Jump to content

Połamane kolczyki w kształcie skrzydeł, matka


Kuroi Neko

Recommended Posts

Śniło mi się, że poszłam do pokoju mojej mamy. Na sofie siedziała ona, miała duże, jasne, jakby srebrne (ale nie były one srebrne, raczej zwykłe metalowe) kolczyki z białymi kryształkami. Kolczyki pierwotnie były w kształcie skrzydeł (jeden kolczyk to jedno skrzydło), a jednocześnie były trochę spiralne.. Podchodzę do mamy, patrzę na te jej kolczyki, a one są o połowę krótsze. Mama je połamała, bo stwierdziła, że tak wyglądają lepiej. Ja z kolei stwierdziłam, że to wcale nie wygląda ładnie.

 

Czy ten sen coś znaczy?

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to trochę brzmi jakby mama połamała twoje albo swoje skrzydła. Często rezygnujemy z czegoś co dodaje nam skrzydeł, żeby mieć święty spokój, albo wymieniamy nasze skrzydła za coś, co wydaje się nam coś warte. Na przykład, za męża, karierę, dzieci, pieniądze, sławę, za bycie docenionym. Sny są nieoznaczone do końca więc nie wiem czy mówi to o tobie, np. że mama dla twojego dobra (przynajmniej tak sądząc) podcina ci skrzydła i namawia do rezygnacji z czegoś. Czy może sen mówi o tym, że widzisz, że ona sobie samej to zrobiła.

Link to comment
Share on other sites

Raczej na pewno to podcięcie skrzydeł dotyczy mnie. Nie potrafię teraz powedzieć dokładnie czego się ono tyczy, mogłabym wymienić kilka rzeczy. Mimo wszystko wiem o czym mówisz :)

 

Poza tym to fajnie, że z takiego snu wyciagnęłaś coś takiego. Ja bym nigdy na to nie wpadła ;) Ostatnio mama mi się ciągle śni i to nie są wcale miłe sny. Ostatnio nasze relacje się popsuły i to pewnie też dlatego oraz właśnie ze względu na to podcięcie skrzydeł.

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...