Jump to content

kolczyki, opuchnięta twarz, bukiet kwiatów, pięść, uczulenie


Zaspana22

Recommended Posts

Witajcie:)

 

Śniło mi się ostatnio, że przekułam sobie ... nos, ale nie jego 'płatki' (tam, gdzie zwykle bywają kolczyki), ale jego grzbiet. Począwszy od nasady nosa (między brwiami prawie) aż do niemal czubka miałam 4 lub 5 kolczyków (w kształcie słupków).Czemu takie dziwne miejsce na kolczyki? Co to oznacza? Nos podziurawiony (każdy kolczyk - 2 dziury), zaczerwieniony, twarz spuchnięta itp. Patrzyłam w lustro i widziałam, że wygląda to źle estetycznie ale i może mi zaszkodzić. Wokół ust miałam jakieś też jakby uczulenie na coś co zastosowałam na noc. Chciałam iść do lekarza z tym.

 

Dużo wcześniej śniło mi się, że piłam alkohol wraz z (młodszym) kolegą. nagle wpadł jego porywczy ojciec i przystawił mi pięść do twarzy grożąc mi, że "dostanę" jeśli nadal będę rozpijać jego syna. Przestraszyłam się. Na drugi dzień przyszedł tenże ojciec do mnie z kwiatami i przeprosił mnie z pokorą za wczorajsze groźby, powiedział, że źle mnie ocenił, podarował mi bukiet kwiatów, pięknych jasnych (kolor kremowy, żółtawy jakby), pachnących.

 

Hm..... Proszę o interpretację i pomoc :).

Link to comment
Share on other sites

Sławomirze, myślę, że podświadomie jej ... 'nie akceptuję' nadal, pomimo,że obiektywnie jest w porządku,tzn. ładna itp. :) Czy sen taki mógłby zatem oznaczać jedynie swoistą 'awersję' do swojej fizyczności+przeniesienie jej na własne ja? Jeśli tak to jestem (troszkę) świadoma tego... a może coś więcej Twoim/innych zdaniem?

Link to comment
Share on other sites

To jest typowy sen o czepianiu się do własnego wygladu a w twoim przypadku twarzy tak jakbyś zastanawiała się nad jakąś opracja plastyczną w celu poprawienia czegoś tam. Dlaczego nos bo to najdziwniejsza częśc naszej twarzy, zobacz jaką mamy różnorodość nosów przez typową "klamkę od zakrystii" po nosek piękny jak pantofelek kopciuszka, ale nie nos jest twoim problemem ale usta - przynajmniej tak sądze. Czyli kolczyki w nosie mają odciągnąć uwagę oglądających od prawdziwego problemu - ust.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Nigdy z ustami problemu nie miałam, ale jestem w trakcie wybielania zębów:). Też jakoś szczególnie brzydkie nie są, ale fakt - lubię się "udoskonalać" w miarę możliwości i z zachowaniem umiaru (operacje plastyczne odpadają:). Dzięki serdeczne Sławomir za odpowiedź i czekam na kolejne próby interpretacji. Co z tymi kwiatami?

Link to comment
Share on other sites

Zęby mam w ustach - no rzeczywiście zaskakujące;) Dlatego też powiązałam z Twoją 'propozycją' dot. interpretacji snu (cyt."problemy z ustami") właśnie to, że wybielam zęby - miałam nadzieję, że to była WYRAŹNA analogia, ale widocznie nie;). Kwiaty, alkohol, mężczyzna i "dzianie się" - akurat taka "przepowiednia" to nic złośliwego dla mnie :) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...