserwuj swoje myśli-to bardzo ważne aby myśleć wyłącznie o tym czego sie chce a nie czego sie obawiasz.Nie masz mysli neutralnych,każdammyśl tworzy efekt w twoim życiu.Możesz cofnąć efekty negatywnego myślenia przez i ch rozpoznanie i stwierdzenie;Teraz usuwam te myśli i zamieniam je na następujące: pozytywne afirmacje moich prawdziwych ,boskich pragnień.Nastepnie zrób liste sytuacji i atrybutów,odzwierciedlajacych boska czastke w tobie.W czasie tych ważnych momentów swego życia masz moc,aby manifestować swoje najwyzsze możliwości w najszybszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mogłabym prosić o Aniołka na miłość ?

Z góry dziękuje :)Dominika 04.07.1983

 

 

 

Bądz ze sobą szczery-spójrz w głąb swojego serca a dowiesz się,jaka naprawdę jest ta sytuacja.Uciekasz przed swoimi prawdziwymi uczuciami.Prawdopodobnie bronisz się,ze jeżeli szczerze przyznasz sie do nich przedsama sobą,przytłoczą cie i zmuszą do wprowadzenia zmian,na które nie czujesz się jeszcze gotowa.Jednak Anioły zapewniaja cię że,uczciwe zmierzenie sie z tą sytuacją jest najzdrowsze.Pomoga ci poradzić sobie z emocjami i związkami,a także udziela wsparcia potrzebnego do wprowadzenia pozytywnych zmian.Przypominaja jednak o konieczności skupienia się,na swoich pragnieniach,a nie obawach,żebyś przyciągała do siebie tylko to pierwsze.Sytuacja ulegnie poprawie kiedy odważnie sie z nia zmierzysz,zasługujesz na coś lepszego,ufaj swoim uczucion nawet jesli inni sie z toba nie zgadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dowiedziałabym się co z miłością w moim życiu.

proszę i dziękuję .

Karolina 01.06.1993

 

Związek bratnich dusz-własnie czeka na ciebie nowy romans,który ma podłoże duchowe.Zamanifestowało sie twoje pragnienie by wejsc w związek wspaniałej miłości i jestes teraz prowadzona aby wejśc lub utrzymac taką sytuacje.Ten związek ma podłoze duchowe,gdzie partnerzy maja prawdziwe zaufanie i pawdziwą wiare.Ty i twój partner podzielacie podobne duchowe koncepcje i macie otwarte umysły gdy trzeba sie uczyć i wprowadzać w życiu nowe praktyki.Własnie w sposób naturalny płynie do ciebie to partnerstwo.Przyciagnij do siebie partnera przez swoje ciepło i zrelaksowanie i wiedz że niebo troszczy sie o wszystkie szczegóły dla was obojga,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ładnie proszę o aniołka na miłość :)

05.08.1989 Justyna

 

Nie ma czym sie martwić-niepotrzebnie się martwisz.Zmartwienie jest formą modlitwy,która przyciąga do ciebie to czego nie chcesz.Powierz swoje kłopoty Aniołom,bo naprawde nie ma sie czym martwić.Co wiecej,twoje troski mogły by wytworzyc samospelniajaca przepowiednie.Wszystko ma sie znacznie lepiej niz ci sie wydaje.Popros Anioły aby uwolnily cię od zmartwien,Szczesliwy wynik jest nieunikniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie przesłanie mają dla mnie teraz Anioły?

Barbara 05.08.1990

 

Zauwazaj znaki-Anioły zesłały ci tą karte abys zrozumiała znaki które ostatnio otrzymujesz;mogły to byc pióra,monety,motylr,ptaki i inne powtarzajace się wizje,przywodzące na myśl Anioly,które celowo zesłały te znaki,żeby przypomnieć o swojej obecności przy tobie,że cie chronią,kochaja i prowqdza.Zwracaj uwagę na powtarzajace sie znaki,bo potwierdzaja one słuszność obranej przez ciebie drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, ja to samo pytanie "jakie przesłanie mają dla mnie teraz Anioły?"

 

Weronika

 

Idealny termin-własnie nadszedł dla ciebie idealny moment,żeby zacząc działać,poddając sie natchnieniu.Drzwi są otwarte więc przejdz przez nie,a my bedziemy ci towarzyszyć.Nie zwlekaj,masz juz wszystko,czego potrzebujesz,żeby odnieść sukces.Wszystko i wszyscy sa po twojej stronie,wspierając twój triumf.Zacznij działac teraz.Wszystko dobrze sie ułoży pod warunkiem,że nie będziesz dłużej zwlekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaneta 07.09.89.Też chciała bym się dowiedzieć jakie przesłanie mają dla mnie anioły?Pozdrawiam lavis

 

Poradz się eksperta-potrzeba więcej informacji.Skontaktuj się z kimś biegłym w tej dziedzinie.Wyruszasz w dziedzine,w której inni ludzie mogą ci pomóc przez nowe pomysły i informacje płynace z ich doświadczen.Aby przyciągnąc do siebie pomoc właściwego eksperta afirmuj;W moim życiu jest teraz obecna prawa osoba,która jest pomocna,dobrze poinformowana i doświadczona i ta osoba pomaga mi(opisz sytuacje która wymaga wsparcia).Ta osoba przychodzi do mnie łatwo i naturalnie,bez żadnych opóżnien"Nie wahaj sie i nie czuj się wnna prosząc o pomoc.Zamiast tego notuj i pamiętaj,aby podziekowac i tej osobie i Niebu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo proszę. Jakie przesłanie mają dla mnie aniołki? Kasia 24.07.90

Pozdrawiam serdecznie!

 

Przewodnictwo godne zaufania-Anioły chcą abyś wierzyła w swoje pomysły,bowiem stanowią one godną zaufania odpowiedz na twoje modlitwy.Będziesz wspierana podczas kolejnych etapów realizacji swoich zamierzen,jezeli tylko będziesz stale prosić swoje Anioły o wskazówki i przewodnictwo.Jesli poczujesz sie niepewnie,popros,by dodaly ci otuchy pod względem emocjonalnym,duchowym i materialnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę od aniołków. Ania 12.07.1977

Dziękuję i pozdrawiam

 

Rodzina-przyczyna obecnej sytuacji są emocje,łączace cie z jednym z członków twojej rodziny.Być może ktoś z członków rodziny potrzebuje uzdrowienia(jest nim pierwsza osoba która przychodzi ci do głowy,gdy czytasz te słowa.Karta tez może sygnalizowac potrzebe wiekszej bliskości w rodzinie,np.wspólnego spedzenia wieczoru albo urlopu,

-w twojej rodzinie pojawi się cos nowego

-czas zmierzyc sie z dawnymi uczuciami,zeby je oczyścic i pozbyc sie ich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...