Skocz do zawartości

Starodawne istoty w magii


Gość Pan X

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pan X

Od pradziejów luckość mówi o istotach z tamtej strony(chodzi tu o astral),czytałem w jednym manuskrypcie o istotach duchowych( pomijam zagadnienie aniołów i demonów) , a mówię o wampirach,salamandrach,nifach,odynach,syrenach,sylfach,elfach , gnomach,smokach i koboltach są to prawda duchy natury i nietylko w voodoo muwi śię o zombii i ELEMETAHC SZTUCZNYCH i to ostatnie zagadnienie mnie najbardziej ciekawi czy morzna stworzyć golema lub wprowadzić ducha dajmy nato do butelki i przywoływać w danej chwili a jak ktoś to umi niech podzieli się tą wiedzom nie mówie że całom.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pradziejów luckość mówi o istotach z tamtej strony(chodzi tu o astral),czytałem w jednym manuskrypcie o istotach duchowych( pomijam zagadnienie aniołów i demonów) , a mówię o wampirach,salamandrach,nifach,odynach,syrenach,sylfach,elfach , gnomach,smokach i koboltach są to prawda duchy natury i nietylko w voodoo muwi śię o zombii i ELEMETAHC SZTUCZNYCH i to ostatnie zagadnienie mnie najbardziej ciekawi czy morzna stworzyć golema lub wprowadzić ducha dajmy nato do butelki i przywoływać w danej chwili a jak ktoś to umi niech podzieli się tą wiedzom nie mówie że całom.pozdrawiam

 

Wiele postaci mitologicznych to tylko mity i istnieją tylko w świadomości ,,umyśle, pisarzy ,producentów filmowych itp.i te mity przekazywane śa przez pokolenia z umysłu do umysłu ,ktoś doda coś od siebie a następny coś od siebie i mit gotowy ,kiedyś czytałem artykuł niepamiętam autora ,on wysnuł taką chipotezę ale jakże logiczna -otóż mamy geny (ciało)natomiast on nazwał geny umysłowe"MEM" i taki "mem" rozprzestrzenia się w atmoswerze ,jak i wędruje z umysłu do umysłu "jak infekcja,zarazek" ,a jak się rozchodzi -słowem pisanym,dżwiękiem,symbolami,słowem mówionym ,obrazem ,to tłumaczy dlaczego przyszłe pokolenia uznają coś za pewnik ,oczywiście nie wszyscy ,ale niekturzy -bo tak słyszeli,czytali ,widzieli kiedyś ,no cóż wiara i nauka to narazie przepaść a szkoda .Oczywiście wcale nie neguję świata astralnego ,tylko chodziło mi o to że wiara i nauka jeśli by współpracowały ze sobą to na wiele pytań by była odpowiedż .

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
(...) nietylko w voodoo muwi śię o zombii i ELEMETAHC SZTUCZNYCH i to ostatnie zagadnienie mnie najbardziej ciekawi czy morzna stworzyć golema lub wprowadzić ducha dajmy nato do butelki i przywoływać w danej chwili a jak ktoś to umi niech podzieli się tą wiedzom nie mówie że całom.pozdrawiam

 

Co do zombie, to niemal udowodniono, że można je stworzyć, niestety recepta na to jest pilnie strzezona przez kapłanów voodoo. Prawdopodobnie używają oni specjalnego proszku, który powoduje pozorną śmierć, a gdy mija jego działanie taka osoba uważa, że stała się zombie. Tam gdzie jest wiara w voodoo nie brak takich, którzy uwierzą, że są zombie. Tyle w każdym razie na temat zombie mówią ci, którzy badali to zjawisko z naukowego punktu widzenia. Na pewno wiadomo, że taki proszek istnieje bo były badania nad zastosowaniem go w anestezjologii jako znieczulenia w niektórych zabiegach medycznych, gdyż wyłącza on receptory ruchu i bólu.

Inne opowieści z Haiti i to nie tylko te legendarne mówią, że pod koniec XiX w na jakiejś plantacji trzciny cukrowej pracowłay tylko zombie, ale całą sprawę na tyle tuszowano, że dziś nie ma pewności czy to zombie, czy niewolnicy.

 

Co do golema, to jest to legenda żydowska, ale kabaliści są zdania, że jest możliwe stworzenie takiej istoty. Podobno udało się to kiedyś w Pradze i raz w Chełmie w Polsce. Zresztą Golem to prosta sprawa. Trzeba ulepić człowieka z gliny i za pomocą specjalnej formuły magicznej, którą zapisuje się na jakimś miejscu ciała golema, ożywia się go. Ta formuła ząs to nic innego jak słowa boga, te same, których użył kiedy stwarzał pierwszego człowieka Adama. Oczywiście te słowa są niepoznane choć kabaliści czasem twierdzą inaczej.

 

Co do butelek i zamkniętych w nich duchów to specjalizują się w tym arabscy mędrcy i magowie. Tu jednak cały dowcip polega na tym, że trzeba sięgnąć po tzw magię czarną, czyli nawiązać kontakt i współpracę z siłami dołu. W butelkach i lampach zamyka się głównie Dżiny, czyli też duchy, lub jak chcą niektórzy demony. A taka bezcielesna istota nie ma raczej problemu z wejściem do butelki. Problem polega raczej na tym, że trzeba mieć potężną moc by zapanować nad takim bytem z dołu. I lepiej się z nim nie zadawać.

 

Co do innych istot magicznych to legendy o nich skąd się wzięły, więc jak zawsze bywa w takich przypadkach, w każdej z tych legend kryje się ziarno prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Czyli wiedz potrzebna do stworzenia elemętów sztucznych mają prawdziwi magowie, i raczej w polsce takich nie znajde, a to ciekawe zewzględu ze zdobyłem wiekszy klucz salomana nawet jest legęda jak uwięził demony wbutelce wole nie prubować tera a wy co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiedz potrzebna do stworzenia elemętów sztucznych mają prawdziwi magowie, i raczej w polsce takich nie znajde, a to ciekawe zewzględu ze zdobyłem wiekszy klucz salomana nawet jest legęda jak uwięził demony wbutelce wole nie prubować tera a wy co sądzicie?

 

To dobrze że taką wiedzę,jeśli mają to tylko ludzie doświadczeni ,bo zabawa w magię,voo-doo itp. to nie żart ,i bawiąc się w to bez żetelnej wiedzy teoretycznej ,można sobie wyżądzić krzywdę (chora psychika,nerwowość wzmożona )itd.i zawsze przy tego typu eksperymentach najlepiej podejść do tego z rozsądkiem i zapytać siebie :Po co mi to ,jaki to ma sens,w jakim celu to robię ,czy nikomu niechcący nie wyżądzę tym krzywdy itp.jeśli człowiek będzie na 100 % pewny tych zagadnień które przemyśli parę razy i dalej będzie miał ochotę spróbować to niech ekperymentuje ,ale nie polecam ,to także zabawa ze "światem astralnym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

(UWAGA) - Jak by co to kazdy robi to na własną odpowiedzialności choć wątpie ze zdobędzicie przednioty-dziedzina to voodoo i demonologia życze powodzenia.

Są potrzebne kilka przedmitów i dar dla smoka(złoto) , potrzebny jest mieczy, symbol smocze oko, kadzidło zwane smoczą krwią i starodawne miejsce mocy( czyli krąg bardzo stary) narysować cza trujkąt w kręgu zapalić kadzido w strone południa i wypowiedzici zaklęcie i tu potrzeba mocy trzech magów plus ty i wypwiadać słowa (CUM SAXUM SAXORRUM, IN DUERSUM MONTUM OPARUM DA- IN AETIBULUM,IN QUINATUM DRACONIS) nastepnie cza czekać az smok się pojawi jedna mała uwaga smok przebywa w eterze obdarzją ludzi bogactwem i mocą, gdy smok przybędzie cza mu dać złoto lub jakiś dar- poproszę o skomętowanie tego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

A po co własciwie Ci te klucze i pieczęci Salomona? Po co Ci w ogóle taka zabawa w demonologię? Sam temat jest dość ciekawy, nie przeczę. Sama wiele czytam o demonologii i innych istotach magicznych i mitologicznych czy też legendarnych. Ale wiedzieć o nich to jedno, a praktykować magię tego typu to już inna sprawa. Przyznam szczerze, że czytając tu wiele postów zwłaszcza młodych ludzi, odnoszę wrażenie, że magię traktują jak zabawę i sposób na nudę. Fajnie być magiem, zamykać Dżiny6 w butelkach czy też tworzyć gris gris i przyzywać loa VooDoo czy HooDoo. Tyle, że to diablo niebezpieczna i niewłaściwa zabawa, nawet jeśli podchodzi się do tego z powagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivien, zgadzam się jak najbardziej.

 

Bardzo dobrze to ujęłaś, choć moim zdaniem zbyt delikatnie.

 

Czasem wydaje mi się, że niektórzy mylą demonologię z przygodami Harego Pottera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Po 1.ROBIĆIE TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Po 2.JEŚLI SIĘ NIE UDA PRZYZWANIE CZY RYTUAŁ NIE MOJA WINA, POSZUKAJCIE CZEGOŚ ŁATWIEJSZEGO.

Po 3.NIE ZDRADZE WSZYSKICH SEKRETÓW, NIE KIEDY STAWIE CENZURE I POMINE NP:ZAKLĘCIE, BY WAM ZA ŁATWO NIE POSZŁO,BO CZUŁBYM ZE MOJE 5 LAT POSZŁO NA MARNE- choć mugłbym nauczyć czegoś więcej ale nieznam was i niewiem co zrobicie z tą wiedzą ale chętnie was poznam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Wiesz ja się magią zajmuję cale życie. I jest tego znacznie więcej niż 5 lat. Ale pewnych rzeczy i spraw nie dotykam. Już nie... I każdemu będę to odradzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Jak przyzwać ducha ,po pierwsze przeczytajcie coś o tych istotach,po drugie JAK NAPISANE JEST WSZYSTKIE PRZEDMIOTY SĄ POTRZEBNE TO SĄ PORZEBNE NO CHYBA ŻE PISZE INACZEJ,PRZEMYŚCIE TO SPOKOJNIE NIM ZACZNICIE.

 

BY PRZYZWAĆ DUCHA SĄ POTRZEBNE 5 BIAŁYCH ŚWIECZEK , ATHAME( MAGICZNY NÓŻ), KADZIELNICA I ZIOŁA PAPROĆ DO OCHRONY,ANYŻ I BAZYLIA,(MUSZĄ BYĆ WYSZUSZONE).

NARYSUJCIE PĘTAGRAM NA CZUBKACH PĘTAGRAMU USTAWCIE I ZAPALCIE ŚWIECZKI,STANCIE ZA PĘTAGRAMEM I WRZUCIE ZIOŁA DO KADZIELNICY ZAPALCIE DYM POKAŻE DUCH I OCHRONI WAS , PRZYZWIJCIE GO SŁOWAMI (CENZURA) ODPOWIE WAM NA WSZYSTKIE PYTANI CZYMAJCIE ATHAME W RĘKU JAK BY WYSZEDŁ Z PĘTAGRAMU A NIEPOWINIEN WAM ZROBIĆ KRZYWDY PODZIĘKUJCIE MU JAK DOWIECIE SIĘ JUŻ WSZYSTKIEGO ODEŚLIJCIE GO SŁOWAMI (CENZURA). Ten ryt jest jednym z najpotęzniejszych jakie posiadam i umiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Ja narazie nie praktykuje magii tylko czytam , a to daje poniewasz to forum o magii a nie czat, nie popieram zabawy w ocultyzm dlatego stawiłem tam cenzure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Jutro wrzuce tu coś ? Pit mam pytanie czego ty wogule się uczysz to w mątuje się tu rozmowe, kilka przyzwań, kilka rytów. jak byście mnieli jakieś pytania napiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan x ja się specjalnie już nie uczę niczego ,długo poszukiwałem ,ćwiczyłem yogę ,medytację i wiele innych ,za odpowiedż niech ci posłuży moja sygnatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadam wam pytanie z jakiego jesteście wyznania chodzi mi katolicyzm,satanizm,ateizm, a morze honocetryzm tak jak ja ?

 

Wiesz z wielu wyznań -chrześcijaństwo,hinduizm,islam ,buddyzm ,taoizm,szamanizm ,judaizm ,ja bym siebie określił- mistykiem .ale chętnie rozwinę.temat.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honocetryzm? Jeszcze nie słyszałem o tym. W internecie nic nie znalazłem to może mi powiesz na czym to polega? Ja jestem katolikiem chociaż w wielu tematach nie zgadzam się z głoszonym przez nią prawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Nie tylko ,to jest nie cała historia henoteizm , wierzyę w boga stwórce jahwe, który stwarzający odzielił istoty światła od ciemności , po katolicku mówiąc wyżucił szatana z nieba i tak stał się podział anioły i demony , wiara ta ma dużo wspólnego z judaizmem, chrześcijaństwem, islamem nawet z kabałą, gnozą,a nawet z lucyferianizmem, wole określenie pogląd niż wiara np. materializm to pogląd na świat , natomiast ateizm to już wiara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. A co do religii. Podzielisz się ze mną swoją opinią na temat 2012 xd

Hmm... ciekawi mnie czy to kolejny wymysł ludzkości czy przepowiednia Ojca Pio się spełni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

No niewiem miał jeszcze pszyjści antychryst , bardziej mnie ciekawi czy to co w bibli piszą że powstanie nowe niebo i nowa ziemia to prawda i czy ta cała apokalipsa św jana to obiawienie, powiem ci szczeze że wierze w jezusa ale nie jako boga leczy syna bożego, bo mesjass czy pomazaniec to określenie wybranca który ma pokonać lucyfera i śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... jeszcze na ziemi siły ciemności się nie zjawiły -.-

Czasami to się zastanawiam na czym to wszystko jest oparte i czemu to wszystko się dzieje... E tam nie ma co smęcic xD

No troszkę ciekawi mnie kim on będzie (antychryst). W jakim kraju się urodzi i co będzie robił oprócz zabijania :D O ile nie będzie cwańszy i zamiast zabijac będzie odwracał ludzi od Boga. To w tych czasach było by nawet proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Dzisiaj wstawie rytóał pobierania energii z miejsc mocy, z rytu morze każdy skorzystać opiera się na otwarciu trzeciego oka , pobraniu energi, leczeniu, nawet morzna w ten sposób wejść do astralu, Nim zacznicie jest tylko jedna zasada nie przeginajcie z pobieraniem energii jak ciało będzie sygnalizować że dalej już nie morze to przestanici i odejcie wrucie np. jutro

 

Nie poczebne są przedmioty ale jak ktoś ma zwiększy efekt naładowania, jest to medytacja złoczona z tantrą, pierw nim zacznicie znajdzie miejsce mocy , starodawny krąg lub poprostu miejsce gdzie czujecie przepływ energi np: wzgórze, las, cmętarz

Narysujcie symbol tentragonu czyli zwykły trójkąt, na czubku trójkąta narysujcie boski symbol oko z promieniami , gdy narysujcie już trójkąt siadacie w tójkącie w stronę oka jak ktoś ma trzy świeczki ustawi na bokach trójkąta to zwiekszy przypływ i drenowanie energii, siedzimy juz w trójkącie wizualujemy przeływ energi z kosmosu cały trókąt świeci na biało i pobieramy w tedy energie , wtedy rozwijają się nam zdolności paranormalne, gdy czujemy że dalej już nie morzemy naszą negatywną energie przesyłamy do oka a oko zamienia ją w pozytywną i to koniec.

 

Ja radze robić ten ryt czy medytacje raz na dzień , najlepiej gdy pszychodzimy z pracy wtedy jesteśmy zmęczeni albo mnieliśmy zły dzień.Gdy ryt robimy w miejscach mocy zwieksza efekt rytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Co do imienia antychrysta Beliar , wystepuje w piśmie kilka razy , a mysle że antychryst przybędzie pod osobą papieża albo prezydęta lub koniec świata będzie wyglądał normalnie i spanie meteor i po ziemi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

No dzięki miło się stobą gadało więcy podpowiem ci gdy będziesz pobierał energie zanuć mantre , wampiry to wykorzystują do uziemienia gdy czują głód . skąd wiem lepiej nie pytaj wiem jeszcze dużo więcej,Pamiętaj stoje kilka leveli niżej od vanhelsinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko mam respekt do wszystkich tu zgromadzonych ludzi za to co robią i za to kim są. Właście muszę książkę doczytac i może sam spróbuję coś przywołac chociaż w najbliższym roku nie widzę w tym sensu. Może za roczek dwa ;]

Na jednym z postów napisałeś żeby trzymac w ręce magiczny nóż. Możesz mi napisac coś o nim? Jeżeli to zbyt cenny przedmiot i lepiej żeby wiedza o nim była trochę zatajniona to do zrozumiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Tak napisałem co do tej broni mogeci dać recepture stworzyć go morzesz zwykłego noża kuchenego o ile jest dziewiczy (nie używany) znam kilka rytów jak tworzyć magiczną broń i tak się zastanawiam czy to tu wzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Ja bym na Twoim miejscu wysyłał to osobom, które chcą na pv, chociaż wiem, że roboty z tym dużo. Osoby, które podobnie jak ja nie mają żadnego doświadczenia mogłyby to wypróbować i strach pomysleć co by się potem z nimi działo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8
zadam wam pytanie z jakiego jesteście wyznania chodzi mi katolicyzm,satanizm,ateizm, a morze honocetryzm tak jak ja ?

 

Nazwałbym siebie wyznawcą New Age nazwał, chociaż to nie jest religia.

Edytowane przez Patryk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA! to takie buty z tym magicznym nożem :P

Jeżeli taki magiczny nóż może spowodowac coś nie dobrego w rękach laików lepiej żebyś poczekał ze wstawieniem tutaj tego rytuału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie X chyba myślisz, że jak przeczytałeś kilka książek i wrzuciłeś z nich kilka rytów to jesteś nie wiem kim:lol: ale to niestety nie świadczy o Tobie w pozytywnym kontekście.. Jesteś idealnym przykładem totalnego braku odpowiedzialności niezależnie od tego czy podane ryty są prawdziwe czy nie. Dla uzupełnienia lektury proponuję słownik ortograficzny :nauka:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Kto wam powiedział że dam tu przepis na stwarzanie magicznego oreża,puzniej by jakieś przygłupy latały z nożami po mieśćie, morze opowiem od strony teorii będzie bezpiecznej, takie ostrze najlepiej samemu wykuć im więcej pracy tym wiedzej energi wchłania ostrze, ostrze jest błogosławione przez wysze istoty( anioły lub demony),dlatego w operaci najważniejsze jest wytwałości i cierpliwości to sukces powodzeni mam jedno takie ostrze jeszcze nie pobłogosławione a już duchy czują respekt podobno z takim ostrzem morzna zabić , zranić to złe określenie ale walczyci z potęznymi istotami, strach by było jak by kazdy mniałby własny eskalibur?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Sethi a o co wam chodzi z tą ortografią,nie jest tak zle , tylko fatalnie, i zadam ci proste pytanie co to jest athame i czym się wyróżnia czekam na odpowiedz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sethi nie pomagasz :D

A wypowiadając się na temat czyjejś osoby i jej wiedzy wykazujesz się tylko ignorancją -.-

Jeżeli jesteś w stanie pomóc nam odpowiadając na nasze pytania to na nie odpowiadaj a nie mówisz jacy my jesteśmy niedoświadczeni i nie potrafimy zrobic nic poza przeczytaniem forumowych wypocin -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Sethi nadal czekam na odpowiedzi co to jest athame i jak morzna go odruznić ?Jak ktoś wie niech odpisze i podzieli się swoimi poglądami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Athame to obusieczny sztylet używany w obrzędach magicznych, ostatnio głownie przez Wiccan. Najlepiej aby mial czarny trzon, a jeszcze lepiej by był wykonany z obsydianu. Jak nie można go kupić w magicznyh sklepach, choćby w internetowym czary mary. Można go kupić już w kwotach do 100 zł. Poza tym Athame to przede wszystkim narzędzie czarownicy pomocne przy wykreślaniu znaków. Szerzej o tym i innych tego typu magicznych narzędziach np tutaj: Narzędzia czarownicy

Athame nie należy mylić z athanorem, bo to już nalezy do dziedziny alchemicznej:chytry_na:

Na początek warto postudiować zagadnienia magiczne i nauczyć się odróżniać to czym zajmują się wiccanie i czarownice, okultyzm i inne rodzaje magii. Rytuały np VooDoo (czy raczej HooDoo) to też magia i to potężna, ale wykorzystuje inne rodzaje magicznych narzędzi i rytuałów. do jednego trzeba poświęcić białą kozę, o ile ktoś wie co to oznacza.

w każdym razie nie nalezy mieszać w magii obrządków i rytaułów zwłaszcza takich wyczytanych trochę z tej książki trochę z innej. albo się jest magiem, albo kapłanem vooDoo, albo czarownicą :jezyk2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pan X

Wiem że osiem to najlepszy sklep ezoteryczny w polsce , powiem ci że racje masz co do athame to podstawowa broni i jednocześnie rekwizyt symbol południa,ognia, nie tylko w voodoo, wicca jest używany nawet do thelemy,a skąt wiesz o białej kożie do błogosławieństwa a dostałaś nasze numery odpisz na prywatnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Dla czarownicy Athame nie jest bronią, tak jak dla alchemika Athanor nie jest piecem w dosłownym tego słowa znaczeniu. a skad wiem o pewnych aspektach magii... Cóż sama jestem magiczną istotą więc i o magii sporo wiem. A co do białej kozy, to zapomnij... VooDoo to bardzo niebezpieczna praktyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivien dobrze napisała że athame to obosieczny sztylet (zaostrzony z obu stron). Przed użyciem (magicznym) trzeba go poświęcić, a po użyciu owinąć w jedwab i dobrze schować aby nikt go nie widział. Zastosowań jest wieele..

 

 

Tak jak różdżka magiczna sam w sobie jest bezużyteczny, jak ktoś myśli że mając jakiś 'magiczny' przedmiot zdobędzie moc rodem z Harryego Pottera to się myli. Może co najwyżej się nim pochlastać co już pisałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Dokładnie tak, zwłaszcza, że to obosieczne ostrze :jezyk2:

i tak jak napisałam yżej nie należy mieszać akcesoriów magicznych z rytuałami. to, że magia jest jedna,nie znaczy, że działa jednakowo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...