Skocz do zawartości

Chętnie sprawdzę karmę lub relację :)


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mogłabym dostać interpretację mojego związku: ja 19.07.1976 a on 28.07.1976

Proszę ;-) i dziękuję

 

Witaj aniusia312,

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 4/13/22/31/40/49

Druga osoba: 4/13/22/31/40/58

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71/80/89/98

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 4/13/22/31/40/49

1PZ: 8/17/26

CP: 1/10/19

 

Druga osoba

DZ: 4/13/22/31/40/58

1PZ: 8/17/35

CP: 1/10/28

 

Oboje w drodze życia macie do przepracowania karmę wysiłku, pracy 4/13 w ciągu całego życia. Karma ta może się przejawiać w postaci ******ących na nas trudności np. poprzez brak stabilizacji finansowej, inne straty.

 

Opis i sposób jej przepracowania poniżej:

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Natomiast jeśli chodzi o wasze relacje to symbolizuje ją liczba 8, która ogólnie mówi, że w tym związku partnerzy mają za zadanie połączyć cele niematerialne z materialnymi. Jego wadą bywa (choć nie zawsze) walka o to, która z wartości jest ważniejsza. Pozostałe wibracje pokazują, że pisana Wam miłość o czym mówi wibracja 8/26. Taka miłość z połączenia dusz :). Wiele Was łączy wspólnych cech poza tym :). Ponadto w Waszej relacji może pojawić się walka i utrata pieniędzy, jakieś trudności i nawet groźba zranienia. Ale należy koniecznie respektować prawa życiowe. Macie razem wiele do zrobienia w tym życiu i nie powinniście się zatrzymywać przed żadną przeszkodą. Musicie starać się rozumieć własne emocje. Jeśli Wam się nie uda zapanować nad swymi uczuciami, staniecie się nerwowi i ekstrawaganccy, a czasem nawet pełni nienawiści i zazdrości. Jeśli uda się Wam pokonać trudności pojawi się poprawa i wspólne marzenie o miłości idealnej. Dodatkowo umiejętność realizacji wielu przedsięwzięć narazi zdolności organizacyjne będą pomocne. Rzeczywistość materialna naginać się może do Waszych potrzeb i pragnień, pod warunkiem że nie będziecie żądać od niej pełnej przewidywalności. Jeśli nie będziecie przywiązywać się do przeszłości i odważnie zwrócicie się ku Nowemu, możecie zdobyć prawdziwą mądrość i panować nad siłami wewnętrznymi, w wyniku czego możliwe osiągnięcie sukcesu materialnego i poczucie bezpieczeństwa. Siła, dynamizm, determinacja i energia. Dużo wysiłku, lecz postęp jest zapewniony, jeśli planujemy z rozmachem i wyobraźnią. Przy negatywnej postawie grozi nam niewrażliwość i przegapianie okazji.

 

Zagrożenia i to co dobre opisane :)

 

Wszystkiego dobrego i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie karmy mojej i meża, czy bedzie nam sie lepiej powodzić,bo tak bardzo potrzebujemy wreszcie stabilizacji(praca, finanse)Ja(10.07.1971), mąż(04.06.1961)Dziękuję.

 

Witaj Temi :),

 

Patrząc na Wasze portrety numerologiczne widać, ze Ty jesteś obecnie w fazie wspierania i pomagania partnerowi i taka rola pisana Ci pomiędzy 37 do 46 roku życia a szczególnie w latach 2017-2018. Możesz odczuwać w tym czasie przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadasz odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiesz głęboki sens swoich doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga Ci w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możesz dokonać wielkich odkryć. Masz sporą intuicję i jak kot zawsze będziesz spadać w trudnościach życiowych na 4 łapy, gdyż w kryzysowych sytuacjach zawsze los podrzuci jakieś rozwiązanie lub pojawi się ktoś kto pomoże. Twój partner jest obecnie w fazie karmy wolności, pragnie korzystać z życia, cieszyć sie nim, podróżować by chciał :). Jest otoczony sporą liczbą przyjaciół. Ja widzę ,że Ty masz smykałkę do interesów i predyspozycje oraz sporo talentów, tak więc korzystaj z nich by móc polepszyć swoją sytuację :). W interesach za co sie nie weźmiesz to sie udać może :).

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Cię proszę sprawdź moją karmę - Karina 28.07.1988 r- bardzo zalezy mi na moej osobie...

i jakby nie było to za dużo o karmę miedzy mną a Michałem - on 14.07-1988 a ja Karina jak wyżej...

 

Będe Ci niezmiernie wdzięczna ...

 

pełna cierpliwości... Karina :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbę o sprawdzenie relacji/karmy pani 03.02.1981 pan 13.01.1981.

Będę wdzięczna.

Pozdrawiam:)

 

Witaj drapienik,

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 6/15/24

Druga osoba: 6/15/24/33

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 6/15/24

1PZ: 5

CP: 3

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33

1PZ: 5/14

CP: 4/13

 

Nie jesteście relacja karmiczną, a suma Waszych dróg życia pokazuje, że Wasze relacje symbolizuje numerologiczna liczba 3, a czyli osoby tworzące taki związek powinny się wzajemnie inspirować, by tworzyć piękniejszą rzeczywistość. Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią, czarnowidztwem, oszustwami. Wibracje dodatkowe pokazują, że możliwe tu osiągnięcie harmonii, dawanie sobie wzajemnej opieki i miłości. Może zapewniać nieustanną ewolucję i pomagać osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Jeśli reagujemy negatywnie moga pojawiać się trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności. Ponadto w relacji możliwy komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzina. Możliwość cudownego wyleczenia z trudności jednego z partnerów. Może pojawiać sie również potrzeba oczyszczenia wewnętrznego. Wibracja kolejna doradza by w trudnych momentach w relacji być otwartym na parnera, na zrozumienie drugiego człowieka, wówczas nasza miłość jest nam oddawana w dwójnasób. W efekcie możliwa między Wami nie tylko miłość, ale i przyjaźń. W miłości mogą pojawiać się konflikty,a czasem i rozstania, ale i powroty, głównie z powodu podejrzliwości i wyimaginowanych problemów. Nasze życie wówczas rozpada się, tracimy energię. Ponieważ łatwo przychodzi nam zdobywanie środków materialnych, a nasze poczucie obowiązku jest ogromne, powinniśmy używać naszych zdobyczy materialnych, by ulżyć ludzkiemu cierpieniu. Natomiast ostatnia wibracja doradza by wystawiając się na walkę, dyskusje, kontrowersje, błędy w relacji, zamiast litować się nad sobą i czuć się zranionym, nauczyć się zachowywać dystans i poczucie humoru. Zwłaszcza, że mamy możliwość pomagania innym dzięki własnemu doświadczeniu i umiejętności wyciągania wniosków. Należy nie dawać się zapędzić w samotność, gorycz i depresję. Nie rezygnujmy z siebie tylko, dlatego, by chronić kogoś innego. Nawet, jeśli ktoś poczuje się zraniony — być może jest mu to niezbędne dla jego własnego rozwoju.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli byłaby możliwość sprawdzenia takiego układu: 28.12.1979 i 12.10.1973 to byłabym ogromnie wdzięczna.

Pozdrawiam :)

 

Daffne chciałam tylko przypomnieć moją prośbę ze stronny 24. Zobacz proszę co z tego wynika bo jest to dla mnie ogromnie ważna sprawa.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie czy pani zaległe też robi bo widzę że odpowiada pani na bieżące?

 

Witam, wczoraj robiłam zaległe ze strony 16,17. Dziś kolejne. A i faktycznie zrobiłam dwa bieżące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne chciałam tylko przypomnieć moją prośbę ze stronny 24. Zobacz proszę co z tego wynika bo jest to dla mnie ogromnie ważna sprawa.

Pozdrawiam :)

jutro CI odpowiem Kochana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na stronie 29.Doczekać się nie mogę.Nie da się jakoś przyspieszyć?Marta L.

 

Roznież jutro zrobię, tzn dziś :). Jeśli ktoś jeszcze chciałby szybciej dajcie znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznież jutro zrobię, tzn dziś :). Jeśli ktoś jeszcze chciałby szybciej dajcie znać.

 

Daffne ja miała bym prośbę, oczywiście jeżeli nie sprawie tym kłopotu. Jeżeli nie da rady szybciej, to nie ma sprawy. Wysłałm do Ciebie również drugi mejl...ale zależy mi przede wszystkim na odpowiedzi na pierwszy. Pozdrawiam

Edytowane przez whitemelon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nieśmiało też przychylam się do prośby. Jestem na stronie 28. Wiem już że jest to związek karmiczny 7/16 ale chciałabym wiedzieć czy ma sens pakować się w to wszystko (w poniedziałek czeka nas poważna rozmowa). I tak naprawdę nie wiem, czy to on pojawił się w moim życiu żebym czegoś się z tego spotkania nauczyła, czy na odwrot....

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznież jutro zrobię, tzn dziś :). Jeśli ktoś jeszcze chciałby szybciej dajcie znać.

 

Ja jestem Daffne na 25 proszę o w miarę szybciej odpowiedź:) a na priv dawno juz wysłałam info:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne.. ja bylam na stronie 11 i pozniej na dwudziestejktorejs.. i pozniej na trzydziestejktorejsc.. moglabys, prosze?

ona: 17.11.1973

on: 03.07.1971

 

przepraszam, ze tak sie przypominam, ale juz minely prawie 2 miesiace od mojej pierwszej prosby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne.. ja bylam na stronie 11 i pozniej na dwudziestejktorejs.. i pozniej na trzydziestejktorejsc.. moglabys, prosze?

ona: 17.11.1973

on: 03.07.1971

 

przepraszam, ze tak sie przypominam, ale juz minely prawie 2 miesiace od mojej pierwszej prosby..

 

na 11 str? obecnie jeśli chodiz o kolejność jestem na 18 str bez pomijania, więc jeśłi faktycznie byłaś na str 11 to pdpowiedź zapewne jest. Zerknę i jak coś zrobię jak starczy mi czasu dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciala albys sprawdzila moja karme i czy moj zwaizek z mezczyzna jest zwiazkiem karmicznym....moja data ur 17.02.88 jego 04.10.78. z gory dziekuje za pomoc:)

 

Witaj AnnoMario,

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 17-02-1988

 

 

4PZ----------------------1/10/28----------------------4PZ

3PZ----------------8/17/26/35/44/53/62----------------3PZ

1PZ---------1/10/19----------------7/16/25/34/43------2PZ

C--------2-----------------8/17--------------8/26-------C = 9/18/27/36/45

1WW------------6-----------------------0 v 6----------2WW

WG------------------------6 v 0------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2016

Cykl produktywny: 17.06.2016 - 01.01.2043

Cykl żniwny po: 17.10.2044

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2015 - 2017

Drugi punkt zwrotny: 2024 - 2026

Trzeci punkt zwrotny: 2033 - 2035

Czwarty punkt zwrotny: 2042 - 2044

 

Lata pustki: 2000-01, 2012-13, 2024-25, 2036-37, 2048-49,

2060-61, 2072-73, 2084-85, 2096-97, 2108-09

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 04-10-1978

 

 

4PZ--------------------8/17/26/35---------------------4PZ

3PZ------------------7/16/25/34/43--------------------3PZ

1PZ----------5/14---------------------2/11/29---------2PZ

C-------1/10----------------4----------------7/25-------C = 3/12/21/30/39

1WW------------3-----------------------3 v 6----------2WW

WG------------------------0 v 3------------------------WG

 

Cykl formujący do: 04.02.2007

Cykl produktywny: 01.01.2012 - 04.06.2035

Cykl żniwny po: 01.01.2039

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2011 - 2014

Drugi punkt zwrotny: 2020 - 2023

Trzeci punkt zwrotny: 2029 - 2032

Czwarty punkt zwrotny: 2038 - 2041

 

Lata pustki: 1990-91, 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39,

2050-51, 2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 9/18/27/36/45

Druga osoba: 3/12/21/30/39

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75/84

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 9/18/27/36/45

1PZ: 1/10/19

CP: 8/17

 

Druga osoba

DZ: 3/12/21/30/39

1PZ: 5/14

CP: 4

 

TY I PAN:

Nie jesteście związkiem karmicznym,a Wasze relacje symbolizuje ogólnie numerologiczna liczba 3, a więc osoby tworzące taki związek powinny się wzajemnie inspirować, by tworzyć piękniejszą rzeczywistość. Wspólnym celem powinna stać się ochrona przed złą energią, czarnowidztwem, oszustwami. Dodatkowe wibracje w sumie Waszych dróg życia pokazują, że początki znajomości mogły skłaniać Was do poświęceń, do pozostawania w cieniu, a czasem nawet do zatarcia konturów własnej osobowości z jakichś powodów. Początki więc mogły przynieść trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umieliśmy realnie ocenić swojej sytuacji, co powodować mogło, że czuliście się winni. Wszystkie te okoliczności służyły jednak odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia była wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Możliwe również było między Wami chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. Gdybyście tego nie zrobili czulibyście jakby sytuacja zamykała Was coraz bardziej w więzieniu. Kolejna wibracja pokazuje, że po tychże trudnościach mogliście poczuć sie pewniej. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Natomiast jeśli reagowaliście negatywnie, powodować to mogło trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia pewnych sytuacji, przez co mogło się tracić w ten sposób okazję do przyspieszenia rozwoju Waszej relacji i mogliście przysporzyć sobie trudności. Między Wami jednak możliwość spełnienia, czasem nieoczekiwanie. Niezwykle płodna twórczość stymulowana jest potrzebą perfekcji i poczucia bezpieczeństwa. Możliwy tu komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzina. Możliwość cudownego wyleczenia z ciężkiej sytuacji. Bardzo możliwe, że potrzebowaliście wzajemnie oczyszczenia wewnętrznego w pewnym momencie. Wibracje następna doradza by być otwartym wobec siebie wzajemnie i na zrozumienie partnera, wówczas nasza miłość jest nam oddawana w dwójnasób. Jest tu szansa na bogate, udane małżeństwo i światowe życie, ale widać również możliwość konfliktów głównie z powodu podejrzliwości i wyimaginowanych problemów. Kolejna wibracja pokazuje, że między Wami możliwa wg numerologii walka, dyskusje, kontrowersje, błędy. I tu rada by zamiast litować się nad sobą i czuć się zranionym, nauczyć się zachowywać dystans i poczucie humoru. Zwłaszcza, że mamcie możliwość pomagania innym dzięki własnemu doświadczeniu i umiejętności wyciągania wniosków. Nie dawajcie się, więc zapędzić w samotność, gorycz i depresję. Nie rezygnujcie z siebie tylko, dlatego, by chronić kogoś innego, partnera. Nawet, jeśli ktoś poczuje się zraniony — być może jest mu to niezbędne dla jego własnego rozwoju. Jeśli uda się Wam przepracować negatywy jest możliwość osiągnięcia szczęścia i małżeństwa, widać tu miłość kosmiczną :). Jednak trzeba będzie w przyszłosci nauczyć się panować nad wewnętrznym niepokojem jednego z Was, a wówczas będzie dobrze :)

 

PORTRET OSOBISTY:

Twoja droga życia to liczba 9, jesteś więc osobą bardzo pomocną, która przyszła na świat po to by pomagać potrzebującym :). Posiadasz w sobie wiele mądrości życiowej, rozsądku, który czyni Cię świetnym materiałem na psychologa, ale i talenty parapsychiczne tu widać. Masz bowiem świetną intuicję, która pozwala Ci widzieć więcej. Kolejne wibracje mówią, że możesz czasem odczuwać w życiu przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadasz odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiesz głęboki sens swoich doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga Ci w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możesz dokonać wielkich odkryć. Natomiast, może sie zdarzyć czasem, że nie będziesz potrafić zrozumieć własnych emocji, a wtedy inni mogą przestać Cię rozumieć. Twoja współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co może przynieść Ci uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Ostatnia wibracja pokazuje, że masz w sobie moc wewnętrzną, pozwalającą na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Masz naturę tajemniczą, zachowującą dystans wobec otoczenia, dumna i zdecydowana by spełnić swe ambicje. Liczne związki miłosne, możliwe również wczesne małżeństwo, ale i niepokoje emocjonalne.

 

Od dzieciństwa do 27 roku życia w tym czasie pisane Ci było przepracować karmę władzy 1/19, której opis zamieszczam poniżej:

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Pomiędzy 27, a 36 rokiem życia do przepracowania kolejna karma, tym razem związku 7/16 z kimś, kto kto miał trudności do 25 roku życia w życiu.

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Pan o którego pytałaś miał takie wg numerologii, ale to tak nawiasem mówić bo wcale nie jest powiedziane, że to musi być on. W relacji możliwe wiele impulsywności, niecierpliwości, ryzyka, których powinno się wystrzegać, gdyż ograniczać one będą Twoją inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru. Dodatkowo tej relacji przypisana jsą cele osiągane dzięki oryginalności i inicjatywie, ale możliwe, że będzie brak w niej stabilizacji. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja.

Tak więc ten czas upłynie Ci pod kątem miłości.

 

Pomiędzy 36, 45 rokiem życia kolejna karma, tym razem miłości 8/26 mówi, że będzie to Twoim zdaniem ten jedyny :). Zresztą karmę tą masz również wpisaną w drodze życia co oznacza, że spełnienie uczuciowe i odnalezienie swojej połówki jest dla Ciebie ważne i niezbędne jak powietrze.

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

 

W tym czasie widać uznanie dla Twych umiejętności i osiągnięć. Ponadto skoncentrujesz się na uczuciach, miłości. Możliwy komfort finansowy, ale i szczęście. Będzie trzeba nauczyć sie zapanować i rozumieć własne emocje. Jeśli nie uda się jej zapanować nad swymi uczuciami, stanie się nerwowa i ekstrawagancka, pełna nienawiści i zazdrości. Ten czas skłoni Cię także do marzenia o miłości idealnej. Będzsz miała umiejętność realizacji wielu przedsięwzięć naraz, zdolności organizacyjne. Rzeczywistość materialna będzie naginać się do Twoich potrzeb i pragnień, pod warunkiem że nie będziesz żądać od niej pełnej przewidywalności. Jeśli nie będziesz przywiązywać się do przeszłości i odważnie zwrócisz się ku Nowemu, możesz zdobyć prawdziwą mądrość i panowanie nad siłami wewnętrznymi.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli byłaby możliwość sprawdzenia takiego układu: 28.12.1979 i 12.10.1973 to byłabym ogromnie wdzięczna.

Pozdrawiam :)

 

Witam :)

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 28-12-1979

 

 

4PZ------------------2/11/20/29/38--------------------4PZ

3PZ----------4/13/22/31/40/49/58/67/76/85/94----------3PZ

1PZ------4/13/22/31/40-------------9/18/27/36/54------2PZ

C-------3/12--------------1/10/28------------8/26-------C = 3/12/21/30/39/48/57/66

1WW------------2-----------------------7 v 5----------2WW

WG------------------------5 v 3------------------------WG

 

Cykl formujący do: 28.04.2008

Cykl produktywny: 01.01.2013 - 28.08.2036

Cykl żniwny po: 01.01.2040

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2012 - 2014

Drugi punkt zwrotny: 2021 - 2023

Trzeci punkt zwrotny: 2030 - 2032

Czwarty punkt zwrotny: 2039 - 2041

 

Lata pustki: 1991-92, 2003-04, 2015-16, 2027-28, 2039-40,

2051-52, 2063-64, 2075-76, 2087-88, 2099-00

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 12-10-1973

 

 

4PZ--------------------3/12/21/30---------------------4PZ

3PZ-----------------9/18/27/36/45/54------------------3PZ

1PZ---------4/13/22------------------5/14/23/32-------2PZ

C-------1/10---------------3/12--------------2/20-------C = 6/15/24/33/42

1WW------------2-------------------------1------------2WW

WG--------------------------1--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 12.02.2002

Cykl produktywny: 01.01.2004 - 12.06.2030

Cykl żniwny po: 01.01.2031

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2002 - 2003

Drugi punkt zwrotny: 2011 - 2012

Trzeci punkt zwrotny: 2020 - 2021

Czwarty punkt zwrotny: 2029 - 2030

 

Lata pustki: 1985-86, 1997-98, 2009-10, 2021-22, 2033-34,

2045-46, 2057-58, 2069-70, 2081-82, 2093-94

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/30/39/48/57/66

Druga osoba: 6/15/24/33/42

Suma dróg życia: 9/18/27/36/45/54/63/72/81/90/99

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 3/12/21/30/39/48/57/66

1PZ: 4/13/22/31/40

CP: 1/10/28

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 4/13/22

CP: 3/12

 

Jesteście relacją karmiczną jak nie wiem co, macie wspólną drogę życia oznaczoną ogólnie liczbą 9, co mówi, że osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać.Pozostałe wibracje w sumie dróg życia mówią,że w Waszej relacji mogły pojawiać się tendencje do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Możliwe czasem poczucie samotności i wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Możliwe także czasem poczucie dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadacie odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiecie głęboki sens Waszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga Wam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możecie dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiecie własnych emocji, partner może nas nie rozumieć. Kolejna wibracja pokazuje, że możecie posiadać moc wewnętrzną, która pozwala na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Ponadto w relacji łatwość dostosowania się do partnera, ale istnieje ryzyko wywoływania kłótni rodzinnych, doprowadzania do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem. Możliwy jest również u Was ogromny potencjał współczucia, otwarcia na partnera, umiejętności przychodzenia z pomocą. Dyscyplina, cierpliwość, akceptacja. Natomiast trudne, niepokojące sytuacje należy traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Rada by nie przywiązywać się do wartości materialnych. Dodatkowo jedna z ostatnich wibracji pokazuje, że w związku tym możliwy jest komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom, ale i tu rada by przezwyciężyć czasem egoizm i dzielić się z innymi.

 

Trudna ta relacja może być między Wami,ale oboje macie zadanie wynieść z niej naukę. Byłam w podobnej relacji i nie było lekko, ale przyjaźnie i wsparcie też było :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 28-12-1979

 

 

4PZ------------------2/11/20/29/38--------------------4PZ

3PZ----------4/13/22/31/40/49/58/67/76/85/94----------3PZ

1PZ------4/13/22/31/40-------------9/18/27/36/54------2PZ

C-------3/12--------------1/10/28------------8/26-------C = 3/12/21/30/39/48/57/66

1WW------------2-----------------------7 v 5----------2WW

WG------------------------5 v 3------------------------WG

 

Cykl formujący do: 28.04.2008

Cykl produktywny: 01.01.2013 - 28.08.2036

Cykl żniwny po: 01.01.2040

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2012 - 2014

Drugi punkt zwrotny: 2021 - 2023

Trzeci punkt zwrotny: 2030 - 2032

Czwarty punkt zwrotny: 2039 - 2041

 

Lata pustki: 1991-92, 2003-04, 2015-16, 2027-28, 2039-40,

2051-52, 2063-64, 2075-76, 2087-88, 2099-00

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 12-10-1973

 

 

4PZ--------------------3/12/21/30---------------------4PZ

3PZ-----------------9/18/27/36/45/54------------------3PZ

1PZ---------4/13/22------------------5/14/23/32-------2PZ

C-------1/10---------------3/12--------------2/20-------C = 6/15/24/33/42

1WW------------2-------------------------1------------2WW

WG--------------------------1--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 12.02.2002

Cykl produktywny: 01.01.2004 - 12.06.2030

Cykl żniwny po: 01.01.2031

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2002 - 2003

Drugi punkt zwrotny: 2011 - 2012

Trzeci punkt zwrotny: 2020 - 2021

Czwarty punkt zwrotny: 2029 - 2030

 

Lata pustki: 1985-86, 1997-98, 2009-10, 2021-22, 2033-34,

2045-46, 2057-58, 2069-70, 2081-82, 2093-94

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 3/12/21/30/39/48/57/66

Druga osoba: 6/15/24/33/42

Suma dróg życia: 9/18/27/36/45/54/63/72/81/90/99

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 3/12/21/30/39/48/57/66

1PZ: 4/13/22/31/40

CP: 1/10/28

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 4/13/22

CP: 3/12

 

Jesteście relacją karmiczną jak nie wiem co, macie wspólną drogę życia oznaczoną ogólnie liczbą 9, co mówi, że osoby powiązane tym rodzajem energii, poszerzają swoje horyzonty myślenia, uwalniają od ograniczeń i uzależnień. Jeśli tego nie zrobią, to mogą się wzajemnie zniszczyć, ograniczać.Pozostałe wibracje w sumie dróg życia mówią,że w Waszej relacji mogły pojawiać się tendencje do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Możliwe czasem poczucie samotności i wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Możliwe także czasem poczucie dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadacie odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiecie głęboki sens Waszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga Wam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możecie dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiecie własnych emocji, partner może nas nie rozumieć. Kolejna wibracja pokazuje, że możecie posiadać moc wewnętrzną, która pozwala na odważne stawianie czoła sytuacjom krańcowym, niespodziewanym. Ponadto w relacji łatwość dostosowania się do partnera, ale istnieje ryzyko wywoływania kłótni rodzinnych, doprowadzania do powstania spisków, gróźb pod naszym adresem. Możliwy jest również u Was ogromny potencjał współczucia, otwarcia na partnera, umiejętności przychodzenia z pomocą. Dyscyplina, cierpliwość, akceptacja. Natomiast trudne, niepokojące sytuacje należy traktować jako wzbogacające nas wewnętrznie doświadczenia. Rada by nie przywiązywać się do wartości materialnych. Dodatkowo jedna z ostatnich wibracji pokazuje, że w związku tym możliwy jest komfort osiągnięty dzięki zręczności, pragmatyzmowi, ambicji i silnym przekonaniom, ale i tu rada by przezwyciężyć czasem egoizm i dzielić się z innymi.

 

Trudna ta relacja może być między Wami,ale oboje macie zadanie wynieść z niej naukę. Byłam w podobnej relacji i nie było lekko, ale przyjaźnie i wsparcie też było :)

 

Pozdr.

 

Dziekuje Ci bardzo.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy wieczorem :)

Edytowane przez k-awe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałas o mnie?

 

Hej nie zapomniałam, ale wyskoczyła mi impreza na która miałam nie iść i musiałam sie zbierać już. W dniu jutrzejszym dokonam kolejnych interpretacji, niestety dziś nie jestem w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Droga Daffne, przypominam się- jestem na stronie 18-tej, czekam cierpliwie :)

Proszę o interpretację mojego układu: ja ur.04.07.1973, on 01.06.1974,

z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dostałam linka, że juz czeka na mnie odpowiedź, niestety nigdzie jej nie widzę....Czekam cierpliwie (#434). Pozdrawiam!

 

Witam,

link z interpretacja wysłałam tylko jednej osobie AnnieMarii. Jeśli się pomyliłam przez przypadek to przepraszam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 01-12-1978

 

 

4PZ------------------1/10/19/28/37--------------------4PZ

3PZ------------------3/12/21/30/39--------------------3PZ

1PZ----------4/13----------------------8/26-----------2PZ

C-------3/12----------------1----------------7/25-------C = 2/11/20/29/38

1WW------------2-----------------------6 v 4----------2WW

WG------------------------4 v 2------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2004

Cykl produktywny: 01.04.2007 - 01.08.2035

Cykl żniwny po: 01.01.2040

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2012 - 2015

Drugi punkt zwrotny: 2021 - 2024

Trzeci punkt zwrotny: 2030 - 2033

Czwarty punkt zwrotny: 2039 - 2042

 

Lata pustki: 1990-91, 2002-03, 2014-15, 2026-27, 2038-39,

2050-51, 2062-63, 2074-75, 2086-87, 2098-99

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 25-11-1981

 

 

4PZ--------------------3/12/21/30---------------------4PZ

3PZ------------8/17/26/35/44/53/62/71/80--------------3PZ

1PZ--------9/18/27/36--------------8/17/26/35/44------2PZ

C-------2/11---------------7/25-------------1/10/19-----C = 1/10/19/28/37/46/55

1WW-----------5|4----------------------6 v 1----------2WW

WG----------------------1|2 v 3|4----------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2008

Cykl produktywny: 25.03.2010 - 01.01.2035

Cykl żniwny po: 25.07.2038

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2016 - 2016

Drugi punkt zwrotny: 2025 - 2025

Trzeci punkt zwrotny: 2034 - 2034

Czwarty punkt zwrotny: 2043 - 2043

 

Lata pustki: 1993-94, 2005-06, 2017-18, 2029-30, 2041-42,

2053-54, 2065-66, 2077-78, 2089-90, 2101-02

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38

Druga osoba: 1/10/19/28/37/46/55

Suma dróg życia: 3/12/21/30/39/48/57/66/75/84/93

 

 

Związek karmiczny: TAK

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29/38

1PZ: 4/13

CP: 1

 

Druga osoba

DZ: 1/10/19/28/37/46/55

1PZ: 9/18/27/36

CP: 7/25

 

PANI

Twoja droga życia to 2/11/20/29/38, co oznacza, że w życiu możesz spotkać kogoś, kto niespodziewanie może zrewolucjonizować nasze życie w sensie pozytywnym i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. Przyjdzie czas, albo już był taki czas u Ciebie, kiedy przegląda się na oczy, budzi się ze snu i otwiera się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez Ciebie decyzje. Ponadto kolejne wibracje pokazują, że otaczać Cię będą ludzie wpływowi i będzie można liczyć na pomoc osób wysoko postawionych. Inwencja i oryginalność. Inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy wywołują zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów. Kolejna wibracja pokazuje, że możesz mieć sporą wyobraźnie, jak również możliwość poznania rzeczy niewidzialnych dla większości ludzi. Posiadasz urok i magnetyzm. Jeśli w życiu nadejdą zmiany będzie i wsparcie. W życiu możliwy szczęśliwy związek, ale trzeba uważać, gdyż w negatywnie wibracja ta ostrzega, że jeśli nadużywamy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, to może prowadzić to do rozstań i rozwodów.

 

Od dzieciństwa do 34 roku życia trudna karma pracy i wysiłku do przepracowania. Jest to czas, kiedy będziemy rozliczani wg zasług i starań i to surowo np. w pracy mogą zwolnić za drobnostkę. O wszystko trzeba będzie sie samemu starać, szczególnie w latach 2012-2014. Opis poniżej:

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Pomiędzy 34,a 43 rokiem życia kolejna karma do przepracowania i będzie to karma miłości. Bardzo możliwe, że w tym czasie poczujesz, że jest przy Tobie ktoś wyjątkowy :).

opis karmy:

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

 

Pomiędzy 43, a 52 rokiem życia możliwa jest skłonność do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Ten czas może przynosić więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji, co może utrudniać wybory, ale może też powodować, że czujemy się winni. Jednak nic nie dzieje się bez powodu i wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Na chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. Jeśli się tak nie postąpi można przywołać okoliczości i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu. Kolejna wibracja pokazuje, że jeśli przebrnie się przez ten czas czeka Cię zasłużony sukces, harmonia, spełnienie. Możliwe podróże i nawet zmiany miejsca zamieszkania. Będziesz w tym czasie nieustannie ewoluować, co pomaże osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Będziesz mieć także potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Pojawia się ostrzeżenie przed trudnymi stanami emocjonalnymi i męczącym poczuciem ciążenia obowiązków rodzinnych, przez co można tracić w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzyć sobie trudności. Następna wibracja pokazuje, że ten czas zapewni komfort materialny, przyjemności, miłość i rodzinę. Pojawi sie możliwość cudownego wyleczenia, wysfobodzenia się z ciężkiej sytuacji i zapragniemy oczyszczenia wewnętrznego. Dodatkowo kolejna wibraj pokazuje, że ten czas będzie pełen fascynacji odległymi miejscami i podróżami. Odnośnie relacji, zwiąku rada: Jeśli jesteśmy otwarci na innych, na zrozumienie drugiego człowieka, wówczas nasza miłość jest nam oddawana w dwójnasób.

 

W późniejszych latach do przepracowaia karma władzy 1/19, opis poniżej:

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą: zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Dodatkowe wibracje pokazują, że jeśli pozostajemy uczciwi i lojalni, będziemy podtrzymywani w naszych przedsięwzięciach i zdobędziemy popularność. Zwłaszcza, że posiadamy bujną wyobraźnię i poetyckie natchnienie. Będziesz lubić podróże i zabawy, spotkania, także w dużych grupach, gdyż lubisz błyszczeć. W tym czasie będzie można liczyć na pomoc ze strony kobiet. Przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie lub w związku. Współpraca przynosząca zysk. Jeśli przyjmujemy w sposób negatywny wydarzenia i reagujemy zbyt emocjonalnie, nasze życie będzie wypełnione przeciwnościami.

 

PAN

Pan w swej drodze życia ma i będzie mieć przez całe życie do przepracowania karmę władzy 1/19.

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Pozostałe wibracje pokazują, że Pan lubi podóże i zabawy, spotkania, także w dużych grupach, gdyż lubi być czasemw centrum uwagi. Ponadto Panu pisane udane małżeństwo i szczerą przyjaźń, na które można liczyć, zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o pieniądze. Niebezpieczeństwo nadmiernego rozmachu, przerostu pragnień. Magnetyzm. Pociąg do dalekich podróży. Praca za granicą. Negatywnie może się to objawić jako natura pełna wewnętrznych konfliktów, nieuczciwa i gwałtowna, używająca wszystkich środków, by osiągnąć cel. Kolejna wibracja pokazuje, że Pan miał szczęśliwe dzieciństwo i związane z nim wspomnienia dają mu stałość charakteru i odwagę odkrywania nowych lądów. Jeśli jednak reaguje negatywnie, może stawać się infantyly i nieodpowiedzialny, przyciągając do siebie bezmyślne i płytkie towarzystwo.

 

Od dzieciństwa do 35 roku życia patronuje Panu wibracja pozytywna 9/27. Możliwe więc, że Pan w dzieciństwie był pomocny i musiał wykazać się mądrością, cieprliwością, w wyniku czego mógł odczuwać przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadał odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiał głęboki sens naszych doświadczeń.

 

Pomiędzy 35, a 44 rokiem życia Panu pisane przepracownanie karmy miłości 8/26 w i tym czasie będzie uczucie dla Pana najważniejsze. Opis karmy i sposób jej przepracowania:

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

Pozostałe wibracke pokazją, że w tym czasie u Pana będzie dośc dobra pozycja finansowa. Pan odczuje wewnętrzną moc, władzę i zdrowie. Popularność i uznanie dla naszych kompetencji. Ważne będzie zachowanie wewnętrznej równowagi i osiągnięcie stabilizacji życiowej, która pozwoli na efektywne wykorzystanie naszej energii. Jeśli wibrujemy negatywnie, będziemy żyć targani wątpliwościami, kierując się irracjonalnymi pobudkami. Wykażemy się brakiem wyrozumiałości i dyscypliny, co odbije się niekorzystnie na stanie naszego zdrowia psychicznego i fizycznego oraz spowoduje dotkliwe doświadczenia emocjonalne. Tak więc najwazniejsze dla Pana będzie w tym czasie azchowanie równowagi zwłaszcza w roku 2025.

 

Pomiędzy 44, a 53 rokiem życia również karma miłości jak wyżej z Panią, ale pojawiają sie tu inne wibracje, ktore mówią między innymi o tym, że jest możłiwość zranienia. Pan powinien respektować prawa życiowe. Osoba ta ma wiele do zrobienia w tym życiu i nie zatrzymuje się przed żadną przeszkodą. Woli być agresywna niż pasywna. Musi starać się rozumieć własne emocje. Jeśli nie uda się jej zapanować nad swymi uczuciami, stanie się nerwowa i ekstrawagancka, pełna nienawiści i zazdrości.

 

Pozotałe latach u Pana skłonność do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu. Kolejna wibracja pokazuje, że Pan będzie pod nieustanną ewolucją co będzie mu pomagać osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Będzie sie u niego podtrzymywać potrzeba zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Będzie otoczony opieką i miłością. Jeśli będzie reagować negatywnie, to możliwe będą u Pana trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych, przez co będzie tracić w ten sposób okazję do przyspieszenia swej ewolucji i przysporzy sobie trudności.

 

PAN I PANI

 

Wasze relacje natomiast są jak najbardziej karmiczne, a Wasza karma polega na wspieraniu przez Panią Pana poprzez pokazywanie mu zaradności, niezalezności i siły co dałoby mu wiarę w siebie i lepszy czas gdy mu sie nei wiedzie. Ogólnie Pani ma za zadanie wspomóc Pana w przepracownaiu jego karmy władzy 1/19 z drogi życia, którą opisałam :).

 

To byłoby na tyle ;)

 

Pozdrawiam :)

 

Dziękuję serdecznie za interpretację mojej i mojego męża karmy oraz naszej relacji. Jednocześnie mam kilka pytań w związku z tym - mam nadzieję, że znajdziesz chwilkę, aby odpowiedzieć :)

Chodzi mi głównie o kwestie uczuciowe - napisałaś w mojej interpretacji :"W życiu możliwy szczęśliwy związek, ale trzeba uważać, gdyż w negatywnie wibracja ta ostrzega, że jeśli nadużywamy energii poprzez ekstrawaganckie podejście do spraw materialnych, to może prowadzić to do rozstań i rozwodów"

A w interpretacji męża: "Ponadto Panu pisane udane małżeństwo". Jeśli małżeństwo już trwa i jest to małżeństwo ze mną ;) to jak się mają do siebie oba wpisy?

 

Oboje mamy tez do przepracowania karmę miłości 8/26 właściwie w tym samym czasie. , ale ten czas zaczyna się dopiero za kilka lat. Co to oznacza dla nas?

Pytam zwłaszcza w kontekście podsumowania, że ogólnie ja mam pomóc mężowi w przepracowaniu karmy pracy (która u niego rozciąga się ona na całe życie).

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję-

Julieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam :) Jestem na stronie 34 ... W sumie to mogę zaczekać na swoją kolej ale widzą, że się coś ta nasza kolejka rozwala powoli :/

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również czekam :) Jestem na stronie 34 ... W sumie to mogę zaczekać na swoją kolej ale widzą, że się coś ta nasza kolejka rozwala powoli :/

 

pozdrawiam :)

 

Ja jestem na 25 ale wiem,że to sporo czasu zabiera:( Także cierpliwie czekam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne..

przepraszam- to nie byla 11 ale 20 strona i pozniej na 26..(chociaz przysieglabym ze pisalam gdzies jeszcze na 10 albo 11.. chyba mi sie skasowalo zanim zamiescilam)

No coz.. kidy bedziesz mogla - ok?

na pewno jestem na 20 i na pewno nie bylo odpowiedzi.. sprawdzilam strona po stronie..

przypominam..

ona:17.11.1973

on:03.07.1971

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mam propozycje. Może lepiej niech każdy ciepliwie czeka na swoją kolej, bo jak będziemy tak ciągle się przypominać i popędzać to zrobi się tu jeden wielki chaos i wszystko się pomiesza. Daffne się zdenerwuje i w ogóle przestanie nam odpisywać. Skoro Daffne pisze, że jest np. na stronie 20 to wszystko jest jasne i wystarczy tylko zaczekać. Uczmy się cierpliwości bo to dobra rzecz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) juz ci wyslalm maila ale nie wiem czy dotrze i troche dzisiaj poczytalam o zwiazkach karmicznych ogolnie rzecz ujmujac wiem,ze nic nie wiem:D Edytowane przez monmoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :) wiadomo, że każdy by chciał odpowiedz na już na teraz i w sumie na jedno wyjdzie kidy kazdy zacznie sie upominac. Myślę, że cierpliwe czekanie ułatwi pracę, a tak jak teraz jest łatwiej kogos pominąc, zresztą skoro żyliście tak długo nie wiedząc czy jestescie w związku karmicznym, to jnic się nie stanie jeśli jeszcze trochę zaczekacie. Każdy ma życie prywatne, dziewczyny Wrce rwnie a nie ladnie jest sie tak ciagle upominac jesli ktos robi cos bezinteresownie :tiaaa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D slonce ja sie nie upominam:) napisalam tutaj bo tu jest watek ,uznalam,ze to moze niegrzecznie tak sie pakowac z tymi prosbami na emaila a prive nie dziala.jestem pelna empati i niezwykle daleka od upominania sie i poganiania kogokolwiek;)mam duuuzo czasu,nie chcialam zeby to wygladala jakbym kogos poganiala:P. buziaki i pozdrawiam serdecznie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja data urodzenia 07.04.1968.Jego data urodzenia 13.07.1966.Proszę o interpretację.

 

Witaj Marto :),

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 07-04-1968

 

 

4PZ----------------------1/10/28----------------------4PZ

3PZ------------------6/15/24/33/42--------------------3PZ

1PZ----------2/11---------------------4/13/31---------2PZ

C--------4------------------7----------------6/24-------C = 8/17/26/35

1WW------------3-----------------------1 v 2----------2WW

WG------------------------2 v 1------------------------WG

 

Cykl formujący do: 07.08.1996

Cykl produktywny: 01.01.1997 - 01.01.2024

Cykl żniwny po: 07.12.2024

 

Pierwszy punkt zwrotny: 1996 - 2000

Drugi punkt zwrotny: 2005 - 2009

Trzeci punkt zwrotny: 2014 - 2018

Czwarty punkt zwrotny: 2023 - 2027

 

Lata pustki: 1980-81, 1992-93, 2004-05, 2016-17, 2028-29,

2040-41, 2052-53, 2064-65, 2076-77, 2088-89

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 13-07-1966

 

 

4PZ----------------------2/11/29----------------------4PZ

3PZ----------------1/10/19/28/37/46/55----------------3PZ

1PZ---------2/11/20------------------8/17/26/35-------2PZ

C--------7-----------------4/13--------------4/22-------C = 6/15/24/33/42

1WW------------3---------------------0|9 v 3|6--------2WW

WG----------------------3|6 v 0------------------------WG

 

Cykl formujący do: 13.11.1994

Cykl produktywny: 01.01.1997 - 13.03.2023

Cykl żniwny po: 01.01.2024

 

Pierwszy punkt zwrotny: 1993 - 1996

Drugi punkt zwrotny: 2002 - 2005

Trzeci punkt zwrotny: 2011 - 2014

Czwarty punkt zwrotny: 2020 - 2023

 

Lata pustki: 1978-79, 1990-91, 2002-03, 2014-15, 2026-27,

2038-39, 2050-51, 2062-63, 2074-75, 2086-87

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35

Druga osoba: 6/15/24/33/42

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35

1PZ: 2/11

CP: 7

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 2/11/20

CP: 4/13

 

Nie jesteście relacją karmiczną, a Wasze relacja symbolizuje numerologiczna liczba 5 i oznacza to, że może to być bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności. Kolejne wibracje pokazują, że może cenić sobie własną wolność w relacji. I tu rada by korzystać z własnej wolności i nie zaniedbywać bliskich i otoczenia. Konieczna jest akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie na nas nakłada. Niecierpliwość, chaotyczność i agresja mogą prowadzić do strat i przykrych doświadczeń uczuciowych. Należy szczególnie uważać, aby nie popaść w nieproduktywne marzenia i nie pobłażać sobie bez umiaru. Należy skupiać się na własnym rozwoju wewnętrznym – zainteresować swą duchową stroną życia. Możliwa między Wami czasem impulsywność. Ponadto macie szczęście do ludzi, gdyż jesteście wesołymi, otwartymi osobami, przez co ludzie lgną do Was. Wokół Was jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą Wam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać. Pojawia się tu rada by koniecznie stawiać sobie wysokie cele i nie poddawać się wpływom, zwłaszcza że otoczeni będziecie dużą liczbą przyjaciół. Ostrzeżenie by starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień. Pomiędzy Wami możliwe poczucie wolności mimo byciu w relacji, szczęście. Spokój ducha, ale i miłość i przyjaźń. Lubicie zmiany i podróże. Należy jednak unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dafne,

 

czy moglbym prosic o dokladniejsza interpretacje dla 1979.11.17 oraz 1991.07.20. Wyszlo, ze jest to relacja karmiczna ale chcialbym sie dowiedziec, jakiego rodzaju i czego mozna sie spodziewac. Zaszly dosc dziwne relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne,gdybyś mogła wyjaśnić mi krótko co znaczą poszczególne cykle,punkty zwrotne,drogi życia i lata pustki,byłabym Ci bardzo wdzięczna.Podziękowałam i dodałam punkcik reputacji.Pozdrawiam.

Edytowane przez Marta L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dafne, proszę Ciebie o sprawdzenie związku karmicznego czy istnieje oraz o interpretację. Dziękuję i Pozdrawiam;) Magdalena 26-03-1983 r. oraz Łukasz 17-11-1979 r. Wesołych Świąt;) Proszę jeszcze sprawdzić, co mam do odpracowania w tym życiu. A także Richard 01-08-1991 r.,bo wiem,że mam z nim karmę,tylko nie wiem na czym polega ta droga.Dziękuję

Edytowane przez oliwkaaa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Proszę o sprawdzenie związku karmicznego i jego interpretację. DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!!! PANI 12.11.1967 PAN 06.12.1969

Edytowane przez marika67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o sprawdzenie karmy oraz relacji z matka którą mam po prostu koszmarną.

KATARZYNA 04.05.1983 ONA ALICJA 21.04.1962

oraz bardzo trudnych zwiazków

04.05.1983 z 21.09.1984(sebastian)

04.05.1983 z 27.03.1984(rafał)

Edytowane przez BunnyZukino007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) informuję, że nie przyjmuję więcej próśb o interpretacje numerologiczne od 22.04 do odwołania!

 

Daffne Kochana,ale mam nadzieje,że na wcześniejsze odpowiesz:) wiem,że to duzo roboty dlatego nie jęczę ale staram się cierpliwie czekac aczkowliek nie podoba mi sie to,że robisz rozkłady tym co są w miarę bieżace prośby:(

Pozdrawiam ciepło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne Kochana,ale mam nadzieje,że na wcześniejsze odpowiesz:) wiem,że to duzo roboty dlatego nie jęczę ale staram się cierpliwie czekac aczkowliek nie podoba mi sie to,że robisz rozkłady tym co są w miarę bieżace prośby:(

Pozdrawiam ciepło:)

 

Oczywiście odpowiem na wszystkie prośby, w trakcie świat zrobię kilka, a później sukcesywnie resztę wg właściwej kolejności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odpowiem na wszystkie prośby, w trakcie świat zrobię kilka, a później sukcesywnie resztę wg właściwej kolejności :)

 

Dziękuję Kochana:) Zdrowych i wesołych świąt życzę Tobie Daffne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznież jutro zrobię, tzn dziś :). Jeśli ktoś jeszcze chciałby szybciej dajcie znać.

 

Jeśli możesz, ja też bym prosiła o szybszą interpretację:) (str.34)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Cat ja też jestem na str. 34 i grzecznie czekam na swoją kolej a jest jeszcze sporo osób przed nami ;)

 

Pozdrawiam i cierpliwości życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Daffne

Chciałabym tylko zapytać co z moją interpretacją,zamieściłam ją na Twoim profilu Userka,ale zmieniłaś,czekam od 19,lutego

przypomne tylko ze chodziło o 2 relacje karmiczne

ja 5,01,1982 on 04,02,1987

i druga ja 5,01,1982 on 03,11,1984

czekam na odp co ze mna

pozdrawiam Cie cieplutko

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie wiem na jakiej stronie jestes z interpretacjami, ale mam ciut inne pytanie, czy interpretacja jest przesyłana na priv'a czy bedzie na ogólnej stronie pomiedzy innymi postami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Cat ja też jestem na str. 34 i grzecznie czekam na swoją kolej a jest jeszcze sporo osób przed nami ;)

 

Pozdrawiam i cierpliwości życzę :)

 

 

Czekam czekam, tylko sama autorka wyszła z taka nie inna propozycją, więc czemu nie skorzystać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na której stronie pani jest? ja jestem na 27. Zaglądam często,ale boję się że przegapię. Można dostać na priw informacje,że już jest?:)

 

prześle info na priv by było wiadomo każdemu:) Jutro mam wolne więc zacznę skrobać zaległości. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prześle info na priv by było wiadomo każdemu:) Jutro mam wolne więc zacznę skrobać zaległości. Pozdrawiam :)

 

Ja czekam cierpliwie i rób po kolei lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja data urodzenia 07.04.1968.Jego data urodzenia 13.07.1966.Proszę o interpretację.

 

Witaj Marto :)

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35

Druga osoba: 6/15/24/33/42

Suma dróg życia: 5/14/23/32/41/50/59/68/77

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35

1PZ: 2/11

CP: 7

 

Druga osoba

DZ: 6/15/24/33/42

1PZ: 2/11/20

CP: 4/13

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje określa liczba numerologiczna 5, co oznacza, że to bardzo dynamiczny związek, będący rodzajem „Koła Fortuny”. Od partnerów wymaga spontaniczności i pełnej ufności. W relacji możliwe wiele wspólnych podróży, spotkań towarzyskich, w gronie znajomych. Jesteście osobami otwartymi na innych, ludzi mogą lubić z Wami przebywać bo wesoło i radośnie w Waszym towarzystwie się czują. Między Wami możliwe poczucie wolności, szczęście, spokój ducha, także miłość i przyjaźń. Lubicie zmiany i podróże. Rada dla Was by unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia. Z negatywów relacji widoczna może być impulsywność, obsesyjność, pochopne działania, tendencja do gwałtownych rozstań, to najbardziej przykre wpływy tej wibracji. Dlatego należy wprowadzić w swoje życie pewną dyscyplinę, która powstrzyma jego nadmierne tempo i ureguluje rytm, chroniąc nas tym samym od negatywnych konsekwencji naszego postępowania. Zwłaszcza, że jest w nas potencjał, by proponować i bronić wartościowych koncepcji i ideałów. takie działania możliwe, że u Pana mogły się pojawiać. Możliwy wewnętrzny niepokój czasami, chaotyczność w działaniu, a tak poza tym wiele milości, szczera przyjaźń :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o interpretację relacj ona:24.11.1974, on:25.07.1975

 

Witaj mała :)

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 24-11-1974

 

 

4PZ--------------------5/14/23/32---------------------4PZ

3PZ------------8/17/26/35/44/53/62/71/80--------------3PZ

1PZ--------8/17/26/35-----------------9/27/45---------2PZ

C-------2/11---------------6/24--------------3/21-------C = 2/11/20/29/38/47/56

1WW-----------4|5---------------------3 v 1|8---------2WW

WG----------------------1|2 v 3|4----------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2000

Cykl produktywny: 24.03.2003 - 24.07.2031

Cykl żniwny po: 01.01.2036

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2006 - 2008

Drugi punkt zwrotny: 2015 - 2017

Trzeci punkt zwrotny: 2024 - 2026

Czwarty punkt zwrotny: 2033 - 2035

 

Lata pustki: 1986-87, 1998-99, 2010-11, 2022-23, 2034-35,

2046-47, 2058-59, 2070-71, 2082-83, 2094-95

 

 

##############################

######## Osoba druga #########

##############################

 

Data urodzenia: 25-07-1975

 

 

4PZ----------------------2/11/29----------------------4PZ

3PZ--------------7/16/25/34/43/52/61/79---------------3PZ

1PZ---------5/14/32------------------2/11/29/47-------2PZ

C--------7-----------------7/25--------------4/22-------C = 9/18/36/54

1WW------------0------------------------3|6-----------2WW

WG------------------------3|6--------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2003

Cykl produktywny: 25.11.2003 - 01.01.2030

Cykl żniwny po: 25.03.2032

 

Pierwszy punkt zwrotny: 1999 - 2002

Drugi punkt zwrotny: 2008 - 2011

Trzeci punkt zwrotny: 2017 - 2020

Czwarty punkt zwrotny: 2026 - 2029

 

Lata pustki: 1987-88, 1999-00, 2011-12, 2023-24, 2035-36,

2047-48, 2059-60, 2071-72, 2083-84, 2095-96

 

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 2/11/20/29/38/47/56

Druga osoba: 9/18/36/54

Suma dróg życia: 2/11/20/29/38/47/56/65/74/83/92

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 2/11/20/29/38/47/56

1PZ: 8/17/26/35

CP: 6/24

 

Druga osoba

DZ: 9/18/36/54

1PZ: 5/14/32

CP: 7/25

 

Nie jesteście relacją karmiczną, a Wasze relacje ogólnie symbolizuje liczba 2, a więc jest związkiem uczuciowym, opartym na emocjach i sentymentach. Wymaga bardzo dużo delikatności oraz wzajemnej uprzejmości i szczerości. Możliwe u Was liczne wpływowe znajomości, na które można liczyć w potrzebie. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy mogą wywoływać zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów. Ponadto Pani o uroku własnym i magnetyzmie :). Pisany Wam szczęśliwy związek oparty na szczerej przyjaźni. W relacji mogą jednak przyjść wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawić czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastąpić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną Waszego charakteru. Należy, więc zawsze mieć precyzyjny cel, który porządkuje wymagania praktyczne i ukierunkowuje emocje. Możliwe u Was także napięcia wewnętrzne, ale jednocześnie umiejętność stwarzania harmonii i spokoju wokół siebie. To dążenie do ładu wynika z giętkości Waszej natury i może stać się przyczyną ulegania wpływom. Ponieważ jesteście pod opieką, możecie podejmować ryzyko i nie obawiać się krytyki, obmowy czy braku akceptacji otoczenia. Talent artystyczny, muzyczny, możliwe częste zmiany pracy. Jeśli odpowiadamy na tę wibrację negatywnie, nasz wysiłek jest bezproduktywny, jesteśmy niezdecydowani, zależni od innych, często tych właśnie, którzy mają wobec nas nieuczciwe zamiary. Zapowiada się powodzenie w relacji, sukces bez wysiłku, dzięki wrodzonej inteligencji, dojrzałości i wytrwałości. Wybitnie sprzyjające okoliczności powodzeniu finansowemu. Otacza nas wpływowymi przyjaciółmi, którzy przychodzą nam z pomocą. Niebezpieczeństwo istnieje jedynie w nadmiernym tempie, z jakim dochodzimy do celu, bo z taką samą szybkością (gdy odbieramy wibrację negatywnie) będziemy spadać. Trzeba, więc za wszelką cenę starać się zachować umiar i równowagę wewnętrzną.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o sprawdzenie:

13.01.1992

14.06.1989

 

Witaj :)

 

################################

##### Obliczenia dodatkowe #####

################################

 

Drogi życia

Pierwsza osoba: 8/17/26/35

Druga osoba: 2/11/20/29/38/47

Suma dróg życia: 1/10/19/28/37/46/55/64/73/82

 

 

Związek karmiczny: NIE

 

Pierwsza osoba

DZ: 8/17/26/35

1PZ: 5/14

CP: 4/13

 

Druga osoba

DZ: 2/11/20/29/38/47

1PZ: 2/11/20

CP: 5/14

 

Nie jesteście relacją karmiczną, a Wasze relacje są określone liczbą 1, a więc może być to związek bardzo nowoczesny, otwarty na zmiany i mogący osiągać wielkie sukcesy pod warunkiem wspólnego działania. Możliwa między Wami szczera przyjaźń, a nawet sukces i udane małżeństwo jeśli się o to postaracie i będziecie cierpliwi i wytrwale do tego dążyć (zwłaszcza dla kobiet). Towarzyszyć Wam będzie zawsze szczera przyjaźń, na którą można będzie liczyć, zarówno jeśli chodzi o uczucia, jak i o pieniądze. Niebezpieczeństwo nadmiernego rozmachu, przerostu pragnień. Magnetyzm. Pociąg do dalekich podróży. Praca za granicą. Negatywnie może się to objawić jako natura pełna wewnętrznych konfliktów, nieuczciwa i gwałtowna, używająca wszystkich środków, by osiągnąć cel. W dalszych losach relacji możliwy jednak indywidualizm i samotnictwo w życiu prywatnym, a zarazem umiejętność współpracy, nawiązywania kontaktów, wnoszenia radości i ciepła. Każda klęska bądź rozczarowanie może być przez jednego z partnerów odczuwana jako osobista tragedia, dlatego należy przede wszystkim dostrzegać w niej pretekst do rozwoju duchowego i przyjąć, że zmiana jest zasadą Wszechświata, że aby się odrodzić, trzeba najpierw umrzeć, że każda rzecz ma swój czas.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne :) teraz to wpadlam w malenka panike bo wlasnie odkrylam ,ze moja cudowna poczta to co wysyla mi stad na maila wrzuca w smieci ( jakis madry system zabezpieczen) a potem usuwa to po 10ciu dniach ,wiec powiedz mi kochana,ze nic mi nie wyslalas na priva:D bo ja tam mieszalam z tym privem pierwotnie:P

buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne :) teraz to wpadlam w malenka panike bo wlasnie odkrylam ,ze moja cudowna poczta to co wysyla mi stad na maila wrzuca w smieci ( jakis madry system zabezpieczen) a potem usuwa to po 10ciu dniach ,wiec powiedz mi kochana,ze nic mi nie wyslalas na priva:D bo ja tam mieszalam z tym privem pierwotnie:P

buzka

 

nie, jeszcze nie wysyłałam. Jak zrobię komukolwiek dam znać od razu na profilu z napisaną stroną albo linkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie bardzo bym prosiła o sprawdzenie karmy moja data ur. to 20.03.1979. Bardzo dziękuje.

 

przykro mi nie realizuję nowych próśb od 21 kwietnia do odwołania o czym informowałam i mam napisane w sygnaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam nadal,jestem na stronie 19...

 

czekasz jak większość, dziś już nie jestem wstanie bo zajęta jestem czymś innym. Zajmuje się nie tylko numerologią. Jutro się postaram napisać :). Miłego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak,że jak napisałam w jakiejś loterii na siostrę to ten los wygrywał. Teraz napisałam prośbę o interpretacje dla siebie siebie wcześniej a siostry trochę później i kto jest pierwszy moja siostra:) Oczywiście bardzo dziękuję za poświęcony czas siostra szczęśliwa bo fajny układ wyszedł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak,że jak napisałam w jakiejś loterii na siostrę to ten los wygrywał. Teraz napisałam prośbę o interpretacje dla siebie siebie wcześniej a siostry trochę później i kto jest pierwszy moja siostra:) Oczywiście bardzo dziękuję za poświęcony czas siostra szczęśliwa bo fajny układ wyszedł:)

 

Cieszę się, czekajcie cierpliwe a zrobię :) Może masz szczęście, w numerologii moze będzie to widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08.03.1994

 

W najbliższym czasie nie realizuję nowych próśb o interpretacje jak napisałam w sygnaturze, ale i w tym tematcie. Proszę zamieścić prośbę w odrębnym temacie, a ktoś z pewnością pomoże :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

prośba o związki karmiczne z dwoma osobami

moja data 19.01.1965

i one

27.10.1965

20.12.1975

 

pozdrawiam

 

Froger

 

Froger nie przyjmuję nowych próśb od 22 kwietnia do odwołania jak informowałam. Poproś w innym temacie ktoś z pewnością dokona interpretacji. Ja póki co nie wyrabiam ;P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...