Skocz do zawartości

Połamane kolczyki w kształcie skrzydeł, matka


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że poszłam do pokoju mojej mamy. Na sofie siedziała ona, miała duże, jasne, jakby srebrne (ale nie były one srebrne, raczej zwykłe metalowe) kolczyki z białymi kryształkami. Kolczyki pierwotnie były w kształcie skrzydeł (jeden kolczyk to jedno skrzydło), a jednocześnie były trochę spiralne.. Podchodzę do mamy, patrzę na te jej kolczyki, a one są o połowę krótsze. Mama je połamała, bo stwierdziła, że tak wyglądają lepiej. Ja z kolei stwierdziłam, że to wcale nie wygląda ładnie.

 

Czy ten sen coś znaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to trochę brzmi jakby mama połamała twoje albo swoje skrzydła. Często rezygnujemy z czegoś co dodaje nam skrzydeł, żeby mieć święty spokój, albo wymieniamy nasze skrzydła za coś, co wydaje się nam coś warte. Na przykład, za męża, karierę, dzieci, pieniądze, sławę, za bycie docenionym. Sny są nieoznaczone do końca więc nie wiem czy mówi to o tobie, np. że mama dla twojego dobra (przynajmniej tak sądząc) podcina ci skrzydła i namawia do rezygnacji z czegoś. Czy może sen mówi o tym, że widzisz, że ona sobie samej to zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na pewno to podcięcie skrzydeł dotyczy mnie. Nie potrafię teraz powedzieć dokładnie czego się ono tyczy, mogłabym wymienić kilka rzeczy. Mimo wszystko wiem o czym mówisz :)

 

Poza tym to fajnie, że z takiego snu wyciagnęłaś coś takiego. Ja bym nigdy na to nie wpadła ;) Ostatnio mama mi się ciągle śni i to nie są wcale miłe sny. Ostatnio nasze relacje się popsuły i to pewnie też dlatego oraz właśnie ze względu na to podcięcie skrzydeł.

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...