Skocz do zawartości

Artykuł na Wikipedii


Fay.Attlee

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy ćwiczenia otwarte, ale jedno zaraz się zamknie, to ja coś zarzucę...

 

Jakiś czas temu natknęłam się na wikipedii na artykuł dotyczący pewnej osoby...

 

Jaka była płeć tej osoby?

Co charakterystycznego się z nią wiąże?

Jakie emocje wzbudził we mnie ten artykuł?

 

 

Oczywiście możecie też inne pytania :) Odpowiedź pewnie jakoś tak w sobotę...

 

ZAMKNIĘTE

Edytowane przez Fay.Attlee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty z netu znów :)

Jaka była płeć tej osoby? Wisielec Mężczyzna, może jakiś z płcią problem..

 

Co charakterystycznego się z nią wiąże? 7 Monet Cesarzowa późno wyszedł za mąż, coś z kobietami.. może czatował na nie, czekał cierpliwie by potem zadziałać..

 

Jakie emocje wzbudził we mnie ten artykuł? 4 Miecze Rycerz Buław Może cię ciut połamało to co przeczytałaś, albo oburzyło..

 

ja ostatnio lakonicznie,może potem coś dopiszę :) A tak mi się kojarzy, bo za bardzo tymi klimatami jestem przesiąknięta ::_jezyk_oko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była płeć tej osoby? giermek mieczy mezczyzna,

Co charakterystycznego się z nią wiąże? kaplanka- 3 kielichy mial zone i dzieci, mzoe ukrywal to bo byl np ksiedzem:lol:

Jakie emocje wzbudził we mnie ten artykuł? kochankowie- smiercmysle ze zasmucilo cie to, albo sama nie wiedzialas co o tym myslec , bylas moze zszokowana na poczatku, nie spodziewalas sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była płeć tej osoby?

3 denarów Kobieta...

Co charakterystycznego się z nią wiąże?

PustelnikMoże była zakonnicą....

Jakie emocje wzbudził we mnie ten artykuł?

Cesarz,5 Pucharów,rycerz mieczy:mieszane emocje..... najpierw chyba było a dobrze Jej tak.............potem jednak nastąpiło współczucie i gniew ......za głupotę..............i jakbyś miała tą osobę pod ręką to chyba powiedziałabyś jej co o tym myślisz.....raczej bez owijania w bawełnę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była płeć tej osoby? Giermek buław, 5 denarów

Kobieta (hmm, chyba o jasnych włosach, bo postacie na moich kartach mają taki kolor)

Co charakterystycznego się z nią wiąże? 8 denarów, królowa mieczy

Bardzo się eksponuje, kojarzy mi się tutaj dużo ozdób, jakieś przebieranki, może ubiera się bardzo charakterystycznie, ekstrawagancko.

Nie chce dostosowywać się do istniejących schematów i może dlatego uchodzi za osobę trudną, jest czasem zbyt ostra, mówi co myśli, zdecydowana, energiczna, trudna, może rozwódka

Jakie emocje wzbudził we mnie ten artykuł? As mieczy, 3 buław

Wzbudził wewnętrzną krytykę, jakoś poruszył cię. Artykuł dał ci dużo do myślenia. Odkryłaś, coś czego nie rozumiesz, coś cię zaskoczyło. Może pomyślałaś, że gadulstwo, plotki przekręcanie faktów i puste słowa mogą być maską społeczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

Jaka była płeć tej osoby?

 

giermek mieczy - był to młody chłopak

Co charakterystycznego się z nią wiąże?

 

cesarz, księżyc, koło fortuny odw. - młody człowiek aczkolwiek wielki autorytet dla innych.. Ten cesarz mi wygląda na jakiegoś króla, księcia może egipskiego :)) haha księżyc wskazuje ze jego osoba owiana była tajemnicą, moze posiadał jakieś nadludzkie zdolności odwrócone kolo fortuny to nic innego jak pech który rządził jego życiem... dołożyła kartę Śmierć... jakieś ciężkie życie.. może skazany na śmierć juz w czasach młodości, na jakieś ciężkie doświadczenia..

 

Jakie emocje wzbudził we mnie ten artykuł?

 

wisielec, 8 mieczy, cesarzowa- no na pewnoo głębokie przemyślenia... poruszyło Ciebie poczułaś się zagubiona.. może Ciebie to zdołowało trochę.. ostatnia karta symbolizuje to, że jakaś naukę z tego wzięłaś :)) wpłynęło trochę na Twój punkt widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była płeć tej osoby?cesarzowa, słońce i śmierć. Kobieta, może młodo umarła (to takie dodatkowe ;p)

Co charakterystycznego się z nią wiąże? 7 buław, królowa mieczy i as denarów. Była wysoko postawiona, panowała (ew. dowodziła). Była waleczna, mądra i pewna swoich idei. Była często obiektem drwin i ataków. Dała czemuś początek/nadzieje.

Jakie emocje wzbudził we mnie ten artykuł? 7 denarów, 3 kielichy i 7 kielichów. Nie wiem, byłaś częściowo zadowolona ale coś cię trapi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Ja ostatnio jakoś nie mam humoru do kart. Jakoś tak czuję, że na razie nie powinienem ich wyciągać, może się to zmienić w najbliższym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj no właśnie mnie też leń dopadł, odstawiłam karty na jakiś czas... No, ale dam odpowiedź :D

 

Więc artykuł, który czytałam dotyczył kobiety, a dokładniej najmłodszej matki świata, Peruwianki Liny Mediny. Dziewczynka urodziła mając 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni. Jeśli chodzi o moje emocje, na początku pomyślałam, że to niemożliwe, byłam zszokowana. Niestety nikomu nie udało się odgadnąć, no ale łatwe nie było... Dziękuję za udział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie jest źle ;)

Karty dobre wypadły, szczególnie na matkę (Cesarzowa) i nieodpowiedni czas (7 Monet).. u Mirońskich to lęk, strach, obawy.. patrzenie też, może cały świat przyglądał się sytuacji..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...