Jump to content

blackdreams

Recommended Posts

Ten sen ogólnie śnił mi się dwa razy, drugi jakoś tydzień później.

Zaczęło się tam,że stałam na jakieś drodze, wokół mnie było pole z żytem, a za nim w oddali taki ciemny gęsty las. Bardzo lubię pola więc weszłam sobie na nie i położyłam się . Następnie gdy wstałam zauważyłam,że w niedaleko mnie są tacy dziwni ludzie, byli ubrani na czarno i mieli przy sobie jakieś narzędzia : noże, sztylety i jakieś topory( po w pisaniu w neta to był dokładnie topór wojenny). Stałam nieruchomo a oni zaczęli iść szybkim krokiem w moją stronę. Trochę spanikowałam. Rozejrzałam się wokół i zauważyłam jakąś dziurę w ziemi pomiędzy drzewami, więc postanowiłam się tam ukryć. Jak się okazało w tej dziurze był mały domek z drewna. Weszłam do środka,zabarykadowałam drzwi i po małej drabince,która stała obok udałam się na górę. Dla bezpieczeństwa zamknęłam klapę. Tam był taki malutki pusty pokoik. Usłyszałam jak wdarli się na dół i tymi toporami itd. zaczęli walić w sufit, powolij rozbijali tą drewnianą podłogę. Usiadłam w kącie i nie wiem dlaczego spojrzałam w lewą stronę a tam było takie duże okno, nic w nim nie było prócz olśniewającej bieli. W obu przypadkach w tym samym momencie się budziłam.

 

Próbowałam zinterpretować ten sen, aczkolwiek wolałabym,aby ktoś mi pomógł.

Z góry będę bardzo wdzięczna. Dziękuje :)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Nie wiem czy zinterpretuję, ale może choć nakieruję.

 

Czytajac opis pomyslałam że mozesz czuc sie zagrożona (moze utrata pracy, utrata sporych pieniesdzy, a moze zagrożenie ze strony innych ludzi..) - w kazdym razie biosz sie i szukasz jakiego kolwiek schronienia.

A samo okno, to jak obietnica lepszych czasów.

 

Nic nie napisałas o swojej obecnej sytuacji - wiec nie do końca wiadomo czy sen odzwierciedla tylko Twoje obawy i nadzieje.. czy jest to odwzorowanie wydarzeń z reala we śnie (no ale to chyba juz sobie odpowiesz sama najlepiej).

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...