Jump to content

Chętnie sprawdzę karmę lub relację :)


Guest Daffne

Recommended Posts

Witam

 

Zamieszczam jeden temat na Wasze prośby dotyczące relacji karmicznych, portretów numerologicznych, aby nie tworzyć wielu wątków. Chętnie pomogę w zakresie karmy i portretów numerologicznych jak to czynię od jakiegoś czasu :). Postaram się odpisać najszybciej jak to tylko będzie możliwe, najczęściej maksymalnie do 4-5 dni :usmiech:

 

Proszę podać swoją datę urodzenia i ewentualnie drugiej osoby, wówczas będę miała możliwość udzielenia większej ilości informacji.

 

ZAPRASZAM :slonko:

 

INFORMUJĘ, ŻE NIE PRZYJMUJĘ WIĘCEJ PRÓŚB O INTERPRETACJE NUMEROLOGICZNE DO ODWOŁANIA!

Edited by Daffne
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Byłabym wdzięczna za interpretację. W pewnym programiku do obliczen numerologicznych wpisalam dane dwoch osob.

Generalnie interesuje mnie interpretacja sumy ich dróg życia. Związek ewidentnie karmiczny. Drogi życie:

Pierwsza osoba: 4/13/22/31

Druga osoba: 4/13/22/31/40

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71

Związek karmiczny TAK

Osoba pierwsza:

DZ: 4/13/22/31

1PZ: 2/11

CP:4

Osoba druga

DZ: 4/13/22/31/40

1PZ: 1/10/19

CP: 4/13

 

PS: było gdzie indziej ale skoro Pani założyła jeden temat to skopiowałam tutaj:)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Byłabym wdzięczna za interpretację. W pewnym programiku do obliczen numerologicznych wpisalam dane dwoch osob.

Generalnie interesuje mnie interpretacja sumy ich dróg życia. Związek ewidentnie karmiczny. Drogi życie:

Pierwsza osoba: 4/13/22/31

Druga osoba: 4/13/22/31/40

Suma dróg życia: 8/17/26/35/44/53/62/71

Związek karmiczny TAK

Osoba pierwsza:

DZ: 4/13/22/31

1PZ: 2/11

CP:4

Osoba druga

DZ: 4/13/22/31/40

1PZ: 1/10/19

CP: 4/13

 

PS: było gdzie indziej ale skoro Pani założyła jeden temat to skopiowałam tutaj:)

 

Witam :)

 

odpowiedziałam już tam :)) Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o sprawdzenie, dane wysyłam na pw.

 

Witam :)

 

Macie karmiczną wspólną drogę życia. Łączy Was karma miłości 7/16, która oznacza wielką namiętną miłość, ale i sporo trudności. Zaraz zobaczymy co akurat wam pisane wg karmy.

 

Poniżej opis karmy, jaka macie do przepracowania:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Inne wibracje z kolei pokażą, jak Wasze relacje mogą wyglądać:

34/7 mówi o tym ,że może u Was pojawić się niecierpliwość, impulsywność oraz ryzyko, którego powinno się wystrzegać, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

43/7 Nadzieja i rozczarowanie. Wojna i pokój. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

 

52/7 Przeciwnicy, zazdrość, rywalizacja, ukryci wrogowie. Ryzyko skaleczeń. Jest to osoba, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu.

 

61/7 Spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości.

70/7 Poszukiwania. Sukces. Szczęśliwe małżeństwo oparte na porozumieniu duchowym. Współpraca. Dyplomacja. Dystans, ostrożność i ambicja. Należy dbać o wyrównaną proporcję między pracą a odpoczynkiem pod groźbą utraty równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

 

Jak widać wiele perturbacji, ale ostatecznie warto się pomęczyć, gdyż doświadczenia te Was wzbogacą i wszystko dobrze się ułożyć może :)

 

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Uch, jak fajnie :aniolek:

Anioły chodzą jeszcze po świecie :buzki:

Ja też poproszę:

Ola - 31.01.1983 mąż Jarek, data urodzenia taka sama ;P

Link to comment
Share on other sites

Byłabym bardzo wdzięczna za głębsza interpretację...

 

x-27.02.1984

y-14.07.1968

 

oraz x-27.02.1984

y - 18.07.1983

 

witam, opisałam bardzij szczególowo w odrębnym temacie, który został założony zanim założyłam ten temat :))

Link to comment
Share on other sites

witam!

poproszę o moją karmę 11.11.1986 oraz w relacji z pewnym panem urodzonym 26.03.1987 :)

 

z góry dzięki i pozdrawiam :)

 

Witam,

 

Nom powiem szczerze, że w swoim życiu będziesz szukać tego jedynego i może się pojawić koło 35 roku życia.

 

Między Tobą a Panem, o którego pytasz nie ma wspólnej karmy, ale wzajemnie możecie sobie pomóc, głownie to Pan może pomóc Tobie bo jest pomocny i dobry z natury, wesprze Cię w potrzebie. Jesteś w trakcie karmicznej wibracji 4/13, a więc do 35 roku życia możesz mieć kłopoty w zyciu ze stabilnością finansową lub też w uczuciach. Karma 4/13 przejawia się czasem tym, że wszytsko się wali na głowe nagle: strata pracy, utrata kogoś bliskiego i na nowo tzreba odbudowywać wszytsko. Na tego Pana możesz liczyć, pomoże i wesprze. Przy nim poczujesz się lepiej, będzie Ci lżej :)

 

Ps. Z tym Panem możliwe małżeństwo ;)

Link to comment
Share on other sites

Witaj to i ja poproszę dane wyślę n aPW. Pozdrawiam.

 

Witam :))

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, oboje jednak przejawiacie wspólną cechę poszukiwania "bratniej duszy" dla siebie :). Ponadto mogą was łączyć trudne relacje 4/13 we wspólnej drodze życia mówi, że związek będzie przechodził różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

 

Poniżej opiszę jaka droga Was może czekać, możliwe, że poznaliście się w kłopocie, i wzajemnie pomogliście sobie :) Pojawia się u Was wibracja 4/22 oraz inne:

 

22/4 Twórczy Geniusz – doskonała umiejętność panowania nad materią. Praktycyzm i konkretna realizacja. Twoim powołaniem jest nauka innych zachowywania równowagi pomiędzy rozwojem duchowym, a pracą materialną. Ta energia predysponuje do zdobycia fortuny i sławy, ale pod jednym warunkiem: że motywacją Twojej pracy jest dobro całej społeczności. W realizacji tej energii konieczna jest równowaga emocjonalna, zdrowy stosunek do siebie samego i zdrowa ambicja – Twoja własna. Pamiętaj – energia, jaką wysyłasz, prawie natychmiast wraca do Ciebie. Uczysz: panowania myśli nad materią. Kontrola nad materią - liczba mistrzowska

 

31/4 Dar wyłapywania szczególnych okazji. Wszystko zależy od włożonego wysiłku i panowania nad sobą. Proporcjonalnie do wydatkowanej energii przychodzi sukces, między innymi finansowy. Kontrakty i umowy powinny spełniać wszelkie wymogi prawne, winny być podpisywane w spokoju i z rozwagą. Nie należy pozwolić ambicji i zarozumiałości, by nami zawładnęły, bo zniweczy to nasze długotrwałe wysiłki. 31 zapewnia nam posiadanie dużej siły witalnej i dobrej pamięci, sprowadza sprzyjające okoliczności, daje szczęście w grze i spekulacjach. Jest to liczba postępu, pod warunkiem, że będziemy reagować pozytywnie. W przeciwnym razie staniemy się chaotyczni, nerwowi, skłonni do nadmiernej ekscytacji, niezdolni dostosować się do innych, a życie nasze zapełni się kłótniami, walką, trudnościami, co w efekcie doprowadzi do pogorszenia się sytuacji materialnej.

 

40/4 To energia pokuty – przede wszystkim, jednak odradzając się wewnętrznie zostajemy jakby pod jej wpływem wzniesieni na wyższy poziom samorealizacji. To tak, jakbyśmy odłożyli na bok swoje własne potencjały i chęć życia w szczęściu i starali się coś odpokutować (oczyścić całe swoje wnętrze z wszelkich nieczystości) – stąd właśnie otaczający świat jej nosiciela przypomina czasem życie pokutnika dosłownie. Doświadczamy, zastanawiamy się nad przyczyną ewentualnych niepowodzeń, czy trudności – znajdujemy ją w sobie, przetwarzamy tą energię i tak, aż do całkowitego oczyszczenia. Uważam, że ta energia daje niesamowitą możliwość odrodzenia wewnętrznego. Ograniczenie, stagnacja, kuszenie. Problemy rodzinne. Zależność uczuciowa. Rozczarowujące związki i przyjaźnie, porażki uczuciowe. Przynosi żałobę, rozwody, surową krytykę. Konieczność nauczenia się trafnego doboru otoczenia i przyjaciół, dbałości o stan zdrowia. Wpływ innych na nasze życie. Jeśli reagujemy negatywnie i uważamy, że tylko nasze życie jest trudne, grozi nam nietwórcze fantazjowanie co by było gdyby i budowanie przysłowiowych zamków na lodzie. Jeśli pracujemy nad swych rozwojem duchowym, wówczas wibracja ta zapewnia nam naturę spokojną i otwartą, ostrożność i metodyczność w sprawach finansowych.

 

49/4 Nauka ostrożności, czujności i samokontroli. Swobodne traktowanie miłości uniemożliwia prawdziwy związek, doprowadza do odejścia partnera. Miłość platoniczna. Nagłe zmiany powołania. Możliwe bogate małżeństwo, raczej z rozsądku, lecz trwałe. Osoba spod tej liczby wie kiedy działać, a kiedy czekać. Lubi dobre życie, dobrą kuchnię, dba o zdrowie. Posiada, więc zamożny, funkcjonalny dom, a wypełniony talerz jest dla niej nagrodą za trud. Niebezpieczeństwo nadwagi. Negatywnie — osoba taka rozwija wiele teorii, ale rzadko wprowadza je w życie. Staje się leniwa, co zamyka drogę do odkrywania nowych horyzontów. Brak poczucia bezpieczeństwa staje się dotkliwy, a zdrowie pogarsza się. Trzeba zawsze pamiętać, że słowem - kluczem czwórki jest praca.

 

58/13/4 To, co wyróżnia osobę naznaczoną tą liczbą, to lojalność, uczciwość, sprawiedliwość, dyscyplina i umiłowanie tradycji. Dzięki tym przymiotom zyskujemy zaufanie innych. Czasem bywamy ofiarą niesprawiedliwości, nadużyć, wyrzutów sumienia. Rozwijając dużą aktywność mentalną, nie dopuszczamy do głosu własnej intuicji. Przed podjęciem decyzji powinniśmy, więc zawsze się zatrzymać, wyciszyć lub ewentualnie spytać kogoś o radę. Konieczna jest też nauka relaksowania się, by uchwycić punkt równowagi wewnętrznej.

 

67/13/4 Zapewnia dar przewidywania, planowania i zapobiegania. Jeśli dodać do tego wytrwałość i siłę — sukces i stabilizacja są zapewnione. Negatywny odbiór wibracji przemienia te atuty w lenistwo, bezowocność wysiłków, ucieczkę od obowiązków, zdanie się na innych oraz wieczne niezadowolenie.

 

76/13/4 Trudności zostaną przezwyciężone dzięki pracy nad sobą. Konieczna jest uczciwość, ostrożność i dobra organizacja pracy.

 

Jak widać w relacji bez pracy nad nim się nie obejdzie, ale warto. Nie wiem czy te trudności nie są spowodowane trudnościami i doświadczeniami z przeszłości u obojga, ale nie jestem pewna, w każdym razie możecie pracować nad sobą bo warto :))

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Uch, jak fajnie :aniolek:

Anioły chodzą jeszcze po świecie :buzki:

Ja też poproszę:

Ola - 31.01.1983 mąż Jarek, data urodzenia taka sama ;P

 

A dziękuje Ci Kochana :buziak:

 

Ale jaja te same daty urodzenia hehe :usmiech:

 

Ależ Wy karmiczni jesteście :P Karma miłości jak nic 7/16, bywa to ciężka karma, a co Wam pisane, zerknę co tam numerologia mówi, ciekawe ile się już sprawdziło, a co jeszcze przed Wami :)) Oboje też szukaliści swojej drugiej połówki " bratniej duszy".

 

A więc 7/16 to nagły wybuch uczuć z wzajemnością, do tego stopnia, że cieżko było nas soba zapanować :)

 

16/7 Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny

 

Kolejne dzieje między Wami:

 

Może lub mogła pojawiać się u Was niecierpliwość, impulsywność:

34/7 Należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

Możliwe,że było przepracowane między Wami jakies rozczarowanie:

43/7 Nadzieja i rozczarowanie. Wojna i pokój. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

 

a nawet i przeciwności inne:

52/7 Przeciwnicy, zazdrość, rywalizacja, ukryci wrogowie. Ryzyko skaleczeń. Jest to osoba, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu.

 

Ale jeśli było złe to jest to po to by przepracować karmę i ewoluować duchowo, jak widać warto się czasem pomęczyć by potem dobrze było :oczko:

61/7 Spełnienie i ewolucja duchowa po okresie ciężkich doświadczeń. W sytuacjach wymagających zdecydowania, szybkich wyborów, w obliczu ruiny życiowych planów uczymy się rozumieć nasze emocje, pozwalamy sobie pomóc, uczymy się opierać decyzje na przeczuciu i doświadczeniach z przeszłości.

 

70/7 Poszukiwania. Sukces. Szczęśliwe małżeństwo oparte na porozumieniu duchowym. Współpraca. Dyplomacja. Dystans, ostrożność i ambicja. Należy dbać o wyrównaną proporcję między pracą a odpoczynkiem pod groźbą utraty równowagi we wszystkich dziedzinach życia.

 

No i sielanką się kończy :D Skoro jesteście małżeństwem to już przerobione zdaje się pozostało to co było do przerobienia. Oj miłość pełną gębą u Was, chyba zazdroszczę :D Takie dwie połóweczki jabłka :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jak miło, że ktoś "chętnie" podzieli się swoją wiedzą :usmiech:

 

Ja poproszę o 2 relacje :usmiech:

 

Ja - 11.06.1977 i pan 15.06.1976

Ja - 11.06.1977 i pan 24.03.1970

 

Dziękuję :bukiet:

Link to comment
Share on other sites

Jak miło, że ktoś "chętnie" podzieli się swoją wiedzą :usmiech:

 

Ja poproszę o 2 relacje :usmiech:

 

Ja - 11.06.1977 i pan 15.06.1976

Ja - 11.06.1977 i pan 24.03.1970

 

Dziękuję :bukiet:

 

Chętnie, a jak że :oczko: Lubie robić coś pożytecznego w ramach wolnego czasu :usmiech:

 

Ja - 11.06.1977 i pan 15.06.1976

 

Relacja karmiczna, wspólna karma to karma miłości 8/26. Pan tu przez całe życie może szukać swojej "bratniej duszy". Może się więc zdarzyć,że jeśli poczuje, że spotkał ideał zakończy inną relacje.

Pan koło 37 roku życia zapragnie wolności, korzystania z uroków życia,a ma to wpisane w numerologicznym portrecie karmą 5/14/23

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Ty jesteś dla tego Pana wsparciem, taką gwiazdką i pisane Ci wykorzystać swoje zdolności by Pana naprowadzić w życiu na odpowiednie tory.

Poniżej opisuję wibrację jaka Ci będzie towarzyszyć przez całe życie.

17/8 To wibracja opieki kosmicznej – na każdym poziomie naszego istnienia. Wnosi szczęście, nadzieję, siłę twórczą, intuicję i wyobraźnię. Zapewnia sukces w dziedzinach wymagających dużej koncentracji. Popycha nas na drogę rozwoju duchowego – wspiera uwalnianie się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza w nas zainteresowanie naukami ezoterycznymi, pozwalającymi przekraczać materialne struktury naszego życia. Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe.

 

Wasze relacje określa karmiczna wibracja 4/13, a więc sporo pracy i wysiłku trzeba wlożyć by relacja była dobra. Związek będzie przechodził różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

 

Trudności jednak można przezwyciężyć w tej relacji dzięki wspólnej pracy nas sobą.

 

Ja - 11.06.1977 i pan 24.03.1970

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, Twoja karmą w przez całe życie jest 5/14, a więc towarzyskość, cieszenie się życiem, co powoduje, że ludzie mogą lgnąć do takich osób :).

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Pan jest osobą pomocną, o dobrym sercu, który może pomóc Ci rozwijać się od strony duchowej :). Może więc mieć na Ciebie dobry wpływ.

 

Poniżej opisze wibracje, które pokażą możliwe wydarzenia między Wami:

 

32/5 Liczba ta zwana jest posłańcem światła. Konieczne są wysokie cele i niepoddawanie się wpływom, zwłaszcza że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. Należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i będziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

 

41/5 Opieka kosmiczna w świecie materii. Zapewnia szczęście zarówno w miłości, jak i interesach. Jest wibracją szczególną, bardzo ważna dla ludzi interesu, ze względu na aspekt jej oddziaływania – właśnie materialny. Zapewnia czerpanie przyjemności z życia, naturę pioniera, pasjonata, który lubi zmiany, ale powinien nad nimi dobrze panować. Potrzeba praktycznych rezultatów. Burzliwe przygody miłosne, często ostro krytykowane przez otoczenie. Jednym z najważniejszych zadań jest powściąganie pasji seksualnych, mamy bowiem szansę stworzyć wyjątkową rodzinę i szkoda byłoby to zepsuć, ulegając chwilowym zachciankom.

 

50/5 Wolność, odrodzenie, szczęście. Spokój ducha. Inspiracja twórcza. Miłość i przyjaźń. Lubi zmiany i podróże. Należy unikać wszelkich przejawów agresji i nie poddawać się presji otoczenia.

 

59/14/5 Impulsywność, obsesyjność, pochopne działania, tendencja do gwałtownych rozstań, to najbardziej przykre wpływy tej wibracji. Dlatego należy wprowadzić w swoje życie pewną dyscyplinę, która powstrzyma jego nadmierne tempo i ureguluje rytm, chroniąc nas tym samym od negatywnych konsekwencji naszego postępowania. Zwłaszcza, że jest w nas potencjał, by proponować i bronić wartościowych koncepcji i ideałów

 

68/14/5 Największym problemem jest tu chaotyczność, wewnętrzny niepokój, niekonkretne plany i lekceważenie otoczenia. Dlatego dobrze jest użyć mocy umysłowych, jakie zapewnia ta liczba, by starannie przygotowywać każde przedsięwzięcie. Naturalna umiejętność słuchania rad może stać się czynnikiem decydującym. Negatywnie — wibracja tej liczby prowokuje do intryganctwa, obsesyjnej żądzy posiadania i przynosi utratę zdobytych (często poprzez hazard) pieniędzy.

 

77/14/5 wynalazca, mistyk, naukowiec, Mądrość kosmiczna- liczba mistrzowska.

 

Relacja ta może pomóc Ci w przerobieniu swej karmy, by powściągnąć impulsywność i poczucie wolności i docenić szczęście i stabilizację u boku tego Pana, ale jak postąpimy to już zależy od naszych decyzji.

 

Patrząc na portret numerologiczny wychodzi, że pomiędzy 31 rokiem życia, a 40 jest Ci pisane przepracowanie karmy miłości 8/26, która łączy Cię z pierwszym Panem podejrzewam.

Po 40 roku życia może pojawić się inna karmiczna miłość 7/16, która może wybuchnąć z wielką siłą, ale nie jest pisany jej dobry finał, może skończyć się rozczarowaniem i cierpieniem.

Szczęście widzę u boku Pana nr 2 :).

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo :bukiet:

 

Z panem nr 1 rozstałam się po 10 latach trudnego związku, z panem nr 2 łączy mnie osobista (przykra niestety...) przeszłość a na chwilę obecną relacje zawodowe :usmiech:

 

Miłego popołudnia życzę :buziak:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo :bukiet:

 

Z panem nr 1 rozstałam się po 10 latach trudnego związku, z panem nr 2 łączy mnie osobista (przykra niestety...) przeszłość a na chwilę obecną relacje zawodowe :usmiech:

 

Miłego popołudnia życzę :buziak:

 

Niom tam była spora wzmianka o jakichś trudnościach między Wami, ale tu byłaby możliwość gdyby się z tym uporało, ale oczywiście wszysko zależy od naszej oceny faktów czy warto bo te są najważniejsze. Nom milość i tak Cię jeszcze dopadnie Weronka :P

 

Wzajemnie milego popołudnia :D

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

proszę o sprawdzenie karmy :)

dane wysyłam na mail.

 

witam, niestety na mailu nie mam, w sumie to chyba nawet nie podawałam tutaj. Proszę o przesłanie danym na forum za pomocą wiadomości prywatnej, a wówczas postaram się odpowiedzieć wieczorkiem :).

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór. Proszę o sprawdzenie naszych dat na podstawie numerologii. Czy pasujemy do siebie? Anna ur. 15 IV 1987 r., Tomasz ur. 30 VII 1984 r.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie :k020:

Już 9 lat jestesmy razem.. były wzloty i upadki, ale teraz się wszystko ustabilizowało :haha:

Jest git :_usmiech: Jak widać numerologia idzie w parze z tarotem.. bo u mnie w kartach podobnie :)

 

Dzięki raz jeszcze, moc buziaków :przytul:

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o sprawdzenie karmy

 

ja: 16 06 1983

 

pan 1: 02 08 1970

pan 2: 26 03 1966

 

czy karmę ustala się na podstawie daty urodzenia tylko?

 

pozdrawiam i z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Hej,

widzę,że pracy ci nie zabraknie :) Gdybyś znalazła chwilkę byłabym wdzięczna za interpretacje i dla mnie :

ja - 01.05.1975

on- 03.04.1974

Pozdrawiam cieplutko :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o interpretację związków:

x:22.08.1978

y:01.03.1967

 

x:22.08.1978

y:10.10.1971

 

x;22.08.1978

y:11.11.1972

 

żaden z nich juz nie istnieje do dziś nie wiem czy taka byla nasza karma czy coś sami popsuliśmy. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

To i ja sie ustawie w kolejce ;)

Dane wysle na PW :)

 

edit: hm, chyba PW sie popsulo ;) sprobuje pozniej, bo z kilku powodow wolalabym nie podawac danych tutaj ;) kolejka dluga, to moze zdaze zanim moja kolej przyjdzie ;)

edit 2 : problemy forumowe chyba jeszcze konca nie widza ;) w takim razie wykasuje dane po otrzymaniu interpretacji ;) nie przegladalam calego watku, wiec nie wiem czy mozna prosic o takie 2 w 1 :)

Bo glownie interesuje mnie moja osoba tj. 9.04.1991... ale tez bym sie dowiedziala jak sie maja moje relacje z 22.01.1991... bo coz... sa dosc specyficzne, ciezko by to bylo teraz opisac :) moze gdzies w numerkach tkwi przyczyna.

Z gory dziekuje ;)

Edited by Agor-ia
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ja również bardzo proszę o sprawdzenie karmy:

Ona: 6.05.1986

On: 25.12.1970

 

Ona: 6.05.1986

On: 5.04.1986

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Ja poproszę o 2 relacje

Ja 18.03.1971

On 1.11.1977

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Witam :),

 

Jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje mają podwójną wspólna karmę. Pierwszą jest wibracja 9/18 u Pani, u Pana 9/18/27/36. Pani więc może narażać się na jakieś złudzenia, komplikacje oraz częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania.

Pan jednak pomoże Pani by postrzeganie pewnych sytuacji było właściwe, wesprze jeśli będzie trzeba duchowo lub w innym sposób. Może Pani na Pana liczyć w trudnych momentach, gdyż Pan ma w sobie wiele mądrości życiowej i choć popełnia zapewne błędy jak każdy to potrafi być bardzo cierpliwy i uczynny :).

 

Kolejna wspólna Państwa karmą jest 3, u Pana 3/12 co może objawiać się poprzez skłanianie się do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu.

Pani natomiast w tej relacji w sytuacji kiedy Pan czuje się źle, smutny Pani ma za zadanie wesprzeć Pana poprzez zapewnienie opieki, otoczenie miłością co sprowadza zasłużony sukces, harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

 

Mogą się więc Państwo wzajemnie wspierać, otaczać miłością, opieką pod warunkiem, że będą tolerowane słabości charakteru. Pan może się czuć obciążony kłopotami czasem,a wówczas może to rodzić konflikty. Nie denerwować się wówczas, a otoczyć opieką i wsparciem, jakie i Pan potrafi dać, w wówczas wszystko sie ułoży :) Oczywiście jesli jesteście razem bo tak zakładam z góry, numerologia pokazuje związek :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Ja poproszę o 2 relacje

Ja 18.03.1971

On 1.11.1977

Dziękuję i pozdrawiam.

 

Witam,

 

Kurczę napisałam już raz, ale mi się skasowało po ponownym zalogowaniu .

 

Jesteście związkiem karmicznym i macie wspólną podwójną karmę. Zadaniem Waszym jest wzajemnie sobie pomagać i wspierać się w trudnych momentach. Pani może mieć w tej trudności poprzez złudzenia, może podejrzliwości, komplikacje oraz częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania. Pan ma za zadanie pomóc Pani i wesprzeć duchowo by poczuła sie lepiej i nauczyła się dzięki Panu dostrzegać odpowiednio pewne sytuacje.

 

Pan natomiast może odczuwać w relacji, że skłania się do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu.

Pani pisane jest wówczas sprawić by Pan odczul wsparcie i opiekę duchową co dałoby harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

 

Państwu numerologicznie pisane jest wzajemne wspieranie się i nauczenie się tolerowania wzajemnych słabości poprzez staranie się zrozumieć drugą osobę i otoczyć opieką mimo złości. Jeśli nie zastosują się Państwo do tego mogą być ostre kótnie, oskarżenia bezpodstawne ze strachu czy niepewności, co spowoduje oddalenie się parntera. Wspierać się i jeszcze raz wspierać a wszystko się ułoży jeśli źle się dziać będzie :))

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Eh, no to ja też -,- Przy tej relacji jakaś karma na pewno jest..

Ja 23.02.92

On 24.12.92

 

Witam Cię Pulito :))

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, ale Wasze relacje mogą być dość trudne bo ce****e je 4/13. Wszystko więc trzeba by wypracować w tej relacji, nauczyć się cierpliwości i wytrwałości by uzyskać dobre wzajemne relacje.

Relacja ta może więc przechodzić różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

Jednakże wszystko jest do wypracowania i można osiągnąć tu zadowolenie, wszystko jednak zależy od Was :))

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór. Proszę o sprawdzenie naszych dat na podstawie numerologii. Czy pasujemy do siebie? Anna ur. 15 IV 1987 r., Tomasz ur. 30 VII 1984 r.

 

Witam :)

 

Związek nie jest karmiczny, ale pisane Was w relacjach różne trudne wydarzenia i związek może przechodzić różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was. Wszytsko jednak do wypracowania, trzeba by wykazać się jednak cierpliwością i wytrwałością. Jesli więc warto to można się starać :))

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam

Ja też ;))) poproszę ....

ja 07.07.1972 ,on 07.01.1969

pozdrawiam:kwadr:

 

Witam :)

 

Patrząc na Wasze portrety numerologiczne to mam wrażenie jak bym patrzyła na dwie identyczne osoby. Jesteście bardzo podobni do siebie wg numerologii :)). Macie tą samą wibrację na całe życie, podobne wydarzenia w życiu. Nie jesteście związkiem karmicznym, ale po 40 roku życia pisane Was obojgu totalne zmiany w życiu, które będą trwać dokładnie pomiędzy 40, a 49 rokiem życia u Pani,a u Pana pomiędzy 39, a 48. Możliwe więc rozejście się, zmiana pracy, może i mieszkania. Albo tylko jedna z tych rzeczy, albo zmiana wszytskich, w każdym razie ten rozłam pozwoli Wam na pzremyślenie wszytskiego w zyciu i rozpoczęcie na nowych zasadach w późniejszym czasie. :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

:k020:Ja tez bardzo prosze o sprawdzenie karmy

Kasia 07.01.69

 

Witam Cię :))

 

Twoja droga życia to wibracja 6/15/24/33, a więc początkowo w życiu mogła być trudność w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych. Te powyższe trudności mogły więc powodować problemy uczuciowe poprzez poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się. Poprzez te wydarzenia ma się ma się dojść do perfekcji mistrzowskiej 33. Jej opis poniżej:

33 – to najmniej pokręcona ze wszystkich wibracji mistrzowskich, wibruje pod wpływem planety Neptun - wyższej oktawy Wenus – wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

To wibracja spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie.

Osoba, która posiada tę wibrację w swoim portrecie jest kimś w rodzaju Anioła Pokoju, Anioła Miłości, który kroczy po tej ziemi.

Wibracja mistrzowska - subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna -Wenus. Mówi się, że to wibracja Chrystusowa, która niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego, bo jednak to są dwie 3. Bardzo często bywa, że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego – to taki Doktor Judym ( sam się poświęcam, żeby ratować innych ).

Jako cień niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to ojcowanie całemu światu, a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka - zamykanie się w powierzchowności ( bardzo rzadko w ten sposób manifestuje się 33 w negacji).

Jeśli ktoś ma Drogę Życia 33 – to przede wszystkim powinien pracować z samym sobą nad umiejętnością kształtowania relacji z drugim człowiekiem ( aby nie tracić przyjemności, aby nie dokonywać samoukrzyżowań, samospalenia).

33 to wibracja mesjańska, która może sprawić, że człowiek nią obdarzony będzie chciał naprawić, zbawić cały świat, który i tak, niezależnie od naszych wysiłków, będzie szedł tą drogą, którą idzie, a my nie zdołamy zatrzymać tego pędzącego pociągu. Mając tę wibrację, trzeba zachować równowagę między chęcią naprawienia wszystkiego, a logicznym postępowaniem, które dopiero w konstrukcji

( szerszym planie ) ma szansę przynieść pozytywne zmiany, coś dobrego.

33 najczęściej pojawia się jako droga życia lub jako Punkt Zwrotny.

Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi.

Jeśli masz tę wibrację w swoim portrecie, to pamiętaj: nie wolno ci się zamykać w przestrzeni swojego domu, swojej rodziny.

Jako wibracja mistrzowska niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami – jest to wibracja rozjemcy, wibracja człowieka, który zawsze znajdzie porozumienie – bez względu na środowisko, w jakim się znajduje – i z tymi maluczkimi i z tymi na szczycie.

Jest to wibracja, która od swojego właściciela w kontaktach międzyludzkich wymaga bycia Człowiekiem ponad podziałami – tworzenia wokół siebie aury zgody, porozumienia, odnajdowanie zawsze dobrego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

33 daje swojemu właścicielowi szczególne poszanowanie tradycji, własnych korzeni, ale też otaczanie opieką i obdarzanie pięknymi ideałami otoczenie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki.

33 – wibracja Anioła Pokoju i Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na tak głębokich i subtelnych poziomach, ze osoby nią obdarzone potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

33 przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.

33 to wibracja pozwalająca zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne.

33 w negacji uderza przede wszystkim swojego właściciela niespełnieniem w miłości, w realizacji na planie innych ludzi.

Aspekt pozytywny: mistrz, przewodnik – uważny, tolerancyjny i oddany, szczególne poszanowanie tradycji i własnych korzeni, otaczanie opieką, obdarzanie pięknymi ideałami, idealna harmonia wszystkich cech składających się na osobowość i umysłowość, wibracja Anioła Pokoju o Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na najwyższych poziomach, realizacja ukierunkowana na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych, pozwala zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię i mistykę, zjawiska paranormalne

Aspekt negatywny: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt, potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają, niespełnienie w miłości i realizacji na planie innych ludzi.

 

Z kolei wibracja 7/25 mówi o tym, że pierwsza połowa życia mogła być trudna, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Życie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo stanąć na nogi i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. Konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jeśli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utratę energii, nie kończymy nigdy zaczętego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciągnięcie wniosków ze swoich doświadczeń i przeżycie drugiej połowy życia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

 

Do 30 roku życia wibracja 8-ki, a więc mogły pojawić się okoliczności w tych warunkach życia wręcz wymagają wzięcia przez Ciebie życia we własne ręce – i to z odwagą i determinacją. Niezbędna jest umiejętność wręcz błyskawicznego podejmowania decyzji i szybkiej oceny rzeczywistości. Ten czas sprzyja aktywności, pełnienia władzy, osiągania sukcesów i powodzenia interesom. To również rozwój duchowy.

 

Pomiędzy 30, a 39 rokiem było przepracowanie karmy 5/14/32, a więc dana osoba w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny. W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów, bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

W efekcie karma powinna była być przepracowana dzięki stawianiu sobie wysokich celów i niepoddawaniu się wpływom, zwłaszcza że otoczeni będziemy dużą liczbą przyjaciół. Należy starać się nie doprowadzać do ekstremalnych sytuacji, nieporozumień i starannie kontrolować wszelkie transakcje handlowe. Uważnie dobierać współpracowników, gdyż naszym atutem jest zaufanie. Unikać wywyższania się i zarozumialstwa, bo nasi przyjaciele zmienią się we wrogów, pojawią się trudności zawodowe i będziemy zderzać się z przeszkodami, które opóźnią realizację naszych celów.

 

Pomiędzy 39 rokiem, a 48 może pojawić się zwrot w życiu poprzez karmę 4/13, której opis zamieszczę poniżej:

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

Karma ta może być ciężka, ale poradzisz sobie dzięki dużej sile wewnętrznej, jaka w Tobie drzemie, gdyż potrafisz doskonale panować nad materią. Praktycyzm i konkretna realizacja. Twoim powołaniem jest nauka innych zachowywania równowagi pomiędzy rozwojem duchowym, a pracą materialną. Ta energia predysponuje do zdobycia fortuny i sławy, ale pod jednym warunkiem: że motywacją Twojej pracy jest dobro całej społeczności. W realizacji tej energii konieczna jest równowaga emocjonalna, zdrowy stosunek do siebie samego i zdrowa ambicja – Twoja własna. Pamiętaj – energia, jaką wysyłasz, prawie natychmiast wraca do Ciebie. Uczysz: panowania myśli nad materią. Poprzez siłę wewnętrzną i naukę innych będziesz czynić swego rodzaju pokutę i odradzając się wewnętrznie zostajemy jakby pod jej wpływem wzniesieni na wyższy poziom samorealizacji. To tak, jakbyśmy odłożyli na bok swoje własne potencjały i chęć życia w szczęściu i starali się coś odpokutować (oczyścić całe swoje wnętrze z wszelkich nieczystości) – stąd właśnie otaczający świat jej nosiciela przypomina czasem życie pokutnika dosłownie. Doświadczamy, zastanawiamy się nad przyczyną ewentualnych niepowodzeń, czy trudności – znajdujemy ją w sobie, przetwarzamy tą energię i tak, aż do całkowitego oczyszczenia. Uważam, że ta energia daje niesamowitą możliwość odrodzenia wewnętrznego. Ograniczenie, stagnacja, kuszenie. Problemy rodzinne. Zależność uczuciowa. Rozczarowujące związki i przyjaźnie, porażki uczuciowe. Przynosi żałobę, rozwody, surową krytykę. Konieczność nauczenia się trafnego doboru otoczenia i przyjaciół, dbałości o stan zdrowia. Wpływ innych na nasze życie. Jeśli reagujemy negatywnie i uważamy, że tylko nasze życie jest trudne, grozi nam nietwórcze fantazjowanie co by było gdyby i budowanie przysłowiowych zamków na lodzie. Jeśli pracujemy nad swych rozwojem duchowym, wówczas wibracja ta zapewnia nam naturę spokojną i otwartą, ostrożność i metodyczność w sprawach finansowych.

 

Pomiędzy 48, a 57 rokiem życia pojawia się karma miłości 8/26.

26/8 Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Cierpienie i efektywność działania.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kwiat Lotosu
Witam,

 

Kurczę napisałam już raz, ale mi się skasowało po ponownym zalogowaniu .

 

Jesteście związkiem karmicznym i macie wspólną podwójną karmę. Zadaniem Waszym jest wzajemnie sobie pomagać i wspierać się w trudnych momentach. Pani może mieć w tej trudności poprzez złudzenia, może podejrzliwości, komplikacje oraz częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania. Pan ma za zadanie pomóc Pani i wesprzeć duchowo by poczuła sie lepiej i nauczyła się dzięki Panu dostrzegać odpowiednio pewne sytuacje.

 

Pan natomiast może odczuwać w relacji, że skłania się do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu.

Pani pisane jest wówczas sprawić by Pan odczul wsparcie i opiekę duchową co dałoby harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

 

Państwu numerologicznie pisane jest wzajemne wspieranie się i nauczenie się tolerowania wzajemnych słabości poprzez staranie się zrozumieć drugą osobę i otoczyć opieką mimo złości. Jeśli nie zastosują się Państwo do tego mogą być ostre kótnie, oskarżenia bezpodstawne ze strachu czy niepewności, co spowoduje oddalenie się parntera. Wspierać się i jeszcze raz wspierać a wszystko się ułoży jeśli źle się dziać będzie :))

 

Pozdrawiam :)

Bardzo dziękuję :bukiet:

Mam jeszcze maleńką prośbę co to znaczy podwójna karma?(bo ja jestem zielona:zalamka:

Czy ten zwązek ma szansę na szczęście czy lepiej sobie odpuścić:mutny:

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja również proszę o sprawdzenie karmy x.xx.xxxx

dziękuję i pozdrawiam

 

Witam,

 

Twoja droga życia to wibracja 6/15/24/33, a więc początkowo w życiu mogła być trudność w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych. Te powyższe trudności mogły więc powodować problemy uczuciowe poprzez poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się. Poprzez te wydarzenia ma się ma się dojść do perfekcji mistrzowskiej 33. Jej opis poniżej:

33 – to najmniej pokręcona ze wszystkich wibracji mistrzowskich, wibruje pod wpływem planety Neptun - wyższej oktawy Wenus – wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

To wibracja spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie.

Osoba, która posiada tę wibrację w swoim portrecie jest kimś w rodzaju Anioła Pokoju, Anioła Miłości, który kroczy po tej ziemi.

Wibracja mistrzowska - subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna -Wenus. Mówi się, że to wibracja Chrystusowa, która niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego, bo jednak to są dwie 3. Bardzo często bywa, że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego – to taki Doktor Judym ( sam się poświęcam, żeby ratować innych ).

Jako cień niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to ojcowanie całemu światu, a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka - zamykanie się w powierzchowności ( bardzo rzadko w ten sposób manifestuje się 33 w negacji).

Jeśli ktoś ma Drogę Życia 33 – to przede wszystkim powinien pracować z samym sobą nad umiejętnością kształtowania relacji z drugim człowiekiem ( aby nie tracić przyjemności, aby nie dokonywać samoukrzyżowań, samospalenia).

33 to wibracja mesjańska, która może sprawić, że człowiek nią obdarzony będzie chciał naprawić, zbawić cały świat, który i tak, niezależnie od naszych wysiłków, będzie szedł tą drogą, którą idzie, a my nie zdołamy zatrzymać tego pędzącego pociągu. Mając tę wibrację, trzeba zachować równowagę między chęcią naprawienia wszystkiego, a logicznym postępowaniem, które dopiero w konstrukcji

( szerszym planie ) ma szansę przynieść pozytywne zmiany, coś dobrego.

33 najczęściej pojawia się jako droga życia lub jako Punkt Zwrotny.

Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi.

Jeśli masz tę wibrację w swoim portrecie, to pamiętaj: nie wolno ci się zamykać w przestrzeni swojego domu, swojej rodziny.

Jako wibracja mistrzowska niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami – jest to wibracja rozjemcy, wibracja człowieka, który zawsze znajdzie porozumienie – bez względu na środowisko, w jakim się znajduje – i z tymi maluczkimi i z tymi na szczycie.

Jest to wibracja, która od swojego właściciela w kontaktach międzyludzkich wymaga bycia Człowiekiem ponad podziałami – tworzenia wokół siebie aury zgody, porozumienia, odnajdowanie zawsze dobrego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

33 daje swojemu właścicielowi szczególne poszanowanie tradycji, własnych korzeni, ale też otaczanie opieką i obdarzanie pięknymi ideałami otoczenie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki.

33 – wibracja Anioła Pokoju i Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na tak głębokich i subtelnych poziomach, ze osoby nią obdarzone potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

33 przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.

33 to wibracja pozwalająca zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne.

33 w negacji uderza przede wszystkim swojego właściciela niespełnieniem w miłości, w realizacji na planie innych ludzi.

Aspekt pozytywny: mistrz, przewodnik – uważny, tolerancyjny i oddany, szczególne poszanowanie tradycji i własnych korzeni, otaczanie opieką, obdarzanie pięknymi ideałami, idealna harmonia wszystkich cech składających się na osobowość i umysłowość, wibracja Anioła Pokoju o Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na najwyższych poziomach, realizacja ukierunkowana na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych, pozwala zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię i mistykę, zjawiska paranormalne

Aspekt negatywny: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt, potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają, niespełnienie w miłości i realizacji na planie innych ludzi.

 

W ciągu całego życia masz do przerobienia karmę władzy 1/10/19, co oznacza, że możesz zmienić całkowicie swoje życie . Daje okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. To liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa. Po danej odnowie życia pojawi się do przepracowania karma władzy:

 

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

W ciągu całego życia będziesz równiez stanowić wzór dla innych poprzez swoje postępowanie itp, o czym mówi wibracja 2/11

11/2 Kapłan ludu – uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

 

Do 30 roku życia pisane jest przepracowanie karmy 5/14

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Pomiędzy 30, a 39 rokiem życia kolejna karma do przepracowania 4/13/22, która może wskazywać na pojawienie się trudności w życiu. Cos się będzie musiało zakończyć, by pojawiło się nowe, może chodzić o pracę, może o związek, w każdym razie masz w sobie pokłady sił wewnętrznych by sprostać trudnościom o czym świadczy mistrzowska 22.

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Wibracja mistrzowska 22 – sprowadzona do liczby pierwszej to też wibracja 4. jednak na każdą wibrację mistrzowską należy patrzeć trochę innym okiem. Mistrzostwo wibracji, mistrzostwo, które pojawia się w naszej dacie urodzenia – bez względu na to, jaki niesie charakter i wymiar ze sobą – wskazuje przede wszystkim, że dana osoba, że dany czas w życiu tej osoby jest czasem szczególnym, jest czasem szczególnego potencjału energetycznego, w którym ta osoba może zrobić znacznie więcej, niż inna osoba, która tej wibracji mistrzowskiej nie posiada.

Wibracje mistrzowskie w naszym portrecie to nie są kwiatki przypięte do butonierki, to nie są bonusy – są to wyzwania sporządzone na naszą miarę. Wibracje owe w portrecie numerologicznym niosą informację, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, szczególną siłą wewnętrzną, szczególnym światłem, którym może zarazić swoje otoczenie. Patrząc na osobę, która posiada wibracje mistrzowskie w swoim portrecie, mamy odczucie, że jest to ktoś, kto w wyjątkowy sposób podchodzi do jakiegoś aspektu swojego życia. Jeśli posiadamy te wibracje w swoim portrecie – to jest to dla nas informacja, że powinniśmy w sposób szczególnie świadomy, w pewnych momentach naszego życia, odnosić się do informacji, które one niosą.

22 w przeciwieństwie do 11 ( która nie jest geniuszem twórczym, ale geniuszem pomysłów i idei, geniuszem tworzenia planu nie zawsze z umiejętnością wprowadzenia go w życie i zrealizowania), obdarza swojego właściciela geniuszem realizacji materialnej, idei, która powstała przy niższej wibracji mistrzowskiej 11.

Sama 22 – to dwie 2 – to informacja, że czas, w którym ona obowiązuje i patronuje, będzie czasem działania nie samotnego ( nie możemy stać się dla siebie takim żaglem, sterem i okrętem ), ale pracy na rzecz ludzkości i społeczeństwa. W takim normalnym życiowym wymiarze jest to zwykle działanie we dwójkę – ja + ktoś - ja jestem geniuszem zamykania w formie, dzięki czemu ktoś inny przy mnie ma możliwość: po pierwsze: uczenia się ode mnie, po drugie: ja dam komuś możliwość zrealizowania jego idei w sytuacji, kiedy on nie ma tej tzw. siły sprawczej.

22 obdarza w siłę sprawczą – to budowniczy, to realizator, to umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu i zamknięciu go w formie.

22 pojawiając się w portrecie mówi o realizacji materialnej, która opierała się będzie o pewnego rodzaju formę spółki, mówi o pewnego rodzaju nakazie współpracy z drugą osobą.

Nisko wibrująca 22 – czyli 4 przynosi niechęć do dzielenia się nie tylko materią, ale także sukcesem, pomysłem, sposobem realizacji. Tak przy wibracji 22 pojawia się wręcz nakaz takiego dzielenia się, a jeśli się ono realizuje, to 22 obdarza siłą zamykania w formie zysku materialnego. 22, pomimo, że jest wyższą wibracją duchową, realizuje się poprzez świat materialny.

Jeżeli posiadamy tę wibrację w swoim portrecie, to jesteśmy ludźmi, którzy mają możliwość ( bo jesteśmy wyposażeni we wszystko, co jest potrzebne ), aby nadać formę koncepcji stworzonej niekoniecznie przez nas ale przez drugiego człowieka.

Negatywem może być zbyt silne przykuwanie się do osiągnięć, co będzie zamykało ten mistrzowski potencjał kreacji świata na miarę pewnego rodzaju wyobrażeń.

22 obdarza swojego właściciela przede wszystkim silną mocą sprawczą w działaniu, umiejętnością doprowadzania do finału spraw, ale w osłabionym wpływie – w negatywie – niestety noże prowadzić do niepewności, do poczucia takiego wewnętrznego rozdwojenia ( może nie tak silnego jak w przypadku 11 ): dam radę – nie dam rady, widzę perspektywę – nie widzę. Takim wpływom nie należy się poddawać, ponieważ wibracje mistrzowskie realizujące się poprzez cień w naszym życiu, niestety bardzo silnie osłabiają naszą zdolność funkcjonowania na najwyższych obrotach.

Wibracja 22 w negatywie często informuje o dwóch związkach, z których każdy jest pewnym etapem zamkniętym w pełnej formie. Przynosi to swojemu właścicielowi sytuację życiową, która wymaga stworzenia drugiego związku zamkniętego w formie.

22 nie sprzyja sytuacjom podchodzenia do życia, czy naszych zobowiązań do drugiego człowieka pod tytułem: ja tak sobie popatrzę, popróbuję, posmakuję, a z bałaganem, który z tego wyniknie, zostawię tę drugą osobę.

22 daje wymóg zamykania spraw na ostatni guzik – to jest jakby podniesienie wibracji 4, która mówi, że wszystko musi mieć swoje miejsce i wszystko musi pozostawać za nami jako zamknięta forma.

22 wibrując negatywnie w naszym portrecie może przynosić swojemu właścicielowi ujawnianie cech mocno niechlubnych: egoizmu, skąpstwa, wręcz działań na rzecz odarcia kogoś z wartości majątkowych po to, aby sobie zabezpieczyć lepszy byt. Zwykle to się mści na takiej osobie, ponieważ wibracje mistrzowskie ( tak jak wibracja 9 jest szczególnie obłożona przyczyną i skutkiem i w niej najsilniej manifestuje się konsekwencja niecnych czynów ) wymagają od nas szczególnej postawy. Jeśli kogoś oszukasz, jeśli kogoś okradniesz, jeśli kogoś wykorzystasz – to wszystko, co zdobyłeś takimi działaniami obróci się w niwecz i nie będziesz mieć możliwości budowania pseudo charyzmy, czy pseudo pozycji życiowej na ludzkiej krzywdzie. Tego wymaga od nas wibracja mistrzowska – nieskazitelności charakteru, bo siła jaką jej właściciel jest obdarzony, daje możliwość w czystej grze sięgania szczytów i dochodzenia do wysokich osiągnięć materialnych. Ilekroć wibracja mistrzowska zostanie zrealizowana poprzez słabość lub nikczemność charakteru, tylekroć jej właściciel dokładnie z tego samego poziomu, dostanie takiego klapsa życiowego, ponieważ w przyrodzie nic nie ginie, w przyrodzie musi być równowaga. Pamiętaj o zasadzie lustra – nie ten, kogo okradłeś, nie ten, kogo oszukałeś i nie ten, kogo wykorzystałeś, ale ktoś inny postąpi z tobą dokładnie w ten sam sposób.

I wtedy powiesz, że ten koś jest podły – a to jest tylko wyrównanie nierównowagi energetycznej.

Pamiętajmy, że wibracje mistrzowskie złożone są z dwóch takich samych cyfr ( tarotowa karta Równowagi, czy Sprawiedliwości z talii A. Crowley`a ) i przypominają: ile włożysz, tyle wyjmiesz, równowaga musi być zachowana. Jeśli coś zdobędziesz, co do Ciebie nie należy, to wytwarzasz czarną dziurę w swojej przestrzeni, w którą sam w pewnym momencie wpadniesz.

22 swojemu właścicielowi gwarantuje pewien geniusz twórczy, ale nie taki geniusz twórczy, jak w przypadku 11 – ale geniusz twórczy czynu. Mogą to być wszelkiego rodzaju pomysły, czy z rozmachem wprowadzane w życie projekty, które wymagają szczególnej perfekcji zamknięcia ich formie.

Wibracje mistrzowskie wymagają od nas również wyższego zachowania się stosownie wobec wyższego planu ludzkości: altruizmu, wewnętrznej potrzeby stwarzania czegoś, co pozostawia ślad po nas na ziemi.

Jest to wibracja, która pozwala tworzyć fundacje na przykład ratujące życie dzieci czy ludzi, którzy być może zostaliby skazani przez los na poniewierkę, czy wręcz śmierć. 22 będzie pomagało przyciągnąć ludzi, którzy chętnie będą uczestniczyć w takim altruistycznym projekcie.

Niesie ona zdolności organizacyjne, które powodują, że ludzie lgną do człowieka wyposażonego w tę wibrację, a on będzie mógł, korzystając z potencjału materialnego innych osób, zrealizować idee i pomysły oraz zarobić pieniądze. 22 daje taką moc bezinteresownego obdarowywania innych ludzi: ja zarobiłem swoje, a skoro mam więcej, to mogę się podzielić i bezinteresownie obdarować potrzebujących. 22 daje możliwość osiągnięcia wysokiego statusu materialnego i jednocześnie tworzenia i realizacji idei, wokół których łączą się różni ludzie, odnajdując wyższy cel w budowaniu materialnego planu tych, którzy są słabsi.

W sensie pozytywnym: wielkość, geniusz, sława i fortuna, realizacja ukierunkowana na cele materialne, szerokie horyzonty działania, siła działania i sukcesu we wszystkich dziedzinach, materialny nauczyciel i mistrz, mistrzostwo w materii, umiejętność łączenia materii z duchem, bogactwo materialne, pomysłowość, umiejętność rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych, praktycyzm, realizm, wiedza, geniusz twórczy, doświadczenie, talent, myślenie perspektywiczne, intuicja, władza, sława, sukces, prestiż, ogromny potencjał energii, siła i moc, witalność, pokonywanie wszelkich przeszkód, wielkoduszność, altruizm, działanie dla innych, dostojeństwo, duchowość, charyzma, talenty przywódcze, połączenie materii z duchem, kreatywność, energia, witalność.

W sensie negatywnym: ruina, szaleństwo, nadmierny pociąg do przygód i włóczęgi, skłonność do gwałtownych reakcji, zwielokrotniony negatywny wpływ 4, mistrz, ale ciemnej strony, okrucieństwo w zachowaniach, zatrzymanie realizacji 22 w pozytywie doprowadza do poważnych problemów ze zdrowiem, niektóre z nich mogą się uaktywniać tylko w specyficznych warunkach środowiskowych: podłość, nikczemność, depresja, lęk przed życiem, destrukcja, szaleństwo, dominacja, manipulacja, nadmierna ambicja, materializm, chciwość, podstępność, nieugiętość, zapominanie o innych, dążenie do przepychu, nieufność, drobiazgowość.

Jej lekcja: pracować dla ludzkości, działać i tworzyć na rzecz wspólnych ideałów, w celu polepszenia bytu grup ludzi. Nigdy nie próbować czarnej magii.

 

Pomiędzy 39, a 48 rokiem życia będziesz pod patronatem wibracji 9/27, a jest to moc duchowa, osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

mogą być również pouczające podróże, ale i przymus dźwigania na swych barkach ciężkich obowiązków, ale na szczęście posiadamy odwagę stawienia im czoła i umiejętność akceptacji tego, co niesie los, gdyż rozumiemy głęboki sens naszych doświadczeń. Rozwinięta intuicja pomaga nam w przewidywaniu skutków zdarzeń i sprawia, że możemy dokonać wielkich odkryć. Natomiast, jeśli nie zrozumiemy własnych emocji, inni przestaną nas rozumieć. Nasza współczująca natura może być wzbogacona o skłonności filozoficzne i zdolności profetyczne, co przyniesie nam uznanie i spełnienie po zmiennych kolejach losu. Wszystko, co stworzymy, będzie miało dużą wartość.

 

W późniejszych latach po 48 roku życia towarzyskość, otwarcie na innych. 12/3 to wibracja skłaniająca do poświęceń, do pozostawania w cieniu, do pracy w grupie i zatarcia konturów własnej osobowości. Przynosi więc trudne doświadczenia, smutek, rozczarowania powstające na skutek ulegania iluzji, gdy nie umiemy realnie ocenić swojej sytuacji. Utrudnia wybory. Powoduje, że czujemy się winni. Wszystkie te okoliczności służą odrodzeniu się wewnętrznemu poprzez oczyszczenie z emocji, pozbycie się pragnień, osiągnięcie umiejętności rozróżnienia prawdy od fałszu, ważnego od nieważnego. Kluczem do pozytywnego doświadczenia tej wibracji jest wynikająca z mądrości akceptacja i pozwolenie losowi na ułożenie kart. Chwilowe wycofanie się z ufnością, zawieszenie aktywności, by ujrzeć swe prawdziwe cele w życiu. W przeciwnym razie przywołujemy nieszczęście i sytuacje zamykające nas coraz bardziej w więzieniu.

 

 

Pozdrawiam :)

Edited by Daffne
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję :bukiet:

Mam jeszcze maleńką prośbę co to znaczy podwójna karma?(bo ja jestem zielona:zalamka:

Czy ten zwązek ma szansę na szczęście czy lepiej sobie odpuścić:mutny:

Pozdrawiam.

 

Wasz związek może być szczęśliwy, ale wszystko zależy od Was i Waszego podejścia. Trzeba by się skupiać na miłych rzeczach, wspierać się i sprawiać by druga osoba się dobrze przy nas czuła. Jeśli tego się nauczymy będzie mnóstwo szczęścia :))

 

Ps. Podwójna karma to podwójny wpływ jaki na siebie macie karmicznie. Pani na Pana poprzez złudzenia, o których pisałam,a Pan na Panią poprzez oddalenie Pana by przetrawić coś i przemyśleć, co Panią pewnie wkurza :).

Trzeba się siebie nauczyć i zaakceptować a będzie ok :))

 

Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Ja także Karolina 2.9.1986 Pozdrawiam

 

Witam :)

 

W ciągu całego życia będziesz mieć do przepracowania karmę miłości 8/26, co między innymi oznacza, że całe życie będziesz poszukiwać swojej połóweczki, "bratniej duszyczki" , az do skutku. Więcej o tej karmie poniżej:

 

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

 

Mogą w życiu pojawić się problemy uczuciowe spowodowane wibracją 6/24

6/24

Problemy uczuciowe. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

 

Do 28 roku życia będziesz stanowić wzór do naśladowania dla innych, o czym świadczy wibracja 2/11.

11/2 Kapłan ludu – uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

 

Pomiędzy 28, a 37 rokiem życia pisane jest przepracowanie karmy miłości, a będzie to wielka miłość :)). Poczujesz, że to ten :D No chyba, że już go znasz :P

Pomiędzy 37, a 46 rokiem życia nowe zycie, zmiana pracy, może i miejsca zamieszkania, koniec miłości być może także oraz przepracowanie karmy władzy 1/19.

1/19 - Odrodzenie, realizacja.

To człowiek(1) wobec innych (9). W poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. Trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.

Życie przyniesie ci wiele trudnych sytuacji i gwałtownych zmian, by wypróbować twoją wewnętrzną autonomię i samodzielność myślenia. Możesz również ponieść straty materialne. Chaotyczne działania i utrata energii sprawią, że będziesz wciąż rozpoczynać od nowa. By spłacić dług, należy przejąć inicjatywę, wykazać niezależność i przede wszystkim zauważyć drugiego człowieka, otworzyć się na jego potrzeby. Nawet jeśli nie zostaniesz doceniony tak, jak tego pragniesz, będziesz rozprzestrzeniać światło, którym jest zrozumienie życia.

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

W latach późniejszych będzie wibracja 6/15/33, a więc korzystanie z przyjemności życia oraz silna moralność, będąca wzorem dla innych :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o sprawdzenie karmy

 

ja: 16 06 1983

 

pan 1: 02 08 1970

pan 2: 26 03 1966

 

czy karmę ustala się na podstawie daty urodzenia tylko?

 

pozdrawiam i z góry dziękuję

 

Witam :)

 

Tylko data urodzenia wystarczy :))

 

Pani i Pan nr 1

Są związkiem karmicznym i jest to karma miłości 7/16, która kończy się różnie bo bywa trudna, ale zazwyczaj się przetrwa trudności jest potem sielanka :). Już popatrzę jak u Was.

Sporo trudności na Waszej drodze od przepracowania impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

Następnie przepracowanie rozczarowania w tej relacji. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

Mogli lub mogą pojawić sie jacyś przeciwnicy albo zazdrość, rywalizacja, ukryci wrogowie. Ryzyko skaleczeń. Jest to osoba, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu.

A po tych wszystkich wydarzeniach sielanka i szczęście :D. Malżeństwo takze możliwe, no chyba że Panstwo już sa małżeństwem, a wówczas już wszytsko przerobione co złe i wiele szczęście przed Wami :)

 

 

Pani i Pan nr 2

Nie jesteście związkiem karmicznym, ale Wasze relacje mogą być dość trudne bo ce****e je 4/13. Wszystko więc trzeba by wypracować w tej relacji, nauczyć się cierpliwości i wytrwałości by uzyskać dobre wzajemne relacje.

Relacja ta może więc przechodzić różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

Jednakże wszystko jest do wypracowania i można osiągnąć tu zadowolenie, wszystko jednak zależy od Was :))

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o interpretację karmy: Iza, 24.08.1989. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Witam :)

 

Ależ Ci dobrze, masz tylko jedną karmę do przepracowania, ale po kolei :)

 

Twoje wibracje na całej drodze życia to 5/23/41/59

Wibracja 5/23 mówi o tym, że przez całe życie będziesz miec szczęście do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi. Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

Z kolei wibracja 41/5 mówi o opiece kosmicznej w świecie materii przez całe życie. Zapewnia szczęście zarówno w miłości, jak i interesach. Jest wibracją szczególną, bardzo ważna dla ludzi interesu, ze względu na aspekt jej oddziaływania – właśnie materialny. Zapewnia czerpanie przyjemności z życia, naturę pioniera, pasjonata, który lubi zmiany, ale powinien nad nimi dobrze panować. Potrzeba praktycznych rezultatów. Burzliwe przygody miłosne, często ostro krytykowane przez otoczenie. Jednym z najważniejszych zadań jest powściąganie pasji seksualnych, mamy bowiem szansę stworzyć wyjątkową rodzinę i szkoda byłoby to zepsuć, ulegając chwilowym zachciankom.

 

Możesz czasem również postępować impulsywnie o czym mówi wibracja 5/59

59/14/5 Impulsywność, obsesyjność, pochopne działania, tendencja do gwałtownych rozstań, to najbardziej przykre wpływy tej wibracji. Dlatego należy wprowadzić w swoje życie pewną dyscyplinę, która powstrzyma jego nadmierne tempo i ureguluje rytm, chroniąc nas tym samym od negatywnych konsekwencji naszego postępowania. Zwłaszcza, że jest w nas potencjał, by proponować i bronić wartościowych koncepcji i ideałów.

 

W ciągu całego życia możesz mieć problemy w uczuciach (wibracja 6/24) Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

 

Ale i w ciągu zycia będziesz starała się dążyć do rozwoju duchowego, rozumienia siebie ( zapewne dlatego tu jesteś na forum ;))

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Do 31 roku życia przepracowanie karmy 5/14

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Pomiędzy 31, a 40 rokiem życia wibracja 6/15/33/51 moga więc pojawić się w tym czasie trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

Jednakże posiadasz silną wolę i jesteś w stanie oprzeć się tym pokusom stanowiąc dla innych wzór do naśladowania o czym mówi mistrzowska 33..

33 – to najmniej pokręcona ze wszystkich wibracji mistrzowskich, wibruje pod wpływem planety Neptun - wyższej oktawy Wenus – wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

To wibracja spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie.

Osoba, która posiada tę wibrację w swoim portrecie jest kimś w rodzaju Anioła Pokoju, Anioła Miłości, który kroczy po tej ziemi.

Wibracja mistrzowska - subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna -Wenus. Mówi się, że to wibracja Chrystusowa, która niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego, bo jednak to są dwie 3. Bardzo często bywa, że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego – to taki Doktor Judym ( sam się poświęcam, żeby ratować innych ).

Jako cień niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to ojcowanie całemu światu, a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka - zamykanie się w powierzchowności ( bardzo rzadko w ten sposób manifestuje się 33 w negacji).

Jeśli ktoś ma Drogę Życia 33 – to przede wszystkim powinien pracować z samym sobą nad umiejętnością kształtowania relacji z drugim człowiekiem ( aby nie tracić przyjemności, aby nie dokonywać samoukrzyżowań, samospalenia).

33 to wibracja mesjańska, która może sprawić, że człowiek nią obdarzony będzie chciał naprawić, zbawić cały świat, który i tak, niezależnie od naszych wysiłków, będzie szedł tą drogą, którą idzie, a my nie zdołamy zatrzymać tego pędzącego pociągu. Mając tę wibrację, trzeba zachować równowagę między chęcią naprawienia wszystkiego, a logicznym postępowaniem, które dopiero w konstrukcji

( szerszym planie ) ma szansę przynieść pozytywne zmiany, coś dobrego.

33 najczęściej pojawia się jako droga życia lub jako Punkt Zwrotny.

Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi.

Jeśli masz tę wibrację w swoim portrecie, to pamiętaj: nie wolno ci się zamykać w przestrzeni swojego domu, swojej rodziny.

Jako wibracja mistrzowska niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami – jest to wibracja rozjemcy, wibracja człowieka, który zawsze znajdzie porozumienie – bez względu na środowisko, w jakim się znajduje – i z tymi maluczkimi i z tymi na szczycie.

Jest to wibracja, która od swojego właściciela w kontaktach międzyludzkich wymaga bycia Człowiekiem ponad podziałami – tworzenia wokół siebie aury zgody, porozumienia, odnajdowanie zawsze dobrego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

33 daje swojemu właścicielowi szczególne poszanowanie tradycji, własnych korzeni, ale też otaczanie opieką i obdarzanie pięknymi ideałami otoczenie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki.

33 – wibracja Anioła Pokoju i Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na tak głębokich i subtelnych poziomach, ze osoby nią obdarzone potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

33 przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.

33 to wibracja pozwalająca zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne.

33 w negacji uderza przede wszystkim swojego właściciela niespełnieniem w miłości, w realizacji na planie innych ludzi.

Aspekt pozytywny: mistrz, przewodnik – uważny, tolerancyjny i oddany, szczególne poszanowanie tradycji i własnych korzeni, otaczanie opieką, obdarzanie pięknymi ideałami, idealna harmonia wszystkich cech składających się na osobowość i umysłowość, wibracja Anioła Pokoju o Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na najwyższych poziomach, realizacja ukierunkowana na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych, pozwala zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię i mistykę, zjawiska paranormalne

Aspekt negatywny: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt, potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają, niespełnienie w miłości i realizacji na planie innych ludzi.

W tym czasie możesz mieć również liczne wpływowe kontakty o czym mówi wibracja 51/6 Osoba spod tej liczby często jest otoczona wpływowymi przyjaciółmi. Powinna być ostrożna i czujna, gdyż narażona jest na ludzką zazdrość i przykrości ze strony otoczenia. Osoba ta jest inteligentna i posiada umiejętność błyskawicznej oceny sytuacji. Możliwa kariera wojskowa, sportowa lub prawnicza. Groźba bezpodstawnej mściwości ze strony kobiety. Według Brendy Piche (jednego z francuskich numerologów) aspekt destruktywny tej liczby może się ujawnić w groźbie zabójstwa, zamachu, jeśli liczba ta dotyczy osoby publicznej, ale musi być to potwierdzone przez całość precyzyjnej analizy.

 

Pomiędzy 40, a 49 rokiem będzie Ci służyć wibracja 2/11, która oznacza, że będziesz swego rodzaju kapłanem dla ludu, który uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

 

W późniejszych latach pojawi się u Ciebie szczęśliwa 17-tka :).

8/17

Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur."

 

Poniżej kolejna wibracja jaka pojawi sie w tym czasie:

35/8 Sprzyja badaczom i naukowcom. Daje wewnętrzną moc, władzę i zdrowie. Popularność i uznanie dla naszych kompetencji. Ważne jest zachowanie wewnętrznej równowagi i osiągnięcie stabilizacji życiowej, która pozwoli na efektywne wykorzystanie naszej energii. Jeśli wibrujemy negatywnie, będziemy żyć targani wątpliwościami, kierując się irracjonalnymi pobudkami. Wykażemy się brakiem wyrozumiałości i dyscypliny, co odbije się niekorzystnie na stanie naszego zdrowia psychicznego i fizycznego oraz spowoduje dotkliwe doświadczenia emocjonalne.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

w taki razie i ja poproszę :slonko:

ja 6.9.1986

on 1.9.1986

karmy raczej nie mamy, ale ciekawa jestem, co numerki powiedzą o tej relacji :) i o mnie samej

Edited by Erza
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie mogę wysłać na PW danych podaje je tutaaj: Joanna 15.04.1977

 

Coś mam ze skrzynką. Nie mogę jej otworzyć, więc pewnie dlatego wiadomości nie przechodzą... Coś tam się knoci na koncie.

 

W ciągu całego życia karma miłości 7/16 do przepracowania, bywa ona trudna, ale nie zawsze. W swoim życiu masz zza zadanie przepracować poniższą karmę oraz poniższe pozostałe wibracje:

7/16

Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

 

Możliwe więc w ciągu życia wchodzenie w związki, które kończą się rozczarowaniem.

43/7 Nadzieja i rozczarowanie. Wojna i pokój. Realizacja planów i spełnione nadzieje. Wielka, romantyczna miłość. Cele osiągane są dzięki oryginalności i inicjatywie. Brak stabilizacji w życiu. Natura dyskretna i cicha w życiu osobistym. Osoba taka wie, kiedy powinna mówić, a kiedy słuchać. Woli życie spokojne, ale jest gotowa włączyć się błyskawicznie do akcji, jeśli tylko nadarza się okazja. Niezależnie od wykonywanego zawodu, zawsze ma do zaoferowania twórcze i konstruktywne pomysły. Jeśli odpowiada na wibracje negatywnie, ma skłonność do obżarstwa, nadużywania alkoholu i złego towarzystwa.

 

34/7 Należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

W życiu moga sie równiez pojawiac trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

W ciągu życia poprzez jest Ci pisane poświęcenie i cierpienie w miłości, które pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

 

Do 29 roku życia była karma 1/19.

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Pomiędzy 29, a 38 rokiem życia wibracja 3/12, która mówi, że możesz tworzyć układy towarzyskie z których ma więcej szkody niż pożytku czyli ludzie korzystają z niego a on z tych ludzi niekoniecznie będzie mógł korzystać. Jesteśmy odbierani bardzo często jako osoby które dokonują gestów teatralnych czyli nie zawsze są do końca poważnie traktowani. Będą to szkodliwe relacje uczuciowe, które mogą zakończyć sie rozczarowaniem.

 

Pomiędzy 38, a 47 rokiem życia pisane przepracować karmę pracy, jest ona ciężka 4/13.

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Będziesz mięc jedak wiele sił by sprostać wydarzeniom, wszelkim trudnościom, o czym mówi mistrzowska 22 :))

Wibracja mistrzowska 22 – sprowadzona do liczby pierwszej to też wibracja 4. jednak na każdą wibrację mistrzowską należy patrzeć trochę innym okiem. Mistrzostwo wibracji, mistrzostwo, które pojawia się w naszej dacie urodzenia – bez względu na to, jaki niesie charakter i wymiar ze sobą – wskazuje przede wszystkim, że dana osoba, że dany czas w życiu tej osoby jest czasem szczególnym, jest czasem szczególnego potencjału energetycznego, w którym ta osoba może zrobić znacznie więcej, niż inna osoba, która tej wibracji mistrzowskiej nie posiada.

Wibracje mistrzowskie w naszym portrecie to nie są kwiatki przypięte do butonierki, to nie są bonusy – są to wyzwania sporządzone na naszą miarę. Wibracje owe w portrecie numerologicznym niosą informację, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, szczególną siłą wewnętrzną, szczególnym światłem, którym może zarazić swoje otoczenie. Patrząc na osobę, która posiada wibracje mistrzowskie w swoim portrecie, mamy odczucie, że jest to ktoś, kto w wyjątkowy sposób podchodzi do jakiegoś aspektu swojego życia. Jeśli posiadamy te wibracje w swoim portrecie – to jest to dla nas informacja, że powinniśmy w sposób szczególnie świadomy, w pewnych momentach naszego życia, odnosić się do informacji, które one niosą.

22 w przeciwieństwie do 11 ( która nie jest geniuszem twórczym, ale geniuszem pomysłów i idei, geniuszem tworzenia planu nie zawsze z umiejętnością wprowadzenia go w życie i zrealizowania), obdarza swojego właściciela geniuszem realizacji materialnej, idei, która powstała przy niższej wibracji mistrzowskiej 11.

Sama 22 – to dwie 2 – to informacja, że czas, w którym ona obowiązuje i patronuje, będzie czasem działania nie samotnego ( nie możemy stać się dla siebie takim żaglem, sterem i okrętem ), ale pracy na rzecz ludzkości i społeczeństwa. W takim normalnym życiowym wymiarze jest to zwykle działanie we dwójkę – ja + ktoś - ja jestem geniuszem zamykania w formie, dzięki czemu ktoś inny przy mnie ma możliwość: po pierwsze: uczenia się ode mnie, po drugie: ja dam komuś możliwość zrealizowania jego idei w sytuacji, kiedy on nie ma tej tzw. siły sprawczej.

22 obdarza w siłę sprawczą – to budowniczy, to realizator, to umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu i zamknięciu go w formie.

22 pojawiając się w portrecie mówi o realizacji materialnej, która opierała się będzie o pewnego rodzaju formę spółki, mówi o pewnego rodzaju nakazie współpracy z drugą osobą.

Nisko wibrująca 22 – czyli 4 przynosi niechęć do dzielenia się nie tylko materią, ale także sukcesem, pomysłem, sposobem realizacji. Tak przy wibracji 22 pojawia się wręcz nakaz takiego dzielenia się, a jeśli się ono realizuje, to 22 obdarza siłą zamykania w formie zysku materialnego. 22, pomimo, że jest wyższą wibracją duchową, realizuje się poprzez świat materialny.

Jeżeli posiadamy tę wibrację w swoim portrecie, to jesteśmy ludźmi, którzy mają możliwość ( bo jesteśmy wyposażeni we wszystko, co jest potrzebne ), aby nadać formę koncepcji stworzonej niekoniecznie przez nas ale przez drugiego człowieka.

Negatywem może być zbyt silne przykuwanie się do osiągnięć, co będzie zamykało ten mistrzowski potencjał kreacji świata na miarę pewnego rodzaju wyobrażeń.

22 obdarza swojego właściciela przede wszystkim silną mocą sprawczą w działaniu, umiejętnością doprowadzania do finału spraw, ale w osłabionym wpływie – w negatywie – niestety noże prowadzić do niepewności, do poczucia takiego wewnętrznego rozdwojenia ( może nie tak silnego jak w przypadku 11 ): dam radę – nie dam rady, widzę perspektywę – nie widzę. Takim wpływom nie należy się poddawać, ponieważ wibracje mistrzowskie realizujące się poprzez cień w naszym życiu, niestety bardzo silnie osłabiają naszą zdolność funkcjonowania na najwyższych obrotach.

Wibracja 22 w negatywie często informuje o dwóch związkach, z których każdy jest pewnym etapem zamkniętym w pełnej formie. Przynosi to swojemu właścicielowi sytuację życiową, która wymaga stworzenia drugiego związku zamkniętego w formie.

22 nie sprzyja sytuacjom podchodzenia do życia, czy naszych zobowiązań do drugiego człowieka pod tytułem: ja tak sobie popatrzę, popróbuję, posmakuję, a z bałaganem, który z tego wyniknie, zostawię tę drugą osobę.

22 daje wymóg zamykania spraw na ostatni guzik – to jest jakby podniesienie wibracji 4, która mówi, że wszystko musi mieć swoje miejsce i wszystko musi pozostawać za nami jako zamknięta forma.

22 wibrując negatywnie w naszym portrecie może przynosić swojemu właścicielowi ujawnianie cech mocno niechlubnych: egoizmu, skąpstwa, wręcz działań na rzecz odarcia kogoś z wartości majątkowych po to, aby sobie zabezpieczyć lepszy byt. Zwykle to się mści na takiej osobie, ponieważ wibracje mistrzowskie ( tak jak wibracja 9 jest szczególnie obłożona przyczyną i skutkiem i w niej najsilniej manifestuje się konsekwencja niecnych czynów ) wymagają od nas szczególnej postawy. Jeśli kogoś oszukasz, jeśli kogoś okradniesz, jeśli kogoś wykorzystasz – to wszystko, co zdobyłeś takimi działaniami obróci się w niwecz i nie będziesz mieć możliwości budowania pseudo charyzmy, czy pseudo pozycji życiowej na ludzkiej krzywdzie. Tego wymaga od nas wibracja mistrzowska – nieskazitelności charakteru, bo siła jaką jej właściciel jest obdarzony, daje możliwość w czystej grze sięgania szczytów i dochodzenia do wysokich osiągnięć materialnych. Ilekroć wibracja mistrzowska zostanie zrealizowana poprzez słabość lub nikczemność charakteru, tylekroć jej właściciel dokładnie z tego samego poziomu, dostanie takiego klapsa życiowego, ponieważ w przyrodzie nic nie ginie, w przyrodzie musi być równowaga. Pamiętaj o zasadzie lustra – nie ten, kogo okradłeś, nie ten, kogo oszukałeś i nie ten, kogo wykorzystałeś, ale ktoś inny postąpi z tobą dokładnie w ten sam sposób.

I wtedy powiesz, że ten koś jest podły – a to jest tylko wyrównanie nierównowagi energetycznej.

Pamiętajmy, że wibracje mistrzowskie złożone są z dwóch takich samych cyfr ( tarotowa karta Równowagi, czy Sprawiedliwości z talii A. Crowley`a ) i przypominają: ile włożysz, tyle wyjmiesz, równowaga musi być zachowana. Jeśli coś zdobędziesz, co do Ciebie nie należy, to wytwarzasz czarną dziurę w swojej przestrzeni, w którą sam w pewnym momencie wpadniesz.

22 swojemu właścicielowi gwarantuje pewien geniusz twórczy, ale nie taki geniusz twórczy, jak w przypadku 11 – ale geniusz twórczy czynu. Mogą to być wszelkiego rodzaju pomysły, czy z rozmachem wprowadzane w życie projekty, które wymagają szczególnej perfekcji zamknięcia ich formie.

Wibracje mistrzowskie wymagają od nas również wyższego zachowania się stosownie wobec wyższego planu ludzkości: altruizmu, wewnętrznej potrzeby stwarzania czegoś, co pozostawia ślad po nas na ziemi.

Jest to wibracja, która pozwala tworzyć fundacje na przykład ratujące życie dzieci czy ludzi, którzy być może zostaliby skazani przez los na poniewierkę, czy wręcz śmierć. 22 będzie pomagało przyciągnąć ludzi, którzy chętnie będą uczestniczyć w takim altruistycznym projekcie.

Niesie ona zdolności organizacyjne, które powodują, że ludzie lgną do człowieka wyposażonego w tę wibrację, a on będzie mógł, korzystając z potencjału materialnego innych osób, zrealizować idee i pomysły oraz zarobić pieniądze. 22 daje taką moc bezinteresownego obdarowywania innych ludzi: ja zarobiłem swoje, a skoro mam więcej, to mogę się podzielić i bezinteresownie obdarować potrzebujących. 22 daje możliwość osiągnięcia wysokiego statusu materialnego i jednocześnie tworzenia i realizacji idei, wokół których łączą się różni ludzie, odnajdując wyższy cel w budowaniu materialnego planu tych, którzy są słabsi.

W sensie pozytywnym: wielkość, geniusz, sława i fortuna, realizacja ukierunkowana na cele materialne, szerokie horyzonty działania, siła działania i sukcesu we wszystkich dziedzinach, materialny nauczyciel i mistrz, mistrzostwo w materii, umiejętność łączenia materii z duchem, bogactwo materialne, pomysłowość, umiejętność rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych, praktycyzm, realizm, wiedza, geniusz twórczy, doświadczenie, talent, myślenie perspektywiczne, intuicja, władza, sława, sukces, prestiż, ogromny potencjał energii, siła i moc, witalność, pokonywanie wszelkich przeszkód, wielkoduszność, altruizm, działanie dla innych, dostojeństwo, duchowość, charyzma, talenty przywódcze, połączenie materii z duchem, kreatywność, energia, witalność.

W sensie negatywnym: ruina, szaleństwo, nadmierny pociąg do przygód i włóczęgi, skłonność do gwałtownych reakcji, zwielokrotniony negatywny wpływ 4, mistrz, ale ciemnej strony, okrucieństwo w zachowaniach, zatrzymanie realizacji 22 w pozytywie doprowadza do poważnych problemów ze zdrowiem, niektóre z nich mogą się uaktywniać tylko w specyficznych warunkach środowiskowych: podłość, nikczemność, depresja, lęk przed życiem, destrukcja, szaleństwo, dominacja, manipulacja, nadmierna ambicja, materializm, chciwość, podstępność, nieugiętość, zapominanie o innych, dążenie do przepychu, nieufność, drobiazgowość.

Jej lekcja: pracować dla ludzkości, działać i tworzyć na rzecz wspólnych ideałów, w celu polepszenia bytu grup ludzi. Nigdy nie próbować czarnej magii

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj userka :) a możesz sprawdzić relacje i ewentualną karmę dla związku

ona 20.09.1971

on 07.05.1972

Z góry dziękuje :)

 

Witam :)

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje określają następujące wibracje: 6/15/24/33/42/51/60/69/78

 

Początkowo mogła być trudność w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych. Te powyższe trudności mogły więc powodować problemy uczuciowe poprzez poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

Kolejną wibracją, jaka może być odczuwalna w Waszej relacji to 33/6, która mówi o tym, że energia wyraża potrzebę służenia innym poprzez przekazywanie miłości uniwersalnej. Obdarza ogromną intuicją i dostępem do wiedzy i mądrości. Tolerancja i odwaga. Posiadacz tej wibracji – opanowując swoje ciało i emocje, staje się mistrzem i przewodnikiem. Nie zapominaj, że wywierasz ogromny wpływ na otoczenie, więc używaj go świadomie i odpowiedzialnie. Służba uniwersalna. Przewodnictwo duchowe. Kontrola nad emocjami - liczba mistrzowska

W relacji możecie takze odczuwać wibrację 42/6 - jest liczbą wyrażającą potrzebę obcowania z publicznością, podziwu tłumów. Kooperacja i przyjaźń, towarzyskość i odpowiedzialność. Może przynieść trwały, wielodzietny związek małżeński, w którym miłość jest dawana równo z obu stron. Natura szczodra, która zapewnia opiekę swemu otoczeniu. Osoba wibrująca pozytywnie byłaby nieszczęśliwa żyjąc w pojedynkę, natomiast reagując negatywnie skazana jest na samotność; jest obrażona na cały świat i nierozumiana przez otoczenie.

Relacja może równiez przynosi szersze wpływowe kontakty, o czym świadczy wibracja 51/6

51/6 Osoby spod tej liczby często jest otoczona wpływowymi przyjaciółmi. Powinna być ostrożna i czujna, gdyż narażona jest na ludzką zazdrość i przykrości ze strony otoczenia. Osoba ta jest inteligentna i posiada umiejętność błyskawicznej oceny sytuacji. Możliwa kariera wojskowa, sportowa lub prawnicza. Groźba bezpodstawnej mściwości ze strony kobiety. Według Brendy Piche (jednego z francuskich numerologów) aspekt destruktywny tej liczby może się ujawnić w groźbie zabójstwa, zamachu, jeśli liczba ta dotyczy osoby publicznej, ale musi być to potwierdzone przez całość precyzyjnej analizy.

Następną wibracją określającą bieg wydarzeń w relacji jest 60/6 W sensie pozytywnym wibracja ta przynosi wybitne zdolności przywódcze wynikające z właściwego nam połączenia logiki i wyobraźni. Niezależność myślenia. Możliwa kariera literacka lub artystyczna, choć wymagająca nieustannego wkładu pracy. Niestety, liczba ta, choć zapewnia opiekę kosmiczną, może też wyrażać ogrom życiowych trudności i błędów, ulegania pokusom, braku miłości bliźniego, które w konsekwencji prowadzą do samotności.

Kolejną wibracja dla Waszej relacji jest 69/15/6 Wibracje tej liczby wyposażają nas w umiejętność komfortowego urządzenia sobie życia i dają szansę na sukces (szczególnie w dziedzinie artystycznej), a jednocześnie obdarzają szczodrością i dobrocią, których używamy sprawiając przyjemności i zapewniając zyski innym. Jeśli będziemy umiejętnie gospodarować pieniędzmi, staniemy się osobami wpływowymi. Negatywnie — liczba ta zapowiada skąpstwo.

78/15/6 W wibracji tej liczby zawiera się cały proces poszczególnych etapów nauki życiowej.

 

Jak widać jest tu troszkę trudności w relacji i sporo wydarzeń, ale widać miłość wzajemną oraz szereg korzyści jakie może dawać ta relacja od realizowania się poprzez komfortowe życie :))

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę o sprawdzenie karmy. Jestem bardzo ciekawa co liczby powiedzą o mnie i o tej relacji. Za interpretacje byłabym bardzo wdzięczna :) Dane wysyłam na priv

Edited by Avalon
Link to comment
Share on other sites

Guest Artuvia

Powiedz mi, proszę, jaka jest dokładność metody (numerologii) w tym obszarze? Zupełnie inaczej podchodzę do tematu diagnozowania karmy i badania poprzednich wcieleń ale temat mnie interesuje i chętnie zapoznam się z innymi podejściami.

Witam

 

Zamieszczam jeden temat na Wasze prośby dotyczące relacji karmicznych, portretów numerologicznych, aby nie tworzyć wielu wątków. Chętnie pomogę w zakresie karmy i portretów numerologicznych jak to czynię od jakiegoś czasu :). Postaram się odpisać najszybciej jak to tylko będzie możliwe, najczęściej maksymalnie do 2-3 dni, a jeśli mam czas to ekspresem :usmiech:

 

Proszę podać swoją datę urodzenia i ewentualnie drugiej osoby, wówczas będę miała możliwość udzielenia większej ilości informacji.

 

ZAPRASZAM :slonko:

 

Pozdrawiam i oby wielu udało mi się pomóc, czego sobie życzę :usmiech:

Link to comment
Share on other sites

Witaj, userko

 

zachęcona Twoją propozycją bardzo proszę o "zbadanie" tej relacji, jest ponoć karmicznie trudna...

 

podaję daty:

 

ja 02.09.1974

on 17.03.1966

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za opis, już myślałem, że w natłoku próśb zagubisz mnie :)

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 

Jestem zaskoczona tą ilością Waszych próśb i miło mi z tego powodu :).

Staram się nikogo nie pominąć oczywiście, obawiam się jednak, że w ciągu dwóch - trzech dni mogę się nie wyrobić jak obiecałam z interpretacją, no ale będę oczywiście się starać :))

Pozdrawiam i cierpliwości życzę :P

Link to comment
Share on other sites

witaj usterka:) czy mogłabym prosić o sprawdzenie swojej karmy,portret numerologiczny 31.01.1991

z góry dziekuje:)

 

Usterka wita:) Userka mi mówią, ale w sumie usterką też bywam czasem :oczko: Żartuje sobie oczywiście :usmiech:

 

Powiem Ci, że nie posiadasz żadnego długu karmicznego na swoje szczęście :)

W ciągu życia masz jednak kilka wibracji, które powinnaś przepracować, starać się zmienić w życiu.

 

Pierwszą wibracją jaka się u Ciebie pojawia to 7/25, która mówi o tym, że mogłaś lub masz trudną pierwszą połowę życia, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Życie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo stanąć na nogi i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. Konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jeśli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utratę energii, nie kończymy nigdy zaczętego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciągnięcie wniosków ze swoich doświadczeń i przeżycie drugiej połowy życia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

 

Ponadto wibracja 7/34 mówi, że należy się wystrzegać niecierpliwości, impulsywności, ryzyka, gdyż ograniczają one naszą inteligencję i umiejętność wyprowadzenia w pole przeciwnika. Liczba ta może spowodować oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru.

 

Również kolejna wibracja jaka się pojawia w portrecie to 7/52 i pokazuje, że osoba nią obdarzona to osoba, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu.

 

Towarzyszy Ci również trudna wibracja 4/31, która może sprowadzać kłopoty w życiu, ale jednocześnie uczy nas siły i wytrwałości. Pokazuje także, że masz dar wyłapywania szczególnych okazji. Wszystko zależy od włożonego wysiłku i panowania nad sobą. Proporcjonalnie do wydatkowanej energii przychodzi sukces, między innymi finansowy. Kontrakty i umowy powinny spełniać wszelkie wymogi prawne, winny być podpisywane w spokoju i z rozwagą. Nie należy pozwolić ambicji i zarozumiałości, by nami zawładnęły, bo zniweczy to nasze długotrwałe wysiłki. 31 zapewnia nam posiadanie dużej siły witalnej i dobrej pamięci, sprowadza sprzyjające okoliczności, daje szczęście w grze i spekulacjach. Jest to liczba postępu, pod warunkiem, że będziemy reagować pozytywnie. W przeciwnym razie staniemy się chaotyczni, nerwowi, skłonni do nadmiernej ekscytacji, niezdolni dostosować się do innych, a życie nasze zapełni się kłótniami, walką, trudnościami, co w efekcie doprowadzi do pogorszenia się sytuacji materialnej.

 

Kolejna wibracja pokazuje, że mamy intuicję sporą ;). Jesteś osobą, która potrafi przeglądnąć na oczy, obudzić się ze snu, otworzyć się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny. Ryzyko rozwodu.

 

Do 29 roku życia pojawia się u Ciebie pozytywna wibracja 5/23, która mówi, że będziesz towarzyska radosna, a ludzie będą lgnąć do Ciebie :). Więcej opisuje poniżej:

5/23

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

Pomiędzy 29, a 38 rokiem życia pokazuje, że mogą pojawić się w tym czasie problemy uczuciowe. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się. Jednakże poradzisz sobie z tymi problemami gdyż znajdziesz w sobie wielkie pokłady sił wewnętrznych, o które nie będziesz się podejrzewać, a świadczy o tym mistrzowska 33.

33 – to najmniej pokręcona ze wszystkich wibracji mistrzowskich, wibruje pod wpływem planety Neptun - wyższej oktawy Wenus – wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

To wibracja spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie.

Osoba, która posiada tę wibrację w swoim portrecie jest kimś w rodzaju Anioła Pokoju, Anioła Miłości, który kroczy po tej ziemi.

Wibracja mistrzowska - subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna -Wenus. Mówi się, że to wibracja Chrystusowa, która niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego, bo jednak to są dwie 3. Bardzo często bywa, że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego – to taki Doktor Judym ( sam się poświęcam, żeby ratować innych ).

Jako cień niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to ojcowanie całemu światu, a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka - zamykanie się w powierzchowności ( bardzo rzadko w ten sposób manifestuje się 33 w negacji).

Jeśli ktoś ma Drogę Życia 33 – to przede wszystkim powinien pracować z samym sobą nad umiejętnością kształtowania relacji z drugim człowiekiem ( aby nie tracić przyjemności, aby nie dokonywać samoukrzyżowań, samospalenia).

33 to wibracja mesjańska, która może sprawić, że człowiek nią obdarzony będzie chciał naprawić, zbawić cały świat, który i tak, niezależnie od naszych wysiłków, będzie szedł tą drogą, którą idzie, a my nie zdołamy zatrzymać tego pędzącego pociągu. Mając tę wibrację, trzeba zachować równowagę między chęcią naprawienia wszystkiego, a logicznym postępowaniem, które dopiero w konstrukcji

( szerszym planie ) ma szansę przynieść pozytywne zmiany, coś dobrego.

33 najczęściej pojawia się jako droga życia lub jako Punkt Zwrotny.

Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi.

Jeśli masz tę wibrację w swoim portrecie, to pamiętaj: nie wolno ci się zamykać w przestrzeni swojego domu, swojej rodziny.

Jako wibracja mistrzowska niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami – jest to wibracja rozjemcy, wibracja człowieka, który zawsze znajdzie porozumienie – bez względu na środowisko, w jakim się znajduje – i z tymi maluczkimi i z tymi na szczycie.

Jest to wibracja, która od swojego właściciela w kontaktach międzyludzkich wymaga bycia Człowiekiem ponad podziałami – tworzenia wokół siebie aury zgody, porozumienia, odnajdowanie zawsze dobrego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

33 daje swojemu właścicielowi szczególne poszanowanie tradycji, własnych korzeni, ale też otaczanie opieką i obdarzanie pięknymi ideałami otoczenie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki.

33 – wibracja Anioła Pokoju i Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na tak głębokich i subtelnych poziomach, ze osoby nią obdarzone potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

33 przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.

33 to wibracja pozwalająca zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne.

33 w negacji uderza przede wszystkim swojego właściciela niespełnieniem w miłości, w realizacji na planie innych ludzi.

Aspekt pozytywny: mistrz, przewodnik – uważny, tolerancyjny i oddany, szczególne poszanowanie tradycji i własnych korzeni, otaczanie opieką, obdarzanie pięknymi ideałami, idealna harmonia wszystkich cech składających się na osobowość i umysłowość, wibracja Anioła Pokoju o Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na najwyższych poziomach, realizacja ukierunkowana na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych, pozwala zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię i mistykę, zjawiska paranormalne

Aspekt negatywny: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt, potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają, niespełnienie w miłości i realizacji na planie innych ludzi.

 

Pomiędzy 38, a 47 rokiem życia patronować będzie Ci 2/11, więc będziesz stanowić wzór do naśladowania dla innych :).

11/2 Kapłan ludu – uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

 

Ponadto kolejna wibracja w tym czasie mówi,że będziesz zawierać sporo ważnych znajomości, dzięki czemu będziesz mogła liczyć na pomoc osób wysoko postawionych. Inwencja i oryginalność. Inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy wywołują zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów.

 

W późniejszych latach wibracja 3/21. 21/3 Sprowadza zasłużony sukces, harmonię, spełnienie. Liczba niezwykle twórcza. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom i zmianom miejsca zamieszkania. Zapewnia nieustanną ewolucję i pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Podtrzymuje potrzebę zdobycia wiedzy i poznania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i otacza miłością. Jeśli reagujemy negatywnie, powoduje ona trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Tracimy w ten sposób okazję do przyspieszenia naszej ewolucji i przysparzamy sobie trudności.

 

 

Jak widać długów karmicznych nie masz więc już jest super :).

Link to comment
Share on other sites

ja też poproszę ja 16,08,83 on 06.02.80

dziekuje pięknie:o)

 

Witam :)

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, ale Wasza wspólna droga pokazuje, że pisana Wam miłość :). Wibracja 8/26 oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Cierpienie i efektywność działania.

Ponadto pisana Wam wspólna przyszłość z miłości, dobre zycie materialne, ale oczywiście to jak będzie zalezy od Was. W każdym razie przeszkody czy trudności jakie się moga pojawić u Was są do przezwyciężenia :).

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Hej,

widzę,że pracy ci nie zabraknie :) Gdybyś znalazła chwilkę byłabym wdzięczna za interpretacje i dla mnie :

ja - 01.05.1975

on- 03.04.1974

Pozdrawiam cieplutko :)

 

Hej :), no pracy to mam sporo :P. Nie wiem kiedy się wyrobię hehe :)

 

Jesteście związkiem karmicznym. Pani ma za zadanie wesprzeć Pana w przepracowaniu jego karmy życia, pomóc w trudnościach, jakie Pana dopadną poprzez wsparcie silnym ramieniem i wykorzystanem swoich możliwości czy umiejętności by Panu pomóc. Pan ma karmę władzy w życiu 1/19.

1/19 - Odrodzenie, realizacja.

To człowiek(1) wobec innych (9). W poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. Trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.

Życie przyniesie ci wiele trudnych sytuacji i gwałtownych zmian, by wypróbować twoją wewnętrzną autonomię i samodzielność myślenia. Możesz również ponieść straty materialne. Chaotyczne działania i utrata energii sprawią, że będziesz wciąż rozpoczynać od nowa. By spłacić dług, należy przejąć inicjatywę, wykazać niezależność i przede wszystkim zauważyć drugiego człowieka, otworzyć się na jego potrzeby. Nawet jeśli nie zostaniesz doceniony tak, jak tego pragniesz, będziesz rozprzestrzeniać światło, którym jest zrozumienie życia.

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Wasze wzajemne relacje określa wibracja 2/11 oraz 2/29, z czego pierwsza z nich mówi, że możecie być dla siebie wzorem i uczyć drugą osobę swoim własnym przykładem. Posiadacie ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

 

Ponadto kolejna wibracja mówi,że będziecie zawierać sporo ważnych znajomości, dzięki czemu będziecie mogli liczyć na pomoc osób wysoko postawionych. Inwencja i oryginalność. Inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy wywołują zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów.

 

Jest Wam pisana także wibracja 47/11/2 Sprzyja artystom i wszystkiemu, co ma związek z uczuciami. Może nawet przynieść sukces właśnie poprzez miłość. Szczere przyjaźnie. Bogactwo czy nagrody w końcu utracą swe znaczenie i powstaną wątpliwości co do sensu życia. Przyjdą wydarzenia, które zapewnią okazję do nauczenia się cierpliwości. Trzeba będzie stawić czoła wielu konfliktom osobistym i odzyskać równowagę emocjonalną. Może nastąpić rozdźwięk między praktyczną a emocjonalną stroną naszego charakteru. Należy, więc zawsze mieć precyzyjny cel, który porządkuje wymagania praktyczne i ukierunkowuje emocje.

 

Ostatnia wibracją dla Waszej relacji jest 56/11/2 Napięcie wewnętrzne, ale jednocześnie umiejętność stwarzania harmonii i spokoju wokół siebie. To dążenie do ładu wynika z giętkości naszej natury i może stać się przyczyną ulegania wpływom. Ponieważ jesteśmy pod opieką, możemy podejmować ryzyko i nie obawiać się krytyki, obmowy czy braku akceptacji otoczenia. Talent artystyczny, muzyczny, częste zmiany pracy. Jeśli odpowiadamy na tę wibrację negatywnie, nasz wysiłek jest bezproduktywny, jesteśmy niezdecydowani, zależni od innych, często tych właśnie, którzy mają wobec nas nieuczciwe zamiary.

 

Jak widać ładna z was parka :). trzeba jednak pracować nad karma Pana i pomagać mu poprzez np. załatwienie pracy, albo innej pracy.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o interpretację związków:

x:22.08.1978

y:01.03.1967

 

x:22.08.1978

y:10.10.1971

 

x;22.08.1978

y:11.11.1972

 

żaden z nich juz nie istnieje do dziś nie wiem czy taka byla nasza karma czy coś sami popsuliśmy. Dziękuję.

 

Witam :)

x:22.08.1978

y:01.03.1967

 

Tu była karma polegająca na pomocy Pani w jej trudnościach i kłopotach, może miał pomóc gdy było Pani ciężko, może miał załatwić Pani pracę czy inny rodzaj pomocy, po dopelnieniu się karma zanikła, a więc mogło dojśc do rozstania. w tej relacji obie osoby czułyby się samotne mimo bycia razem, ciężko tu jakoś wg numerologii.

 

x:22.08.1978

y:10.10.1971

 

Z tym Panem taka sama karma jak z tym powyżej z ta różnicą, że tu miał za zadanie pomóc Pani w zaczynaniu od nowa swego życia. Służyć miał wsparciem i taką rolę miał spełnić wg długu karmicznego.

Ta relacja mogła przysporzyć więcej kłopotów niż radości tak naprawdę. Sporo niepokoju, niepewności, nerwów mogło być, ale i odczucie miłości wielkiej. W tej relacji by się ułozyło trzeba było wykazać wiele siły i wytrwałości z obu stron by przezwyciężyć różne problemy.

 

x;22.08.1978

y:11.11.1972

 

Ten związek nie był karmiczny. Mógł się zacząć romansem lub wybuchem wielkiej namiętności, co mogło spowodować jakieś rozczarowania, zawirowania z jakiegoś powodu. Ta relacja mogła dawać wpływowe znajomości, przyjaźń wzajemną, ale z czasem i poczucie samotności w związku. Tu mogłoby być komfortowe życie, lae czasem też poczuice samotności.

 

 

Jeśli potwierdzają się fakty z Pani zycia w tym co napisalam z numerologii oznacza to że takie były pisane losy, ale jak wiadomo wszytsko można zmienić, jednak to wymaga wiele wysiku czasem.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,

proszę o sprawdzenie karmy dla mnie - 16.03.1989 i dla mojego partnera ur.11.05.1989 . Jestem bardzo ciekawa jak to wygląda :D

Pozdrawiam :)))

 

Witam Cię :)

 

Kochana pisana Wam wzajemna miłość karmiczna bo jesteście związkiem karmicznym. Poniżej opiszę co to za karma wisi u Was, powiem może tyle, że bywa ona ciężka, może być czasem trochę problemów, ale warto je przezwyciężyć bo można być razem bardzo szczęśliwym. Zaraz jednak sprawdzę jak to się ma u Was :)

 

 

7/16

Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

 

Pisana Wam wielka romantyczna miłość, możliwe w Waszej relacji rozczarowanie, albo i rozstanie, a więc klopoty jednym słowem, ale u Was nic nie jest przesądzone bo ciągnąć Was do siebie będzie mimo rozstania, jednak od Was będzie zależało czy będziecie o siebie walczyć, ale warto :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Userko, a czy mogłabyś jeszcze sprawdzić jak wygląda moja sytuacja?

Dziękuję za poprzednią analizę :

Edited by migotka20
Link to comment
Share on other sites

To ja też poproszę o taką analizę :) Ja - 22.05.85 on 03.12.83. Intuicja mi podpowiada, ze jest to związek karmiczny... no i ewentualnie jaka jest moja karma... oczywiście jak będziesz miała czas na to to będę wdzięczna :)

Edited by seele
Link to comment
Share on other sites

To i ja sie ustawie w kolejce ;)

Dane wysle na PW :)

 

edit: hm, chyba PW sie popsulo ;) sprobuje pozniej, bo z kilku powodow wolalabym nie podawac danych tutaj ;) kolejka dluga, to moze zdaze zanim moja kolej przyjdzie ;)

edit 2 : problemy forumowe chyba jeszcze konca nie widza ;) w takim razie wykasuje dane po otrzymaniu interpretacji ;) nie przegladalam calego watku, wiec nie wiem czy mozna prosic o takie 2 w 1 :)

Bo glownie interesuje mnie moja osoba tj. 9.04.1991... ale tez bym sie dowiedziala jak sie maja moje relacje z 22.01.1991... bo coz... sa dosc specyficzne, ciezko by to bylo teraz opisac :) moze gdzies w numerkach tkwi przyczyna.

Z gory dziekuje ;)

 

Witam :)

 

W ciągu całego życia będzie Ci towarzyszyć wibracja liczby 4, która mówi, że w życiu na wszystko trzeba będzie zapracować i nic łatwo może nie przychodzić. Ponadto liczba 9 mówi o tym, że jesteś pomocna dla innych, chętnie też udzielasz wsparcia innym w potrzebie, czy to duchowego, czy innego.

Wibracja 2/20 z kolei mówi, że w życiu pojawiać się będą różne niespodzianki i wydarzenia. Wibracja 20/2 mówi o przebudzeniu. To człowiek, który przegląda na oczy, budzi się ze snu, otwiera się na Wiedzę. Duży wpływ intuicji i wyobraźni na podejmowane przez nas decyzje. Liczba Życia uwalniająca nas od przyziemnych aspektów rzeczywistości. Jej wibracje sprowadzają niespodziewane wydarzenia rewolucjonizujące nasze życie (w sensie pozytywnym) i powodują wynagrodzenie naszych wysiłków. 20 jest też liczbą sprawiedliwości i medycyny. Ryzyko rozwodu.

Ponadto pisane Ci w życiu przepracowanie wibracji 6/15

6/15

Pasja. Kuszenie.

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

Jest Ci więc pisane nauczyć się panować nad zmysłami i instynktami, co uświadomi Ci siłę jaka w Tobie drzemie, o czym mówi mistrzowska 33.

33 – to najmniej pokręcona ze wszystkich wibracji mistrzowskich, wibruje pod wpływem planety Neptun - wyższej oktawy Wenus – wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

To wibracja spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie.

Osoba, która posiada tę wibrację w swoim portrecie jest kimś w rodzaju Anioła Pokoju, Anioła Miłości, który kroczy po tej ziemi.

Wibracja mistrzowska - subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna -Wenus. Mówi się, że to wibracja Chrystusowa, która niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego, bo jednak to są dwie 3. Bardzo często bywa, że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego – to taki Doktor Judym ( sam się poświęcam, żeby ratować innych ).

Jako cień niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to ojcowanie całemu światu, a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka - zamykanie się w powierzchowności ( bardzo rzadko w ten sposób manifestuje się 33 w negacji).

Jeśli ktoś ma Drogę Życia 33 – to przede wszystkim powinien pracować z samym sobą nad umiejętnością kształtowania relacji z drugim człowiekiem ( aby nie tracić przyjemności, aby nie dokonywać samoukrzyżowań, samospalenia).

33 to wibracja mesjańska, która może sprawić, że człowiek nią obdarzony będzie chciał naprawić, zbawić cały świat, który i tak, niezależnie od naszych wysiłków, będzie szedł tą drogą, którą idzie, a my nie zdołamy zatrzymać tego pędzącego pociągu. Mając tę wibrację, trzeba zachować równowagę między chęcią naprawienia wszystkiego, a logicznym postępowaniem, które dopiero w konstrukcji

( szerszym planie ) ma szansę przynieść pozytywne zmiany, coś dobrego.

33 najczęściej pojawia się jako droga życia lub jako Punkt Zwrotny.

Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi.

Jeśli masz tę wibrację w swoim portrecie, to pamiętaj: nie wolno ci się zamykać w przestrzeni swojego domu, swojej rodziny.

Jako wibracja mistrzowska niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami – jest to wibracja rozjemcy, wibracja człowieka, który zawsze znajdzie porozumienie – bez względu na środowisko, w jakim się znajduje – i z tymi maluczkimi i z tymi na szczycie.

Jest to wibracja, która od swojego właściciela w kontaktach międzyludzkich wymaga bycia Człowiekiem ponad podziałami – tworzenia wokół siebie aury zgody, porozumienia, odnajdowanie zawsze dobrego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

33 daje swojemu właścicielowi szczególne poszanowanie tradycji, własnych korzeni, ale też otaczanie opieką i obdarzanie pięknymi ideałami otoczenie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki.

33 – wibracja Anioła Pokoju i Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na tak głębokich i subtelnych poziomach, ze osoby nią obdarzone potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

33 przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.

33 to wibracja pozwalająca zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne.

33 w negacji uderza przede wszystkim swojego właściciela niespełnieniem w miłości, w realizacji na planie innych ludzi.

Aspekt pozytywny: mistrz, przewodnik – uważny, tolerancyjny i oddany, szczególne poszanowanie tradycji i własnych korzeni, otaczanie opieką, obdarzanie pięknymi ideałami, idealna harmonia wszystkich cech składających się na osobowość i umysłowość, wibracja Anioła Pokoju o Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na najwyższych poziomach, realizacja ukierunkowana na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych, pozwala zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię i mistykę, zjawiska paranormalne

Aspekt negatywny: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt, potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają, niespełnienie w miłości i realizacji na planie innych ludzi.

 

Posiadasz tylko jeden dług karmiczny i towarzyszy Ci on od dzieciństwa do 30 roku życia. Możliwe że ta karma związana jest z trudnymi relacjami w domu, albo innymi ciężkimi dla Ciebie relacjami rodzinnymi. Jednak po tym okresie będzie już tylko lepiej :).

 

Pomiędzy 30, a 39 rokiem życia pisane Ci być wzorem dla innych :). 11/2 Kapłan ludu – uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy – uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu – jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono. W tym czasie zawrzesz także wiele ważnych znajomości, dzięki czemu będziesz mogła liczyć na pomoc osób wysoko postawionych. Inwencja i oryginalność. Inicjatywa i mądrość. Inspiracja i zdobycie uznania pod warunkiem realizowania pomysłów do końca, wytrwałości i cierpliwości. Sukces możliwy w takich dziedzinach jak produkcja, film, telewizja, literatura, radio. Nowatorskie przedsięwzięcia i sukcesy wywołują zazdrość otoczenia. Niebezpieczeństwo, że staniemy się trudni i konfliktowi w wyniku posługiwania się innymi dla swych celów.

 

Pomiędzy 39, a 48 rokiem życia odczujesz silny wpływ wibracji z drogi życia 6/15/33 czyli trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

Jest Ci więc pisane nauczyć się panować nad zmysłami i instynktami, co uświadomi Ci siłę jaka w Tobie drzemie

 

W późniejszych latach będziesz skupiona na odnoszeniu sukcesów, ale może ucierpieć na tym miłość. Wszystko jednak będzie zależało od Ciebie i Twoich decyzji :)

 

 

Relacja z Panem

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, ale sporo trudności może pojawić się u Was, o czym mówi wibracja 4/13. Związek będzie przechodził różne trudne sytuacje, aby mogły się dokonać zmiany – transformacje i w was i w związku. Ta liczba mówi, że może przyjść taki moment, że nie podołacie trudnościom, coś się skończy i każde z was pójdzie własną drogą. Ale jednocześnie podpowiada, że każde z was będzie musiało przejść wewnętrzną i trudną zmianę, zakończyć coś, odciąć się od czegoś i z czegoś zrezygnować dla dobra związku. Oboje będziecie musieli się nauczyć cierpliwości, rzetelności, skupienia i oddania. 13 to karma pracy i w tym przypadku pracy nad związkiem poprzez zmiany i transformacje każdego z was.

Wszelkie trudności jednak można pokonać i cieszyć się relacją, jednak wszytsko trzeba wybracować i wykazać się cierpliwością i wytrwałością, a los to wynagrodzi :)

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Userko, bardzo dziekuje :)

 

Opis jest bardzo, bardzo trafny.

Relacje rodzinne od dziecinstwa sa problematyczne, ale kryzys juz minal dosc dawno i odczuwam to, ze jest coraz lepiej ;)

Ten opis z 6/15 tak prawdziwy, az do bolu ;)

A ze zdolnosciami artystycznymi jest taka sprawa, ze niby wszystko wskazuje na to, ze powinnam je miec, a nie mam, chociaz bardzo tego pragne i tesknie do tego (chociaz ciezko troche mowic o tesknocie do tego, czego sie nie mialo )

 

Ale caly opis jest bardzo prawdziwy i wcale sie nie dziwie, ze masz rece pelne roboty :D

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Ja również bardzo proszę o sprawdzenie karmy:

Ona: 6.05.1986

On: 25.12.1970

 

Ona: 6.05.1986

On: 5.04.1986

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

 

Witam Cię :)

 

Ona: 6.05.1986

On: 25.12.1970

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, ale pisana Wam miłość wg numerologii. Wibracja