Skocz do zawartości

piękne kaczki


Imargam

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo proszę o interpretacje poniższego snu

jechałam ze znajomymi pociągiem ( takim z przedziałami) w całym wagonie byłam tylko ja i moi znajomi, wiem ze było ich wielu ale pamiętam tylko kilku z nich. jechałam pociągiem w celu znalezienia ładnego pleneru do robienia zdjęć. jadąc z koleżanką w jednym przedziale spojrzałam za okno i ujrzałam piękne kaczki pływające w stawie, moja koleżanka też zamieniła się w kaczkę i odleciała do stawu. kaczki były piękne i zielone (jak podstawowy zielony kolor w paincie ten żażysty)wczesniej przechodząc przez pociąg zatrzymaliśmy się na stacji kolejowej na jakiejs wsi a ja martwiłam sie ze nie powiedziałam mamie ze długo mnie nie bedzie i ona bedzie sie o mnie bała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

chciałabyś wyrwać się w świat, realizować swoje pasje, coś zmienić w swoim życiu ale jesteś emocjonalnie związana z bliskimi,

czy rezygnujesz ze swoich pragnień bo nie chcesz sprawiać im przykrości - tu masz osobę swojej mamy?

sen bardzo pozytywny :) pokazuje Twoje pragnienia ale i szansę na to że będą te zmiany, pomyśl co chcesz robić w swoim życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...