Skocz do zawartości

proszę o pomoc


angelka81

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pewien problem.. otóż chciałabym sobie zrobić skrypt na pomyślność w grach losowych..

mam już pewne typy co do run ale nie wiem w jakiej kolejności je ułożyć.. pionowo czy poziomo.. jak je na energetyzować..

 

bardzo proszę o pomoc, będę wdzięczna.. pozdrawiam:_usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Jeśli nie masz praktyki w runach to nie zaberaj się za skrypt. Najpierw poczytaj o runach. lub poszukaj gotowego skryptu. Zwykle pisze się w ciągu poziomo. Ale to nie reguła. A energetyzowanie to ładowanie go własna energią, tak samo jak amuletu czy talizmanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

uwierzyłam i wygrywam.. mam to czego chciałam, nie dużo tego jest ale powiem tak, wypłacam jeszcze grudniową wypłatę..:) jestem na dobrej drodze do celu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, masz rację Seid.. na to (na razie) nie liczę bo na razie udało mi się trafić dwa razy piąteczkę a wierzę że w niedalekim czasie uda się tą upragnioną szósteczkę wylosować.. póki co gram w lotto i multi multi i jak pisałam na razie udało mi się trafić te dwie piąteczki a z multi mam prawie co dzień stówę.. nic innego mi nie pozostaje jak myśleć że wiara czyni cuda.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seid wyczuwam w twoich postach pewną złośliwość.. ja z pomocą skryptu chciałam tylko zmienić moją sytuację życiową, od dłuższego czasu borykałam się z potwornymi długami, miałam komornika, nachodził mnie i moją rodzinę, to było coś strasznego.. ja tylko z tą szóstką w totka się z Tobą droczyłam, nie myśl o mnie źle.. pewnie że by się przydała, a jak.. ale już osiągnęłam to co chciałam i jestem wdzięczna losowi.. nie jestem jakąś materialistką , teraz cieszę się życiem bo mam już to wszystko za sobą..

 

aha, tak piszemy, może ktoś by chciał, ja użyłam skryptu RAIDHO WUNJO DAGAZ na szybką realizację szczęścia, odmianę losu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej angelka81. Ja znalazlem na gry losowe te skrypty

 

Kenaz - Perdo - Fehu - szczęście w grach liczbowych

Perdo - Fehu - aby wzbogacić się finansowo w grach liczbowych i żeby wiedzieć co z tą wygraną zrobić

Perdo - Fehu - Kenaz - Odala - Gebo - Perdo - wygrana w totolotka, czy inną grę

Fehu - Kenaz - Perdo - Jera - wspomaga w grach typując samodzielnie liczby

Fehu - Kenaz - Perdo - Sowilo - wspomaga w grach, grając"chybił - trafił"

Raido - Perdo - Fehu - gra na "chybił - trafił"

 

Stosowalas je moze wczesniej? Czy tylko ten na szybko realizaje szczescia stosujesz? Mam tez do Ciebie pytanie. Tez dopadly mnie problemy finansowe i potrzebuje kasy zeby wyjsc na prosta. Sam zajmuje sie wahadelkiem ale jeszcze nigdy nie stosowalem je do typowania liczb w lotto. Spotkalem sie ze sposobem ze nalezy np. jak gramy w multi multi zobic 80 karteczek z liczbami nad kazda jedna sprawdzac za pomoca wahadelka w ten sposob. Czy podana liczba padnie w losowaniu ktore odbedzie sie powiedzmy w poniedzialek o godz.14 i tak sprawdzamy wszystkie. Czy tez w ten sposob sprwdzasz? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMEK79

hmm, powiem Ci że widziałam te skrypty ale ich nie używałam bo jest ich za dużo i nie wiadomo czy one działają. ja nie zrobiłam sobie skryptu na wygrywanie w lotka tylko na odmianę losu. a lotka wysyłałam od zawsze ale kiedy zrobiłam sobie ten skrypt zauważyłam niemal od razu poprawę sytuacji w różnych sytuacjach, np. z bankami, no i te losowania lotka. a z tymi wahadełkami to wiesz, one nie przepowiadają przyszłości, nie wskażą Ci liczb które akurat zostaną wylosowane.

 

musisz sobie odpowiedzieć na pytanie - czego ty chcesz i wtedy możesz się wspomóc skryptem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie sobie ten na szybka realizacje szczescia jak zacznie ksiezyc przybywac. Nie chodzi mi zebym mial zaraz wygrywac. Chodzi mi zeby wyjsc na prosta znalesc prace, i wyjsc z problemow i dalej cieszyc sie zyciem. Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie sobie ten na szybka realizacje szczescia jak zacznie ksiezyc przybywac. Nie chodzi mi zebym mial zaraz wygrywac. Chodzi mi zeby wyjsc na prosta znalesc prace, i wyjsc z problemow i dalej cieszyc sie zyciem. Dzieki i pozdrawiam.

 

no dokładnie, ja też tego chciałam - wyjść na prostą, nie martwić się komu mam oddać moje ciężko zarobione pieniądze czy ludziom co od nich pożyczałam czy może bankom, ciężko było, naprawdę, ale się udało, teraz mam spokój i parę "zaskórniaków" na czarną godzinę..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że nie, zrobiłam skrypt a już drugiego dnia udało mi się dogadać z bankiem (wcześniej nawet nie chcieli słyszeć o niższych ratach do spłacenia), no i te lotto, grałam od zawsze, niekiedy coś tam udało się złowić ale wiesz, straty przewyższały zyski. teraz już mam te kredyty spłacone i oddane pieniądze od ludzi. takiej ulgi nie czułam chyba nigdy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze juz wyszla na prosta i oby tak dalej. Zrobie sobie ten skrypt jak bedzie odpowiednia faza ksiezyca.

 

ja robiłam jak księżyca przybywało, drugi dzień po nowiu. wywaliłam całą rodzinę z domu, chciałam być sama na noc bo ważne jest skupienie, cisza, relaks etc :faja:... zapaliłam sobie świeczkę i zaczęłam robić skrypt. wyryłam go w drewku, a potem te rowki pokryłam czerwoną farbą ( kultu krwi nie uznaje)... wyszedł świetnie, bardzo mi się podoba, zawsze mam go przy sobie... a Ty dasz radę ze wszystkimi przeciwnościami, życzę Ci tego... powodzenia:) :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Angelka za zyczenia. Zrobie skrypt tak jak piszesz w drugi dzien po nowiu to bedzie w srode. Wiem ze dni tygodnia tez odgrywaja role. Wtorek to pieniadze, praca. Piatek skrypty na milosc. Mam do Ciebie pytania czy podczas robienia skryptu wzywasz Bostwa run?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Ciebie pytania czy podczas robienia skryptu wzywasz Bostwa run?

 

o ja!! aż tak to nie.. u mnie to wygląda tak - kiedy robię skrypt mocno się koncentruję, myślę o celu, wizualizuję i zawsze mam poczucie gdy to robię, że to już jest spełnione, że to już jest.. trochę pokręciłam ale mniej więcej tak to wygląda.. no i do tego nastrój, wiesz świeczki, lajtowa muzyczka, winko..:winko:, oczywiście spokój, postaraj się aby nikt Ci wtedy nie przeszkadzał bo te złe wibracje też przejdą na skrypt.. kiedy już wyryłam w tym drewku to te rynienki w środku pomalowałam czerwonym kolorem i na noc zostawiłam na parapecie żeby księżyc na to świecił :czarodziej:.. aha, i wiesz co?? wiesz, różnie to bywa ale co nie którzy nie robią kiedy jest pusty bieg księżyca..

 

zawsze noś ze sobą skrypt i w chwili zwątpienia czy coś w tym stylu popatrz na niego, niech Ci przypomni ideę po co go zrobiłeś, poczujesz jak znowu przepełniają Cię te siły które napędzają do osiągnięcia celu.. liczę na to że się uda tylko nie możesz WĄTPIĆ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłam na tej stronie, ciekawa nawet, ale wiesz, opisów na zrobienie skryptu jest dużo.. ja zanim zrobiłam własny to weszłam na kilkadziesiąt stron z opisami "jak wykonać skrypt" i powiem Ci że całkiem zgłupiałam, nie wiedziałam co i jak..:szok:

zrobiłam skrypt tak jak wcześniej opisywałam i jestem zadowolona :oczko: chociaż też słyszałam teorię że jeśli mnie pomógł szybko to nie znaczy że Tobie też musi, to zależy od istoty sprawy i jej "zamieszania" :_bezradny: no i wiary w dobre zakończenie..

 

hmm, parę dni mnie teraz nie będzie, muszę wyjechać i odpocząć, a tam gdzie wyjeżdżam niestety nie ma internetu :pisze:

także nie będę mogła Ci odpisać jeśli napiszesz post..

nów księżyca zaczyna się 15 marca w poniedziałek, także zaczynaj robić już od środy, na spokojnie bez nerwów, wieczorkiem i ... czekać i jednocześnie działać bo samo się nie zrobi..:zawstydzony:...

dobra, kończę bo już muszę spadać.. bywaj i do następnego postu..:heej:

 

aha, tu masz stronkę SHAMANIKA - Świat Run i Magii Szamańskiej

która pomogła mi stworzyć skrypt, jest w niej opis święcenia run, poczytaj Tobie też pomoże.. powodzenia

Edytowane przez angelka81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej angelka:cmok_na: Jak tam odpoczelas juz? Jutro juz sroda to zrobie skrypcik.Tu masz stronke angielska gdzie po prawej stronie na bierzaco masz w jakiej fazie jest ksiezyc tak wiec nie trzeba na dwor wychodzic. Teraz bedzie przybywac wiec bedzie go coraz wiecej.

 

Moon Phases :: Calendars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

o ja!! ale długo się nie odzywałam :zawstydzony: no ale już jestem, mam nadzieję że nigdzie nie uciekłeś i że odpiszesz :_kwadr:

do rzeczy.. odpoczęłam, byłam nawet dłużej niż się spodziewałam, tak niestety wyszło..

 

hmm, wiesz co Ci powiem, ale to byśmy musieli pogadać na PW, bo to jest bardzo tajne i chciałabym Ci to powierzyć.. wtedy na pewno odmieni się twoje życie i zapewniam Cię że na lepsze.. :azsg3:

 

także odezwij się i wybacz mi jeśli nie będę odpisywać dzień albo dwa, już tak mam :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Angelka!!! No wlasnie juz chcialem Rutkowskiego wynajac zeby Ciebie poszukal:-) Wiesz co sie stalo. Zrobilem skrypt na szybka realizacje marzeń i w przeciagu paru dni dostalem prace:-) Fakt ze w innym miescie ale mam. Mieszkam u znajomych w Kolobrzegu i pracuje jako recepcjonista w dosc fajnym hotelu. Nawet jest super w pracy i mieszkam nad samym morzem. Teraz nosze skrypt na powodzenie w pracy i pójście do przodu. Zobaczymy jak bedzie na razie pracuje 2 tygodnie. Angelka pisz na moje PW sam jestem ciekaw co chcesz mi powiedziec. A jak tam u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...