Skocz do zawartości

Chętnie sprawdzę karmę lub relację :)


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani :), Daffne nie spełnia nowych próśb do odwołania, bo ma sporo zaległości. Na dzień dzisiejszy jest na 27 stonie a tam są osoby które czekają na interpretację od początku marca.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani :), Daffne nie spełnia nowych próśb do odwołania, bo ma sporo zaległości. Na dzień dzisiejszy jest na 27 stonie a tam są osoby które czekają na interpretację od początku marca.

 

Pozdrawiam :)

haha to całkiem tak jak ja czyli juz blizej niz dalej jestem na 28 stronie post #272 :D

I ja ładnie proszę o interpretację :D

ja 03.11.1982 a jak da radę to i relacje z moim panem 02.09.1964

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już o nas Daffne zapomniała, zostawiła nas na tzw. pastwę losu ....:smile: o My nieszczęśni .... :_smutny:Ciężki nasz los... nie poznamy jaka nasza przyszłość w związkach i nie tylko... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko kochana...Daffne,to mnie zasokczylas...nawet nie wiem jak dziekowac:) buziaki skarbie:*

 

interpretacja czeka w Twoim poście :)

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o nas Daffne zapomniała, zostawiła nas na tzw. pastwę losu ....:smile: o My nieszczęśni .... :_smutny:Ciężki nasz los... nie poznamy jaka nasza przyszłość w związkach i nie tylko... :smile:

 

już się zabieram za Was :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i cieplutko ,

nie potrafie wytlumaczyc tego co nas laczy ...choc nie potrafimy ze soba byc <probowalismy juz 4 razy> to jednak mamy wrazenie ze nie potrafimy bez siebie zyc ..hmm

Ja 23.10.80 On 08.04.82

Przesylam duzo Milosci i Swiatla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i cieplutko ,

nie potrafie wytlumaczyc tego co nas laczy ...choc nie potrafimy ze soba byc <probowalismy juz 4 razy> to jednak mamy wrazenie ze nie potrafimy bez siebie zyc ..hmm

Ja 23.10.80 On 08.04.82

Przesylam duzo Milosci i Swiatla...

 

Witaj,

 

Nie przyjmuję nowych próśb do odwołania bo jeszcze z marca w tym temacie osoby na mnie czekają...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

proszę o interpretację karmiczną relacji mojej 29.12.1981 z panem urodzonym 11.02.1979 i z panem urodzonym 11.09.1978.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o interpretację karmiczną relacji mojej 29.12.1981 z panem urodzonym 11.02.1979 i z panem urodzonym 11.09.1978.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

M

 

Przykro mi, ale autorka tematu nie robi teraz nowych rozkładów aż do odwołania, bo nie daje rady ze starymi pytaniami :( My już czekamy w kolejce bardzo długo i od marca jeszcze są zaległości.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez ŚwiatłoNocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy będzie dla nas jakiś prezencik na Mikołajki - w postaci interpretacji? ;) Pozdrawiam

 

też mam taką nadzieję, że nam Daffne na Mikołajki parę interpretacji zrobi ;) i w końcu ruszy ta gigantyczna kolejka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
witam serdecznie:)

proszę o pomoc - ja 13.09.1978

on 15.03.1978

Będę wdzięczna - dziękuję z góry:)

Pozdrawiam cieplutko

 

Witaj madelain1009 :)

 

13.09.1978, Osoba pierwsza

DZ: 2/11/20/38-29/47

4PZ: ...........7/16/25/34......... :4PZ

3PZ: ....6/15/24/33/42/51/60... :3PZ

1PZ: .4/13/22 ..2/11/20/38-29. :2PZ

CF: ...9.......4/13....... 7/25... :CZ

1WW: .....4|5 3|12-6|21...... :2WW

WG: .....1|2|7|8-16|17....... :WG

WD: ...........2|16-7.......... :WD

 

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1978 - 2012 - 2015 - 2018

2PZ: 2018 - 2021 - 2024 - 2027

3PZ: 2027 - 2030 - 2033 - 2036

4PZ: 2036 - 2039 - 2042 - 2045

 

Daty cykli

CF: 13.09.1978 - 01.01.2004

CP: 13.01.2007 - 13.05.2035

CZ: 01.01.2040 - ...

 

15.03.1978, Osoba druga

 

DZ: 7/16/25/34-43

4PZ: ............1/10/19/28......... :4PZ

3PZ: ....4/13/22/31/40/49/58.... :3PZ

1PZ: ...9/18.... 4/13/22/40-31.. :2PZ

CF: .......3........ 6/15...... 7/25 :CZ

1WW: ...3|12.... 1|10-8|19..... :2WW

WG: .......2|7|11-4|5|16........ :WG

WD: ..............4|22............... :WD

 

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1978 - 2007 - 2010 - 2013

2PZ: 2013 - 2016 - 2019 - 2022

3PZ: 2022 - 2025 - 2028 - 2031

4PZ: 2031 - 2034 - 2037 - 2040

 

Daty cykli

CF: 15.03.1978 - 15.07.2006

CP: 01.01.2008 - 15.11.2034

CZ: 01.01.2035 - ...

 

Związek karmiczny: Tak

 

Osoba pierwsza

DZ: 2

Dzień urodzenia: 4

1PZ: 4

 

Osoba druga

DZ: 7

Dzień urodzenia: 6

1PZ: 4

 

Wspólna DZ: 9/18/27/36/45/54/63/72/81/90

Jesteście związkiem karmicznym, który ma karmiczną wspólną drogę życia. Ogólnie patrząc jesteście związkiem symbolizowanym przez numerologiczną liczbę 9, a więc osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jednak jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać. Pozostałe wibracje w sumie dróg życia mówią,że w Waszej relacji mogły pojawiać się tendencje do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Możliwe czasem poczucie samotności i wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Możliwe także czasem poczucie dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadacie odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiecie głęboki sens Waszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga Wam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możecie dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiecie własnych emocji, partner może nas nie rozumieć. Kolejna wibracja pokazuje, że możecie posiadać moc wewnętrzną, która pozwala na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Ponadto w relacji łatwość dostosowania się do partnera, ale istnieje ryzyko wywoływania kłótni rodzinnych, doprowadzania do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem. Możliwy jest również u Was ogromny potencjał współczucia, otwarcia na partnera, umiejętności przychodzenia z pomocą. Dyscyplina, cierpliwość, akceptacja. Natomiast trudne, niepokojące sytuacje należy traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Rada by nie przywiązywać się do wartości materialnych. Dodatkowo jedna z ostatnich wibracji pokazuje, że w związku tym możliwy jest komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom, ale i tu rada by przezwyciężyć czasem egoizm i dzielić się z innymi.

 

Pozdrawiam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
jakoś wydaję mi się, że tak nie będzie. Czekam od marca :)

 

zmobilizowaliście mnie :))

Ostatnio mało udzielałam się na forum, wróżyłam troszkę, ale już jestem i tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
witam

proszę o pomoc w określeniu zw. karmicznego

Alicja - 28.03.1983

Sylwester - 14.07.1983 z góry dziękuje :)

 

Witam :)

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38/56

Druga osoba: 6/15/24/33/42

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71/80/89/98

 

Związek karmiczny: NIE

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29/38/56

1PZ: 8/17/35

CP: 1/10/28

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 3/12/21

CP: 5/14

 

Nie jesteście relacją karmiczną, ale suma Waszych dróg życia pokazuje, że w relacji tej partnerzy mają zazadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadąbywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jestważniejsza. Pozostałe wibracje pokazują, że dla Was obojga ważne są uczucia. Taka miłość z połączenia dusz :). Wiele Was łączy wspólnych cech poza tym :). Ponadto w Waszej relacji może pojawić się walka i utrata pieniędzy, jakieś trudności i nawet groźba zranienia, ale także oboje możecie być niezdecydowani. Należy koniecznie respektować prawa życiowe. Musicie starać się rozumieć własne emocje. Jeśli Wam się nie uda zapanować nad swymi uczuciami, staniecie się nerwowi i ekstrawaganccy, a czasem nawet pełni nienawiści i zazdrości. Jeśli uda się Wam pokonać trudności pojawi się poprawa i wspólne marzenie o miłości idealnej. Dodatkowo umiejętność realizacji wielu przedsięwzięć narazi zdolności organizacyjne będą pomocne. Rzeczywistość materialna naginać się może do Waszych potrzeb i pragnień, pod warunkiem że nie będziecie żądać od niej pełnej przewidywalności. Jeśli nie będziecie przywiązywać się do przeszłości i odważnie zwrócicie się ku Nowemu, możecie zdobyć prawdziwą mądrość i panować nad siłami wewnętrznymi, w wyniku czego możliwe osiągnięcie sukcesu materialnego i poczucie bezpieczeństwa. Siła, dynamizm, determinacja i energia. Dużo wysiłku, lecz postęp jest zapewniony, jeśli planujemy z rozmachem i wyobraźnią. Przy negatywnej postawie grozi nam niewrażliwość i przegapianie okazji. Ogólnie macie duuże szanse, na utworzenie dobrej relacji pełnej uczuciowości, delikatności, ale należy pracować nad przejawami negatywnych cech charakteru :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ja Wiktor 02.09.1989r. i Kasia 04.05.1984r.

 

 

:) dziękuje bardzo:)

 

Witam :)

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/20/38

Druga osoba: 4/13/22/31

Suma dróg życia: 6/15/24/33/42/51/60/69

 

Związek karmiczny: NIE

Pierwsza osoba

DZ: 2/20/38

1PZ: 2/11

CP: 2

 

Druga osoba

DZ: 4/13/22/31

1PZ: 9

CP: 4

 

Nie jesteście relacją karmiczną, a Wasze relacji można określić ogólnie jako związek bogaty w uczucia, oparty naemocjach i sentymentach. Wymaga jednak bardzo dużo delikatności orazwzajemnej uprzejmości i szczerości. Mogło połączyć Was silne przyciąganie wzajemne, które z czasem ma szanse przeobrazić się w uczucie trwałe. Gdyż obojgu Wam może zależeć na czymś trwałym, zapewniającym poczucie stabilizacji emocjonalnej, uczuciowej i ogólnożyciowej. Zwłaszcza Pani może przejawiać taką chęć na stabilizację i bycie z kimś z prawdziwej miłości. Pani ta ma wiele siły w sobie, jest odpowiedzialna, pracowita jesli trzeba, ale także ambitna. Ty także masz w sobie wiele talentów, dlatego też możecie wzajemnie być dla siebie bardzo atrakcyjni, a Wasza relacja może być z połączenia nie tylko serc, ale także dusz i umysłów, które razem tworzyć mogą świetny tandem przez życie :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ahh ale się podnieciłam! Jeszcze trzy osoby i będę ja! :D Dziękujemy :*

 

nie ma za co :) Teraz Twoja kolej będzie bo tamte osoby już zrobiłam kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh ale się podnieciłam! Jeszcze trzy osoby i będę ja! :D Dziękujemy :*

 

:D zazdroszcze, też bym się chciała już tak podniecić ;) może jeszcze w tym roku się załapie na interpretacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne - fajnie, że coś ruszyło :) a gdzie Ty wróżysz? i z czego?

 

wróżę tu na forum, z tarota, troszkę w oparciu o numerologię. Udzielam się też na interpretacjach tarota, robię czasem recenzje na forum, a i na innych też czasem coś skrobnę jak czas pozwala. Poza tym prywatnie też udzielam porad, ale nieoficjalnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
moja data urodzenia 7,06,1981

 

i pewnego pana 5,09,1976

bardzo rposze o analzie tego zwaiku bardzo wazne dlamnie

 

Obecnie zajmuje się marcowymi prośbami. Nowych nie przyjmuję niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
I kiedy kochana mogę liczyć na Twą odpowiedź? :)

 

tak, Twoja obszerniejsza więc zejdzie mi więcej. Jutro w pracy dokonam interpretacji :)) Dziś tarot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam Daffne

chciała bym prosić na nasz zwiazek

magda 5.4.1978

marcin 7.6.1984

bardzo dziękuje

 

Przykro mi dokonuje zaległych interpretacji obecnie, zwłaszcza tych czekających od marca...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jesli mozna sie dolaczyc to chetnie skorzystam z pomocy. Ja 26.08.1987 on 15.02.1971 oraz 26.08.1987 on 29.07.1983 Serdecznie dziekuje nawet jesli bedzie to w odleglejszym terminie :)

Edytowane przez Kasia1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jesli mozna sie dolaczyc to chetnie skorzystam z pomocy. Ja 26.08.1987 on 15.02.1971 oraz 26.08.1987 on 29.07.1983 Serdecznie dziekuje nawet jesli bedzie to w odleglejszym terminie :)

 

To jest niesamowite. Wystarczy przeczytać posta wyżej zanim się coś napisze :)

 

Kochana, proszę zrób mi tą interpretację, ja mogę Ci się zrekompensować astrologicznie jakoś, jesli bys chciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
To jest niesamowite. Wystarczy przeczytać posta wyżej zanim się coś napisze :)

 

Kochana, proszę zrób mi tą interpretację, ja mogę Ci się zrekompensować astrologicznie jakoś, jesli bys chciała :)

 

Dziękuje trutka :) Nie trzeba się odwdzięczać, czasu mi brakuje, ale jutro zrobię na 100 % :)

Pozdrawiam ciepło :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
1.1.1996

on 7.5.1995

Ja mogę nawet poczekać długo.

Z góry dziękuję;)

 

Przykro mi nie przyjmuję nowych próśb do odwołania, ponieważ zalegają mi od marca...:/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Jest mi przykro. Nic mi nie wychodzi. Nawet tutaj ludzie olewają. Az nie moge uwierzyć co ostatnio dzieje sie w moim zyciu :o

 

przepraszam, ale nie jestem w stanie pogodzić wszystkiego...:( Brakuje mi czasu...

Jestem od dwóch dni w pracy po 12 h...a w obiecany dzień miałam nieprzewidziane spotkanie...z partnerem...

Jutro będę mieć wolne to dokonam parę interpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi przykro. Nic mi nie wychodzi. Nawet tutaj ludzie olewają. Az nie moge uwierzyć co ostatnio dzieje sie w moim zyciu :o

 

Kochana, spokojnie dasz radę ... czasem jest "pod górę" i trzeba się wysoko, stromo wspinać ale jak już będziesz na szczycie, to zobaczysz jakie są piękne widoki, aż Ci tchu braknie z wrażenia ;) Będzie ok ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochana. Bardzo pomocne słowa :)

Nie wiem dlaczego los tak zadrwił ze mnie. Wiem, że szczęścia nalezy szukac we wlaśnym wnętrzu. I miałam to naprawdę. Przez bardzo długi czas. I oczywiście nagle się zakochałam. Pierwsze dni były jakby wycięte z rzeczywistości. Ryczałam jak dziecko z radości, dziękowalam, za ten niespodziewany prezent. Wszystko bylo idealnie. Zbyt idealnie, bajkowo. Oczywiście skończyło się szybciej niż mieści się to w normie :(

A w raz z nim odeszła/ schowała się gdzieś moja radość, poczucie niezależności i spełnienie... jakby odchodząc uwiązał mnie do słupa złych emocji. Bardzo mi przykro jest. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochana. Bardzo pomocne słowa :)

Nie wiem dlaczego los tak zadrwił ze mnie. Wiem, że szczęścia nalezy szukac we wlaśnym wnętrzu. I miałam to naprawdę. Przez bardzo długi czas. I oczywiście nagle się zakochałam. Pierwsze dni były jakby wycięte z rzeczywistości. Ryczałam jak dziecko z radości, dziękowalam, za ten niespodziewany prezent. Wszystko bylo idealnie. Zbyt idealnie, bajkowo. Oczywiście skończyło się szybciej niż mieści się to w normie :(

A w raz z nim odeszła/ schowała się gdzieś moja radość, poczucie niezależności i spełnienie... jakby odchodząc uwiązał mnie do słupa złych emocji. Bardzo mi przykro jest. :(

 

trutka - nie koniecznie los z Ciebie zadrwił a może dał bolesną lekcje? Ale rozumiem, że Ci przykro i czujesz się oszukana. Najwyraźniej to nie miało być na stałe, epizod po prostu. Dasz radę, z dnia na dzień będzie ten Pan odchodził w "siną dal" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko też proszę o rozkład,

ja 25 09 1990

w. 16 01 1990

oraz

ja 25 09 1990

i olek 19 05 1987

 

bardzo dziękuję

i proszę też o mój rozkład indywidualny - 25.09.1990 Pozdrawiam!

 

Trutko,

Portret indywidualny dla Ciebie :)

 

25.09.1990, Osoba pierwsza

DZ: 8/17/35-26/44/53

4PZ: ..............1/10/28-19...............:4PZ

3PZ: ...6/15/24/42/51/60/78-33/69... :3PZ

1PZ: ...7/16/34 ....8/44-17/26/35..... :2PZ

CF: ........9 ....7/25...... 1/10/19....... :CZ

1WW: .....2|16-7 ....6-3|12|15|24..... :2WW

WG: .......4|10-1|5|8|13|17|22........ :WG

WD: .................8|10-1.................. :WD

 

Daty punktów zwrotnych

1PZ: 1990 - 2018 - 2018 - 2022

2PZ: 2022 - 2027 - 2027 - 2031

3PZ: 2031 - 2036 - 2036 - 2040

4PZ: 2040 - 2045 - 2045 - 2049

 

Daty cykli

CF: 25.09.1990 - 25.01.2019

CP: 01.01.2019 - 01.01.2046

CZ: 25.05.2047 - ...

 

Rok osobisty: 2/11/20

Rok numerologiczny: 4/13/22/40

Granica roku numerologicznego: 15.09.2012

Lata pustki:

1990-91, 2002-03, 2014-15, 2026-27,

2038-39, 2050-51, 2062-63, 2074-75

Miesiące pustki:

Czerwiec - Lipiec

Godziny pustki:

11:00 - 15:00

Jesteś numerologiczną 8, tak więc uczucia i realizowanie siebie zawsze będą na dla Ciebie na pierwszym miejscu. Dzięki miłości, rodzinie rozkwitasz jak pąk róży, który czuje wówczas, że świat stoi przed nim otworem :). Dla 8-mek z uwagi na to, że są ludźmi czynu i bardzo aktywni, nie ma rzeczy niemożliwych i nawet jeśli sprawy wyglądają źle, to zawsze los podsunie osobę, myśl, która da Tobie rozwiązanie. Powinnaś nie tracić nadziei na lepsze - nigdy! Wibracja 8/17 mówi, o opiece Wyższych Sił, także troszczą sie o Ciebie by nic Ci się nie stało, uchronią od wielu kłopotów :), ale nie możesz tracić wiary. To jedyny warunek. Los będzie Ci sprzyjał, wystarczy, że wzmocnisz swoje wysiłki, a otrzymasz to czego pragniesz bo Ty potrafisz osiągać to, co dla innych wydaje się być niemożliwe ;)

 

Po krótce opiszę Ci etapy, jakie masz w życiu do przepracowania. Czas jest ustalany wg schematu, który tak na prawdę nie zawsze się do końca sprawdza bo niejednokrotnie się przekonałam, że kolejne etapy zaczynają się znacznie wcześniej aniżeli schemat wskazuje, ale to też dlatego,że daną lekcję możemy przyswoić dużo wcześniej i wówczas przejść w kolejny etap :)

 

PZ 1 Do 27 roku życia:

Mogłaś mieć trudniejszy czas... W domu mogła panować atmosfera dość burzliwa, która mogła się na Tobie odbić, albo inne trudności...może w uczuciach też nie szło jak pragnęłaś, przez co mogłaś doznawać cierpień, rozczarowań i czasem odczuwać poczucie pustki albo samotności. była to jednak karma związków 7/16...trudna...jedna z trudniejszych...i mogłaś ją musieć przepracować z którymś z rodziców bądź z rodzeństwem albo partnerem...

 

PZ 2 Od 27 roku życia do 36 roku życia

Będzie to czas kolejnej karmy. Tym razem karma miłości 8/26. Z poczucia pustki może wyrwać Cię pewien mężczyzna, w którym się zakochasz i całkiem możliwe, że uznasz go za miłość swego życia. Możesz wówczas odczuwać, że to pokrewna Twa dusza, strasznie może Cię ciągnąć do niego. Możliwe tu zawarcie małżeństwa, o ile opanujecie swoje emocje i osiągniecie stabilność w relacji.

Szczegóły poniżej:

8/26 Liczba karmiczna

Jest wśród długów karmicznychliczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, którebędą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacjibłędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi.Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tymaspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbąwładzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznejrealizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy.Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną,a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może sięprzejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny,emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albospędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemyspotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąćzaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć siętolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracjadla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać siępośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansęsprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tęwibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może miećproblemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

PZ 3 Od 36 roku życia do 44 roku

Będziesz poszukiwać miłości prawdziwej, bezwarunkowej, może to być dla Ciebie czas poznawania ludzi, mężczyzn, gdyż sfera uczuć zawsze będzie dla Ciebie ważna, a także to by był ktoś obok :). Samotna to Ty nigdy nie będziesz. Zapragniesz stabilizacji, rodziny, uczuć w tym czasie :)

 

PZ 4 Od 44 roku życia do 52 i dłużej W ostatnie lata życia będzie rozpoczynanie od nowa, jakieś zmiany, może i przeprowadzka, zapragniesz całkowicie zmienić swoje życie, a czy to będzie dobre dla Ciebie będzie zależało od tego jak na to zapracujesz swoim postępowaniem :) Zostaniesz wynagrodzona w zależności od włożonego wysiłku i pracy. W tym czasie będzie też do przepracowania karma władzy -1/19, która w ostatnich latach nie jest łatwa, ale poradzisz sobie :)

Szczegóły sposoby przepracowania karmy władzy:Zauważyćdrugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciemi miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać zsiebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i zmiłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję izrozumienie.

 

 

Pozdrawiam :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko też proszę o rozkład,

ja 25 09 1990

w. 16 01 1990

oraz

ja 25 09 1990

i olek 19 05 1987

 

bardzo dziękuję

i proszę też o mój rozkład indywidualny - 25.09.1990 Pozdrawiam!

 

cd

ja 25 09 1990

w. 16 01 1990

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35/44/53

Druga osoba: 9/18/27/36

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71/80/89

 

 

Związek karmiczny: TAK

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35/44/53

1PZ: 7/16/34

CP: 7/25

 

Druga osoba

DZ: 9/18/27/36

1PZ: 8/17

CP: 7/16

 

Jesteście relacją karmiczną, która opera się na karmie związku 8/26. Jesteś osobą, która nie przez przypadek pojawia się w życiu innych ludzi..Twoim zadaniem jest budzić ludzi do życia swoją energią, optymizmem i wiarą w to, że będzie dobrze :) Tak też powinnaś działać na tegoż Pana. mieliście za zadanie przepracować uczucia, piękne, czyste, które mogły Wam dać wiele szczęścia jeśli Pan dopuścił Cię do swego świata bowiem karma, karmą, a rozum rozumem. Pan mógł być nieco skryty, ale miłość też dla niego jest bardzo ważna w życiu :). Rokowania na związek dobre, pełne miłości, troskliwości, ale mogą, mogły być troszkę burzliwe w zależności od wibrowania obu osób. Ale piękne wibracje. Jednak Ty jak kochasz to całą sobą, oddajesz się bezgranicznie :) Piękne to :)

 

ja 25 09 1990

i olek 19 05 1987

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35/44/53

Druga osoba: 4/13/22/31/40/49

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75/84/93

 

Związek karmiczny: NIE

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35/44/53

1PZ: 7/16/34

CP: 7/25

 

Druga osoba

DZ: 4/13/22/31/40/49

1PZ: 6/15/24

CP: 1/10/19Ogólnie nie jesteście relacją karmiczną, ale możecie się świetnie ze sobą czuć, gdyż wiele wspólnego macie ze sobą. Możecie się inspirować, działać na siebie motywująco, a wszystko po to by tworzyć wspólną piękną rzeczywistość, wiele rozmów może być przyczyną Waszego wspólnego rozwoju. Poznaliście się po to by tchnąć w Pana więcej uczuć, który powinien poczuć potrzebę kochania, miłości, a Ty w celu zebrania większego doświadczenia, gdyż każda miłość Cię czegoś ważnego uczy. Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią,czarnowidztwem, oszustwami.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
witam cieplutko, proszę o rozkład indywidualny mój, oraz partnerski-ja(01.05.1990)M-04.09.1984, z góry ślicznie dziękuję

 

Ciunia niestety nie przyjmuje nowych próśb do odwołania bo te, które robię są aż z marca i czekają na mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Daffne, czy do świąt uda Ci się zrobić jeszcze kilka interpretacji? Pytam, by nie łudzić się niepotrzebnie, a rozumiem jak to jest z tym czasem;) Pozdrawiam serdecznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne witaj ponownie,ja mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę ja wiem,że Ty teraz nie przyjmujesz nowych zleceń w tym wątku,ale może znajdziesz czas aby mi rozjaśnić w głowie,ja miałam robioną analize drogi życia,interpretacje daty urodzenia,karmiczność związku na tym forum,ale nikt mi nie wyjaśnił co oznaczają te cyferki np.8/26 i w których latach nad czym mam pracować oraz dlaczego rozleciał się mój związek.Obecnie nie jesteśmy razem.On zamieszkał z inną kobietą,a ja bardzo cierpie.KatiJo radzi abym jak najszybciej o nim zapomniała i poszła swoją drogą,a Ty co o tej sprawie myślisz,czy jest szansa,że my będziemy jeszcze razem nawet jeśli to byłby dla mnie bardzo trudny związek.We wróżbie od Ciebie wyszło,że to będzie ktoś ważny z mojej przeszłości,ale dotąd nikogo ważniejszego od niego nie było.Gwiazdologia zrobiła dla mnie kosmogram -wygląda to wszystko nieciekawie.Prosze Cię o rade.Serdecznie pozdrawiam.Ja 03.12.1967r. On 15.01.1961r.Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne - mam nadzieję, że nam zrobisz jeszcze przed Świętami malutki prezencik i dokonasz paru interpretacji czekających w kolejce od marca ;)

 

Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne witaj ponownie,ja mam do Ciebie jeszcze jedną prośbę ja wiem,że Ty teraz nie przyjmujesz nowych zleceń w tym wątku,ale może znajdziesz czas aby mi rozjaśnić w głowie,ja miałam robioną analize drogi życia,interpretacje daty urodzenia,karmiczność związku na tym forum,ale nikt mi nie wyjaśnił co oznaczają te cyferki np.8/26 i w których latach nad czym mam pracować oraz dlaczego rozleciał się mój związek.Obecnie nie jesteśmy razem.On zamieszkał z inną kobietą,a ja bardzo cierpie.KatiJo radzi abym jak najszybciej o nim zapomniała i poszła swoją drogą,a Ty co o tej sprawie myślisz,czy jest szansa,że my będziemy jeszcze razem nawet jeśli to byłby dla mnie bardzo trudny związek.We wróżbie od Ciebie wyszło,że to będzie ktoś ważny z mojej przeszłości,ale dotąd nikogo ważniejszego od niego nie było.Gwiazdologia zrobiła dla mnie kosmogram -wygląda to wszystko nieciekawie.Prosze Cię o rade.Serdecznie pozdrawiam.Ja 03.12.1967r. On 15.01.1961r.Basia

 

Podaj mi Wasze miejsca urodzenia i godziny urodzenia, to spojrzę w horoskop świeżym okiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś kocha:)**Ja 3.12.1967r.,godz.16 Strzelno,woj.kujawsko-pomorskie(bo miejscowości o tej nazwie jest więcej w Polsce) On i tutaj jest problem wiem na pewno,że 15.01.1961r.,ale godziny niestety nie znam i miejsca niestety też nie,bardzo prawdopodobne że urodził się w Kruszwicy,albo w najbliższej okolicy np.w Inowrocławiu,bo cały czas on i .jego cała rodzina tam zamieszkują.Pozdrawiam cieplutko i z całego serca dzięki za poświęcony czas:tak: :)****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olensza Twoja prośba jest tak rozpaczliwa,aż mi się serce kroi,ja też mam problemy i wielu ludzi je ma,niewiele moge Ci pomóc,ale trzymam za Ciebie kciuki żeby Ci się wszystko poukładało i zapewne się poukłada.Z tego co widze to jesteś numerologiczną piątką, a więc w roku 2011 byłaś w dziewiątym roku osobistym,a to jest taki czas który burzy stare struktury,jeśli coś jest w Twoim życiu nie tak i sama tego nie zmienisz to los dokona tego za Ciebie i pewnie tak się zadziało.W 2012 roku będziesz już w pierwszym roku osobistym i zaczniesz nowy dziewięcioletni cykl,powinno być już tylko lepiej.Kochanie uszy do góry.Czasami innej rady nie ma tylko przeczekać.Resztę musi przedstawić Ci ktoś bardziej doświadczony,bo ja jeszcze niewiele umie.Buziaczki dla Ciebie i trzymaj się.Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stubetka dzikuje za odpowiedz , mam nadzije ,ze tka bedzie bo taka zawierucha wmoim zyciu ,ze nie wiem co jest dobre a co zle. musze sobie psychicznie dac jakos rade

pozdrawim seredcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowa. Czy mogła bys prosic was o obliczenie czy moj zwiazek był zwiazkiem karmicznym? ja 17.08.1987 on 14.08.1984

zaznaczam ze nie jestesmy juz razem ok prawie 1,5roku. Czy zejdziemy sie jeszcze? pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj , chciałbym cie prosić o interpretacje relacji :) ja 09.02.1988r ona 11.11.1991r dlaczego nasza przyjaźń jest taka dziwna i przezywa wzloty i upadki ? dodam ze wcześniej już byliśmy razem a teraz się przyjaźnimy choć nadal zależy mi na niej... Pozdrawiam ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli to możliwe chciałabym sprawdzić swoją karmę data ur. 19. 01. 1986. imię Olga. i chciałam sprawdzić relację z panem 14. 05. 1981, którego poznałam przez nk.pl w sierpniu z którym widziałam się kilka razy ale zawsze był z kimś z rodziny. Twierdzi, że ma wobec mnie poważne zamiary. mieszka troche dalej, ok. 203 km ode mnie. ja z mazowsza okolice ciechanowa, on podlasie, okolice grajewa. czy coś z tego będzie a może to relacja karmiczna?pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Kochani...

Na pierwszej stronie tematu mam wpisane od maja 2011 roku, że nie przyjmuje nowych próśb...

Jeśli jakichś dokonuje to są to zaległe z marca 2011, które obiecałam dokonać...

Po zrobieniu zaległych wątek zostanie zawieszony z powodu braku czasu...

 

Zamieście proszę prośby w osobnych tematach... z pewnością ktoś pomoże...:)

Pozdrawiam serdecznie :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana kobietko Olensza.Właśnie dziś postanowiłam do Ciebie napisać.Od wielu lat nie lubie świąt ,sylwestra,bo jestem osobą samotną.Dziś wigilia bożego narodzenia a ja od rana płacze.Pięć miesięcy temu kolejny facet mnie rzucił,odszedł do młodszej,świat mi się zawalił.Smutno.Dlatego właśnie w takim dniu chcę Ciebie pozdrowić serdecznie,tak ciepło i świątecznie.Myśle o Tobie cieplutko i modle się za Ciebie,aby Ci się wszystko poukładało.Z całego serca Ci życze aby Twoje problemy w cudowny sposób się rozwiązały.Wysyłam do Ciebie dużo pozytywnej energii.Trzymaj się i nie poddawaj,uszy do góry.Mi Twój los nie jest obojętny.Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga BAsiu nie wiem czemu sie tak dzieje , ale mzoe powinas poszuakc innych typu faceta albo poprostu dac mu szanse zeby cie spotkal

zycze ci duzo radosci ciepla i usmeichu na codzien. jest mi przykro bo duzo ludizw tym roku ma smutny czas z powodu swoich problemow , wolalabym zeby sie cieszyla

ja sobie dam rade jak zawsz ehhehe pod godgorke a potem jakos popcham pozdrawiam

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga BAsiu nie wiem czemu sie tak dzieje , ale mzoe powinas poszuakc innych typu faceta albo poprostu dac mu szanse zeby cie spotkal

zycze ci duzo radosci ciepla i usmeichu na codzien. jest mi przykro bo duzo ludizw tym roku ma smutny czas z powodu swoich problemow , wolalabym zeby sie cieszyla

ja sobie dam rade jak zawsz ehhehe pod godgorke a potem jakos popcham pozdrawiam

droga BAsiu nie wiem czemu sie tak dzieje , ale mzoe powinas poszuakc innych typu faceta albo poprostu dac mu szanse zeby cie spotkal

zycze ci duzo radosci ciepla i usmeichu na codzien. jest mi przykro bo duzo ludizw tym roku ma smutny czas z powodu swoich problemow , wolalabym zeby sie cieszyla

ja sobie dam rade jak zawsz ehhehe pod godgorke a potem jakos popcham pozdrawiam

Olensza nie wiesz jak się cieszę,że w wigilię znalazłaś czas żeby do mnie napisać.DZIĘKUJĘ.Wierzę,że popchasz ten swój wózek we właściwym kierunku i że dasz sobie rade.Powodzenia.Co do moich związków to niestety to były związki karmiczne,więc chyba nie dało się ich uniknąć,musiałam tych ludzi spotkać na swej drodze.Moja droga życia nie jest zbyt prosta ani łatwa,niezbyt łatwo przychodzi mi też zakochiwanie się i odkochiwanie.To po prostu troche trwa.Ale może za jakiś czas gdy zagoją się rany znów odważę się pomarzyć o prawdziwej miłości i życiu we dwoje.Wszystkiego dobrego,trzymaj się.Pa.Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mi przykro bo duzo ludizw tym roku ma smutny czas z powodu swoich problemow

masz rację, ten rok był bardzo ciężki, dla mnie też i nie tylko dla mnie ... ale juz za kilka dni się "zamknie" i wejdziemy w lepszy okres z nowymi siłami i nadziejami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiatlo nocy , nie wiem czemu czasmi ludzie maja taki czas albo basia co to sa te karmczne zwiazki i sakd sie to bierze , bona tym sie nie znam wogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

basia co to sa te zwiazki karmiczne i czemu az tyle ich masz?

 

Cześć Olensza,o tym wszystkim możesz poczytać tu na forum,albo jak wbijesz hasło w komputerze "związek karmiczny".Ja ich tyle aż nie miałam.Tylko dwa pierwszy związek karmiczny to był mój mąż,po paru latach małżeństwa odszedł ode mnie,a potem jeszcze popełnił samobójstwo.Parę lat byłam sama i poznałam Jacka.Zakochałam się bez pamięci,w studnie bym za nim wskoczyła,ale już on za mną nie koniecznie,nie mieszkaliśmy razem z różnych powodów,przez sześć lat walczyłam o jego miłość i przegrałam,jakiś czas temu zamieszkał z kobietą która odeszła od męża,nie ma nawet jeszcze rozwodu,twierdzi że ją kocha a mi życzy szczęścia i powodzenia w poszukiwaniu nowej miłości.Czy związek jest karmiczny czy nie oblicza się z dat urodzenia.Mi tutaj na forum to obliczyli.Generalnie związki karmiczne nie są łatwe,ale tych dwoje ludzi coś do siebie ciągnie i już.Muszą tutaj na ziemi coś razem przepracować i nie jest to ani łatwe ani proste,po prostu karma.Jak jeszcze coś chcesz wiedzieć to pytaj chętnie odpowiem,choć sama jeszcze niewiele wiem,też próbuje zrozumieć dlaczego w życiu mi się nie układa i choć jestem dobrym człowiekiem to dostaje od życia w kość.Ostatnio jedna wróżka mi powiedziała,że ja to jestem takie ciepłe kluchy a tamta kobieta to jest kobietą z krwi i kości i ona wie czego w życiu chce.Nie do końca się z tym zgadzam,bo to że szanuje cudze uczucia i jestem wrażliwą osobą to chyba nie przestępstwo.Choć też spotkałam się z opinią że grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą.Próbuje to wszystko ogarnąć zrozumieć pogodzić się z tym i iść dalej.Podobno kobieta musi zakochać się raz czy dwa w złym mężczyżnie,aby mogła być wdzięczna za dobrego.Coś w tym jest.Ja wybierałam niewłaściwych,sama będąc przeciętniej urody wybierałam facetów przystojnych,którzy podobali sie innym kobietą również,a to zawsze wróży kłopoty.Mężczyzna musi być dobry i pracowity,urodziwy nie koniecznie teraz już to wiem i jeszcze jedno jeśli matka twojego mężczyzny mówi Ci że jej syn to nic dobrego to należy spieprzać od niego gdzie pieprz rośnie,bo prędzej czy później cię zrani i będziesz cierpieć.To na tyle mojej historii,reszte możesz poczytać tu na forum w moich postach.Z czasem jak nauczysz się swobodnie buszować po forum to lepiej to wszystko ogarniesz,jeśli będzie cię to interesowac ,tutaj są takie różne działy tematyczne i można o tym wszystkim poczytać i albo w to wierzyć albo nie.Pa.Pytaj jak jeszcze coś chcesz wiedzieć,chętnie odpowiem i w miarę możliwości pomogę.Pozdrawiam cieplutko.Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o bosze, o bosze trutka była ostatnia na 27 stronie jeszcze przed mną jedynie Marta L. i ja :D :D :D :D :D jupi :D

 

fajnie, że ktoś tu jeszcze ze mną czeka i czeka i czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie intrsuwal zawsze charakter i wybierlam malo urodliwych

 

Teraz też juz to wiem,że charakter jest najważniejszy,moja próżność została ukarana.Pozdrawiam cieplutko.Fajnie że jesteś i można z Tobą podyskutować.Ale jest też druga strona medalu jak to mówią serce nie sługa,ja nie umie się rozsądnie zakochać i potem cierpie.Pa.Pozdrawiam cieplutko.Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Daffne :)

 

Powiedz szczerze, czy jest jeszcze sens czekania tutaj w kolejce? Ja mogę jeszcze czekać ale nurtuje mnie, czy doczekam się kiedykolwiek swojej interpretacji. Widzę, że wchodzisz na forum i pracujesz na innych wątkach a ten pozostawiłaś już samemu sobie. Wybacz moją szczerość ale takie odnoszę wrażenie.

 

Życzę Wszystkiego Dobrego w nadchodzącym Nowym Roku aby był lepszy, weselszy, lżejszy od poprzedniego :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witaj Daffne :)

 

Powiedz szczerze, czy jest jeszcze sens czekania tutaj w kolejce? Ja mogę jeszcze czekać ale nurtuje mnie, czy doczekam się kiedykolwiek swojej interpretacji. Widzę, że wchodzisz na forum i pracujesz na innych wątkach a ten pozostawiłaś już samemu sobie. Wybacz moją szczerość ale takie odnoszę wrażenie.

 

Życzę Wszystkiego Dobrego w nadchodzącym Nowym Roku aby był lepszy, weselszy, lżejszy od poprzedniego :)

 

Pozdrawiam :)

 

Witaj :)

Nie starcza mi czasu...liczba próśb wciąż rośnie...próśb o wróżbę oczywiście...

Niestety w tej sytuacji numerologia zeszła na dalszy plan...co nie dało się nie zauważyć... :zawstydzony::bezradny:

Nie obiecuję, że zinterpretuję wszystkie prośby o karmę...jednak interpretację będę dokonywać :)

Jak dokonam interpretacji wówczas w profilu danej osoby zamieszczę link by wiedziała, że interpretacja czeka gotowa :)

Może tak być?

 

Pozdrawiam ciepło i wzajemnie życzę wszystkim samych dobrych wydarzeń w Nowym Nadchodzącym Roku 2012 :))) Oby okazał się pełen sukcesów, radości i szczęscia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

Nie starcza mi czasu...liczba próśb wciąż rośnie...próśb o wróżbę oczywiście...

Niestety w tej sytuacji numerologia zeszła na dalszy plan...co nie dało się nie zauważyć... :zawstydzony::bezradny:

Nie obiecuję, że zinterpretuję wszystkie prośby o karmę...jednak interpretację będę dokonywać :)

Jak dokonam interpretacji wówczas w profilu danej osoby zamieszczę link by wiedziała, że interpretacja czeka gotowa :)

Może tak być?

 

Pozdrawiam ciepło i wzajemnie życzę wszystkim samych dobrych wydarzeń w Nowym Nadchodzącym Roku 2012 :))) Oby okazał się pełen sukcesów, radości i szczęscia :)))

 

To ja się chyba nie doczekam :( Właściwie, to wchodzę tylko na ten jeden jedyny wątek. Zalogowałam się tutaj nie cały rok temu, bo właśnie chciałam sprawdzić u siebie tylko tą karmę. Raz mnie to zaintrygowało i teraz nie daje spokoju. A czy mogłabyś w takim razie polecić kogoś z tego forum, kto byłby chętny i zrobi to równie fachowo, wiarygodnie jak Ty? I tym samym, gdzie nie będzie aż tak długiej kolejki na interpretację.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez ŚwiatłoNocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
To ja się chyba nie doczekam :( Właściwie, to wchodzę tylko na ten jeden jedyny wątek. Zalogowałam się tutaj nie cały rok temu, bo właśnie chciałam sprawdzić u siebie tylko tą karmę. Raz mnie to zaintrygowało i teraz nie daje spokoju. A czy mogłabyś w takim razie polecić kogoś z tego forum, kto byłby chętny i zrobi to równie fachowo, wiarygodnie jak Ty? I tym samym, gdzie nie będzie aż tak długiej kolejki na interpretację.

 

Pozdrawiam :)

 

Można zamieścić odrębnego posta z datą, ktoś z pewnością pomoże :). Ja proponowałabym Tylkę, Arabikę i inne dziewczyny, ale nie wiem na ile są czynne na forum.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zamieścić odrębnego posta z datą, ktoś z pewnością pomoże :). Ja proponowałabym Tylkę, Arabikę i inne dziewczyny, ale nie wiem na ile są czynne na forum.

 

Pozdrawiam :)

 

dzięki, rozejrzę się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja Marta ur 11.07.1984; on Stefan ur 07.02.1982.

Edytowane przez Martita_Rich
nie widać tekstu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Daffne,

 

Bardzo prosiłabym o sprawdzenie relacji:

 

1) Kasia 21.12.188 i Łukasz 07.07.1986

i

2) Ania 04.04.1982 i Łukasz 07.07.1986

 

Część pierwszą rozpisała mi Cornelia, za co serdecznie dziękuję:)

 

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 21-12-1988

 

 

4PZ------------------2/11/20/29/38--------------------4PZ

3PZ------------8/17/26/35/44/53/62/71/80--------------3PZ

1PZ--------6/15/24/33----------------2/11/29/47-------2PZ

C-------3/12---------------3/21--------------8/26-------C = 5/14/23/32/41/50/59

1WW------------0-------------------------5------------2WW

WG--------------------------5--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 21.04.2017

Cykl produktywny: 01.01.2020 - 21.08.2045

Cykl żniwny po: 01.01.2047

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2019 - 2021

Drugi punkt zwrotny: 2028 - 2030

Trzeci punkt zwrotny: 2037 - 2039

Czwarty punkt zwrotny: 2046 - 2048

 

Lata pustki: 2000-01, 2012-13, 2024-25, 2036-37, 2048-49,

2060-61, 2072-73, 2084-85, 2096-97, 2108-09

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 07-07-1986

 

 

4PZ----------------------4/13/31----------------------4PZ

3PZ------------------9/18/27/36/45--------------------3PZ

1PZ----------5/14---------------------4/13/31---------2PZ

C--------7------------------7----------------6/24-------C = 2/20/38

1WW------------0-------------------------1------------2WW

WG--------------------------1--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2012

Cykl produktywny: 07.11.2014 - 07.03.2043

Cykl żniwny po: 01.01.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2020 - 2024

Drugi punkt zwrotny: 2029 - 2033

Trzeci punkt zwrotny: 2038 - 2042

Czwarty punkt zwrotny: 2047 - 2051

 

Lata pustki: 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35, 2046-47,

2058-59, 2070-71, 2082-83, 2094-95, 2106-07

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 5/14/23/32/41/50/59

Druga osoba: 2/20/38

Suma dróg życia: 7/16/25/34/43/52/61/70/79/88/97

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 5/14/23/32/41/50/59

1PZ: 6/15/24/33

CP: 3/21

 

Druga osoba

DZ: 2/20/38

1PZ: 5/14

CP: 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Witam :)

 

Kochani...

Na pierwszej stronie tematu mam wpisane od maja 2011 roku, że nie przyjmuje nowych próśb...

Jeśli jakichś dokonuje to są to zaległe z marca 2011, które obiecałam dokonać...

Po zrobieniu zaległych wątek zostanie zawieszony z powodu braku czasu...

 

Zamieście proszę prośby w osobnych tematach... z pewnością ktoś pomoże...:)

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...