Skocz do zawartości

Kaczka, wisielec i morderstwo.


politrocjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest o tyle dziwna, że opisuję sen mojej dziewczyny.

 

Jesteśmy oboje w pewnym miejscu, z którym mamy oboje wiele wspólnych, przyjemnych wspomnień. Okazało się, że tam jest przerośnięta kaczka, która mnie wkurzyła. Połamałem jej skrzydła, a potem zabiłem. Moja dziewczyna ("właścicielka snu") się rozpłakała i chciała iść. Zrobiłem Jej straszną awanturę, a potem zacząłem Ją gonić.Chciałem Ją zabić gołymi rękami, potem zasztyletować, a ostatecznie miałem broń. Po drodze był wisielec (dziewczyna chowała się u jakiś ludzi przede mną, a oni tego wisielca ściągali właśnie).

 

O co tu, kurczę, biega?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy twoja dziewczyna mogłaby opisać tutaj swój sen sama? Bo wiesz, raczej tak powinno być ponieważ nie zawsze wiemy czy właściwie oddasz jej uczucia podczas tego snu albo spostrzeżenia, które np. dla niej coś znaczą ale dla ciebie niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to teraz mój opis tegoż dziwnego snu:

 

Jesteśmy razem, nad powiedzmy- stawem. Jest tam cała masa wędkarzy, którzy łowią ryby. I nagle pojawia się wielka, przerośnięta kaczka, która wydaje z siebie strasznie głośne dźwięki. Mój chłopak zdenerwowany, szybkim krokiem zmierza w jej kierunku i stwierdza, że trzeba ją uciszyć łamiąc jej skrzydła. W rezultacie ją zabił. Ja widząc to, rozpłakałam się i chciałam pójść do domu. Mój chłopak zaczął robić mi wtedy awanturę przy większej ilości ludzi, ja, żeby uniknąć publicznej kłótni, zaczęłam uciekać, a on za mną. Najpierw zwyczajnie, a potem znikąd miał w ręku nóż z ogromnym ostrzem. Schowałam się u jakiś ludzi w ich stodole (?). Powiedzieli, że mogę tam siedzieć, tylko, że oni najpierw muszą 'odciąć' wisielca i żebym na to nie patrzyła. Nagle w tej całej stodole pojawiają się moi rodzice i dziadkowie i stwierdzają, że muszą mnie uratować. Ustawiają się przede mną, żeby nic mi się nie stało. Ostatni moment, to widok lubego z bronią w ręku. I pobudka.

 

Uf, aż przeszły mnie ciarki.

No i o co w tym chodzi?!

 

Za wyjaśnienie serdecznie dziękuję.

E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...