Skocz do zawartości

Błagam o interpretacje!


Kersh

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z was jest na tyle dobry, to prosze bardzo o interpretacje moich rozkładów!

 

Czy Pan x sie we mnie zakochał ?

- 9 Kier

- As Karo

- As Trefl

 

Jakie ma on zamiary wobec mnie?

- 9 Karo

- 10 Karo

- Walet Pik

 

:chytry_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewną książkę Pana R. Webstera "Wróżenie z kart" i według niej interpretacja brzmi tak:

 

1.Czy Pan x sie we mnie zakochał ?

* 9 Kier - Wskazuje na to, że masz możliwości wszechstronnego rozwoju oraz możesz wkrótce oczekiwać radości i szczęścia.

* As Karo - Bardzo pozytywna karta, która oznacza iż jeśli coś zacznie napływać to najprawdopodobniej tak będzie przez długi czas (zwykle odnosi się do pieniędzy, lecz pytanie jest bardziej miłosne, więc możliwe iż o uczucia tutaj chodzi). Możliwe iż będziesz miała okazję do wykorzystania swoich zdolności dzięki czemu zyskasz uznanie i dokonasz postępów...

* As Trefl - Jesteś ambitna i masz marzenia, które musisz się nauczyć kanalizować, przypisywać im dziedziny działalności i ciężko pracować aby się spełniły. Możliwe iż posiadasz wielką intuicję, wyobraźnię i jesteś osobą wrażliwą i twórczą.

 

2.Jakie ma on zamiary wobec mnie?

* 9 Karo - Kara mówi, że być może spełnią się twoje życzenia, lecz muszą być one wartościowe i szlachetne, gdyż samolubne lub frywolne mogąz wrócić się przeciwko Tobię...

* 10 Karo - Według tej karty, zbyt wiele uwagi przywiązujesz do materialnej strony życia. Najprawdopodobniej jesteś znudzona i niespokojna i pragniesz jak najszybciej wyrwać się z monotonii życia. Będziesz więc szukać nowych możliwości działania oraz nowych doznań.

* Walet Pik -Osoba młoda, niefrasobliwa, przyjacielska i ciekawska. Możliwe iż wiesz o kogo tutaj chodzi :) Ta osoba jest dla ciebie ważna, a związek z nią może być nietrwały- ta karta zajmuje się tym co jest tu i teraz a nie będzie w przyszłości...

 

 

No to tyle... mam nadzieję, że choć troszeczkę pomogłem... i przepraszam jeśli moja wróżba jest mało zrozumiała lecz interpretowałem poszczególne karty i możliwe, iż się nie zgadzają...

 

Pozdrawiam :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

9 kier jest kartą życzeń, as karo symbolizuje pierścionek, pieniądze lub list, as trefl - dobrobyt, miłość

Z kart wynika, że pan x się zakochał

 

9 karo to niepokój, 10 karo - małżeństwo, zmiany, walet pik - znajomość próżniacza

Trudno mi powiedzieć jakie są zamiary twego wybranka, ale możliwe, że jest interesowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aniołek:)
Jeśli ktoś z was jest na tyle dobry, to prosze bardzo o interpretacje moich rozkładów!

 

Czy Pan x sie we mnie zakochał ?

- 9 Kier

- As Karo

- As Trefl

 

Jakie ma on zamiary wobec mnie?

- 9 Karo

- 10 Karo

- Walet Pik

 

:chytry_na:

 

A co to za rozkład mogłabyś go podać w całości oraz źródło? pozdrawiam

 

A teraz ja Ci pomogę rozkminić te karty :)

 

Czy pan X się w Tobie zakochał?:

9kier wskazuje że tak lecz jest to jak narazie uczucie skryte lecz 9kier łączy się z Asem karo tzn że ten chłopak uważa Cię za dobrą partie (uważa że masz kasiorkę) a 9kier+as karo -obie te karty określają że interes i pieniądz łączy ludzi a nieprawdziwa miłość.

a As trefl w połączeniu z as karo wróży uszczuplenie budżetu domowego.

a teraz połączmy wszystko i według mnie wychodzi że ten pan X widzi że coś tam w domu macie tych pieniędzy i mu się podobasz jako partia i to on będzie miał wpływ na uszczuplenie twojego domowego budżetu.

 

Jakie on ma zamiary wobec Ciebie:

Pan X dzięki tobie ma zamiar być niezależny materialnie, po prostu chce on być bogaty i ogólnie karty mówią o nim że jest chciwy i skąpy oraz zazdrości innym powodzenia i szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy się zakochał:

zauroczenie,nowa miłość,szczerość,niespodzianka

Jakie ma zamiary:

niewielkie korzyści,prezent,podarunek,sukces,fałsz,oszustwo.

 

Napewno się zakochał o czym sam Cię poinformuje :)

Jego zamiary..On chyba sam nie wie czego chce...Podaruje Ci jakiś prezent,będziecie "szczęśliwi",ale on może okłamywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
a czy nie dało by sie dowiedzieć w jakim czasie on mi to powie? ;p

 

ja bym obstawiła okres od 9 m-cy do roku lub ciut więcej- może to być w okresie wiosny, jesieni lub zimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...