Skocz do zawartości

Rodzaje Istot


martyna100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tu nowa wiec przepraszam jeżeli post nie w tej zakladce co trzeba:)

Mam pytanie, jaki istoty mozna spotkac w tamtym swiecie? Anioly-inaczej piszac istoty dobre, demony-te zle, duchy ludzi (?)....i....i..

Jezeli jakas Istota "zakocha" sie w czlowieku to czy moze wplywac na jego np upodobania wzgledem drugiej płci? Zazwyczaj dziwaczne upodobania, np pomaranczowe oczy, moze inny kolor skory? Jak moze wplywac na czyjes zycie poza calkowita ochrona, pomocą i wsparciem? Jezeli jednak wystąpi "miłość" tam to czy to narusza jakies zasady? W jaki sposob w ogole ktos moze rozkochac w sobie kogos stamtąd? To chyba jest zasadnicze pytanie.

Coz, mam nadzieje ze temat sie rozwinie i w miedzyczasie bede dopisywala kolejne pytania czy informacje. Teraz wątpie czy wystarczyloby na to miejsca:)

Jestem ciekawa waszych opinii:)

 

Z gory dziekuje za pomoc

Martyna100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Viperius

Co do pierwszego członu, o ile chodzi Ci o Astral. to niezliczone ilości istot, od larw astralnych, po pradawne bóstwa, czy, jak wspomniałaś anioły. A że demony są tylko złe, tu się nie zgodzę, to chrześcijaństwo kojarzy demony ze złem. Co zaś do drugiej części pytania, to szczerze mówiąc, nie rozumiem o co Ci chodzi? Jakaś Istota wyższa rozwojem od człowieka ma się w nim zakochać? Raczej wątpię, niby czemu miałyby się zakochiwać w kimś z niższych sfer rozwoju? To tak, jakby człowiek się zakochał w karaluchu ;) (bez urazy do fanów owadów). Moim zdaniem "dziwne" upodobania są wręcz czymś prawidłowym, jeden lubi białoskórych, a czarnych prześladuje, inny wraz z białym i czarny prześladuje tego pierwszego - życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicho! niech dalej marzy o zakochanych aniołkach... :P

 

a bardziej serio? To naprawdę nie jest najgłupsza rzecz w ezoteryce o której słyszałem - not even close :P

pewnie się okaże że jak dziewczyna się postara :P to jakiś opiekun się w niej zabuja, (albo przymusi jakiś "drobiażdżek" astralny żeby wyznawał jej miłość)... może być ciekawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na dużą ilość filmów fantasy gdzie Anioł zako****e się w dziewczynie, której jest stróżem itp. Dziewczyno nie szukaj miłości w ten sposób, bo to nie kończy się jak na filmach (o ile taka miłość w ogóle jest możliwa). Być może tak jak pisze kolega ktoś stamtąd wyzna ci miłość, ale po co ci to. To nie będzie taka miłość jaką sobie wyobrażasz. Lepiej zakochać się w kimś kogo możesz dotknąć i mieć na co dzień. Zresztą opiekunowie, czy anioły często mówią o miłości (zwłaszcza anioły) nie raz mówią "kocham cię" co nie oznacza takiej miłości jak kobiety i mężczyzny, więc z tym dałabym sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, w sumie racja...:) Pisalam ten post pod wplywem duzych emocji i faktycznie wyglada smiesznie:)) No ale, bynajmniej zapytalam. Zawsze jak tak sie pomysli razem to na wiele spraw patrzy sie zupelnie inaczej. Dziekuje:) a tak a pro po cos cie sie tak uczepili tego Aniola. Zapytalam czy jakakolwiek istota (stróż-czyli istota ktora sie toba opiekuje) moze, ale fakt wygladaloby to troche dziwnie jakkolwiek by na to nie patrzec. A czy moze zdarzyc sie np taka "imitacja" milosci dla osiagniecia wlasnych korzysci? Moze w ta strone powinnam zadawac pytania...:)

 

Dziekuje za tyle odp:)

 

 

 

Buddha nie szukam zadnego sexy Aniola ktory zakocha sie we mnie na zabój i z ktorym bede sobie fruwala w obloczkach patrzac gleboko w oczy wyznajac sobie milosc :P:)))

 

Tylko moja sytuacja doprowadzila mnie do zadawania powyzszych pytan wiec pytam i ciekawi mnie wasze zdanie.

Edytowane przez martyna100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem dla kogo i jakie miałoby mieć to korzyści. Jeśli masz jakiś problem, który sprowadził twoje myślenie na te tory i nie chcesz opisywać go na forum to zapraszam na priv. Czasami najbliższa ścieżka jest tą właściwą, a rozwiązanie problemu jest na wyciągnięcie ręki-trzeba tylko sięgnąć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sytuacje są jak najbardziej możliwe. Miłość i związek pomiędzy Aniołem (lubi inną istotą, elfem, diradą, upadłym, demonem itp.) jest jak najbardziej możliwa i może czasem wyjść z tego faktycznie dziecko. Zresztą spójrzmy na historię Heraklesa. W końcu czyim jest potomkiem jak nie Boga i człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buddha nie szukam zadnego sexy Aniola ktory zakocha sie we mnie na zabój i z ktorym bede sobie fruwala w obloczkach patrzac gleboko w oczy wyznajac sobie milosc :P:)))

uff :P

 

Takie sytuacje są jak najbardziej możliwe. Miłość i związek pomiędzy Aniołem (lubi inną istotą, elfem, diradą, upadłym, demonem itp.) jest jak najbardziej możliwa i może czasem wyjść z tego faktycznie dziecko. Zresztą spójrzmy na historię Heraklesa. W końcu czyim jest potomkiem jak nie Boga i człowieka.

błahahaha :P

"czyim jest potomkiem"? czy tobie już ezoteryka kompletnie mózg przeżarła?

tak - są legendy o duchowym zapłodnieniu, o seksie astralnym, o seksie z kosmitami, o półbogach i inne

LEGENDY!!! proszę - czy naprawdę da się wam absolutnie wszystko wcisnąć w umysł? każdą pierdołę? każdą nielogiczną, wewnętrznie sprzeczną, nie udowodnioną bzdurę?

i w dodatku wam nie potrzebną - po co wam dzieci z aniołami czy elfami?

ja rozumiem piramidki i inne głupstwa - nie potraficie uwierzyć we własną moc więc potrzebujecie wózków inwalidzkich

 

jeszcze kilka takich akcji i zaczynam pisać książki ezoteryczne - nie ważne o czym - i tak uwierzycie i będziecie ładować kasę, energię i samych siebie ...

a ja będę siedział i pochłaniał waszą moc jak biszkopty i od czasu do czasu łaskawie pluł wam w dół do waszych główek

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć dziecko z kim kolwiek to najpierw trzeba dokonać zapłodnienia. Ludzie to chyba wiecie i nie muszę tłumaczyć jak to się robi. Więc jak ktoś chce mieć dziecko z bóstwem, które jest czystą energią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...